Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Mikoto & Aoki

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 18:12

    Aoki se probudí a rozespale mi popřeje dobré ráno. Pousměji se a sleduji, jak se pomalu vyhrabal z postele a pak se rychle přesune na balkón. Chvilku ho nechám být, než se vydám za ním a opřu se o zábradlí kousek od něj. Z pokoje měl výhled na celé hlavní město, které se za roky mé vlády ještě rozšířilo a už nevypadalo tak... Pochmurně. Trochu se pousměji, když si vzpomenu jak vypadalo před tisíci lety a až poté se otočím na Aokiho.
    "O čem jsi chtěl mluvit? Jak ses dostal do problémů?" zeptám se tiše a když si vzpomenu, jak včera vypadal, zamračím se a tiše zavrčím.
    "O tomhle... Ireth nesmí vědět, už by tě nikdy nikam nepustila a i já se teď zdráhám pustit tě z dohledu," povzdechnu si a přenesu na zábradlí skoro všechnu svou váhu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 18:17

    Zhluboka se nadechnu a zavřu oči. Bylo uklidňující nechat vítr pročesávat mé vlasy a být doma. Myslím, že se tady zdržím alespoň na nějakou chvíli a už jenom kvůli Mikotovi, stejně jsem mu to tady chtěl ukázat a teď na to byla vhodná příležitost. Brzy zaslechnu kroky, věděl jsem že je to táta a chvilku na to se objeví vedle mě a opře se o zábradlí. Chvíli bylo ticho, ale poté se mě zeptá o čem jsem to chtěl mluvit a pronese větu, že se o tom má matka nesmí dozvědět. Nejenom že by mě nikam už nikdy nepustila, ale i on sám měl nutkání mě nikam nepouštět. Mlčel jsem, nic neříkal, jenom otevřu oči a zahledím se do dálky na celé království. Miloval jsem ten výhled.
    "Kdybych ti řekl, že existuje způsob jak ovládat démony s černou krví, co bys dělal?" vypadne ze mě po notné chvilce mlčení a pohled od království neodtrhávám, jenom si podepřu bradu a zamyšleně, vážně zamyšleně se zadívám do dálky a můj pohled se za celou tu dobu vůbec nezmění.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 18:31

    Rozhostí se mezi námi ticho, které přeruší až Aoki, když se mě zeptá na otázku... Při které mi zmrzne krev v žilách. Otřesu se při té myšlence a přeběhne mi mráz po zádech.
    "Udělal bych cokoliv, abych tomu zabránil... Už nikdy nechci... Zažít ten pocit, že dělám, něco co nechci a nemůžu s tím nic dělat, jen přihlížet, jak mí blízcí trpí," odpovím roztřeseným hlasem a se strachem v očích se zadívám na Aokiho. Strach však brzy zmizí a nahradí ho už jen obavy.
    "Něco takového jde? Co jsi zjistil, Aoki? Byl by to obrovský problém.. Měli by v hrsti jak mě, tak Eliase," zeptám se a zamračím se. Zadívám se na svého syna a po chvilce si skousnu ret. Měl by to vědět.
    "Nehledě na to, že ji máš taky... Slabší a ještě se neprobudila, ale kdyby našli způsob, jak to urychlit... Stejně jako tehdy Mephistopheles...." řeknu a se zaúpěním si opřu čelo o zábradlí.
    "Proč... Nemůžu mít alespoň pár let klid? Chci toho moc?" zaúpím znovu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 18:46

    Byl jsme hluboko zabořený ve svých myšlenkách a povzdechnu si až když táta začne mluvit. Ihned na něj upřu pohled ale...strach v jeho očích mě vyděsil. Na malý moment mi hlavou probleskne pár jeho vzpomínek a udělá se mi špatně, proto zatřesu hlavou a podřepnu si. Neskákal jsem mu do řeči, nýbrž jsem ho nechal hovořit, chtěl jsem slyšet jeho názor na to a byl jsem rád, že se strach z jeho očí brzo vypařil. Ještě jsem... ho takhle neviděl. Chvíli na to se zase vzpamatuji a postavím se, tentokrát se však zadívám na otce, který měl čelo opřené o zábradlí a zaúpěl slova, kterých jsem ho chtěl vyvarovat. Ne, lhát jsem mu nemohl, ale vyřešit jsem to chtěl sám.
    "Existují oba dva způsoby i to jak černou krev urychlit a také ji ovládat. Ještě přesně netuším jak, ale něco málo vím... je těžké dát ten text dohromady při podmínkách, jaké jsem k tomu měl," vydechnu a naléhavě se zadívám na otce než k němu přistoupím a obejmu ho.
    "Pro teď... ho už máš. Dokumenty jsme zničili, ten chrám už nemá takovou hodnotu jakou měl. Mám v hlavě všechny znalosti, které jsme v něm našli, to proto nás nezabili ale unesli ve snaze z nás... skrze mučení dostat veškeré informace," vydechnu ztěžka a povzdechnu si. Bylo to tak.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 18:56

    Aoki si dřepne na zem a z jeho výrazu jsem vyčetl, že si musel vzpomenout na něco nehezkého a není mu z toho zrovna dobře. Soucitně se na něj zadívám, ale když začne znovu mluvit o tom, že jsou dva způsoby, jak ji urychlit a ovládat, povzdechnu si a přikývnu.
    "Doufal jsem, že se toho vyvaruješ, že ji mít nebudeš... Nebo se alespoň nikdy neprojeví... Pořád... O tom moc nevím," povzdechnu si a omluvně se na něj podívám. Trochu se mi však uleví, když mi řekne, že prozatím onen klid mám a chrám ztratil hodnotu, když mi však řekne důvod, proč ho mučili... Držel informace, které mě měly ochránit. Znovu se ve mě vzedme vlna vzteku, jak na ně, tak na mě samotného. Pevně Aokiho obejmu a povzdechnu si.
    "Promiň... Musel sis tím projít kvůli mě... Tomu jsem tě vystavit nechtěl," vydechnu a ještě víc ho stisknu, než mu položím ruce na ramena a odtáhnu se od něj. Zadívám se na něj a po chvilce se neubráním pyšnému výrazu.
    "Děkuji... Jsem na tebe hrdý, Aoki, ale nechci... Nechci, aby jsi byl zraněný kvůli mě," řeknu mu a nakonec ho pustím a znovu se opřu o zábradlí.
    "Urovnej si myšlenky a vzpomínky, kdyby jsi zjistil ještě něco, dej mi vědět," řeknu zamyšleně a chvíli zůstanu potichu.
    "Kdo je vůbec ten tvůj společník? Jde mu věřit?" zeptám se.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 19:31

    Bylo to zvláštní, vést tuhle konverzaci s otcem, které jsem ho chtěl vyvarovat a vlastně mu i lhát. Nakonec jsem se rozhodl mu říct pravdu a... doufal jsem že je to dobré rozhodnutí. Zároveň jsem věděl, že s tím prostě něco udělat musím, zatím jsem ale nevěděl co. Nakonec mě táta ujistí že sám o tom moc neví a že doufal, že se toho vyvaruji. Nakonec si povzdechne a omluvně se na mě zadívá, než mě pevně obejme a znovu se omluví s tím, že jsem si tím musel projít kvůli něj. Zhluboka se nadechnu a bez jakého koli čekání se natáhnu a dám mu pohlavek. Neodpustil jsem si to.
    "Jsme rodina, zapomněls? Chceš chránit mě, stejně jako já chci chránit tebe a naší rodinu," zavrčím na něj a spražím ho naštvaným pohledem. Za tímhle jsem si stál a nechtěl jsem aby se mi omlouval.
    "Neomlouvej se za něco, co jsem si sám zvolil. To já nechci aby sis už něčím.. takovým musel projít znovu. Můžeš se předemnou tvářit kdo ví jak tvrdě, ale moc dobře jsem cítil jak ti to... ublížilo," vydechnu a když se otec zadívá do dálky a znovu se opře o zábradlí, povzdechnu si.
    "Budu upřímný, nehodlám v tom přestat a ty mi nezabráníš," hlesnu přísně a tohle bylo něco... za čím jsem si opravdu stál a byl jsem schopný to tátovi dokázat.
    Najendou se mě však zeptá na Mikota a tak párkrát zamrkám a pousměji se.
    "Je to... padlý a já... mu věřím. Už spolu nějakou dobu cestujeme, jmenuje se Mikoto," odpovím otci na otázku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 19:44

    Najednou dostanu pohlavek a tak se překvapeně na Aokiho podívám. Zavrčí na mě, že jsme rodina a že chce chránit mě, stejně jako chci chránit já jeho. Chci namítnou, že jsem jeho otec, že je to má povinnost, ale nakonec to nechám být a jen se pousměji a přikývnu. Když mi však připomene, co všechno jsem mu ukázal, zašklebím se. Cítil mé emoce, takže moc dobře věděl, jak mě to zasáhlo a jak jsem ublížil svým blízkým i jeho matce.
    "Nejde jen o mě, ale i o mé blízké... Kdyby se to mělo stát znovu, raději... Si rovnou vezmu život. Podruhé bych se z toho dostat nemusel," vydechnu zcela upřímně, i když asi nebylo nejlepší zrovna tohle říkat... Když už jsme ale byli u té upřímnosti... Překvapeně se však zadívám na Aokiho, když mi s odhodláním a přísně řekne, že s tím nehodlá přestat a já mu v tom nezabráním. Chvíli chci protestovat, ale když uvidím výraz v jeho očích, jen se pousměji a přikývnu.
    "Pod jednou podmínkou... Příště, až se dostaneš do nebezpečí, dáš mi hned vědět, dobře?" řeknu přísně. Poté se však konverzace stočí na jeho společníka. Padlého anděla Mikota.
    "Holub bez křídel, eh?" zamumlám a zamračím se.
    "Jsi si jistý? Padlí se po pár dnech v podsvětí mění na temné anděli..." zeptám se trochu zmateně a nedůvěřivě. Ale i já se dostal do nebe a přežil jsem tam nějaký ten týden... Kdyby se mi nerozbil amulet, ani by mě to málem nezabilo...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 21:13

    Měl pravdu, nešlo jenom o něj ale o jeho blízké a to jsem moc dobře věděl. Už to byl jeden z důvodů proč jsem to chtěl ukončit, proč jsem byl odhodlaný do toho jít a zničit všechno o černé krvi, co jenom šlo. S povzdechem se zadívám na otce a hrdý výraz jsem měl vepsaný v obličeji. Tátu jsem respektoval a byl jsem rád za vztah, jaký jsme spolu měli.
    "Víš... jsem vážně rád že jsi můj otec," zakřením se, potom se ale vrátím k předešlému tématu a povzdechnu si.
    "Rád bych ti dal vědět, ale byl jsem odříznutý od magie, neměl jsem příležitost," povzdechnu si a znovu si v hlavě přehraji jeho slova. Úplně jsem odignoroval jeho poznámku o Mikotovi a zadívám se do dálky na království. Nelíbilo se mi co řekl, ale tak nějak jsem mu rozuměl... o to více jsem se o něj bál.
    "A království by bylo uvrženo do chaosu, bez krále... bez koruny...," vydechnu zamyšleně a povzdechnu si... To.... jsem opravdu nechtěl aby se stalo a právě proto musím skoncovat s Feraelovými pokusy najít způsoby jak ovládat černou krev. No teď se mi má práce ještě zkomplikovala.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 21:20

    Zakření se s tím, že je rád, že jsem jeho otec. Zašklebím se, když si vzpomenu na Mephistophela a jsem opravdu rád, že mám takový vztah se svým synem. Nechtěl jsem být jako můj otec. Poplácám Aokiho po zádech a povzdechnu si, když řekne, že byl odříznutý od magie a nemohl mi dát vědět.
    "Prostě... Mám o tebe strach... Klidně udělej planý poplach, ale... Když to bude vypadat špatně, dej mi vědět," povzdechnu si. Odpoví mi, že království by po mojí smrti bylo vrženo do chaosu, nad čímž zavrtím hlavou.
    "Pořád by jste měli královnu... A prince, který by to po mě určitě převzal," ušklíbnu se. Ale byl jsem si celkem jistý, že kdybych zemřel, démoni budou i nadále poslouchat Ireth jako svoji právoplatnou královnu a bude jim úplně jedno, že je upírkou.
    "Ale to neznamená, že to hodlám brzy zabalit... Přeci jen je mi jen něco málo přes tisíc..." zasměji se.
    "No... Měl bys zajít za matkou, neví, že ses vrátil, ráda tě uvidí," usměji se.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 21:50

    Poslouchal jsem ho a chápal ho. Měl o mě strach a tak se rozhodnu s nim nehádat a jenom přikývnu. V momentě kdy ale řekne že bych to po něm přebral, zatvářím se kysele a probodnu ho zděšeným pohledem.
    "Ani náhodou!" vyprsknu otráveně a už jenom při té představě se ošiji a přeběhne mi mráz po zádech. Když se ale zmíní o matce, přikývnu. Opravdu bych za ní mě zajít, dlouho mě neviděla a já ji také moc rád uvidím.
    "A což se mého společníka týče... má na krku amulet který mu zabraňuje aby se na temného anděla změnil, alespoň... takhle mi to sdělil a jsem si jistý... kdybychom bojovali bok po boku, ochotně bych za něj položil život," a to jsem myslel opravdu vážně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 22:04

    Ušklíbnu se, když Aoki začne protestovat proti tomu, aby po mně přebral vládu. Věděl jsem, že by to zvládl, což ale neznamenalo, že bych to v brzké sobě hodlal udělat. Chtěl jsem, ať si užívá života a kdyby zatoužil po jiné pozici, než je princ, nejspíš bych z něj udělal svého generála. Jakmile mi vysvětlí, proč z jeho společníka není temný a řekne, že by za něj položil život, chvíli ho zamyšleně pozoruji, než přikývnu.
    "No... Už jsem obeznámil služebnictvo, že je to tvůj host, ať se tak k němu i chovají... Ale máš za něj i zodpovědnost, je v pokoji vedle a teď mazej za matkou," zasměji se, než se sám vydám ke dveřím.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 30/6/2018, 15:37

    Pousměji se nad slovy otce a povzdechnu si.
    "Hai hai... chápu," pronesu líně a nakonec mu mávnu, než se rozejdu zpátky do pokoje, abych na sebe hodil něco normálnějšího a volnějšího. Brzy jsem byl nachystaný a rozhodl jsem se zajít za matkou, jak mi otec řekl a ... byla to dlouhá konverzace. Dokonce jsem dostal pár pohlavků a pro jednou jsem se zase cítil jako před lety, když jsem vyvedl něco co nemám. I tak nakonec neodolala a omluvně mě málem umačkala v objetí.
    Odcházel jsem až k večeru a nesl jsem sebou tác různého jídla, se kterým jsem se zastavil u dveří do Mikotova pokoje, na které po chvilce zaklepu.
    "Nesu ti něco k jídlu... Aoki," obeznámím jej a čekám zda mi otevře nebo mě pobídne k tomu abych vstoupil.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 30/6/2018, 17:33

    Spal jsem bůhví jak dlouho, ale když se konečně vyhrabu z měkké postele, bylo už pozdní odpoledne. Když si uvědomím, že jsem v neznámém pokoji, okamžitě vyskočím na nohy a uvědomím si všechny předchozí události. Naposledy jsem si pamatoval, že se objevil Aokiho otec a zachránil nám kůži. Přejdu k balkónu a zadívám se na velké město, které jsem měl jak na dlani. Když se však podívám na budovu, ve které jsem byl... No byl to velký palác a mě hned bylo jasné, čí je. Vrátím se do pokoje a zašklebím se, když mi zakručí v břiše. Z pokoje jsem však nehodlal odejít. Venku bude jistě hromada démonů no a... Necítil bych se mezi nimi zrovna nejlépe. Posadím se na postel a s překvapením si uvědomím, že jsou všechny mé rány zahojené. A nejen to... Viděl jsem na obě oči. Překvapeně zamrkám, než lehce přejedu přes víčko levého oka. Neměl jsem na něm už ani ty tři jizvy! Pousměji se, budu jim pak muset poděkovat. Zhruba po dvou hodinách, kdy jsem prozkoumával pokoj a sledoval město z balkónu, se ozve zaklepání na dveře a zaslechnu i Aokiho hlas.
    "Pojď dovnitř," houknu na něj a sám se vydám ke dveřím, abych mu případně otevřel, kdyby toho měl moc a měl s tím problémy... I když o tom jsem jaksi pochyboval.

    Sponsored content


    Mikoto & Aoki - Stránka 7 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 16:45