Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Kael

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 20:19

    Kale se na mě prudce otočí a hned na to se rozesměje s tím, jestli jsem tam stál celou dobu. Pomalu se k němu rozejdu a pokrčím rameny.
    "Měl jsi to pod kontrolou," odvětím a pobaveně sleduji jeho další záchvat smíchu, který následoval ten předešlý. Počkám, než se uklidní a když se mě zeptá, co to bylo za hajzla, zamračím se.
    "Podle síly jeho magie bych tipoval, že byl bývalým generálem, ale ne z ode mě, neznám ho," řeknu a zamračím se, než si kleknu k démonovi a začnu mu prohledávat věci. Nic ale nenajdu a tak si povzdechnu a znovu se narovnám.
    "Pokud ho někdo poslal, byl to nejspíš Ferael... Nerra by to neudělala, s Lilith se snažíme spolupracovat a Azaela nic nezajímá. Ale je celkem monžé, že jednali na vlastní pěst," shrnu s povzdechem a otočím se na Kaela.
    "Omlouvám se, že do toho zatáhli i tebe... Ke mně se nedostanou a tak se snaží ublížit mým blízkým, není to poprvé... Ani naposledy," řeknu mu a prohrábnu si vlasy.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 30/4/2018, 20:34

    Prý jsem to měl pod kontrolou, no... teoreticky měl pravdu a když nastal problém okamžitě zakročil, takže jsem si nemohl na nic stěžovat.
    Typoval toho démona na nějakého bývalého generála, ale z jiného království, jelikož ho neznal a i po prohledání mrtvol nebyl o nic moudřejší. Přemýšlí, který z králů je mohl poslat a zatnu pěst když znovu uslyším jméno Ferael, který byl hlavní a asi i jediný podezřelí, ikdyž prý mohli jednat i bez rozkazu na vlastní pěst. Jakmile se mi začne omlouvat, že mě do toho zatáhli když se nemohli dostat přímo na něj, jen jsem mávl rukou a s úsměvem řekl "nic si z toho nedělej, nemůžeš za to a ani si to nemohl předpovědět... to, že si pro mě hned přišel je mnohem důležitější" a pak se neubráním úsměvu od ucha k uchu. "Navíc... viděl si tohle?" a zamávám křídly s nadšeným výrazem na tváři "nejsem si přesně jistý jak a proč, ale díky tomu co se tady stalo jsem se stal úplným temným andělem" a znovu zvednu ruku, zasoustředím se, ale stejně jako před tím nedokážu vyvolat žádný temný grál, jen jeho magický obrys "ikdyž to má stále svoje mouchy" podotknu a ušklíbnu se.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 20:41

    Mávne nad tím rukou, jako by se nic nestalo a sdělí mi, že důležité je, že jsem pro něj vůbec přišel. Usměji se a přikývnu, byl jsem rád, že mi to nevyčítá a nevyvádí, že málem umřel kvůli mě a mým nepřátelům. Místo toho nadšeně zamává křídly a sdělí mi, že se kompletně změnil na temného anděla a ukáže mi obrys pravděpodobně jeho temného grálu. Sám se pousměji a zamyšleně se na něj zadívám.
    "Dává to celkem smysl, i padlí andělé se při velké koncentraci temné magie změní na temné... I když to vypadá, že tobě k tomu stačila vlastní magie... A vidíš, žádná exploze se nekonala," zasměji se a poplácám ho po rameni.
    "A nové schopnosti se brzy naučíš ovládat," řeknu mu povzbudivě a poté se otočím a vydám se z jeskyně ven. Vevnitř to začínalo smrdět krví a už se mi tam moc zůstávat nechtělo.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 2/5/2018, 17:32

    Fen řekne, že dává smysl, že jsem se při vystavení obrovského množství temné magie proměnil, když se to stává i padlím andělům a podotkne, že to vypadá, že mě k tomu stačila má vlastní magie a nepotřeboval jsem tu z podsvětí. Pak dodá, že se nakonec nekonala žádná exploze, za což jsem byl opravdu vděčný. Vážně bych nechtěl zemřít tak mladý a navíc zrovna když jsem si začal svůj život znovu celkem užívat. Poplácal mě po rameni a řekl, že nové schopnosti se určitě brzy naučím ovládat a já doufal, že má pravdu, protože představa vlastního temného grálu byla strašně vzrušující. Když se pak vydal ven z jeskyně, okamžitě jsem se k němu přidal a společně jsme se vydali zpět do města, přičemž jsem využil své nově narostlé křídlo.
    Když jsme se vrátili až k paláci, všiml jsem si, jak Fen lehce změnil směr a vydal se směrem k nějaké stráži co stála kousek od brány. Už jsem se taky chtěl vydat tím směrem, ale to mi už Fen řekl, že si musí ještě něco vyřídit a řekl mi, že můžu jít zpátky do pokoje a ještě se vyspat. "Dobrá tedy, uvidíme se později" odpověděl jsem a vydal se zpátky do té úžasně pohodlné postele. Těsně před tím, než se za mnou zavřela brána jsem uslyšel Fenův hlas, jak na někoho něco řve, pravděpodobně na onoho strážného.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 17:59

    Vraceli jsme se zpátky do hlavního města a Kael mohl otestovat, jak se létá s vlastními křídly, občas jsem ho s úsměvem pozoroval, všechno dělal s jakousi radostí a ten jeho dětský zvědavý výraz byl k nezaplacení. Bylo to rozhodně lepší, než když jeho oči byly zcela bez emocí a byl jsem rád, že vypadá jako obyčejný kluk. I když... Byl mladý a v takových nebezpečích by ještě být neměl, bohužel jako temný anděl se jim nevyhne. Jen jsem doufal, že si zachová svou dobrosrdečnost. Tiše si povzdechnu a když jsme byli u paláce a pohled mi sklouzl na strážného, který mi oznámil, co se stalo... Až po několika hodinách, ucítím, jak se ve mě hromadí vztek. Kael byl můj host a unesli ho z mého domu.
    "Ještě si něco vyřídím, klidně si běž zase lehnout. Chovej se jako doma," zamumlám směrem ke Kaelovi a chvíli počkám, než se vzdálí, než vyrazím k démonovi a seřvu ho za jeho nezodpovědnost. Byl mladý, chtěl jsem, aby si to pamatoval a dostal užitečnou lekci, která mu jistě v budoucnu pomůže. Hned na to se i já vydám zpátky do postele, abych ještě nahnal pár hodin spánku.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 2/5/2018, 18:07

    Když jsem se po všem co se v noci stalo druhý den probudil, bylo už odpoledne. Ještě nějakou dobu jsem strávil v paláci s Fenem a bavili jsme se o všem možném, ale když přišel večer a venku už nebylo tak hrozné horko, oznámil jsem mu, že mám v plánu se jít porozhlédnout po podsvětí na vlastní pěst a vyzkoušet si co všechno dokážu po své proměně. Fen chvíli protestoval, ale nakonec usoudil, že je to moje rozhodnutí a tak mi alespoň dal nějaké zásoby jídla a nádobku s vodou, kterou jsem rozhodně musel potřebovat, vzhledem k tomu jaké horko zase ve dne bude. S Ireth ani Aokim jsem se sice neviděl, ale také jsem řekl Fenovi, že pokud mi to časově vyjde, ještě se sem vrátím co budu v podsvětí a třeba je zastihnu příště. Opustil jsem město a vydal se náhodným směrem pryč, plný očekávání co všechno najdu a jaké nové schopnosti v sobě po proměně objevím.

    Sponsored content


    Fen'lin & Kael - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Kael

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 18:38