Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Kael

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 19:13

    Počasí: Poslední dobou spíše převládá sucho a vysoké teploty, které ovšem v noci velmi rychle klesají
    Místo: Podsvětí - Západní Království, úpatí pohoří na hranicích s královstvím Feraela
    Pořadí: Kael -> Fen'lin
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 19:25

    Když už jsem se díky téhle situaci s Asmodiany dostal do podsvětí, hodlal jsem toho využít k prozkoumávání. Byl jsem plný nadšení z toho, že mi to bylo umožněno, že mi vůbec nedocházelo na co všechno bych tu vlastně mohl narazit a jaké nebezpečí se tu kolem mohlo nacházet. Seskákal jsem až dolů k úpatí skal, kde jsem se zastavil a rozhlédl. Neviděl jsem sice zatím nic zajímavého až na dalece se rozléhající pustinu, ale přesto jsem si prostě náhodně vybral směr a vyrazil kupředu stále v dobré náladě. Šel jsem dál podél skal a sem tam zahlédl nějakého magického tvora, který buď utekl, nebo se na mě výhružně díval, ale když zjistil, že pouze procházím nechal mě být.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 19:32

    Letěl jsem nad rozsáhlými lesy směrem k horám a jen tak napůl jsem dával pozor na cestu. Jednak jsem se snažil skrýt svou vlastní magii, ale také vycítit přítomnost démonů. Už asi dva týdny jsem dostával hlášení o tom, že Feraelovi démoni překračují hranice blízko vysokých hor a potřeboval jsem, aby to někdo prověřil. A jelikož jsem se dokázal přesouvat velmi rychle a měl jsem práce plné zuby, rozhodl jsem se to vzít do vlastních rukou a udělat si malý výlet. Zatím jsem narazil na jednu jednotku, zabil je, získal nějaké ty informace a vůbec mě neuklidnily zprávy o tom, že se Ferael snaží ulovit nějakého mocného tvora. Hledal jsem další démony a prozkoumával oblast, zatím jsem ale úspěšný nebyl. Najednou však ucítím něčí silnou magii. Byla sice temná, ale tak nějak... Nezvykle jiná. A navíc podivně povědomá, i když jsem ji nikam nedokázal zařadit. Ihned tím směrem zamířím a po chvilce prudce přistanu pár metrů od lidsky vypadajícího a povědomého mladíka. Zůstanu stát na místě a jen se na něj zkoumavě zadívám, zatímco přitáhnu křídla blíže k tělu a prudce švihnu dlouhým ocasem ze strany na stranu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 19:44

    Pokračoval jsem stále dál a když se stále nic zajímavého neobjevovalo, trošku jsem upravil svůj směr a vyrazil k lesu, který se rozprostíral kus od skal. Neušel jsem ještě ani deset kroků, když přede mnou přistál nějaký démon, přitáhl si křídla k tělu, švihl ocasem a zkoumavě si mě prohlížel. Z nějakého důvodu jsem si ho nevšiml, dokud jsem ho neviděl a i poté jsem nedokázal přesně vycítit a určit jeho sílu. Zjevně ji sám potlačoval právě proto aby si ho nikdo hned nevšiml. Jen jsem si ho prohlédl, nadechl se hlasitě si vzdychl "jestli jsi další z Feraelových démonů věz, že váš lov selhal a já nemám náladu bojovat s dalším z vás, takže bych byl vážně vděčný, kdyby si zase odletěl a pokud jsi kdokoli jiný... stejně nemám náladu s tebou bojovat." a z nějakého důvodu jsem po domluvení začínal byt nezvykle nervózní a ve střehu, jako by mi šestý smysl říkal, že démon přede mnou není jen obyčejný vojáček.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 19:56

    Stále jsem mlčky pozoroval mladíka přede mnou a z nějakého důvodu jsem si nemohl vzpomenout, odkud ho znám. Když na mě však promluví s tím, že pokud jsem jeden z Feraelových démonů, tak jejich lov selhal a pokud někdo jiný, tak na mě nemá náladu, konečně si vzpomenu na to, odkud ho znám. Založím si ruce na prsou, prudce švihnu ocasem ze strany na stranu a na tváři se mi objeví úšklebek.
    "Takhle zdravíš staré známe, Kaeli?" zasměji se a byl jsem celkem rád, že znovu vidím temného... Tedy polovičního temného anděla, se kterým jsme zachraňovali svět.
    "Co tady děláš? Démoni neradi vidí temné anděli v podsvětí... Dost vynikáte," zazubím se a trochu k němu popojdu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 20:06

    Když si místo odpovědi jen založil ruce na prsou a švihl ocasem, má nervozita se jen zesílila, ale když se nakonec ušklíbne s otázkou jestli takhle zdravím staré známé, úplně se zarazím a začnu si ho ještě pečlivěji prohlížet. Znal mé jméno, takže jsme se museli potkat, ale neměl jsem sebemenší ponětí kde to mohlo být. Z přemýšlení mě vytrhlo až to, když se ke mě přiblížil a zeptal se co tady dělám a řekl, že temní andělé, nejsou zrovna vítáni v podsvětí. Stále jsem netušil kdo to přede mnou vlastně stojí, ale nevypadalo to, že by to byl nepřítel, takže to bylo vlastně celkem jedno. "Měl jsem tu menší úkol a jak přesně jsem se sem dostal není tak zcela jasné ani mě, ale teď momentálně prozkoumávám" řekl jsem a lehce se mi při posledním slově rozzářily oči. "Teď ale řekni něco ty mě... kdo jsi? Nemůže to být tak dávno co jsme se poznali a já si z nějakého důvodu nemůžu vybavit, že bych tě někdy viděl."
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 20:16

    Kael byl napjatý, nervózní, což bylo zvláštní, neříkal, že nemá emoce? Poté se však uklidní a nejspíš usoudí, že mu nic nehrozí a odpoví mi, že tady plnil nějaký úkol a není mu jasné, jak se sem dostal. Prozkoumával okolí a už když to jen říkal, rozzáří se mu oči. Ušklíbnu se, teď už vypadal jako obyčejný, nadšený mladík a ne jako prázdná schránka, která sice vtipkovala, hašteřila se, ale jeho oči zůstávaly prázdné. Už nebyl bez emocí. Zeptá se mě, kdo jsem a že jsme se nemohli setkat zase tak dávno, v tu chvíli mi dojde, že se můj vzhled celkem drasticky změnil a vůbec jsem se nedivil, že mě nepoznal.
    "Fen'lin... Trochu... Jsem se za tu dobu změnil," odpovím s úsměvem.
    "Zachraňovali jsme společně Atreiu, pamatuješ? Za ten pohlavek se omlouvám.." řeknu, abych rovnou zahnal jeho případné pochyby a hned na to si vybavím, že říkal něco o Feraelovi.
    "Setkal ses s démony od Feraela? Loví tady nějakého tvora, přišel jsem je zastavit," řeknu zvědavě, pokud někoho viděl, další informace by se rozhodně hodily.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 20:22

    Když se mi představil jako Fen'lin a přidal pár informací abych si tím byl jistý, spadla mi brada málem až na zem. Pak se ale uchechtnu nad omluvou za pohlavek, kterým mě málem poslal k zemi a přejedu si po hlavě, skoro jako bych ho ještě teď cítil. Vypadal teď jinak... no, jinak bylo slabé slovo, byl to někdo úplně jiný a podle toho co jsem mohl určit když skrýval svou magickou energii se nezměnil pouze po fyzické stránce. Pak se mě zeptal na démony od Feraela u čehož jsem se zamyslel a přemýšlel kolik mu toho můžu říct. "No... řekněme tedy, že mi dlužíš službičku, protože o ty už jsem se postaral a toho tvora nedostali." řekl jsem tedy jen a široce se usmál nad tou představou, že mi něco dluží.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 20:39

    V momentě, kdy mu sdělím, kdo jsem na mě zůstane chvíli zírat s otevřenou pusou, ale po chvilce se zase uklidní a přejede si rukou po hlavě, jako by si na tu ránu vzpomněl. Teď... By byla ještě větší. Zacukají mi koutky, ale jsem opravdu rád, když mi řekne, že se o ně postaral, ale jeho samolibý úsměv se mi vůbec nelíbil. Nejspíš měl pravdu, vyřešil mi jeden celkem velký problém.
    "Díky, vytáhl jsi mi trn z paty... Někdy ti to oplatím," pousměji se, ale když si uvědomím, že mám po práci, úsměv mi na chvíli zmizí z tváře a s nechutí se otočím směrem, kde pár desítek kilometrů daleko bylo hlavní město Západního království. Povzdechnu si, představa toho, že bych se měl zase vrátit k práci se mi vážně nelíbila a tak se znovu otočím na Kaela a zadívám se na něj, jako by mě od toho mohl zachránit... Což taky mohl...
    "No... Jestli chceš, můžu ti chvíli dělat společnost a trochu tě tady provést, přeci jen se tady nejspíš vyznám lépe, než ty," ušklíbnu se. A taky byla větší pravděpodobnost, že ho nic nesežere...
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 21:16

    Pousmál se a poděkoval s tím, že mi to někdy oplatí, ale pak mu úsměv opadl a otočil se s pohledem upřeným do dálky. Povzdechl si, ale pak se na mě otočil s pohledem, který jsem nedokázal přesně zařadit a řekl mi, že pokud bych chtěl mohl by mě tu provést a dělat mi společnost jelikož se tu o dost lépe vyzná. Znovu se mi rozzářily oči a už jsem chtěl začít jásat, než jsem se trošku uklidnil a radši jsem řekl "pokud nemáš něco lepšího na práci, bylo by to vážně bezva". Představa, že nemusím bloudit a někdo mě tu provede, obzvlášť někdo tak silný jako Fen'lin, byla naprosto úžasná. Síla je u démonů jedna z nejdůležitějších věcí a tak se s ním určitě dostanu i na místa ke kterým bych se jinak ani nepřiblížil.
    Vytvořil jsem si křídla z temné magie a naznačil Fen'linovi, že jsem připraven, ať vede cestu a po chvilce letu se zeptal "a co tady vlastně děláš ty? jelikož jsi démon, tak to asi není tak zvláštní, že jsi v podsvětí, ale prvně jsme se setkali v Atrei."
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 21:25

    Znovu se mu rozzáří oči a v tuhle chvíli jsem věděl, že mám vyhráno. Potlačím úšklebek a když už klidněji poznamená, že to bude bezva, pokud nemám nic lepšího na práci, zacukají mi koutky. 'Ne, jen řídit jedno království, nic zajímavého,' pomyslím si a když si vytvoří křídla z temné magie a naznačí mi, že je připravený, máchnu křídly a vznesu se do vzduchu. Hned byl vedle mě a tak zamířím dál od hranic přes které jsem nemohl... Tedy mohl, ale byl by z toho velký průser... Přemýšlel jsem, co mu ukázat jako první, ale dojdu k závěru, že bude nejlepší ukázat mu okolní přírodu, nějaké ty potvory, pokud na nějaké narazíme a k večeru se můžeme vrátit do hlavního města. Po chvilce se mě zeptá, co tady dělám a tak na něj pootočím hlavu.
    "Řekněme, že jsem se tak trochu přestěhoval z Atreii zpátky... Domů," odpovím s úsměvem a znovu se zadívám na cestu. Všimnu si pohybu pod námi a tak se trochu přiblížím ke korunám stromů a zpomalím.
    "Smečka Xerasů, na ty si dávej pozor, ve vzduchu jsi v bezpečí, ale pokud jsi na zemi, roztrhají tě," poznamenám při pohledu na démonické psy, kteří si nás po chvilce všimnou a jeden z nich po nás vychrlí kuličku ohně, které se s lehkostí vyhnu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 21:43

    Chvíli jsme jen tak letěli a já si prohlížel pláň a pak nastupující les pod námi a Fen'lin mi řekl, že se v podstatě jen přestěhoval z Atrei zpátky domů. Prozatím se to moc nelišilo od světa na který jsem byl zvyklý až na poměrně vysoké teploty, ale když mě Fen'lin upozornil na první skupinu nějakých tvorů, okamžitě jsem zpozorněl a trošičku klesl abych si je mohl pořádně prohlédnout. Vypadalo to jako by někdo vzal smečku vlků a skřížil je s krysami, ale jejich zuby a drápy vážně vypadali nebezpečně a tak jsem uposlechl Fen'linovo varování a znovu vystoupal o něco výš a letím za ním. Pak se Fen'lin o něco posune, jako by se něčemu chtěl vyhnout a na jeho místě se přímo přede mnou objeví kulička ohně. Vyhnout jsem se jí už nemohl a tak jsem k ní natáhl ruku, obalil jí mou magií a chytil jí do ruky. Pak jsem se otočil a chvíli letěl pozadu, jen abych ji po nich mohl hodit zpátky. Zasmál jsem se, když jsem jednoho z nich trefil do čumáku, ale pak jsem se znovu otočil za Fen'linem a doletěl ho se slovy "umí tady všichni tvorové používat magii, nebo jsou tu i obyčejná zvířata jako v Atrei?".
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 21:48

    Sice jsem se ohni vyhnul, ale nedošlo mi, že je i Kael na ráně. Věděl jsem však, co dokáže a tak jsem si s tím hlavu nelámal. Jen jsem pobaveně sledoval, jak oheň obalil temnou magií a hodil ji zpátky, zatímco trefil jednoho Xerase do čumáku. Pobaveně se ušklíbnu a znovu zamířím někam dál do lesů, když se mě můj společník zeptá, zda jsou tady i normální zvířata.
    "Definuj normální... Ne všechna dokáží používat magii, v tom případě ale vynikají fyzickou silou... Tohle není lidský svět, kdyby se zdejší bestie neuměly bránit, jejich druh již dávno vymře. Není to jen o démonech a tvorech, kteří tady žijí, i počasí umí být dost kruté," pousměji se a trochu přidám, byl jsem zvědavý, jak rychle Kael dokáže letět a navíc toho takto prozkoumáme víc.
    "Takže z tvého pohledu tady nic 'normálního' nenajdeš... I koně tady máme masožravé," zasměji se.
    "Vždy počítej s tím, že tě to bude chtít sežrat."
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 22:12

    Fen'lin mi vysvětlil, že podsvětí není jako Atreia a i počasí dokáže být velice nebezpečné a proto je každý tvor dost silný na to, aby tady přežil tak či onak a mám radši počítat s tím, že mě tady chce všechno sežrat. Bylo to fascinující a doufal jsem, že spoustu těch tvorů budu mít možnost vidět.
    Ještě chvíli jsme letěli a Fen'lin mi ukázal pár dalších tvorů pobíhajících po lese a dokonce jsme zahlédli jak spolu někteří z nich bojovali. Fen'lin měl pravdu, žádný z tvorů tady nevypadal, že by se o sebe nedokázal postarat a někteří vypadali vážně nebezpečně.
    V jednu chvíli se mi zdálo, jako bych ucítil blížící se magii, ale když jsem za sebou nic neslyšel a po ohlédnutí si taky ničeho nevšiml, přestal jsem si toho všímat až do momentu, kdy se přímo přede mnou objevil veliký okřídlený ještěr a smetl sebou dolů Fen'lina. Ucítil jsem směrem od Fen'lina nárůst magie a tak jsem věděl, že je v pořádku, ale nečekal jsem, že na mě zavolá, že tyhle potvory loví v párech. Na nic jsem nečekal a okamžitě kolem sebe vztyčil bariéru z temné magie a jen tak tak sem ji stihl vytvořit, než se kolem mé hrudi objevily čelisti druhého takového tvora a skously. Bariéra naštěstí vydržela, ale přesto se i se mnou v tlamě rozletěl vysokou rychlostí směrem k zemi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 22:19

    Poklidně jsme si letěli dál, viděli jsme hned několik tvorů a pokud jsem o nich něco věděl, hned jsem to Kaelovi sdělil. Připadal jsem si jako průvodce a užíval jsem si tyto pohodové chvíle. Po nějaké době jsem však dostal pocit, že nás něco sleduje a tak jsem zpozorněl, přestože jsem nic neviděl, ani neslyšel. To bylo také to jediné, co mě zachránilo před Hexem, který se vedle mě najednou objevil. Obalím se temnou magií a zapřu se do jeho tlamy, aby mě nemohl kousnout, přesto mě ale táhl k zemi.
    "Loví v párech!" stačím ještě zařvat na Kaela, než se začnu soustředit na otravného ještěra. Napřáhnu ruku a vší silou ho z boku praštím do hlavy, čímž ho od sebe dostanu a ihned roztáhnu křídla, abych zastavil svůj pád. I Hex roztáhne křídla a zmizí.
    "Umí neslyšně létat a zneviditelnit se, dej si pozor, někteří překousnou i železo!" zařvu na Kaela a uvolním kolem sebe několik výbojů elektřiny, která zasáhne i Hexe, který zasyčí bolestí a donutí ho to zviditelnit. Ušklíbnu se a když po mě ve vzduchu chňapne zuby, máchnu křídly a dostanu se nad něj, takže neškodně proletí pode mnou.
    "Chceš si hrát, ještěrko?" zasměji se pobaveně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 22:30

    Zkusil jsem se dostat ze sevřených čelistí, ale nepohnul jsem se ani o milimetr a tak jsem místo toho použil CounterForce čímž jsem ho donutil otevřít tlamu a pomocí Evade se z ní dostal dřív, než je stihl znovu sklapnout. Fen'lin po mě křikl pár jejich dovedností a já na něj jen křikl nazpátek "jo... stihl jsem si všimnout". Vyvolal jsem si pod sebou Shadow Puppet tak aby jsem jakoby stál chodidli na jejích chodidlech, když byla vzhůru nohama a vystřelil jí pomocí CounterForce přímo na tvora, který už kompletně viditelný ze všeho nejvíc připomínal draka. Sotva se stihl otočit, loutka mu vrazila přímo do zad a chytla se ho za křídla, které mu stáhla k sobě aby s nimi nemohl mávat. Takhle chycený začal tvor čím dál rychleji padat přímo k zemi, zatímco já se jen otočil a podíval se na Fen'lina, který nevypadal, že by potřeboval pomoc, spíš vypadal, že se bezvadně bavil.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 22:43

    Ohlédnu se po Kaelovi, zda nepotřebuje pomoc, ale vypadalo to, že si poradí. Jeho loutka držela Hexe za křídla a ten rychle padal k zemi. Pochyboval jsem, že ho to zabije, ale věděl jsem, že si mladík poradí. Ale to už jsem se musel věnovat svému protivníkovi, který byl rozzuřený a plnou rychlostí ke mně mířil. Pobaveně se ušklíbnu, než zamířím přímo nahoru. Dráček mě následoval, ale byl jsem o trochu rychlejší než on. Přesto jsem ho nechal pomalu se přibližovat a když jsme byli hodně vysoko a on měl rozevřené čelisti jen kousek od mojí nohy, mé tělo obalí elektřina, která mi dá mnohem větší rychlost, se kterou máchnu křídly a dřív, než se tvor vzpamatuje kolem něj prosvištím a svůj pád zastavím až téměř nad korunami stromů. Hex už zase letěl ke mně, ale přestože měl křídla stažená až k tělu, aby letěl co nejrychleji dolů, byl stále dost vysoko. Natáhnu ruce před sebe a vytvořím rudo-černý oštěp tvořený velkým množstvím vysoce koncentrované temné magie, než se napřáhnu a velkou rychlostí ho mrštím proti Hexovi. Narazí mu přímo do čela, ale kvůli velké magické explozi jsem nemohl vidět, co přesně se mu stalo. Když však magie zmizela, nebyla po něm ani stopa. Spokojeně se usměji a otočím na Kaela, zda nepotřebuje pomoc, ale měl jsem pocit, že se se svým protivníkem už vypořádal, zatímco já si s ním pouze hrál.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 22:58

    Když jsem se ujistil, že Fen'lin nemá sebemenší problém, znovu jsem se zaměřil na svého protivníka, který právě svištěl vzduchem dolů. Přemýšlel jsem, jestli by ho mohl pád zabít, nebo alespoň dostatečně zranit, ale když jsem usoudil, že ne, pustil jsem se střemhlav za ním. Ve chvíli, kdy se tvor s loutkou setkali se zemí jsem ucítil jak si loutka bere další magii, aby se mohla zregenerovat, ale neviděl jsem přes oblak prachu jak na tom je ten tvor. Bylo mi to však jedno, jelikož jsem si jen připravil CounterForce a Evade a čekal na poslední vteřinku před dopadem do místa, kde jsem věděl, že se nachází můj cíl. Loutka, už kompletně zregenerovaná uskočila a já ve stejnou chvíli narazil plnou silou pádu a CounterForce na záda toho tvora a zároveň zastavil svůj pád roztažením křídel a schopností Evade. Výsledkem byl asi metr hluboký a dva metry široký kráter na jehož dně byl na půl přelomený drak a já, spokojeně se vznášející nad ním. Odvolal jsem svou loutku a vydal se zpátky vzhůru, odkud se právě ke mě dostala tlaková vlna od obrovského magického výbuchu, který měl určitě na svědomí Fen'lin. Zrovna když jsem vyletěl nahoru se na mě otočil a já mu zdviženým palcem naznačil, že jsem se o svého také postaral. Pak jsem k němu doletěl a trošku vyčítavě řekl "zesílil si... a já doufal, že už se ti skoro vyrovnám" a naoko uraženě jsem si odfrknul.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 23:07

    Kael už ke mně mířil se zdviženým palcem a o Hexe se už určitě postaral. Vyčítavě se na mě otočí s tím, že doufal, že se mi už skoro vyrovná a uraženě si odfrkne. Okamžitě se začnu smát a přiletím blíž, abych ho poplácal po rameni, hned na to se ale raději vzdálím, aby jsme nezavadili křídly o sebe.
    "Také jsi zesílil a pokud tě to uklidní... V tvém věku jsem o takové síle mohl jen snít. Přes tisíc let tréninku a zkušeností se na tebe podepíše a upřímně bych si připadal dost trapně, kdyby mě překonal.... Devatenáctiletý špunt," zasměji se, máchnu křídly a rozhodnu se pokračovat v cestě. Přeci jen takové malé zdržení nás nemohlo zastavit a navíc se ani jeden z nás nezranil.
    "Jak to teď vypadá s Atreiou? Dlouho jsem tam nebyl," zeptám se zvědavě.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 23:25

    Na mou poznámku a hrané odfrknutí se Fen'lin jen zasměje a poplácá mě po rameni, že jsem taky zesílil a on, že v mém věku si o takové síle mohl jen nechat zdát a bylo by trapné, kdyby po všech těch letech nebyl silnější než devatenáctiletý... jak, že mi to řekl, špunt? Než mu na to však stihnu něco říct, už máchne křídly a letí dál.
    Když jsem ho doletěl, zeptal se mě jak to vypadá s Atreiou, že už tam dlouho nebyl. "Díky nám stále stojí, stále je tam spousta nadpřirozena..." řeknu na to když mě nic jiného nenapadne "a je čím dál hezčí" dodám když si vzpomenu na Naomi a lehce se začervenám.
    "Kde tu vlastně bydlíš? Mají démoni stejná města, jako lidé, nebo vypadají úplně jinak?" zeptám se rychle abych změnil téma.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 29/4/2018, 23:31

    Byl jsem pootočený na Kaela, když mi odpovídal, že Atreia stále stojí a je stále plná nadpřirozena. Když poznamená, že je čím dál hezčí a zčervená, ušklíbnu se a i když změní téma, rozhodně jsem to nehodlal nechat plavat, ale i tak se rozhodnu první odpovědět na otázku.
    "Ano, máme stejná města i vesnice, jako znáš z lidského světa. Jen trochu jinou architekturu... Podsvětí je rozdělené do pěti království, teď jsme v západním... Bydlím v hlavním městě, můžu tě tam provést, jestli chceš," odpovím a po chvilce se mi na tváři objeví úšklebek.
    "Tak čím dál hezčí? To jsem si taky říkal, když jsem potkal mou budoucí manželku... Potkal jsi nějakou dívku? Kdepak jsi ji nechal?" zasměji se a máchnu křídly tak, abych lehce narazil do Kaela, hned na to se však vzdálím.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 23:59

    Odpoví, že až na architekturu jsou města v podsvětí stejná jako ta lidská, a že bydlí v hlavním městě jednoho z pěti království na které je podsvětí rozdělené a že nyní jsme v západním království. Na jeho nabídku mě tím hlavním městem provést jen nadšeně přikývnu "to by bylo super, už se nemůžu dočkat". Pak se ale vrátil k tomu co jsem řekl před chvílí. Trošku si rýpnul, že si říkal to samé, když potkal svou budoucí manželku a jestli jsem si někoho našel a kde jsem ji nechal, při čemž do mě provokativně narazil. To už jsem byl kompletně rudý a otočil jsem se radši na opačnou stranu abych se nemusel dívat na Fen'linův úšklebek, ale odpověděl jsem "potkal jsem ji teprve před pár dny... jmenuje se Naomi a je to vlkodlačice... je v Atrei a o tom, že jsem tady neví... vždyť když jsem odcházel z domu jsem ani já sám nevěděl, že skončím v podsvětí".
    "a když už jsme u toho" řeknu už zase normálním tónem a podívám se Fenovi do obličeje "kdo je ta tvoje, určitě nějaká silná démonka, co?"
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 00:06

    Znovu se nadchl jen nad myšlenkou toho, že objeví nové místo. Pobaveně nad tím zakroutím hlavou, ale ještě víc mě pobaví, když celý zrudne a otočí se tak, abych mu neviděl do obličeje. Nakonec mi ale přeci jen odpoví, že potkal před pár dny vlkodlačici jménem Naomi a dodá, že sám netušil, že skončí v podsvětí, když dneska vycházel z domu.
    "Myslím, že jsem objevil další magnet na problémy," pousměji se, ale když se mě zeptá na mou milovanou, neubráním se širokému úsměvu a zasněnému výrazu.
    "Ne, upírka," odpovím pobaveně a usměji se.
    "Potkali jsme se v Atreii, pracovala jako herečka a jsme spolu už přes dvacet let... Jmenuje se Ireth a pokud přežijeme cestu až do hlavního města, určitě se s ní potkáš," zasměji se a nevědomky zrychlím.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 30/4/2018, 00:19

    Když jsem se ho zeptal na jeho přítelkyni, na tváři se mu roztáhl široký úsměv a trošku zasněně se podíval do dáli, než pobaveně řekl, že se mýlím a je to upírka. Trošku jsem se ušklíbl tomu, že se tím pádem ty dvě asi nikdy nepotkají. Pak vyprávěl, že se potkali v Atrei kde pracovala jako herečka a od té doby jsou spolu už dvacet let. Když ovšem řekl, že je její jméno Ireth, zbytek věty jsem vůbec nepostřehl, protože jsem se okamžitě propadl vzduchem asi o metr dolů, než jsem zase začal mávat křídly a zrychlil abych ho mohl dohnat. "Ireth? říkal jsi vážně Ireth?" zeptám se nevěřícně a pak se začnu smát, nad tím jak je svět, nebo bych spíš měl říct světy, malý. Když si všimnu Fenova nechápavého pohledu, jen se na něj zazubím a řeknu "možná o tom nevíš, ale měl jsem tu čest se s tvou drahou už setkat a ikdyž jsme spolu byli snad pouhý jeden den, stalo se toho opravdu hodně, včetně smrtelné situace".
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 00:23

    Otočím se, ale zjistím, že za mnou Kael není, zmateně se rozhlédnu a všimnu si, že za mnou rychle míří, ale byl mnohem níž, než před chvílí. nechápavě se na něj zadívám, ale hned mi vysvětlí, že Ireth zná, že se spolu setkali, sice spolu strávili jen jeden den, ale i tak se toho stalo hodně a dostali se i do smrtelné situace. Dostanu tik do oka, ale po chvilce si povzdechnu.
    "Jí říkal, že jsi magnet na problémy... Co se stalo?" zeptám se zvědavě a trochu zpomalím, abych mohl letět vedle Kaela. Už jsem tak nějak zamířil domů, k hlavnímu městu, ale i tak bude celkem trvat, než se tam dostaneme. To ale vůbec nevadilo, zatím konverzace nevázla, nebylo trapné ticho a pořád jsem měl co se dozvědět.

    Sponsored content


    Fen'lin & Kael Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 16:19