Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 22:31

    Démon seděl na trůnu a trpělivě čekal na první příchozí. Jako první do místnosti vejdou dva generálové, které znal. Probodnou ho pohledem, ale jakmile uvidí mrtvé tělo Mephistophela, jen skloní hlavy a postaví se stranou. Brzy dojde do místnosti i pár dalších démonů. Fen'lin se s úsměvem postaví na nohy a dojde doprostřed místnosti.
    "Omluvte mě na chvíli, musím dovést naše hosty, mám pocit, že sami nepřijdou," zasměje se, než jeho tělo obalí elektřina a obrovskou rychlostí se rozběhne palácem. Tak nějak tušil, že jsou u východu a za pár vteřin stál mezi skupinkou jeho 'přátel' a dveřmi.
    "Alexi! Neříkal jsem, ať přijdete?" zeptá se démon ublíženě a pomalu se k nim vydá. Přelétne všechny přítomné pohledem a po tváři se mu rozlije široký úsměv.
    "Právě začíná ta největší zábava! Přeci by jste neodešli, no ne? Všichni na nás čekají!" pokračuje nadšeně a rozejde se přímo k Mirys a Miriam, které byly právě bezbranné a věděl, že odtáhnout je bude snadné a Alex se Setharem poté budou následovat.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 3/3/2018, 22:45

    Popravdě jsem teď nevěděl co si o tom mám myslet, ale hádal jsem že to bude jeden z bratrových plánů, jak odlákat ostatní démony, abychom měli volnou cestu. Zhluboka se nadechnu a znovu křečovitě stisknu zbraň v ruce, než přelétnu pohledem tři démony kteří stáli mezi námi a dveřmi.
    "Nevím co se děje, ale musíme odtud vypadnout," vydechnu a začal jsem mít z toho špatný pocit. Co to bratr vymyslel? Proč na sebe strhává pozornost? Vždyť... najendu stranu jsem byl rád že slyším jeho hlas, že je v pořádku... ale ten divný pocit, kterému jsem zabránil díky runám... Znovu se zamračím a ohlédnu na Miriam, která dtále držela Mirys a vypadalo to, že je sama ztracená. Jenže najednou se její očí zabodnou ke dveřím.
    "Fenne!" vykřikne ale najednou se zarazí a zůstane stát. Jenom k sobě více přitiskne Mirys a doslova ji schová ve svém objetí, zatímco nespouštěla oči z... Okamžitě jsem se ostražitě otočil a můj pohled stanu na bratrovi. Párkrát zamrkám a zůstanu na něj hledět s vytřeštěnýma očima. Vypadal... jinak...Oči mu fialově žhnuly, jeho bělmo bylo černé a na tváři se mu zračil jakýsi úšklebek, se kterým mě oslovil. Chtěl jsem se ho zeptat co blbne, co se mu stalo ale opět mě přepadl divný pocit a když se rozejde k Miriam a Mirys...
    "Alexi!" vyhrkne Sethar a v tom pochopím. Okamžitě se odrazím od země a odskočím do strany do cesty mému bratrovi. Stál jsem teď těsně před Miriam a Mirys, které donutím ustoupit o něco dozadu a pevně sevřu kopí v ruce. Něco je špatně...
    "Bratře... tohle nejsi ty... ustup stranou," zavrčím na něj a zamračím se. Co ho to popadlo? Co sem u to stalo? Co mu Mephistopheles udělal?! Nejistě se ohlédnu na Sethara, který se posune blíže k holkám aby je pro případ nutnosti mohl krýt.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 3/3/2018, 23:03

    Už se zdálo, že odtud budeme moct odejít, ale...I když to nebylo snadné, nemohli jsme ani tak. Znovu zazněl Alexův hlas a říkal, že musíme vypadnout. Ano, s tím jsem rozhodně souhlasila. Musíme vypadnout! A mě se nechtělo nikam jinam než domů, ke svému Alexovi. Domů, kde jsou hlavně lidé, nebo tak alespoň ostatní bytosti vypadají. Jenže to už Miriam veseleji vykřikla Fenovo jméno. Jenže se hned na to zarazila. Vzhlédla jsem stejným směrem co ona a vytřeštila jsem oči překvapením i zděšením.  *Co to sakra má znamenat?!* Ptala jsem se sama sebe, jenže jsem na to neměla odpověď. Nedostávalo se mi slov. Mezi námi a východovými dveřmi stál démon. Na to, že ho Miriam oslovila jako Fena, tak rozhodně nevypadal. S jeho démonickou podobou jsem se setkala a tohle nemohl být on! Jenže to nebylo to, co mě na něj nejvíc zaráželo. V hrudi mu zela kulatá díra o velikosti mužské pěsti ne-li o trochu větší, ale nekrvácela. A on stále dýchal. Nohy mi zdřevěněli a kolena se mi podlomila natolik, že nebýt Miriam, která mě teď o to pevněji svírala v obětí, spadla bych jako pytel brambor na zem. Dokonce jsem sebou cukla, když k nám zamířil a znovu, když před nás přiskočil ten, který měl být zjevně Alexem. Pro mě alespoň podle hlasu. "Ne...ne...ne....prosím...já...chci jen domů, prosím..." Vydechla jsem, když jsem to už nevydržela a jen tak tak jsem se držela, abych znovu nebrečela. Ten pocit bezmoci byl děsný, o to horší, když jsem nevěděla co se to tu děje, proč se Fen chová takhle a nejde s námi domů. Ani Alex nevypadal, že by věděl co se s ním děje - nikdo to nevěděl. Ale takhle jsme s Miriam rozhodně neměly šanci. Střelila jsem pohledem po démonovi, který by snad i mohl být Setharem, ale já Sethara znala jen jako kocoura, ne takhle, ale to je jedno... Prohlédla jsme si ho od hlavy k patě, jenže žádnou zbraň neměl - ani blbej nožík, dýku..nic! Zkusila jsem tedy Alexe, ale ani u něj jsem nic neviděla. Takže to znamenalo, že jsme definitivně v pytli. Ale i tak jsem se ty pitomé náramky pokusila sundat i když jen holýma rukama nebo zuby. Stejně nic z toho nepomohlo a náramky nepovolily. Zamračila jsem se na ně, ale pak zase vzhlédla, abych mohla sledovat situaci a v případě se dát i na útěk. Jenže teď... Chtěla jsem vůbec utéct? Co když to byl opravdu Alex? Nemohla jsem ho tu nechat... Ne! Přišel pro mě, jestli to tedy vážně byl on... Ne, nemohla jsem utéct, ne bez něj a bez pravého Fen'lina, kterým démon před vchodovými dveřmi rozhodně nebyl.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 3/3/2018, 23:15

    Krátkodobá radost z toho, že vidí jejich přítele byla rázem fuč, když se zadívaly na jeho novou formu a na úsměv, který měl na tváři. Démon se stále šklebil a propalovat všechny před sebou pohledem. Začínal být však naštvaný, jen ho zdržovali a on se opravdu chtěl zabavit v trůnní místnosti, kde ho čekali generálové a další démoni, jeho poddaní, jeho hračky. Zamračí se, když mu Alex zastoupí cestu, ale zastaví se až těsně před ním.
    "Nejsem já? Připadám si fajn.. Vlastně úplně skvěle! Nikdy mi líp nebylo," začne se smát a natáhne se ke hrotu kopí, na které přitlačí svou ruku. Po zbrani začne stékat černá krev. Zaslechne hlas Mirys, která chtěla jít domů a tak lehce nakloní hlavu na stranu.
    "Ale Mirys... Ty jsi doma," ušklíbne se, než prudce švihne rukou a krev z jeho ruky šplíchne Alexovi přímo do očí. Následně ho vší silou praští do břicha, aby ho odsunul stranou. Kolem jeho těla se objeví elektřina a v mžiku přiskočí k Miriam a Mirys, každou si hodí přes jedno rameno, než obrovskou rychlostí vyrazí zpátky do středu paláce. Jakmile se dostane do trůnní místnosti, hodí je na zem přímo doprostřed a rozejde se k trůnu, na který se posadí.
    "Tak... Kde jsme to skončili?" zeptá se spokojeně a přelétne pohlede všechny přítomné. Na tvářích démonů se zračila nedůvěra, nejistota, pohrdání a u některých dokonce strach. Všichni zatím mlčeli, netušili, co se děje, ale tělo jejich mrtvého krále je zatím udržovalo v klidu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 00:24

    Ten jeho výraz v obličeji mi až děsivě připomínal jeho otce. Tohle nebylo normální... Ani jeho chování ani tahle situace. Znovu jsem si přeměřil démona před sebou a zamračím se, když položí dlaň na kopí, ze které mu začala stékat černá krev. Zamračím se... tohle prostě nebylo normální. Na prázdno polknu, ale než stačím cokoli říci, jeho krev mi prskne do očí, automaticky si protři oči a cuknu sebou, když dostanu kopačku přímo do břicha a nebýt kopí v ruce, asi bych to jenom tak neustál. Než jsem se stihl rozkoukat, byly pryč.... V těhle chvílích jsem mohl akorát litovat našeho kontraktu a tak jsem se zadíval na Sethara. Chtěl jsem mu říci aby zmizel a varoval Lilith, ale nechtěl jsem riskovat, že by ho zcela odstranil a proto zůstanu mlčet a zadívám se směrem hlouběji do paláce. Nebylo se nad čím rozmýšlet, okamžitě chytím Sethara a za pomocí elektřiny se dostanu před trůní sál, ale místo toho abych to ubrzdil a vešel dveřma jsem... no tak nějak nechtěně proletěl zdí. Musím něco udělat, tohle... tohle jesnad jenom zlý sen... Ne, tohle byla realita a já se snažil najít způsob jak se s tím vypořádat.
    "Fen'line!" vztekle zařvu na démona přes celou místnost a rozejdu se přímo k němu před trůn, na kterém seděl a všechny si měřil pohledem.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 00:33

    Vyděšeně jsem se dívala na démona, který stále tvrdil, že je Fen'lin a taky mi oznámil, že jsem doma. Přitiskla jsem se blíž k Miriam a zabořila jí tvář do ramene. Hrozně jsem se bála a jestli si s Fenem neporadí Alex nebo někdo jiný... Já to budu jen sotva. Zkrátka jsem tu byla jen na obtíž. Jenže to už Alexe praštil a najednou už běžel se mnou a Miriam někam zpátky do paláce. Byla jsem vyděšená, ale... Těsně než nás pustil jsem se mu pořádně zahryzla do ramene. Na mě tedy nikdo z nich sahat nebude! Ne... Neprošla jsem si tím výcvikem, abych tu přeci bulela jako malý spratek! Zaplavila mě dávka odvahy, která se hned zmenšila, když jsem uviděla všechny ty démony kolem dokola v trůnní síni, kde jsme teď byly i my. Odvaha, která mě před chvíli zaplavila jako rozbouřené moře, se teď zdála jako sotva poklidná kapička. Vůbec se mi to nelíbilo, ale nic neděláním si přeci také nepomůžu. A tak jsem se snažila přestat třást a trochu se ovládnout, vzchopit se a pomoci Alexovi. Musel to být Alex a tím, že budu brečet mu nepomůžu... Nadechla jsem se, abych Fenovi něco řekla, jenže před tolika démony... Neměla jsem slov, i když jsem se přestala třást, můj strach rozhodně jen tak nezmizel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 00:44

    Démon poklidně seděl na trůnu a jen sledoval všechny v místnosti, ve které bylo až nepřirozené ticho. To však přeruší hlasitá rána, když Alex proletí stěnou. Zařve jeho jméno a tak se na něj černovlasý démon otočí.
    "Sklapni," odfrkne si, než mávne rukou a objeví se před ním runový nápis, který k němu poutal Eliase. Několika rychlými pohyby přepíše několik run a přidá dvě další. Cítil, že je jeho přízrak blízko a tak se krutě pousměje. Teď měl absolutní kontrolu nad velmi mocnou bytostí.
    "Váš král je mrtev, jako jeho syn zaujmu jeho místo, má s tím někdo z vás problém?" zeptá se zcela klidně a sotva jeden z démonů s arogantním výrazem vystoupí z řady s tím, že něco řekne, Fen'lin se vyřítí okolo Alexe svou plnou rychlostí zvýšenou elementem blesků. Chytí opovážlivce za hlavu a vrazí s ní o zeď takovou silou, že jeho lebka praskne a krev se rozprskne do všech stran. Démon si otře krev z obličeje, než se znovu otočí na všechny přítomné.
    "Ještě někdo má problém?" zeptá se, než se jeho pohled stočí na Alexe.
    "Bratře! Dle krve máš větší nárok na trůn než já! Hodláš se konečně vzchopit a nebýt ostudou pro všechny démony a vyzveš mě? Nebo dál zůstaneš tím budižničemou, kterým jsi byl doteď?" zeptá se výsměšně a zabodne do něj své oči. Prozatím ignoroval všechny ostatní. Miriam s Mirys nebyly bez magie hrozbou, vždyť ani necítil kousnutí Mirys, už jen díky vitaaru, který sice nebyl vidět, ale chránil jeho tělo. Generálové a démoni z něj měli strach. Uznávali ho už jen proto, že zabil jejich bývalého krále.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 01:12

    Na jazyku měl nejméně sto nadávek, ale všechny ho opustily ve chvíli, kdy byl osloven k tomu, aby sklapl. Nezajímali ho démoni okolo i když si byl moc dobře vědom jejich přítomnosti, spíše svou pozornost upíral na bratra, který seděl na trůnu Mephistophela. Znovu zviditelnil runy a bylo to jako tehdy... přepisoval je, aniž by znal jejich slova, přesto to vypadalo, jakoby jeho podvědomí vědělo co má dělat. Lehce zvednu ruku abych mohl... Dříve než však něco udělám, strčí do mě Sethar a zakroutí hlavou. Na prázdno polknu a sklopím pohled k zemi zrovna když bratr promluví a než se rozkoukám, s námitkou sejme prvního démona, jehož křupnutí lebky se roznese tichým sálem. Chtěl jsem vztyčit nejméně padesát námitek, ale nedostal jsem k tomu příležitost. Otočil jsem se na bratra a sledoval jak si otírá krev z obličeje. Miriam stále vedle Mirys a neustále si ji držela blízko u sebe, nedovolovaly si včšak nic říci a ani jsem se jim nedivil. Fen'lin mě však osloví... nabídkou na trůn a výzvou k boji.
    "Vždycky jsem si myslel, že se na trůn hodíš více než já, ale to platilo jenom ve chvílích, kdy ti mozek fungoval tak jak má..." řeknu chladně a zpříma se zahledím do jeho očí. Chtěl jsem odtud ty dvě dostat, ale nebyla šance, nebylo jak... I kdybych se vrhnul na Fen'lina, Sethar si neporadí se všemi démony tady a i kdyby tu šance byla... už jen dostat se přes bratra bude problém. Kdybych jen mohl přepsat pravidla run... jenže Sethar mi to nedovolí, už jenom kvůli tomu že je to hodně riskantní tah. Jenže co teď není zatraceně riskantní? Znovu zabodnu oči do bratra a pevně stisknu kopí v ruce. Nevím co mu Mephistopheles udělal, ale zřejmě propadl jeho úrpvni, což z něj dělá našeho nepřítele. Jenže situace byla horší, než jsem si vůbec připouštěl a měl jsem co dělat, abych nepropadl vzteku a zoufalství.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 01:19

    [ltr]Překvapeně jsem se dívala na démona, kterým mohl být Alex, když proletěl stěnou. Ale Fena to moc nezajímalo. Zeptal se, jestli má někdo problém s tím, že je jejich nový král a když se někdo ozval, rozbil mu lebku o zeď. Ztuhla jsem a jen rychle odvrátila hlavu, abych ten humus neviděla. Ale už jen ze zápachu demoní krve všude kolem se mi chtělo zvracet. Zadržela jsem na chvíli dech a pak potlačila dávící reflex, abych nezvracela. To by mi vážně nepomohlo a jen by to tu smrdělo o to hůř.[/ltr]
    [ltr]Jenže pak Fen začal provokovat Alexe. Vlastně jsem netušila co je opravdu zač. Teď to vypadalo, že je Alex synem někoho mocnějšího, než byl král, který je již mrtev. Toho syn byl Fen a ten se mu poškleboval a provokoval ho. Takže jsem vůbec netušila, co se děje. Chtěla jsem jen aby bylo všechno jako dřív. Abychom byli v lidské světě, všichni. Fen, Alex, Miriam a já a samozřejmě i Sethar, i když ten byl často bůh ví kde. Chtěla jsem aby tohle všechno skončilo... Jenže...proč to neskončilo? Proč se ten, který je podle ostatních Fen vůbec nechová jako Fen?[/ltr]
    [ltr]Jenže já neměla žádný nápad, realný nápad, který by nám v tuhle chvíli pomohl. A tak jsem radši jen mlčela, tiskla se k Miriam a sledovala Alexe, Fena a Sethara. Dokud se nenaskytne příležitost a nápad, co udělat, nezmůžu nic. Obzvláště ne s těma pitomýma náramkama na rukou. Takže jsem nemohla ani poskytnout svůj štít Alexvovi. A to mě ubíjelo. Věděla jsem, že to teď pro něj bude těžké... A nemohla jsem mu ani pomoci.[/ltr]
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 01:33

    Chladná odpověď jeho bratra ho nijak nerozhodila, právě naopak, vyvolala u ně vlnu smíchu, který se nesl celou místností. Po chvilce však ustane a démon udělá pár kroků ke svému bratrovi.
    "Jsi ještě větším zklamáním, než jsem si myslel... K něčemu mi ale určitě budeš," zasměje se, než se otočí čelem ke všem v místnosti.
    "Dámy a pánové! Dovolte mi představit vám prince temnoty, samotného syna Satana a zrádkyně Lilith! Důvod, proč královna Lilith opustila svého druha! Ano, přesně! Bylo to kvůli tomuto selhání, které se samo nazývá démonem!" rozesměje se nahlas a zcela ignoruje překvapené tvářevšech v místnosti. Místo toho se otočí na krvavý flek na stěně.
    "Zavolejte služebné, ať ho seškrábou! Kdo se má na to dívat!" okřikne démony rozčileně, než se jeho pozornost zase přesune na jediné dívky v místnosti. Ušklíbne se, než je silou odtrhne od sebe a zatímco Mirys přišoupne k jinému démonovi a naznačí mu, aby ji hlídal, Miriam odtáhne doprostřed místnosti. Ještě však nezapomene hodit varovný pohled Alexovým směrem, který doslova říkal: Pokus se o něco a bude trpět.
    "Vidíte toto krásné stvoření, které otec tolik chtěl?" zasměje se a odhrne Miriam pramínek vlasů z tváře, než ji pustí a s nadšeným výrazem se vydá k nejbližšímu démonovi.
    "Je krásná, že ano? Chtěl bys ji pro sebe?" zeptá se s úsměvem a v očích démona, kterého oslovil se okamžitě objeví chtíč a horlivě přikývne, zatímco se po jeho tváři rozlije perverzní úšklebek. Fen'lin se zasměje a neunikne mu žárlivost v očích ostatních, která po jeho dalších slovech zase rychle zmizí.
    "Vy dva! Vykastrujte tady našeho přítele! Tohle je moje sestra a nikdo se jí ani nedotkne!" přikáže na oko rozčileně, ale z jeho hlasu sršelo spíše pobavení.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 4/3/2018, 01:57

    Stále jsem se držela blízko Mirys, nechtěla jsem ji pouštět a tak jsem ji objímala i když mi zabořila hlavu do srsti na rameni. Křídla jsem měla přitažená k tělu a snažila se zůstat klidná. Kdybych začala panikařit, nepomohlo by nám to. Ničilo mě že Mir vidím takto vyděšenou, rozhodně jsem nechtěla aby tohle zažívala a bála jsem se o ni. Musí to být pro ni těžké, být mezi všemi těmi démony tady, v podsvětí, světě který neznala... Tohle, tohle nebylo správné. Byl to krutý svět, ve kterém byla pravidla to poslední, co by se snad dodržovalo. Pořád tady fungovala hierarchie dle síly a něco jako svobodná vůle tu existovala jenom pro ty nejsilnější. Pozorně jsem sledovala Alexe a brášku, který nebyl sám sebou. Dokonce i Sethar nevěděl co má dělat. Fen se otočí do místnosti aby si získal pozornost všech a pronese pár vět, ze kterých mě zamrazilo v zádech. Cože?! Myslela jsem, že si Alexe jenom dobírá, ale to co vypustil z úst, šokovalo i mě. Tohle jsem netušila ani já... a proto mi chvíli trvalo než jsem to pobrala. Zároveň jsem upřela pohled na Alexe, který naprosto ztuhl a připadalo mi, jako kdyby to s tním měla každou chvíli hodit o zem. Překvapený pohled všech v místnosti naznačoval k tomu, že o tohmle nikdo nevěděl a nejspíše ani vědět neměl. Lehce jsem se zatřásla, když se smích bratra rozezněl místností, ale byl mi tak cizí... ten smích a teď právě i on. U tohoto tématu moc dlouho pozornost neudržel, místo toho zařval ať zavolají služebné, aby seškrábaly zbytky démona ze zdi. na těžko polknu a pohladím Mirys po rameni. V momentě kdy se ale otočí našim směrem, ztuhnu a nestačím ani nic udělat, když mě odtrhne od Mirys.
    "Mir!" vyhrknu a párkrát se k ní natáhnu, ale zbytečně... Bráško... co se ti to stalo? Pomyslím si a trochu vyplašeně se na něj zadívám. Když chytí pramínek mých vlasů, chtěla jsem sebou zacukat ale zůstala jsem jenom paralizovaně stát a chytila se za levé zápěstí a sklopial pohled k zemi. Tohle prostě nemohla být pravda, co se to s ním stalo? Co mu to otec udělal? Znovu jsem se zadívala na démona, jehož démonická podoba mi byla tolik cizí. Byl to opravdu můj bráška? Náhle mě nabídne jednomu z démonů, natěžko polknu a měla jsem co dělat abych nezačala panikařit, když dotyčný ještě k tomu přikývne a změří si mě pohledem. Pootevřu ústa abych něco řekla, ale jenom vydechnu všechen vzduch z plic. Na tohle jsem neměla žádná slova... Obzvláště když pronesl že ho mají vykastrovat a že se mě nikdo ani nedotkne. Byla jsem zmatená a ihned jsem se otočila na Mirys, udělala jsem k ní hned několik rychlích kroků, ale zarazila jsem se, když na mě démon, který ji držel zavrčel. Nechtěla jsem aby nás rozdělili... Zoufale jsem se otočila na Sethara a Alexe... jestli něco neudělají, kdo nás z toho dostane?! A co když nás z toho nikdo nedostane?! Co když.... co se to vůbec děje?! Lehce sem i roztřásly nohy a přitáhla jsem ruce více k tělu. Dostala jsem strach.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Elias 4/3/2018, 02:12

    Celou situaci pozoroval ze stínu jednoho z generálů. Byl zmatený a hodně věcem nerozuměl, přesto poslouchal a kdyby bylo nejhůře, hodlal zakročit. Situace se zdála bý zvláštní a byla to teprve chvilka co měl tu možnost pochopit pár emocí, proto to s nim nijak nehnulo. Byl zmatený, v lidském světě se svým bratrem vycházel, jenže teď to bylo jiné. Překvapoval ho Fen'linův přístup k Alexovi a rodině, kterou měl rád, teď to vypadalo že pro něj nejsou nic víc než jenom pěšáci a prostředky pro získání větší moci. Chtěl se vynořit ze stínu a něco říci, ale zatím jenom mlčel. Díky tomu, že byl propojen s nynějším králem, což se situace pochopit dokázal... cítil že je s ním něco špatně. Ne špatně... jinak. Zamračí se, ale plnou pozornost věnuje démonům okolo, aby propočítal jejich počet. Jenže v tom na něj pouto zatlačí a celým jeho tělem projede nepříjemný pocit, který samozřejmě popsat nedokázal. Co se teď stalo? Nevěděl ale přesto stále tiše pozoroval situaci okolo a přemýšlel co by mohl udělat, co by chtěl udělat.
    "Tohle... je divné," vydechne ze stínu generála, který se vyplašeně rozhldéne okolo, než se démon začne zhmotňovat kousek před ním. Vynořil se ze stínu ve své stínové podobě, kde byl tak dva a půl metru vysoký, zahalený jakoby v černém, stínovém plášti, ze kterého mu trčela jenom kostnatá lebka s rohama a rudýma očima. Nelíbilo se mu jak se věci mají, jak černovlasý démon otočil a věci které říkal... mu nepřišly správné. Po všem co s nim zažil mu to prostě přišlo nesrozumitelné. Rudýma očima prolétl všechny v místnosti a zastavil se až na černovlasém démonovi, ke kterému byl poután.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 02:28

    Sethar:

    Byl jsem rád že to neudělal, možná by tok run dokázal zastavit a obrátit, jenže to bylo zatraceně riskantní, zakázané a byl tu důvod. Runové písmo tak jako samo o sobě mělo dst velkou moc a dalo se využít orpavdu děsivými způsoby, proto jsem jeho nápad chápal, jenže jsem si nemohl dovolit selhat v jeidném úkolu který jsem měl. I když dohlížet na něj bylo těžké... Učil se rychle a za poslední rok se hodně změnil, dokonce bych řekl k lepšímu. Jenže situace kolem nás nebyla vůbec dobrá. Z jeho bratra jsem cítil jakousi moc, která mi nedovolovala nahlédnout blíže, ale rozhodně se až moc podobala té Mephistophelové. Kromě toho, černou krví domestikoval i on, začalo mi to být lehce podezřelé. Jeho forma byla naprosto jiná a už ani zdaleka nepřipomínal Fen'lina, kterým byl dříve. Už to prostě nebyl on a ta černá díra v jeho hrudi... Jenom jsem tiše stál po Alexově boku a probodával démona pohledem. Dobíral si ho kvůli původu a když se nadechl... Chtěl jsem ihned zakročit, ale nestihle jsem to. Sakra!
    Tohle byl problém... Démon prozradil Alexovo tajemství a kdyby ho nehodlal k něčemu využít, tak mu tímhle namaloval terč na čelo, jenže za vším co dělal byly skryté touhy, které jsem se snažil rozeznat. Díky tomu že jsem se na něj nikdy nijak moc neupnul jsem v něm mohl alespoň z části číst a odhadovat co udělá. Až moc se teď podobal svému otci a ten smích, byl tak stejný, tak chladný... jistě bude chtít upevnit své postavení a proto jsem si byl jistý tím, že nás nezabije. Kdyby to chtěl udělat, udělá to tak jako s démonem, jehož lebku roztřístil o stěnu kousek od nás. Zamyšleně se zadívám na Alexe, než vystoupím blíže k jeho bratrovi a lehce se pokloním.
    "Dovolíte mi tedy roznést tuhle zprávu po podsvětí? Jistě by se měl každý dozvědět čeho jste dosáhl a vyvěsit vaše jméno jako hrozbu je začátek pevné a mocné vlády," dovolím si říci a zadívám se na Alexe.
    "Už mě nebaví se tahat s tíhmle idiotem, který nic nedokázal přestože má v rukou tak obrovskou moc. Naučím vás všechno co o runách vím a slíbím vám svou věrnost, pane..." vydechnu a doslova se před nim pokloním a s vážným výrazem zadívám přímo do očí Fen'lina.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 02:48

    Fen'lin s krutým úšklebkem sledoval, jak táhnou vzpírajícího se démona pryč z místnosti, než se jeho pohled opět přesunul na Miriam, chvíli si ji prohlížel, než obrátí svoji pozornost na Eliase, který se zhmotnil kousek od něj.
    "Ah, tady je můj mazlíček!" zasměje se a po chvilce si ho opět přestane všímat, jelikož jeho pozornost upoutá Sethar. Rozešel se k němu, ale k překvapení všech se ukloní a pronese, že chce sloužit Fen'limu a ne Alexovi.
    "Já si říkal, kdy tě ten idiot bez ambicí omrzí!" zasměje se král a rozejde se ke kocourovi. Měl upřímnou radost z toho, že se Sethar rozhodl podělit se s ním o své vědomosti. Věděl, že se má co učit a zkušenosti staršího démona se mohly hodit.
    "Ale raději bych tě měl tady, tvé zkušenosti se mohou hodit... A chci ještě připravit pár věcí, než tě pošlu ke drahé královně Lilith. Rád bych jí pozval na návštěvu a vyjednávání a myslím, že pozvánku neodmítne, když se zaručí její vlastní syn," zasměje se a krutost v jeho hlase nešla nezaznamenat.
    "Alespoň k něčemu budeš, Alexi! Nevíš, co má tvá matka nejraději k jídlu? Přeci jen poslední jídlo by mohlo být dle jejích přání," dodá po chvilce a naznačí tak své plány. Přeci jen se nebál, že by mu je někdo zkazil. Počítal s tím, že Alex neudělá nic, co by ohrozilo Mirys a tu hodlal držet ve svých spárech. Z vedlejší místnosti se najednou ozve pronikavý, bolestný křik, který ještě znásobí Fen'liho smích a za pár minut se vrátí dva démoni od krve, kteří předtím odtáhli démona, který si dovolil toužit po Miriam.
    "Když už jsme u těch cest..." začne a poté ukáže na jednoho generála.
    "Rozšiř mé jméno po království, dej všem vědět, že mají nového, mocnějšího krále... No však víš, co máš dělat," řekne a generál se rychle pokloní a odejde z místnosti. Fen'lin se otočí na další dva a znovu se ušklíbne.
    "A vy... Potřebuji, aby jste mi někoho dovedli... V mém domě v lidském světě jsou momentálně dva upíři... Na tom muži mi nijak nezáleží, chci ho však živého a ve vězení... K upírce se však budete chovat s respektem! Představte si, že je vaše královna. Slušně ji požádáte, aby splnila mé přání a ihned se dostavila. Po cestě ji ochráníte, má větší cenu než vaše životy. Tedy, ona přímo ne, ale pod srdcem nosí dva unikáty, jsem na ně zvědavý, možná se ukáží mocnější, než bych čekal," zasměje se a poté dvěma generálům naznačí, aby se vydali na cestu. Jakmile vyřídí tyto dvě věci otočí se na Sethara a po chvilce v jeho očích zajiskří.
    "Hmmm, jak ti vůbec můžu věřit, jak mi dokážeš svou věrnost?" zasměje se po chvilce a probodne Sethara pohledem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 03:32

    Ne, ne, ne... Nic z tohohle se němělo absolutně stát! Neměl jsem ho tam nechávat s Mephistophelem samotného! Nevím co mu udělal, ale tohle ne... V momentě když všem řekne mé tajemství, které jsem se snažil tolik srýt, doslova zblednu a zůstanu stát na místě, zcela ochromen myšlenkami a pocity, které to ve mě vyvolalo. Dokonale mě ponížil a jestli ve mě chtěl vyvolat pochybnosti o vlastní existenci, dokonale se mu to podařilo. Skoro jsem zazdil jeho ostatní slova a až po chvilce jsem zvedl hlavu od země, abych se ujistil o situaci. Prudce od sebe oddělil Miriam s Mirys, ihned jsem zatnul všechny svaly v těle a chtěl jsem se rozběhnout jejich směrem, ale pohled mého bratra mi dal dost jasně najevo, že ublíží těm, které miluji. Tohle bylo špatné, hodně špatné... Mohl jsem si teď vyslechnout všechno co měl na srdci a abych pravdu řekl, vůbec jsem ho nepoznával. Nebyl jsem si ani jistý, jestli už ho můžu nazývat svým bratrem... Ne, pro teď ne. Jenže vztyčit proti němu zbraň, by znamenalo zabít ženu, kterou jsem miloval a to jsem rohodně nechtěl.
    Zdálo se, že jsme v místnosti naprosto všichni, ale když Sethar najednou vystopuil z řady a ještě se bratrovi poklonil... Nerozuměl jsem tomu, on si srandu rozhodně nedělal. Hrál to.. nebo... nebo? Nebo... co? Opravdu se proti mě právě otočil? Doslova se mi překvapením zatajil dech. Ne... tohle ne! Jestli ho naučí více o runách... je s námi konec. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím a ani uším. Zdálo se že jsme uvízli v té nejhorší situaci, jenže kdo měl tohle předpokládat? Co je to s ním... co se mu to stalo? Teď bych si přál být tolik sobecký, neomezený, napsat runy do vzduchu a pohřbít nás za pomocí kontraktu, který jsme mezi sebou měli. Ne, ne! Tenhle způsob nepřipadal v úvahu. Musím vymyslet něco jiného.
    Mluvil... ale poslouchal jsem ho jenom napůl. Vnímal jsem všechno co říkal, ale něvěděl jsem co si o tom myslet. Pokud se o něco pokusím, odnese to Mirys. I kdybych se ho rozhodl zabít, ostatní mi v tom nejspíše zabrání a potom by to pro ni bylo ještě horší. Nechci aby trpěla za mou troufalost, ale jestli ji ublíží... Nechtěl jsem ani pomyslet na to, co by ji mohl udělat. Jenže by tím ztratil využít pro mě, moc dobře věděl že bych ho neposlouchal. Znovu na těžko polknu a zahlédnu Sethara, který došel až k Fen'linovi,který po něm žádal prokázání.
    "Věděl jsem to a proto..." vydechne a začne psát jednu z černých run, kterou na něj použije.
    "...jakékoli vaše zranění bude přeneseno na mě. Jakýkoli útok, rána, dokonce i ta smrtelná. Pokud se mě budete chtít zbavit, stačí opravdu málo. Později vás tuhle runu klidně naučím, ale nějakou chvíli to potrvá. Je to skoro jako zajistit si nesmrtelnost na základu životů jiných..." vydechne a otočí se zpět na krále.
    "Ačkoli je tahle magie zakázaná, mocní s tím nemají problém ne?" vydechne.
    Byla to co říkal všechno pravda? Opravdu změnil strany? Jestli ho naučí i tyhle runy, pak se obávám že by to mohlo ohrozit celé podsvětí i lidský svět. Sethare... tohle... tohle nemůžeš!
    "Pořád si myslíte že jsem na jeho straně? Právě jsem vám nabídl svůj život, jen se škrábněte a uvidíte...  Tenhle pitomec by vám nikdy nic takového neprozradil, příliš se téhle moci obává, skrývá ji... prý aby se nedostala do špatných rukou. Jenže k čemu potom existuje, když ji nikdo nevyužije?" zasměje se Sethar a z jeho smíchu mi přejde mráz po zádech.
    Znovu natěžko polknu a sklopím pohled k zemi... To co po mě žádal, abych si vybral mezi životy mých nejbližších, mezi Mirys a mou matkou. Nechtěl jsem ztratit ani jednu... Matku jsem poznal teprve nedávno, ale Mirys byla mým životem, díky kterému jsem měl odvahu bojovat, změnit se, žít... Díky ní, pro ní, pro její úsměv, slzy, štěstí radost i pláč... Ale teď... Dostala se tu kvůli němu a teď je v ohrožení kvůli mě... Co jsem měl dělat? V tuhle chvíli jsem si přál oplývat moudrostí. Zbraň v rukou křečovitě sevřu, než ji nakonec pustím. Hlasitě dopadne na zem a rozplyne se. Sám podvolně dopadnu na kolena a sklopím pohled k zemi. Nebylo východiska, nemohl jsem udělat vůbec nic a nechtěl jsem riskovat, že udělám nějakou pitomost, která by někomu ublížila. Selhal jsem tady na plné čáře a ta bezmoc mě za chvíli zcela pohltila.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 11:40

    Stále jsem se tiskla k Miriam, která mě pevně svírala, dokud nás neodtrhly od sebe. Mě postrčil k jinému démonovi, zatímco Miriam si držel u sebe. Znechuceně jsem se otřásla a snažila se tomu démonu jakkoli vysmeknout, ale nešlo to. Zděšeně jsem tedy sledovala, co se děje. Skoro jsem to nebyla schopná pobrat. Bylo toho tolik a já pomalu nevěděla o co jde. Proč se tak choval...?  V hlavě mi zněla stále jeho slova o tom, že je Alex synem samotného Satana, princ temnoty. A mě o tom nic neřekl... Připadala jsem si teď jako pouhá hračka. Jako věc, jako pouhé rozptýlení, než si najde jiné...
    Pevně jsem zavřela oči. *Tohle si vysvětlíme až bude po všem. Teď na tyhle myšlenky prostě není čas!* Rozhodla jsem se odhodlaně a chvíli jsem se ani nehla. Jen jsem sledovala, co se děje dál. Miriam se ke mě pokusila natáhnout, jenže démon, který mě držel na ní zavrčel. Zoufale jsem na ní upřela oči a pokusila se zase tou démonovy vysmeknout. Znovu bez úspěchu. 
    Bylo toho tolik, co mě mátlo, ale pochopila jsem, že Fen nutí Alexe vybrat si mezi mnou a jeho matkou. Byl jen zázrak, že do toho všeho nezatáhl i malou Aelin, jenže jsem se i tak bála, že to ještě přijde. Každopádně jsem se i přes to modlila, aby to tak nebylo, aby si na ni nevzpomněl. Kde vlastně teď mohla být? Alex se o ní určitě postaral... Určitě je v bezpečí a nic se jí nestane. Alespoň to mě trochu uklidnilo. Nepatrně, ale přece. Než jsem si uvědomila, co se dál děje, už Alex klečel na zemi. Jeho zbraň byla ta tam a on teď klečel bezmocně na zemi. Byl bezmocný stejně jako já nebo Miriam a to neměl na rukou ty pitomé náramky. Byl bezmocný, kvůli mně. "Alexi! Prosím... Alexi, nemůžeš...to nemůžeš..." Vydechla jsem sotva slyšitelně, ani já sama jsem nevěděla, co tím myslím. Jen se mi do očí nahrnulo víc slz, které jsem už neudržela v obavě, že ublíží démonovi, kterého celým srdcem miluju. Ne, to Fen nemohl! To mu přeci nesmím dovolit! 
    "Alexi prosím...Musíš něco udělat." Zašeptala jsem zoufale a snažila se k němu dostat. Bylo mi to sotva platné, démon mě držel pevně, až bolestivě. Jediné, co mě napadlo bylo to, že jsem mu dupla na vší silou na nohu a vrazila mu loket rychle do krku. Na chvíli sevření zaskočením povolil a tak jsem se mu vysmekla a rozeběhla se k Alexovi. Sice nevypadal jako Alex, na kterého jsem byla zvyklá, ale musel to být on. Musel! "Lásko...Alexi..." Zašeptala jsem jen co jsem k němu doběhla a padla k němu na kolena. Byl tu pro mě, to bylo hlavní. Chtěl mě odtud dostat, ale něco se muselo zvrtnout. Ale byl tu...nebyla jsem tu sama. Tedy ano, byla tu se mnou celou dobu Miriam, ale on si pro mě přišel. Jenže ho pohltila bezmoc. Chtěla jsem ho nějak uklidnit, ale v tom už u mě byl zase ten démon, který mě měl držet. Čapl mě za vlasy a odtáhl mě za ně. Vyjekla jsem bolestí, ale to už mě vytáhl na nohy a vrazil mi facku. Záhy jsem se zase ocitla na zemi s rudou bolavou tváří a pocitem, jako by mi snad vyrval všechny vlasy. Ale hned na to mě už zase chytil a tentokrát mě už nepustil, ať už jsem se snažila od něj dostat jakkoli.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 12:07

    Pobaveně sledoval kocoura a čekal, co z něj vypadne, to co řekl, ale vážně nečekal. Sotva Sethar použije runu, vysvětli mu, co dělá, rozesměje se ne celé kolo a drápy si prudce zaryje do stehna. Jakmile ruku odtáhne nad jeho ránou se zableskne runa a zranění zmizí, než se objeví na Setharovi.
    "To je skvělé!" zasměje se a zaryje si drápy do stejného místa a se smíchem vytvoří hlubší a delší ránu, než byla ta předchozí.
    "Skvělé! Moudré rozhodnutí Sethare!" řekne kocourovi s jeho rána opět zmizí. Spokojeně se pousměje, když uvidí, jak krev stéká po noze démona před ním a když Alex dopadne bezradně na zem a zruší svou zbraň, vydá se k němu. Zastaví se těsně před ním, ale než stihne něco říct, Mirys se vytrhne ze spárů démona, který ji držel a klekne si vedle Alexe, kterého začne o něco prosit. Fen'lin zasyčí, aby dal najevo, že Alex nemá vůbec nic dělat a když dívku opět odtáhnou, otočí se na démona, který ji držel.
    "To ani neudržíš jednu ženskou? Chováš se tak ke všem dámám," zasyčí na něj, než se opět otočí na Alexe.
    "Jsem rád, že i ty ses moudře rozhodl a poklekl jsi přede mnou!" rozesměje se Fen'lin.
    "Amone? Máš ještě jedny náramky?" zeptá se a po chvilce k němu přistoupí jeden z démonů a podá mu náramky totožné s těmi, které měla Mirys i Miriam.
    "Tááááák, Alexi! Povyšuji tě na dvorního šaška!" řekne Fen'lin se smíchem, než mu nasadí a aktivuje oba náramky.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 13:16

    Natěžko polkl a neměl ani to pokušení zvednout hlavu. Jak se to mohlo takhle posrat? Měli jenom sejmout Mephistophela a utéct odtud. Proč se stalo něco takového? Nepřišlo mi, že by to bratr plánoval a navíc to jak vypadal, prostě nedávalo smysl. Mephistopheles mu musel něco udělat, otázkou bylo co. Někde za mnou stála Miriam, kousek od ní Mirys, kterou držel ten démon, Elias postávající vedle jednoho z generálů a opodál leželo mrtvé tělo bývalého krále. Tahle situace prostě byla natolik šílená, že jsem pořád nemohl věřit tomu, co se děje. Pozvednu hlavu až ve chvíli, kdy se bratr bavil se Setharem. Znechuceně se zadívám na kocoura a pevně stisknu ruce v pěst. Pořád jsem netušil jestli to myslí vážně, ale pokud to jenom hraje a nasadi v krk svůj život, pak... Kde jsou jeho chytrá slova o tom abych nedělal nic zbrklého? Vypadalo to, že si pozornost krále získal. Chvíli jsem sledoval jeho krvácející ránu na stehni, než jsem novu sklopil hlavu. Jenže v tom najednou... zaslechnu své jméno. Byla to Mirys, ta která mě prosila.. prosila že nemůžu... co nemůžu? Jenom tak se podovlit mému šílenému bratrovi a vzdát se be boje? Co nemůžu? Pokleknout před nim? Něco udělat... něco, cokoli... vymyslet teď hned... Co jsem mohl sakra udělat? Všechno co udělám se odrazí na lidech které miluji, jak bych mohl být tak troufalý abych něco udělal? Ucítil jsem její dotek na svém rameni, oslovila mě. Lehce pozvednu hlavu abych se na ni podíval, ale bylo to jen krátce, než ji démon za vlasy odtáhl pryč. Ztuhl jsem na místě a když jsem zaslechl její bolestné vyjeknutí, bodlo mě u srdce. Než jsem se nadál, měl jsem na rukou náramky bránící mi využívat magii... Zcela jsem ignoroval bratrova posměšná slova a pln vzteku, že se ji opovážil jeden z démonů ublížit, jsem vstal ze země a prudce se proti němu vyřítil.
    "Jak se jenom opovažuješ ji ublížit!" zavrčím vztekle a udeřím démona pěstí přímo do obličeje. Očima si prohlédnu Mirys, která měla rudou tvář a po tvářích ji stékaly slzy. Démon pod ranou zavrávoral a dívku pustil. Podepřel jsem ji jednou rukou, než jsem ji opatrně posadil na zem a znovu vyběhl proti démonovi, který sáhl po zbrani u svého boku a i když se jimečem ohnal, chytl jsem jej do drápů, vyškubl, pevně chytil za rukojeť a pln vzteku jsem jej rozřízl vejpůl. Náramky mi možná zamezovaly ve využívání magie, ale to že jsem byl stále démon, nedokázaly zapřít. Znovu sevřu meč pevně v ruce a nenávistě zavrčím na všechny okolo, až můj pohled spadne na mého šíleného bratra.
    "Jestli ji ublíží ještě někdo, s žádným z tvých plánů ti nepomůžu a Lilith s Nearrou ti budou dělat velké problémy. A ne jenom ony..." zasyčím na něj a znovu sevřu zbraň pevně v rukou, ale nic nedělám. Kdybych proti němu vyběhl, teď bych neměl vůbec žádnou šanci. Znovu mi v hlavě zazněla slova od Mirys, ale co jsem mohl udělat aniž bych nás tím odsoudil k smrti?
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 13:33

    Snažila jsem se dívat se na Alexe i když mě ten démon odtáhl. Dost mě vyděsilo, že i jemu nasadili náramky, které nám zabraňovali používat magii. Teď jsme byli naprosto bezmocní. Sethar se přidal k Fenovi a my zůstali sami bez magie. Než jsem si uvědomila co se děje, Alex už byl u nás, u mě a toho démona, kterému vrazil pěstí. Klopýtla jsem k němu, ale Alex mě zachytil a pomalu mě posadil na zem. Chtěla jsme ho zastavit, aby tu se mnou zůstal, jenže on byl rychlejší a už s ním bojoval. Neměl ani zbraň ani nemohl používat magii a přesto toho druhého démona zabil. Byl to nechutný pohled, když ho rozpáral vejpůl a já už neudržela obsah žaludku tam kde byl a všechno, co jsem mohla, jsem vyzvracela na podlahu vedle sebe. Bylo mi nehorázně špatně a před očima jsem měla stále ten výjev, kdy se démon rozpadl na dvě části mrtvý k zemi. Bylo to odporný a nechutný a já se teď cítila ještě slabší, ještě nanicovatější. Kdybych tu nebyla... Kdyby mě Alex nemiloval, určitě by Fena nějak zvládl. Věděla jsem to. Fen má teď proti němu jen mě, ale kdyby mě neměl... Alex by to všechno nějak vyřídil. Nejspíš až teď mi došlo, co jsem mu chtěla říct. Jenže teď jsem se na něj ani nedokázala podívat, natož abych mu řekl, že na mě nemá brát ohledy a udělat, co je potřeba, aby se zachránil a aby pomohl Fenovi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 13:52

    Pobaveně sledoval naštvaného Alexe, který po chvilce rozpůlil démona vejpůl. Věděl, že démony byl silný a byla škoda o něj přijít, přesto mu jeho smrt nevadila. Vadila mu spíš neposlušnost Alexe. Když jeho bratr je zasyčí, že pokud jí ublíží, nepomůže mu s žádným plánem a bude mít problém jak s Nearrou, tak Lilith, na chvíli se zasekne na místě, než se opět rozesměje.
    "Slyšeli jste? Nikdo se té dívky ani nedotkne! Máte zakázáno jí ublížit bez mého rozkazu!" řekne nahlas a všechny přítomné přejede pohledem.
    "Ale tvé chování tolerovat nebudu, měl by jsi znát své místo, šašku," zavrčí naštvaně, než jeho tělo opět obklopí elektřina a prudce vyrazí proti Alexovi. Věděl, že teď má díky magii opravdu na vrch a tak mu vyrazí meč z ruky a prudce ho udeří pěstí do břicha a odsune ho tím o několik metrů dozadu. Nijak však nezastavoval, přesune se za démona a srazí do k zemi, zatímco mu kolem těla omotá velké množství drátů tak, aby nemohl vůbec hýbat rukama. Věděl, že tohle by nebylo tak snadné, kdyby měl Alex magii, měli stejné schopnosti a jejich rychlost i reflexy by se vyrovnaly, ale teď? Mohl si v podstatě dělat, co chce. Kopne do démona na zemi, aby ho přetočil na záda a poté mu dupne na hrudník tak prudce, že se místností ozve zakřupání žeber. Při tom zvuku se Fen'lin radostně ušklíbne, než Alexovi omotá dlouhý ocas kolem krku a zvedne ho do vzduchu tak, že měli obličeje jen kousek od sebe.
    "Ještě jednou a nebudu trestat tebe, ale ji! Uvidíme, co má síla udělá s jejím lidským tělem! Nebudou to jen zlomená žebra, ale i páteř a vnitřní zranění!" zasyčí rozzuřeně, než s démonem prudce švihne o zem.
    "Nebo nechám všechny démony v paláci, aby si s ní užili, to je možná ještě lepší nápad," zamumlá zamyšleně, než se vydá ke svému trůnu, na který se usadí a přelétne všechny pohledem.
    "Co tady ještě děláte?! Nemáte něco na práci? Rozchod a ukliďte to tady!" zařve rozzuřeně na své poddané.
    "Miriam s Mirys zavřete zpátky do jejich pokoje, nesmí odcházet! Šaška mi tady nechte, ale také mu zařiďte pěkný pokoj! Sethre... Chci s tebou probrat pár věcí!" začne vydávat rozkazy a netrpělivě začne poklepávat prsty o kraj trůnu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 14:31

    Sám ztuhl na místě a chvíli sledoval bratra, než se ohlédl na Mirys, která se vyzvracela na podlahu. Chtěl zašeptat že se omlouvá, ale tohle zůstalo jenom v jeho hlavě. Místo toho k ní přiběhla Miriam a okamžitě ji chytila za ramena a ochranářsky si ji přitáhla k sobě. Nebyl čas na pochybnosti a nemohl jsem se dívat na to, jak ji démon ubližuje. Mirys mě teď zřejmě viděla jako monstrum, někoho kdo je opravdu dobrý jenom v zabíjení, ano... byla to má podstata, vyrůstal jsem na smrti druhých, zvyklý sloužit, stoupat v postavení a plnit rozkazy, ale od toho všeho jsem byl, osvobozen a toužil jsem po normálním životě, kde jsem mohl být sám sebou, šťastný a nechat tuhle svou minulost za sebou. Teď mi bylo jasné že jsem nemohl. Selhal jsem na plné čáře a můj bratr měl pravdu v tom, že jsem byl ostudou všech démonů, protože jsem si vybral jiný život. Vztekle jsem na něj vrčel a propaloval ho nepříčetným pohledem,kdybych mohl zabíjet pohledem, už by tam dávno nestál, ale přesto všechno to byl pořád můj bratr... jenom mu hráblo... ubližoval všem které měl rád a něco s ním bylo.
    "Bratře," osloví jej, ale to už se zarazí a všem oznámí, že se jí bez jeho svolení nikdo nedotkne. Poté však oznámí svou nespokojenost o jeho poslušnosti a osloví ho šaškem.
    "Nebuď tak nadutej jenom protože máš kam položit svůj démoní zadek," zasyčím ale to už mi Fen'lin stihne vyrazit meč z ruky a dostanu pěstí do břicha, díky čemu dost zavrávorám a málem spadnu na zem. Tak tak se udržím na nohách, jenže v té rychlosti ani nepostřehnu, že se démon dostal za mě a letěl jsem tvrdě k zemi. Skoro mi vyrazil dech, ihned se pokusím zapřít rukama o zem, ale ucítím jak mé tělo svazují dráty, které mi zamezovaly v pohybu. Neměl jsem obmotané jenom ruce, ale i křídla, která zůstala přitáhlá u těla. Znovu dostalnukopačku, což mě odsune stranou. Na bolest jsem byl zvyklý, ale co jsem nečekal, bylo že mi edním prudkým kopancem zláme žebra. Bolestně zasyčím a jakmile mě zvedne do úrovně svého obličeje, plivnu mu krev do očí. Celý hrudník mě zabolí a nenávistně probodnu démona očima. Jakmile začne mluvit... doslova přestanu dýchat. V očích se mi zaleskne strach, ale nebyl to strach o sebe, ale o dívku kterou jsem miloval. Co... co to dělám?! Takhle ji akorát odsoudím k smrti! Nemohl jsem se hnout, kolem těla jsem měl obmotané dráty, zlámaná žebra způsobovala akorá to, že každý byť jen nepatrný pohyb ve mě vyvolal vlnu bolesti. Než se nadám, znovu letím stranou ale tentokrát se už nezvednu, nebylo jak a proto se o to ani nepokouším. Jenom natočím hlavu na bratra, který promluvil a větu kterou řekl... dost výrazně se mi ten strach odrazil v očích a vůbec jsem to neskrýval.
    "N-ne... ne... ne," zachraptím a zapřu všechny svaly v těle, chtěl jsem se postavit, ale akorát jsem si tím ublížil a dráty kolem těla byly dost pevné. Znovu začne vydávat rozkazy a tak panicky prolétnu místnost, než se trochu klidněji zadívám na Mirys.
    "Mir.... Mirys!" vyhrknu rychle a znovu se pokusím z drátů dostat, ale nešlo to. Chtěl jsem za ní, chtěl jsem ji obejmout a nepustit, zmizet s ní odtud, cokoli ale mohl jsem jenom bezmocně ležet na zemi a dívat se jak se ji saží odvléknout pryč. Nic a nikdo jiný mě teď nezajímal.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 14:46

    Sledovala jsem chvilku Fena, jen proto, že kdybych se podívala na Alexe, asi bych to nezvládla..nehledě na to že byl stále u té nechutné mrtvoly. Jenže to už ke mě přiběhla Miriam a objala mne. Hned jsem se k ní přitiskla a pevně ji sevřela v obětí. Byla jsem ráda, že jí neublížili a že je v pořádku. Ale nemohla jsem si být jistá na jak dlouho. I když ji Fen chránil i teď, když se choval jako magor, ji chránil. Za to Alexe ne. Tomu se nebál ublížit, jak jsem už na vlastní oči viděla. S hrůzou jsem sledovala, jak srazil Alexe na zem a jen co mu dupl na hrudník a síní se ozvalo hlasité křupání několika Alexových žeber, vyskočila jsem od Miriam a vykřikla Alexovo jméno. To křupání jsem stále slyšela dokola a dokola v hlavě. A i když byl můj milovaný potřísněný krví několika démonů, stále jsem ho milovala. Milovala jsem ho už jen proto, že by radši zemřel, než aby nechal ubližovat mě. Byl to stále ten, kterého jsem milovala, i když mi toho ještě tolik neřekl. Nebyl dokonalý, ale to ani já. Ale to už ho Fen znovu odhodil stranou. "Ne! Alexi!" Vykřikla jsem zase a chtěla se k němu rozeběhnout. Zároveň jsem ale nechtěla nechat Miriam samotnou, ani ona mě nenechala samotnou. Rychle jsem ji popadla za ruku a rozeběhla se i s ní za Alexem. Bylo mi jedno, co nyní Fen říkal. Já vnímala jen Alexe a Miriam, kterou jsem táhla za sebou. Byla jsem už na půli cesty za ním, když nám na Fenův rozkaz zastoupili cestu další démoni a když se na mě upřely Alexovi oči. Natáhla jsem k němu ruku přes ty démony a pokusila se za ním prodrat i když mi bylo předem jasné, že mě démoni nenechají. A také že ne. Popadli mě i Miriam a nesli nás zase do toho příšerného pokoje bez oken. A já zůstala očima viset na Alexovi dokud jsem mohla, s tichou prosbou, zoufalou prosbou aby neumřel, aby přežil hlavně on - už kvůli Aelin, jeho matce a i kvůli mně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 15:39

    Nelíbila se mu neposlušnost jeho bratra a Mirys, neustále se snažili chránit jeden druhého, dostat k sobě... Když však viděl jejich zoufalé výrazy, strach v dívčiných očích... Musel se začít smát. Brzy se celá místnost téměř vyprázdní, zůstane jen Alex, který byl stále spoutaný na zemi, Sethar a Elias, který stále nerozhodně postával stranou. Fen'lin luskne prsty a drápy, které svazovaly Alexe zmizí.
    "Vstávej, kdo se má na tebe dívat..." zasyčí na něj, než obrátí pozornost na Sethara, kterému naznačí, aby přišel blíž.
    "Znáš královnu Lilith lépe, než kdokoliv z nás... Co všechno je podle tebe ochotná obětovat proto, aby její syn žil?" ušklíbne se, v hlavě se mu už formoval plán, jak se zbavit dvou královen.
    "A ta tvá runa... Můžeš ji dát i na někoho jiného? Byl by to skvělý způsob, jak se zbavit Nearry, která o runách vůbec nic netuší!" pokračuje nadšeně a zadívá se na Eliase, kterého taky hodlal zaměstnat.
    "Eliasi! Prozatím ti dám na starosti Alexe, je sice bez magie, ale i tak je dost silný! Pro tebe by však neměl být problém! Jakmile se o něco pokusí, někoho zabije, ihned mi to řekni a bude adekvátně potrestán! Tedy.. .Mirys bude adekvátně potrestána!" zasměje se, jako by právě vymyslel ten nejlepší plán na světe. A taky že ano, díky tomuto mohl mít Alexe kompletně pod palcem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 16:12

    Nemohl nic dělat, jenom tam bezmocně ležel a díval se jak táhnou ženu kterou miloval pryč. Stiskl zuby k sobě a několikrát jimi zaskřípal, než dráty povolily a jeho bratr jej znovu oslovil. Cítil jak v něm narůstá vztek a nedokázal se ani trochu uklidnit, spíše naopak. Měl každou chvíli chuť proti němu vyrazit a bylo jenom zázrakem že to ještě neudělal. když byl vyzvaný k tomu aby se postavil, nakonec to udělal a postavil se, s čímž opět probodl svého bratra nepříčetným a agresivním pohledem. Jeho bratr svou pozornost přenesl ke kocourovi, který se zamyslel.
    "Kráovna Lilith... Je chytrá, ale nemyslím si, že by se vzdala svého místa jenom kvůli Alexovi, i když těžko říci. Myslím že bude jendoduší jí přímo odstranit a kdo se na to hodí lépe než její syn?" poznamená a obrátí se na mě. Doslova na prázdno polknu a zavrčím.
    "Ty šmejde! Jak mu vůbec můžeš pomáhat?" zasyčím na kocoura a ten se nademnou jenom zasměje a obrátí se zpět k bratrovi.
    "Donutil bych ho uzavřít schůzku s Lilith, nejlépe ji požádat aby přišla pomoci v nouzi. Pod nátlakem jeho milované bych ho donutil aby svou matku zabil. Jsem si více než jistý že zvolí smrt královny Lilith," řekne a v tu chvíli naprosto ztuhnu. Měl pravdu, viděl mi do hlavy a tohle... Ne, ne... Nechtěl jsem zabít svou matku, neudělala nic špatného! Znovu se však obrátí na bratra a přešlápne na místě.
    "Hmmm, mohl bych ale nevím jestli dokážu prolomit její ochranu, leda by se na ni přílši nesoustředila," řekne nakonec a bylo vidět že nad tím přemýšlí. Co sakra... Proč? Proč mu pomáhal? Nerozuměl jsem tomu a teď jsem si připadal bezradnější než kdy jindy. Co mám udělat? Co můžu duělat? pořád ty samé otázky, mohl jsem jenou kňourat a nevymyslel bych nic kloudného. Zanedlouho ke mě přistoupí Elias a zamyšleně mě sjede pohledem.
    "Dobře," ozve se ale potom se zarazí, chvíli jsem ho sledoval ale z jeho výrazu jsem nedokázal nic vyčíst. Jenom tam stál, jakoby čekal na další rozkazy. Co se to se všemi děje? To všichni zešíleli?! To co bratr říkal se mi ani trochu nelíbilo a to co navrhovali ostatní... byl jsem v pasti.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 16:42

    Pozorně poslouchal kocoura, přikyvoval a zcela ignoroval Alexe, který postával opodál. Sethar měl pravdu a Fen'linovi se již začal v hlavě tvořit plán. Nijak s ním však nespěchal, chtěl si se svými hračkami ještě pohrát.
    "Skvělý nápad, Sethare! Ale pustíme se do toho, až trochu více upevním mou vlastní pozici v království! Chci absolutní poslušnost od všech, jinak se do ničeho takového pouštět nehodlám," zasměje se a poté se zadívá na Alexe.
    "Stráže! Doprovoďte Alexe do jeho pokoje... Dejte ho někam, kde je magická bariéra a postavte před jeho dveře jednoho z generálů, aby ho hlídal. Nesmí opustit pokoj," řekne a naznačí Eliasovi, aby je raději sledoval ze stínů, kdyby se Alex o něco pokusil. Jakmile zůstal v místnosti se Setharem sám, začne s ním probírat detaily jejich plánu a situaci v království.

    Celé dopoledne dalšího dne strávil vyřizováním nejrůznějších věcí a poté se opravdu začal nudit. Byl se Setharem a Eliasem v trůním sále a po chvilce se rozhodne, že povinností bylo dost a je čas na zábavu.
    "Přiveďte Mirys a Miriam," řekne strážím a ušklíbne se, zatímco dá Setharovi dost jasně najevo, že pro dnešek končí.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 2 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 05:41