Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 7/3/2018, 00:27

    Odkašlu si když dostanu pěstí do břicha a měl jsem co dělat aby se mi při té ráně nepodlomila kolena. Těžce zalapám po dechu a sotva se stačím vzpamatovat, podrazí mi nohy a přimáčkne mě k zemi. Jeho výraz byl jednostranný, nesmluvný a tak jsem se mu nebránil. Zarýval mi drápy do těla, ale nebyla to žádná z těch bolestí kterou bych nezvládl. Chování bratra se nelíbilo nikomu z nás a nejhorší bylo to, že jsme absolutně neměli ponětí jak mu pomoci, natož co mu je. Nechtěl jsem se uchylovat k té nejhorší možnosti, když mi ukázal že někde tam hluboko pořád je. Ten usměvavý, zranitelný idiot, který mi teď tak neksutečně chyběl. Jenže teď... díval se na mě opět těma pohrdavýma očima až do chvíle, než ustoupil stranou se slovy, že máme vyrazit co nejdřív.
    Náhle z čista jasna a v tom tichu kdy jsem víceméně slyšel jenom tlukot vlastního srdce, zaslechnu hlasitý smích. Byl mi povědomý a přitom tak cizí až vzdálený. Nebo jsem si to alespoň myslel, do doby než dveře rozrazí mě až známá dívka. Byla to Ireth... Ta co tady dělá?! Zeptal jsem se prvně sám sebe, ale hned mi to bylo jasné. Vzpomněl jsem si, na to jak žádal démony aby ji přivedli do podsvětí a tak jsem na svého bratra o to vztekleji zavrčel. Jenže když jsem se znovu otočil na upírku... všiml jsem si že není sama. Násilně za sebou tahala nějakou nahou démonku a výraz v jejich očích jasně prozrazoval všechny její emoce. Nebo... to jsem si alespoň myslel, dokud nezačala popisovat démonku a výraz v jejích očích se hodně rychle změnil. Okamžitě mě zamrazilo v zádech a oba dva jsem je pozorně sledoval. Jak bratra tak i jeho snoubenku která.. pouštěla hrůzu. V tuhle chvíli by si nejspíše mohli podat ruce. To... co jsem opravdu nečekal byl okamžik, kdy démonce vyrvala srdce z těla a přísahal bych že se nad tim ani nepozastaví. Jenže... pozastavila se, jenom způsobem, jaký jsem opravdu nečekal. Stála jsem dělal tichou rohožku a sledoval tuhle šílenou konverzaci. Musel jsem přemýšlet nad tím, co se mezi nimi stalo... Irethino chování bylo neobvyklé a na chvíli jsem sám sebe vyděsil s tím, zda nezešílela stejně jako on. Mýlil jsem se... Uvědomil jsem si to přesně v okamžik, kdym u srdce nabídla a uchopila ho za rozkrok. Sledoval jsem to s vytřeštěnýma očima a zatajil se mi dech i za bratra.
    "H-hej...Ir," zašeptal jsem a zachvěl se při představě její další věty. Teď jsem byl opravdu rád že nejsem středem její pozornosti... a tak jsem se nenápadně odkutálel stranou abych mohl i nadále předstírat leklou podložku.
    Upírka však najendou odstoupí a když už to vypadalo že ji bratr zabije... Ihned vyskočím na nohy v zoufalé snaze něco vymyslet a udělat, jenže bych to ani tak nestihl a obojek na krku mi zamezovla v použití jakékoli magie. Ne... Ne! Nemůžej i zabít... To by si nikdy neopudstil! Ihned jsme zvážně la doslova zbledl, když se po ni démon vyřítil. Temnou magii kolem jeho těla jsem cítil až sem, proto jsem se nedivil, že to upírku před nim zcela paralizovalo. I já ten nápor magie skoro neustál a upřímně... měl sem strach se k němu přiblížit. Koutkem oka jsem zahlédl generály, kteří opustili místnost ale to byla má nejmenší starost.
    "Ireth, vypadni!" zavrčím na ni, ale nezdálo se že by mě vůbec vnímala, natož slyšela. Na chvíli se mi sevře žaludek a udělalo se mi zle. O to více mě překvapí když se místnosti rozezní hlasitý výkřik pln bolesti. Byl to bratr, klečel na kolenech, zarýval si drápy do těla a prosil abych ho zabil. Jak bych mohl? Kromě toho že jsem si připadal naprosto bezradně... Pomalu jsem se poskládal na nohy a první co mě napadlo bylo to, že od tama upírku dostanu, ale sotva jsem se k nim přiblížil, do očí mě udeří jasná modrá zář, která se formovala přímo mezi mým bratrem a Ireth. Když démon zakňučí jméno upírky, natáhne k němu ruku ale ihned ji zase stáhne. Překvapeně se zadívám na démona který stál před bratrem. Co se právě teď stalo? Fen'lin ležel na zemi v bezvědomí a až teď když jsem si pořádně prohlédl démona před sebou, ztuhl jsem. To není možné!
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 7/3/2018, 00:56

    Celá ztuhlá jsem sledovala démona před sebou. Doslova se mi zatajil dech a chvíli mi trvalo než jsem dokázala pobrat situaci. Zakrvácené ruce jsem si přitiskla tělu a sledovala jeho šílený výraz v očích. Ale ne... nechala jsem se píliš unést emocemi! Vztekem, žárlivostí, agresí... bylo toho hodně k vyjmenování. Natěžko polknu když se po mě vrhne s oslovením děvky. Sakra... sakra... nemohla jsem se ani pohnout. V tuhle chvíli, na malý moment to bylo jako kdybych se dívala do očí čirému zlu, které neznalo nic jiného než bolest a utrpení. Pevně sevřu víčka k sobě, věděla jsem že se odtud nedostanu, byl příliš blízko! Křečovitě se zakousnu do rtu, ale z transu mě probere až výkřik, který mě donutí otevřít oči. Můj pohled spadne na démona na kolenách. Klečel a zarýval si drápy do rukou, nohou... Srdce se mi sevřelo starchem a bolestí, když jsem zase pro jednou zahlédla ty oči, které doslova prosily o záchranu. Ne, o vysvobození... Prosil Alexe aby ho zabil, že to nedokáže ovládnout.
    "Fenny.... Fenny!" dostanu ze sebe roztřeseně a udělám krok k démonovi. Temná magie mi však nedovolila se přiblížit a akorát by mě zranila. Zoufale k němu natáhnu ruku a v tu chvíli dokonce přestanu dýchat. Sám panikařil, sám potřeboval pomoci, potřeboval natáhnout ruku z téh prostupující temnoty...
    "Fenny," vydechnu se slzami v očích když zakňučí mé jméno ale byla jsem donucena odstoupit kvůli temné energii, která opět zahalovalo jeho tělo. Ne! Tohle je zlé! Ne! Musím něco udělat! Křečovitě jsem napjala všechny svaly v těle a roztřásla se z nervů a bezmoci, která mě na chvíli obklopila. Až po chvilce jsem si všimla modré energie před sebou, která se formovala do určitého tvaru a nabírala podobu. Zhluboka se nadechnu abych zalapala po dechu, zaslechla jsme hlas... a potom jsem dopadla na kolena, když se temná energie kolem démona najednou uklidnila. Chvíli jsem těžce oddechovala, zcela paralizovaná z tak obrovského množství magie. než jsem konečně popadla dech a mohla se zadívat na démona před sebou. Úplně jsem ignorovala Alexe, kterého jsem si za celou dobu ani nevšimla. Neměla jsem ponětí kdo to je... Ale když jsem se zadívala na tělo mého bezvládného démona, ještě trochu neomaleně jsem vyskočila na nohy a klekla si k němu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 01:14

    Mephistopheles:
    Bylo zvláštní být zase při smyslech, smrt pro mě byla vysvobozením a uvědomění si, co všechno jsem udělal... Umíral jsem a smrt pro mě byla vysvobozením. Když jsem však viděl démona, se kterým jsem bojoval, mého syna, věděl jsem, že klidu se mi ještě nějakou dobu nedostane. Cítil jsem z něj černou krev a musel jsem mu pomoci, jinak skončí stejně jako já. Doufal jsem, že mu má moc pomůže, i když jsem proces urychlil. Byl to jediný způsob a podařilo se mi také přesunout část svého vědomí. Mezitím jsem zkoumal jeho i své vzpomínky a snažil se vymyslet způsob, jak mu pomoci, zatímco jsem čekal na vhodnou chvíli a ta právě nastala. Zhmotním se pomocí před démonem a pomocí magie ho uvedu do bezvědomí, hned na to se rozhlédnu po místnosti. Můj pohled se však zastaví na Alexovi a lehce se usměji, přestože mi nešlo vidět do obličeje.
    "Vypadáš přesně jako tvůj otec," vydechnu po chvíli a změním se do lidské podoby. Nechtěl jsem plýtvat energií a tahle forma mě stála méně magie. A také jsem neměl mnoho času. Vydám se k Alexovi s úmyslem mu sundat obojek, ale tušil jsem, že to není až tak dobrý nápad a tak se opět zastavím a jen ho sleduji. Očividně mi nevěřil a dle jeho výrazu by mě nejradši vykuchal. A... Nedivil jsem se mu.
    "Jestli mu chcete pomoci, budeme muset jednat hned, nemám moc času..." řeknu po chvilce a až teď si všimnu Sethara. Na tváři se mi okamžitě objeví úsměv.
    "Rád tě vidím, starý příteli," vydechnu s úsměvem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 7/3/2018, 01:35

    Netušil jsem jak je to možné, ale byl tu. Byl tak skutečný jak jsem si jenom dokázal představit. Párkrát zmateně zamrkám a zamračím se když se démon rozhlédne po místnosti a stane pohledem přímo na mě. Pronese že vypadám přesně jako otec a udělá několik kroků blíž. V tu chvíli do něj nepřátelsky zabodnu své oči a dával jsem mu dost jasně najevo že se má ode mne držet dál. Překvapí mě, když se opravdu zastaví a změní do lidské podoby. Myslel jsem... že to králové nemohou. Vlastně mohou, jenom do lidského světa nemsí vstoupit, dojde mi. Všechno se ale změní v okamžiku kdy řekne že nemáme moc času na to abychom mu pomohli, pokud chceme. Už jenom to mě donutilo se trochu uklidnit a neuniklo mi že se chová jinak.
    "Co je to s tebou?" zavrčím na něj ale v tom jeho pohled stane na Setharovi. No jo! Ani jsme si neuvědomil že je tu celou dobu s námi.
    "Sethare..." vydechnu vážně a v kocourových očích bylo jasně vyčíst, že už má Mephistophela před sebou přečteného a tak jenom kývne. V tu chvíli pochopím a počkám až kocour přijde k nám.
    "Rád tě vidím opět při smyslech Mephisto," řekne Sethar a otočí se ke mě, než mi za pomocí magie usundá obojek z krku. Ignoroval jsem bolest v celém těle protože za chvíli zmizela a co si budeme nalhávat, začínal jsem být odolný. Najednou se kolem Fen'liho začne formovat stín, který pomalu nabere tvaru a s hrozivým vrčením se kolem něj obmotá, než se před nim zjeví agresivní démon na čtyřech nohách. Byl to Elias a to donutilo upírku odskočit stranou, vypadalo to že démona brání. Všechny propaloval rudýma očima a hrozivě vrčel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 01:43

    Mephistopheles:
    Nevěřil mi, což mě neudivovalo po tom všem, co jsem udělal. Nepřátelsky na mě zavrčí, co to se mnou je, ale vypadalo to, že věří Setharovi, který na něj kývne a následně mu sundá obojek, aby mohl používat magii.
    "Při smyslech..." zamručím zamyšleně a zadívám se na černého kocoura, dohromady mi tak moc připomínali mého starého přítele, bylo to, jako by byl zase naživu a v pořádku.
    "Je to bohužel jen na chvíli... Tohle je jen část mé duše a jakmile mi dojde magie... Zmizím, v podstatě jsem už mrtvý," řeknu zcela klidně a poté ve vzduchu ucítím silnou temnou magii. Otočím se na Fen'lina, kolem kterého vířily stíny a donutily Ireth uskočit dozadu. Byl to Elias ve své pravé podobě a snažil se chránit démona v bezvědomí. Pomalu se k němu rozejdu a zastavím se asi na metr od něj. Bylo fascinující vidět po tak dlouhé době bestiální přízrak naživu a ještě takový unikát. Měl vlastní hlavu, emoce, rozum. Jenže teď na to nebyl čas, musím ho nějak uklidnit.
    "Eliasi... Uklidni se, prosím. Nechceme ublížit ani tobě, ani Fen'limu... Chceme mu pomoci, aby byl zase tím, kým byl..." promluvím na něj klidným hlasem.
    "Alexi, nemohl bys skrz váš kontrakt opět přepsat runy, aby měl Elias víc volnosti? Myslím, že pak by ho to mělo i trochu méně ovlivňovat," zeptám se tiše.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 7/3/2018, 02:08

    Nevěřil jsem démonovi před námi, ale za to jsem věřil kocourovi po mém boku. Znervózňovalo mě s jakým klidem se na nás dívá a pokaždé co se usmál, nevěřil jsem mu to. Znovu na nás upře pozornost a chvíli to vypadalo že přemýšlí nad Setharovými slovy, než nám sdělí že jeho forma je dočasná a v podstatě už je dávno mrtvý. Ihned na to se ale kolem Fen'liho objeví Elias, který na nás hrozivě zavrčel a bránil démona. Zamračím se a zadívám na Mephistophela, který se přisunul blíže k němu a řekl mu aby se uklidnil. Zdálo se však, že démonova slova Eliase akorát více rozčílila a tak se zavrčením prudce švihl ocasem do země. Bylo to zřejmé a dávalo to smysl, znal jej jenom jako nepřítele a tak se k němu i choval. Vypadalo to že se po démonovi vhrne, ale v tom mu zasoupí cestu bělovlasá upírka.
    "Eliasi," vydechne utiše a zadívá se mu do očí, jako kdyby v nich něco hledala. Chvíli jenom stojí a sleduje ho, než se mile usměje a natáhne k němu ruku. Elias stále vrčel, ale pokaždé co k němu upírka udělala krok, jeho vrčení utichalo.
    "Neboj se, už je to v pořádku," řekne a natáhne k němu ruku, než ji opatrně položí na jeho lebku. Mezitím kývne směrem ke mě. Mávnu rukou před sbeou, kde se mi zjeví magické runy psané temnotou. Zamračím se a povzdechnu si. Temné runy začnu okamžitě přepisovat a za chvíli jsem byl hotový. Když se Elias uklidnil a upírka jej požádala aby se vrátil do své malé podoby, udělal to. Omluvil se a zabodl oči do Mephistophela, přesto se držel vedle upírky, která se starostlivě otočila na Fen'liho, který ležel bezvládně na zemi.
    "Říkal jste že nemáme čas... tak... jak ho zachráníme?" vypadne z ní a v tu chvíli se na ni smutně zadívám. Věděl jsme že bude chtít Fenovi pomoci, ale co když to nepůjde? Ne, na to jsem ani nehctěl myslet. S povzdechem zakroutím hlavou a také se zadívám na Mephistophela. Chtěl jsem bratrovi pomoci za každou cenu. I Sethar se rozhodně zadíval na Mephistophela.
    "Vždy jsem na tobě poznal že víš mnohem více, než říkáš. Znáš snad nějaký způsob jak mu pomoci? Sám jsem pátral, ale zatím nic nenašel," řekne Sethar a zadívá se na bezlvádné tělo nynějšího krále.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 02:25

    Mephistopheles:
    Má slova neměla skoro žádný účinek a dokonce to vypadalo, že se na mě přízrak vrhne. Ustoupím dozadu připravený uskočit, ale upírka si stoupne mezi nás a začne Eliase uklidňovat. Raději se ještě více vzdálím a jen sleduji Alexe, jak přepisuje runy, než se opět otočím na Ireth, která teď měla po bodu malou verzi přízraku, který se držel blízko ní a nedůvěřivě si mě prohlížel. Zeptá se mě, jak ho zachráním a tak si s povzdechem prohrábnu vlasy a zamyšleně se zadívám na Sethara, který mi sdělí, že sám hledal způsob, ale nic nenašel. I tak jsem věděl, že jakmile ho navedu správnou cestou budou jeho vědomosti k nezplacení. Bylo fajn mít po ruce živoucí encyklopedii.
    "Raději začnu od začátku... To, co tohle všechno způsobuje je jedno prokletí, dodává obrovskou moc, ale uživatel postupně přichází o rozum. Je to pomalý a nevratný proces... Při našem souboji jsem vycítil, že i Fen'lin má toto prokletí, i když se stále moc neprojevovalo. Dal jsem mu svou sílu, čímž jsem urychlil proces, ale zároveň jsem vytvořil možnost, že to ovládne a zachová si čistou mysl," povzdechnu si a trochu se přiblížím k Alexovi a Setharovi.
    "Napadá mě jedna možnost, jak mu pomoci, ale... Bude to nebezpečné. Nevím, co přesně se může stát ale... Budeme se muset vydat do jeho podvědomí a to jen jedna osoba. Někdo, kdo ho zná nejlépe, vyzná se v něm, ví, jak Fen'lin přemýšlí... Normálně bych to nenavrhoval, ale... Ireth, byla by jsi nejlepší volba," vydechne a otočí se směrem k upírce.
    "Alex by se do jeho podvědomí také dostal, ale... Je u něj větší riziko, že všechno nepůjde tak, jak má... Mohlo by se stát v podstatě cokoliv, možná bys mu pomohl, vrátil mu rozum, ale mohlo by se stát, že přijde o veškeré emoce a stane se z něj jen prázdná schránka, třeba i bez vlastní vůle. Vím, že ho znáš nejdelší dobu, ale... Pokud se nemýlím, Ireth ho zná nejlépe a viděla celou jeho minulost," dovysvětlím a zadívám se na Sethara.
    "Nevíš, kde se nachází artefakt, který cestu do podvědomí umožňoval?" zeptám se tiše.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 7/3/2018, 14:29

    Celou dobu co nám Mephisto vykládal jak se věci skutečně mají, malý Elias pozoroval spícího démona. Tiše si povzdechnu a krátce se pousměji, než si kolem něj podřepnu a položím mu ruku na lebku. Tohle dělal Fen'li a tak jsem věděla že ho to uklidní.
    "Neboj, najdeme způsob a bude v pořádku," oznámím mu a když mě Fen'linův otec osloví, zamyšleně se na něj otočím přes rameno. Chvíli jsem nic neříkala, jenom přemýšlela a snažila se ustálit myšlenky. Sdělil nám obavy a věci, které se můžou stát a abych pravdu řekla, ani jeden z nás teď nebyl bez pochyb. Alex se tvářil zmateně a zamyšleně, přesto jsem z jeho očí dokázala vyčíst, jak moc by chtěl bratrovi pomoci. Když se tedy mocný démon začne vybavoval s Eliasem o nějaém artefaktu, postavím se než dojdu k Alexovi, kterému položím ruku na rameno.
    "Promiň Alexi, ale musím si být jistá že se mi vrátí jako dřív. Vím že by jsi chtěl jít a-" zbytek věty nedořeknu, protože mě obejme a přitiskne k sobě. Překvapeně vydechnu a když mě pustí, zadívám se na něj.
    "Ne, měla bys jít ty, jeho otec má pravdu. Znáš ho nejlépe a narozdíl od nás jsi mu dokázala oponovat i v tomhle stavu, to já... bych nedokázal," přizná a poodstoupí stranou zrovna když Sethar nadšeně přikývne že už to ví. Všichni se na něj v ten moment otočíme.
    "Slzy víl... pokud vím tak umožňují cestu cestu do podvědomí. Je to nebeský artefakt, ale mám pocit že ho ve velké válce získala Nearra," řekne trochu zamyšleně a zamračí se.
    "Pochybuji že nám ho vydá dobrovolně," řekne a v tu chvíli se zamyslím. Nakonec jsem došla k nim a pomocí magie přivolala její královskou pečeť.
    "Pomůže tohle? S Nearrou a jejím synem mám docela dobrý vztah, přesvědčím ji aby nám artefakt dala," řeknu rozhodně a zadívám se na Mephistophela. Chtěla jsem jednat co nejdřív... nechtěla jsem ztrácet čas už jenom kvůli Fennymu. Ignoruji jejich překvapené výrazy a znovu se zadívám na Fen'liho. Jestli je tu nějaká šance, možnost, způsob... jdu do toho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 15:02

    Mephistopheles:
    Zvažovali jsme se Setharem magii, artefakty a nejrůznější magické předměty, které by nám mohly umožnit to, co hodláme udělat, nakonec si kocour vzpomene a nadšeně upoutá pozornost všech s tím, že by nám mohl pomoci nebeský artefakt, slzy víl, které má Nearra. Pousměji se, sice nebude jednoduché ho získat, ale byl to začátek a opravdu jsem byl rád, že je Sethar stále tou stejnou chodící encyklopedií plnou všemožných vědomostí. Dříve nám tím nejednou zachránil život. Jenže jak přesvědčit Nearru? Ucítím trochu magie a když se otočím směrem k jejímu vlastníkovi překvapeně se podívám na Ireth, která držela královskou pečeť a ptala se, jestli to pomůže a že má jak s královnou, tak s jejím synem dobrý vztah.
    "Ano, to by mohlo pomoci... Královská pečeť má obrovskou cenu a Nearra určitě pomůže," vydechnu s úsměvem. Byl jsem rád, že nakonec budu moct Fen'limu pomoci.
    "Budete tam ale muset jít osobně a nejlépe co nejrychleji... Fen'lina udržím ve spánku, dokud se nevrátíte, ale můj čas je omezený.. Máte tak tři dny," řeknu jim ještě a zadívám se na démona v bezvědomí. Tohle musí vyjít, byl to můj jediný nápad a i tak jsem netušil, co nás může v jeho podvědomí potkat.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 7/3/2018, 15:56

    Když sdělí že by to mohlo pomocí, přikývla jsem a zamyslela se nad tím, jak nejrychleji bychom se mohli dostat k Neaře. Na chvíli se zamračím a sjedu pohledem všechny přítomné v místnosti. Dříve než se nadám mě Alex čapne do náruče a ušklíbne se.
    "Nechte to na mě, do večera jsme zpátky," řekne a v tu chvíli panicky zamáchám rukama a vyvalím na něj oči.
    "P-počkej!! Nemůžu tam jít takhle!" řeknu mu a v tu chvíli se hlasitě rozesměje, než mě zase postaví na nohy.
    "Omlouvám se, hned jsem zpátky," řeknu a s tím odběhnu z trůního sálu. Rychle jsem vběhla do pokoje a vzala na sebe nějaké normální ovlečení, nechtěla jsem se zdržovat a tak jsem se vyhýbala démonům a problémům, proto jsem za chvíli mířila zpátky.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 7/3/2018, 15:57

    Postavil jsem Ireth zpátky na nohy a pousmál se když zmizela za dveřmi trůního sálu. Ještě chvíli jsem se díval jejím směrem, než jsem se otočil na Sethara a hned na to na Mephistophela. Pořád jsem přemýšlel jestli mu to mám říci a když se zadívám na Sethara, jenom přikývne a pousměje se.
    "Mephisto," oslovím jej a samotné oslovení mi přišlo už tak zvláštní.
    "Kromě syna tu máš dceru i manželku. Možná je to naposledy co s nimi můžeš mluvit..." vydechnu a potom si povzdechnu. Nevěděl jsem jak Violeta ale Miriam by si pár slov zasloužila. Nechtěl jsem se však do jejich osobních vztahů moc plést, už jenom protože jsem věděl že to pro nikoho z nich jednoduché nebylo. Zároveň jsem přemýšlel nad tím, jak mu získat více času... Možné by to bylo, ale otázkou je, zda bude sám chtít. Přimhouřím oči a Setharovi bylo hned jasné nad čím přemýšlím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 16:21

    Mephistopheles:
    Zamyšleně se zadívám na Alexe, který zvedl upírku do vzduchu s tím, že do večera budou zpátky. Lehce nadzvednu obočí a chvíli si ho prohlížím, než se pousměji. Tušil jsem, co má v plánu. Ireth však začne protestovat, že takhle jít nemůže a odběhne se převléct. Měla pravdu, běhat polonahá po podsvětí nebyl nejlepší nápad. Pobaveně nad tím zavrtím hlavou. Alex mě osloví a tak se na něj s tázavým výrazem otočím. Sdělí mi, že tady mám jak dceru, tak manželku a že je to má poslední příležitost s nimi mluvit. S povzdechem se zadívá do země, chtěl jsem zamumlat něco ve smyslu jednu z mnoha dcer a družek, ale nakonec jsem držel jazyk za zuby. Pravda byla, že Violet, Fen'linovi a Miriam jsem životy zničil nejvíce a tak by si alespoň zasloužili, abych jim dal nějaké vysvětlení a omluvil se, i když tím to nespravím.
    "Nejspíš máš pravdu... Jen... Si nejsem jistý, co říct. Po tom všem, co jsem jim udělal..." povzdechnu si, ale utíkat od něčeho takového nebyl rozhodně můj styl.
    "Eliasi, můžeš prosím vzít Fena do jeho pokoje? Já... Si zajdu něco vyřídit," zamumlám, než se vydám ke dveřím a do pokoje Miriam. Minimálně tohle si zasloužila.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 7/3/2018, 19:50

    Rudýma, nenávistnýma očima jsem probodávala démonku před sebou a už nějakou chvíli jsem ji tlačila na zeď a snažila se ji co nejvíce zkroutit ruku. Drápy jsem ji zarývala do kůže a zlostně vrčela. Na jejím těle už bylo několik krvavých ran, kterých jsem si vůbec nevšímala a místo toho ji sekla přímo přes obličej. Sotva se na mě opovážila zasyčet, omotala jsem ji ocasem nohu a strhla ji k zemi. Neměla jsem sice magii a o to více jsem byla naštvaná... tohle si však zasloužila už jenom protože mi nedokázala podat dostatečný důvod pro omluvu.
    "Nenávidím tě!" zavrčím na ni se slzami v očích a znovu se po ní vrhnu s úmyslem ji vyškrábat oči. Místo toho ji však chytím za zápěstí, namáčnu ji na zem a i když se mě snažila od sebe dostat, podaří se mi ji obmotat ruce kolem krku a začala jsem démonku pod sebou škrtit. Nenávistnýma očima jsem ji probodávala a chtěla z ní vymáčknout všechn život. Tedy.... to bych velice ráda udělala, ale nakonec jsem stisk zvolnila a akorát na ni prskla.
    "Tak co mi povíš mami?! Jakou máš výmluvu tentokrát?!" zavrčím na ni a s další dávkou ji opět začnu škrtit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 20:01

    Mephistopheles:
    Procházel jsem co nejrychleji chodbami a vyhýbal se co nejvíce démonům, skrýval jsem svou magii a většina mě nikdy neviděla v mé lidské podobě, takže jsem se nemusel bát, že vytvořím nějaký zmatek, nebo se roznese, že jsem naživu. Blížil jsem se k pokoji, kývnu na stráže a po chvilce je přesvědčím, že mám opravdu dovoleno jít dovnitř. Vstoupím do pokoje a pohled mi sklouzne na mladou démonku, která škrtila držela někoho přimáčklého na zemi, ale pořádně jsem neviděl koho kvůli jejím velkým křídlům.
    "Miriam!" oslovím ji, ale nevypadalo to, že by mě slyšela. Dál nenávistně vrčela a po chvilce mi dojde, že to musí být Violeta. Rychle k Miriam přiskočím, omotám jí ruce kolem pasu a odtáhnu ji od démonky, která lapala po dechu a do tváří se jí pomalu vracela barva. Povolím svůj stisk na mé dceři, otočím ji čelem k sobě a zadívám se do jejích rudých očí. Najednou jsem netušil, co říct.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 7/3/2018, 20:08

    Nenáviděla jsem ji! Chtěla jsem ji potrápit magií ale protože jsem ji nemohla využívat, musela jsem se spokojit s klasickým starým mučením a .. vůbec mi to nevadilo. Chtěla jsem aby věděla, aby si pamatovala jak velkou chybu udělala a chtěla jsem aby prosila o odpuštění. Se zlostným vrčením jsem stiskl ještě zesílila a ani jsem si nevšimla že do místnosti někdo vešel. Uvědomila jsem si to až v momentě, co mě dotyčný odtáhl od mé kořisti. Ihned jsem sebou škubla a když mě pustil a otočil k sobě, nehleděla jsem na to kdo to je nebo není, prostě jsem ho od sebe odstrčila a vyhrůžne odskočila stranou.
    "Kdo jsi a co se opovažuješ!" zasyčím na něj a naježím se. Prohlédla jsem si ho od hlavy až k patě a nedůvěřivě pohodím ocasem. Překvapí mě že vypadal jako starší verze mého bratra ale... nehledím na to příliš dlouho, spíše mě teď zajímala démonka za mnou, která se poplašeně odkutálela stranou a nevěřícně hleděla před sebe.
    "Co máš za problém?" vydechnu povýšeně na démonku, než se otočím zpět na toho muže. Viloeta se snažila vykoktat nějaké jméno ale očividně jí to nešlo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 20:15

    Mephistopheles:
    Miriam mě od sebe prudce odstrčí a tak lehce ustoupím dozadu a můj pohled sklouzne na Violet, která na mě nevěřícně hleděla a snažila se říct mé jméno, což se jí moc nedařilo, nejspíše kvůli obrovskému strachu, který jí šel jasně vidět na očích. Tiše si povzdechnu, než se opět zadívám na Miriam, která... Vypadala jinak než jsem si pamatoval. Dříve jsem ji téměř vždy viděl jinak, má chorá mysl vytvářela díky prokletí nejrůznější obrazy. Jak ji asi vidím teď? Další má zvrácená představa, nebo její pravá podoba. Zamyšleně lehce nakloním hlavu na stranu, než si povzdechnu a ustoupím o ještě jeden krok dozadu.
    "Nepřišel jsem vám ublížit, jen si... Promluvit. Tohle je jediná příležitost, kdy tak mohu udělat," vydechnu a vypadalo to, že se Violet po mých slovech trochu vzpamatovala.
    "Mephisto...." vydechne nevěřícně, ale v jejím hlase stále zněl obrovský strach. S obavami se zadívám na Miriam, netušil jsem jak zareaguje a tak na ni upřu svůj pohled.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 7/3/2018, 20:22

    Byla jsem naštvaná, chtěla jsem si to vyřídit s démonkou a ten cizí muž nás vyrušil. A proč vůbec vypadá tak jak vypadá? Jestli je to zase jeden z plánů mého bratra.... Neustáel na nás upíral zrak a když se upřu na Violetu, všimnu si strachu, který se ji jasně odrážel v očích, než vysloví to jméno... To jménoi po kterém se mi naježily chlupy snad na celém těle a kdybych mohla, zbledla bych. Zcela přestanu dýchat a otočím se na démona s nečitelným výrazem. Až po chvilce si uvědomím nedostatek kyslíku a vyděšeně se na muže zadívám. Mephistopheles? Lze jen těžko uvěřit slovům, která vypustil z úst... ale nic nedělal, jenom tam stál a sledoval jak Violetu tak mě.
    "M-M-," v tuhle chvíli jsem to nedokázala vyslovit zase já a jenom jsem od něj ještě vzdálila. To není možný, má být... má být přece mrtvý... Bratr ho zabil.
    "Nechápu, jak..." vykoktám ale ani tak jsem nedokázala říci nějakou smyslnou větu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 20:28

    Mephistopheles:
    Miriam okamžitě přestane dýchat a v jejích očích se objeví strach, který jsem absolutně chápal. Jak se omluvit někomu, komu jste úplně zničili život? Začne ode mě couvat dál a tak na chvíli sklopím pohled k zemi, než se na ni znovu podívám a trochu nervózně přešlápnu na místě.
    "Ne tak... Úplně. Fen'lin mě opravdu zabil a držím se v tomto světě jen pomocí magie, která brzy vyprchá. Já... Nebudu žádat o dopuštění, sám vím, že po tom všem si nezasloužím nic jiného, než vaši nenávist a nebudu se ani vymlouvat na šílenství, stále jsem to byl já, kdo vydával rozkazy, kdo s tím nedokázal bojovat... Chci se jen upřímně omluvit za vše, co jsem vám udělal, za všechno to utrpení, které jsem způsobil. Vím, že to tím nenapravím, ale můžu se alespoň něco pokusit pro vás udělat v čase, který mi zbývá... Stačí si o to jen říct," vydechnu nakonec a stále ty dvě pozoruji. Mluvil jsem zcela upřímně a každé slovo myslel upřímně. Věděl jsem však, že tím nic nenapravím. Ne, po tom všem, co se stalo.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 7/3/2018, 20:41

    Nemohla jsem uvěřit vlastním očím ani uším. Takže ten bělovlasý muž který před námi stál by opravdu můj otec? Nevypadal teď šíleně a když sdělí jak se věci vlastně mají... sevřu víčka pevně k sobě a stisknu ruce v pěst, než se zhluboka nadechnu, dojdu k němu a dám mu pořádnou facku. Bylo to spíše emocionální a ve vzteku a zlosti jsem se prostě neovládla a neudržela.
    "To je mi jedno! Nenávidím tě mnohem méně než tuhle ženu! Ty jsi mě alespoň nikdy nemiloval! Ale ona... ona mě milovala! Milovala mě a potom zaprodala někomu, z koho mám cceloživotní hůrzu! A nejhorší na tom všem je že to byl můj otec!" zařvu na něj a potom se otočím na Violetu.
    "V těchle chvílích jsem byla ráda že pokrevní příbuzenstvo pro démony nic neznamená... ale od doby co jsi se mnou vlezla od lidského světa a dovolila sis mě vychovávat jakou lidské dítě se všechno změnilo," zavrčím a opět jsem se rozešla k démonce. Chtěla jsem se po ní vrhnout, ale najednou jsem se zastavila a zůstala stát, než jsem pohled sklopila k zemi.
    "Nevadí.... to nevadí....všechno bych ti odpustila," vydechnu a potom se na ni zadívám se szami v očích.
    "Tahle žena se mi hrabala v hlavě! Vzala mi to poslední co jsem měla, vzala mi vzpomínky na bratra! Vymazala celou jeho existenci z mojí hlavy! Jen si se mnou hrála.... ani nevíš jak moc chci aby zemřela..." vydechnu a s těmito slovy se zabodnu do očí Mephistophela.
    "Jako by jsi tomu vůbec mohl rozumět... tati," zavrčím na něj přísně a přesto v mém hlase byla znát jakási zoufalost a smutek, který hodně rychle zmizel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 20:54

    Mephistopheles:
    Překvapí mě, že se ke mně rozejde, ale facka, která následovala už opravdu očekávána byla. Zařve na mě, že je jí to jedno, že mě nenávidí mnohem méně, než Violet. Že já ji alespoň nikdy nemiloval. Podívám se stranou, než svůj pohled znovu upřu na Violet, která se tvářila opravdu provinile a v očích se jí zračila bolest i smutek. Měl jsem chuť poznamenat, že na to je trochu pozdě, ale... Co já měl co říkat? Byl jsem mnohem horší rodič než ona. A vlastně jsem se jím nikdy nesnažil být. Dál jsem poslouchal slova Miriam, která již nebyla mířená na mě. Nejvíce jí trápilo, že jí vzala vzpomínky na bratra, na toho jediného, kterého měla a kdo ji viděl takovou, jaká je. Tiše si povzdechnu, připadal jsem si jak solný sloup, stál jsem uprostřed pokoje, poslouchal slova své dcery a netušil, co udělat, nebo říci. Cítil jsem se opravdu bezradně. Najednou se na mě otočí a zavrčí, že tomu nemohu rozumět.
    "Také jsem míval blízké, na kterých mi záleželo, rodinu... Vím, jaké je to ztratit je a chápu, jak se cítíš," vydechnu potichu začnu přemýšlet nad tím, jak ji utěšit. Jenže v tomhle jsem opravdu nebyl dobrý. Nakonec se rozhodnu, že to možná půjde přes Fena.
    "Tvůj bratr by měl být brzy v pořádku... Je teď v bezvědomí, takže ti od něj už nic nehrozí... Alex s Ireth odešli pro artefakt, který by mu měl pomoci vymanit se toho šílenství," sdělím ji potichu a poté si ještě vzpomenu na toho upíra.
    "Sethar šel pro Nathaniela, až budeš chtít, můžeš jít za ním," dodám stejně tiše, jako předtím.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 7/3/2018, 22:09

    Když pronesl že měl také blízké a potom začne mluvit o jejím bvratrovi a Nathanielovi, akorát ji to spíše rozzuří. Byl poslední od koho chtěla něco takového slyšet a tak se na něj jenom otočí, ale všechny poznámky spolkne. 
    "Je divné být s vámi dvěma v jendý místnosti..." zasyčí a potom si povzdechne, než je oba dva spraží pohledem a odejde ke dveřím... 
    "Pro tentokrát tě ušetřím, ale najdu si tě a budeš trpět Violeto a což se tebe týče," zadívá se na svého otce a probodne ho rudýma očima. "..jsem ráda že jsi mrtvej," vydechne a nakonec opustí místnost. Bylo ji jedno co ti dva budou probírat, rozhodla se, že si najde Nathaniela, chtěla vědět žeje v pořádku a nic jiného ji teď nezajímalo. tedy až na starosti ohledně jejího bratra. Ostatní mu už ale určitě pomáhají a akorát by se jim tam pletla. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 22:18

    Mephistopheles:
    Viděl jsem, jak se na mě vztekle podívala, nakonec však nic neřekne a až po delší době na nás zasyčí, že je divné být v jedné místnosti. Ještě nás obdaruje několika "milými" slovy, než vyrazí z pokoje. Chvíli jsem se díval na dveře, ve kterých Miriam zmizela, než se otočím na Violet, která seděla opřená o stěnu a na krku se jí tvořily modřiny. Mlčky jsme se na sebe dívali bez jediného slova. Ani jsem netušil, kolik času uběhlo, nic jsem nevnímal, prostě jsem pozoroval ženu před sebou, která se snad po celé věčnosti nadechne, aby něco řekla.
    "Ti se povedli, co?" řekne a párkrát zamrkám. Chvíli jsem si myslel, že jsem se přeslechl, nakonec se však naplno rozesměji a po chvilce se k ní rozejdu a posadím opřený o stěnu o kousek vedle.
    "Jo, to jo," vydechnu s úsměvem, než se pustíme do normálního rozhovoru. Bylo to zvláštní... Ale příjemné. Až po několika hodinách ucítím Alexe a Ireth, kteří se rychle blížili k paláci a tak se postavím na nohy, pousměji a zamířím k Fenovi do pokoje. Dorazím jako první a zadívám se na černovlasého démona v bezvědomí, který ležel na posteli a tiše si povzdechnu.
    "Je mi opravdu líto, čím vším jste si kvůli mě museli projít," vydechnu a otočím se na dveře zrovna ve chvíli, kdy vejde Alex s Ireth.
    "Uspěli jste?" zeptám se rovnou.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 7/3/2018, 22:36

    S Alexem jsme to vyřídili celkem rychle. Byla jsem za to ráda a proto jsem pevněji stiskla lahičku v ruce a s jistou dávkou naděje jsem se po boku Alexe vydala do pokoje od Fen'liho. Po cestě jsem ho podpírala a jeho stížnosti na ztuhlé až choré svaly jsem zcela chápala. Uběhnout takovou vzdálenost za pomocí magie a potom ještě zpátky... bylo to úžasné a rozhodně jsem po cestě neskrývala své nadšení! Nakonec jsem ale opět zvážněla v momentě, kdy jsme se objevily před velkými dveřmi od pokoje. Alexe jsem okamžitě pustila a rozevřela dveře. Ihned se nám naskytl pohled na Sethara, Eliase a Mephistophela. Já se však zadívala na mého démona na posteli a zamračila se.
    "Ano, máme co jsme hledali," řeknu a ukážu všem lahvičku s jasnou a průhlednou vodou uvnitř.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 22:44

    Mephistopheles:
    Ireth podpírala unaveného Alexe, který sotva stál na nohou a... Nedivil jsem se mu. Takhle rychle se dostat do jiného království bylo ohromující. Sdělí mi, že mají, co hledali a tak přikývnu a zvědavě se zadívám na lahvičku, kterou Ireth svírala v rukou.
    "Dobrá, použij ji. Já sám bych ji potřeboval neměl, mělo by mi stačit přesunout své vědomí zpět do pečetě, kterou jsem na něj umístil a jakmile se dostaneš do jeho podvědomí, měl bych být schopný se k tobě připojit," vydechnu a krátce se zadívám na démona, než se rozejdu k upírce a zadívám se jí do očí.
    "Nevím, co nás tam čeká, ale pokusím se tě ochránit, jak to jen bude v mých silách. Pokud se však dostaneme do opravdu špatné situace, chci, aby jsi spojení co nejrychleji přerušila a vypadla odtamtud. Našli by jsme jinou cestu, ale kdyby se stalo něco tobě, nebo těm dvěma... Fen'lin by si to nikdy neodpustil," vydechnu, nečekal jsem na její odpověď, řekl jsem to jako hotovu věc a sotva domluvím, mé tělo se odhmotní a začne rozplývat v namodralou magii, až zmizí úplně. Znovu jsem byl v temnotě Fen'liho mysli, kde jsem měl přístup k jeho vzpomínkám a věděl jsem, co se zhruba děje kolem. Blíž k němu jsem se však bez artefaktu a prostředníka dostat nedokázal.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 7/3/2018, 23:09

    Vyslechla jsem si varování Mephistophela a nic neříkala, jelikož mi začal mizet před očima. Když už byl pryč, zadívám se na lahvičku v ruce.
    "O všem mluví, všechno ví a přesto je tak daleko nám všem," vydechnu ale nebyl v tom ani náznak zlosti, vzteku nebo výčitek. Řekla jsem to spíše jako kdyby to byla nějaká otravná věc, kterou prostě musím zkousnout a přežít, než jsem se naklonila nad Fen'liho a políbila ho na čelo. Prohrábla jsem mu rukou vlasy a něžně se pousmála.
    "Neboj se, dostanu tě z toho můj nejdražší," pronesu tiše než lahvičku otevřu. V tu chvíli ke mě přistoupí kocour a pousměje se, než mě chytí za ruku s tím, že půjde také. Věřila jsem mu a tak lahvičku pomalu otevřu a dám si pozor abych použila opravdu jednu jeidnou kapku, kterou mu kápnu čelo. Náhle se rozzáří a poté zmizí, s čímž také ucítím poryv magie, který mě vtáhne do jeho mysli. Věděla jsem že nás Alex s Eliasem budou hlídat a tak jsme zavřela oči a až pochvilce jsem ucítila jak se vznáším v ohromující temnotě, která byla všude okolo nás. Nevěděla jsem co nás tu čeká, ale nebála jsem se. Byla jsem odhodlaná zachránit svého démona ať to stojí, co to stojí. O chvíli na to ucítím dotek na ruce a všimnu si Sethara, který stál vedle mě, držel mě za rameno a usmíval se. Zamyšleně se rozhlédnu okolo jestli nespatřím Mephistophela.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 6 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 12/5/2024, 00:56