Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Sangmin + Chin-Min

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 22:13

    Objal jsem ho. "Miluju tě... Budeme navždy spolu..." Usmál jsem se a pak jsem vykulil oči. "Jsi... jsi smrtelný?" Špitl jsem, kdy jsem se vnitřně chvěl.. Ne... nemůže mi umřít.. To bych... zachránil bych ho nějak...
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 22:16

    ,,Ano navždy... neopustím tě nikdy," špitl jsem a pevně ho k sobě tiskl, kdy jsem ho políbil, ale najednou.... najednou promluvil o smrtelnosti... Skousl jsem si ret a podíval se na něj... jemu do očí.. pak je krátce sklopil a kývl. ,,Jsem smrtelný... ale... pokud... pokud bych se spojil s démonem... uzavřel s ním kontrakt... tak budu nesmrtelný a získanu jeho schopnosti... ale nevím... neznám žádného démona.. a bojím se... otec mi.. jednou povídal... o nějakém démonovi, kterého potkal... ale nic víc mi neřekl... Nechci tě ztratit... kdybych... kdybych uzavřel kontrakt s démonem, ale nestala se ze mě temná bytost... byla by ve mně trochu, ale ne tolik... teď je ve mně stále díky předkům, ale je utlumená, ovládám ji, aby mi nevyplula na povrch... budeš... budeš mě... stále i tak milovat?" Podíval jsem se mu do očí a skousával si ret.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 22:21

    Já... Démon?! Co? To nemohu! "Já... Já nevím... To... Miloval bych tě, ale... Co když... Co když se změníš? Je proti zákonům nebe, abych... Byl se zlem.." zachvěl jsem se
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 22:26

    Zachvěl jsem se a projel si rukou ve vlasech. ,,Pokud... pokud neuzavřu kontrakt... umřu... pokud uzavřu... budu silnější... ale... já bych nedokázal ubližovat... já byl odmala veden k světlu... ne k temnu... otec mě bil, když jsem byl zlý... měl jsem... ošklivé dětství... ale díky přísnosti otce... jsem dokázal být a jsem i nadále světlým tvorem... nikdy bych se... neuchýlil ke zlu..." Zavrtěl jsem hlavou a schoval si ji do dlaní, kdy mi vlásky přepadly více do obličeje.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 22:38

    Bil ho otec? "To mě mrzí Sangie..." Zamrkal jsem a objal jej. "Promiň... Já tě budu milovat navždy... Ale teď máme čas, jsi mladý, budeš ještě dlouho žít..." Špitl jsem​mu do ouška
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 22:44

    Zavrtěl jsem hlavou. ,,Bylo to prospěšný... není ze mě parchant... miluju přírodu... rád jsem cestoval.." Vydechl jsem, ale objal ho nazpět. Ne... uzavřu kontrakt, ale tak, aby to nepoznal.. nezměním se... a toho démona... nějak se domluvíme... ale nesmím být... temný... ,,Já tě miluju.. nechci tě ztratit..." Špitl jsem a pevně ho stiskl. ,,Můj domek je o čtyři ulici dál odtud," zamrkal jsem očima.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 22:51

    Kývl jsem. "Tak jdeme..." Usmál jsem se, vzal ho za ruku a šli jsme k jeho domku. "Už nikdy nebudu sám, protože mám teď tebe..." Špitl jsem a políbil ho na tvář. Budu s tím, kdo mě má rád... Budu mu dávat najevo lásku pořád, protože to je tak jediné, co mu mohu dát
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 22:53

    Usmál jsem se a kývl, kdy jsem ho vedl a zkontroloval si, že mám klíče v kapse. ,,Nikdy tě neopustím... nikdy tě nenechám samotného... až si najdeš práci, budu pro tebe chodit... mám jen tebe... a hřebce, ale s tím si nemohu povídat...a tomu nemohu dát srdce... to patří tobě," zamrkal jsem, usmál se a políbil ho, kdy jsem držel jeho ruku, pohladil jej po tváři a znovu jej políbil.


    Sponsored content


    Sangmin + Chin-Min - Stránka 8 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 01:47