Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 7/3/2018, 23:19

    Mephistopheles:
    Bylo zvláštní jen tak plout v temnotě a čekat, nedokázal jsem v tomto stavu ani odhadnout čas, nic. Neměl jsem hmotné tělo a přesto jsem existoval a zachovával si vědomí. Najednou ucítím něčí přítomnost, začnu se na ni soustředit a postupně ucítím, jak mě vtahuje čím dál blíž, až se opět začnu zhmotňovat, ale tentokrát... To bylo jiné, ne jako v lidském světě. Otevřu oči a zadívám se na Ireth, vedle které stál Sethar a usmíval se. Trochu překvapeně se na něj zadívám, než si vzpomenu, co je jeho schopností a jen se trochu pousměji.
    "V pořádku?" ujistím se, než se zadívám od temnoty, odkud jsem slabě cítil zdroj všech našich problémů. Zdroj prokletí, které můj syn po mně podědil. Na chvíli se zamyslím, jaké by to bylo, kdybych tuto schopnost neměl, ale rychle zavrtím hlavou a raději se začnu soustředit na okolí. Nebyl čas nechat se rozptylovat.
    "Měli bychom si pospíšit," řeknu nakonec.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 17:23

    Sledovala jsem temnotu všude okolo a jenom fascinovaně hleděla kolem sebe. Bylo to něco zvláštního, jenom tak plout a byla jsem opravdu ráda, že je tady Sethar se mnou. Narozdíl od démona vedle nás jsem mu věřila a byla jsem ochotná mu svěřit i svůj život. Zhluboka se nadechnu, když se zeptá jestli jsme v pořádku, ale nakonec zavřu ústa a nic neřeknu. Chvíli jsem přemýšlela jak dál, ale stačila pohnutka mysli na to, abych se rozletěla dopředu. V momentě kdy řekne že bychom si měli pospíšit si jenom povzdechnu a zamračím se. Rozhodnu se ale nic neříkat a tak jsme chvíli putovali tmou do místa, které vyzařovalo dost silnou temnou energii. Čím blíže jsem byla, tím jsem nepříjemnější pocit se mi rozléval po celém těle. Bylo to jakoby se mi temnota plazila po těle, než nás všechny doslova obalila a násilím vtáhla dovnitř. Najendou jsem dopadla na nohy a zjistila jsem že mám pod nohama zelenou trávu, překvapeně tedy zamrkám, než zvednu hlavu vpřed, abych se zadívala na místo, kam nás temnota přepravila. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 17:31

    Mephistopheles:
    Ani jeden z nich mi neodpoví a na upírce šlo vidět, že mi nevěří. Vydáme se temnotou, která nás obklopovala a já přemýšlel, co nás tady může potkat. Najednou nás začne přitahovat jakási neviditelná síla a dřív než se naději, stojíme na zelné trávě. Rozhlédnu se okolo, stáli jsme před menším, dvoupatrovým domem se zahradou, na které bylo vidět, že se o ni někdo stará. Kus od nás byly další domy, i když vypadaly trochu jinak, než dům před námi. Když jsem se na domy a vlastně celou vesničku lépe zadíval, zdála se mi mlhavá, jako by tady nebyla, což... Byla pravda, jelikož jsme byli v podvědomí mého syna. Dům před námi však vypadal zcela reálně, jako by tady opravdu byl. Krátce se zadívám na Ireth, než se vydám k domu zrovna ve chvíli, kdy z něj vyběhne malý, černovlasý démon. Na tváři měl široký úsměv a smál se na celé kolo. Překvapeně jsem ho pozoroval a když si nás všimne, zastaví a zvědavě na nás upře své rudé oči.
    "Kdo jste?" zeptá se dětským hláskem a lehce nakloní hlavu na stranu. Díval se na nás nevinnýma očima a po chvilce mi dojde, že to musí být Fen'lin ve svém dětství, když ještě neznal násilí, utrpení a smrt. Jenže... Proč jsme tady? Co to má znamenat?
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 17:50

    Na chvíli jsem zavřela oči a zamyšleně vzhlédla na chatku, která se před námi zjevila. Bylo to zvláštní, chatka mi přišla tolik povědomá a tak se na ni zvědavě zadívám. I Sethar se rozhlížel okolo a vypadalo to že ihned přemýšlí nad místěm, stejně tak jako já a když jsem se zadívala na Mephistophela, i on věnoval pohled okolí. Okolí bylo tak nějak mlhavé a zřídka bych dokázala rozeznat detaily na zdech nebo okenicích. Tiše vydechnu všechen vzduch a pomalu se rozejdu k chatce, zrovna ve chvíli, kdy z ní vyběhne malý černovlasý démon. Smál se na celé kolo, než se zastavil těsně před námi. Zamyšleně se zadívám na Sethara a až po chvilce mi dojde že je to malý Fen. Při tom pohledu mě doslova bodne u srdce a lehce se pousměji, než se k němu skloním a pohladím ho po hlavě. 
    "Je máma doma?" zeptám se s úsměvem a také nakloním hlavu na stranu a zadívám se do očí malého usměvavého démona. Poté se ale postavím na nohy a když se démon rozběhne k chatce, otočím se na mé dva společníky.
    "Trochu tomu nerozumím, vlastně... vůbec," řeknu tiše a prohédnu si jak kocoura tak Mephistophela. Očekávala jsem jejich vyjádření, ale zřejmě byli stejně zmateni jako já. Až po chvilce se pokusím rovzpomenout, tohle místo... něco na něm bylo divného ale prozatím jsem nemohla přijít na to co.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 18:00

    Mephistopheles:
    Se zájmem jsem sledoval jak malého Fena, tak Ireth, která si k němu klekne a pohladí ho po hlavě, než se zeptá, jestli má doma mámu. Drobný démon přikývne, než se usměje a rozběhne zpátky do domu. Nechápal jsem, co se děje a mí dva společníci jakbysmet.
    "Také netuším, co se to děje," vydechnu a přešlápnu na místě, než se pomalu vydám k domu.
    "Postáváním se ale nic nevyřeší, pojďme dovnitř a zkusme získat informace," dodám a vstoupím do domu, který byl hezky vybavený a uvnitř to dokonce vonělo. Chvíli se rozhlížím, než vejdu do kuchyně, kde stála mě až moc dobře známá démonka. Zaseknu se na místě, netušil jsem, jak zareaguje, až mě uvidí... K mému překvapení se otočí a jen se na mě překvapeně podívá.
    "Kdo jste a co chcete?" zeptá se nepřátelsky, zatímco malého démona zvedne ze země a ochranářsky přitáhne k sobě. Fen se k ní ihned přitulí a znovu si nás začne prohlížet zvědavýma očima.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 21:08

    Ani jeden netušil co se to děje a tak si povzdechnu az novu se rozhlédnu okolo. Vypadalo to tu udržovaně a moc krásné, bylo to takové jendo z příjemných míst na to, když si uvědomíte že jste vlastně v podsvětí. Pohled mi znovu spadne na démona co zmizel ve dveřích, než Mephistopheles poznamená že postáváním nic nevyřeší. Pro tentokrát jsem s ním musela souhlasit a tak jsme vešli do domu a ihned jsem překvapeně zamrkala. Krásně to tu vonělo a výzdoba domu nebyla vůbec špatná. Bylo to takové útulné místo, které jste si ihned zamilovaly. Když ale dojdeme do kuchyně, všimnu sidémonky, která držela malého démona v náručí a nepřátelsky si Mephistophela změřila pohledem. Když zavrčela kdo jsme, ulevilo se mi. Vypadalo to, že nás nemohou poznat, alespoň to nám dávalo jistou výhodu. Jenže nad její otázkou ztuhnu na místě a jenom se zadívám stranou s úmyslem to nechat na těch dvou. Můj pohled spadne na kresbu na poličce a tak se k ní rozejdu, než ji zvednu a prohlédnu si ji. Byl na ni malý démon, jeho matka a jakýsi černý stín v pozadí. Párkrát zamrkám a všimnu si, že už tam není. Když jsem fotku odkládala, zadívala jsem se na obličej šťastného dítěte a v tom mi hlavou proběhlo několik vzdálených vzpomínek. Rychle jsem vyběhla ke dveřím a zadívala se na nejbližsí strom po pravé straně na zahrádce, ze kterého padalo přesně pět listů. Párkrát zmateně zamrkám a zamračím se... tohle už jsem někde viděla, to jsem popřít nedokázala. Zůstanu stát mezi dveřmi a v dálce zahlédnu pár dětí, které si společně hrály. Jendo z nich se na mě dokonce usmálo a jeho oči v tu chvíli rudě zazářily, než se změnily opět v ty dětské, nevinné. Celá tahle situace byla zvláštní... až moc... až moc krásná. Ireth... notak vzpomeň si! 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 21:18

    Mephistopheles:
    Démonka mě stále nepřátelsky probodávala pohledem a chvilku se mi zdálo, že se její oči rudě zaleskly. Přešlápnu na místě, co jsem měl říct? Své jméno raději ne, mohla by si vzpomenout a to... Jsem riskovat nechtěl.
    "Jen procházíme," vydechnu nakonec a Ireth, která před chvílí poodešla najednou vyběhne z domu. Podívám se jejím směrem, stála ve dveří a dívala se ven. Chtěl jsem se zeptat, co se děje, ale zaslechnu nepřátelské vrčení za svými zády a tak se prudce otočím. Violet na mě vrčela a tiskla k sobě malého Fena, který začínal vypadat vyděšeně.
    "Ne! Chcete mi ho sebrat, nedám vám ho!" zakřičí nenávistně, než položí svého syna na zem a vrhne se mi po krku. V tu chvíli mi přišlo, že za jejími zády vidím jakýsi temný stín, který ale hned zmizí. Překvapeně zamrkám a Violet mě srazí k zemi. Tak nějak automaticky jí zaryji ruku do těla a ve stejnou chvíli zaslechnu vyděšený výkřik dítěte plný bolesti, než mě obklopí temnota, která se za pár vteřin zase zmizí. Stál jsem vedle Ireth a Sethara kousek od malého, dvoupatrového domu a za našimi zády se rozkládala malá, démonická vesnička. Po pár vteřinách z domu před námi vyběhne malý, rozesmátý démon.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 21:27

    Dříve než jsem se nadála jsem zaslechal za zády bolestný křik a hned potom mě obklopila temnota. Znovu jsem se ocitla před malým domkem, ze kterého po chviličce vyběhl malý, usměvavý démon. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila kde jsem a co se vlastně před chvíli stalo. 
    "Sethare... promluv s nim," řeknu mu a kocour se ihned vydá k malému dítěti, než se prudce otočím na Mephistophela a chytnu ho za rukáv a odsmýkám stranou. 
    "Co jsi udělal?!" zasyčím na něj a probodnu ho pohledem. Nebyla jsem tam, nevěděla jsem co se stalo a snažila si vzpomenout, ale potom mě obklopila temnota a stáli jsme opět na začátku. Chvíli jsem sledovala Mephista a mračila se na něj, když mě zčista jasna opět uhodí vzpomínky. Na krátkou chvíli se mi před očima objeví tři démoni, kteří s úsměvem kráčeli do domu, pláč malého dítěte a řev jeho matky, která je prosila aby ho nevláčeli pryč. Zmateně zamkrám než se vrátím do reality a všimnu si že démon přede mnou se nadechuje aby něco řekl. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 21:35

    Mephistopheles:
    Nějak mi nedocházelo, co se právě sakra stalo, ale... Vypadalo to, že se celá událost odehrává znovu. Ireth požádá Sethara, aby si promluvil s mladým démonem a než stihnu cokoliv říct, odtáhne mě za rukáv stranou. Zasyčí na mě, co jsem udělal a její tón zněl dost nepřátelsky. Povzdechnu si a sleduji její výraz, vypadalo to, že je trochu mimo a nad něčím přemýšlí. Ještě chvíli počkám, než se její oči opět zaměří na mě, místo toho, aby se dívaly do prázdna a nadechnu se, abych jí odpověděl.
    "Řekl jsem Viol, že jen procházíme, zařvala, že jí chceme Fen'lina vzít a poté se na mě vrhla. Nevím, jestli se mi to náhodou nezdálo, ale... Přišlo mi, že za ní něco stojí. Nějaká bytost. Srazila mě k zemi... Bránil jsem se a zabil ji," povzdechnu si a až teď mi dojde, že jsem to nejspíš pokazil. Nervózně přešlápnu na místě. Pohledem mě probodávala drobná upírka a já... Několik tisíciletí starý démon... Jsem byl kvůli ní nesvůj. Už teď jsem věděl, že by byla někým, koho bych na bojišti opravdu potkat nechtěl...
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 21:59

    Když jsem se vzpamatovala a znovu se zadívala na démona před sebou, vysvětlil mi situaci a ačkoli zněla naprosto chaoticky, myslím že jsem ji tak nějak pochopila. Zhlubka se nadechnu a sjedu ho nepříčetným pohledem, než se ohlédnu na Sethara a pousměji se na malého démona, který se zadívá mým směrem. 
    "Máš doma maminku?" zeptám se a kdžy malý démon přikývne a rozběhne se do domu, zadívám se na ty dva. Chvíli jsme stáli na místě a já sledovala okolí, než jsem máchla rukou a změnila nás v démony, kteří na sobě hrdě nesly Mpehistophelovu pečeť. Pomalu dojdu k Setharovi a zadívám se na něj, než se otočím na Mephistophela. 
    "Já už nejspíše vím... tehdy tu Fen'liho odtáhli na výcvik k tobě do paláce... ale teď se zdá že poklidně žije s matkou v chatce a nikdo nepřichází. Pokud se nepletu..." nadechnu se a zamsylím ale v tom mi kocour položí ruku na rameno.
    "...tak bychom ho měli dotáhnout na výcvik?" řekne a jenom se na něj překvapeně zadívám než se pousměji. Bylo zvláštní jak byl bystrý. 
    "Přesně tak... tenhle moment by Fen'lina změnil. Sám Mephisto říkal, že by z něj mohla být schránka bez emocí... nebo také zcela jiná osoba. Po celou dobu mám pocit, že se mi něco směje do obličeje, něco hodně temného co si s jeho myslí pohrává... co když se prostě musíme držet starých vzpomínek?" zeptám se a Sethara a ten nejistě přikývne, za pokus to určitě stálo a mě trvalo než jsem si vzpomněla na tuhle chvíli. Viděla jsem sice Fennyho minulost, ale tahle byla opravdu vzdálená a najít tuhle jendu jeidnou vzpomínku v těch všech vzpomínkách, které jsem měla v hlavě... bylo šílené.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 22:09

    Mephistopheles:
    Znovu mě probodne tím děsivým pohledem, než se malého démona zeptá na tu stejnou otázku jako předtím a ten zaběhne do domu. Zmateně se zadívám na Ireth, která máchne rukou a najednou se oba změníme na démoni, kteří nesli můj znak. Upřu na ni tázavý pohled a pak jen poslouchám její a Setharův rozhovor. To, co říkali znělo logicky a rozhodně to stálo za zkoušku.
    "Zní to jako dobrý plán... Co když na nás Violet znovu zaútočí? Nesmíme ji zabít, jinak se ocitneme na začátku... Sethare, dokázal bys ji případně nějak spoutat?" zeptám se a když kocour přikývne pousměji se a všichni tři zamíříme k domu. Otevřu nám dveře a zamířím do kuchyně jako předtím. Violet se překvapeně otočí a jakmile se na nás zadívá, zavrčí a přitáhne syna blíže k sobě.
    "Z rozkazu krále jsme si přišli pro tvého syna, aby podstoupil výcvik a stal se vojákem ve službách našeho krále," prohlásím a malý Fen'li se začne schovávat za svou matkou. Oči Violet se na chvíli rudě zaleskly a zcela se přestala hýbat, než k nám postrčí drobného démona. Okamžitě ho pevně chytím za ruku a začnu táhnout ke dveřím. Vzpíral se, křičel, prosil, aby ho maminka neopouštěla... Byl tak drobný, maličký... Nedokázal jsem si vůbec představit, že by výcvik či válku přežil a přesto... Byl tím, který mě vysvobodil z šílenství a dokázal mě porazit.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 23:07

    Stála jsem po boku Mephistophela a byla jsem ráda, že se tohoto úkonu chytil on. Na chvíli zavřu oči než se nadechnu a sebejistě se vydám k nim. Když jsem kráčela přes přáh, lehce jsem si prohlédla okolí pohledem, ale nakonec stanula vedle velkého démona a přikývla na jeho žádost. Sledovala jsem jak k nám démonka postrčila malého démona a zadívám se na něj, když ho začal Mephistopheles smýkat pryč. Vzbouzel se a já raději odklonila zrak a zadívala se stranou, než jsme se vzdálili od domu, který se za námi začal rozplývat, než nám malý démon věnoval úsměv a zcela zmizel spolu s ním. Párkrát zamrkám a rozhlédnu se, byli jsme opět v temnotě a tak si povzdechnu a zadívám se na mé dva společníky. 
    "Omlouvám se, viděla jsem sice Fen'liho minulost, ale najít tak staré vzpomínky mezi všemi těmi jeho, mými a cizími je... náročnější než jsem si myslela," řeknu tiše a zadívám se pod sebe do temnoty, než pohled zvednu a přeměřím si je oba pohledem. 
    "A ty příště nedělej nic zbrklého. Sám jsi nás varoval před tím že to nesmíme pokazit," syknu k němu a potom si povzdechnu. Tohle bude ještě dlouhá cesta a začínala jsem se trochu bát toho co nás čeká. I tak jsem se nakonec vydala temnotou a hledala nějaké další silné místo. Zanedlouho jsme byli poblíž a tak se zastavím a zadívám na oba mé společníky.
    "Nevím co to bude tentokrát, ale věřím tomu... že nic příjemného," řeknu, než natáhnu ruku do tmy, která mě opět pohltí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 23:15

    Mephistopheles:
    Držel jsem stále drobného démona za ruku a ignoroval jeho pláč. Najednou se utiší a tak se ohlédnu. Usmál se, než zmizel. Párkrát zamrkám a všimnu si, že se i okolní prostředí rozplynulo a vznášeli jsme se v temnotě. Zase jsme vypadali normálně a Ireth se nám omlouvala.
    "To nic, je to lepší, než kdyby je nikdo z nás neznal," vydechnu a pousměji se. Bylo moudré rozhodnutí vzít Ireth, i když jsem měl o ni strach. Věděl jsem, že je silná, ale nechtěl jsem, aby se cokoliv stalo dětem a už teď jsem byl rozhodnutý ji ochránit, ať se stane cokoliv. Najednou se na mě otočí a zasyčí, abych byl opatrný, že jsem to málem pokazil. Polknu a přikývnu. Měla pravdu, bylo to ode mě nezodpovědné. Tiše jsem ji následoval a vydali jsme se k další silné vzpomínky. Vtáhne nás dovnitř a sotva se okolí ustálí, rozhlédnu se a okamžitě strhnu Ireth stranou. Byli jsme uprostřed bojiště, ale démoni, kteří proti sobě bojovali... Byly spíše stíny. Neměli obličeje, pouze brnění, která nesla buď můj, nebo Feraelův znak.
    "Hádám, že tady nevadí, když někdo zemře," vydechnu, než jednomu z démonů vytrhnu z ruky meč a začnu je od nás odrážet. Bylo jich hodně, ale stíny většinou zmizely po jediném zásahu.
    "Vidíte někdo Fen'lina?" zavolám na Sethara a Ireth, které jsem se snažil ze všech sil bránit, aby se k nim nikdo nedostal.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 23:40

    Sotva se okolí kolem nás ustálilo, někdo mě drápl za ruku a škubl se mnou do strany. Zmateně se zadívám na Mephista, který sledoval okolí a mračil se. Zhluboka se nadechnu a ihned se ohlédnu abych zjistila situaci. Byli jsme uprostřed bojiště a abych pravdu řekla, nevypadalo to tu ani trochu dobře. Mpehisto byl pohotový, okamžitě zareagoval a začal nás se Setharem bránit. Okolí bylo opravdu rozlehlé a tak se zadívám do dálky, jestli někde neuvidím Fen'liho.
    "Ne... nevidím ho," vydechnu a když málem dostanu jeden zásah, tak moc jsem si přála mít v ruce meč na svou obranu, že jsem si ani nevšimla že v ten okamžik jsem jeden v rukou svírala. Překvapen zamrkám, ale poskytnu jeden i Setharovi. Přece jenom pokud ho chceme najít, nemůže nsá krýt jeden jediný démon a na boj jsem byla odbrá, i když jsem si teď dávala mnohem větší pozor než kdy předtím. Teď totiž nešlo jenom o můj život, ale i o životy našich dětí. O to více jsem byla odhodlána zachránit mého démona ze spárů té nekončící temnoty. Znovu se zamračím a odrazím jeden z mnoha stínu, který nakonec odkopnu stranou. Snažila jsem se najít mladého démona, ale nikde jsem ho neviděla. 
    "To je špatné, musíme ho najít dříve než se něco pokazí, nevím jak to tady funguje ale pochybuji o tom že budeme mít mnoho pokusů," vydechnu a vzdau v dálce zahlédnu démona, který se od ostatních lišil. Ihned se zadívám jeho směrem, ale už byl zase pryč. Rychle se vydám tím směrem a zastavím se až kousek opodál. Tak tak stihnu odrazit útok jendoho démona a znovu se rozhlédnu okolo. Najít tady jendoho jeidného démona by mohl být problém, ale ostatní neměli tváře... tak... 
    "Kdybychom se mohli podívat z vrchu, bylo by to jednodušší, takhle jej nikdy nenajdeme," houknu směrem k nim a rychle se vydám zpět za nimi. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 8/3/2018, 23:48

    Mephistopheles:
    Odkopnu dalšího démona stranou, rozplyne se v temnotu, která po chvilce zmizí. To už jsem však bojoval s dalším a po pár ranách i ho pošlu k zemi. Otočím se na Ireth a na chvíli mi ztuhne krev v žilách, když málem dostane ránu. Najednou se jí v ruce objeví meč, stejně jako Setharovi. Všichni se začneme rozhlížet po jediném démonovi, který by se měl od ostatních lišit a když Ireth po chvilce řekne, že ze vzduchu by to bylo lepší, souhlasně přikývnu, než se mi na zádech vytvoří křídla z modré energie a rychle se vznesu do vzduchu. Rozhlédnu se okolo a jakmile si všimnu mladého démona v dálce, který se oháněl drápy po všech nepřátelích, zamířím zase k zemi a rovnou sejmu dalšího démona, který se rozběhl proti Ireth.
    "Mám ho," vydechnu, než se rychle vydám oním směrem. Razil jsem nám cestu skrz démony a snažil jsem se nás co nejrychleji dostat k Fenovi. V dálce ho konečně zahlédnu a ještě zkontroluji Ireth a Sethara, že jsou v pořádku. Nemusel jsem se ptát Ireth, abych odhadl, co tady musíme udělat. Démon musel přežít.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 8/3/2018, 23:56

    Zhluboka se nadechnu a když Mephisto vzlétne do vzduchu, děkovala jsem tomu že tu nejsem sama. Nevím jak bych si s tímhle poradila a létat jsem neuměla... Sotva si to pomylsím, najendou se začnu vznášet vzhůru a tak poplašeně zamávám rukama, když Mephsito řekne že našel Fennyho a sejme démona, který se ke mě rychle blížil. Ihned jsem si přála být opět na nohách a tak jsem doskočila dolů a zalapala po dechu.
    "začínám mít pocit že jste mi o to martefaktu měli říci více," zavrčím ale neztrácím čas a vrhnu se za Mephistem, který nám razil cestu vpřed. 
    "Má chyba, zapomněl jsem na to," vydechne Sethar a ihned mi začne vysvětlovat že artefakt má uživatele který jej použil ohromnou moc. Také mi sdělí že vše záleží na tom co si představím a tak se lehce zamračím. 
    "Chceš mi říci že se to může stát i nevědomě? To je špatné... Hádám že se proto nesmím rozptylovat," vydechnu zcela vážně, ale to už se nám podařilo dostat k démonovi. Bez varování máchnu a vybavím nás brněním Mephistophela aby si nás démon kterého jsme bránili nespletl s protivníky a neútočil na nás. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 00:06

    Mephistopheles:
    Překvapí mě, když uvidím Ireth, jak se vznáší, ale byla v bezpečí a v pořádku a následné Setharovo vysvětlení bylo velmi užitečné.
    "Ten artefakt je mocnější, než jsem si myslel," vydechnu a pousměji se. Možná to díky tomu opravdu zvládneme, záleží na tom, jak si zvykne na používání nové síly. Ale vypadalo to, že se učí rychle, což mi také potvrdí, když se na nás objeví brnění. Už jsem se nemusel bát přiblížit k Fenovi a tak začnu bojovat po jeho boku. Snažil jsem se ho ochránit, ale neuniklo mi, že mu dochází síly. Lapal po dechu a byl plný ran.
    "Ireth, nepřijde ti tahle událost povědomá?" zeptám se jí, jakmile se opět dostanu dost blízko, než se vrhnu po dalším stínu. Ubývalo jich, ale i tak bylo celkem náročné hlídat úplně všechny proti takové přesile. Navíc mladý démon neměl skoro žádné zkušenosti, vypadal vyděšeně a úplně mimo. V jednu chvíli k němu nestihnu přiskočit dost rychle a meč mu projde břichem. Ihned od něj pomocí magie odhodím všechny démony. Zůstal však ležet na zemi, ale nebyl mrtvý, jen v bezvědomí. Naštěstí i démonů ubývalo a brzy bude po všem. Ještě chvíli jsem bojoval, než se ujistím, že jsou opravdu všichni nepřátelé pryč a rozběhnu se zpátky za mými společníky.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 9/3/2018, 21:35

    Sledovala jsem svoje okolí a dávala pozor, jak na mé společníky tak na démona, který bojoval o své přežití. Na malý moment jsem se dal do křížku se silnějším démonem a tak jsem na chvíli ztratila přehled o tom co se děje za mnou. Až když démon po prudké ráně zmizí, ohlédnu se na černovlasého démona, který ležel na zemi. Ihned se k němu dostanu a kleknu si na kolena k jeho bezvládnému tělů. Když mu zkontroluji tep, zjistím že dýchá, ale i tak se dotknu jeho brnění, které se po sléze rozplyne jakoby tam nikdy nebylo a dám se do ošetřování jeho ran. Ta schopnost byla zvláštní, co jsem si povětšinou představila, to se stalo a proto jsem měla v ruce jak obvazy, tak také věci kléčeí, které jsem ihned využila a hlavně se mu pokusila zastavit krvácení a doufala jsem že mě Sethar s Mephistem dostatečne kryjí.
    "Notak, vydrž... Fen'li," vydechnu a zamračím se, ihned se dám do čištění rány a dám si pozor abych mu ještě více neublížila. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 21:48

    Mephistopheles:
    Poklusem doběhnu k Ireth, která ošetřovala mladého démona a z čistého vzduchu vytvářela nejrůznější předměty, které chtěla.
    "To by se hodilo i v reálném světě," pousměji se zamyšleně, než si kleknu na druhé straně démona a pomůžu Ireth s ošetřováním i zbytku ran. Jakmile skončíme, zadívám se na něj, než se rozhlédnu po okolí.
    "Co teď?" zeptám se. Démonovi rány byly ošetřené, jeho dech i tlukot srdce stabilní a přesto jsme tady byli. Neměli jsme ho jen zachránit. Zamyšleně se rozhlédnu a po chvilce se mi i podaří zorientovat.
    "Hádám, že jsme neudělali, vše, co jsme měli... Možná pomůže se tady porozhlédnout," vydechnu, než se skloním a démonovi a opatrně ho zvednu do náruče, než se vydám směrem, kterým by se normálně nacházelo mé království.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 9/3/2018, 22:02

    Na chvíli zavřu oči a jsem ráda že se mi to nějak dařilo. Zadívám se na klidnou tvář démona a povzdechnu si. Byl ošetřený, ale stále jsme byli na bojišti. Zmateně se rozhlédnu okolo a musím souhlasit s Mephistem. Zřejmě jsme neudělali všechno co jsme měli a ač jsem se snažila vzpomenout, nešlo to... těch vzpomínek bylo prostě příliš. Také byla pravda že jeho život byl dlouhý a tak když jej Mephisto zvedne, zadívám se na Sethara a kývnu aby šel s námi.
    "Možná by bylo bezpečné najít nějaké jiné místo, tady ho nechat nemůžeme," řeknu a ačkoli to byly dávné vzpomínky a skutečnost že si jimi procházíme... nebyla jsem z toho nadšená, už jenom protože si tímhle vším prošel a jeho vyděšený výraz v prvním boji se nedal přehlédnout... První boj? Jak vím že je tohle jeho první boj? Zhluboka se nadechnu a pevně sevřu meč v rukou... doufala jsem že se nám to podaří a že nic nepokazíme... ne na tohle jsem ani nechtěla myslet a tak jsem se sebejistě a ostražitě rozešla po boku Mephistophela. Netušila jsem co přesně máme udělat, ale jedna věc byla jistá, na bojišti zůstat nesmí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 22:25

    Mephistopheles:
    Musel jsem souhlasně přikývnou, kdekoliv bylo lepší, než tady a tak jsem kráčel po boku Ireth a Sethara a šli jsme od toho místa pryč. Zadívám se na malého démona v mé náruči a neunikne mi, jak je drobný, hubený a přesto jeho tělo pokrývá už několik jizev. Povzdechnu si a zadívám se na jeho tvář, když najednou otevře oči a zadívá se na mě, než se rozplyne a zmizí, stejně jako okolní prostředí.
    "Hádám, že jsme to zvládli?" zeptám se nejistě a když se ani po chvilce znovu neobjevíme na bojišti, oddechnu si. Po chvilce ucítím další silnou vzpomínku o kus dál, ale když se k ní přiblížím, nic se nestane. Byla jakási mlhavá a po chvilce se z temné energie vytvoří jakýsi stín jeho bestiální podoby, než se zase rozplyne. Párkrát zamrkám, co to mělo být? Nakonec si však povzdechnu a vydáme se k další silné vzpomínce, která nás opět vtáhne dovnitř a objevím se v mém trůnním sálu. Bylo zvláštní vidět sám sebe sedět na trůnu, ale moje pozornost se spíše upínala na černovlasého démona.
    "Přejete si, můj králi?" zeptá se a pokloní se, v tu chvíli do místnosti démoni přitáhnou Violet, která se vzpírala a vypadala vyděšeně.
    "Ah, tohle si pamatuji," vydechnu po chvilce a otočím se na Ireth.
    "Takto jsem zkoušel oddanost některých démonů... Určitě mu nakáži, aby zabil svou matku... Mám pocit, že mu v tom budeme muset zabránit," zašeptám rychle směrem k Ireth, zrovan ve chvíli, kdy druhý Mephistopheles začne mluvit o Fen'liho zásluhách a svou řeč dokončí přesně tím, co jsem řekl - rozkáže Fen'limu zabít svou matku.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 9/3/2018, 22:56

    Ještě nějakou chvíli jsme kráčeli bojištěm a já sledovala mrtvá těla okolo, dost mi to připomínalo mou výpravu s Colem. Zamyšleně stočím pohled k Setharovi, který se k těmhle situacím moc nevyjadřoval, možná protože jsme si zatím dokázali poradit bez něj, byla jsem si však jistá že kdybychom byli bezradní, bude on ten, který na něco přijde. Najednou se okolí kolem nás začne rozplývat, než zmizí úplně. Tušení že máme démona dostat z bojiště bylo spravné, jinak by zemřel. Znovu se psolečně vydáme k další silné vzpomínce, ale tentokrát nás dovnitř nepustí. Zadívám se na stín něčeho obrovského, povědomého, ale přesto v dálce v temnotě zmizí. Zmateně se zadívám na mé dva společníky, než se vydáme dál. Pokud nebylo nutné projít všemi vzpomínky, pak to bylo jenom dobře... Netušila jsem jaký tady máme časový limit a nedokázala jsem tady odhadnout ani čas, nic. Zavřu oči a nechám se vtáhnout do další vzpomínky a když si uvědomím že jsme v trůním sálu a Mephisto nám vysvětlí proč, nechám nás změnit na démony a rozhodnu se postavit stranou abych na celou situaci viděla. 
    "Jak mu v tomhle máme zabránit aniž by jsme vyvolali rozruch?" řeknu trochu bezradně a zadívám se jak démonku dotáhli před démona a její vyděšený a bezmocný pohled mi nemohl uniknout. Než se ale nadám, démon vyrve generálovy meč z ruky a zarazí ho démonce do srdce. Ta padne okamžitě k zemi mrtvá a celá vzpomínka se rozplyne a vrátí nás zase na začátek. Na nic nečekám a proměním dva společníky v démony zrovna ve chvíli, kdy se Fen'li natahoval pro zbraň a namířil s ní ma Violet, která jej prosila aby to nedělal. Ani nevím jak, zneviditelním se a během chvíle jsem byla těsně u něj a sotva se meč přiblíží k tělu démonky, chytím jeho rukojeť a zastavím jeho úder. Náhle odskočím a démonovu ruku obmotá magický řetěz, se kterým se Mephistopheles na trůnu rozesměje a složí mu chválu, než se obraz kolem nás začne pomalu opět rozplývat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 23:07

    Mephistopheles:
    Ireth nás promění na démony, Ireth se bezradně zeptá, jak mu v tom máme zabránit, nadechnu se, abych něco řekl, ale dřív, než stačím cokoliv říct, či udělat, Fen'lin Violet zabije a celá vzpomínka se restartuje. Povzdechnu si a všimnu si, jak nás Ireth zase změnila na démony. Přemýšlel jsem, co udělat, aniž bychom způsobili rozruch a když se Fen'lin znovu natáhne pro meč, chci se k němu rozběhnout, ale když uvidím Ireth, která také vyrazila dopředu, ale najednou mi zmizela před očima, zastavím se. Trochu poplašeně se rozhlédnu kolem, nikde jsem ji neviděl a to nebylo dobré, co když se jí něco stane? Fen'li ale démonku nezabije, místo toho se meč zastaví kousek od jejího těla a poté se mu kolem rukou omotají řetězy. Místností se rozezní můj šílený smích a tak odvrátím pohled stranou, než se okolí opět rozplyne.
    "Pořád nemůžu uvěřit, že všechno to, co jsem za ta léta provedl jsem byl skutečně já... Ano, byl jsem to já, mé slova, mé rozkazy... Ale zároveň jako by to byl někdo jiný... Je to... Zvláštní," vydechnu, než zavrtím hlavou a trochu se pousměji.
    "No... Teď už to nezměním, ale Fena pořád zachránit můžeme," usměji se, než se vydám k další vzpomínce, která nás opět pohltí. Ocitneme se na bojišti, jako předtím zde bylo mnoho stínových démonů, ale přišlo mi, že jejich počet klesá mnohem rychleji. Držel jsem se blízko Ireth, která nám opět vytvořila zbraně a pustím se s těmi tvory do boje. Brzy bylo po všem, ale než stihnu cokoliv říct, nebo se rozhlédnout okolo, ozve se hlasitý, bolestný, srdceryvný výkřik démona, kterého jsme se snažili zachránit. Prudce se otočím a uvidím ho v dálce, jak drží v náručí něčí bezvládné tělo.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 9/3/2018, 23:27

    "Tohle bylo o fous," povzdechnu si a v to mse obrátím na Mephistophela, který pronesl že nemohl uvěřit tomu, že se tohle děje a že to bylo skutečné. Krátce se na něj zadívám s obavami a jistým pochopením v očích, než k němu dojdu a krátce ale opravdu krátce ho obejmu, než ho zase sjedu pohledem a rozejdeme se dál. Zanedlouho jsme byli v další vzpomínce a když uvidím bojiště kolem nás, neváhám společníkům opět vytvořit zbraň a nutné brnění, se kterým se dáme do boje. Raději jsem se jenom bránila a držela v blízkosti Mephista a Sethara, ne že bych si nebyla jistá silou ale nechtěla jsem riskovat a životy našich dětí pro mě byly důležitější než cokoli jiného. 
    Zanedlouho bylo po boji a tak se rozlhédnu kolem. Počet těch mrtvých těl a pohled do dálky mi jasně určil o jakou vzpomínku se jedná a tak se najendou s těžkým srdcem otočm na místo, odkud se ozýval srdceryvný řev démona, který v rukou svíral svého nejlepšího přítele, bratra které jsme všichni moc dobře znali. Neunikl mi pohled Sethara, který sklopil pohled k zemi a sevřel ruce v pěst. Natáhnu k němu ruku a pohladím ho po hlavě, než se nadějne pousměji a rozejdu se pomalu k Fen'limu.
    "Sethare, nevím kde je Satanovo pohřebiště, ale musíš nás tam dovést... Tohle je chvíle kdy putoval dny jenom aby našel místo kde svého bratra pohřbít a pokud to bude někde jinde... hádám že selžeme," řeknu a démon přikývne. Ihned se společně vydáme k mlaédmu démonovi, který se na nás nepřítomně zadívá a já chvíli váhala, jestli ho mám oslovit. Nemohla jsem si být jistá tím co udělá tady... když jsme tu vlastně ani neměli být. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 23:34

    Mephistopheles:
    Ireth mě neustále překvapovala, vůbec jsem netušil, proč mě objala, ale... Nevadilo mi to, právě naopak. Cítil jsem se trochu lépe. Přeci jen... Všichni měli mnoho důvodů, proč mě nenávidět, sice jsem nebyl tak úplně sám sebou, ale jejich přítel, můj syn, byl v podobné situaci právě kvůli mě a z toho jsem byl kompletně na vině. Ano, snažil jsem se mu pomoci, ale... Nějak jsem to nedomyslel do konce. Možná kdybych... Zavrtím hlavou. Ne, byla to jediná možnost, neměl jsem zrovna dost času na přemýšlení. Když bylo po boji, rozejdeme se k Fen'limu a něco ve výrazu Ireth mi říkalo, že přesně ví, co je tohle za vzpomínku. Stejně jako Sethar, který vypadal... Smutně? Pochopím proč až když poznám mrtvého démona a překvapeně zamrkám. Alex? Jak? Kdy? Proč? Zmateně se zadívám na naše dva společníky a když Ireth povzbudí Sethara s tím, že ho musí pohřbít na správném místě, začnu si dávat pár útržků dohromady.
    "Co přesně se stalo?" zeptám se nakonec a neunikne mi, že nás Fen'lin pozoruje nepřítomným pohledem.
    "Možná by bylo nejlepší nás zase zneviditelnit a navádět ho aniž by to sám věděl," vydechnu a zadívám se na Ireth.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 7 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 12/5/2024, 05:18