Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 18:55

    Postavy: Fen'lin, Alexander, Elias
    Později: Mirys, Miriam, Ireth
    NPC: Lilith, Mephistopheles

    Pořadí: Alex(Elias)->Fen'lin
    Místo: Podsvětí, království Mephistophela
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 19:46

    V tichosti jsme pokračovali v cestě, Elias byl schovaný ve stínu, zatímco Alex letěl po mém boku. Poté, co jsem se rozloučil s Ireth a nechal s ní Nathaniela jsme vyzvedli Aelin, rychle jí vysvětlili situaci a poté ji nechali u Lilith, která byla z vnučky nadšená a naštěstí se nijak neptala na to, co je zač, přestože to nejspíš věděla. Raději jsme jí však moc neříkali, co máme v plánu a mé plány... Se možná také trochu lišily od těch Alexových.
    "Alexi..." oslovím ho s povzdechem a chvíli zápasím se slovy ve vlastní hlavě. Netušil jsem, jak to podat.
    "Dokud bude Mephistopheles naživu, nedá nám pokoj, zaútočil na vás všechny kvůli mě a... Nemůžu ho nechat žít... Ne po tomhle," řeknu a zamračím se. Věděl jsem, že to bude riskantní, ale musel jsem to udělat a... Nehodlal jsem ohrozit Alexe.
    "Chci s ním bojovat sám," vydechnu po chvilce.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 2/3/2018, 20:25

    Zamyšleně jsem sledoval okolí a tiskl ruce v pěst. Jestli jí ten bastard jenom ublíží... přísahám že obrátím celé podsvětí vzhůru nohama. S odkašláním prudce mávnu křídly a vyrazím dopředu, chtěl jsem tam být co nejdříve a rozhodně jsem se nezdržoval. Kocour mi seděl na rameni a stejně jako já se soustředil na okolí a hlavně cestu před námi. Myšlenkami jsem byl úplně někde jinde a proto když mě bratr oslovil, zpočátku jsem mu nevěnoval pozornost, dokud jsem si neuvědomil co říká.
    "Fen'line, není čas na tvé sobectví... Tady nejde jenom o tebe a tvojí rodinu, ale i o tu moji. Proto bych byl rád, abys mou přítomnost respektoval a neodstrkoval mě stranou," řeknu mu chladně a rozvážně, přičemž se mu krátce zadívám do obličeje, než se otočím zpátky na cestu. Kromě toho, až se Mephistopheles dozví o runách, nebude zbytí... budeme ho muset zabít, ačkoli se mi nelíbila bratrova rozhodnutí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 20:34

    Vypadalo to, že mě Alex ani nevnímá, ale nakonec mi odpoví. Zamračím se, jakmile zaslechnu jeho odpověď a trochu víc zrychlím, abych mu stačil.
    "Není to sobectví, Alexi. Víš, že to dříve či později budeme muset udělat a tentokrát zašel až moc daleko..." vydechnu a zadívám se na bratra. Neuniklo mi, jak je napjatý a rozzuřený, já sám jsem se musel dost krotit, ale pro dobro nás obou jsem si zachovával chladnou hlavu.
    "Nenavrhoval bych to, kdybych si nemyslel, že mám alespoň nějakou šanci navíc... Pokud se rozdělíme, bude větší šance, že najdeme ty dvě... Elias by mohl vytvořit rozruch, zatímco ty najdeš Mirys a Miriam a dostaneš je pryč... Já zabavím Mephistophela," vydechnu. Ano, mohli jsme se boji v králem vyhnout úplně... Prozatím.
    "Většina Generálů by se seběhla na Eliase, ale někteří určitě budou hlídat ty dvě... Nemám ale tušení, kde by mohly být. Vězení to však nebude," poznamenám po chvilce a v hlavě si přestavím rozložení celého paláce.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 2/3/2018, 20:53

    "Chci jenom říci že na to nejsi sám, tak si to laskavě uvědom," prsknu na něj a zamračím se. Chvíli jsem přemýšlel nad tím co říká a povzdechnu si. V jistém slova smyslu měl pravdu, ale také se hodně mýlil... Na Eliase opravdu spoléhal a dokone mi přišlo že mě tlačí stranou, což se mi ani trochu nelíbilo a chtěl jsem něco namítnout.
    "Nepůjdu je hledat na slepo, nechám Sethara první prohledat palác, zná to tu z nás nejlépe a má největší šanci je najít. Budu tě krýt a v nejhorším případě ti probojujeme cestu skrze, na to by se hodil i Elias. V záloze mě budeš mít do té doby, dokud mi Sethar nepotvrdí kde ty dvě jsou, potom se uvidí dle situace. Nemysli si že tě nechám jenom tak bez krytí naběhnout na Mephistophela," vysvětlím o co mi vlastně šlo a potom si povzdechnu.
    "Pokud s nim chceš tak moc bojovat, dobře... nechám tě, nijak po tom netoužím. Můžu pro tebe udělat jenom jediné... vztyčit kolem vás hodně silnou bariéru a držet ostatní démony stranou."
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 21:03

    Zaposlouchám se do jeho slov a jsem rád, že svolil s mým nápadem, nechtěl mě však nechat samotného. Pomalu přikývnu, byl to... Obstojný plán, který snad vyjde.
    "Díky Alexi," vydechnu a pousměji se na něj, než znovu utichnu. Nějak nebylo o čem mluvit, nebo spíš nebyla náladu na mluvení. Mířili jsme do paláce šíleného krále, kde nás mohla čekat smrt. A taky jsem ani nechtěl pomyslet na to, co jim za tu dobu mohli provést.Zachvěji se a znovu zrychlím, až se dostanu kousek před Alexe. Ne, nemohl jsem na to myslet.
    "Takže ve zkratce... Sethar prozkoumá palác, my tři se zkusíme dostat co nejdál bez povšimnutí a poté, až budeme vědět, kde jsou, Elias vytvoří rozruch v odlehlejší části paláce, ty vytvoříš tu bariéru a půjdeš pro Miriam a Mirys, zatímco já se postarám o Mephistophela?" zopakuji náš plán a zadívám se na Alexe.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 2/3/2018, 21:38

    Poděkuje mi, ale na to jsem mu neodpovídal, nehodlal jsem od něj přijmout vděk za něco takového. Stejně jsem věděl že mu to nevymluvím, ale jeho lehkovážnost mě v tomhle směru překvapovala, ještě teď když věděl že bude mít rodinu... S povzdechem znovu přidám a za chvíli mineme několik vesnic Mephistophela, věděl jsem že už jsme blízko a Sethar mi to potvrdil. Najednou bratr opět promluví, tak na něj pootočím hlavu a přikývnu.
    "Tak nějak. Hlavně je potom musíme dostat z paléce, o to by se mohl postarat Sethar. Dle situace se přizpůsobíme i mi," řeknu nakonec. Nic lepšího mě nenapadlo a bratra jsem tu nechat nechtěl, nelíbilo se mi že bude bojovat s Mephistophelem ale chápal jsem to, po tomhle ho musíme zabít... Jinak by se to opakovalo, znovu a znovu a život našich blizkých bude neustále v ohrožení. Sakra... proč nás nemůže být víc? Jsme sice silní démoni ale ne neporazitelní... a teď jdeme vstříc snad jendomu z nejhorších králů. I když osobně bych se nechtěl střetnout především s Azaelem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 21:45

    Souhlasil s mým plánem a já zase musel souhlasit s tím, že dostat je pryč je to nejdůležitější. Zároveň jsem přemýšlel nad tím, co hodlám udělat. Chtěl jsem jít proti šílenému králi a zabít ho. Zcela sám. Jindy bych si na to netroufl, ale díky kontraktu s Alexem jsem měl více síly, než kdy jindy a... Pokud to nedokáži teď, nedokáži to jindy. Ano, mohli jsme s ním bojovat oba, nebo dokonce všichni tři, ale... Musel jsem to udělat sám. Pořádně jsem netušil proč, ale... Možná kvůli tomu, že je to můj otec? Nesnášel jsem, když to někdo říkal, nebo mě k němu někdo přirovnával ale potom, co mi řekl Sethar a když se se mnou ještě podělil o své vzpomínky... Smrt Mephistophela jsem viděl jako vysvobození pro bojovníka, kterým kdysi byl a chtěl jsem mu dopřát i smrt hodnou toho titulu. Povzdechnu si a zadívám se pod sebe na malé vesničky. Letěli jsme dost rychle a proto určitě budeme zanedlouho u paláce. Brzy jej také uvidím na obzoru. Skousnu si ret, ale bez dalších slov pokračuji v cestě. Až když jsme byli dost blízko, naznačím Alexovi, abychom přistáli.
    "Vzduchem se tam nedostaneme, je tam bariéra... Budeme muset pěšky přes brány... Jak zakryjeme naše identity, poznají nás... Sehare, nemá palác únikovou podzemní cestu?" zeptám se kocoura a svůj pohled stále upírám na obrovský palác.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 2/3/2018, 21:59

    Přikývnu a zadívám se na palác před námi, než se sneseme k zemi abychom přistáli. Když se Fen zeptá Sethara na unikové chodby, zakorutí hlavou.
    "Bohužel, jsou neprostupné už více jak půlku staletí. Příliš se nevyužívali a tak zchátraly a většina z nich už je zasypána," odpoví a zadívá se na mě. Přikývnu a dojdu ke kocourovi, na kterého se zadívám. Ihned se změní do své démonické podoby a když zvedne ruku a začne do vzduchu psát runy, udělám to samé. Zanedlouho se kouzlo zaktivuje, runy zčernají, propojí se a seskládají dohromady větu. Brzy na to naše těla obalí energie, která skryje naše pravé totožnosti a schová nás pod mocnou rouškou iluze.
    "Tohle kouzlo vydrží jenom patnáct minut, potom se zruší. Šíří kolem auru, při které mají lidé pocit, že tě znají, proto jim nebude podezřelé nás nechat projít branou a při troše štěstí a přesvědčivosti i jinými místy," vysvětlím Eliasovi a bratrovi. Sethar přikývne a nakonec se rozejde k paláci, nezdržuji a udělám to samé, mířili jsme přímo k bráně a tak se na Sethara vděčně pousměji.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 2/3/2018, 22:10

    Staré chodby byla zasypané, takže nepřicházely v úvahu. Povzdechnu si, ale nakonec přikývnu a zaujatě sleduji, jak Alex píše runy, které se brzy propojí a zahalí nás do iluze. Poslouchal jsem jejich vysvětlení a poté se všichni za Setharem vydáme k hlavní bráně. Zadívám se na svůj stín, ze kterého se na mě dívaly dvě rudé oči a pousměji se.
    "Nehodlám tam umřít Eliasi... Nehodlám tě zabít spolu se mnou," zašeptám tak, aby mě slyšel jen on a poté doženu Alexe. Srovnám s ním krok a když procházíme kolem stráží, jen se na ně pousměji. Zamávají nám a poté se zase začnou bavit mezi sebou.
    "Když jsem tu byl naposledy, nedopadlo to nejlíp," zašklebím se trochu a všichni přidáme do kroku. Neměli jsme zase tolik času. I do paláce se dostaneme bez větších obtíží, ale věděl jsem, že čím blíž budeme králi, tím to bude horší.
    "Jsou podle mě tři možnosti, kde mohou být... Vězení, Mephistophelovi komnaty, nebo v jednom odlehlém křídle, kde je jen pár generálů, hodně volných pokojů a silná magická bariéra... Myslím, že tam jsou i pokoje bez oken," zašeptám, když si vybavím místa v paláci, který jsem před lety tak dobře znal. Přeci jen jsem tady strávil dobrých sedm set let.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 08:48

    Branou jsme prošli bez obtíží... Když jsem přišel na to jak rozšířit runové písmo... nečekal jsem že bude až tak úžasné, Sethar mě toho mohl pořád dost naučit a vlastně jsem mu za to byl vděčný. V tomhle ohledu se učil i on ode mě a jeho zkušenosti mi nejednou pomohly vyřešit matčiny záležitosti... V tichosti jsem kráčel vedle bratra, který nám nevěnoval moc pozornosti. Tedy až do doby než začal přemýšlet o tom, kde by mohli být. No dávalo to rozum a proto se otočím na Sethara a na chvíli se zastavím. Chtěl jsem s ním ještě něco v rychlosti probrat a říci mu aby v nejhorším přešel na rezervní plán, s čímž souhlasil a tak si oddechnu. Nebylo však času nazbyt, proto jsme se ihned rozešli za bratrem, nechtěl jsem zdržovat a kouzlo mělo své limity.

    Ze stínu se vynoří dvě rudé oči a zadívají se na démona, v jehož stínu se Elias schovával. Démon zamyšleně pronese že tam nehodlá umřít.
    "Věřím ti a popravdě se mi moc umírat nechce," pronese Elias a v jeho hlase bylo znát snad i jisté pobavení. Umřít také nehodlal, ale byl ochotný za obranu svého nově získaného společníka položit i život, jen mu to prozatím nechtěl říkat.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 09:03

    Moje ujištění spíše Eliase pobavilo, ale doufal jsem, že to tak nakonec i bude. Chtěl jsem se vrátit domů za Ireth s vědomím, že nás můj otec již ohrožovat nebude. Povzdechnu si a jakmile shrnu plán Alex přikývne, na chvíli se otočí na Sethara a poté se rozejdeme dál. Neměli jsme moc času a rozhodně jsme ho nehodlali plýtvat. Brzy se však dostaneme ke dveřím, které vedly hlouběji do paláce a stáli před nimi stráže. Zadívají se na nás a zastoupí nám cestu. Zcela v klidu a sebevědomě dojdu k nim, než se zastavím jen na pár kroků.
    "Náš pán si nás zavolal," řeknu jim, podívají se jeden na druhého, ale nakonec pokrčí rameny a pustí nás dál. Zatím jsme měli opravdu štěstí, nebo spíš to bylo díky Alexově magii, která byla opravdu úžasná
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 09:33

    Nevěděl jsem přesně proč, ale zdálo se mi to všechno až jendoduché. Je pravda že Mephistopheles nedomestikoval zrovna tou nejlepší ochrankou ale ... i tak, minimálně by tu měli mít někoho, kdo dokáže prokouknout magii. Každopádně jsem to na nás nechtěl přivolat, byl jsem rád že tošlo s klidem, dokud to šlo, přeci jenom aby se na nás seběhl celý palác... řekněme znělo to nepřežitelně. Znovu jsem pevně stiskl pěsti, byl jsem naštvaný a vytočený, jak si vůbe mohl dovolit... zbabělec. Místo toho aby bratra vyzval přímo, na něj jde těmi nejhorším způsoby, neskutečně mě to vytáčelo. Na prázdno polknu a propálím pohledem prvního démona kolem kterého jsme prošli. Můj pohled mu očividně nebyl příjemný, což jsem tak nějak chápal, ale nechal nás být a zašel do jednoho z pokojů. Znovu seo brátím na Sethara a přikývnu. Chtěl jsem ať prozatím využije krytí magie a podívá se do určitých komnat, zatímco jsem srovnal krok s bratrem.
    "Plánuješ se vrátit že ano?" řeknu zcela vážně a změřím si ho přísným pohledem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 09:46

    Cesta probíhala dobře, možná až moc, ale měl jsem špatný pocit, že to dlouho nevydrží. Ostražité jsem se rozhlížel okolo a sledoval jsem pohyb každého démona, který kolem nás prošel. Byl jsem připravený ho zabít v momentě, kdy by prohlédl magii, nebo udělal nějaký podezřelý pohyb. Najednou zaslechnu vedle sebe vážný hlas mého bratra, ptal se mě, jestli se plánuji vrátit. Zadívám se na něj, než s vážným výrazem přikývnu.
    "Alexi, nejsem až tak nezodpovědný, kdybych si myslel, že nemám šanci, ani to nenavrhuji... Nechci zemřít, chci vidět své děti, pochovat je v náruči, vidět zase Irethin úsměv... Nehodlám to zahodit kvůli neopatrnosti, ale tohle je něco... Co musím udělat. Sethar mi ukázal své vzpomínky na Mephistophela... Byl to skvělý démon a přestože nenávidím to, čím se stal, chci mu dopřát smrt hodnou válečníka, kterým byl," odpovím potichu a mě samotného překvapí můj lehce pozměněný postoj k otci. Ještě před půl rokem bych ho nejraději viděl chcípnout jako psa a teď?
    "Kdybych byl na jeho místě, přál bych si zemřít," poznamenám po chvilce.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 10:21

    Nad jeho odpovědí si povzdechnu a rozhodnu se to nerozvádět dál. Šmarjá, ten chlap mě jendou přivede do hrobu. Nad svými myšlenkami jsem se pozastavil a porovnal je s tím, v jaké jsme situaci, proto jsem raději zmlkl a jenom se tomu zasmál.
    "Dobře, dobře.. už mlčím," vydechnu a rozhlédnu se okolo. Doufal jsem že budou obě v pořádku a že je Sethar najde co nejdřív, nemohl jsem totiž bratra nechat bez dozoru, to prostě... nešlo. Navíc by udělal to samé a ještě by měl dost energie aby se semnou hádal o zodpovědnosti. Pousměji se nad tou představou a znovu se zamyslím nad jeho slovy. Nebyl jsem si jistý, že tenhle Mephistopheles zná čest a proto tam musím, být... už jenom abych vztyčil tu bariéru. Pokud to má být férový boj, musí to tak být z obou stran a Mephistophelovi se to těžko dalo věřit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 10:27

    Alex vydechne, že už mlčí, nejspíš mu došlo, že si to vážně nerozmyslím a tak se trochu ušklíbnu, než mni úsměv zase zmizí z tváře. Tiše si povzdechnu a zadívám se na bratra, který vypadal ustaraně. Nadechnu se, aby řekl, že určitě budou v pořádku, ale nakonec zase vydechnu všechen vzduch a lehce sklopím hlavu. To jsem nemohl vědět a vzhledem k tomu, kdo je unesl to nebylo jisté. Zpoza rohu najednou vyjdou tři démoni, kteří se bavili mezi sebou. Pozorně jsem je sledoval a ačkoliv nám dva z nich nevěnovali pozornost, třetí se zarazí, zadívá se na nás, než od něj ucítím vlnu magie, která byla směřována přímo na nás. Nejspíše ucítil, že je magie i kolem nás a tak se chtěl ujistit, co jsme zač a zrušit ji. V mžiku se mi na rukou objeví drápy a dřív než stačí zareagovat, srazím ho k zemi a zabodnu mu drápy do krku. Okamžitě opět vstanu a vrhnu se na dalšího. Museli jsme je zabít dřív, než zařvou na poplach, nebo jinak někoho upozorní.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 19:28

    Kráčel jsem v tichosti dál a ačkoli byl klid kolem až nepříjemný, docela se mi ulevilo, když si nás povšiml jeden z démonů a dříve než vůbec něco stihl udělat, bratr mu skočil pro krku. Ostražitě jsem se rozhlédl kolem a sledoval zda dlouhou chodnou nikdo nepřichází. Naneštěstí tady nikdo kromě tří démonů nebyl a tak přiskočím k jendomu, co byl ke mě otočený zády a propaloval bratra, který rozhodl zlikvidovat toho sruhého, bez váhání k němu přiskočím a zlomím mu vaz. Bylo to rychle a hlavně tiché, ne vždy se mi to ale takhle povede, teď to byla řekněme jenom.. vhodná příležitost?
    "Tohle bylo o fous, jestli spustíme poplach už teď, máme problém," řeknu a zamračím se. Byla to už pěkná doba co jsem tady naposledy byl, ale ač jsem se díval, moc se tu toho nezměnilo. Mephistophelles neměl rád změny, alespoň což se jeho a samotného království týkalo, nebo... jsem sito alespoň myslel. I tak, trůní sál byl dost velký a udělat si cestu skrz bude asi náš nejmenší problém.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 19:35

    Strhnu i druhého démona k zemi, zacpu mu pusu a drápy zaryji hluboko do těla, než se zadívám na Alexe, který snadno zlomil vaz poslednímu démonovi. Poznamená, že to bylo o fous a že bychom neměli spustit poplach. Přikývnu a zadívám se na dlouhou chodbu.
    "Trůnní sál není daleko, pokud si pohneme, budeme tam za pár minut... Možná bych odteď všechny zabíjel... Nechci, aby se stalo že některý z kolemjdoucích démonů bude jen předstírat, že nic neviděl a pokud někdo najde ty mrtvoly, nebo kaluže krve, vyhlásí poplach okamžitě," řeknu potichu a poté se rychle vydám chodbou dál. Nechtěl jsem ztrácet čas, chtěl jsem Miriam a Mirys dostat odtud co nejdříve. Ani jsem nechtěl myslet na to, co by se mohlo stát.
    "Doufám, že je Sethar brzy najde... Nechci ani myslet na to, co by jim mohl udělat," vydechnu a koutkem oka se zadívám na svůj stín.
    "Eliasi, mohl by ses už teď přesunout skrz stíny na jiné patro? Budeme potřebovat, abys tam za chvíli vytvořil rozruch. Buď ale opatrný a zbytečně neriskuj, kdyby jsi měl problémy, okamžitě se vrať," řeknu mu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 19:51

    "Také v to doufám," pronesu když se o tom zmíní bratr a povzdechnu si. Nechtěl jsem aby jim ten bastard něco provedl... Nelíbilo se mi už jenom to, že jsem musel Aelin zatáhnout do podsvětí v tak mladém věku. Chtěl jsem aby se těm nepříjemnostem vyhal dokud může, jenže tohle bylo nejlepší řešení a byl jsem rád že moje matka s tím neměla problém, nebo to tak alespoň nevypadalo. Sama nebyla z téhle situace nadšená a nedivil jsem se jí, nikdo z nás z ní nebyl nadšený. Znovu se ve mě vzedme vlna vzteku a mám co dělat abych se uklidnil. Jakmile démon v bratrově stínu přikývne a hned zmizí, srovnám s nim krok. Blížili jsme se k trůnímu sálu a já tak nějak začal doufat, že se něco neposere. M+l jsem špatný pocit už jenom z toho, proti komu stojíme. Pomalu dojdu k bratrovi a položím mu ruku na rameno, než se na něj povzbudivě pousměji a rozejdeme se dál.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 20:05

    Elias rychle zmizí a tak si skousnu ret a zadívám se na velké dveře, které vedly přímo k Mephistophelovi. Na malý moment zastavím a v tu chvíli ucítím bratrovu ruku na mém rameni. Otočím se na něj a když se povzbudivě usměje, vděčně přikývnu a vydám se po jeho boku dál.
    "Myslím, že můžeš začít tvořit tu bariéru, já... Si s ním jdu vyřídit účty," vydechnu, než se znovu zastavím a otočím na Alexe.
    "Buď opatrný, pokud se ti tady mezitím něco stane..." vydechnu a na moment mi zacukají koutky, než se opět otočím čelem k velkým dveřím.Dlouhými, rozhodnmi kroky zamířím do trůnního sálu, kde by se měl nacházet Mephistopheles. Zapřu se rukama do velkých dveří, které se začnou otevírat a můj pohled okamžitě padne na velkého démona. Oddechnu si, když si všimnu, že uvnitř nemá žádné stráže, díky Alexově bariéře s ním budu opravdu moct bojovat jeden na jednoho. Dveře se mi za zády zavřou a na rukou se mi objeví drápy, chtěl jsem se o to postarat co nejrychleji a selhání nepřipadalo v úvahu. Musel jsem ho zabít, abych ochránil své blízké a už jim nikdy nemohl ublížit.
    "Fen'li! Synu! Tak rád tě zase vidím!" zasměje se Mephistopheles a pomalu se vydá ke mně.
    "Věděl jsem, že si jednou přijdeš pro moji hlavu, ale i kdybys měl dalších tisíc let tréninku a zkušeností, stále to nebude dost," zavrčí na mě, než kolem něj začne vířit temná magie a jakási modrá aura. Se vztekem a zuřivostí, které jsem v sobě dusil tolik let, se na něj vrhnu s jediným úmyslem - zabít ho. Zablokuje moje první rány, neměl jsem ani výhodu dvou zbraní, jelikož i sám Mephistopheles bojoval jen s pomocí svých rukou, které chránilo kovové brnění. Začne se smát jako šílenec a když ho škrábnu do boku, jeho smích to ještě znásobí. Začne na mě bezhlavě útočit, vůbec se nesoustředil na obranu, ale nebylo to tak, že bych ho díky tomu mohl zasáhnout. Ne, nemohl jsem nic dělat, jen se bránit a ustupovat dozadu. Schytám několik desítek povrchových ranek, než se kolem mě objeví elektřina s mnohonásobně větší rychlostí začnu blokovat všechny útoky, stejně jako útočit. Byl jsem doslova všude a nikde zároveň. Dával jsem Mephistophelovi rány ze všech stran a po chvilce si všimnu, že mu z ran teče černá krev. Mephistopheles se se smíchem obalí namodralou energií a v momentě, kdy se jí dotknu mě odmrští stranou, až zprudka narazím do zdi. Má schopnost se zruší a zůstanu paralyzovaný ležet na zemi. Démon ke mně přiskočí a dřív než se stačím vzpamatovat, zvedne mě jednou rukou do vzduchu.
    "Přišel jsi mě vyzvat a zvládneš jen toto?" začne se nahlas smát a napřáhne se volnou rukou k poslednímu úderu. V tu stejnou chvíli mě začnou svaly opět poslouchat a tak jej vší silou kopnu do břicha. Pustí mě a odstoupí o několik kroků dozadu. Dopadne na zem a znovu se po něm vrhnu. Pokusím se ho několikrát zasáhnout, ale mým cílem bylo omotat mu jednu ruku strunami, což se mi také podaří a konce strun připevním k okolním stěnám. Když se mě pokusí zasáhnout, ruka mu zůstane ve vzduchu a tak rychle zaútočím na jeho břicho. Zarazím drápy hluboko do jeho těla a na zem začne stékat jeho černá krev. Zasměje se, než si uvolní ruku ze sevření drátů a odhodí mě pomocí magie. vyvolám vlastní temnou magii, kterou použiji jako štít a tak mě jeho útok nezraní, jen odsune dozadu. Za Mephistophelem se začnou z namodralé energie tvořit oštěpy, které se smíchem pošle proti mně. Většině se mi podaří vyhnout, ale jeden mě přeci jen zasáhne do levého ramene. Vrhnu se proti němu jen s jednou rukou, zatímco zraněnou levou, ve které jsem neměl tolik síly nenápadně napíšu runy pro bariéru, kterou kolem Mephistophela vytvořím a odskočím dozadu. narazí do bariéry a překvapeně se na ni zadívá. Zamrzne na místě, jako by se ztratil ve vlastních myšlenkách, natáhne ruku k bariéře a něco zamumlá. Využiji příležitosti a natáhnu mezi námi po místnosti obrovské množství drátů.
    "Nečekal jsem, že tohle ještě někdy uvidím!" zasměje se Mephistopheles, když konečně začne vnímat okolí a rozbije bariéru, sotva však udělá pár kroků ke mně, zamotá se do téměř neviditelných drátků, které však začne okamžitě přesekávat. Nemarnil jsem čas, zkondenzuji vodu z okolního vzduchu a prudce ji roztočím ve vzduchu, stlačím a přidám jak elektřinu, tak temnou magii. Chytím oštěp do ruky a zadívám se na Mephistophela. Chtěl jsem to ukončit posledním útokem a tak využiji veškerou svou zbývající magii, abych posílil můj poslední útok. Nevědomky vytáhnu i trochu magie z Alexe skrz náš kontrakt a ucítím bolest na rukou. I přes to, že mé ruce byly v podstatě zbraní aurinů mi začala ruka krvácet a nejspíš bych takovou magii ani neudržel, nebýt mé zbraně. Mephistopheles se smíchem přesekne poslední dráty, než se rozběhne proti mě. Hodím proti němu oštěp, který se pokusí zablokovat vlastní magií a objeví se před ním stěna namodralé energie. Ta však mou magii nezastaví a tak projde Mephistophelovým hrudníkem, jakoby nic, a zastaví se až o bariéru, která byla na stěně této místnosti. Ztěžka jsem oddechoval, ale jakmile démon přepadne na záda, oddechnu si. Sotva jsem stál na nohou a celé tělo mě bolelo. Cítil jsem se vyčerpaný.
    "Fen'li," zaslechnu démonův hlas a tak se k němu rozejdu s úmyslem to ukončit. Když se mi však démon začne měnit před očima do lidské podoby, která byla až moc podobná té mé, zarazím se. Naznačí mi, abych k němu přišel a tak to váhavě udělám. Co mi mohl udělat? Umíral. Kleknu si vedle umírajícího démona do kaluže černé krve a když uvidím, že se mi padlý král snaží něco říct, skloním se k němu. Ve stejném momentě ucítím obrovskou bolest v hrudníku a když pootočím hlavu, uvidím, že mi démon prorazil celou ruku hrudníkem. Zalapám po dechu a zatmí se mi před očima, ve stejnou chvíli však ucítím i obrovský příliv temné energie, která prostoupí celé mé tělo. Pevně zavřu oči a zatnu ruce v pěst. Té energie bylo až moc a část z ní začne proudit skrz kontrakt k Alexovi. Připadalo mi, jako bych se propadal čím dál více do temnoty, jako bych se na energii sám měnil, ale ve skutečnosti jen přetvářela mé tělo, měnila ho. Připadalo mi to jako celá věčnost, ale ve skutečnosti to mohlo být jen pár vteřin.

    Tělo démona se zcela změnilo, pomalu se postavil na nohy a zadíval na své ruce, které pokrývala černá srst a švihl dlouhým, černým ocasem, na jehož konci se již nenacházel žádný osten. I jeho nohy byly pokryté černou srstí a již nekončily kopyty, ale černými, ostrými drápy. Všechny jeho rány se zahojily a příliv energie zcela obnovil zásoby magie v jeho těle, v jeho hrudi však stále zela kulatá rána, kterou mu způsobil již mrtvý král, který ležel bezvládně na zemi. Vypadalo to, jako by z ní předtím tekla černá krev, ale teď již nebolela, ani nekrvácela. Fen'lin se rozhlédne prázdnýma očima po místnosti, než jeho zrak spočine na královském trůnu. V jeho očích zajiskří a konečně vypadaly jako oči někoho živého, leč se mi nich odráželo něco zvláštního. Něco, co by jeden mohl nazvat šílenstvím. S úšklebkem se rozejde k trůnu, na který se posadí, ale ještě předtím nechá zmizet svá černá, netopýří křídla. Pohodlně se usadí na trůnu a zadívá do prázdné místnosti, než zesílí svůj hlas pomocí magie.
    "Váš král je mrtev! Ihned přestaňte bojovat a přijďte se poklonit svému novému králi!" pronese a jeho hlas se šířil celým palácem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 21:03

    Nebyl jsem ani trochu nadšený, že jsem dovolil bratrovi aby proti Mephistophelovi bojoval sám, ale ctil jsem jeho přání a tak mi nezbývalo nic jiného, než poslechnout. Když démon rozevřel dveře od trůního sálu, na malý moment jsem zahlédl šíleného krále, než se vdeře zavřely. S hlubokým nádechem jsem začal psát runy do vzduchu a rozhodl se vztyčit opravdu silnou bariéru. Využil jsem na ni velké množství magické energie, soustředil jsem se pouze na to abych zahalil celou mísntost a nenechal nikomu volný průchod, jakákoli chyba v tuhel chvíli nebyla povolena. Z místnosti jsem zaslechl hlasy, ale nevěnoval jsem jim tolik pozornosti, jako bariéře, kterou se mi nakonec podařilo vztyčit. Její dokončení dalo zároveň vědět o její existenci a tak jsem si v ruce zhmotnil dvě kopí a vyčkával na prvního příchozího nepřítele, se kterým jsem se dal okamžitě do boje. Doufal jsem že je Sethar obě najde a budou v pořádku, protože ta představa byla nesnesitelná. Znovu křečovitě sevře zbraně a setne prvnímu démonovi hlavu, jako kdyby to pro něj nic nebylo. Byl naštvaný a snažil se hlídat dveře, zatímco se k němu pomalu hnaly zástupy démonů. Nebylo jich aale naštěstí tolik, už jenom protože nebyl sám, kdo se snažil o rozruch v paláci. Věděl ale jedno, že do místnosti nikdo neprojde a že z ní vyjde jenom jeden, nebo v to alespoň doufal... Znovu se zhluboka nadechl a když se před nim objevil první silnější démon, byl nucen použít elementární magii, zároveň se jí však snažil šetřit už jenom kdyby to potřeboval jeho bratr nebo on sám. Pokud je najdou, probojovat se k nim bude těžké.  Pokaždé co se někdo dotkl bariéry, cítil to. Stejně jako obrovské množství magie, které se skrývalo uvnitř ní. Znovu se nadechl a rozhodl se ji ještě o něco zpevnit, proto přidal další runu, než zaslechl hlas Sethara, který mu jasně naznačoval že je našel.
    Okamžitě se zadívá na dveře, napíše další tři runy a vydá se směrem, kterým jej kocour naváděl. Tohle jejich myšlenkové propojení byla úžasná věc. Když narazil na nějakého démona, nepáral se s ním a prudce pokračoval palácem až k jendé chodbě, kde byla ostraha obzvláště velká. Za rohem zahlédnu kocoura, který ke mě okamžitě přiběhne.
    "Jsi si jistý že jsou tam?" zeptám se a propálim pohledem bílé obrovské dveře, které byly pokryté jakousi bariérou. "Zřejmě to budeme muset zjistit," řeknu nakonec a pevně stisknu kopí v rukou. Ihned se zhluboka nadechnu a s kocourem vymyslíme plán. Hned na to se změní do kočičí podoby a rozejde se chodbou k démonům. Ihned na něj upřou pohled a když si získá jejich pozornost, vyběhnu zpoza rohu a vrhnu oštěp hned po prvním démonovi, kterému projde hlavou. S druhou zbraní se vrhnu po dalším démonovi, který mě ale stačí zablokovat. Ani tenhle však nebyl dostatečně silný a brzy padl k zemi mrtvý. teď už zbýval pouze jeden, který se na mě řítil s obouručkou, která byla skoro stejně velká jako já. Tak tak se mi ji podaří kopím zablokovat, ale náraz mě odsune dozadu. Ihned si všimnu, že je to jeden z generálů a tak si povzdechnu a se zapětím všech sil jeho zbraň odrazím a odskočím od něj. Pokynu Setharovi, který se okamžitě dostal za něj a rozběhl se ke dveřím, s úmyslem bariéru zničit. První si ji ale prohlédl a tak chvíli přemýšlel jak by ji mohl zničit.
    "Použij runy," zavrčím na něj a znovu se rozběhnu proti Aurinovi, který byl na svou výšku mrštný a ohebný. Jenže jsem se nehodlal vzdát, jestli jsou za těmahle dveřma... nezastaví mě ani nějaký pitmý generál. Ačkoli jsem většinu části magické moci udržoval na bariéře, stále jsem měl v záloze nějakou pro sebe, kdyby bylo nejhůře. Když se démon napříhne ohromnou zbraní, vyhnu se mu a jamile ji zaboří do země, volnou rukou chytím jeho ramen a uvolním svou fyzickou sílu, díky které se mi podaří mu ruku přerazit. Když zavře bolestí, obalím si ruku temnou magií a pomocí drápů mu ji useknu. jenže neváhal, zbraň ihned chytil do druhé ruky a i když s ní byl trochu neohrabaný, málem mi usekl hlavu, kdybych včas neodskočil. Okem jsem sledoval Sethara, který napsal pár run do vzduchu a poté se na mě ohlédl. Pochopil jsem, v jednu chvíli na mě démon zaptočil jelikož si myslel, že si ho pořádně nehledám, ale pletl se. Ocasem jsem mu podrazil nohy a dříve než se nadál jsem mu zarazil drápy do těla a usmažil ho plnou dávkou elektřiny zevnitř. Hned na to jsem se rozběhl ke dveřím, do kterých jsem udeřil za pomocí temné magie, když najendou bariéra popraskala a dveře se rozlétly do všech stran. Zůstal jsem stá ve dveřích a se Setharem jsem prolétl očima celou místnost, dokud nám pohledy nespadly na dvě postavy v pokoji a já mohl říci, že i přesto že jsem byl v démoní podobě, se mi rozzářily oči štěstím. Byly tu!
    "Mirys, Miriam... To jsem já, Alex... musímeodtud rychel vypadnout," zavrčím na ně ale zarazím se, když za sebou zaslechnu kroky. "Sethare! Pomoz jim, já budu držet ostatní démony dál," zavrčím a otočím se na démona, který mířil naším směrem. Rozhodně ho nenechám projít... Najendou ucítím jak mi část magie mizí skrze kontrakt a tak se zamračím... doufal jsem že je bratr v pořádku,
    ale tohle... naznačovalo že žije, což bylo docela poziivní no ne? Alespoň trochu...
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 3/3/2018, 21:30

    Nebyla jsem sama. Ačkoli to tak ze začátku vypadalo a dost jsem se toho bála, byla tu se mnou zavřená i Miriam. Možná bych radši, kdybych tu byla sama, než když tu je se mnou ona. Měla jsem jí ráda a nechtěla jsem, aby se jí něco stalo, už jen kvůli Fen'linovi, který by si to nadosmrti vyčítal. To, že ji konečně našel a neuhlídal. *Ale ne, jí by přeci nikdo neublížil. Každý jí díky její schopnosti bude chtít pro sebe, ale nikdo jí neublíží, no ne?* Přemýšlela jsem v duchu, zatímco jsem se po bůhví kolika hodinách tiskla k Miriam. Díky ohni tu bylo docela teplo, jinak bych nejspíš už dávno byla zabalená do jedné z těch dek, i kdyby se mi to krajně příčilo. Naštěstí to ale nebylo potřeba. A tak jsme s Miriam seděly na jedné z těch postelí a já se k ní strachy tiskla. Jí nikdo neublíží, a i kdyby, stále byla démon. Co já tady zmůžu? Už jsem zjistila, že s těmi náramky nemůžu použít své schopnosti ani se proměnit do jiné ze svých podob. Takže jsem si připadala zranitelná a křehká jako obyčejný člověk. A to jsem si prošla opravdu ošklivým výcvikem, jenže už Fen i ukázal, že proti démonům nemám žádnou šanci. Kdyby chtěli, prostě mě zabijí. Jenže Alex... On i Fen pro nás určitě přijdou. Byla jsem si tím jistá stejně, jako tím že zase vyjde měsíc. A to mě snad děsilo ještě víc. Co když se jim něco stane? Co když je dokonce zabijí? Co pak? Nechtěla jsem na to myslet, ale ta místnost, ve které nás zavřeli... Měla jsem pocit že to ona mě nutí nad tímhle přemýšlet. A tak jsem se nedokázala přestat třást hrůzou a sem tam jsem se přestala hlídat natolik, že mi ukáplo pár slz.
    Když se však za dveřmi začnou ozývat zvuky, křik a rachocení, nedokážu udržet ani jedinou slzičku. "Co to je...?" Zeptala jsem se vyděšeně Miriam a jen co zapraskala nejspíše bariéra za dveřmi, hned jsem byla na nohou i s Miriam a táhla jsem ji se mnou co nejdál ode dveří to šlo. Zmáčkla jsem ji v obětí a nalepila se na ní, abych na dveře neviděla. Bála jsem se co tam uvidím a před očima jsem měla jen ty nejhorší scénáře, co snad můžou nastat. Ale pak... Zaslechla jsem Alexův hlas. Vyslovil naše jména a řekl, že musíme rychle vypadnout. Vytřeštila jsem na něj oči a úlevou se mi málem podlomila kolena. "Alexi?" Zeptala jsem se trochu nejistě a stále roztřeseně. Nevypadal jako Alex, kterého jsem znala, ale jako démon, kterého jsem v životě neviděla. S touhle jeho podobou jsem neměla tu čest a nepoznala jsem ho, jen jeho hlas... probouzela ve mě obrovskou dávnku strachu, čemuž rozhodně nepomohlo, když jsem viděla, jak se vrhl mezi přibíhající démony a začal je zabíjet jednoho po druhém. 
    Ale pak přišel další démon. Toho jsem také neznala. Zase jsem se natiskla na stěnu za námi a roztřásla se snad ještě víc. Naprázdno jsem polkla a snažila se přes slzy rozeznat, kdo by to mohl být, jenže to nešlo. Ale já byla rozhodnutá se jen tak nedat. A když se mě tedy pokusí dotknout jakýkoli démon, hned se snažím ho praštit nebo třeba i kousnout, jen aby mě pustil.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 3/3/2018, 21:55

    Byla jsem tak ráda že mi uvěřila, po tom všem ale jejímu strachu jsem se ani trochu nedivila. Sama jsem si přišla zranitelná a to, že jsem nemohla využít svých schopností succub mi vůbec nepomáhalo. I tak jsem se ji snažila uklidnit, chudák holka jistě toho na ni bylo příliš. Chtěla jsem ji nějak pomoci utišit, ale nezmohla jsem se na nic víc než prázdná slova a objetí, které jsem ji mohla věnovat. Sama jsem se bála, dostat se do rukou Mephistophela... taková chyba, ale že do toho zatáhli ještě ji? Ani trochu se mi to nelíbilo, ale teď... Upřela jsem pohled na dveře zrovna když mě Mirys táhla co nejdál ode dveří, za kterými jsem slyšela nějaké kroky, řev a pravděpodobně zvuky řinčících zbraní. Bojovalo se tam a ve mě se vzedmula nová vlna naděje... Byla jsem si jistá že si pro nás bratr přijde a o to více jsem se děsila toho, že se mu něco stane. Najednou bariéra rupne a dveře se rozletí. Okamžitě k sobě Mirys přitisknu a zamrkám na démona,k terý se představil jako Alex, oslovil mě i Mirys a zase zmizel ve dveřích, kde se nejspíše stále bojovalo. A taky že ano, jakmile se ozval zvuk řinčícího kovu, lehce sebou cuknu. Do místnosti ale vejde ještě někdo, byl to černý démon z větší části připomínající jakéhosi černého kocoura na dvou nohách. Usmíval se a kráčel k nám.
    "Mirys, nemusíš se bát. Ale teď odsud musíme vypadnout," řekne a zadívá se na mě. Chvíli jsem ho zkoumala pohledem, vypadalo to, že nemá žádné postranní úmysly a tak jsem ho chvíli pozorovala, dokud se nepředstavil jako Sethar.
    "Musíte se vzpamatovat, začíná to tu být vážné," řekne a otočí se na dveře, než k nám natáhne ruku.
    "Honem, prosím pospěště si, je to naše jediná šance, musíme odtud zmizet, Fen'lin a Alex s Eliasem dělají všechno pro to aby vás odtud dostali, tak prosím... polkněte svůj strach, musíte jít... není čas," řekne a ihned přikývnu, neváhám... vezmu Mirys za ruku a ihned se rozejdu ke kocourovi. Zrovna když vyjdeme ze dveří, hlava jendoho z démonů Mephistophela dopadne kousek od nás a můj pohled spadne na okřídleného démona sw zlatým kopím v ruce, který se na nás starostlivě otočí. Nejistě přikývnu a když řekne abychom ho následovali, chytím Mirys pěvně za ruku, sebevědomě se na ni pousměji a rozběhnu se spolu s ní dlouhou chodbou za démonem, který nsá vedl. za námi běžel Sethar a očividně nám hlídal záda.
    "Alexi... Kde je Fen'lin?" vypadne ze mě po chvilce trochu nejistě a zároveň dávám pozor na Mirys aby stačila, kdyby měla problém stíhat, vzala bych ji do náruče.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 22:09

    Chtěl jsem je ujistit o důvěryhodnosti mnohem lépe... ale na to nebyl čas. Démon mě zaměstnal natolik, že jsem přesvědčování musel nechat na Setharovi a věřil jsem, že to zvládne. Byl jsme rád za podporu Miriam, který dávala pozor na mou Mirys, která mě nepoznávala. Nedivil jsem se ji, měla starch a já jsem věděl, že ji pravděpobně vyděsím ještě víc... Musel jsem zabít každého démona co se nám postavil do cesty, tady to fungovalo jinak, pochybnosti jsem musela odsunou stranou a i za cenu toho, že mě uvidí jako chladnokrevného vraha, jsem odsekl démonovi hlavu. Sethar přikývl a ihned se ve dveřích objevily i holky. Věnuji Mirys jeden krátký pohled a rozběhnu se dlouhou chodbou. Bylo to jako bludiště, ale přesto se nám zanedlouho podařilo dostat ven z bočních místností a ocitli jsme se ve velkém sále, který vedl ven.
    "Bojuje s Mephistophelem...," vysvětlím ve zkratce a i když se zdálo že jí to rzovna dvakrát nepotěšilo, nezastavovala se a pokračovala dál. Sotva se odstaneme ke dveříím od paláce, přepadne mě odporný pocit temnoty, která narůstala. Měl jsem pocit jakoby me požírala za živa. Rychle zabodnu kopí do země, zapřu se o něj a napíšu několik run ochrany do vzduchu a hned je na sebe použiji. Jenže... jsem si tím akorát ublížil, protože jsem zapomněl na vztyčenou bariéru, která tím pádem nárazově rupla atak mě vyboj vlastní magie donutil těžce dopadnout na kolena. Chvíli mi trvalo než jsem to rozdýchal... ihned jsem se opatrně rozhlédl po okolí, zrovna když e schodiště z druhého patra začali seskakovat démoni. Byli tři a s úšklebky se blížili naším směrem. Okamžitě se postavím a vytáhnu zbraň ze zěmě s úmyslem je všechny zabít a ochránit Mirys s Miriam, jenže najendou se celým palácem rozezní mě až vělice známý hlas... Patřil bratrovi... a Slovům která jsem zaslechl jsem nejenom nerozuměl... ale také mě jistým způsobem děsila. Co... co má v plánu? Zůstanu zamyšleně stát a všimnu si že i démoni před námi jenom zamyšleně hleděli před sebe, než složili zbraně, zatímco já jsem tam stál a křečovitě svíral zbraň v rukou.
    "Sethare... nezmínil se ti o něčem takovém? Protože právě nevím... co se děje," řeknu kocourovi a zamračím se, než se otočím na Mirys a Miriam.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 3/3/2018, 22:18

    Miriam chvíli váhala, ale pak mě popadla za ruku a táhla za sebou, za tím démonem, který měl hlas Alexe. Málem jsem nestíhala pořádně vnímat, ale donutila jsem se alespoň přestat brečet. Tohle bylo rozhodně jiné než v lidském světě a já si tu prostě připadala tak...nicotně. Kdyby tu teď nebyla Miriam, rozhodně bych za nimi nešla a kdo ví, co by se stalo. Ale ona tu byla a táhla mě za běhu chodbami. Za mnou běžel ten démon podobající se kočce a všude kolem byla mrtvá těla jiných démonů. Vytřeštěně jsem se na ně dívala, ale pak jsem radši pevně zavřela oči a prostě se nechala táhnout Miriam. Zvedala jsem nohy, abych o žádné tělo nezakopla, ale i tak se mi podařilo párkrát klopýtnout. A pak jsme se najednou zastavili. Se strachem co uvidím jsem otevřela oči a rozhlédla se. Byli jsme v nějaké síni, ale než stihnu všechno, co se kolem dělo, pobrat, už na nás běželi tři démoni. Než se však s Alexe pustili do boje, rozezněl se palácem Fen'liho hlas. Rozhlédla jsem se v naději, že ho uvidím, ale to se nestalo. Jenže teď se zdálo, že nikdo neví, co se děje. Vyděšeně jsem přelétla pohledem všechny v síni a rozechvěle od nich ustoupila ve snaze udržet si větší odstup, ale Miriam mě stále pevně držela. Omluvně a vyděšeně jsem se na ni podívala a znovu se rozhlédla. Ale nic se nezměnilo, zatím. Tedy všichni zůstali zatím tam kde byli, jenže ne na dlouho.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 20:32