Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 13:34

    Opravdu jsem byla převléknutá coby dup a už jsem vyběhla se obout a ven za Kaelem, když jsem ho v domě už neviděla. Musel být venku a také tam byl. Ariana s Lukasem vyšli krátce po mě a zamkli dům. "Jsem ráda, že máme další čas spolu." Zavrněla jsem a šla s Kaelem za Lukasem s Arianou, kteří se bavili o něčem, co mi bylo v tomhle momentě ukradené. "I když si nejsem jistá, jestli tě to bude bavit. Prostě nás oblíknou do svých plavek a nafotí nás. Kdyby ses nudil, pochopím, když odejdeš." Dodala jsem znatelně smutněji, ale ne vyčítavě.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 13:56

    Vyrazili jsme a Naomi řekla, že je ráda, že máme další čas spolu. I já jsem byl rád, že jsem nakonec nemusel odejít domů, kde na mě nikdo nečekal a místo toho mě čeká krásná podívaná v podobě nejen dvou překrásných holek v plavkách, ikdyž mé oči se budou soustředit převážně na jednu z nich, ale také celé situace, průběhu a vybavení fotografů. Když pak dodala, že si není jistá, jestli mě to bude bavit, a že pochopí pokud bych odešel, pouze jsem lehce posunul ruku na jejím pase, hravě ji dloubnul pod žebra a s úsměvem řekl "neboj, jsem si jistý, že mě to bude bavit a navíc... jediný pohled na tebe v plavkách bude víc než dost na to abych tam vydržel sedět celé hodiny".
    Po nějaké době jsme došli až k poměrně velké budově, do které jsme vešli a já znovu pocítil dloubnutí nedočkavosti. Vyjeli jsme výtahem o pár pater výš a tam už na nás čekala nějaká žena, která se sice zarazila když mě viděla, ale když si všimla mé ruky kolem Naomina pasu, jen se usmála a pozvala nás všechny do studia, které už bylo nachystané na focení. Holky si okamžitě odvedla, aby se mohli nachystat a já se rozhlížel kolem po všech těch kulisách s pláží, či řekou, nebo jen modrým nebem. Deštníky na odrážení světla, reflektory a stativ s tím nejlepším foťákem, který jsem kdy viděl. Tohle focení jsem si hodlal užít a když jsem si všiml několika židlí, jednu jsem si půjčil a postavil ji kousek dál od míst, kde se to všechno bude odehrávat.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 14:02

    Hned jak to Kael řekl, zrudla jsem jako rajče snad po celé kůži a ne jen v obličeji. Rychle jsem sklopila pohled. Ale než jsem něco odpověděla, Lukas varovně tiše zavrčel. Zjevně nás slyšel. Koukla jsem na něj, ale on se ani nehnul a sestře se trochu pobaveně třásla ramena, jako by zadržovala smích. Skousla jsem si ret a přitulila se ke Kaelovi. "Ne že mě budeš očumovat jak uslintaný pes." Zamumlala jsem s mírným úsměvem. Ale to už jsme vcházeli do budovy, kde se celé to focení mělo odehrát. Vešli jsme dovnitř, kde jsme výtahem vyjeli jako obvykle o pár pater výš a tam na nás už čekala sekretářka fotografa a stylistka. Lípla jsem Kaelovi rychlou pusu a pak už jsme s Arianou pospíchali za ženami, které nám podávali plavky a dolaďovaly detaily, než nás budou fotit.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 14:14

    Chvilku jsem seděl, ale když holky stále nepřicházeli, rozhodl jsem se trošku blíž si prohlédnout všechny věci, které tu byli. O focení jsem toho moc nevěděl, vlastně skoro nic, ale stejně mi to přišlo strašně zajímavé a tak jsem hltal své okolí a nevěděl na co se podívat dřív. Obešel jsem všechny kulisy, kterých tu bylo hned několik a podrobně si prohlédnul fotoaparát, kterého jsem se ale neodvážil ani dotknout. Po další chvíli mého šmejdění jsem si všiml Lukasova pobaveného pohledu, ale nijak jsem si ho nevšímal a když jsem zaslechl příchod lidí, okamžitě jsem se vrátil ke své židli a potichu pozoroval co se bude dít.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 14:21

    Jen jsme se s Arianou převlékly, už nás začaly obskakovat a slabě líčit a připravovat na focení. Připadala jsem si podivně jako nahá a při tom jsme už fotily plavky a jednou dokonce i spodní prádlo. Jenže teď to bylo jiný. Díky tomu, že jsem věděla, že se na mě bude dívat Kael. Jen jsem na to pomyslela, už jsem rudla. Přiměla jsem se tedy zhluboka dýchat a pak už jsme vyrazili na scénu. Fotograf nás hned popoháněl a říkal co a jak. Kam si máme stoupnout, jak se máme natočit..prostě cokoli, co ho napadlo. A my se snažili předvídat co řekne a rovnou to udělat, aby neměl připomínky, že jsme pomalé. Ani jsem se při tom neodvažovala kouknout na Kaela protože mi stačila jedna myšlenka na něj a už jsem rudla, což se fotografovi moc nelíbilo.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 14:35

    První vstoupila do světla Ariana, které to velice slušelo a začalo se s focením. Fotograf pracoval velice rychle a po pár snímcích Ariana odešla a místo ní přišla Naomi. Nevypadala o nic lépe, než její sestra a přesto se mi v tom momentu rozbušilo srdce a zúžily zorničky jak jsem ji bedlivě pozoroval a užíval si každý pohled. Ještě několikrát se prostřídali a změnili kulisy, než nakonec začali se společným focením obou sester. Neušlo mi, že se za dobu celého focení Naomi ani jednou nepodívala mým směrem, ikdyž se mi zdálo, že Ariana sem tam poslala úšklebek mojím směrem. Překvapilo mě jak rychle fotograf i obě holky pracovali a vlastně jsme tam nebyli ani tak dlouho, když se ozval hlas ženy, která nás na začátku vedla do studia, že už je konec a holky se odešli znovu převléct.
    Celou dobu co jsem tam byl jsem si bezvadně užil a teď když byl konec mi to bylo trošičku líto a tak mě napadla jedna, možná trošku troufalá myšlenka, ale když už jsem tam byl... za zeptání přece nic nedám. Zašel jsem tedy za fotografem, který si právě prohlížel fotografie na počítači, ke kterému připojil svůj foťák, zdvořile se představil, pochválil jeho práci a opatrně se ho zeptal, jestli by byl ochotný udělat ještě jednu nebo dvě fotky mě spolu s Naomi.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 14:56

    Focení probíhalo rychle, díky tomu, že jsme už byly zvyklé a fotograf s námi už také několikrát pracoval. Párkrát jsme vyměnily plavky a mezitím fotily a najednou byl konec. Díky tomu frmolu a spěchu jsme si ani nevšimly, že už utekla hodina. I když normální focení trvá většinou déle, ale tam je toho víc na převlékání. Po skončení focení nám dovolily vzít si jedny plavky, finančně se vyrovnali s Lukasem a když jsme přišly už obléknuté v našem, Kael byl u fotografa a o něčem se bavili. My šly tedy zatím za Lukasem, který na nás čekal. Když v tom zničeho nic zazněl zase fotografův hlas. Chtěl abych za ním šla, což jsem tedy udělala. Hned jsem poznala, že by mě s Arianou od sebe nikdo nerozpoznal, ale to se nedalo vyčítat nikomu. Postavil si mě s Kaelem před objektiv a sám si stoupl za fotoaparát. "Co se děje?" Zeptala jsem se nechápavě a ta otázka, ani nevím jestli jsem ji mířila na Kaela nebo na fotografa.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 16:51

    Byl jsem velice rád, když bez nějakého přemlouvání okamžitě souhlasil. Když se Ariana s Naomi vrátili, zavolal si Naomi za námi a pak nás bez jakéhokoli vysvětlování šoupnul před objektiv. Na Naominu otázku co se děje jsem se jen usmál a řekl "domluvil jsem nám taky pár společných fotek" postavil se za ní, objal ji kolem pasu a usmál se do objektivu.
    Byl bych šťastný za jednu, nebo dvě fotky, ale fotograf se do toho tak zabral, že když skončil měli jsme jich asi dvanáct. Pak došel k počítači, stáhl fotky na flashku a podal jí Naomi s tím, že si je můžem nechat vyvolat, nebo nechat v digitální podobě, je to na nás a flashku mu má vrátit při dalším focení. Poděkoval jsem panu fotografovi a málem jsem měl slzi v očích, když jsem viděl nadšený výraz Naomi, když si od něj brala flashku. Pak jsme se rozloučili a pomalu vyrazili domů. Držel jsem se s Naomi za ruku a druhou držela přitisknutou na hrudi u srdce a svírala v ní flashku s našimi fotkami.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 20:37

    Naprosto nepřipravená jsem se jen nechápavě otáčela z fotografa na Kaela, ale když fotograf zalezl za objektiv, zvedla jsem ruce a objala Kaela kolem krku, ale neotáčela jsem se. Usmála jsem se a štěstí ze mě snad muselo tryskat. Po několika cvaknutí nás fotograf propustil, rychle stáhl fotky a podal mi je na flashce. Slovy jsem ani nedokázala popsat svou vděčnost a tak jsem překonala na pár okamžiků svou stydlivost a vděčně ho objala, než jsem přišla zpět ke Kaelovi a lípla mu pusu. "Miluju tě." Usmála jsme se na něj a s flashkou na srdci a s prsty druhé ruky propletenými s Kaelovými jsem se vydala za Lukasem s Arianou ven z budovy.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 28/4/2018, 14:45

    Když jsme přišli až k domu, kde Naomi bydlela, zastavil jsem se, přitáhnul si jí blíž a nechal Lukase s Arianou odejít dovnitř. "Budu muset už jít domů, mám nějakou práci... ale neboj se, brzy za tebou zase přijdu". Nechtěl jsem od ní odcházet, ale zároveň jsem jí nechtěl brát čas co může trávit se sourozenci a navíc jsem opravdu měl práci, takže se nedalo nic dělat. Pevně jsem ji objal a zůstal tak snad několik minut, pak jsem ji políbil a ještě než jsem odešel jsem řekl "každičkou z těch fotek budu chtít a doufám, že mi dáš i některou z těch co jsi fotila předtím". Udělal jsem pár kroků pozadu, naposledy jí zamával na rozloučenou a zmizel za rohem. Zamířil jsem rovnou domů a už teď se nemohl dočkat, až se za Naomi zase vrátím.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 28/4/2018, 17:29

    Došli jsme všichni až k nám a tam mě Kael zastavil. Musel už jít, což se ani jednomu z nás nelíbilo. Povzdechla jsem si ale přikývla a když mě objal, také jsem ho stiskla v obětí. "Nenech mě dlouho čekat." Špitla jsem a přitulila se k němu ještě blíž, abych si vychutnala jeho vůni a pevný stisk v bezpečném obětí. Pak přišel polibek, dlouhý polibek, ze kterého jsme se oba jen neochotně odtáhli a pak už začal Kael ustupovat pozadu. Přikývla jsem na jeho první žádost a na tu druhou jsem jen hravě pokrčila rameny, než jsem se s ním rozloučila a zmizela v domě, stejně jako on za rohem.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 28/4/2018, 19:51

    Tentokrát mi práce zabrala celkem dost času a tak jsem se s Naomi neviděl už tři dny. Rád bych řekl, že jsem měl tolik práce, že jsem si na ní ani nevzpomněl, ale spíš bych mohl říct, že mé myšlenky tak často brouzdali k oněm dvěma dnům co jsem s ní strávil, že jsem práci, kterou bych normálně zvládl do dvou dnů dělal dny tři.
    Když jsem však nad ránem konečně dokončil vše co jsem měl zadáno a dopoledne dostal zaplaceno, okamžitě jsem si dal sprchu a běžel zkusit jestli zastihnu Naomi doma, ikdyž jsem se za posledních pár dní pořádně nevyspal. Kolem poledne jsem dorazil k jejímu domu, prošel brankou a u vstupních dveří zazvonil na zvonek. Doufal jsem, že bude doma, nebo mi alespoň některý z jejích sourozenců poví kde je.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 28/4/2018, 19:57

    Další tři dny se Kael neozval. Chodila jsem do školy jako normálně, ale stále myslela jen na to, proč se neozval. Také jsem si nadávala, že jsem mu nedala ani své telefonní číslo. Zkrátka jsem se nemohla na nic pořádně soustředit. Byla to hrůza. A čtvrtý den...zase nic. Tedy já šla do školy a ještě teď jsem v ní byla, stejně jako má sestra. A náš bratr byl jako vždy doma a pracoval. Když zazvonil zvonek zvedl se a šel otevřít. Zkoumavě si prohlédl Kaela od hlavy až k patě a mírně se zamračil. "Všichni jsme si mysleli, že už nepřijdeš. Naomi tu není." Řekl, aniž by čekal, než se ho na to zeptá.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 28/4/2018, 20:12

    Po chvilce mi otevřel Lukas a zamračeně mi řekl, že si mysleli, že už nepřijdu a že Naomi není doma. "Samozřejmě, že jsem přišel" řekl jsem trochu uraženě "jen se moje práce trochu protáhla" dodal jsem už normálním tónem.
    "A kde vlastně je?" zeptal jsem se, jelikož Lukas mi to zjevně sám od sebe nehodlal říct a asi se mu moc nelíbilo, že jsem se několik dní neozval. Nebyla to, ale moje chyba... teda, možná trochu jo, ale tohle bylo poprvé, co jsme byli tak dlouho jeden bez druhého a mě při loučení vůbec nenapadlo zeptat se Naomi na číslo, nebo jí dát to svoje.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 28/4/2018, 20:39

    "Hmm...Mě to je jedno. Je ve škole." Odpověděl mu rovnou Lukas na všechno a pak se koukl na hodinky. "Vrátí se tak za dvě hodiny." Dodal a pak od hodinek zase vzhlédl ke Kaelovi. "Přijď za dvě hodiny, mám práci." Dodal a už mu chtěl zavřít před nosem, když se ho Kael zeptal, jestli by u nich mohl na Naomi počkat, nebo aby mu alespoň řekl, kde studují, aby jí mohl jít naproti. "Zeptej se holek, zůstat tu asi můžeš. Klidně si udělej čaj nebo si vezmi něco k jídlu. Posluž si jako doma, já musim jít pracovat." Rozhodl nakonec Lukas, pustil Kaela dovnitř a zavřel za ním dveře. Usoudil, že to tu Kael zná dost na to, aby se snad neztratil a rovnou zamířil do svého pokoje, protože měl opravdu práce nad hlavu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 29/4/2018, 04:39

    I když to ze začátku vypadalo docela nepříjemně, nakonec mě Lukas pozval dál, že tam můžu počkat než holky dojdou ze školy a mám se prý chovat jako doma. Vešel jsem tedy dovnitř, zavřel za sebou dveře a než jsem se vyzul, Lukas už byl zase zavřený ve svém pokoji a pracoval. Došel jsem tedy do kuchyně a vzal si něco k pití. Sedl jsem si na gauč a chvíli pozoroval prázdný byt, než jsem usoudil, že bych se takhle ukousal nudou než přijdou, pokud mají vážně přijít až za dvě hodiny a tak jsem se rozhlédnul po stolku a našel dálkový ovladač k televizi, kterou jsem si pustil a přepínal kanály, než jsem narazil na něco koukatelného, co mi pomůže zabít čas.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 8/5/2018, 15:38

    Po dvou hodinkách, jak řekl Lukas, jsme opravdu přišly domů. "Já vím! Ten učitel je naprosto blbej, jestli si myslí, že mu budu dělat deset prezentací za rok." Stěžovala jsem si zrovna Arianě, když jsem odemykala dveře. "Přesně! Každej z těch učitelů si asi myslí, že nemáme nic lepšího na práci, než se jen učit." Souhlasila se mnou sestra a zavřela za námi. Obě jsme se vyzuly a šly k pokoji, kam jsme si jako vždy hodily tašky. "Ne, je to ještě horší. Každej učitel si myslí, že se učíme jen jeho předmět a na nic jiného se učit nemusíme!" Opravila jsem při tom sestru a když jsem zamířila do kuchyně, uvědomila jsem si, že tu hraje televize. Střelila jsme pohledem k obýváku a překvapeně zamrkala, když jsem tam viděla Kaela. "A-ahoj? Co tu děláš?" Zeptala jsem se trochu nechápavě ale byla jsem šťastná, že ho zase vidím. Přeci jen to byli tři dny, co se ani neozval. Zamířila jsem tedy rovnou k němu, zatímco Ariana jen prohodila: "Ahoj." a šla si zase po svých a to znamenalo, že šla udělat něco k obědu. "Proč ses neozval tak dlouho?" Zeptala jsem se rovnou, když jsem přišla ke Kaelovi do obýváku a vlastně nevěděla, jestli ho mám políbit nebo jen obejmout nebo ani to ne.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 8/5/2018, 17:25

    Zaslechl jsem odemykání dveří a hned na to holky, které zapáleně nadávali na učitele ve škole. Otočil jsem se za hlasy a když se objevily holky, které se zarazily když mě tu uviděli, vypnul jsem televizi a vstal. Obě mě pozdravili, na což jsem také odpověděl "Ahoj". Ariana pak odešla dál do kuchyně a Naomi ještě dodala co tu dělám, načež jsem se zatvářil trošku ublíženě. "Přišel jsem za tebou jen co jsem skončil s prací, co jiného" řekl jsem a když se zastavila kousek přede mnou jako by si nebyla jistá co udělat, přistoupil jsem já k ní, dal jí malou pusu a pevně ji objal. "Chyběla jsi mi, ale dřív jsem přijít nemohl" zahuhlám jí do vlasů, ve kterých jsem měl zabořený obličej a se zavřenýma očima jsem si užíval její vůni a dotek.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 8/5/2018, 18:30

    Byla jsem ráda, že se ujal přivítání on a dal mi krátkou pusu a pevně mě objal. Vážně jsem si nebyla jistá co dělat. Tři dny...bylo dost. Ale teď jsem se zhluboka nadechla jeho vůně a pevně se k němu přitiskla. "Po třech dnech? Pracoval jsi tři dny v kuse?" Zeptala jsem se trochu nevěřícně, ale ani jsem nevěděla co za práci dělá. Což bych se možná měla zeptat. "Taky jsi mi chyběl." Zamumlala jsem potichu do jeho hrudi, ve které jsem měla zabořený obličej. Ale pak jsem se pomalu odtáhla. "Jak dlouho tu už jsi? Chceš něco k jídlu nebo k pití?" Zeptala jsem se rovnou, protože jsem si chtěla sama pro něco dojít.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 9/5/2018, 14:07

    "Ano, tři dny téměř v kuse... vlastně jsem se pořádně nevyspal, co jsem strávil noc tady" odpověděl jsem a byl jsem rád, když řekla, že jsem jí taky chyběl. Když se pak pomalu odtáhla, pustil jsem ji, ale ruce nechal kolem jejího pasu a po její otázce, jak dlouho tu už jsem a jestli si dám něco k jídlu mi došlo, že mám hrozný hlad. "Už jsem tu, skoro dvě hodiny, nevěděl jsem totiž kdy budeš doma... a kdyby se našlo něco k jídlu, byl bych ti nesmírně vděčný, umírám hlady" řekl jsem s nervózním a omluvným úsměvem, aby to nevypadalo, že jsem se sem přišel jen najíst. "Pak se můžeme jít projít a ukážeš mi kde máte školu, abych mohl příště čekat rovnou tam, pokud teda nemáš nějakou práci" řeknu s už normálním úsměvem "nebo úkoly do školy" dodám a zazubím se při vzpomínce na rozhovor Naomi s Arianou.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 11/5/2018, 20:18

    "Tak pojď. Ariana už snad něco vaří a já nám zatím udělám domácí limonádu." Pousmála jsem se na Kaela a vzala ho za ruku. "Proč jsi nespal?" Vrátila jsem se k jeho práci. "A co vůbec děláš za práci?" Zeptala jsem se rovnou a odvedla ho do kuchyně, kde jsem nám připravila pití, zatímco Ariana vařila špagety a ohřívala omáčku s masem. "Dvě hodiny je dost...Měli bysme si na sebe vzít telefony aby se tohle nestalo. Nechci abys tu takhle musel čekat.." Pousmála jsem se omluvně a lípla mu pusu, než jsem ještě trochu pomohla Arianě a nastrouhala sýr.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 9/6/2018, 14:09

    Ariana mě vzala za ruku a pomalu mě vedla do kuchyně, zatím co se ptala proč jsem nespal a co vůbec dělám za práci. "Jsem soukromý detektiv a nespal jsem proto, že jsem posledních několik dní i nocí sledoval pár lidí, které jejich nadřízený podezříval z prodávání informací z nitra jeho firmy". Ariana připravovala jídlo, Naomi mezitím udělala limonádu a mě už se začínali sbíhat sliny. Pak Naomi poznamenala, že dvě hodiny čekání je poměrně dost a řekla, že bychom si na sebe měli vzít čísla. Málem jsem se praštil dlaní do čela proč mě to nenapadlo dřív... a to svůj mobil používám v práci každou chvíli. Z přemýšlení nad tím, proč jsme to neudělali už dřív mě vytrhla Naomi, která mi dala pusu a přidala se k Arianě s přípravou jídla. Já zatím došel zpět do obýváku, kde jsem si našel kousek papíru, něco na psaní a načmáral své telefonní číslo, než na to znovu zapomenu. Lístek jsem položil na stůl a sedl si znovu na gauč s úmyslem počkat na holky, než dodělají jídlo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 17/6/2018, 19:12

    "Áha... Ehm, dobře. Tak když nikomu neubližuješ tak je to asi v pohodě." Pousmála jsem se nevinně a pomohla sestře s jídlem, zatímco Kael odešel. Všimla jsem si, že něco napsal na kus papíru a pak si sedl v obýváku. Ale já ho jen tak čumět nehodlala nechat. "Mohl bys prosím připravit talíře na stůl a odmést tam tu limonádu a příbory a...no a tak." Uculila jsem se nevinně přičemž jsem dál strouhala sýr, protože jsme si ho na špagety všichni dávali hrozně moc.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 8 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 09:13