Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 20:12

    Spokojeně jsem sledovala západ slunce a tulila se při tom ke Kaelovi. Bylo to úžasné a já si přála tu chvíli natáhnout na co nejdýl. To buhžel ale nešlo. Slunce zapadlo a Kael se zvedl a pak pomohl na nohy i mně. Vstala jsem tedy a nechala ho, aby nás odnesl k nám. Trochu jsem se bála, že mě tam jen nechá a poletí domů, ale on si mě naopak přitáhl k sobě a políbil mě. V tom polibku bylo tolik citů, jako by si je snad někde schovával celý život a te´d je nechal vytrysknout na povrch. Spokojeně jsem zavrněla a ani jsem si toho nevšimla. Ale když se pak lehce odtáhl, přitiskla jsem se k němu zase a políbila ho na oplátku já. "Pozval jsi mě na oběd... Chtěla bych ti to oplatit...pozváním na večeři. Jestli nikam nespěcháš." Nevinně jsem se usmála. "Dělám dobrý palačinky." Dodala jsem a při tom mi zrůžověly tváře. Také jsem ho chtěla představit bratrovi.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 20:36

    Nechtěl jsem ještě aby odešla, ale když mě místo toho pozvala dál, překvapeně jsem se na ni podíval "jsi si jistá? Nechtěl bych otravovat." Když jsem ale viděl její úsměv věděl jsem, že chci jít a jakmile dodala, že dělá dobrý palačinky, jen jsem se zasmál "tak dobře, vyhrála si" a nechal se vtáhnout brankou do jejich zahrady a došel s Naomi až ke dveřím do domu. Byl jsem nervózní z toho, že bych měl poznat jejího bratra a ani sem si nechtěl představovat všechny úšklebky a poznámky, kterýma mě zahrne Ariana, ale dokud jsem byl s Naomi tohle všechno bylo vedlejší a tak jsem za ní vkročil do domu připraven na nejhorší.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 20:42

    "Jsem si jistá." Namítla jsem hned a uculila se. Byla jsem šťastná jako malé dítě, když nakonec souhlasil a vzala ho za ruku. Odvedla jsem si Kaela až ke dveřím a pak domů. Nebylo zamčeno, protože jsem ještě nebyla doma, jinak by bratr asi už zamkl. Zula jsem se a zavřela za Kaelem dveře. "Jsem doma a vedu návštěvu." Zavolala jsem do domu a otočila se ke Kaelovi. "Nemusíš se bát. Arianu už znáš a bratr... Není zlý, jen opatrný." Pousmála jsem se a dala Kaelovi ještě rychlý polibek, než jsem s ním zamířila do obýváku.
    "To je dost sestřičko, víš že dneska vaříš večeři ty." Začala hned Ariana ale jakmile uviděla Kaela zaculila se jako kočka co zahlédla myš. "Zatoulaný ptáček se vrátil?" Uculila se hravě z gauče a vypla televizi.
    "Udělej si pohodlí a ji klidně ignoruj." Špitla jsem ke Kaelovi a vyplázla na sestru jazyk, když jsem zamířila do kuchyně, abych udělala palačinky.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 21:04

    Když se Naomi začala vyzouvat, také jsem si sundal boty a odložil je, pak Naomi zavolala, že je doma a vede sebou návštěvu přičemž jsem napůl čekal, že se na mě vrhne její bratr, ale když se nic nestalo podíval jsem se na Naomi, která se na mě otočila se slovy, že se nemusím bát, Arianu znám... a to byl právě ten problém, že jsem předem dokázal odhadnout čím se bude celý večer bavit... a jejich bratr není zlý, jen opatrný.
    Pokud bude jejich bratr pouze přehnaně ochranářský a hodný, neviděl jsem až takový problém, víc jsem se bál reakcí její sestry. Když mě však Naomi rychle políbila než mě odvedla do dalšího pokoje, veškeré obavy byly pryč a já se za ní skoro vznášel. Když jsme vstoupili do pokoje, který musel být obývák, Ariana, která seděla na gauči a sledovala televizi houkla na Naomi, že je dost, že přišla jelikož je na řadě s večeří. Sotva se však otočila, její oči padli na mě a stalo se přesně to co jsem očekával, svůj úšklebek se ani nesnažila schovávat a hned vypálila první hravou poznámku a vypnula televizi, protože měla teď o zábavu postaráno. Naomi ke mě zašeptala, že si mám udělat pohodlí a Arianu mám ignorovat, ale to se lépe řeklo než dělalo. I teď když jsem se díval za odcházející Naomi jsem na sobě cítil její nadšený pohled jako by viděla novou hračku. Přišel jsem tedy k Ariane a sedl si vedle ní na gauč, při čemž jsem se na ní otočil a s milým úsměvem jsem jí řekl "i malý zatoulaný ptáček může sem tam klovnout" a lehce ji štípnul do boku. To už jsem měl taky hravý výraz a rozhodně jsem si neměl v plánu nechat líbit všechno co si Ariana usmyslí.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 09:16

    Měla jsem trochu obavy z toho, co Ariana zase provede a co řekne, ale palačinky budou snad rychlé. Já se každopádně snažila vařit rychle. Mezi tím co se smažili palačinky, jsem vyndavala talíře, marmelády a nutelu. Taky jsem připravila domácí citronádu a zase se vrátila k palačinkám. Zkrátka jsem se nezastavila.
    Ariana se zasmála a plácla Kaela po ruce. "Klovni znovu ptáčku a kousnu tě. A jestli klovneš mou sestru, sežeru tě." Zaculila se, jako by to byl vtip, ale tohle myslela vážně. Ale vážnost u ní nikdy nevydržela moc dlouho. Takže nadhodila zase vtipnou poznámku. "Kdepak jste nám poletovali vy hrdličky?"
    Bratr byl zatím u sebe. Určitě měl spoustu práce a snažil se ji udělat přes jeden nebo dva dny aby byl víc s námi.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 11:06

    Na mou poznámku odpověděla svou vlastní, ale druhá půlka té poznámky nebyla myšlená jako hra, ikdyž se přitom stále culila. Chvilku jsem byl v pokušení jí na to říct něco ve smyslu ať si neplete vrabce s orlem, ale nepřišlo mi jako dobrý nápad začínat jakoukoli hádku a tak jsem se jí jen podíval do očí a řekl "kousnutí tak roztomilého štěňátka by nemuselo být tak hrozné" a pak o něco zvážněl a dodal "a co se tvé sestry týče, sám bych nastavil vlastní tělo jen aby se jí nic nestalo".
    Pak jsem se rozhlédl po místnosti a řekl, že to tady mají pěkné... a mnohem větší než můj malý byteček. Když se k nám začala linout sladká vůně palačinek, zhluboka jsem se nadechl "voní to krásně, už mám hlad jako..." rošťácky jsem mrknul na Arianu "jako vlk" a zasmál jsem se.
    Když se mě pak zeptala kde jsme byli, popsal jsem jí místa na kterých jsme byli, ikdyž jsem vynechal detaily toho co jsme tam dělali a když jsem uslyšel kroky, nedočkavě jsem se otočil a doufal, že to přichází Naomi.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 11:16

    Ariana si Kaela jen podrobně prohlédla, aby se ujistila, že mluví pravdu, ale dál to tedy nerozebírala. Kromě poznámky: "To si ještě bratr ověří.". A s dalším zazubením se ohlédla k zavřeným dveřím Lukasova pokoje. "Dům koupili naši rodiče. Zůstal nám po nich jako útočiště. Nic jiného nám po nich nezbylo. Tedy je to dost, jen to nejsou oni." Řekla stručně Ariana a rozhlédla se po celém domě. A když pak Kael dodal, že už má hlad jako vlk a mrkl na ni, mlsně si olízla rty a tentokrat mu při zazubení ukázala tesáky vlka, nikoli lidské zuby.
    Já jsem už měla připravenou pořádnou várku, aby měl každý tak pět palačinek, což nám většinou stačilo. Dnes jsem tedy udělala jen pět navíc pro Kaela a už jsem to všechno nesla ke stolu. Ariana mi zkušenými sladěnými pohyby pomohla prostřít a pak odběhla pro bratra. "V pořádku?" Usmála jsem se na Kaela. Měla jsem na sobě ještě stále zástěru a to dost špinavou. Ale úplně jsem na ni zapomněla a sedla si.
    Bratr s Arianou bohužel přišli brzy. Lukas byl na Kaela určitě zvědavý. Ale choval se zdvořile a tak přišel a natáhl ke Kaelovi ruku. Představil se a počkal co na to Kael.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 11:20

    Zvědavě jsem si poslechl co mi Ariana řekla o jejich domu a rodičích a trošku jsem sebou cuknul když se na mě zazubila s vlčími tesáky. S nimi už tak nádherně nevypadala, spíš jako démon než krásná dívka. Když jsem se ohlédl po zvuku kroků, vešla za námi do pokoje Naomi a společně se svou sestrou prostřeli. Byl to krásný pohled na Naomi se sepnutými vlasy, zašpiněnou zástěrou a podnosem plným jídla a tak když si sedla a Ariana se vypařila, asi aby došla pro jejich bratra , jsem se natáhl na její zástěru, přejel prstem po bíle šmouze od mouky a udělal jí tečku na nos se slovy "sluší ti to, rozhodně bych si zvykl tě takhle vidět každý den", když jsem se však chtěl natáhnout a dát jí pusu, ozvali se kroky a tak jsem se radši zase odtáhl. Do pokoje vešla Ariana a pravděpodobně jejich bratr, který ke mě přistoupil s nataženou rukou a představil se a tak jsem se postavil, pevně mu jí stiskl a také se představil. Vypadal jako velice příjemný člověk a tak se mi strašně ulevilo. Znovu jsem si sedl a podíval se po ostatních, jestli už půjdeme jíst.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 11:22

    Pobaveně jsem sledovala, jak mi Kael udělal na nose tečku z mouky a pobaveně jsem protočila oči. "Ale já každý den nevařím. Zase tak zábavmý to neni." Vyplázla jsem na něj jazyk. I já chtěla polibek, steně jako Kael na kterém to šlo vidět. Ale slyšela jsem, jak se vrací Ariana i s Lukasem. Jednou se nenechal přesvědčovat půl hodiny a šel hned. Trošku nervózně jsem je sledovala, ale vypadalo to, že první dojem udělali oba dva na toho druhého dobrý. Usmála jsem se tedy a nandala každému pět palačinek. "Dobrou chuť." Popřála jsem všem a po mě to tak udělali i ostatní. "Dej si na palačinky co chceš. A kdybys chtěl přidat tak ještě přidělám." Usmála jsem se na Kaela a Ariana překvapeně zamrkala. "Tsse. Toho si važ. Kdybys tu nebyl a my si chtěli přidat, museli bychom si je už udělat sami nebo se dojíst něčím jiným." Práskla na mě a Lukas souhlasně pokývl hlavou a už si oba cpali do pusy palačinku s marmeládou a má sestra s nutelou. Jako vždy jsem se začervenala a radši sklopila pohled ke svým palačinkám. Vzala jsem si nějakou volnou marmeládu a natřela si s ní palačinku.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 11:23

    Naomi každému dala několik palačinek, popřáli jsme si dobrou chuť a Naomi mi ještě řekla ať si na ně dám co chci a kdybych chtěl přidat, že ještě přidělá. Usmál jsem se na ni, poděkoval a rozhlížel se po skleničkách s marmeládami a nutelou a přemýšlel co si asi dám. Na Arianinu poznámku jsem na ní jen lehounce vyplázl jazyk tak aby si toho všimla pouze ona a ve chvíli kdy jsem si byl jistý, že se Lukas nedívá jsem dal Naomi alespoň rychlou pusu na tvář a zašeptal "neboj, bude mi to stačit, ale někdy se můžeš stavit ke mě a udělat mi je znovu".
    Pak už jsem se znovu koukal na skleničky a když jsem usoudil, že si nemůžu vybrat jsem si natřel jednu palačinku první marmeládou, která mi přišla pod ruku a místo abych ji sroloval jsem na ní položil další, kterou jsem namazal zase jinou marmeládou a tak jich na sebe naskládal všech pět a na vrch si dal nutelu. Teď když jsem tu hromadu viděl jsem svého nápadu začal lehce litovat, ale s chutí jsem se pustil do palačinek a všechny je do sebe nacpal. Bylo to výborné a o to lepší, že je dělala Naomi. Když jsem dojedl, vzal jsem svůj talíř a s úmyslem po sobě uklidit jsem se zeptal kde mají kuchyň.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 11:25

    Neuniklo mi jak na sestru vyplázl jazyk a měla jsem chuť mu za to dát pusu. Ariana se jen zašklebila a s chutí dál jedla. Ovšem když mi dal Kael pusu a řekl, že mu to bude stačit, přikývla jsem a chtěla mu dát taky pusu, jenže to už by mi asi neprošlo. Tedy sourozenci by nejspíš nebyli nadšení. Což se projevilo už když mě Kael pozval k sobě abych mu je udělala znovu někdy. Na tohle Lukas hlasitě zakašlal, aby na sebe upozornil, aby upozornil, že tenhle plán se mu zatím nezamlouvá. "Užili jste si vlastně dnešek?" Zeptal se a udržoval si co nejklidnější tvář. Věděla jsem, že ta otázka byla mířena na Kaela, ale položila jsem mu ruku na tu jeho a odpověděla nadšeně bratrovi. Popsala jsem mu jak jsme si užili dnešek ale vynechala jsem ten incident s řekou. A pak jsem zase jedla, stejně jako ostatní. Já s Arianou jsme jako vždy poslední palačinku přenechaly bratrovi a nechápavě koukly na Kaela, který se zvedl a chtěl vědět kde je kuchyň. "Kaeli...sedni si prosím. Když já vařím tak Ariana Myje nádobí. Máme to rozdělené." Vysvětlila jsem mu nevinně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 11:26

    Lukasovo zakašlání bylo víc než jasné znamení toho, že mě slyšel a tak jsem se trošku provinile odtáhnul a když se zeptal jestli jsme si užili den, jsem byl rád, že mi Naomi položila ruku na ruku a odpověděla sama.
    Na mou otázku, kde je kuchyň se na mě všichni podívali jako bych byl z jiné planety a tak jsem se lehce začervenal a zase si sednul. Pak mi Naomi řekla, že když ona vaří tak Ariana myje nádobí a já to tedy nechal tak. Uvelebil jsem se na gauči a než jsem si uvědomil co dělám jsem chytil Naomi kolem pasu a lehce si ji přitáhnul. Když už se to stalo mi přišlo nevhodné ji hned zase pustit a tak jsem doufal, že něco tak nevinného nebude Lukasovi vadit a řekl jsem Naomi "chutnalo to báječně, děkuji" a usmál se na ni.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 11:33

    Vypadal roztomile, když se trochu začervenal, ale kdybych byla na jeho místě, určitě by mi to bylo nepříjemné. Takže jsem ho vzala za ruku, aby si s tím nedělal hlavu. Lukas akorát taky dojedl, takže Ariana vzala všechno nádobí i marmelády a nutelu a odešla s tím do kuchyně. To už si mě Kael přitáhl k sobě a já si spokojeně položila hlavu na jeho rameno. "Třeba mi příště taky něco sám uvaříš." Usmála jsem se jako by nic. Jako by tu už Lukas nebyl. Ale ten zřejmě nechtěl jen tak odejít.
    "Ehm.." Odkašlal si mírně zase a já na něj tedy upřela pohled. On se ale díval na Kaela. "Takže...prý jsi mým sestřičkám už před nějakou dobou pomohl, a prý je učíš co s magií." Prohodil, jako by to byla napůl otázka a napůl oznámení. Zamračila jsem se na něj, ale on si mě nevšímal. Chtěl se prostě ujistit, že svou sestru nenechá spadnout do nějaké léčky nebo co.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 11:48

    Naomi se o mě opřela a pak mi odpověděla, že jí třeba příště taky něco uvařím a musel sem uznat, že se mi ta představa taky docela líbila. Pak si ale Lukas znovu odkašlal a řekl, že se dozvěděl jak jsem pomohl jeho sestrám, a že jsem je začal učit používat magii. Nebyla to sice otázka, ale i tak jsem na to řekl "ano, je to tak... nemohl jsem je nechat bez pomoci, když byli zraněné a když jsem potom zjistil, že jsou velice zvědavé co se magie týče a já ji umím používat dost dobře, řekl jsem si proč je něčemu nepřiučit. Pro mě to původně mělo být jen zpestření volného času s bonusem, že pomůžu tvým sestrám, ale..." podíval jsem se zamilovaně na Naomi "nakonec jsem našel víc než pouhé zpestření" a přitiskl jsem si Naomi ještě víc k sobě.
    "Máš úžasné sestry a ikdyž je to rozhodnutí spíš na Naomi, rád bych aby si neměl nic proti tomu, že se s jednou z nich budu vídat".
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 11:57

    Dojatě jsem se na Kaela usmála a zabořila mu tvář do hrudi, když si mě zase přitáhl ještě blíž. Byla jsem tak ráda, že se mého bratra nebojí... V tuhle chvíli bych opravdu neměla slov, proto jsem mlčela a objala Kaela abych u něj byla ještě blíž. A podle toho, jak Lukas mlčel déle, než bylo nutné, sám nevěděl, co si o tom myslet a co na to říct. Koutkem oka jsem se na něj zadívala. Zkřížil si ruce na hrudi a prohlížel si nás. "Nejspíš nic proti mít nebudu. Když o tom budu vědět." Dodal a zaměřil se konečně zase na mě. "Ale ty, mladá dámo, budeš doma rozhodně před setměním. Nevíš ani co všechno se po městě potuluje za potvory." Řekl nesmlouvavě, čímž nám chtěl jasně říct, že dnes jsme přišli pozdě. "Dobře bráško, omluvám se. Budu chodit domů dřív slibuju." Pousmála jsem se na něj. Přikývl tedy a pak se zvedl. "Bohužel mám ještě práci, takže... Těšilo mě Kaeli." Řekl zdvořile, než se zase odebral k sobě do pokoje a my tam měli chvilku drobného soukromí.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 12:21

    I Naomi se na mě usmála a přitulila se ke mě. Lukas ještě nějakou dobu mlčel a pozoroval nás, než řekl, že s tím nebude mít problém pokud o tom bude vědět a Naomi bude doma před setměním. To, řekl jsem si, byli celkem rozumné požadavky a mě se ulevilo. "Osobně ji pokaždé přivedu až domů" řekl jsem jen a doufal jsem, že tím jsme to téma uzavřeli. Trošku se mi nelíbilo, že si myslí, že by se mnou Naomi nebyla v bezpečí, ale byl fakt, že i když jsem nebyl nijak slabý stále je tu spousta bytostí, proti kterým bych neměl šanci a tak jsem to nijak nekomentoval.
    Když se nakonec zvedl a odcházel s tím, že má ještě nějakou práci, odpověděl jsem, že mě také těšilo a popřál dobrou noc. Trošku jsem se uvolnil když byl pryč, ohlédl jsem se kolem a když jsem zjistil, že i Ariana je stále pryč, chytil jsem Naomi jemně za bradu, zvedl si její obličej ke svému a políbil ji plný radosti, že se nic nepokazilo. "V klasické bitvě jsem si celkem jistý, ale tenhle typ boje byla novinka a nejsem si jistý, jestli chci něco podobného ještě někdy absolvovat." ušklíbnul jsem se pak na Naomi
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 12:36

    Zvedla jsem tvář ke Kaelovi, když mě vzal jemně za bradu a spokojeně mu polibek oplatila. "Jsem ráda, že to proběhlo tak..hladce." Usmála jsem se a pak si vzpomněla, že mám na sobě stále tu špinavou zástěru a rychle jsem se od Kaela odtáhla. Ale jeho oblečení už bylo taky špinavé. "Promiň, nějak jsem si..to neuvědomila." Uculila jsem se jako neviňátko. *Ale co? To měl za to, že mi udělal na nose tečku z mouky.* Ospravedlnila jsem si to a zase se k němu bez výčitek přitulila a znovu ho políbila.
    "Tak na tohle kukat nebudu." Zašklebila se najednou pobaveně Ariana, která nás chtěla načapat a povedlo se jí to. V tu ránu jsem zrudla jako rajče a narovnala se. "Ariano!! Tak se na nás nedívej a vypadni!" Vyplázla jsem na ní jazyk pořád rudá studem. Ale ona se jen poťouchle zasmála a odešla se zašklebením.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 13:01

    Nejdřív se Naomi odtáhla s omluvou, když si všimla, jak mě zašpinila, ale nakonec se znovu přitulila a znovu mě políbila. Pak se najednou za námi ale ozvala Ariana, že na tohle se koukat nebude a Naomi se rychle narovnala a kompletně zrudla. Křikla na svoji sestru s vypláznutým jazykem, že se na nás teda nemá dívat a ať vypadne. Já se do toho nechtěl nijak míchat, ale nakonec mi to nedalo a tak jsem jí ještě řekl než odešla "když budeš hodná, tak ti jednu taky dam" a ušklíbnul se tentokrát já na Arianu. Až když jsem to řekl jsem si uvědomil, jak moc byla Naomi šťastná, když jsem si vybral ji a ne její sestru a doufal jsem, že pochopí, že jsem to myslel jako srandu a nikdy bych si nedovolil Arianu doopravdy políbit, dal bych jí maximálně pusu na tvář nebo na čelo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 14:25

    Naprosto jsme obě strnuly když Kael řekl, že kdyby byla Ariana hodná, dal by jí taky jednu. Ale ona to radši přešla jako by nic neřekla a odešla do našeho pokoje. Zatímco já si skousla ret a smutně se natáhla pro pití. Nechtěla jsme v tom vidět nic než provokaci, kterou jí chtěl uzemnit, ale nedalo mi to. To že to řekl s takovou lehkostí... Jako by to bylo v pořádku, jako by... Rychle jsem ty myšlenky vypudila z hlavy a rozhodla se, že nejlepší bude, se ho prostě zeptat. "Tys...myslel jsi to vážně nebo jen ze srandy?" Zeptala jsem se, ale studem jsem se na něj ani nedokázala otočit a dívat se mu do tváře. Bála jsem se, že to nakonec byl jen krásný sen.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 15:20

    Čekal jsem od Ariany nějakou reakci, ale ta se jen otočila a odešla. Bohužel Naomi to vzala přesně tak jak jsem doufal, že se nestane. Trošku se ode mě odtáhla, natáhla se pro pití a aniž by se na mě podívala se zeptala jestli jsem to myslel vážně. Trošku jsem si povzdychnul, lehce se dotkl Naominy ruky, ale radši jsem ji zatím nechytil a řekl "promiň, byla to blbá sranda... a i kdyby se jí vážně chytla, dal bych jí maximálně pusu na tvář. Ty jsi ta, kterou miluji a na tom se nic nezmění." a lehce jsem se na ni usmál.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 15:39

    Když se dotkl mé ruky, mírně jsem se zachvěla. Ale při jeho odpovědi jsem se na něj už podívala. Když jsem si přebrala, co mi vlastně odpovídá, spadl mi kámen ze srdce. "Taky tě miluju...Jen jsem to od tebe potřebovala slyšet, že o Arianu... Že ji nemáš tolik rád jako mě." Špitla jsem smutně a omluvně. Znovu jsem se ke Kaelovi přitulila a omluvně ho políbila. "V kolik musíš domů ty?" Zeptala jsem se pak a nahodila zase mírný úsměv. "Napadlo mě, jestli..No jestli musíš už jít nebo se můžeš zdržet." Plácala jsem nervózně a nevinně se usmívala.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 16:12

    Naomi mi odpověděla, znovu se ke mě přitulila a omluvně mě políbila. Ulevilo se mi, že byla natolik rozumná, že mi to věřila a o to víc si jí za to vážil. Pak se mě zeptala do kdy musím být doma, jestli už musím, nebo se můžu ještě zdržet, na což jsem řekl "já bydlím sám, nikdo mi večerku nekontroluje... a být to jen na mě, tak tu s tebou zůstanu třeba celou noc" a dal jsem jí pusu do vlasů.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 16:20

    Nadšeně jsem Kaela sledovala, když mi odpovídal a culila se u toho. "To je dobře." Zavrněla jsem spokojeně a dala mu pusu na špičku nosu. "Takže tu budeš, dokud tě můj brácha nevykopne?" Zeptala jsem se radši ještě a potichu se tomu uchechtla. "Každá chvilka s tebou je jiná...hezká. A po dnešku... Bojím se, že mi bude smutno až odejdeš." Svěřila jsem se Kaelovi a konečně jsem si sundala tu zástěru a odložila ji. Lehla jsem si na gauči a hlavu si položila do Kaelova klína tak, jak to udělal on u té říčky.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 16:34

    Byla ráda, že jsem tu chtěl zůstat jak nejdéle to půjde a dala mi pusu na špičku nosu což příjemně zašimralo a já trošku nakrčil nos. Pak se ještě potichu zeptala jestli tedy zůstanu než mě její bratr vyhodí, čemuž jsem se uchechtl spolu s ní. "Ano, řekl bych, že tak nějak to asi bude" řekl jsem na to a když si pak sundala zástěru, kterou odložila a řekla, že jí bude smutno až odejdu trošku mě bodlo u srdce když jsem si to představil a byl jsem na tom úplně stejně.
    Lehla si na gauč, hlavu mi položila do klína a já jí začal jemně hladit po vlasech "neboj, pořád jsem tady... a je jedno kolikrát odejdu, protože se za tebou vždycky zase vrátím... a nic mi v tom nedokáže zabránit."
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 16:51

    Spokojeně jsem vrněla, když mě začal hladit po vlasech a zavřela jsem oči. Bylo to tak příjemné. Jen ležet a nechat se hýčkat byť jen hlazením po vlasech. Ale to co mi pak řekl... To bylo snad to nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Zastavila jsem jeho ruku, která mě hladila po vlasech a stáhla jsem si ji na tvář, na které jsem si ji podržela. "To je....Snad ten nejkrásnější způsob, jak bys mi mohl říct, že mě miluješ." Zavrněla jsem spokojeně a s jeho rukou na své tváři jsem se k němu natáhla pro polibek. Ale neodtáhla jsem se z něj. Chtěla jsem další a další.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 6 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 08:37