Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 23/4/2018, 20:49

    Otevřel jsem lístek na stránce s nápoji a rychle proletěl očima kolonku s alkoholickými nápoji, ale pak jsem si vzpomněl na svůj první a zatím i poslední pokus pít alkohol a objednal si radši Colu.
    Chvilku jsem se díval do jídelního lístku, když se mě Naomi zeptala jak jsem se o téhle restauraci dozvěděl. Zvedl jsem k ní oči, pak je sklonil k amuletu, který jsem měl neustále kolem krku a jemně ho uchopím mezi prsty, pak jsem se znovu podíval na Naomi a s trošku smutným úsměvem jsem řekl "otec sem rád brával mou matku".
    Když jsem si pak uvědomil jak se tvářím, pustil jsem amulet a o něco veseleji se na ní usmál. Nechtěl jsem kazit tenhle krásný den žádnou smutnou vzpomínkou. Znovu jsem se zadíval do jídelního lístku a po chvilce čtení jsem se zeptal "Zaujalo tě některé z jídel? Já si asi dám grilovaný filet z lososa s pitou a zeleninovou oblohou."
    Po další chvilce přišla servírka s pitím a my si objednali jídlo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 23/4/2018, 21:00

    Počkala jsem než mi odpoví a když při tom uchopil svůj amulet, pořádně jsem si ho prohlédla. Ale neodvážila jsem se na něj ani sáhnout. Přesto se mi líbil. Už jsem měla jistou představu, co pro Kaela znamená a co umí, ale přesto jsme tomu moc nerozuměla. Když mi však odpoví, bylo to, jako by mi vrazil políček. Ne on, ale já sama. Na prázdno jsem polkla a rychle vymýšlela, jak to napravit. "Mě...se tu moc líbí. Jsem ráda, žes mi to tu ukázal." Špitla jsem s pousmátím, které se mi neodráželo v očích. V očích se mi místo toho zrcadlila tichá omluva.
    Ale to už se i Kael pousmál a zase e začetl do lístku, stejně jako já. Než se mě zeptal na jídlo, nevěděla jsem ani jestli mám chuť na maso nebo sýr. "Nemám vůbec potuchy co si dát." Přiznala jsem se mu a když se k nám servírka vrátila s pitím a aby si zapsala naši objednávku jídel, rychle jsem hledala něco, co by mohlo znít dobře a stejně tak i chutnat. "Dám si kuřecí medailonky s hranolky prosím." Vysoukala jsem ze sebe rychle a podala jí lístek. Po té jsem se zase zadívala na Kaela a usmála se na něj. "Víš...jsi vlastně první kluk, který mě někam pozval. Mě a ne mou sestru." Zamumlala jsem rozpačitě a zase s červenými tvářemi.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 23/4/2018, 21:34

    Když jsme si oba objednali, Naomi mi řekla, že jsem první kluk, který někam pozval ji a ne její sestru. Zrovna jsem se chtěl napít a tak mě to překvapilo, že jsem špatně polkl a rozkašlal se. Když jsem se uklidnil, nevěřícně jsem se podíval na Naomi "umím si představit proč dají někteří kluci přednost tvojí sestře, ale nedokážu pochopit proč se nikdo nezajímal o tak úžasnou osobu jako jsi ty... ale jsem rád za to rád" na chvilku jsem se odmlčel a pak jí s úsměvem chytil za ruku a dodal "protože teď si tě můžu vzít celou jen pro sebe".
    Ještě chvíli jsme si povídali, než nám obsluha donesla naše jídlo, které vypadalo a vonělo úžasně.
    "Jestli to bude chutnat jen z poloviny tak dobře jak to voní, tak to bude úžasné... dobrou chuť" řekl jsem, podal Naomi z košíčku příbor a pustil se do jídla, které bylo vážně vynikající.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 23/4/2018, 21:50

    Nechápavě jsem na Kaela vytřeštila oči, když se rozkašlal a všichni kolem se na nás ohlédli. Zrudla jsem jako bych snad před nimi stála jen ve spodním prádle a sklopila hlavu. "P-promiň nechtěla jsem tě rozhodit." Zamumlala jsem a opatrně vzhlédla znovu ke Kaelovým očím. Jeho další slova byla dost sobecká, jenže mě to v tuhle chvíli nevadilo. Rozhodně mi to nevadilo, spíš mi to připadalo... Ten pocit jsem neuměla popsat. Byl pro mě tak nový, ale donutil mě udržet červené tváře ještě nějakou dobu. Nadechla jsem se k odpovědi. Tedy spíš ke zvědavé otázce, ale stydlivost mě nakonec zarazila a tak jsem si s Kaelem radši povídala o něčem jiném, dokud nám servírka nepřinesla talíře plné kouřícího se jídla. S úsměvem jsem jí poděkovala a také Kaelovi popřála dobrou chuť, když jsem si od něj brala příbor. Stačilo mi jedno sousto, abych mohla všude rozhlašovat, že kuchař, který to uvařil je naprostý génius.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 23/4/2018, 22:35

    Během jídla jsme toho moc nenamluvili a tak bylo celkem rychle pryč. Po jídle jsme ještě chvíli seděli, povídali si a dopíjeli pití, ale jakmile jsme dopili a servírka se nás zeptala jestli si ještě něco dáme, zaplatil jsem a počkal než se Naomi zvedne abychom mohli odejít.
    Zamířil jsem k místu, kde na okraji lesa za Atreiou teče říčka a po chvilce chůze chytil Naomi kolem pasu a přitáhnul si ji ke svému boku. Celou cestu jsme si povídali a tak mi ani nepřišlo, že bychom šli nějak dlouho a už jsme byli na místě. Mělká říčka, která se třpytila odráženými slunečními paprsky, která oddělovala les a krásnou louku, která hrála všemi barvami. Přišel jsem ke břehu, zul si boty a než stihla Naomi něco udělat jsem je zvedl do náruče, shodil její boty do trávy a vkročil do říčky, kde jsem ji pomalu a opatrně postavil do příjemně chladné vody.
    Dovedl jsem ji kousek proti proudu dokud vedle nás nebyli stíny stromů a otočil se na ni "chtěl bych ti někoho představit... ve městě a na louce, kde je plno slunečního světla by s námi moc dlouho nevydržel, ale tady... tady ve stínu stromů to nebude problém" otočil jsem se a ukázal směrem na břeh, kde stál Blackey viditelný pro nás oba a pozoroval Naomi zvědavýma očima. "Tohle je Blackey, můj přítel a partner v životě i smrti".
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 23/4/2018, 22:50

    Jídlo bylo tak vynikající, že ať už jsem chtěla nebo ne, nemohla jsem jen tak přestat jíst, abych se s Kaelem dál bavila. A jak to vypadalo, Kael byl taky zaneprázdněný svým jídlem. Přesto mi to ticho nevadilo. Bylo příjemné a plné kradmých pohledů. Ale nakonec jsme oba dojedli a pak dohnali i konverzaci, přičemž jsme dopíjeli pití. A když pak Kael zaplatil, pomalu jsem se zvedla. Myslela jsem, že už bude chtít jít, ale možná chtěl ještě posedět. No to jsem se už nedozvěděla, protože se hned taky zvedl a tak jsme pak odešli z restaurace. Pomalu jsme procházeli městem, ale nešli jsme do jeho středu, naopak jsme mířili dál a dál k okraji. Vůbec mi to nevadilo, stejně jako to, že si mě Kael za nedlouho přitáhl k sobě, když mě objal kolem pasu. Spokojeně jsem se k němu přitulila a šla jsem s ním dál. Znovu jsem netušila kam a znovu mi to bylo ukradené. Rozhlížela jsme se a povídala si s ním, dokud jsme nedošli k mělké říct. Tam si Kael zul boty a než jsme stihla něco udělat nebo namítnout, už mě držel v náruči a sundal mi taky boty. Zasmála jsem se. "Já umím chodit." Upozornila jsem ho, když mě přenesl do říčky a tam mě pomalu postavil na nohy. Ale já se držela stále blízko u něj a šla jsem s ním ke stínům stromů. Celá zvědavá a napjatá jsem čekala, co uvidím, ale malé chlupaté zvířátko, které jsem neuměla pojmenovat, mě příjemně překvapilo. Naklonila jsem se k němu a zvědavě si ho prohlížela stejně jako ono mě. "Blackey...? To jméno mu sedí." Pousmála jsem se a natáhla k němu pomalu a opatrně ruku. "Je tak krásný... Takový roztomilý." Rozplývala jsem se nadšeně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 08:07

    Řekla, že se k němu jméno Blackey hodí a natáhla k němu ruku, chvilku ji očichával, ale když řekla, že je krásný a roztomilí udělal krůček dopředu a vložil svou hlavu do její dlaně aby si ho mohla pohladit. Chvíli tak zůstal, ale pak zapískal a odběhl do lesa. Já si mezitím nabral trochu studené vody do dlaní a nechal ji stéct Naomi na krk a dál dolů po zádech.
    Když se na mě otočila jen jsem na ni vyplázl jazyk s výrazem vrať mi to jestli se odvážíš a udělal krok od ní s hravým výrazem.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 08:13

    Nadšeně jsem si zvířátko prohlížela a hladila si ho, když mě pak nechal. "Co je zač?" Zeptala jsem se, když už odbíhal a dívala jsem se za ním. Byl vážně zvláštní, rozhodně nebyl z tohohle světa a už vůbec sem nepatřil, ale ke Kaelovi... k němu patřil. Dívala jsem se jak mizí mezi stromy a najednou jsem měla ledovou vodu za krkem. Vyjekla jsem, klopýtla a sletěla na zadek do vody. Nechápavě jsem se rozhlédla a pak se nevěřícně dívala na Kaela. Tak tohle si ještě vypije! Rychle jsem na něj vycákla co nejvíc vody a pak jsem mu zahákla nohu o to jeho, aby spadl taky do vody, kdyby chtěl ustoupit.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 08:48

    Naomi vyjekla a já se lehce zasmál, ale když klopýtla a spadla na zadek do vody, musel jsem potlačit nutkání k ní přiskočit a zvednout ji. Když se na mě otočila, chtěl jsem o krůček ustoupit, ale to už mi zahákla nohu o nohu a já letěl do vody taky. S plesknutím jsem žuchnul kompletně celý do vody a když jsem se zvedl, voda mi stékala z vlasů do obličeje, ale na to jsem nehleděl. Okamžitě jsem se ušklíbnul a naznačil rukama, jako bych na ní chtěl šplíchnout vodu, zatímco ji na ní moje magie nalila zezadu, přes ramena, záda i hrudník, byla od krku dolů celé mokrá.
    Dál jsem se pobaveně ušklíbal, než mi došlo, že její tenké a čistě bílé šaty se začínají pod vahou vody lepit na její tělo a perfektně rýsovat její ladné křivky. To samo o sobě by vypadalo úžasně, ale když jsem si všiml jak jí prosvítá světle modré spodní prádlo a místy i samotná kůže jsem zrudnul, ale nedokázal od toho pohledu odtrhnout oči. Vypadala neuvěřitelně sexy a jediné co mi bránilo ve vzrušení byla náhlá nervozita. I přesto, že jsem měl nutkání ji nějak zakrýt, vyhrávala touha ji vidět ještě chvíli, případně i něco víc. Doufal jsem, že si toho sama ještě nevšimne ikdyž to bylo asi nepravděpodobné a zvedl se s úmyslem přijít k ní blíž, aniž bych věděl co přesně mám v úmyslu udělat až se k ní přiblížím.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 09:02

    Zasmála jsem se, když i Kael spadl do vody a když naznačil, že na mě bude cákat vodu, začala jsem na něj cákat i já, jenže od něj to přišlo zezadu. Znovu jsem vyjekla, ale smála se. Byla to zábava, na nic nemyslet a jen takhle blbnout, jenže když jsem pak zase chtěla na Kaela cáknout vodu, všimla jsem si, jak se na mě dívá a jak rudce. Nechápavě jsem se na něj dívala. "Stalo se něco?" Zeptala jsem se, jenže on dál jen seděl na zadku a hltal mě pohledem. Když jsem se na sebe podívala, abych zjistila, co se děje, málem jsem se propadla studem. Asi jsem si vážně neměla brát bílé šaty, protože teď byly skoro průsvitné a i mé světle modré spodní prádlo pod nimi bylo dost vidět. Zrudla jsem v obličeji a objala se rukama, abych se trochu zakryla, ale to už se Kael zvedl. Dívala jsem se do vody se sklopenou hlavou, ale on šel ke mě a ne pryč. Když se kousek ode mě zastavil nervózně a opatrně jsem k němu vzhlédla.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 09:27

    Když jsem udělal pár kroků k ní, všimla si co se stalo, zrudla a objala se rukama. Částečně mi to zakrylo výhled, ale já jako bych ho měl vypálený v mysli jsem ho stále viděl přímo před sebou jako by se vůbec nezakryla. Zastavil jsem se těsně u ní a sváděl sám se sebou bitvu, stačil ale jediný další pohled na ní a já věděl, že se nedokážu úplně držet zpátky. Klekl jsem si vedle ní, přiblížil se a políbil ji. Trochu jsem se na ní nalepil a vahou svého těla ji položil dozadu, kde se opřela zády o břeh říčky. Ruce jsem měl opřené dlaněmi každou po jedné straně její hlavy a nepřemýšlel nad ničím jiným než nad osobou, která ležela pode mnou. Nechtěl jsem zajít příliš daleko a vystrašit ji a možná bych toho ani sám zatím nebyl schopen, ale nedokázal jsem tam ani jen tak stát a nic neudělat po tom co jsem ji takhle viděl. Její stydlivá roztomilá reakce, nádherné tělo zakryté jen spodním prádlem a tenkou průsvitnou látkou jejích mokrých šatů a její kompletně červená tvář byli prostě moc.
    Jestli mě chtěla zastavit, tohle byla její poslední šance řekl jsem si po chvilce, chytil ji za bok a překulil se s ní do strany tak, že jsem teď ležel já na zádech na břehu a ona byla obkročmo na mě. Ležela mi celou vahou na hrudníku na kterém jsem cítil její menší, ale perfektně tvarovaná a měkká prsa jak se o mě opírala a já ji jen na malinkou chviličku přestal líbat, rukama sjel z jejích zad na její boky a zastavil se těsně nad jejím zadečkem a podíval se jí do očí.


    Naposledy upravil Kael Kuroshi dne 24/4/2018, 12:00, celkově upraveno 1 krát
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 11:21

    Skousla jsem si ret a se stále rudými tvářemi jsem sledovala Kaela a přemýšlela, co asi udělá. Trochu jsem se bála, aby nezašel moc daleko. Na druhou stranu... Vím, že jsme se viděli teprve potřetí, ale věřila jsem mu. Jen jsem nic nechtěla uspěchat. Což mi stejně nedovolovala moje stydlivost. Sledovala jsem ho, jak si klekl přede mě, jak se ke mě naklonil a políbila mě. Neucouvla jsem před ním, ani v nejmenším, ale pak mě trochu zatlačil a já se položila na záda jak chtěl. Nechtěla jsem ho zastavit. Ne když nic nenaznačovalo, že by chtěl zajít dál, tedy do té doby, než mě chytil za boky a převrátil se se mnou tak, že jsem teď ležela já na něm. Trochu jsem se nadzvedla, abych na něm neležela celou svou vahou, ale neodtáhla jsem se nijak moc. Ale když mi sjel rukama ze zad na boky a já nevěděla, jestli nesjede ještě níž... Zahleděla jsem se mu do očí a pak se pomalu odtáhla a sedla si vedle něj. Skousla jsem si ret a objala se rukama, abych se zase trochu zakryla. "P-p...promiň já... Nechci to uspěchat." Omlouvala jsem se mu rychle a pohled jsem při tom zabodla do trávy před sebou stydlivě.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 12:27

    Také se mi podívala do očí a po chvilce se pomalu odtáhla a sedla si vedle mě. Omluvila se s tím, že to nechce uspěchat a já ji naprosto chápal, sám jsem neměl v úmyslu zajít o moc dál a rozhodně jsem nechtěl udělat nic co by jí vadilo.
    Také jsem se posadil, objal ji rukou kolem ramen a zašeptal "to nic, chápu to... půjdeme krůček po krůčku podle toho na co budeme připraveni". Pak jsem ji pustil, poposednul si tak, že jsem seděl za ní a opírali jsme se zády o sebe.
    "Měla by sis ty šaty sundat a položit tady na louce na sluníčko, aby co nejrychleji uschly... neboj se, nikdo jiný tady není a já se neotočím dokud to nebudeš chtít." a jen co jsem to dořekl jsem si sám stáhnul tričko a kraťasy, které jsem měl kompletně promáčené položil je vedle sebe a znovu se opřel zády o Naomi.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 12:54

    Pousmála jsem se mírně. "Děkuju...Že nespěcháš." Špitla jsem s pohledem upřeným zase do jeho očí. Tolik se mi ulevilo, že nenaléhal, že chtěl jít se mnou pomalu. Bylo to jako v pohádce, jako by se mi plnil sen. Sedl si zády k mě tak, že jsme se opíraly zády o sebe a on pak zmínil, že bych si měla sundat šaty aby rychleji uschly. Skousla jsme si ret a potlačila zachvění. "To je dobrý, uschnou." Zamumlala jsem stydlivě i když jsem cítila, že se odtáhl a slyšela jsem, jak si sundal tričko a možná i kraťasy. Ale neotočila jsem se abych to zjistila. Ne, místo toho jsem zase zrudla a dál seděla vystavená sluníčku a doufala, že mi šaty opravdu uschnou.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 13:27

    Zaklonil jsem hlavu a opřel ji o tu její, ale jinak jsem se ani nehnul a vystavoval se sluníčku. "Nechci to mezi námi pokazit, protože... jsi taky první holka kterou jsem někam pozval a první do které jsem se takhle zamiloval"
    Chvíli jsme tam jen tak sedeli, ale když jsem si všiml, že si Naomi odtáhla nohy od těla jsem se znovu posunul vedle ní a lehl si tak, že jsem jí hlavu položil do klína. Podíval jsem se jí zespodu do očí jak se na mě podívala a při tom zrudla, byl to roztomilí pohled a já se jen pousmál a zavřel oči. Bylo to neuvěřitelně pohodlné a uklidňující místo, ikdyž mokré šaty lehce studily a já si musel dávat velký pozor abych neusnul.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 13:47

    "Taky jsem se do tebe zamilovala." Přiznala jsem stydlivě tiše a dívala se při tom na říčku přede mnou. Byla jsem ráda, že jsme to vyslovili na hlas a že jsme si mohli být oba jistí co ten druhý cítí. Bylo to...tak krásné. Tak hřejivý a úžasný pocit, který mě při tom zaplavil, že jsme měla pocit, jako bych se rozplývala štěstím. Pak se ale najednou Kael odtáhl a já málem zády spadla do lehu na trávu. Zvědavě jsem ho sledovala, když se přesunul vedle mě a položil si hlavu do mého klína. V tu ránu jsem musela být zase rudá. Měl na sobě jen spodní prádlo a jinak nic. Skousla jsme si ret a stydlivě se radši zase dívala na říčku metr od nás.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 14:04

    Jen jsem tam tak ležel, užíval si její blízkosti a přehrával si v hlavě tu větu, že se do mě taky zamilovala. Otevřel jsem jedno oko a když jsem zjistil, že se nedívá na mě, ale někam před sebe otevřel jsem i to druhé a pozoroval ji, ale tentokrát jsem se nedíval na její tělo, které už nebylo tolik vidět jak šaty postupem času schly, ale na její obličej, její do teď lehce načervenalé tváře, lehce skousnutý ret, oči ve kterých poskakovaly veselé jiskřičky a rozpuštěné vlasy, které jí lehce povlávaly ve vánku, který kolem nás prolétal. Byla nádherná a já nemohl uvěřit svému štěstí, že jsem s někým jako je ona. Chvíli jsem ji tak pozoroval a pak mě něco napadlo. "Chtěl bych ti ještě někoho představit... nebo spíš jen ukázat, pokud o to budeš mít zájem" řekl jsem a ikdyž jsem věděl, že neví koho mám na mysli, čekal jsem na její odpověď, jelikož to byl někdo za kým jsem se sám neodvažoval jít podívat.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 14:27

    Přemýšlela jsem nad tím, jestli to opravdu není jen jeden z hezkých snů, které se ve skutečnosti nikdy nesplní, ale nejspíš nebyl. Celým svým srdcem jsem toužila a doufala, že to není sen. Že to nikdy neskončí. Bylo to až moc krásné. A já věděla, že se toho nevzdám, nikdy se toho jen tak nevzdám. A pak mě z přemýšlení vytrhl Kaelův hlas. Podívala jsme se mu do tváře a zjistila, že mě sleduje. Pousmála jsem se a přikývla v odpověď. "A koho?" Zeptala jsem se zědavě a snažila si při tom nevšímat toho, že je skoro nahý.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 14:50

    Pomalu jsem se zvedl, oblékl si už skoro suché oblečení a podíval se na Naomi "mou matku" řekl jsem a pevně ji chytil za ruku. Svou matku jsem neviděl od doby co jsem jí vymazal veškeré vzpomínky na mě. Neměl jsem odvahu se s ní vidět a slyšet tu větu "kdo jste?"... ale chtěl jsem aby ji Naomi viděla a když tam bude se mnou, ani já z toho nebudu mít takový strach. Podle dne a času jsem usoudil, že se za chvíli bude vracet domů z práce a tak jsem vyrazil směrem k domu kde bydlela, k domu kde jsem vyrostl. Po cestě jsem toho moc nenamluvil, jen jsem tiskl ruku za kterou jsem se s Naomi držel a když jsme dorazili na místo, podíval jsem se na hodinky, zdálo se, že jsme přišli akorát. Každou chvíli by měla přijít říkal jsem si a koukal na roh domu zpoza kterého by měla přijít. Po pár minutách tichého čekání se vážně objevila. Poměrně vysoká a štíhlá, tmavě hnědé skoro černé vlasy po prsa a úzké červené šaty. Nic jsem neříkal, ale věděl jsem, že Naomi dojde, že to je ona, protože jsem z ní nespouštěl oči.
    Jen jsem tam stál a koukal na ni jak kolem nás procházela, ale když se podívala naším směrem a všimla si jak ji pozoruji zastavila se, prohlédla si mě a zeptala se "neznáme se odněkud?" sklopil jsem pohled na zem a odpověděl "ne... nikdy jsme se neviděli" a když odešla, otočil jsem se na Naomi se slzami v očích "ona... ona si mě pamatuje... někde hluboko, i přesto, že jsem jí smazal všechny vzpomínky na mě"
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 15:40

    Pousmála jsem se ještě víc a přikývla. Sama jsem mu chtěla představit svého bratra, když jsem rodiče nemohla, ale na to bude ještě dost času. Třeba mu ho představím, až mě odvede domů. Zvedla jsem se ze země, zatímco se Kael oblékal. Mé šaty už byly suché, ale spodní prádlo jsem měla pořád trochu mokré. Doufala jsem že to nebude tolik vidět, ale než jsme došli k městu, stihlo uschnout. Kael byl nervózní. Poznala jsem to na něm, protože mi tiskl ruku víc než obvykle. Nevěděla jsem, proč je tolik nervózní. Tedy jistě, už mi o sobě řekl snad vše a já jemu o sobě, ale... Netušila jsem, že se toho bojí až tolik. Proto jsem mu nenápadně přejížděla palce po hřbetu ruky a mlčky s ním šla. Zastavili jsme se u jednoho domu a podle toho, jak se díval za roh jiného, jsem poznala, že odtamtud přijde. A opravdu. Objevila se elegantní dáma v červených šatech, kterou Kael sledoval očima. Mlčky jsem tomu přihlížela, ale víc jsem si všímala Kaela, než jeho matky. A netušila jsem, jak moc to bude bolet, když ho uvidím plakat. I když to nejspíš byly slzy štěstí... To jsem nedokázala tak jednoznačně odhadnout. Objala jsem ho a doufala, že to nic nezkazím. Přeci jen jsem v tomhle chodit neuměla moc. Ne s někým, s kým jsem nevyrůstala.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 15:59

    Když mě Naomi objala, také jsem ji objal, pevně se jí držel a nechal slzy volně stékat po tvářích. Po chvilce jsem ji však chytil kolem pasu, zvedl do vzduchu a se stále mokrýma očima, ale úsměvem na tváři jsem řekl "děkuji ti, že jsi sem se mnou šla... netušíš jak moc to pro mě znamenalo" poté jsem ji znovu postavil na nohy a dodal "nikdy mě nenapadlo, že by mě mohla částečně poznat, je to úžasný pocit.. vědět, že přes to všechno co se stalo mě natolik milovala, že na mě nedokázala úplně zapomenout". Dnešní den byl vážně úžasný a pochyboval jsem, že by ho cokoli dokázalo pokazit.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 16:09

    Objímala jsem Kaela a zlehka ho hladila po zádech, když v tom mě chytil kolem pasu a vyzvedl do vzduchu. Nechápavě jsem se na něj zadívala a držela se jeho rukou. Vyslechla jsem si ho a mile se usmála. "Není zač..." Špitla jsem a lípla mu pusu na tvář. "Třeba by byla ráda...kdyby si teď vzpomněla a měla zase syna.." Zamumlala jsem šeptem. Nevěděla jsem, jak moc se do toho mám vměšovat, ale jestliže si ho pamatovala, byť jen trošku, i když jí vymazal vzpomínky, třeba by opravdu byla šťastnější, kdyby ho měla zase u sebe. Kdyby se k ní vrátil.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 16:22

    "Některé věci jsou lepší zapomenuté a já jsem spokojený s tím co jsem dnes zažil, navíc... její vzpomínky jsou nenávratně pryč, tak moje schopnost funguje." Naposledy jsem se ohlédl na dům ve kterém jsem vyrůstal, než jsem znovu vzal Naomi za ruku a vydal se opačným směrem.
    Vyrazil jsem směrem k nejvyšší budově v Atrei a akorát když jsme k ní došli začalo zapadat slunce. Rozhlédl jsem se kolem a počkal než odejdou lidé co by nás mohli vidět, vytvořil jsem si na zádech křídla a s Naomi, kterou jsem chytil do náručí, jsem vyletěl až na střechu. Tam jsme si sedli a pozorovali západ slunce, který se rozprostíral nad Atreiou.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 24/4/2018, 16:54

    "Mohl bys jí říct, že jste měli autonehodu... Otřes mozku, ztráta vzpomínek." Namítla jsem, ale dál jsem už do toho nešťourala. Vzala jsem Kaela za ruku a když jsme se pomalu rozešli zase někam pryč, já se teprve ohlédla na ten dům. Jeho máma stála v okně za záclonou a dívala se na Kaela, jako by v paměti pátrala po něčem, co jak Kael sám řekl, bylo nenávratně pryč. "Máš pravdu, moc tě miluje." Usmála jsem se na něj a šla s ním k další a dnes už nejspíš poslední zastávce jeho plánu. Před vysokou budovou zastavil a počkal, až odejdou lidé dost daleko, že si mohl vytvořit křídla a vznést nás na střechu, aniž by nás někdo viděl. Tedy doufala jsme že nás nikdo neviděl. Ale to nikdy nemůžeme říct s určitostí zřejmě. Usadila jsem se na okraji střechy a spustila nohy přes okraj. Koukla jsem na Kaela a natáhla k němu ruku, aby si sedl vedle mě a s ním po boku jsem sledovala západ slunce, jako bychom byli v nějakém romantickém filmu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 24/4/2018, 17:50

    Naomi si sedla na okraj střechy a natáhla ke mě ruku, které jsem se chytil a nechal se přitáhnout vedle ní. Sedl jsem si vedle jí, dal jí ruku kolem pasu a když si položila hlavu na moje rameno, opřel jsem si hlavu o tu její. Seděli jsme téměř mlčky, pozorovali západ slunce, houpali nohama pod okrajem střechy a užívali si přítomnost jeden druhého.
    Když už slunce úplně zapadlo, ještě jsem chvilku počkal a pak jsem se zvedl a pomohl na nohy i Naomi. Znovu jsem si ji zvedl do náruče a odletěl s ní až k domu ve kterém bydlela. Tam jsem opatrně přistál, ale nepouštěl ji. Naopak jsem si ji přitiskl ještě blíž, sklonil k ní hlavu a jemně ji políbil. Krátce, ale dal jsem do toho veškeré emoce, které jsem cítil, každou kapičku vděčnosti, radosti a lásky.
    Pak jsem ji teprve položil na zem k brance do jejich zahrady, stále ji držel alespoň za ruku, nebo spíš prsty za prsty a díval se jí do očí. Nechtěl jsem jí ještě nechat jít domů, ale bylo pozdě a Ariana s Bratrem na ni už určitě čekali.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 5 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 17:38