Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 13:18

    "Předpokládám, že meditace a ovládání magické energie jako takové pro vás bude zatím moc těžké, takže bych začal tak, že se naučíte ovládat své schopnosti, které už máte" odpověděl jsem Rose, která už šla vedle mě a ohlédnul se na Rosali, která šla krůček za námi. "Jaká je vlastně tvoje schopnost?" zeptal jsem se Rosali, když mi došlo, že jsem viděl co dokázala její sestra ikdyž jsem ještě nevěděl jak přesně to dělá, ale nevěděl jsem co umí její sestra.
    Když jsem si uvědomil, že na ní koukám už asi moc dlouho tak jsem se rychle otočil zase zpátky dopředu a radši sledoval cestu před sebou, abych tu sebou ještě trapně neplácnul na zem.
    Když jsme byli téměř u lesa, něco mě napadlo a tak jsem se trošku zasoustředil a kousek před námi udělal cestičku z mé magické energie, která přesně kopírovala zem, ale po chvilce se lehounce stáčela nahoru a když jsme byli asi půl metru nad zemí, jakoby ve vzduchu jsem se zastavil a čekal na jejich reakci až si toho všimnou.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 13:37

    "Meditace? Tím se taky dá trénovat magie? Jak to?" Ptala jsem se hned zvědavě, zatímco jsem šla vedle Kaela směrem k lesu. Brzy jsme vyšli z města a stále jsme mířili k lesu. Přemýšlela jsem, jestli je naše magie v rovnováze, aby Naomi opravdu dokázala spravit to, co já zničím. Z přemýšlení mě ale vytrhl znovu Kael, když se ohlédl na mou sestru s otázkou, co vlastně svede. I ona byla zamyšlená a její myšlenky se jí teď zmenšovaly v očích, když se snažila přijít na to, na co se jí Kael ptal. A zřejmě si vzpomněla. "Umm o já -..." Chvíli se zarazila aby si promyslela, jak to správně formulovat. "My se sestrou máme opačné schopnosti. Když ona roztrhne papír, dokážu ho zase zcelit. Když něco vyhodí do povětří, umím to vrátit do původního stavu." Vysvětlila rozpačitě a pak si zastrčila vlasy za ucho. Bylo na ní poznat, že neví co má říct nebo co má udělat. A když se Kael tak spěšně odvrátil, maličko zesmutněla. Skousla jsem si ret a počkala, abych šla další část cesty vedle ní. Hned nasadila zase mírný úsměv a šla se mnou za Kaelem. "Děje se něco?" Zeptala jsem se jí potichounku, ale odpověď jsem nedostala. "My jsme...My se vznášíme?" Zeptala se místo odpovědi najednou a vytřeštila oči na Kaela.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 14:08

    Pobaveně jsem se ušklíbnul a zaťukal nohou do podlahy z magické energie se slovy "Nevznášíme, necítíte snad, že na něčem stojíte? Začneme první lekci přímo tady... nesnažte se vidět, nebo cítit dotekem, snažte se vycítit svou myslí... svým citem pro magii na čem přesně to stojíme a kam až se to rozkládá" dal jsem jim chvilku aby to zkusili a pak dodal "pokud se vám to podaří, přejděte k okraji a na něm se zastavte, ale udělejte to až si budete opravdu jisté, jinak snadno spadnete přes okraj a ikdyž nejsme vysoko nebylo by to příjemné." Pak jsem byl potichu a nechal je aby se mohli soustředit a dal jim k tomu dost času. Vycítit něčí magii není snadné, ale když jí je tolik a je tak blízko nemuseli by mít problém, obzvlášť Rosali, u které jsem si všiml, že bude mít trošku větší nadání na magii.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 14:39

    Překvapeně jsme si prohlédly Kaela a povzdechly si. Tak fajn, tohle jsme chtěly. Naomi tu výzvu vzala hned a při soustředění zavřela oči. Byla opatrnější než já. Já místo toho udělala jeden krok k okraji a až tam jsem se soustředila a snažila se vnímat magii, Kaelovu magii. Udělala jsem další drobný krůček, kterým jsem si byla jistá a dostala se asi pět centimetrů od kraje. Ale soustředila jsme se dál a snažila se zjistit, jestli můžu ještě dál nebo ne. Naomi to měla lehčí. Vnímala magii, jejíž účinky by mohla zvrátit kdyby se něco stalo a tak i se zavřenýma očima přistoupila k protějšímu okraji a zastavila se špičkami centimetr od okraje. Sledovala jsem ji, jak jistými kroky přistoupila a na kraji se zastavila. Byla si dost jistá a až nyní otevřela oči. Já se radši otočila ke svému okraji, u něhož jsem však nevěděla, kde končí na rozdíl od sestry. Po pár minutách jsem to vzdala, protože jsem nevycítila kde je přesný okraj a otočila jsem se na Kaela.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 14:55

    "Výborně" řekl jsem a usmál se na Rosali a ikdyž se Rose nepodařilo přistoupit až na samotný okraj, stále byla schopná alespoň částečně vycítit mou magii, což bylo rozhodně dobře. Znovu jsem poklepal nohou o magii pode mnou a ta se snesla jako výtah dolů, kde se dotkla země a rozplynula se nám pod nohama. "Pokud dokážete vycítit magii, neměl by pro vás být problém také regulovat kolik jí zrovna používáte, aby se nestalo něco podobného jako když Rose zničila klec a použila zbytečně moc magické energie, což ji vysílilo natolik až upadla do bezvědomí". Přešel jsem do lesa a mezitím co jsem přemýšlel jak asi funguje schopnost, která ničí věci jsem našel trošku větší kámen, ke kterému jsem se postavil a otočil se na Rose "Tenhle kámen teď zničíš, ale máš čas a nikam nespěcháš, takže se na to prvně dobře připrav. Nepředstavuj si velikou sílu, nebo jak kámen letí roztříštěný na kusy... představ si radši jak se malé množství tvé magie prodírá vnitřkem kamene a jak ho odděluje atom od atomu dokud neztratí svou pevnost a nerozpadne se sám." Udělal jsem krůček od kamene a připravil si trochu magie abych mohl v případě nutnosti zaštítit kohokoli z nás kdyby se něco nepovedlo. "Nemusíš se ničeho bát, slibuji, že nedovolím aby se tvá schopnost dotkla čehokoli, čeho si nepřeješ." řekl jsem ještě a povzbudivě jsem se na ni usmál.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 15:13

    Rosali zvědavě zkusila, jestli je doopravdy na samotném okraji tím, že spustila jednu nohu přes a stála na té druhé. Nadšeně se usmála, když zjistila, že je opravdu až těsně u kraje. Zatímco já jsem si tolik jistá nebyla a než jsem to stihla zkusit, už jsme stáli na pevné půdě. Obě jsme se rozešly za Kaelem a byly jsme rády že nás pochválil. Byl to skvělý pocit, že jsme vycítily jeho magii i když jsme v tomhle ohledu byly teprve začátečnice. A pak nám zase něco vysvětloval. Pozorně jsme ho poslouchaly i když mě často lákalo skočit mu do řeči a na něco se zeptat, za to Rosali hltala každé jeho slovo, jako by to bylo samozřejmé a ona to chápala velice lehce. Samozřejmě to nedávala tolik najevo, ale její bystré oči jen jiskřily. To už Kael vyskočil na kámen a říkal mi, jak a proč ho mám zničit. Nervozně jsem přešlápla a skousla si ret. "Fajn, to půjde." Přikývla jsem nakonec a odhodlaně jsem přistoupila blíž ke kameni. Rosali moudře naopak o krok ustoupila stranou. Natáhla jsem ruku ke kameni a zlehka se ho dotkla. Přemýšlela jsem nad tím, jak těžké to bude a kolik energie mě to bude stát. Zkrátka jsem přemýšlela nad něčím úplně jiným, ale kámen začal praskat. Upírala jsem na něj oči a trochu na magii přitlačila. No, zřejmě víc než jsem musela, protože vrchní část kamene se rozletěly kolem a vnitřek zůstal rozčtvrcený přede mnou. Nevinně jsem se usmála na Kaela. Alespoň jsem tentokrát zůstala při vědomí.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 15:35

    Pozorně jsem sledoval jak Rose, tak její magii a skutečně to vypadalo, že se snaží použít co nejmenší množství, ale když po chvíli kámen pouze praskl, znovu se neudržela a pokusila se přidat více magie a lehce jí to ujelo. Hned jak sem ucítil kolik síly magii přidala jsem kolem kamene udělal něco jako síť z magie a když se kus kamene rozletěl, všechny kousky jsem do ní chytil.
    "Velmi dobře, ale příště stačí přidat malé množství, nebo prostě jen chvilku počkat než se dostaví výsledek i za použití menšího množství magie".
    Pak jsem se otočil na Rosali "tak... tvým úkolem teď bude jak tě už asi napadlo vrátit rozbitý kámen do původního stavu, představuj si přesný opak než tvoje sestra. Představ si jak se kousky kamene skládají zpátky do původní podoby a jak po všech trhlinkách projíždí tvá magie a zaceluje je... stejně jako u tvojí sestry, není potřeba mnoho magie a radši si dej na čas".
    Zruším svou magickou síť a všechny úlomky kamene spadnou na zem, já kývnu hlavou na Rosali na znamení, že může začít a čekám jak si povede.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 15:46

    "Jak se vedlo tobě v začátcích?" Zeptala jsem se a odstoupila, aby místo mě mohla přijít blíž Rosali, po té, co mi Kael vyčetl, že moc tlačím na pilu a vyzval Rosali, aby teď dala kámen dohromady. Byla jsme ráda, že Kael zachytil všechny kousky a tak ani jeden nedopadl na ně. To vlastně byl další důvod, proč jsem se nutila ovládat sebe i svou magii. Nechtěla jsem jim ublížit.
    Rosali přistoupila o krok blíž, ale ani nenatáhla ruku ke kameni, ani u něj nebyla tak blízko jako já. Ona magii rozuměla víc, tak jako já víc rozuměla vlčí podobě. Vážně skvěle jsme se doplňovaly. Zaměřila se na rozpadlý kámen před sebou a stačilo jí pouze na to myslet a kámen se začal dávat do pořádku. Rychle se dostal každý kousek na své místo, ale dlouho trvalo, než se zacelily praskliny.Ale nakonec kámen vypadal jako by se ho má ani Rosalina magie ani nedotkla. Rosali na tváři zářil krásný úsměv, když se na nás otočila šťastná, že to zvládla.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 16:22

    "Moje začátky..." trošku trapně se zasměju "jooo, to nebylo nic příjemného... vlastně jsem na tom byl ještě donedávna hůř jak vy, s každou silnější emocí přicházely výbuchy magie, které jsem nedokázal ovládat a proto jsem si je musel odebrat, aby mi přestaly samovolně spouštět schopnosti" odpovím Rose.
    Pak převedu svou pozornost k Rosali, která přišla blíž ke kameni a začalo ho pouze myšlenkou opravovat, chvíli to trvalo, ale nakonec byl jako před zásahem ničivé magie. "Výborná práce, jsi velice nadaná" řeknu s úsměvem a než si uvědomím co dělám k ní přijdu a pohladím jí po hlavě až jí trošku rozcuchám vlasy jako malou holčičku. Jen si uvědomím co dělám a znovu lehce zrudnu, rychle se otočím a zvednu ruku ke stroku do kterého pomocí magie vyříznu několik čtverců. Nadechnu se abych se uklidnil a s nově nabytým klidným výrazem, jako by se nic nestalo se podívám na Rose, která se na mě culila "teď po tobě budu chtít aby jsi zničila kus stromu pouze uvnitř těch čtverců a nechala vše kolem nedotknuté" a když už jsem její výraz nemohl déle vydržet jsem se otočil ke stromu a čekal než začne.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 16:34

    Kael mé sestře odpověděl, jaké byly jeho začátky a já ho samozřejmě poslouchala taky. Občas jsem své sestře záviděla, jak lehce dokáže navázat kontakt, přátelství, vztahy... Já taková nebyla ani zdaleka. Když jsem však dala kámen do původního stavu, Kael přišel ke mně blíž a trochu mě pohladil po vlasech, tak až mi je trochu zacuchal. ihned jsem zrudla jako rajče a když se odvrátil ke stromu prohrábla jsem si vlasy, ale nespouštěla jsem z něj oči. Nevím přesně co, ale něco se mi na něm moc líbilo. Něco mě u něj lákalo. Jenže kluky zatím vždy zajímala víc má sestra se svou dětinsky nezkrotnou povahou. Já byla jen její stín. Možná proto měla ona ve vlčí podobě srst bílou a já černou. Zamyslela jsme se nad tím tolik, že jsem si ani nevšimla, jak se Kael koukl na Arianu a říkal jí, co má udělat. Stále jsem krok za ním, zabraná ve svých myšlenkách, zatímco moje sestra se na něj významně culila. Nadechla se, aby i něco řekla, ale nakonec usoudila, že tentokrát bude lepší mlčet a tak se zaměřila na čtverce, terče které jí Kael vytvořil, na stromech. Soustředila se a představovala si svou magii jako vystřelený šíp, a ten také projel skrz strom jako máslo, ale nezanechal za sebou jen malý otvor. Vyplnil celý čtverec a vlastně i o něco větší. Strom zavrzal a pak se slabé části, které drželi jeho horní polovinu stále nahoře roztříštily pod vahou dřeva a celý kmen na nás najednou padal. A já byla stále zabraná ve svých myšlenkách.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 17:10

    Čekal jsem jak si s novým úkolem Rose poradí a mezi tím jsem přemýšlel co se to se mnou teď dělo... proč si tak moc všímám Rosali a přehnaně reaguji když se k ní moc přiblížím. Pořád to nebylo dlouho co jsem si své emoce vrátil a tak jsem některé z nich cítil o něco silněji než by se mi líbilo. Když jsem za sebou ucítil magii, znovu jsem se začal soustředit na strom, ale úplně jsem zapomněl udělat cokoli pro případ, že by se něco stalo. Tentokrát Rose použila také svou magii na dálku a během chvíle už bylo ve stromě několik děr, které byly sice o něco větší než čtverce, které jsem načrtnul, ale zato byly všechny přesně umístěné na místech kde ty čtverce byly.
    Otočil jsem se na Rose se slovy "Pěkná práce, krásná kontrola magie, ikdyž v ní znovu bylo víc síly než bylo potřeba" a zamířil k ní, ale došel jsem teprve k Rosali když jsem za sebou zaslechl zavrzání dřeva a pak hlasité křupnutí jak se oslabený kmen zlomil. Ohlédl jsem se na padající strom, který padal přímo na mě a Rosali.
    Nevýhoda toho, že mám zpět své emoce je, že jsem přišel o své klidné uvažování v nebezpečných situacích a tak místo abych prostě použil k zastavení stromu magii jsem viděl v hlavě vidinu Rosali na kterou spadl strom a tak jsem ji rychle chytnul a uskočil stranou. Jak jsme padali na zem, ještě jsem jí pevněji objal a stočil se tak abych já dopadl zády na tvrdou zem a ona na mě.
    Naštěstí jsem těsně před dopadem použil zcela reflexivně temnou magii, abych si posílil tělo a tak se mi při pádu nic nestalo. Podíval jsem se na Rosali, která ležela na mě, odhrnul jí vlasy z obličeje za ucho a zeptal se "jsi v pořádku?" ve tváři ustaraný výraz.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 17:23

    Nevšímala jsem si ani toho, že Kael pochválil Rose a mířil k ní. Začala jsem vnímat až při hlasitém křupnutí kterému předcházelo chvilkové zavrzání dřeva. Vzhlédla jsem na strom, ale ten už nám mířil na hlavu a zrychloval. Vytřeštila jsem oči a chtěla si krýt hlavu rukama, byla jsem jako přimražená na místě a nemohla se pohnout. Kael naštěstí ne. Strhl mě s sebou mimo dosah kmene tak, že jsem dopadla na něj. Chvíli jsem se z toho šoku nemohla dostat. Málem nás to rozmáčklo! Ani jsem si neuvědomila, že se třesu, dokud mi Kael svou klidnou rukou neodhrnul vlasy z tváře za ucho. Jeho hlas přicházel jako z dálky, ale přibližoval se a když jsem promluvila já, čas i zvuky..všechno už bylo zase tak jak má být. "A-asi ano. Já...nevím, co se stalo." Vydechla jsem s pohledem upřeným do jeho modrošedých očí. Až teď jsem si uvědomila, jak jsem mu blízko a že pod sebou cítím jeho tělo. Tváře mi zase zčervenaly a já se rychle odtáhla. Nevěděla jsem proč ani co, ale něco mě vyděsilo. Něco nového. Rychle jsem se zvedla ze země a ohlédla se k sestře, která na nás upírala vyděšený výraz a spěchala těch pár kroků k nám. "Já se...moc omlouvám! Nechtěla jsem...Tohle se nemělo stát." Vysoukala ze sebe omluvně a přejela mě pohledem, aby se ujistila že jsem v pořádku a pak si stejně změřila i Kaela a nabídla mu pomocnou ruku při vstávání.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 18:02

    Když mi Rosali rozklepaným hlasem řekla, že je v pořádku strašně se mi ulevilo a když se pak na chvilku naše oči setkali polilo mě horko, ale tentokrát jsem se neodvrátil. Ztrácel jsem se v jejích světle modrých očích a každá vteřina se protáhla v minutu, po chvilce se však Rosali odtáhla a postavila na nohy. Rose k nám doběhla a hned se začala omlouvat. Natáhla ke mě ruku aby mi pomohla vstát a já ji s úsměvem přijal. "Nemusíš se omlouvat, tohle byla moje vina, slíbil jsem, že se postarám aby se ani jedné z vás nic nestalo, ale nedával jsem si dostatečný pozor. Už se to znovu nestane, slibuji" řeknu směrem k oběma a kajícně skloním hlavu. Pak se rozhlédnu kolem na kusy stromu rozházené dokola a prohlubeň v zemi pod stromem, podívám se na Rosali a řeknu "až se trochu uklidníš, myslíš, že by si to všechno dokázala vrátit do původního stavu?" možná to znělo trochu chladně ikdyž jsem jí dal čas na uklidnění po tom co se stalo, ale když by byla v nějaké bitvě nebo jiné stresové situaci kdy by někdo potřeboval třeba vyléčit, nebo spravit obranou zeď, taky by jí nikdo nedal moc času na uklidnění pokud vůbec nějaký.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 18:15

    "Kdybys mě nestrhl na stranu tak jsem na kaši." Namítla jsem, aby se Kael necítil provinile a rozhlédla se po té škodě, co Ariana napáchala. Kael se mě opatrně zeptal, jestli si myslím, že bych to dala do pořádku, až se uklidním a tak krátce přikývnu. To půjde. Ještě jednou jsem se ohlédla. Ze stromu teď do vzduchu trčel jen pahýl a zbytek kmenu byl několikrát zlámaný na zemi. Dokonce vzal s sebou i pár větví jiných stromů a půda pod ním byla... No bylo vidět, že tam kmen dopadl. Ale jiné škody jsem neviděla. Zhluboka jsem se nadechla a pomalu začala uvolňovat svou magii. Zavřela jsem oči a představovala si, jak se strom dává zase do pořádku. Byl těžký i když jsem ho dávala do pořádku kus po kusu, stejně byl každý z kusů kmene dost těžký a vždy, když jsem nějakou část kmene dala tam, kde má být, zacelila jsem ihned praskliny než jsem tam poslala další a tak to šlo dál a dál. Bylo to vyčerpávající a půdu jsem už nedokázala úplně narovnat takže bylo vidět lehké promáčknutí. To už jsem se chtěla vypotřebováním magie a radši si pomalu sedla. "Já myslím, že mě to pro dnešek stačí." Zamumlala jsem omluvně a podívala se na Arianu a Kaela. Ariana ihned přikývla a klekla si ke mně, aby mne mohla obejmout, což také hned udělala.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 18:38

    Když Rosali prohlásila, že by byla na kaši kdybych ji nestrhl stranou trochu se mi ulevilo, že to nebrala jako chybu z mojí strany. Na mou otázku jen lehce přikývla, párkrát se zhluboka nadechla a rozhlédla se po škodách kolem. Pak zavřela oči a všechno kolem se rozpohybovalo, kusy stromu se začali zvedat a dávat dohromady a všechno kolem co padající strom poničil taktéž.
    Za chvíli už bylo vše až na malou prohlubeň v zemi jako dřív a Rosali si radši sedla jak ji ta spotřeba magie vysílila. Když zamumlala, že má pro dnešek dost, Rose přikývla, klekla si k ní a objala ji. Já chvilku počkal než se sestry pustili, přešel k Rosali ke které jsem se sklonil, chytil ji za ruce a podíval se jí přímo do očí, při čemž jsem jí pomalu zaléval svou vlastní magickou energií aby se její zásoby obnovily, ale dával si pozor abych jí jí nepředal moc "teď by to mělo být lepší... vedla sis skvěle" řekl jsem s něžným výrazem než jsem se zvedl a otočil k Rose, které jsem se taky letmo dotkl a trochu energie jí předal, ikdyž nevypadala, že by byla nějak unavená, přeci jen také nějakou dobu dnes trénovala. "Dnešní praktická část lekce zdá se tady končí, ale pokud máte nějaké otázky, rád vám na ně odpovím" řekl jsem a otočil se čelem k oběma sestrám.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 18:50

    Rose mě chvilku objímala a pak mě zase pustila. Potřebovala se ujistit, že jsem opravdu v pořádku, což jsem byla. Jen jsem potřebovala pauzu a načerpat magickou energii. Jenže to už ke mě přišel Kael a vzal mě za ruce. Stydlivě jsem k němu vzhlédla a prohlížela si ty jeho ledově modré oči. Byly překrásné, jako obloha krátce po svítání nebo před bouřkou. A pak mě zaplavilo teplo. "Co to je?" Zeptala jsem se ho, ještě než nám oznámil, že je praktická část lekce u konce ale že se ho můžeme ptát. A já stále čekala s očima upřenýma k němu na svou odpověď. Nevím proč, ale když se odtáhl, bylo to, jako bych spadla do studené vody. Pak se letmo dotkl Ariany a z jejího pohledu jsem mohla vyčíst, že udělal to co se mnou, jen u to netrvalo tak dlouho jako u mě. A pak jsem si uvědomila, že bych mohla zase kouzlit jak je mi libo. Zase jsem tedy zmateně upřela pohled do očí Kaela. "Udělal jsi to už předtím že jo? To samé jako tehdy když jste pro mě přišli a Ariana vypustila všechnu magii." Zeptala jsem se ho zvědavě a ani mi nedošlo, že jsem řekla její druhé jméno.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 19:02

    Když jsem se s nimi podělil o svou magickou energii a řekl, že jim odpovím na jakékoli otázky, tentokrát to nebyla Rose, ale do té doby tichá Rosali kdo mě zasypal otázkami a tak jsem je hned zodpověděl.
    "Pouze jsem vzal malou část ze své velké zásoby magické energie a podělil se o ni s vámi, když se naučíte do jisté míry ovládat svou magickou energii, není to nic těžkého i vy to za chvilku určitě dokážete" řekl jsem a pak dodal "a máš pravdu, je to to samé co jsem udělal tehdy pro Ari" zarazil jsem se a pohlédl na Rose "Arianu?" zeptal jsem se zmateně a tázavě na ní hleděl.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 19:14

    Dívala jsem se na Kaela a přikyvovala při tom, co mi to vysvětloval. Byla jsem ráda, že je k nám tak otevřený. Bylo to skvělé mít kamaráda... Kamaráda? Prohlédla jsemsi ho nenápadně od hlavy až k patě a pak mi došlo, nad čím se zarazil a proč se teď dívá na mou sestru. Skousla jsem si ret, ale Ariana se pousmála a zavrtěla hlavou ke mně, že to nevadí. "Ano, mé jméno je Ariana Rose Abernathy. A má sestra se jmenuje Naomi Rosali Abernathy." Vysvětlila mu má sestra nevinně a chvilku si myslela, že tohle přejde stejně, jako přešel to že jsou dvojčata, než jí došlo, že vlastně to neměl city a teď je zase má. "Naše rodiče nám chtěli dát jména Rose a Rosali, jeden byl pro to a druhý pro tamto. Ale oba usoudili, že mít za dcery dvojčata s tak podobným jménem.. No že by to neměli lehké. A tak nám daly každé dvě jména a oba byli spokojení." Vysvětlila mu ještě má sestra a stoupla si vedle mě. "I našeho bratra sem tam dostaneme, když na jednu z nás zavolá jako na Rose, nebo Rosie i Rosali. Je to švanda když si není jistý, který přišla." Uculila se Ariana nevinně a já se taky pousmála, ale zároveň se zase maličko začervenala. "Promiň, že jsme ti neřekly obě naše jména. Nebyly jsme si jisté...Jestli...prostě jsme si z tebe chtěly vystřelit." Pousmála jsem se omluvně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 19:29

    Poslechl jsem si vše co mi Ariana říkala a poprvé si je obě pečlivě prohlédl když se postavili vedle sebe. Když se pak Naomi omluvila a řekla, že si ze mě chtěli vystřelit jen jsem udělal krok k nim a s úsměvem řekl "jak si vás někdo může splést, vždyť jste každá úplně jiná". Myslel jsem to zcela upřímně, jejich výraz v obličeji, jejich vystupování a povaha, jejich barva očí a také zabarvení jejich magické energie, kterou jsem cítil naprosto čistě.
    "I kdyby vás tu bylo mnohem víc, stejně poznám tu jednu kterou bych hledal, jelikož bude mnohem krásnější než všechny ostatní" řeknu ještě a na okamžik pohlédnu Naomi do očí se zářivím úsměvem, než jim podrazím nohy magickou energií a těsně nad zemí je do ní chytím a pomalu položím na zem "a když už jsme u toho vystřelení si z někoho" uculím se a pro jistotu uskočím o krok zpátky.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 21/4/2018, 19:42

    Koukaly jsme obě na něj a čekaly jak na to teď zareaguje. Popravdě vůbec jsme si nebyly jisté. Ale když prohlásil, že jsme naprosto jiné, podívaly jsme se na sebe navzájem se stejně zmateným výrazem, takže by si teď někdo cizí opravdu myslel, že tu je jen jedna z nás a druhá je odraz v zrcadle. Ale to už Kael pokračoval a my upřely zrak zase k němu. Když prohlásil, že by jednu z nás našel z kdyby nás tu bylo víc, tu krásnější a upřel pohled do mých očí, v tu ránu jsem byla rudá a sklopila pohled a špičky svých bot. Takže ani jedna z nás nečekala, že nám magií podrazí nohy. Vykulily jsme oči, když nás jeho magie zachytila a pak pomalu pustila na zem. Chtěl nám to tím oplatit a tak jsme se na sebe podívaly v nevysloveném souhlasu a najednou se proměnily ve vlky a dvěma skoky jsme byly u něj a shodily ho do měkčího mechu. Každý z nás mu položila jednu tlapu na hruď, aby se jen tak nepohl a obě jsme se pokusily zaculit se i když jsme byly ve vlčí podobě.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 23:13

    Začínal jsem mít hravou náladu a tak jsem trochu doufal, že se holky přidají, ale že po mě skočí ve své vlčí formě jsem opravdu nečekal, přitiskli mě tlapama k zemi a vycenili na mě zuby v něčem co měl být zřejmě pobavený úšklebek. Sáhl jsem po magii a pomocí CounterForce vyhodil jejich přední tlapy o několik desítek centimetrů nahoru, přičemž jsem si dával pozor abych nepoužil moc síly, a vytvořil si na zádech z temné magie křídla, kterými jsem se jediným mávnutím dostal z pod vlčic než jejich tlapy dopadly zpět dolů. Vzlétl jsem pouze půl metru nad zem aby na mě bez problému dosáhli a rozletěl se směrem od nich. "Chyťte mě jestli to dokážete" zavolal jsem na ně uličnicky přes rameno, kličkoval mezi stromy a vzpomněl si na náš první trénink. Vytvořil jsem před nimi několik malých stupínků z magie o které by mohli zakopnout pokud si jich dostatečně brzo nevšimnou a doufal, že formou hry by se mohli naučit používat nebo alespoň vycítit magii o něco rychleji.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 10:23

    Kael se dostal pryč od nás díky magii, což nebylo moc fér, ale jestli to chce hrát takhle tak to budeme hrát takhle. Sestřin pohled mě utvrdil v tom, že ho dostaneme za každou cenu a tak jsme se za ním hned rozeběhly. Chvíli jsme jen běžely, ale pak se Ariana ode mě odpojila a vzala to jinudy, byla rychlejší než já, takže když Kael uvidí jen mě, nemusel by letět tak rychle a ona by ho třeba mohla dohnat. Ale to už mi do cesty poslal překážky tvořené magií. Snažila jsem se jim vyhýbat a přeskakovat je, ale vždy jsem se radši vyhnula o trochu víc nebo skočila výš. Bylo lepší vyhnout se o pár centimetrů víc než zavadit. Ale i to se mi pak stalo. Vyskočila jsem, abych přeskočila jednu z překážek, ale nevyskočila jsem dost vysoko a zadníma nohama jsem o ni zavadila. Rozplácla jsem se na zemi a chvíli jen ležela, abych alespoň popadla dech.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 10:43

    Okamžitě se za mnou rozběhli a já si to namířil k okraji lesa, aby jsme měli více místa bez stromů kolem. Když jsem se po chvilce ohlédl, byla za mnou už jen Naomi, která navíc zakopla o jednu z mých překážek a tak jsem zpomalil a nakonec úplně zastavil když se chvilku nezvedala. Trošku ustaraně jsem se podíval jejím směrem, ale hned jsem si uvědomil, že to je zbytečné. Přece se jí nemohlo něco stát jen proto, že lehce zakopla.
    Zapátral jsem tedy kolem sebe myslí a všiml si, že se mě snaží Ariana oběhnout z boku, kde žádné překážky nebyly a tak aby jí to nebylo líto a aby měla taky trošku tréninku jsem ze strany odkud se ke mě blížila udělal vedle sebe stěnu z magie vysokou jako já když jsem byl ve vzduchu. Stěna byla dost pevná aby ji nedokázala prorazit tělem kdyby si jí nevšimla, ale zároveň dost slabá aby ji mohla zničit svou magií kdyby se o to pokusila. Ikdyž je tu vždy možnost, že když si jí všimne tak ji prostě oběhne. Usoudil jsem, že pokud se jí podaří jakýmkoli způsobem dostat kolem té zdi, zaslouží si možnost mě chytit a tak jsemzůstal na místě a čekal co se stane.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 10:53

    Zvedla jsem se ze země konečně a všimla si, že Kael zastavil. Určitě věděl, kde je teď Ariana, protože vytvořil vedle sebe stěnu, čehož jsem si všimla, ale kdo ví, jestli si jí všimne Ariana. Dala jsem se tedy do poklusu a mířila jsem zase za ním. Naproti mě Ariana běžela co nejrychleji a stěny si všimla na poslední chvíli, ale všimla a pomocí své magie ji roztříštila, jako by to byl papír který shořel na popel. A skočila po Kaelovi, že ho strhla k zemi. To jsem k nim už doběhla já. Proměnily jsme se zase do lidských podob. Lehly jsme si vedle sebe. Ariana uštvaně dýchala a já jen odpočívala. "Tak tohle nebylo ani trochu fér." Zamumlala zadýchaně ke Kaelovi a já souhlasně zamručela.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 11:09

    Naomi se zvedla a pomalu se rozběhla směrem ke mě, ale nevypadalo to, že by se na mě chtěla vrhnout a tak jsem si jí nevšímal a svou pozornost přenesl k Arianě, která běžela plnou rychlostí přímo proti stěně z magie. Když už jsem se začal bát a říkat si jestli ji nemam radši zrušit a vyhnout se už se rozletěla a Ariana mě povalila k zemi.
    Za chvilku k nám došla i Naomi a obě se proměnili zpět do svých lidských podob a lehli si vedle mě na zem. Když Ariana prohlásila, že to nebylo fér, došlo mi, že myslí mé používání magie a tak jsem se jen zasmál a řekl "to samé bych mohl říct já o vaší vlčí podobě a navíc... neměli jste takový problém s vycítěním mé magie jako poprvé a zvládli jste to za pohybu a ještě v momentu kdy jste neměli důvod to čekat. Úžasný výkon, vy obě." Pak jsem si klekl vedle nich a rozcuchal jim oběma vlasy na hlavě s úsměvem, který říkal jak jsem na jejich zlepšení pyšný.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 3 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 19:20