Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Nate + Miriam

    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 26/6/2017, 18:43

    Zasměji se, když řekne, že jsem trdlo a jen ji pohladím po vlasech. Bylo mi to jedno, po dnešním dni jsem byl opravdu šťastný. Byl jsem tady s dívkou, kterou jsem miloval a byl jsem šťastný. Navíc budu moct na normální světlo a díky tomu bude můj život zase o trochu normálnější. Dojí palačinku a zbytek schová do ledničky, usměji se, když se ke mně rozejde s tím, že je ráda, že jsem šťastný a obejme mě. Omotám ruce kolem jejího pasu a dám ji pusu do vlasů. Byla vážně drobná a malinká oproti mě. Není divu, že jsem jí tak moc chtěl chránit.
    "Jsem a to jen díky tobě," zašeptám a poté ji, jako dneska již po několikáté, zvednu do náruče a rozejdu se do ložnice. Byl to dlouhý den a přestože nevypadala unaveně, potřebovala se prospat. No, kdyby se jí moc nechtělo, dalo by se něco vymyslet. Navíc jsem se i já k ní chtěl prostě jen přitulit a být v její blízkosti. Opatrně ji položím na postel a okamžitě se svalím vedle ní, obejmu ji a přitáhnu k sobě. Spokojeně vydechnu a zavřu oči.
    "Děkuji za dnešek..." zašeptám a po chvilce otevřu oči, abych se mohl na ni podívat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 26/6/2017, 21:50

    Pronese že je šťastný a to kvůli mě. Lehce se zakřením a ušklíbnu, chtěla jsem na to něco říci, ale to už mě vyzvedl do náruče, dneska již poněkolikáté a rozešel se semnou do ložnice. S úsměvem se k němu i na tu maličkou chvilku přitulím a zadívám se na jeho obličej, který jsem tak ráda zkoumala.
    "Pořád si stejná kecka," zakřením se když vejde do ložnice a položil mě na postel. všechno dělal tak opatrně a já se nad tím musela ušklíbnout. Odkdy se z pitomce a kreténa stal gentelaman? Pomyslím si, ale nahlas to neřeknu. Akorát se pro sebe v tichosti zakřením a když se svalí vedle mě, znovu vyhledám jeho čokoládové oči. S objetím a přitulením mi poděkoval za dnešek, jenom zakroutím hlavou a namáčknu se na něj.
    "Není za co děkovat, opravdu," pousměji se a šťastně mu dám pusu na špičku nosu. Stále jsem se na něj však dívala a pozorovala jeho obličej.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 26/6/2017, 22:04

    Odpoví, že jsem stále stejná kecka, i když jsem mluvil pravdu. Vyvolá to u mě další vlnu smíchu, který mě poslední dobou provázel celkem dost často. A nebyl to ani můj sadistický smích. Cítil jsem se díky ní opravdu šťastně. Byl jsem tak zatraceně rád, že jsem se tehdy rozhodl ji nezabít. Leželi jsme na posteli, přitisknutí na sebe a dívali se jeden druhému do očí. Miloval jsem její nádherné, rudé oči, které vypadaly tak hravě a plné života. Pousměji se, i když spala, ležel jsem vedle ní a jen ji pozoroval, poslouchal pravidelný tlukot jejího srdce a neuvěřitelně mě to uklidňovalo. Byl jsem tady pro ni, vedle ní, hodlal jsem jí chránit, i kdyby to znamenalo postavit se samotnému králi podsvětí, což se možná jednou stane. Řekne, že není za co děkovat a dostanu pusu na špičku nosu, znovu se usměji a lehce zavrtím hlavou.
    "Ale je," trval jsem na svém a opatrně ji převalím na záda, zatímco se přesunu nad ni. Podepíral jsem se jednou rukou, abych na ní neležel plnou váhou, ale stále jsem byl na ni namáčknutý. Volnou rukou ji pohladím po tváři, než se skloním a políbím ji na rty. Ze začátku jemně, ale postupně začnu polibek prohlubovat. Vychutnával jsem si její rty, které chutnaly tak sladce, její přítomnost, dotek... Ještě více se k ní přitisknu a pohladím ji nejdříve po tváři a poté po jejích dlouhých vlasech. Byla jen moje, na nic jiného jsem nemyslel, jen na to, jak jsem v její přítomnosti šťastný a doufal jsem, že ona také.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 26/6/2017, 22:23

    Stále jsem sledovala jeho tvář, jeho jemné rysy v obličeji, strniště které mě při každém polibku lehce lechtalo, jeho plné rty které občas chutnaly po krvi a ze všeho nejvíce ty jeho očí, kaštanové oči, které mě dokázaly uchvátit. Jindy byly celé černé a občas se zalévaly krvavou, jako byly ty moje. Milovala jsem je všechny, ať už jeho oči měli jakoukoli barvu, byl to můj Nathaniel. Stvůra byla pořád jeho součástí... a ani tak mi to nevadilo. "Ale je," pronesl a zavrtěl hlavou, byla jsem opravdu spokojená, dnešek byl úžasný!
    "Dobře tedy," zakřením se a vděčně pousměji, zatímco mě povalí na záda a uvězní mě pod sebou. Jednou rukou se však podepíral aby na mě neležel, bylo to milé gesto. Spokojeně se uculím a když dostanu polibek na rty, spokojeně zamručím. Jeho polibek byl jemný, letmý ale postupně sílil, proto mi ruka vystřelí k jeho krku, na kterém jej lehce pohladím. Ještě více se na mě přitiskl a já na sobě cítila jeho tělo, tak jako tehdy ve vaně. Jenže to jsem.. byla nahá a on měl hlavu v mém poprsí. Tiše zakleji že jsem si na tohle vzpomněla, jelikož mi tváře lehce zrůžověly. Jeho dotek na obličeji byl příjemný, spokojeně zavřu oči, ale když ucítím jeho ruku ve vlasech, zase je otevřu. Byla jsem s nim opravdu šťastná a začínala jsem se bát, že o něj přijdu.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 26/6/2017, 22:36

    Spokojeně zamručí a poté ucítím její hřejivou ruku na svém krku. Pousměji se a když otevřu oči, uvidím, jak zrůžověla. Trochu se odtáhnu s širokým úsměvem na rtech a pohladím ji po tváři. Byla vážně roztomilá, své dlouhé vlasy měla rozprostřené kolem sebe a upírala na mě své velké, rudé kukadla. S ní jsem se nemusel hlídat, držet zpátky, přetvařovat se. Byl jsem prostě sám sebou a jí to očividně nevadilo. Dokonce tolerovala moje občasné pitomé vtipy, i když se občas nafoukla, ale to jí nikdy dlouho nevydrželo. Nemusel jsem nic skrývat a to se mi líbilo. Znovu se k ní pomalinku skloním a ukradnu si další dlouhý polibek, než svou pozornost přesunu k jejímu krku, který znovu zasypu polibky. Dokonce jsem si pamatoval místečko, na které když jsem jí předtím políbil, spokojeně vydechla. Lehce jí do něj kousnu, ale musel jsem si dávat pozor, abych neprokousl kůži. Nechtěl jsem jí ublížit a kdybych cítil její krev, mohl bych. Volnou ruku přesunu na její bok, bohužel teď mi zavazela její košilka a měl jsem chuť jí ji sundat. Ušklíbnu se a znovu se přesunu k jejím rtům, zatímco jí pohladím po boku a po stehně, kam již košilka nesahala a tak jsem mohl cítit její hřejivou a jemnou kůži.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 26/6/2017, 22:54

    Stále se o mě opíral a mě to kupodivu ani trochu nevadilo. Jenže, když se odtáhl aby se zadíval do mých očí, objevil se mu na tváři široký úsměv. Jistě si povšiml mého ruměnce, ale nekomentoval to, za což jsem mu byla vděčná. I když jsem cítila potřebu sklonit hlavu na stranu, neudělala jsem to. Jeho oči pro mě byly příliš lákavé na to abych os nich odvrátila zrak, dokázala jsem se v nich ztratit. Měla jsem pocit, že se změnil, nevěděla jsem přesně co ho k té změně donutilo, ale byla to příjemná změna. Jeho chování, vystupování i prezentace sebe samého, všechno to najednou bylo skutečnější než kdykoli dřív. Měla jsem po dlouhé době, poprvé pocit, že je ke mě upřímný. Znovu si ukradl můj další polibek, ale tentokrát nezůstal jenom u něj. Polibky doslova zaútočil na můj krk a mě přepadl mráz, který mě pohladil po kůže. Lehce se ošiji a tiše vydechnu když mě lehce kousne na kůži. Jeho polibky byly tak hypnotické, až jsem se musela zakřenit, tedy spíše zejména, když mě jeho strniště lechtalo na krku a já sebou opravdu zaškubala a začala jsem se smát. Jeho dotek na mém boku jsem skoro ani nezaregistrovala, ale ten na mém sehni jsem díky jeho studené kůži, cítila intenzivně. Mé rudé oči se zabodnou do těch jeho, zkoumavě jsem jej sledovala a zamyslela se nad situací, ve které jsme se nacházeli. Ležela jsem pod ním jenom v noční košilce a spodním prádle, v manželské posteli, s mužem. Přesněji řečeno tedy upírem. Mé myšlenky se... začínaly upírat zajímavým směrem.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 26/6/2017, 23:04

    Začne se smát, očividně jí mé doteky lechtaly, ale to vůbec nevadilo, zakřením se a zadívám se do jejích očí. Vypadalo to, že nad něčím přemýšlí, ale netušil jsem nad čím. Sám jsem se však musel zamyslet nad touto situací a kam by mohla směrovat. No, moc dobře jsem věděl, kam směřuje, ale... Chtěla to i ona? Zkoumavě se zadívám do jejích oči a lehce se k ní skloním, abych jí dal pusu na špičku nosu, tak jak to ona několikrát udělala mně. Věděl jsem, že kdyby chtěla, kdykoliv bych přestal, šel někam jinam, dal si studenou sprchu, nebo si zaběhal, abych přišel na jiné myšlenky. Neudělal bych nic, co by nechtěla, nebo co by jí ublížilo, či by se jí nelíbilo.
    "Mir..." zašeptám potichu a poté se skloním k jejím rtům, na které jí opět začnu vášnivě líbat. Natisknu se na ni snad ještě více, ale tak, abych jí nemohl nijak ublížit. Věděl jsem, že není tak křehká, jak vypadá, to mi ale nezabraňovalo v tom, být opatrný. Znovu jí rukou pohladím po stehně a poté zamířím k jejímu bříšku. Tímto pohybem jí však košilku vyhrnu a zajede mi pod ní ruka. No, ne že by to bylo zcela neúmyslné. Pohladím ji po holé kůži, která mi oproti té mé připadala tak horká. Spokojeně zamručím do polibku a ještě více ho prohloubím.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 26/6/2017, 23:30

    Znovu věnoval pozornost mým očím, to mi neuniklo, dokonce ani jeho úsměv, který měl neustále na tváři. Cítila jsem se lehce nervózní a ta nervozita byla silnější, čím mi byl blíže, ale nebyl právě tohle důkaz mojí lásky k němu? Situace, do které jsem se dostávala pro mě byla nová, neznámá a možná jsem z ní měla trochu strach. Na druhou stranu nedělal nic, co by se mi nelíbilo a když jsem se koukla do těch jeho očí, jako bych měla jistotu, že ani neudělá nic co sama nechci. Tiše zašeptá mé jméno a skloní se k mým rtům. Pro tuto chvíli mu polibek odhodlaně oplatím a lehce se zakousnu do jeho rtu. Jeho tělo se stále dotýkalo mého a tak zvednu ruku, kterou mu položím na záda a namáčknu ho na sebe ještě více, ale jenom na chviličku když se ke mě natiskne, než se znovu zapře rukou a lehce ode mě odtáhne své tělo. I přes oblečení jsem měla možnost cítit jeho nachladlou kůži, ale vůbec mi to nevadilo. S úsměvem na rtech ho donutím sklonit se k dalšímu polibku, při kterém se mu jazykem vkradu do úst a polibek prohloubím tak dvojnásobně jako dřív. Jeho neposlušná ruka sklouzla od mého stehna k mému bříšku. Cítila jsem jak mi lehce vyhrnuje košilku a proto hravě obmotám nohy kolem těch jeho a spokojeně vydechnu, co mi to polibek dovolí. Jednu ruku jsem nechávala na jeho zádech, zatímco druhou jsem si jej za krk držela v polibku. Doslova jsem ho takto uvěznila, než mi svaly na bříšku párkrát zacukají od jeho doteku. Ani jsem nevěděla na kolika místech jsem lechtivá a jak dokáží být cizí doteky příjemné, fascinující.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 26/6/2017, 23:50

    Užíval jsem si její polibky a doteky. Opravdu ráda mě kousala do rtu a když jsem se odtáhl, okamžitě si mě přitáhla zpátky, byl jsem u ní prakticky uvězněný, ale ani jsem nehodlal jít pryč. Prohloubí náš polibek víc, než kdy dřív a ucítím její jazýček. Ušklíbnu se a ještě víc se na ni přitisknu. Očividně jí nevadilo, že jsem měl ruku pod její košilkou, když ale ucítím, jak jí pod mým dotekem cukají svaly, znovu ruku přesunu na její stehno, po kterém jí pohladím. Pokračoval jsem v polibku, který se mi líbil mnohem více než ty předešlé a brzy jsem znovu začal bloudit po jejím těle, jako bych si chtěla zapamatovat každou její křivku. Začnu si hrát s lemem její košilky, než ji opět vyhrnu až pod prsa a poté se odtáhnu. Zadívám se jí do očí, než jí košilku přetáhnu přes hlavu a zadívám se na její tělo. Pousměji se, než se znovu skloním k jejím rtům pro další polibek. Brzy jsem se však opět přesunul k jejímu krku a pokračoval stále níž až k jejímu poprsí. Neodolám a opět do něj zabořím obličej, jako předtím ve vaně. Tiše se zasměji, než s šibalským úsměvem na rtech vzhlédnu a zadívám se do jejích očí. Hledal jsem v nich známky nervozity, nebo jakékoliv nelibosti, kvůli které bych přestal, dokud můžu a bude to ještě celkem jednoduché. Nechtěl jsem jí ublížit, ale krev se mi přesouvala trochu někam jinam, než byl můj mozek...
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 27/6/2017, 00:13

    Nějakou chvíli jsem s ním v polibku dominantně bojovala o nadvládu, líbilo se mi to. Hrát si s jeho jazykem a cítit jeho chladné rty na těch svých. Nemohla jsem se toho pocitu nabažit a moje touha po něm sílila. Kradla jsem si jeho polibek jenom pro sebe a jemu to očividně nevadilo. Znovu mi zacuká bříško a tak svou ruku stáhne, ne že by to nebylo příjemné, ale lechtalo to! Hrál si s lemem mé košilky a očividně si to užíval. Trochu jsem zalitovala své malé účasti, ale věděla jsem že budu mít ještě tu možnost prozkoumat já jeho. Při té představě se znovu lehce zakřením a ucítím jak se mi krev žene do tváří znovu. A on se na mě zadíval...Upíral pohled do mých očí a košilku mi přes hlavu nakonec přetáhl. Olíznu si rty, které chutnaly po něm a stydlivě odvrátím pohled stranou. Znovu mě krátce políbil, než zabořil hlavu do mého poprsí.
    "Ty jseš vážně vůl," zakřením se a se smíchem se párkrát zavrtím. Rozesmálo mě to, nemohla jsem si pomoct a koneckonců za to mohl on. Když mě tak ale zkoumal a sledoval mé oči, lehce znervózním. Možná jsem byla nejistá, ale maskovala jsem to jeho blízkostí. Zároveň jsem mu ale chtěla být blíže než kterákoli jiná a uznejme si to, Nathaniel byl opravdu překrásný chlap. A já chtěla aby byl jenom můj, jenže co když ho po nějakém čase omrzím a uteče mi?
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 27/6/2017, 00:21

    Začne se křenit a smát s tím, že jsem vážně vůl, rozesměje mě to také. Trochu se vrtěla a stále měla na tváři lehký ruměnec. Viděl jsem, že je trochu nervózní, ale abych řekl pravdu, byl jsem také. Snažil jsem se to maskovat za smíchem a blbostmi, které jsem dělal, ale... V téhle situaci jsem byl poprvé a nechtěl jsem nic zkazit. Ucítím zvláštní horko ve tvářích a po chvilce si uvědomím, že jsem nejspíš zčervenal. Párkrát nechápavě zamrkám, dobře, netušil jsem, že to stále jde, i když jsem upír. Zase jsem si připadal o trochu více naživu a hlavně normálnější. Zazubím se na Miriam a znovu si ji přitáhnu do polibku, který prohloubím a opět rozpoutám "bitvu" o dominanci a nadvládu. Ušklíbnu se a trošku se tělem oddálím, abych mohl dále zkoumat její tělo. Jednou rukou jsem se podepíral, zatímco druhou bloudil po její hřejivé kůži. Lehce ji konečky prstů pohladím po bříšku, než sjedu ještě níž a pohladím ji po vnitřní straně stehna. Nikam jsem nespěchal, navíc jsem chtěl znát její reakci, než udělám něco dalšího. Netušil jsem, kam až mi dovolí zajít, ale hodlal jsem to vyzkoušet.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 27/6/2017, 00:38

    Bylo pro mě velice zvláštní být v situaci, kdy se musím někomu podřídit, nebyla jsem na to zvyklá. Většinou jsem byla já, ta která kontrolovala jak se věci mají a jak daleko zajdou. Jenže teď, jsem mu s každým dalším dotekem ustupovala a věděla jsem, že to dělám z vlastní vůle, i když se to mému starému já tolik příčilo. Jenže mé staré já nemilovalo, ale jenom si hrálo a tohle bylo jako srovnávat chuť jablek s hruškami. Znovu se zadívám do jeho tváře a všimnu si ze zčervenal? On se opravdu červenal! Lehce spokojeně zavrním když mě políbí a jeho ruka vklouzne na mé bříško. Jeho chladný dotek byl tak příjemný a znovu se mnou bojoval o nadvládu. Dominantně jsem si pohrávala s jeho jazykem, zatímco jeho neposlušná ruka sklouzla z bříška na vnitřní stranu mého stehna. Okamžitě se odtáhnu z polibku a tiše vydechnu, ucítím lehké vzrušení, které mě donutí vyhledat jeho čokoládové oči. S krátkým polibkem odmotám nohy z těch jeho a přetočím ho pod sebe, takže jsem teď seděla na jeho pasu. Pár pramínků vlasů mi spadne na jeho tělo, vůbec nebylo fér že je oblečený, to protivné tričko zakrývalo jeho dokonale vypracované tělo a tak jsem mu ho jednoduše přetáhla přes hlavu a pro změnu si jeho tělo obhlédla já.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 27/6/2017, 00:45

    Jakmile jsem se dotkl jejího stehna, odtáhne se, myslel jsem, že mě odstrčí, nebo nakopne, že jsem zašel moc daleko, ale místo to jen tiše vydechne a zadívá se mi do očí. Čekal jsem, co udělá a překvapí mě tím, že mě políbí a poté nás přetočí. Seděla na mě a byla vážně lehounká, ani by mi nevadilo, kdyby na mě seděla plnou váhou. Pousměji se a sleduji ji. Přetáhne mi tričko přes hlavu a začne si mě obhlížet, zasměji se tomu a pár pramínků jejích vlasů mi dopadne na holou kůži. Lehce se zachvěji, potom se ale podepřu na loktech a nadzvednu se. Zkoumal jsem jí pohledem a po chvíli se rozhodnu to takto nechat. Přeci jen jsem věděl, že je zvyklá všechny situace kontrolovat a tohle by pro ni mohlo být zvláštní, nezvyklé. Hodlal jsem jí tedy té kontroly alespoň na chvíli trochu dopřát. Navíc jsem byl zvědavý, co udělá. A také jsem měl na ni parádní výhled. Prohlédnu si ji a ušklíbnu se, byla vážně nádherná. Jako vždy se můj pohled zastaví u jejích očí.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 27/6/2017, 01:07

    Nic neudělal, akorát se podepřel na loktech a zadíval se mi do očí. Byla to známka toho, že jsem neudělala nic špatně a že mu to nevadí? Znovu se natáhnu k jeho rtům, na které jej krátce políbím a na chvíli se proto podepřu rukama o matraci pod námi. V polibku jej provokativně kousnu do rtu a znovu se odtáhnu. Měla jsem svůj obličej blízko toho jeho a užívala si to. Mé rudé oči ho se zájmem sledovaly, než se na něj znovu posadím a tentokrát mu prsty pravé ruky začnu přejíždět po holé kůži na jeho svalech. Bylo stále zvláštní jak byla jeho kůže chladná, studená. Jemnými doteky jsem opečovávala jeho pevné svaly, než jsem se natáhla k jeho krku, na který jsem ho políbila. Lehce vydechnu horký vzduch na jeho kůži a znovu ho políbím. Spokojeně na něj přitisknu své tělo a lehce mě zamrazí pod tím chladivým dotekem. Já toho muže nejspíše opravdu milovala, jinak bych tohle nedělala. Znovu se od něj ale odtáhnu, než se přemístím k jeho hrudníku, po jehož kůži mu hravě jazýčkem sjedu až k pupku, který párkrát hravě obkroužím. Moje ruka nakonec sklouzne přes kraj boxerek, k jeho nohám. Moc daleko jsem ale nedosáhla, tak jsem se ve stejném směru vrátila zpátky k jeho boku, na kterém jsem ruku ponechala. Hravě jsem zkoumala jeho tělo a očima občas zabloudila k těm jeho. Nakonec se od jeho kůže jazýčkem odlepím, ale zůstanu na něm ležet. Zkoumavě se zadívám do jeho očí a trochu zvědavě mu přejedu prstíky přes jeho chloubu v trenýrkách.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 27/6/2017, 01:23

    Zkoumavě se zadívá do mých očí a nakonec se natáhne k mým rtům. Spokojeně zamručím a hned na to mě znovu kousne do rtu. odtáhne se, zvědavě jsem ji sledoval a čekal, co bude. Posadí se a začne prsty přejíždět po mých svalech. Usměji se a pohodlně se uvelebím na záda, stále jsem jí však sledoval, jen ruce přesunu na její boky a nechám ji dělat si co chce, tedy alespoň zatím. Užíval jsem si její doteky a když se natáhne k mému krku, přeběhne mi mráz po zádech - další věc, o které jsem nevěděl, že ještě jde. Hladil jsem ji po bocích a po zádech a užíval jsem si pozornost, které se mi od ní dostalo. Bylo to tak zatraceně příjemné! Zkoumala celé moje tělo, tak jak jsem to já udělal předtím. Nakonec na mně zůstane ležet a zkoumavě se mi zahledí do očí. Ucítím její dotek na mojí chloubě, zachvěji se a spokojeně zamručím. Bože, jak moc jsem ji chtěl! S tichým zavrčením se zapřu do matrace a přetočím nás. Byl jsem opět nahoře a okamžitě ji vášnivě políbím na rty a lehce ji kousnu do rtu.
    "Moje," zavrčím jí do ucha, kdy se trochu odtáhnu a poté ji políbím na krk. Jednu ruku jsem měl stále na jejím boku, ale přesunu jí k jejímu stehnu a začnu ji jemně hladit po jeho vnitřní straně. Jazykem začnu putovat stále níž přes klíční kost až k jejímu hrudníku a začnu věnovat pozornost jejímu poprsí. Znovu spokojeně zamručím a rukou zajedu až k jejím kalhotkám. Ušklíbnu se a přejedu jedním prstem po jejím vstupu. Měla však stále na sobě ty pitomé kalhotky, což mi však vůbec nebránilo v tom jí i přes ně začít dráždit. Trenýrky mi už byly dost upnuté, chtěl jsem ji tak moc a nebyl jsem s jistý, jestli bych ještě dokázal přestat. I stvůra začala být neklidná a znovu mi připomněla, proč jsem za ty roky s žádnou nemohl být. Ale jí bych neublížil, nemohl bych... Potlačím stvůru někam do pozadí mé mysli a poprvé za všechny ty roky přestanu cítit její přítomnost jen díky vlastní vůli. Vítězoslavně se ušklíbnu a pomalu se přesunu opět k jejím rtům.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 27/6/2017, 01:47

    Když jsem mu přejela přes chloubu, mohla jsem cítit jak látka zabraňuje růstu v jeho vzrušení. Muselo to pro něj být opravdu nepohodlné, ale reagoval takřka okamžitě. Zamručel a se zavrčením mě okamžitě dostal pod sebe. Trochu vyplašeně se na něj zadívám, ale když mě políbí na rty, okamžitě si získá všechno mou důvěru. Náš polibek byl vášnivý a já zatoužila aby to tak zůstalo. Kousnutí do rtíku mi opětuje a zavrní mi do ouška, že jsem jeho. Pokračoval polibkem na krku a stejně jako já předtím, začal putovat jazykem níže a níže... Ach bože, okamžitě jsem se pod jeho dotekem zachvěla a když ucítím jeho ruku, jak mířící k mým kalhotkám, lehce stáhnu nohy k sobě. Jenže ani to mi moc nepomůže. Tolik mě rozptyloval, že jsem se neubránila lehkému vzdechu. Sama se nervózně kousnu do rtu, a když mě začne dráždit i přes kalhotky, lehce se zavrtím a znovu je přikrčím k sobě. S hlasitějším vzdechnutím ucítím jak se mi mrazení pod jeho dotekem rozlilo celým tělem. Bylo to příjemné, ale vyvolalo to ve mě další vlnu nervozity, kterou jsem zahnala vyhledáním jeho očí. Moje ruka při tom neposlušně sklouzla k jeho trenýrkám, kde jsem opět vyhledala jeho bulku, se kterou jsem si začala pohrávat. Byl už sakra vzrušený a já si byla jistá, že mu ta pitomá látka opravdu vadí. I já sama jsem cítila jak začínám vlhnout a čím více si tam dole se mnou hrál, tím nesnesitelnější to bylo. Opět se pod jeho dotekem zachvěji a neubráním se slastnému vydechnutí. Opustím na chvíli jeho chloubu a zapátrám k jeho svalům na bříšku, na které mu položím obě ruce.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 27/6/2017, 01:59

    Cítil jsem, jak se pod mými doteky chvěje a dokonce zaslechnu i první tichý povzdech. Pousměji se, přikrčí nohy těsněji k sobě, byla nejspíš nervózní a chápal jsem to. Začne se vrtět a ucítím, že je i vlhká, ušklíbnu se a zadívám se do jejích nádherných očí. Neposlušně rukou sjede níž k mým trenýrkám, neubráním se hlasitému povzdechnu a instinktivně pohnu boky vstříc její ruce. Zachvěje se pod mým dotekem a její kalhotky mě začnou vážně iritovat. Ucítím její ruce na břichu a poté jí jedním pohybem stáhnu kalhotky a zadívám se na ni. Pousměji se a políbím ji na rty. Jak moc jsem ji chtěl! Byl jsem nedočkavý, ale krotil jsem se. Už jen kvůli ní. Nechtěl jsem nic uspěchat, nebo ji nějak vyděsit. Prohloubím náš polibek a zatímco s ní opět začnu bojovat o dominanci, rukou opět sjedu po jejím bříšku a lehce ji pohladím po vnitřní straně stehen a pomaličku začnu mířit trochu výš k jejímu vstupu. Odtáhnu se, abych viděl její výraz, poté jí stehna lehce rozevřu, jedním prstem do ní pomaličku proniknu a začnu jím pohybovat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 27/6/2017, 02:25

    Byla jsem vzrušená a nervózní, zároveň jsem po něm šíleně toužila. Byla jsem zmatená ze všech těch pocitů, které se vzájemně slévaly do jednoho. Znovu jsem se pod ním neposlušně zavrtěla, když mě stále dráždil mezi nohama a neubráním se dalšímu slastnému vydechnutí, které nabralo na intenzitě.
    "Nate," vydechnu hned poté co mě políbí na rtech a zabloudím k jeho očím. Znovu zčervenám a jednou rukou ho lehce zatlačím do hrudníku, ani jsem si to neuvědomila. Nakonec ruku přemístím k jeho boku a tou druhou vystřelím ke rtům. Lehce se se kousnu do prstu a rozpačitě zasténám, když do mě vnikne jedním prstem. Moje svaly se pod neznámým dotekem stáhly a já se křečovitě zachvěla. Okamžitě naberu do plic trochu vzduchu a rozpačitě do něj zabodnu své lehce přivřené oči. Jeho jistota mě stále fascinovala, zatímco já v těchto pocitech tápala, cítila jsem se vlhká a jeho nepatrný pohyb tam dole byl už teď tak šíleně intenzivní, že jsem se začala bát, ale zároveň těšit toho, co bude dál. Znovu opustím jeho bok a má ruka sklouzne k jeho chloubě, nebyla jsem však dostatečně nízko na to abych mu ty trenýrky sundala, ale mohla jsem alespoň částečně vklouznout rukou pod ně.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 27/6/2017, 02:38

    Vydechne moje jméno a přeběhne mi mráz po zádech. Na tváři měl lehký ruměnec, občas se vrtěla a vypadal rozpačitě. Ani si nevšimnu, že mi rukou zatlačila do hrudníku, v tu chvíli jsem se tolik soustředil na ni a na to všechno, co jsem cítil. Snažil jsem se být sebejistý a celkem se mi i dařilo, pousměji se, když se kousne do prstu, ale přesto nezastaví zasténání, které následovalo. Křečovitě se zachvěje a ucítím, jak se její svaly stáhly. Skloním se k jejím rtům a lehce jí políbím. Vypadala ještě více rozpačitě a já ji chtěl nějak uklidnit, jenže jsem netušil jak. Pohladím ji po tváři a zahledím se do jejích očí. Nepřestával jsem pohybovat rukou a po chvilce mi přišlo, že se krapet uvolnila. Její ruka sklouzne po mojí chloubě a znovu mi připomene, jak nepohodlné jsem moje trenýrky. Spokojeně zamručím, když pod ně vklouzne rukou a neubráním se slastnému povzdechnu. Přidám i druhý prst a znovu jí políbím na rty, tentokrát vášnivěji. Snažil jsem se ze všech sil krotit, ale byl jsem netrpělivý. Nechtěl jsem jí však ublížit a už jen kvůli tomu jsem se držel zpátky a snažil se nespěchat. Jenže jsem nebyl zrovna moc trpělivý. Znovu spokojeně vydechnu a políbím ji na krk, do kterého jí lehce kousnu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Khora 30/6/2017, 01:05

    Chtěla jsem Nateho cítit blízko sebe, dotýkat se jej, užívat si tu jeho přítomnost, chladnou kůži, která se místy opírala o tu mou... Byla jsem nervózní, to jsem nedokázala skrýt a nějaká má přetvářka šla v tuhle chvílí tu a tam. Znovu jsem se pod jeho slastným dotekem zachvěla, byl pozorný a opatrný, četla jsem mu v očích že mi nechce ublížit, ale také to jak netrpělivý ve skutečnosti je. Lehce se kousnu do rtu ve stejné chvilce, kdy se skloní k mým rtům a políbí mě. Okamžitě jsem si ukradla další polibek, nezabráním však lehkému zasténání do jeho úst. Trochu stydlivě uhnu pohledem, ale hned na to se opět netrpělivě vrátím k jeho očím, ve kterých se ztratím. Jak já jejich barvu milovala! Měla jsem ruku na jeho chloubě a lehce jsem po ní přejela dvěma prsty. Cítila jsem jak je tvrdý a jak je látka trenýrek pod jeho vzrušením napnutá, trochu se natáhnu podepřená na loktech a trenýrky mu alespoň stáhnu níž. Bez přemýšlení mu obmotám prstíky kolem a znovu lehce znervózním. Ještě jsem s nikým nespala a tohle bude pravděpodobně moje poprvé, tedy... jestli se nezděsím a neuteču, což bych Natemu neudělala a kromě toho, chtěla jsem ho. Poprvé v životě jsem si byla v tomhle jistá a i přes mou nervozitu a strach jsem ho chtěla mít co nejblíž u sebe. A ono se o tom ani nijak nedalo pochybovat, vzhledem na to jak jsem já sama a mé tělo, na jeho doteky reagovalo. Snažil se mě lehce rozptýlit a já tu uvítala, vděčně se na něj pousměji a přitáhnu si ho do dalšího polibku. Líbal mě vášnivě a já cítila jak se chvěje nedočkavostí, musela jsem se ušklíbnout a lehce jsem přejela nehtíky po celé jeho délce a sama začala rukou pomalu pohybovat, zároveň jsem se věnovala jeho chutným rtům a sem tam si pohrávala s jeho spodním rtem svými zoubky. Nakonec se od něj trochu neochotně odtáhnu abych vyhledala jeho čokoládové oči. Cítila jsem jak do mě stále proniká dvěma prsty, byl to příjemný pulzujíc pocit, který se mi rozléval celým tělem, nedokázala jsem to ani popsat slovy. Opatrně se natáhnu k jeho krku, na který jej políbím, zároveň si nepřestávám hrát s jeho chloubou.
    "Chci tě," zašeptám slastně do jeho ouška, když vyhledám tu příležitost a znovu jej políbím na krk. Polibek se promění v lehké kousnutí a já si neodpustím jedno z dalších slastných zasténání.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Aron 4/7/2017, 19:58

    Díval jsem se do jejích nádherných, rudých očí, které jsem tolik miloval. Všechno na ní bylo dokonalé a tentokrát jsem mohl říct, že na tom nemá vůbec zásluhu magie. Na tváři měla roztomilý výraz, který byl trochu rozpačitý a stydlivý, ale.. Nedivil jsem se jí. Skousnu si ret, když přejede prstíky po mém penisu a jsem rád, když mi konečně stáhne trenýrky, trochu se odtáhnu, abych je mohl ze sebe skopnout, ale ihned opět vyhledám její rty. Byl jsem nervózní stejně jako ona, ale spíš z toho, že se neovládnu. Nechtěl jsem jí ublížit, ale poté si okamžitě připomenu, že stvůra jí neublíží. Poslouchá ji, bude to v pořádku. Stále jsem se jí svými doteky a polibky snažil rozptýlit, abych zahnal její obavy a netušil jsem, jak moc jsem úspěšný, ale neutekla mi, takže to asi pomáhalo. Spokojeně zamručím a na chvíli zavřu oči, když začne pohybovat rukou po celé mojí délce, cítil jsem její drobné prstíky, její horkou kůži, která byla tak příjemná a rozdílná od té mé. Znovu mě políbí a ani tentokrát nechybělo slabé kousnutí. Láskyplně se usměji, když se mi zadívá do očí, ale poté mě políbí na krk a zašeptá, že mě chce. Okamžitě mi přejede mráz po zádech a hlasitě zavrčím. Už jsem se nedokázal držet zpátky. Krapet se odtáhnu a ještě víc jí rozevřu nohy od sebe, skloním se k jejím rtům a zatímco jí vášnivě políbím, začnu do ní pomaličku pronikat. Zavrčím a trochu se odtáhnu, abych se jí mohl podívat do očí. Byla tak zatraceně úzká! Pomaličku do ní proniknu ještě hlouběji a políbím ji na krk, než se opět zadívám do jejích očí.

    Sponsored content


    Nate + Miriam - Stránka 8 Empty Re: Nate + Miriam

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 8/5/2024, 16:30