Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 00:15

    Upírce konečně dojde, kdo je démon předtím, i když se zdálo, že tomu nechce uvěřit. Zamračeně ustoupí, což se Fen'limu moc nelíbilo a tak tiše zavrčí. Zeptá se ho, co udělal s jejím snoubencem a tak se znovu rozesměje.
    "Nic! Stojím před tebou, lásko," zasměje se, ale jeho oslovení znělo spíše jako výsměch, než aby s něm byla jakákoliv emoce. Démon k ní přistoupí a pevně ji chytí za ruku.
    "Máš štěstí, bez těch dvou by jsi mi byla k ničemu... Teď? Budeš mou královnou! tak se tak začni chovat!" zavrčí na ni, než ji prudce přitáhne k sobě a s varovným zavrčením ji agresivně políbí a přitom kousne do rtu až do krve, než se zase rychle odtáhne a ustoupí o pár kroků dozadu.
    "Sethare? Nechceš jí vysvětlit situaci? A prosím, už oba víme na čí si straně, tak neměň svá slova a řekni, co si opravdu myslíš," zasměje se znovu a zadívá se na černého kocoura.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 00:33

    Nemohla jsem uvěřit vlastním uším, to co říkal, to jak se choval... Nemohla jsem věřit tomu že je to můj Fen'lin, ten by nikdy... Až teď se rozhlédnu okolo, nikoho jiného jsem tu neviděla. Tomuhle místu měl vládnout Mephistopheles, ale nebyl tady a nezdálo se, že by byl můj milovaný někým ovládán... Ne. Démon tiše zavrčí a s výsměchem že stojí přede mnou, mě pevně chytne za ruku. Znovu jsem se zahleděla do jeho očí a párkrát zaraženě zamrkala, pořád jsem tomu nerozuměla. Co se stalo s Fen'lim? Kde je Mirys, Miriam a Alex? A co udělali s Nathanielem? Co se to sakra děje? Měla jsem tolik otázek, které jsem ale odsunula stranou v momentě, kdy démon opět promluvil. Zamračila jsem se nad jeho slovy. Sotva jsem se stačila nadechnout, prudce si mě přitáhl k sobě, políbil mě na rty... ale v polibku nebyla ani kapka vášně, spíše jako nadvlády a agresivity, kterou si užíval když se mi zakousl do rtu, až mi na něm způsobil malou tržnou ranku, která se mi po chvilce zahojila, když se odtáhl a odstoupil dozadu.
    Obrátil se na Sethara a tak jsem k němu překvapeně vzhlédla taky, když se pomalu rozešel mým směrem a zastavil se až pár kroků ode mě.
    "Myslím že mu přeskočilo," vydechne zcela vážně a povzdechne si. "Je mi líto Ireth, stále je to Fen'lin, ale zároveň není. Je takový od doby co porazil Mephistophela, skoro jako kdyby na něj přenesl nějakou kletbu, sám nevím... Neumím to vysvětlit ale rozhodně ho nepodceňuj. Už ublížil i ostatním a ndělá mu problém někoho odstranit, když se mu postaví do cesty," hlesne a v tu chvíli se nvěřícně zadívám na Fen'lina. Takže to byl přece jenom on...
    "Blbost," zavrčím a zamračím se. "Tahle ubohost nemůže být mým snoubencem. Ten by lidem které miluje nikdy neublížil," ukážu na něj prstem a sjedu kocoura nepříčetným pohledem, až nepříjemně ustoupí stranou. "Chceš mí řici že mu jenom tak přeskočilo?" zavrčím na Sethara a hned na to se otočím na démona, který tvrdil že je mým Fennym, mužem kterého jsem milovala, ctila... tohle prostě nemohl být on! Ale pokud se zbláznil, pokud tu byla šance že mluvil pravdu... chtěla jsem u z toho pomoci... Už jenom kvůli našim dětem a taky kvůli sobě a ostatním.
    "Já tomu prostě nechci věřit," řeknu klidněji a trochu bezradněji s pohledem upřeným do jeho fialových očí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 00:41

    Pobaveně poslouchal Setharovo vysvětlení a musel se mu tiše smát, nakonec se však do toho rozhodne vložit.
    "Žádná kletba! Spíš jsem si uvědomil, co v životě opravdu chci," zasměje se, ale jeho smích přeruší další slova Ireth, která ho nazve ubohým. Démonovi se v očích zaleskne a pomalu se vydá k Ireth, která zrovna pronesla, že tomu nechce věřit. Napřáhne se a vrazí Ireth facku, ve které bylo ale mnohem méně síly než v té, kterou chtěl dát Miriam.
    "Ubohost? Mluvíš se svým králem! Už nejsem ten ubohý, emocemi ovládaný budižkničemu bez ambicí! Dej si pozor na jazyk, ženská! Nebo o něj přijdeš," zavrčí naštvaně, než ji popadne za předloktí a začne smýkat pryč z trůní místnosti.
    "Budeš se mnou bydlet v mých osobních komnatách... Nevyjdeš bez doprovodu strážců, nebo bez mého svolení," zasyčí stále naštvaně a dál ji smýkal chodbou.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 14:23

    Netušila jsem co ode mě chceš slyšet, ale moje nerozvážnost kdy jsem ho nazvala ubohostí, se nakonec neukázala jako nejlepším řešením. Démonovi se v očích zalesklo a než jsem se nadála, dostala jsem facku s kázáním, že si mám dát pozor na jazyk.
    "Blbost!" zavrčím na něj, ale to už mě popadl za přeloktí a smýkal se mnou pryč. Ihned jsem vzdorovitě zatáhla zpátky, nechtěla jsem s nim nikam jít. Nesouhlasně zatřepu hlavou a zavrčím na démona, který mě smýkal pryč z trůního sálu. Ne... Ne! Tohle je prostě nesmysl!
    "Lháři! Tohle není to co chceš! Nikdy nebylo! Pusť mě!" zasyčím na něj a i když se mu podařilo mě osomýkat až na dlouhou chodbu, naštvaně zavrčím a dupnu mu prudce na nohu.
    "Řekla jsem... pusť mě!" zařvu na něj a prudce ho od sebe odstrčím, než se  rozběhnu chodbou pryč. Tohle nemůže být můj Fen, prostě nemůže... pomyslela jsem si a do očí se mi nahrnuly slzy, které jsem se snažila potlačit. Co se to děje? Kde jsou ostatní? Ihned jsem začala pátrat po chodách, ani jsem se neohlížela a vždy když jsem narazila na nějaké démony u dveří, rychle jsem zacouvala zpátky. Zrovna se mi podařilo tak tak schovat za jeden z rohů, kde stál u dveří nějaký velký démon, opatrně proto začnu couvat dozadu, aby mě nezahlédl. Ne, pokud mi to někdo nevysvětlí lépe, neuvěřím tomu... Tohle je jenom hlpu vtip Ireth, jenže v okamžiku kdy jsem si vzpomněla na tu faku, položila jsem si ruku krátce na tvář a znovu si to vybavila. Na hloupý vtip byla až moc skutečná.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 15:25

    S úsměvem na rtech táhl za sebou vzpírající se Ireth a přemýšlel nad tím, jaká legrace bude ji krotit. Zasyčí na něj, aby ji pustil, čemuž se jen zasměje a ohlédne se na ni přes rameno, aby jí věnoval krutý úšklebek. Najednou mu však prudce dupne na nohu a odstrčí od sebe. Pustí ji a v jeho očích se zaleskne vztek. Když však upírka začne rychle utíkat chodbou, zasměje se a založí ruce na prsou.
    "Eliasi? Pronásleduj ji, ale ať o tobě neví, kdyby ji někdo napadl, ochraň ji, nesmí se jí nic stát. Dej jí ale naději. Naději, že se odtud dostane a až poté ji odtáhni a zamkni v mém pokoji... A dělej jí společnost, aby neudělala nějakou blbost," zasměje se Fen'lin a jakmile Elias zmizí, rozhodne se, že si užije ještě trochu legrace a proto se vydá do pokoje Mirys a Miriam. Hodlal Mirys probudit a vyzkoušet, jak přesně fungují náramky potlačující magii. Jestli byla jeho teorie správná, užije si trochu legrace. S těmito myšlenkami kývne na stráže u dveří, kteří ho ihned pustí dovnitř a jakmile vstoupí, pohled mu spadne na Mirys stále v bezvědomí, u které seděla Miriam a propalovala ho pohledem. Prudce ji odstrčí stranou a zavrčí na ni, aby se držela dál, než zkondenzuje vodu a pošplíchá obličej Mirys, aby jí probral.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 15:43

    Nevím jak dlouho jsem byla mimo, ale mé poslední myšlenky patřili Alexovi a také se mi stále dokola ve snech objevovaly ty poslední okamžiky, kdy jsem vnímala. I když jsem byla v  bezvědomí, přemýšlela jsem o tom - jenže ve snech. Přemýšlela jsem, jak to asi dopadlo, jestli je Alex živý, nebo ho Fen zabil. Co se vlastně stalo. 
    Jenže v tom mě ze snů probrala studená voda na obličeji. Cukla jsem sebou a hned se otáčela a rozhlížela, co se děje. Pak jsem si uvědomila, že přede mnou stojí Fen, který se rozhodně netvářil přátelsky. "Cos udělal s Alexem?!" Vyštěkla jsem na něj hned. Potřebovala jsme to vědět. Musela jsem to vědět! Byl to hrozný pocit, nevědět, co s ním je. Co když je mrtvý? A já ho nezachránila... Ne - NE to určitě ne. Zamračila jsem se na Fena a rychle si v sedu přitáhla nohy k sobě. Srdce se mi hned rozbušilo rychleji. Něco se stane, to jsem věděla. Není tu jen tak, pro nic za nic. Jenže, co se stane? Co má v plánu? A pak mi došlo, že tu nejsme sami. Střelila jsem pohledem k Miriam, jestli je v pořádku a pak jsem jí věnovala omluvný pohled. Když jsem jí teď viděla, měla jsem před očima zase její strach, když pocítila bolest kvůli mě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 15:53

    Mladá dívka se ihned probere ze spánku a tak se Fen'lin spokojeně pousměje, jakmile na něj však zasyčí, kde je Alex, podrážděně zavrčí a spraží ji pohledem. Nic neříkal, jen se na ni díval a přemýšlel, co provede tentokrát, aby se zabavil.
    "Můžu tě za ním vzít... Ale pod jednou podmínkou," pousměje se nakonec a založí si ruce na prsou. Něco v jeho pohledu však říkalo, že i kdyby se jí jeho podmínka nelíbila, stejně by ji donutil souhlasit.
    "Jestli ucítím magii, nebo aktivuješ jakýkoliv štít, odskáčeš si to stejně, jako tví blízcí," zasyčí na ni, než jí pomocí klíče sundá náramky.
    "Proměň se... Hmmmm... Na něco malého a... Roztomilého," ušklíbne se nakonec. Byl zvědavý, jestli ho tentokrát poslechne a kdyby ne... Donutí ji.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 16:02

    Byla jsem ráda, že je alespoň Miriam v pořádku - tedy kromě toho, že tu byla zavřená. Ale neublížil jí a to bylo hlavní. A tak jsem se zaměřila zase na Fena, která vlastně Fen nebyl. Nejdřív mi neodpovídal a jen mě otráveně spražil pohledem. V klidu jsem vyčkala, než mi odpoví, ale on mi místo toho navrhl, že mě za ním vezme pod jednou podmínkou. Takže byl živý - musel být. Na tuhle myšlenku jsem se upnula a o jiné možnosti nepřemýšlela. Zvědavě jsem povytáhla obočí a čekala než se vyžvejkne. Řekl, že jestli uctí magii nebo aktivuju štít, odskáču si to já stejně jako mí blízcí. Ale proč mi tedy vůbec sundaval náramky? Než jsem se ho na to zeptala, už mi to vlastně vysvětlil. Chtěl, abych se proměnila. A já dostala chuť, vrazit mu. Místo toho jsem si ho prohlédla od hlavy až k patě a usmála se jen. "Hmm, možná bych i poslechla. Ale před chvílí jsi řekl, že nemám používat magii." Připomněla jsem mu s nevinným výrazem. Byla to jeho chyba, řekl, že si to odskáču, když ucítí magii a ta k přeměně byla třeba - takže má smůlu. Rozhodně jsem mu nehodlala jít jen tak na ruku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 16:17

    Stále ji sledoval a čekal, jestli odmítne, aby ji mohl potrestat, nebo jestli přijme a odzkouší svou teorii. Když se však nevinně usměje, věděl, že jí něco napadlo a že jen tak nebude souhlasit. Poznamená, že nemůže, že jí zakázal magii a tak se zamračí, než se ušklíbne.
    "Dobrý pokus, ale tohle je jiné. Nakázal jsem ti to, tak pohni zadkem, jinak to tady Miriam odnese," zavrčí a zaslechne, jak démonka za jeho zády sebou lehce škubla a narazila zády do stěny. Spokojeně se ušklíbne, než si založí ruce na prsou. Fen'lin moc dobře věděl, že pokud si chce něco vynutit od svých 'přátel' nemůže ubližovat, či vyhrožovat jim, ale musí je vydírat skrz ty, na kterých jim záleží. Proto se také nakloní blíž k Mirys.
    "Víš... Alex byl neopatrný a žebra se mu zabodla do plic... Sethar ho sice vyléčil, ale zlomit kosti je tak snadné a dívat se, jak se dusí vlastní krví tak zábavné," zapřede se sadistickým tónem a znovu se narovná.
    "Takže? Proměníš se, nebo...." ušklíbne se.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 16:27

    Vyděšeně jsem se podívala na Miriam a pak se zase zamračila na Fena. Zlostně jsem zavrčela, ale radši jsem mlčela. A když začal o Alexovi, měla jsem sto chutí vrhnout se na něj jako puma a zakousnout se mu do krku. A taky jsem se v pumu opravdu začala měnit. Na kůži mi vyrostla černá srst, protáhl se mi čumák a změnily zuby. Nakonec se mi proměnila i kostra a tak jsem získala úplné tělo pumy. Stála jsem naproti Fenovi přikrčená s vyceněnými zuby a nepřátelsky jsem na ně vrčela. Chtěla jsem mu tím dát jasně najevo, že kdyby se jen dotkl Alexe, Miriam nebo kohokoli, koho mám ráda, zakousnu ho jako svini a bude mi jedno, jestli při tom sama zdechnu. Ano, strach o sebe mě už naprosto opustil a zůstala jen zoufalá potřeba ochránit Alexe a Miriam. Tohle mi bude stačit k tomu, abych nezešílela a abych to tu zvládla. Vytáhla jsem tedy drápy, abych svou hrozbu podpořila a naštvaně mrskala ocasem sem a tam a pohledem jsem neopustila Fenovi oči.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 17:00

    Démon se spokojeně usměje, když se začne měnit, ale úsměv mu dlouho nevydrží, když uvidí, že se dívka změnila na pumu. Zlostně na něj vrčela, vytasila drápy a vypadalo to, že se na něj každou chvíli vrhne. Zavrčí a než Mirys stačí cokoliv udělat, srazí ji z postele na zem, přimáčkne za krk k podlaze a omotá celé tělo pevnými drápy.
    "Řekl jsem malého a roztomilého!" zařve rozzuřeně a Mirys ještě víc přimáčkne k zemi. Byl rozzuřený, že ho odmítá poslouchat a snaží se všechno dělat po svém.
    "Kdy pochopíš, že mi neublížíš? Neporazíš mě a všechno, co jsi doteď udělala přineslo tvým blízkým jen utrpení a bolest! Tím, že se mi vzpíráš je jen odsuzuješ k utrpení! Myslíš si, že je takhle ochráníš? Děláš to jen kvůli sobě, aby jsi měla dobrý pocit, že jsi něco udělala, ale nepomáháš jim tím. Tví milovaní by na tom byli mnohem lépe, kdyby jsi polkla svou hrdost a dělala co chci! Na to jsi ale moc velký sobec, že ano?" zasyčí na ni vztekle, než ji pustí, nechá dráty zmizet a poodstoupí. Ostražitě čekal, co udělá. Jestli konečně poslechne a uvědomí si vážnost situace, nebo bude dál jednat po svém.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 17:09

    Ani jsem nemrkla a už jsem byla na zemi. Přimáčkl mě k zemi o to víc pomocí těch svých drátů asi a pak začal mluvit. Zavřela jsem oči a smýkala sebou stále. *Ne, ne ne! Neposlouchej ho! Ne! Chce tě jen využít!* Snažila jsem si udržet chladnou hlavu, ale moc se mi to nedařilo. On vážně mohl Alexovi i Miriam ublížit za to že ho neposlouchám, ale... Ne - měl pravdu. Byla jsem sobec, když je vystavuju takovému nebezpečí. Naprázdno jsem polkla a než mě pustila sykla jsem: "Neznám tě! Nevím co je pro tebe malé ani co je roztomilé!" Odsekla jsem a když mě konečně pustil, zalapala jsem po dechu, ale zůstala ležet. Vlastně jsem ani netušila, jestli něco malého a roztomilého umím. Kromě zajíce tedy, jsem se na nic malého a roztomilého nezměnila. Umím to vůbec? 
    Neměla jsem tedy na výběr. Nechtěla jsem dál ohrožovat své přátele. A možná i proto jsem se nedokázala podívat Miriam nyní do očí. Odvrátila jsem se od Fena a zůstala tak ležet tváří ke zdi, když jsem se proměnila na bílého králíčka s křídly. Vůbec se mi nelíbilo, že ho musím poslechnout. Ale víc jsem se bála o Alexe. Milovala jsem ho a po tom, co pro mě udělal on... Nemohla jsem ho přeci vystavit nebezpečí. I když by pro něj v tuhle chvíli bylo lepší, kdybych zemřela a Fen na něj neměl páku. Ne, tohle by mi Alex neodpustil. Stejně jako já jemu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 17:19

    Démona slova měla velký účinek a k jeho spokojenosti se dívka uklidnila a otočila se k němu zády. S úšklebkem sledoval černého pantera a čekal, co bude dál. Najednou se však začne měnit na malého, bílého okřídleného králíčka a tak jí se smíchem neopatrně chytí za packu a škubne, aby ji přetočil na záda. Dá jí náramek na packu a aktivuje ho, věděl, že jí zamezuje v používání magie, ale neproměnila se zpátky na člověka. Vypadalo to, že je jeho teorie správná. Ušklíbne se, než z náramku udělá obojek, který jí dá kolem krku a poté na něj připevní několik strun vedle sebe, aby měl i jakési vodítko.
    "Mnohem lepší, Mirys," zasměje se, než se otočí na Miriam.
    "Vezmu si ji, ale neboj se, sestřičko, nebudeš tady sama... Pošlu za tebou matku, myslím, že si máte co říct," ušklíbne se krutě, než se vydá ke dveřím a Mirys smýká za sebou. Hned na to zamíří do trůnního sálu, kde hodlal se Setharem probrat ještě pár věcí.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 17:24

    Nelíbilo se mi, že se mě vůbec dotkl. Ucukla jsem a drápla ho sice drobnými, za to ostrými jak jehly, drápky do ruky, kterou mě chytil. Jenže to mu zřejmě nevadilo a nasadil mi zase ten náramek, jen menší. Chtěla jsme se zamračit, jenže to králičí mimické svaly nedovolovaly. Cukla jsem sebou tedy a pokusila se proměnit do lidské podoby. Takhle jsem tu rozhodně chodit nemohla, vždyť to tu je plný démonů! Co jsem to zase udělala? 
    Jenže místo toho abych se proměnila, jsem jen dostala šok do celého těla. Poplašeně jsem sebou trhla a vyjeveně se koukala kolem sebe, ale udělala jsem si to já sama. Pak mi Fen spokojeně nasadil obojek a náramek sundal. Cukla jsem sebou zase a hned se snažila dostat pryč - pod poste, jenže se mi to moc nepodařilo. Místo toho si Fen vytvořil jakýsi vodítko a začal mě smýkat pryč. A já se furt snažila nějak zastavit. Přeseknout mu drátky nebo tak něco, ale neúspěšně.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 18:42

    Couvala jsem opatrně dozadu, až jsem do něčeho narazila. Ztuhla jsem a otočila se, byl to démon tak čtyřikrát větší než já. Polekaně jsme vyjekla a než mě stihl čapnout, vyletěla jsem jako smyslů zbavená někam chodbou dál.
    "Íííík," vydám ze sebe nějaký prapodivný tón a rozběhnu se chodnou bůh ví kam, jenže jsem se akorát zamotala. Proč tu jsem?! Proč jsem tu šla? Ah, vlastně jsem nedostala na výběr. Zamračeně jsem sledovala zdi kolem a projížděla pohledem každé dveře. U některých z nich stáli démoni a tak jsem se raději vydala jiným směrem, doslova jsem se tu zamotala, až se mi nějak podařilo dostat zpátky do trůního sálu, který byl prýzdný. Ihned se skrze něj vydám pryč a podařilo se mi dostat do chodby, který vedla ven, pryč odsud. Chvíli jenom váhavě pozoruji okolí, než se rozejdu ke dveřím. Sotva jsem se však natáhla po klice, objevil se na dveřích stín, dvě velké, rudé žhnoucí oči, které mě propálily pohledem, ten pocit... ten pocit který mnou právě proletěl, jen tak nezapomenu! Vyjekla jsem hrůzou, ale než jsem se nadála, obalila mě temnota a až za nějakou chvíli mě cosi hodilo na postel v jendom z pokojů. Okamžitě jsem vyskočila na nohy a probodla démona pohledem. Byl to Elias! Jenže teď pouštěl nepopsatelnou hrůzu, která ve mě vyvolala pochybnosti. Okamžitě jsem sáhla po něčem co se mi naskytlo po ruce a hodila to po něm. Lampa se akorát roztříštila o jeho lebku a ani to s nim nehnulo.
    "E-eliasi?" zašeptám rozklepaně, ale to už se přede mnou zhmotnil a stál na čtyřech nohách v podobě, kterou jsem viděla prvně... Sotva se do pokoje vešel, cenil na mě ostré zuby a sledoval mě! Chtěla jsem slézt z postele, ale všimla jsem si, že se všude po zemi plazí stíny a tak jsem stáhla nohy zpátky a jenom ho vyděšeně sledovala. Namáčkla jsem se na opěradlo od postele, které bylo u zdi a do očí se mi nahrnuly slzy.
    "Eliasi... Eliasi... Eliasi!" vykoktám ze sebe důrazněji... a v tu chvíli démon tlamu zavře a posadí se. Vypadalo to, že se uklidnil. Byl to on ne? Tu lebku bych poznala kdekoli, i přestože měla trochu jinou formu... děsivější. Až po chvilce jsem se donutila dostat na kraj postele a opatrně jsem k němu natáhla ruce, ačkoli velmi váhavě a vyplašeně, než jsem mu ruce opatrně položila na lebku, po které jsem ho pohladila.
    "Eliasi," vydechnu i on sám vypadal že není ve své kůži... Když se démonovi žhnoucí oči uklidní a můj dotek pravděpodobně přijal, lehce jsem se pousmála.
    "Eliasi, můžeš mi prosím říci co se děje? Potřebuji to vědět. Co se Fennymu stalo?" zeptám se s trochou naděje v hlase a když démon po chvilce mlčení začne vyprávět, pozorně ho poslouchám a ruce z jeho lebky nesundávám.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 18:51

    Dlouhými kroky šel do trůnního sálu najít Sethara a bylo mu opravdu jedno, jestli dívka jde s ním, nebo ji táhne po zemi. Ani by mu nevadilo ji přiškrtit. Nezajímala ho a poté se jeho pozornost obrátí na kocoura, kterému dal rozkazy, probral s ním ještě jednou situaci a dělal, jako by ho kocour sotva před pár hodinami vůbec nezradil. I na slib Mirys, že pokud se promění, vezme ji za Alexem, zcela zapomněl a tak jakmile se po dvou hodinkách začne nudit, bez jediného slova se zvedne, škubne vodítkem a vydá se do svého pokoje. Před dveřmi se s úšklebkem opět změní do lidské podoby a odhrne si pramínky dlouhých, bílých vlasů z očí, než bez klepání vstoupí do pokoje. Zadívá se na Ireth, která seděla na posteli a hladila Eliase, který byl ve své pravé podobě po lebce.
    "Oj, Eliasi, díky, že děláš Ireth společnost, ale zmenši se, jinak se sem nevejdeme," ušklíbne se démon, než prudce trhne vodítkem, až králík na jeho konci vyletí a dopadne na postel vedle bělovlasé upírky.
    "Přinesl jsem ti dárek," zazubí se Fen'lin.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 19:02

    Do trůnní síně mě Fen dotáhl napůl uškrcenou, ale mohla jsem si za to sama a jeho vůbec nezajímalo, jestli jdu nebo ne. Takže po mně zbyly škrábance na celé cestě, kterou mě Fen táhl. Ale ani to nikoho nezajímalo. Další dvě hodiny mě nutil být s ním a poslouchat je, zatímco cosi plánovaly. Skrčila jsem se u jeho trůnu a přemýšlela nad něčím jiným - tedy někým. Samozřejmě jsem přemýšlela nad Alexem. Zda se má dobře - tedy dobře v rámci možností. Jestli ho Sethar opravdu vyléčil a no prostě jak na tom je. Jestli chce taky tak zoufale být u mě jako já u něj. 
    A s myšlenkami na něj ty dvě hodiny uběhly dost rychle. Jenže pak se nudil i Fen a tak mě zase někam táhl. Pochopila jsem, že si jen ublížím, když nepůjdu a tak jsem se nechala táhnout tak, aby mě to nebolelo, ale nehodlala jsem s ním jít. To jsem se spíš nechala táhnout. Ani jsem nevěděla kam to míříme, dokud neotevřel dveře a nevešel i se mnou dovnitř. Prohodil k Eliasovi aby se zmenšil a pak mě mrštil za obojek a vodítko na postel k bělovlasé upírce, kterou jsem už jednou potkala. Viděla jsem ji hrát a pak pozvala na kafe. Vyděšeně jsem se na ni podívala. Netušila jsem, že tu je i Ireth. Prohlédla jsem si ji a omluvně sklopila pohled. Jako by to snad byla má vina, že tu je. A pak Fen prohlásil, že jí přinesl dárek. Nechápavě jsem je oba přelétla pohledem - to vážně mluví o mě? Jako fakt? Já mu ten úšklebek snad na ksicht sama vyříznu! Jenže o tom jsem si mohla nechat tak akorát zdát, protože byl silnější.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 19:37

    Elias mi v poklidu vysvětlil co se děje, teď už jsem tedy nemohla popřít, že se opravdu jedná o mého snoubence, který teď nebyl ve své kůži. I když nebýt ve své kůži... ne, tohle byl termín zvaný spíše jako šílenství. Tiše jsem zabědovala, že jsem ho do toho podsvětí pustila samotného a že jsem nešla s nimi... jenže už kvůli dětem jsem si to nemohla dovolit. No a stejně jsem tady skončila. Smutně se zadívám na Eliase a nechtělo se mi ho pouštět, vypadal tak bezradně a přesto mě před chvílí málem vyděsil k smrti. Za chvíli se za dveřmi ozvou kroky a tak na ně zaměřím svou pozornost. Do místnosti vejde Fen'lin a Elias se po jeho slovech zmenší, takže tu najendou bylo mnohem místa. Dokonce stíny, které ještě před chvílí obalovaly celou zem se stáhnou a zmizí. Zamračeně jsem pohlédla k Fenovi zrovna ve chvíli, kdy mrštil vodítkem a na postel dopadl nějaký králík.
    "Dárek?" nadzvednu obočí a zadívám se na králíka na posteli. Naše pohledy se na chvíli střetnou, než jej odvrátím zpět k Fenovi a ihned vyskočím na obě nohy. Nechtěla jsem žádný dárek a k čmeu by mi byl králík?
    "Fenny! Tohle nejsi ty... tohle... tohle se ti ani trochu nepodobá! Slyšíš? Vrať se domů, prosím... tam kam patříš..." řeknu zoufale a snad trochu nadějně démonovi položím ruce na ramena. Zadívala jsem se do jeho fialových očí a tiše se nadechla.
    "Fenny, prosím! Tohle se mi nelíbí, nechci tady být. Nikdo z nás tady nechce být, tohle není správné. Nepatříme tady... Pojď domů, zpátky do Atrei," vydechnu a lehce s nim zatřesu. Stále jsem sem u dívala do očí, chtěla jsem tak moc aby se vrátil, aby to byl ten starý Fen. Jak dlouho vůbec v tomhle stavu byl? A kde jsou ostatní? Dle Eliase žily, ale sám si nebyl jistý tím, jak na dlouho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 19:57

    Sledoval upírku před sebou a čekal, co mu řekne, nebo udělá. Pozorně sledoval, jak k němu jde a když k němu začne mluvit, ztuhne na místě. Jen ji poslouchal a nebyl schopen pohnout se, natož tak něco říct. Položí mu ruce na ramena a démon sebou lehce cukne, začne ho prosit, aby s ní šel domů, že tam nikdo nechce být. Pohled v jeho očích se změní, zcela z nich vymizí ta jiskra šílenství a jako omámený zvedne ruku a pohladí ji po tváři.
    "Ireth..." vydechne láskyplně, ale v jeho hlasu se skrývalo i zoufalství. Vteřinku na to však ustoupí dozadu a rozzuřeně na upírku zavrčí.
    "Tohle je teď váš domov, tohle je kam patřím! Narodil jsem se, abych vládl a sjednotil podsvětí! Uvědom si své místo! Jsi tady jen proto, že pod srdcem nosíš MÉ děti! A ještě si dobře rozmyslím, co s tebou udělám, až se narodí! Myslíš, že tě pak budu potřebovat?!" zařve na upírku, než začne naštvaně přecházet po místnosti a sem tam spraží jak upírku, tak králíka na posteli nenávistným pohledem.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 20:03

    Celá vyjevená jsem sledovala tu scénku před sebou. Ireth tedy musela vědět, co se s ním děje. Proč je takhle šílený, nebo alespoň věděla, že je šílený. A fen už na chvíli vypadal, že by se mohl probrat. Že se probral. Ale v jeho očích bylo vidět i zoufalství. Nemohl za to. A tak když odstoupí a začne na Ireth pokřikovat, rozeběhla jsem se po posteli a skočila mu na obličej. Věděla jsem, že toho, co dělá bude hodně litovat, až se probere. A já nejspíš toho co jsem právě udělala budu litovat hned. Jenže jsem ho rozhodně nehodlala nechat na Ireth křičet. Ne, když jsem tak moc dobře věděla, že ji miluje celým svým srdcem a udělal by pro ní první poslední - snesl by jí modré z nebe - cokoli, co by si řekla, by pro ni udělal. Takže jsem ho prostě nemohla nechat, aby ji ranil. To budu radši, když si to šílenství vybije na mě - Ano! Měl by si ho vybít na mě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 20:17

    Démon překvapeně vyjekne, když mu chumáč bílých chlupů přistane na obličeji a začne ho škrábat. Okamžitě však králíka chňapne za uši a rozčileně s ním mrkne o zem a přišlápne jeho drobné tělo. Dával si však pozor, aby Mirys ni nezlomil. Jen rozčileně vyprskne a jeho pohled se zase stočí k Ireth. CHvíli ji sledoval a alespoň ho "útok" Mirys probral z jeho zmatení. Teď byl naštvaný a to dost.
    "Pitomí zvěromágové," zavrčí naštvaně, než králíka opět zvedne za kůži na krku a zvedne ho do úrovně svých očí. Chvíli ji sledoval, než s ní opět mrskne o zem směrem k posteli a asi metrový dráp upevní mezi postelí a malým králíkem. Pozornost zase přesune k Ireth, kterou si prohlédne od hlavy až k patě a ušklíbne se.
    "Ale musím uznat, že i předtím jsem měl dobrý vkus," zasměje se, než Ireth pohladí po tváři a jeho předchozí vztek byl tatam. Alespoň na chvíli.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 20:27

    Sledovala co se odehrávalo před jejíma očima. Na chvíli to byl zase ten Fen, kterého poznala. Oslovil ji naprsot jiným tóněm, ve kterém okamžiě rozeznala vnu zoufalství. Ihned zvedla ruku, aby ho mohla pohladit po té, kterou před chvíli pohladil on ji, ale dříve než to stačila uděla, odskočil a začal zase řvát. Vztekle na mě zavrčel abych si uvědomila kde je mé místo a tak se zamračím a ublíženě odskočím stranou, když se mu králík vrhne po obličeji. Chvíli to pobaveně sleduji, dokud králíka nepřišlápne k zemi. Jakmile však zavrčí, že se jedná o zvěromága, pochopím... že se jedná o lidskou bytost a tak se zaračím. Natáhla jsem k nim ruku a chtěla něco říci, ale dříve než jsem něco stačila udělat, mrskl skrálíkem znovu o zem.
    "Fen'line!" zoslovím ho abych upoutala jeho pozornost od nebohého zvířete, ale to jsem ani nemusela, když se na mě znovu otočil a znovu mě pohladil po tváři s tím, že i předtím měl dobrý vkus.
    "Ha?!" vydechnu snad trochu uraženě a nafouknu se. Jeho slova předtím jsem ihned přešla a odstrčila jsem jeho ruku, zatímco jsem se zadívala na králíka na zemi, ke kterému jsem si po chvilce klekla.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 5/3/2018, 20:35

    Ani jsem nepochybovala o tom, že brzy skončím na zemi a to se také stalo. Fen mě odhodil a přišlápl na zemi. Celé tělo mě bolelo, ale cítila jsem, že nemám nic zlomené, což byl asi zázrak. Jenže má radost nevydržela dlouho. Znovu mě totiž Fen popadl za kůži a vyzvedl do úrovně očí. Sekla jsem mu zase po obličeji a následně jsem zase letěla vzduchem a až tvrdá země mě zastavila. Zalapala jsem po dechu a vyděšeně radši sledovala Fena, abych mohla utéct, kdyby se ke mě blížil nebo skláněl, ale to už neudělal. Najednou si mě zase přestal všímat a otočil se k Ireth. Chvíli jsem se bála, jestli jsem to nezhoršila, ale to se nezdálo. Nezdálo se, že by k ní byl hrubý i když jsem ho zřejmě naštvala. Ale ona se s ním moc do řeči teď neměla. Místo toho si klekla ke mě. Schoulila jsem se do co nejmenšího klubíčka a upřela na ní své oči. Asi mě nepoznala a já se jí ani nedivila. Nejspíš ani nevěděla v co se umím proměnit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 5/3/2018, 20:42

    Když ho upírka okřikne, probodne ji pohledem, který jasně říkal, že tohle neměla dělat, než jí však stačí cokoliv udělat, klekne si k drobnému zvířátku na zemi, které se choulilo do malého klubíčka na zemi. Fen'limu zacukají koutky a založí si ruce na prsou.
    "Líbí se ti dárek?" zeptá se tónem, který jasně naznačoval, že ne není odpověď a po chvilce nechá všechny dráty zmizet.
    "Umí toho víc, ale teď je bez magie... Hmm, možná bych i tobě mohl zamezit v jejím používání... I když... Myslím, že Elias tě uhlídá a nebudeš dělat žádné pitomosti, abys neohrozila děti, že ano..." zasměje se, i když ho po chvilce smích přejde.
    "Prořízlou hubu máš ale pořád... Víš, raději bych se naučil držet jazyk za zuby, přeci nechceš, aby se jim něco stalo, no ne?" zasměje se a stále z těch dvou nespouští oči.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 21:03

    Když nechal drátky zmizet, vzala jsem králíka do rukou a opatrně ho k sobě přitiskla. Tiše jsem ho sledovala, jak s arogantními úšklebky promlouval o našich dětech a o tom že přeci nechci aby se jim něco stalo. Také že by mi zamezil ve využívání magie ale nakonec usoudil že nebudu hloupá abych je ohrozila. Měl pravdu, nechtěla jsem naše děti ohrozit...
    "Jsou to i mé děti..." zavrčím na něj a potom se smutně posadím na postel. Můj Fen'lin tam pořád někde byl, hluboko ale byl tam a já mu potřebovala pomoci. Rozhodně jsem tady v podsvětí nechtěla strávit několik měsíců, ne s tím, v jakém stavu byl. V očích se mi zaleskne pár slz, ale nakonec králíka odložím na postel a dojdu k Fen'linovi, kterému razím silnou facku a rozhodně jsem se v ní nekrotila.
    "Nemysli si že jenom protože jsi král, se ti budou všichni klanět k nohám... respekt ostaních si nevydobíš jenom silou," prsknu na něj opovážlivě a potom se zamračím.
    "Zrovna ty by jsi to měl vědět!" dodám a zabodnu se mu přímo do očí, když se ty mé rudě zalesknou a v tuhle chvíli se na něj pohrdavě zadívám já, ale jenom na okamžik, než se otočím na postel a vezmu králíka zase do náruče a spražím svého milého pohledem.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 4 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 11/5/2024, 13:20