Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 16:53

    Nevím jak dlouho jsme byly s Miriam zavřené. Jen co nás zamkly, jsem se spolu s ní schoulila na posteli a tiskla se k ní. Chvíli se mě Miriam snažila uklidnit slovy, ale když jsem jí neodpovídala, po chvíli přestala a tak jsme se k sobě jen tiskly. Mě to stačilo, pro teď. Stále jsem měla před očima Alexe a to, jak mu Fen ubližuje. Jak mu vyhrožuje, že když ho nebude poslouchat, tak příště ublíží mně. Chtělo se mi z toho brečet - byla jsem pro Alexe jen přítěží! Bezmocná a k ničemu. Díky těm myšlenkám, které mě vyčerpávaly, jsem i na pár hodin usnula, ale nevím na jak dlouho. Kdysi bych se možná orientovala v čase, který uběhl i když jsem neviděla slunce, ale dnes už ne. Neměla jsem na to ani náladu, nechtělo se mi. Jen jsem se každou vteřinou bála, co provedou Alexovi nebo už provedli? 
    Zrovna když to mohla být hodina od toho, co jsem se vzbudila, se dveře otevřeli. 
    Přitiskla jsem se k Miriam ještě víc a pevně jsem ji sama sevřela v obětí.Přišli k nám dva démoni a další dva čekali před pokojem. Každý nás vzal z jedné strany za paži, takže jsme alespoň mohly být pořád u sebe. Další šel před námi a poslední až za námi. Takhle nás odtáhly do trůní síně. Sice byla teď čistá, ale já měla zase před očima všechnu tu krev, mrtvá těla démonů a bezmocného Alexe, kterému Fen ubližuje. Hned jsem se rozhlédla, jestli tu Alex někde není, ale nebyl.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 4/3/2018, 17:01

    během dne jsem se snažila uklidnit Mirys konejšivými slovy, ale byla naprosto mimo a vůbec mi nevěnovala pozornost. Zdálo se mi, že jí slovy akorát přitěžiji a tak jsem brzy zmlkla i já. Sem tam jsem těkala očima po pokoji a poslouchala každý zvuk který se ozval zpoza dveří. Sem tam jsem zaslechal démony jak se baví, ale ani tak jsem jejich rozhovorům nevěnovala příliš času. Nerozuměla jsem tomu co se dělo, proč se Fen choval tak jak se chová, ale ubližovalo mi to. Už jenom to že ubližuje všem, které měl tolik rád. Co se změnilo? Proč je můj bráška takový? Říkal že mi nikdo neublíží, ale ani tak mě to neuklidnilo, už jenom protože jsem nechtěla aby ubližoval ostatním, Alexovi, Mirys. Proč se dělo něco tak zvráceného?
    Zrovna když se vdeře rozevřely, Mirys se kě mě přitiskla a byly jsme odvedeny do trůního sálu. Ihned se zamračím na bratra, který seděl a znudeně poklepával rukou na opěradle. Po jeho boku stál Sethar, který zrovna přikývl a postavil se stranou. Byl tu i nějaký jiný démon, který stál opodál a propaloval nás pohledem. Bála jsem se promluvit a zeptat se ho co se děje, proto jsem jenom mlčela a čekala až nás démoni pustí, což az chvíli udělali. Proč si nás nechal zavolat? Ani trochu se mi to nelíbilo...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 17:07

    Znuděně poklepával drápy na opěradle trůnu a čekal, až se dveře otevřou. Zpozorní, když uvidí dvě dívky a okamžitě se smíchem vyskočí na nohy, než se k ni rozejde.
    "Miriam, Mirys! Rád vás vidím! Doufám, že se příliš nenudíte," zasměje, než si odchytí jednoho z démonů, kteří přivedly dvě dívky a něco mu tiše pošeptá. Démon přikývne, než se zase všichni vydají z místnosti ven.
    "Přemýšlel jsem, že bychom se mohli společně trochu zabavit," zasměje se a přiskočí k Mirys, které po chvilce sundá náramky zamezující ji v používání magie. Dával si však pozor, mohla být vyděšená, ale nehodlal riskovat, že na něj ze zoufalství zaútočí.
    "Nemusím ti snad říkat, že neutečeš a každý tvůj čin bude mít následky, že ne?" vydechne s úsměvem, než se vydá zpátky ke svému trůnu.
    "Eliasi, pokud se jedna z nich o něco pokusí, spoutej je trny, ano?" usměje se a po chvilce se velké dveře znovu otevřou a démoni vhodí dovnitř démonku, než opět odejdou.
    "Violet! Dlouho jsme se neviděli," zasměje se Fen'lin.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 17:17

    Nechápavě a vyděšeně jsem celou dobu sledovala Fena, jak seděl na trůnu, jak přišel blíž i když přiskočil až ke mě a sundal mi náramky. Jeho slova mi rozhodně nepomohla ke klidu to spíše naopak. V tomhle jeho..stavu jsem se jen bála, co to může znamenat. Naprázdno jsem polkla a hned se zase přitiskla k Miriam. Dokud jsem neměla náramky, utvořila jsem kolem mě i kolem ní štíty. I když Fen rozkázal, že se jí nikdo nedotkne a mě jen na jeho rozkaz - stejně jsem to nehodlala riskovat. Byl šílený! A proto jsem do naše štíty vytvořila opravdu pečlivě. "Nic se ti nestane..." Zašeptala jsem Miriam, aby to nikdo neslyšel, jen ona a v duchu jsem doufala, že brzy přivedou i Alexe, abych mohla utvořit štít i kolem něj. Zoufale jsem toužila po tom, aby se mu nic nestalo. Aby byl v pořádku, ale to že tu nebyl mě jen víc znervózňovalo. 
    A pak do trůnního sálu vhodily další démonku. Netušila jsem, kdo to je, dokud jsem nezaslechla to jméno. Fen mi o ní říkal, byla to jejich matka. A já jí teď litovala. Fen ji nenáviděl i když byl v pořádku, ani jsem si nechtěla představit, co s ní zamýšlí v tomhle stavu. Naprázdno jsem polkla a jen sledovala Fena s Violet, takže jsem si ani nevšimla, že jsem skrz můj kontrak s Darrenem začala využívat temné magie, která se kolem mě a Miriam začala plazit. Šla od našich nohou a kroužila kolem nás, jako by to byl had, který se vrhne na kohokoli, kdo se až moc přiblíží.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 4/3/2018, 17:35

    Bála jsem se toho co se bude dít. Nedokázala jsem si představit co všechno bude bratr schopný udělat v tomhle stavu nám, když ani Alexe v tomhle ohledu vůbec nešetřil. Znovu se zadívám na bratra, který nás uvítal s tím že nás rád vidí a snad se příliš nenudíme. Trochu nervózně jsem pohodila ocasem a zamračila se. Tohle nebyl Fen'lin, nebyl to můj bratr... nemohl to být on! Ani trochu se mu nepodobal a choval se jako šílenec!  Najednou přiskočil až k nám, sundal Mirys náramky a já ihned cítila jakýsi druh magie, který byl určen na ochranu. Mirys zašeptala že budu v pořádku, jenže jsem se ji o ochrnau neprosila, neměla nic dělat! bratr je ve stavu kdy se ji nebdue bát ublížit... tak proč to dělá? Chtěla jsem něco namítnout, jenže v tom se velké dveře otevřeli a v místnosti se objevial démonka, jejíž výzor mě okamžitě udeřil do očí.
    "Violeta..." vydechla jsem nevěřícně, ačkoli to mělo zůstat v mé hlavě a sotva jsem něco dořekla, už u nás stál velký démon a tudýma očíma nás pozoroval. Vylekaně jsem sebou zacukala a ustoupila přestaň!" zavrčím na ni a poplašeně se zadívám na démona, jehož trny se obmotaly kolem mého těla, než se prudce zadíval směrem k Mirys, ale prvně se otočil na Fen'lina, jakoby snad čekal jestli ji má zastavit. Skutečnost že je Violeta někde za námi se mi ani trochu nelíbila, jindy bych ji skočila po krku a zabila ji jen co bych mohla, ale kdybych to udělala, co by na to asi řekla Mirys? Už by mi tolik nevěřila, akorát bych docílila toho, čeho bratr nejspíše dosáhnout chtěl. Překvapilo mě, že šlahouny, které mě chytily byly bez trnů, takže mě akorát svazovaly abych se k Mirys nemohla přiblížit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 17:43

    Pobaveně sledoval, co se bude chtít, ale když se kolem Mirys objeví temná energie, kvůli které Miriam uskočí stranou a přestane si všímat Violet, zamračí se a zadívá se na Eliase, který už stál u obou dívek a omotá Miriam dlouhými šlahouny.
    "Mirys!" zařve démon naštvaně a vyskočí na nohy.
    "Neříkal jsem, že nemáš nic zkoušet?! Co to má znamenat?" zavrčí a propálí ji pohledem.
    "Eliasi... Ať toho nechá, kazí mi zábavu! A jestli má kolem sebe štít, znič ho! Ale neubližuj jí, zatím..." zavrčí a vydá se dlouhými kroky k Violet, která ho zděšeně pozorovala.
    "To, že jsem ti sundal náramky neznamená, že jsem ti dovolil používat magii," zasyčí a chytí Violet za vlasy, než jí dosmýká přímo před Miriam, která byla stále spoutaná šlahouny a donutí starší démonku klečet na zemi.
    "Mám pro tebe hračku, sestřičko! Po tom co ti udělala... Neříkalas, že je tahle pomsta tvá? Že do toho nemám zasahovat? No! Tady ji máš a můžeš si hrát, jak dlouho chceš! Ta zrádkyně tě přeci předhodila otci, aby si získala jeho přízeň! A to ti tvrdila, jak tě miluje a nikdy neopustí," zasyčí Fen'lin na svoji sestru, než Violet pustí a poodstoupí trochu dozadu.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 17:53

    Nechápavě jsem se zadívala na Miriam, která ode mě odskočila a pak na své nohy, kolem kterých stále plynula temná magie jako černý kouř. Vůbec jsem netušila, že bych dokázala skrze kontrakt využívat i temnou magii a dost mě to překvapilo. Neměla jsem na to slov, ale rychle jsem se s tím snažila přestat. Už jen kvůli tomu, že kvůli mě byla Miriam uvězněný šlahouny. Vyplašeně jsem se zadívala na Eliase a ustoupila před ním vyděšeně o krok blíž k Miriam. "J..já nechtěla nevím...nevím jak to...to ono samo..." Zakoktala jsem se v naději, že když to vysvětlím tak Miriam pustí. Toho démona jsem si vybavovala jen ze včerejška, ale když byl teď až u mě, naháněl mi o to větší hrůzu. Temná magie zmizela tak, jako se objevila, ale štít... Naštěstí Fen mluvil jen o mém štítu, ne o tom, kterým jsem chránila Miriam a tak jsem tedy ten svůj zrušila. Ten který mě však chránil před magií zůstával. Byl tu vždy a zmizel by jen kdybych se na to pečlivě soustředila, ale to nikdo nevěděl a já jim to rozhodně říkat nehodlala. 
    Když jsem strachy zrušila štít i zahnala temnou magii, znovu jsem upřela pohled na Miriam, u které teď klečela Violet. Netušila jsem, co všechno jí mohla udělat, ale to mi třeba někdy poví sama Miriam. Jenže proč ji teď Fen přivedl? Proč zrovna teď? Chtěl snad, aby ji Miriam zavraždila? Ale k čemu by mu to bylo? To jsem stále nechápala.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 4/3/2018, 18:05

    Zoufale jsem se dívala na Mirys, která po chvilce začne koktat a ustoupí před démonem. Zanedlouho šlahouny povolí, až mě démon úplně pustí a odstoupí stranou aby nebránil výhledu jeho králi.
    "Tvou magii cítím děvče, ale radím ti aby jsi ji nepoužívala. Proti mě nemáš šanci," vydechne varovně a probodne ji rudýma očima.
    "Máš jediné štěstí, že jsem vázán k poslušnosti, slovy krále," dodá a hned na to se zatváří tak nějak ublíženě? Co to mělo znamenat? Byl to jenom zlomek vteřiny co jsem něco zahlédla v jeho očích, ale zmizelo to. Když se podíval na mě, ucukla jsem pohledem a zadívala se na bratra, který mi doslova přehazoval matku na stříbtném, ne-li zlatém podnose.
    "A-ale...Ale to není správné. Chtěla jsem ji najít sama, odchytit si ji, vypátrat ji a potom ji donutit aby zaplatila za to co mi provedla! Co to bě provedla! Fenny! Vzapamtuj se... bráško, tohle nejsi ty! Prosím, nedělej to! Chováš se jako náš otec, děsíš mě! Nikdy jsi se mu nechtěl podobat, tak proč tohle všechno? Proč tak najednou?!" vyhrknu na něj a lehce roztáhnu křídla a máchnu ocasem, přičemž rozhodím rukama.
    "Nikdy jsi nechtěl klesnout na jeho úroveň, ale teĎ se chováš ještě hůř..." vydechnu a sklopím pohled k zemi. Svých slov jsem okamžitě zalitovala a tak jsem si dala ruku před pusu a několikrát couvla dozadu. Co.. co to říkám?
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 18:15

    Slova Mirys ho vůbec nezajímala, prostě chtěl, aby ho na slovo poslouchala a dělala, co chce. Odfrkne si a stále sleduje Miriam, která se ale nějak neměla k tomu, aby se pomstila Violet, která s vyděšeným výrazem klečela na zemi a lehce se třásla. Miriam na něj začne mluvit, ptát se, co se s ním stalo, což se Fen'limu očividně nelíbilo. Zamračeně ji sledoval a jakmile domluví, udělá k ní několik rychlých kroků a vrazí ji plnou silou pořádnou facku, která by měla o hodně horší následky, kdyby Miriam kolem sebe stále neměla štít, který o všem při nárazu praskne.
    "Mirys!" zařve Fen'lin naštvaně a prudce se na ni otočí, než k ní přiskočí a chytí ji pod krkem.
    "Říkal jsem žádná magie!" zavrčí na ni, než ji opět pustí a odstrčí stranou.
    "Raději se změň na nějaké malé, neškodné zvíře, ať se na tebe nemusím dívat," vyprskne naštvaně, než se otočí zpátky na Miriam.
    "A ty!" začne stále rozzuřeně.
    "Měla by ses naučit mlčet! Tvůj budoucí manžel to jistě ocení, když tě pěkně vychovám k poslušnosti! Myslím, že Ferael neodmítne někoho, jako jsi ty jako svojí manželku na důkaz našeho spojenectví!" zavrčí na ni a založí si ruce na prsou.
    "Brzo budu mít toho tvého upíra ve vězení a snad nemusím říkat, co se stane, pokud se o něco pokusíš," zasyčí zlostně.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 18:25

    Omluvně jsem se podívala na Miriam, ale to už mi Elias jasně dal najevo, že ví o mé magii i o tom štít, který jsem držela kolem Miriam, ale rozhodně jsem ho nehodlala jen tak zrušit. Ne když jsem si nebyla jistá, co Fen udělá. A taky se nakonec ukázalo, že to nebyl až tak špatný odhad, když jí po chvíli mluvení vrazí facku, která prolomila i můj štít. Miriam to tedy asi trošku cítila, ale jinak většinu úderu pohltil můj štít, za což jsem byla neskutečně ráda - hlavně že Miriam neuhodil plnou silnou. Také jsem byla ráda, že už své štíty ovládám víc, že jsem tu ránu necítila jako by byla mířená na mě, ale cítila jsme ji jen vzdáleně. Naprázdno jsem polkla když Fen vykřikl mé jméno a přiskočil zase ke mě. Chytil mě pod krkem a tak jsem mu zaryla nehty ihned do rukou ve snaze donutit ho, aby mě pustil. Zasyčel na mě, že říkal žádná magie a že bych se měla proměnit na nějaké malé neškodné zvířátko." Zamračila jsem se na něj vzdorovitě. V tuhle chvíli jsem měla chuť vystartovat po něm v podobě pumy nebo ještěra, ale bůh ví, co by pak udělal a tak jsem to nehodlala riskovat, ale neproměnila jsem se. Jen co mě pustil, sotva jsem se udržela na nohou a lapala po dechu, ale nehodlala jsem mu vyhovět v tom, že bych se tady - mezi všemi těmi démony - proměnila v neškodné malé zvíře. To rozhodně ne. O to odhodlanější jsem byla, když začal o tom, že našel Miriam ženicha. Nenechám ji v tom. Rychle jsem k ní přiběhla, i když u ní byl i Fen a ochranářsky jsem kolem ní znovu vztyčila štít. Rozhodně ho nenechám, aby jí ublížil.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Khora 4/3/2018, 18:49

    Zhluboka se nadechnu a lehce se pod všemi těmi emocemi začnu třást, to už byl ale Fen najednou u mě a vrazil mi facku. Magie šítu se v tu chvíli zaktivovala na obranu, ale kromě lehké facky, kterou jsem naštěstí skoro ani necítila, jsem dostala ránu magickým výbojem do celého těla, až jsem pod tou chvilkovou záplavou bolesti, která se mi rozšířila snad do všech svalů dopadla na kolena a dala ruce před sebe. Ztěžka jsem oddechovala a hleděla do země. Bratr něco okamžitě zařval po Mirys, ale teď jsem jim moc pozornosti nevěnovala, sotva jsem vnímala co říká a ještě chvíli trvalo než ta bolest odezněla. Náramky na chvíli zazářily, než jejich zář zmizela a s tím i bolest z celého mého těla. Okamžitě jsem zvedla hlavu zrovna ve chvíli, co ji zrovna pustil ze svého sevření a řekl ji aby se proměnila v nějaké neškodné zvířátko.
    Okamžitě ale přenese svou pozornost na mě a začne mluvit o tom že mě vycvičí k poslušnosti pro budoucího manžela a jako první navrhne Feraela. Ihned se zamračím, jenže sotva se postavím na nohy, přiskočila ke mě a znovu jsem cítila jak kolem mě vztyčila štít. Poplašeně jsem ji od sebe odstrčila a naježila se.
    "P-prosím, dej ten štít pryč! P-prosím! Prosím! Prosím! Dej ho pryč!" vydechnu poplašeně, když se Fen'lin zadívá naším směrem a zlostně zasyčí. V očích se mi krátce zaleskne strach a to už kvůli tomu že mluvil o Nahanielovi. Ihned si ale vzpomenu na ten pocit, který mi náramky způsobily, když se magie zaktivovala, v tomhle případě mi spíše ublížila! Jestli se znovu rozhodně mě jenom škrábnout... Ne! Znvou odskočím stranou a nevšimnu si Violetu, o kterou doslova zakopnu a skončím na zemi vedle ní. Jenom se na ni ohlédnu a můj vyděšený pohled se na malý moment sejde s tím jejím. Pro teď jsem ji ignorovala a rychle vyskočila na nohy.
    "Nathaniela z toho vynech... prosím tě, moc tě prosím, neubližuj mu... budu p-poslouchat, jen ho prosím nech, za nic nemůže... nemá s tímhle světem nic společného..." řeknu tiše a začnu přelétat pohledem z Violet mezi Fen'linem a Mirys, Setharem... Eliasem. Tohle je jenom hloupý vtip, že ano?
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 19:00

    Neuniklo mu, že byla Miriam chvíli v bolestech, nakloní hlavu na stranu a chvíli přemýšlí, co se stalo. Nebylo to jeho ránou, ale cítil magii z náramků, které chvíli zářily. Až teď si vzpomene na včerejší konverzaci s jedním z démonů právě o magii v nich a naplno se rozesměje.
    "Ha! Tak tím myslel, že jsou odolné i proti magii a když se je někdo pomocí ní pokusí sundat, spíše zabije toho, kdo je nosí!" zasměje se nahlas a dostane chuť udeřit znovu do štítu, aby viděl ten výraz plný bolesti na tváři mladé démonky. To však neměl nakonec zapotřebí, protože v jejích očích uvidí strach i paniku, když se zmínil o Nathanielovi. Jen si odfrkne a založí ruce na prsou.
    "To opravdu záleží jen na tom, jak se budeš chovat," oznámí jí, než se rozejde k Mirys a opět jí náramky nasadí. Věděl, že s Miriam teď moc zábavy nebude a tak rychle vymyslel něco jiného.
    "Stráže!" zavolá a následně nechá Miriam i Violet odvést zpátky do jejich pokojů a jednomu strážci tiše nakáže, aby vyměnil stráže před Alexovým pokojem, nenápadně oslabili bariéru na dveřích, aby se skrz ni mohl dostat a začali se s dalším démonem bavit o tom, jak si se zvěromágyní v noci parádně užili a jak celou dobu volala Alexe, aby ji pomohl. Dá si pozor, aby ho Mirys neslyšela a pak pošle Eliase, aby se skryl ve stínech s tím, že jakmile Alex vyrazí dveře a stráže zabije, má ho přivést spoutaného před palác. Hned poté se jeho pozornost znovu obrátí na Mirys.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 19:08

    Nechápavě jsem se dívala na Miriam, která mě teď prosila, abych dala ten štít pryč. Trochu jsem se lekla, co na to řekne Fen, ale... Po tom co řekl o těch náramcích... Ihned jsem štít pustila a omluvně se na ní dívala. Nechtěla jsem jí ublížit - to vůbec ne! A bála jsem se, že se teď už bude držet dál pořád. Že nakonec přeci jen budu sama. Tak jsem radši jen sklopila pohled a mlčela, dokud ji a Violet neodvedli stráže pryč. To už šel Fen ke mě s náramky. Ucukla jsem před ním a couvla, ale bylo mi jasné, že mi je tak jako tak nandá a tak jsem pak už neustupovala a jen čekala, co bude dál. Také jsem přemýšlela nad tím, co to vlastně dělá, proč je takový a co se to tu u všech bohů děje! Jenže mi nikdo nic neřekl, nikdo mi neodpověděl a nic nevysvětlil a tak jsem mohla jen hádat. Ale kdy se Fenova pozornost upře zase na mě, bylo jasné, že to neznamená nic dobrého. Rozhlédla jsem se kolem, ve snaze spatřit únikovou cestu, jenže marně - krom toho, že tu byly všude v paláci démoni. Začnu tedy před Fenem couvat, dokud mě nezastaví až zeď a jen ho vyplašeně sleduju.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 19:30

    Byl jsem tu zavřený a celou tu dobu jsem se snažil sundat náramky z rukou, ať už to bylo o postel, roh skříňky nebo vlastníma zubama, jenže se mi to za žádnou cenu nedařilo. Chvíli jsem s nimi dokonce mlátil do nočního stolku jenom aby povolily, ačkoli jsem podvědomě nevěděl že to se ani za mák nestane. Ačkoli mi zlámaná žebra dělala sem tam problém, neznamenalo to že budu jenom nečině ležet a o nic se nepokusím, spíše naopak. Byly chvilky co jsem se pokoušel prorazit bariéru holou silou ale místo toho jsem pokaždé dostal paralizující a bolestivou ránu do celého těla, když se náramky proti magii kolem vzepřely. Znovu dopadnu na kolena těsně u dveřích a zhluboka zalapám po dechu, což bolelo snad ještě více. Nebylo odbré se takhle pohybovat... byl jenom zázrak že mi žádné z žeber ještě nepropíchlo plíci. Na chvíli zavřu oči a zůstanu chvíli sedět. Všude kolem mě bylo najednou ticho, dokonce jsem teď zaslechl hlasy dvou démonů, kteří se mezi sebou bavili. Jenže... to jsem ještě netušil co se doslechnu. Bavily se o Mirys o zvěromágyni... o jejich... cože? Cože?! To si snad...
    "To si snad děláš srandu..." vydechnu a chvíli se křečovitě chytím za zápěstí, než do nich vší silou zarazím své vlastní drápy. S každým dalším slovem strážců se ve mě vzedmula vlna vzteku a agrese a nemyslel jsem na nic jiného, než se dostat na druhou stranu a vyrvat jim vnitřnosti z těla. Chvíli jsme tam bezradně seděl, než jsem se poddal svému vzteku a s hlasitým vrčením sě rozběhl proti bariéře. A znovu... znovu... znovu, bylo mi jedno že se pokaždé magie na náramcích zaktivovala a že mi projela celým tělem, teď... mi to nemyslelo, teď jsem nechtěl nic jiného než se dostat na druhou stranu a když bariéra najednou zapraská až praskne a já proletím dřevěnýma dveřma, pohledy dvou démonů se střetnou s tím mým jenom na okamžik, než jendoho z nich chytím pod krkem a zarazím mu ruku do těla. Halsitě vykřikne a druhý démon se mě pokusí zastait. Dříve než však něco udělá, omotám mu ocas kolem krku a začnu ho škrtit, než si to vyřídím s prvním démonem, kterému zarazím volnou rukou drápy přímo do obličeje. Ihned ho odhodím stranou druhého démona chytím oběma rukama za čelist, než mu zlomím čelist a ihned se rozběhnu dlouhou chodbou. Jenže najendou mě omotají stíny a trny, které sem i zaříznou do těla a dříve než stačím zareagovat, ležel jsem na zemi a Elias mi nasadil pouta na rukou.
    "Co je to s tebou?! Proč i ty mu pomáháš!" zavrčím na něj, ale jenom se mi omluví a odpoví že nechce. Zmateně se na něj zadívám, ale to už si mě přehodil přes rameno a přísahal bych že nevím co se stalo a objevily jsme se před palácem na nějakém nádvoří. Byloto jakoby mě spolu s nim zahalil do stínu a... až teď jsem se trochu uklidnil. Byl jsem celý od krve démonů a až teď mě zabolela žebra, kdžy se mnou démon hodil na zem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 19:49

    Chvíli se díval na bezbrannou dívku, která se zastavila až u zdi, než se pootočí na Sethara.
    "Trocha zábavy?" zazubí se zvesela a přikáže kocourovi, aby se změnil do své menší podoby a poté si ho dá na rameno, než dojde k Mirys, chytí ji za ruku a se sadistickým úsměvem na rtech ji začne vláčet ven z paláce. Celou cestu ji zcela ignorovala a jakmile se dostane na nádvoří, pohledem vyhledá Eliase s Alexem a ušklíbne se. Sotva se však dostane dostatečně blízko k démonovi, který ležel na zemi, omotá mu tlamu spoustou tenkých drátů, které na jeho kůži nebyli ani vidět a i nohy mu pevně připevní k podlaze, než se zastaví i s Mirys asi dva metry před Alexem. Přistoupí k nim další démon, který Fen'linovi podá meč a následně dál na nádvoří vytvoří portál do lidského světa asi deset metrů od nich.
    "Mirys! Nejspíš jsem tak trochu přecenil tvůj význam! Tady Alex jaksi nedbá mých nařízení a pokusil se o útěk, i když ví, že to pro tebe bude znamenat utrpení. Nejspíš ho nedonutím jít proti Lilith skrz tebe a když už si vybral... No, je mi k ničemu, stejně jako ty... Alespoň bude ale trocha zábavy, no ne?" zasměje se, než si s mečem v ruce stoupne těsně za Mirys.
    "Je to démon, lhal ti o svém původu, neřekl ti co je zač... Jen tě zneužíval... Nezáleží mu na tobě, takoví jsou démoni... I já jsem vás všechny využil jen k tomu, abych se dostal na trůn... Bez Alexe a Eliase bych nikdy nezískal takovou moc... I s tebou byla legrace, hrát si na sourozence..." zasměje se krutě.
    "Myslíš, že s ním to je jiné? Jen tě využil, nezáleží mu na tobě... Dávám ti tedy nabídku... Můžeš ihned odejít, támhle je portál zpět do Atreii a už tě nebudu obtěžovat, ale Alex poté zemře. Nebo... Si vezmi tento meč a zabodni si ho přímo do srdce a poté ho nezabiji... Výběr je na tobě," dodá po chvilce a postaví se stranou, zatímco meč nabídne Mirys, aby si ho mohla kdykoliv vzít.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 20:09

    Vyděšeně jsem sledovala Fena, jak ke mě s kocourem na rameni jde. Natiskla jsem se při tom co nejvíc na stěnu, ale to mě neuchránilo. Popadl mě za paži s krutým sadistickým úsměvem a vyvlekl mě před palác. Na chvíli mě oslepilo slunce, ale brzy jsem si zvykla. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zastavila se pohledem na Alexovi. Vypadal hrozně a já jen doufala, že ta krev není jeho, ale přes ní jsem nemohla vidět žádné rány a tak jsem to prostě odhadnout nemohla. 
    Ale když začal Fen mluvit o mě, o Alexovi... O démonech... Ztuhla jsem a upírala jen pohled na Alexe. Nechtěla jsem Fenovi věřit - nesměla jsem mu věřit! Ale jeho slova byla jako nůž, který pomalu řeže moje srdce na malé kousíčky. To co o Alexovi říkal a o sobě - že mi oba lhali, že jsem pro ně byla jako hračka... *Ne - ne! Nesmím tomu věřit, Alex mě miluje! Miluje mě!* Snažila jsem se samu sebe přesvědčit. A Pak jsem se ohlédla za tím portálem. Neměla jsem to dělat. Chtěla jsem domů, ale nenechala bych tu Alexe ani Miriam. *Jenže on mi lhal... Ne- ne nelhal mi! Jen mi neřekl celou pravdu. Bylo ta jen bídná omluva, ale co když mi to ani nechtěl říct? To by však jen znamenalo o to víc, že tu nemám co dělat. Démon, kterého jsem milovala mi neřekl co je zač a ten, kterého jsem brala za svého bratra mě nutil vybrat si mezi svým životem a životem toho, kterého jsem milovala. Neměla jsem nic. Nic, kvůli čemu bych měla žít - otec to pochopí a matku neznám. Ale co když přeci jen Alex... Ne! NE!*
    Prala jsem se sama se sebou a snažila se udržet si v hlavě jen ten hlas, který mi říkal, že mě Alex miluje. A Fen mi dal na výběr. Buď zemřu já, nebo Alex. Kéž bych mohla dát příležitost Alexovi utéct, kéž by to nemusel vidět. Sklopila jsem pohled, jako bych se rozhodovala, ale místo toho jsem zkontrolovala meč, který mi byl nabízen. Chtěla jsem ho popadnout a udeřit rukojetí Fena, jenže mi pak došlo, že rány se přenesou na Sethara, jak říkal včera. Tak jsem ho jen pomalu vzala z Fenových rukou a namířila si ho přímo na srdce. Ruce i meč v nich se mi ihned roztřásly. Omluvně jsem se podívala na Alexe a napřáhla se, abych to tu ukončila, ale ruce se mi zastavily v momentě, kdy byl meč od mé kůže jen pár milimetrů. Nechápavě jsem se zadívala na meč i ruce a pod pátravým pohledem jsme viděla struny, které mi v tom bránily. Pevně jsem tedy chytila meč jen do jedné z rukou a pak jsem ho mrštila po jednom z démonů, který byli blízko. Struny mi bránily zatím jen v tom, abych zabila sebe a tak jsem toho využila. Démon to zřejmě nečekal, ani já netušila, že to udělám a hned jak se čepel zanořila do břicha démona, jsem toho zalitovala a uvědomila si, že teď může potrestat Alexe místo mě.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 21:07

    Na prázdno polknu a zadívám se na bratra, chtěl jsem okamžitě něco říci, kdžy jsem zahlédl Mirys, ale to už mi obmotal dráty kolem tlamy a ať jsem se snažil sebevíc, nemohl jsem nic říct. Aby toho nebylo málo, připevnil mě dráty k zemi a i když jsem se snažil z jeho sevření vysmeknout, nešlo to. Zastavily se asi dva metry od něj a proto ihned upřu pohled na Mirys. Jeden z démonů k ni přistoupí a podá mu meč, zatímco opodál ucítí výboj magie a rozezná v něm prostorovou bránu do jiného světa. Opět se snažil rozevřít tlamu aby něco řekl, ale místo toho jen ucítí jak pevné drátky tlačí na jeho šupiny. Bratr začne promlouvat o tom že jsem si vybral, že jsem mu k ničemu jako ona a že už pro něj nemáme význam. Párkrát zamrkám a zaškubu sebou, jenže dráty nepovolovaly. Chtěl jsem říci že to není pravda, že jsou to jenom jeho výmysly, že ji miluji a že bych ji nikdy nepodvedl! Znovu těžce polknu a k džy nepřestával mluvit a dal Mirys na vvýběr mezi mým životem a tím jejím, doslova sem i nahrnou slzy do očí. Ne... Ne... to nemůžeš, to nesmíš! Nesmíš! Nesmíš Slyšíš?! Řval jsem v myšlenkách a snažil se dostat z drátů, které neustále nepovolovaly. Když jsme ji sledoval, zdálo se že o tom všem pochybuje, díky čemuž mě bodlo u srdce a chvíli jsem si snad myslel že opravdu odejde. Upřímně bych byl šťatsný kdyby tzačal škubat a chtěl se z drátů dostat. Ne! Ne! Ne! Ne! To nemůžeš! Nemůžeš mě tady nechat! Prosím.... Prosím nedělej to! V tom neskutečném adrenalinu jsem zapřel všechny svaly v těle, dráty na mé tlamě popraskaly a stejně tak i všechny ostatní.
    "Mirys!" zařvu když meč zarazí směrem k sobě a z očí mi doslova vytrysknou slzy. Jenže se zastaví a po chvilce si skrze sluneční paprsky všimnu pár drátů, které se zalesknou, než mi zcela zmizí před očima, kvůli slzám které se mi nahrnou do očí. I sethar vypadal že se probral ze svého šoku, což mě. Okamžitě jsem vyskočil na nohy a sledoval jsem meč, který letěl k jednomu z démonů, než se mu zarazil do břicha. Krátce se zadívám na kocoura a potom sjedu bratra nepříčetným pohledem, než se rozběhnu k jendomu z jeho démonů. Ihned hrábne po zbrani, což jsem přesně chtěl a proto se zastavím těsně před ním a dám si pozor aby úhel meče dopadl až za náramky. Byl to jenom krátký okamžik, co mi prudký švih meče jednoho z démonů usekl obě zápěstí a náramky byly rázem tu a tam naprosto zbytečné. Celé mé tělo zaplaví vlna bolesti a pod tlakem na chvíli dopadnu na kolena, než se otočím na kocoura, který zrovna rušil runu, kterou použil na Fen'lina. Chvíli jsem byl paralizován bolestí kterou jsem si sám způsobil, sledoval krvácející zápěstí. I když to byla jenom chvilka, ten pocit byl paralizující. Sethar však neotálel, rozběhl se k Mirys, kterou chytil kolem pasu a za chvíli stál vedle mě. Opatrně ji položil aby na mě mohl sepsat runu obnovy, což také udělal. Za chvíli bolest ustala, až úplně přešla, když mi na odseknutých koních zápěstí začaly dorůstat nové. Znovu jsem cítil průchod magie v mém těle a pokynu Setharovi aby se držel blízko Mirys... když si přivolám jedno ze svých kopí a za pomocí elektřiny prudce vyběhnu proti bratrovi. Na síle a rychlosti jsem opravdu nešetřil a vyběhl jsem proti němu jenom s jendým jansým cílem - zabít ho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 21:22

    Démon pobaveně sledoval celé to divadýlko, které se mu naskytlo před očima a konečně zahnal nudu. Pomocí drátů zastavil Mirys, která však hodila meč po jednom z démonů, což u Fena vyvolalo další vlnu smíchu. Když si však Alex usekl obě ruce... No, nečekal to, ale když viděl svého bratra trpět, udělalo mu to radost. Když však uvidí kocoura, který zrušil runu a odskočí i s Mirys k démonovi na zemi,zklamaně si povzdechne a založí ruce na prsou, zatímco ty tři sleduje. Mezitím nechá akorát zavřít bránu a když se po něm Alex rozzuřeně vrhne, aktivuje i on element elektřiny, aby se mohl pohybovat stejně rychle. Všechen pohyb nechal na instinktech, ale byl bez zbraně a Alex měl svá kopí. Se zavrčením máchne křídly a dostane se do vzduchu, aby měl více prostoru na uhýbání. Měl štěstí, že Alex byl natolik zaslepen vztekem, že ho ani nenapadlo vzít nohy na ramena, ale šel mu po krku. Jakmile Fen'lin utrží první zranění a z boku mu začne téct černá krev, ještě více se rozesměje a použije ji k vytvoření vlastního černého kopí z čisté, ničivé temné magie. Udržoval kopí zhmotněné a vykryl několik dalších útoků, než prudce máchne křídly, vytvoří mezi nimi větší vzdálenost a prudce vrhne kopí po svém bratrovi. Byli dost vysoko na to, aby exploze při nárazu nezasáhla palác, ale sám Fen'lin byl dost blízko, aby zasáhla i jeho. Pokud však bude Alex v jejím středu... Jeho zranění budou mnohem větší... Jenže Alex se díky své rychlosti oštěpu vyhne a ten exploduje ve vzduchu několik stovek metrů od nich. Fen'lin okamžitě vytvoří další, aby měl s čím bojovat a i tentokrát ho po chvilce po Alexovi hodí. Tentokrát byl však výš než Alex a kdyby i teď uhnul... Znamenalo by to smrt pro Mirys, která byla přímo pod nimi.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 4/3/2018, 21:43

    Zděšeně jsem to všechno, co se stalo po té, co jsem odhodila meč do jednoho z démonů, sledovala a nevěřila vlastním očím. Když si Alex nechal useknout ruce v zápěstí rychle jsem zavřela oči a chtěla se odvrátit, jenže to už mě popadl Sethar a přiskočil k Alexovi. Roztřeseně jsem stála u nich ale stále jsem měla zavřené oči, dokud jsem nezaslechla, jak Alex odběhl. To jsem je už otevřela. Zalila mě úleva, že jsem se nemohla zabít a že zatím žil i on, jenže jak dlouho tahle skutečnost vydrží? Naprázdno jsem polkla a sledovala Fena a Alexe, jak si jdou po krku. Nechtěla jsme přijít ani o jednoho i když u mě samozřejmě Alex vyhrával - obzvlášť teď, po tom, co mi Fen udělal. Ale...
    Rychle jsme se vzpamatovala a ohlédla se po démonech kolem nás. "Sethare! Musíš mě zbavit těch náramků! Musím Alexovi pomoct!" Vyhrkla jsem na něj prosebně a nastavila mu zápěstí, aby udělal cokoli by bylo nutné k tomu, aby mě jich zbavit. Potřebovala jsem jen ochránit Alexe - musela jsem ochránit Alexe! Upřela jsem na Sethara zoufalý ale rozhodný pohled. Po chvíli váhání napsal do vzduchu pár run a použil je na náramky. V tu samou chvíli mi tělem projela ostrá bolest, která mě celou paralyzovala. Cítila jsem ji ve svalech, ve šlachách, v cévách, na kůži - prostě všude. Zatla jsem zuby, abych nekřičela, ale z očí se mi hrnuly slzy bolesti. Připadalo mi to jako celá věčnost, ale nakonec náramky praskly a odpadly na zem. Zalapala jsem po dechu a chvilku ani nevěděla, kde jsem, než jsem se vrátila do reality. Zhluboka jsem se nadechla a utvořila kolem Alexe štít, aby ho chránil před Fenem, soustředila jsem se na něj, abych ho vytvořila opravdu silný a propletla jsem se svou magií i tu temnou, kterou jsem předtím použila nevědomky. Teď to bylo naprosto vědomé a já doufala, že to bude i účinné. Když jsem si byla jistá, že chvíli štít vydrží i kdyby do něj bušily magií, tak jsem se znovu ohlédla po démonech kolem nás. Natáhla jsem ruku před sebe k zemi a pak ji vymrštila vzhůru. Ne, že by nám zeď z nejtvrdších krystalů byla moc platná, ale čtyřmetrová je alespoň na pár chvil zdrží a já tak měla čas na vymýšlení co dál, ale nejspíš ne moc.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 22:09

    Všechno šlo Fen'limu podle plánu, přesně, jak čekal. Alex se tentokrát nevyhnul a exploze ho celého pohltila. Šílený démon se začne nahlas smát, ale úsměv mu zmrzne na tváři, když se proti němu najednou vyřítí Alex a probodne mu tělo jedním svým kopím. Zamračí se a až teď si všimne štítu, který pokrýval tělo jeho protivníka. Zamračí se, než od sebe Alexe odkopne a vrhne se mu také po krku. Byl naštvaný, že se mu plán nevyvedl a teď chtěl Alexe krutě potrestat za jeho opovážlivost.
    "Tohle jsi pokazil, bratře!" zařve naštvaně a vrhne se na něj. Bojoval jen pomocí drápů a jelikož neměl žádnou zbraň, schytal i pár dalších ran, ale ani Fen'lin Alexe nešetřil, ale štít zmírnil sílu útoků a tak mohl Alexovi způsobit maximálně povrchové škrábance.
    "Eliasi! Omrač tu děvku!" zařve na když se po chvilce podívá k zemi, uvidí bezvládnou Mirys, kterou držel v náruči Elias a díval se jejich směrem, čekajíc na další pokyny.
    "Ještě jednou zaútoč a Elias ji zabije," zasyčí Fen'lin naštvaně a když se Alex přestane okamžitě hýbat, s úšklebkem ho chytí pod krkem a začne padat na k zemi. Alexe kousek nad zemí pustí a přistane vedle něj, než ho přimáčkne k zemi a sadisticky se usměje. Momentálně už vůbec netušil, co dělá, neuvažoval ani nad tím, že by se mu mohl tento démon hodit. Byl jen naštvaný a chtěl jeho krev. V jeho očích se odráželo čiré šílenství a napřáhl se rukou, aby ukončil démonův život. V půlce pohybu se však zarazí, pohled v jeho očích se zcela změní. Teď se v nich odráželo zmatení, bolest smutek...
    "B-bráško," zakňučí, než uskočí dozadu, chytí se za hlavu a dopadne na kolena, jako by měl obrovské bolesti.
    "N-ne, já nechci," zaúpí a ještě víc se přikrčí k zemi, než kolem něj začne vířit temná energie. Po chvíli se démon rozesměje jako šílenec, postaví se zase na nohy a s pohrdavým pohledem se zadívá na Alexe.
    "Dejte mu obojek, který potlačuje magii, hlavu si neusekne. Eliasi, odnes Mirys do pokoje a i jí dejte zpátky náramky," zasyčí a otočí se na Sethara.
    "Tak... A teď chci vidět, jak se z tohohle vykecáš!" řekne mu se smíchem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 4/3/2018, 22:45

    Bojoval se svým bratrem s jediným úmyslem, zabít ho. Nebyl čas přemýšlet a to že bylo ublíženo těm které miloval... Nebyl čas si vybírat, bylo to buď o jejich přežití nebo smrti. Tohle těžké rozhodnutí bylo na něm a dokud neznal způsob, jak z toho Fen'lina dostat, musel ho zastavit dříve, než jim ublíží ještě více. Bojoval s bratrem už nějakou chvíli. Zoufalá chvíle si žádala zoufalé činy, ale udělal by to znovu. Pevně sevře v ruce kopí a vpustí do něj obrovské množsví elektřiny, kterou posílí runami, jenže najednou... úplně zapomněli na Eliase, který se choval jinak! Okamžitě se zadívá dolů a když si všimne démona, který měl ve spárech jeho milovanou a Sethara držel pomocí trnů kolem krku, okamžitě přestane bojovat a než se nadál, ležel na zemi pod nohama jeho bratra, který se ho chystal zabít.
    "Ne, to ty jsi to způsobil...." zavrčím na něj a těžce zalapám po dechu. Runa obnovy se soustředila jenom na jeho ruce, nikoli na žebra, která měl stále polámaná a až teď ucítil jasnou a ostrou bolest, která ho na chvíli paralizovala. Znovu zasyčím a zadívám se na démona, který býval kdysi mým bratrem a právě se mě chystal zabít.Nemůžu umřít... znovu ne! Už jenom kvůli Mirys! Aelin... matce a všem ostatním. Sledoval jsem ruku démona, která se v půlce zastavila. Ještě před chvílí se chladně díval do mých očí, když se jeho pohled nak rátkou chvíli změnil. Párkrát zamrkám a rychle se posadím, když démon se zakňučením uskočí dozadu.
    "Fenne?" zašeptám nejistě a zavrtím hlavou. Démon opodál dopadl na kolena a přikrčil se k zemi, jako kdyby trpěl. Zaúpěl že nechce a vzdemula se od něj vnla emná magie. Opatrně se natáhnu pro kopí a postavím se na nohy jenom díky tomu, že jsem se mohl o něco podepřít. Dlouho to ale nevydržím a nakonec sebou seknu na zem. Kopí se rozplyne a rozkašlu se natolik, že pod sebou nechám louži krve. Vůbec jsem se nehlídal s magií a zcela jsem ignoroval zlámaná žebra to... nebylo dobré. Ačkoli jsem se chtěl pohnout, mé tělo vypovědělo službu a jenom jsem bezmocně sledoval krutého démona, který plně nabil vědomí a začal se sadisticky smát.
    Elias kocoura zanedlouho pustil, už nepředstavoval nebezpečí a situace se docela uklidnila, ale naštvaný král se na něj se smíchem otočil a zeptal se jej, jak se z toho vykecá. Zdálo se že kocour hledal jakýkoli náznak toho, zda se dá jejich přítel ještě nějak zachránit. Zamyšleně se zadíval na krále a po chvilce si povzdechl než k němu pomalu došel. Upřímně, měl strach a lehce se třásl ale i přesto před něj předstoupil, i kdyby to snad znamenalo jeho smrt a poklekl.
    "Upřímně, jsem překvapen můj králi. Jste schopen si poradit i za cenu toho, že vás poddaní zradí. Prvně jsem si myslel že nejste hoden trůnu a že si nezasloužíte mé vědomosti, pozornost a věrnost... ale očividně jsem se mýlil. Jste dokonce schopnější než Mephistopheles, který by si dle mých předsudků s touhle situací neporadil. Omlouvám se za svou troufalost, ponesu za ni plnou zodpovednost, je-li to nutné." vydechne a to bylo poslední co jsem tak nějak pobral, než jsem upadl do bezvědomí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 23:07

    Démon svůj předchozí výpadek zcela ignoroval, jako by se ani nestal a místo toho se soustředil na kocoura, který měl očividně strach o svůj život, ale přesto poklekl a... Dal rozumné vysvětlení, kterému by se možná dalo uvěřit. Král se šíleně rozesměje, než dojde ke kocourovi a položí mu ruku na hlavu.
    "Ty se fakt vykecáš ze všeho, Sethare! Ale vím, že jsi na jejich straně! Ale i tak si tě nechám u sebe, jsi chytrý a já jsem opravdu zvědavý, jak mě zradíš příště!" řekne se smíchem, než se otočí na Alexe v bezvědomí a chvíli si ho prohlíží.
    "Vyleč ho, žebro mu nejspíš probodlo plíci a já ho ještě potřebuji," zamručí Fen'lin a po chvilce se vedle něj objeví Elias, který stihl odnést Mirys do pokoje.
    "Až se Alex příště vymkne kontrole, hned chyť Mirys pod krkem, nechci riskovat, že ho omylem zabiji," zamručí a jakmile je Alex vyléčený, nechá mu dát obojek a odtáhnout do pokoje, než s Eliasem a Setharem zamíří opět do trůnního sálu. Chvíli probírají další záležitosti, než se dveře otevřou a démon ohlásí, že se generál vrátil z lidského světa a přivedl upíry, které chtěl. Muže dali do vězení, zatímco ženu přivedli k němu. Přikývne a s úsměvem sleduje, jak dovnitř vchází Ireth. Jeho oči se na chvíli zcela změní, objeví se v nich láska, kterou k Ireth cítil, ale po chvilce zase zmizela a nahradilo ji čisté šílenství.
    "Ireth! Rád tě vidím!" zasměje se a postaví se na nohy, zatímco otevře náruč, jako by čekal, že mu do ní vběhne.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 4/3/2018, 23:46

    Věděla jsem že šel můj démon do podsvětí a proto jsem nevydržela ani chvíli v klidu. Byla jsme zrovna doma a uklízela, když někdo zaklepal na dveře. Překvapeně jsem se k nim rozešla, bylo mi vcelku jansé že to nemohl být můj Fen'lin, už jenom protože by neklepal a také mi bylo vcelku jasné že záchrana těch dvou potrvá mnohem déle. I tak mě to nenechávalo klidnou a jenom zamyšleně otevřu dveře, ve kterých stáli dva démoni, Upřu na ně pohled a hned sáhnu po dýce v botě a odskočím dozadu. Démon ale zakroutí hlavou a vejde dovnitř.
    "Náš král vás prosí, abyste šla s námi. Neublížíme vám, půjdete-li dobrovolně," vydechne a já se na něj jenom zahledím. Něco mi říkalo, že by mě odvedli i kdybych nechtěla a proto jenom přikývnu a zamračím se. Nebyla jsem však jediná, koho chtěli sebou. Démon se rozejde k upírovi a vezme ho do náruče.
    "Jaký král? Mephistopheles?" zeptala jsem se, ale žádné vysvětlení se mi nedostalo. Byla jsem nucena s nimi projít branou do podsvětí a zanedlouho se mi před obličejem rýsoval obrovský palác. Stála jsem na nádvoří a i tak jsem se rozhlédla okolo... Ihned jsem poznala šerpy Mephistophela a vlastně jsem si mohla všimnout obrovské vlajky která vysela na paláci... Eh, skvělé. Zároveň mě zarážel jejich přístup, neublížili mi, ani upírovi, kterého nesl jakoby s nějakou opatrností. Co se to sakra děje? Velké dveře se otevřely a byla jsem vedena dlouhými chodbami. Démon s Nathanielem se od nás po chvilce odloučil a tak jsem druhého démona následovala pomalu dál. Zanedlouho se zastaví u velkých dveří, než je oetvře, poklekne s tím že splnil žádost a pobídl mě k tomu abych vešla do místnosti, než se za mnou dveře zavřely. Pohledem prolétnu místnost, ve které poznám trůní sál a aznedlouho mi pohled spadne na démona, který seděl na trůnu. Osloví mě se smíchem a tím, že měrád vidí. Vyskočí na nohy a otevře náruč, jakoby snad čekal že mu do ní vběhnu. Zůstanu stát na místě, sjedu pohledem Sethara, který stál vedle něj a na Eliase, který zase po jeho druhém boku. Lehce nakloním hlavu na stranu a sleduji černovlasého démona, kterého jsem vůbec nepoznávala. Až po chvilce si znovu přehraji jeho hlas. Ten hlas.... mohl by to být...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 4/3/2018, 23:53

    Démon si ihned všimne nejistého a lehce zmateného výrazu na tváři Ireth a na jeho tváři se objeví ublížený výraz.
    "Není to tak dávno, co jsme se viděli," poznamená suše, než se se zamyšleným výrazem změní do lidské podoby.
    "Lepší?" zeptá se a upře na upírku své fialové oči s černým bělmem. I jeho lidská podoba byla zcela jiná, což si až tolik neuvědomoval, jelikož ještě neměl příležitost se v ní vidět před zrcadlem. Lehce nakloní hlavu na stranu, než se s úsměvem rozejde k Ireth a přitiskne své rty na její ruku, zatímco se stále dívá do jejích očí.
    "Má královno," ušklíbne se, ale věta, kterou by kdysi pronesl s láskou, zněla teď spíše výsměšně. Chvilku na to se zadívá na její bříško, než se ušklíbne.
    "Jsem opravdu zvědavý, co z nich bude... Tady v paláci budou mít všechno, co si jen budou přát a skvělý výcvik! Doufám, že budou silní, jinak nebudou mít skoro žádnou cenu!" zasměje se.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 5/3/2018, 00:07

    Ani trochu jsem nerozuměla tomu co se děje a démona před sebou jsem nepoznávala, ačkoli bych dle hlasu přísahala že se jedná o mého Fen'lina. Sledovala jsem ho a na tváří se mu krátce zaleskl ublížený výraz, který hodně rychle zmizel se slovy, že jsme se neviděli zase tak dávno. Řekl to tak bez váhy, že mě to donutilo vydechnout a když se změni do lidské podoby, jenom jsem se lehce zamračila. Očima zapátrám po Eliasovi, který přikývne, jako kdyby snad věděl na co se chci zeptat. Lidská forma démona byla zvláštní. Upíral se na mě fialovýma očima a černé bělmo působilo tak nějak nepřátelsky. Jeho pohled se mi ani trochu nelíbil, přesto jsem jeho očím prozatím neuhýbala.
    "Fenne?" vydechnu nejistě s jasným důrazem na otázku, zrovna v momentě kdy mou ruku pustí a osloví mě svou královnou. Zmateně jsem ho pozorovala, ani trochu se nepodobal mému démonovi a choval se divně. Co to bylo za muže? Co udělal mému Fenovi?
    Jeho pohled po chvilce spadne níže a začne mluvit o dětech a o tom, že je zvědavý co z nich bude. Ihned pronels že v paláci budou mít všechno a žesnad budou silní a užiteční... pronesl to všechno se smíchem, ze kterého mě zamrazilo a proto jsem od něj zamračeně ustoupila.
    "Cože? Nemyslíš si snad že bych... Co jsi udělal s mým snoubencem?" zavrčím na něj chladně a probodnu ho pohledem. Tohle nebyl můj Fen'lin, nevím kdo to byl ale můj muž to rozhodně nebmohl být!

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 3 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 11/5/2024, 13:44