Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Mikoto & Aoki

    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 28/6/2018, 19:24

    Mikoto měl pravdu, nosit je ven by bylo příliš riskantní a mohl jsem si to všechno zapamatovat. Vážně jsem děkoval své schopnosti, jinak bych se asi zbláznil i když i tak to znělo dost praštěně... Vlastně to mělo své pro i proti, nedokázal jsem však říci, čeho bylo víc. S povzdechem se zadívám na mého společníka, než přikývnu a sám se dám do čtení jednotlivých svitků a knih které tu byly. Nechám Mikota bay prozkoumával okolí a knihu si od něj vezmu. Nebylo tu toho zase mnoho, ale taky ani ne zrovna málo... naštěstí tu nebylo tolik knih jako svitků a dokumentů o pár stranách a proto jsem měl již větší část za sebou docela brzy.
    "Myslím že až odsud odejdu... asi napíšu knihu..." řeknu jenom tak abych odlehčil situaci a nebylo tady takové ticho. Většinou jsem se snažil soustředit na text, i když sem tam jsem se ohlédl jestli je Mikotov pořádku, když jsme ho delší dobu neslyšel nebo v okolí nezaznělo žádné šramocení.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 28/6/2018, 19:31

    Aoki souhlasil s mým nápadem a ihned se dá do práce. Začne pročítat knihy, svitky a dokumenty, zatímco já si prohlížel místnost. Nechám nad jeho hlavou levitovat ohnivou kuličku, aby na to vůbec viděl, zatímco já si svítil pomocí ohně, který byl kolem mé ruky. Brzy však prozkoumám celou místnost a tak se usadím v blízkosti dveří a zavřu oči. Byl jsem však stále ve střehu a poslouchal jsem veškeré zvuky. Aoki poznamená, že jakmile odejde, napíše knihu, čemuž se tiše zasměji.
    "Pak mi ji dej přečíst," usměji se a poté se mezi námi opět rozhostí ticho, které přeruší až nějaký hluk a hlasy démonů vycházející kdesi z chrámu.
    "Našli chrám," zavrčím a všimnu si, že Aoki ještě nemá dočteno. vyběhnu ze dveří a všimnu si, že na konci dlouhé chodby, která vedla z knihovny, se objevili první démoni, kteří něco zakřičí a rozběhnou se naším směrem. Okamžitě zabouchnu dveře a otočím se na Aokiho.
    "Rychle to dočti!" křiknu na něj, než vezmu jednu vysokou knihovnu, kterou shodím před dveře a poté je ještě víc zabarikáduji pomocí nábytku a sám se do nich zapřu.
    "Získám ti co nejvíc času," řeknu mému společníkovi a ucítím, jak do dveří něco narazilo, ale věděl jsem, že je ještě nějakou dobu udržím.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 28/6/2018, 19:45

    Pročítal jsem všemožné dokumenty které jsme s Mikotem našli, všechna papíry, zápisky, pergameny a kdo ví co ještě. Po nějaké chvilce jsem dokonce chytil gryf na čtení a tak mi to šlo rychle. Zbývalo už jenom pár dokumentů, které jsem neměl dočtené a tak se pro jeden z nich natáhnu zrovna v momentě, kdy zaslechnu nějaký rámus z chodby. Můj společník okamžitě zajistí situaci a když mě obeznámí s nejhorším, znejistím ale nenechám se rozhodit a přikývnu s čímž se pustím do čtení. Tentokrát jsem ale spěchal, přesto jsem si dával pozor aby mi neuteklo ani jedno jediné slovo. Sem tam jsem se ale ohlédl na Mikota, než jsem se zase rychle vrátil ke čtení.
    "Ještě jednu část... je delší a složitější, ale... brzy to budu mít," zavrčím směrem k Mikotovi a zamračím se. Bylo to složité a mě okamžitě došlo, že přečíst si všechno byl velice chytrý plán, protože to co jsme hledali... nebylo vysvětleno jenom v jednom odstavci. Zdálo se, že v každé knížce a dokumentu... byl kus něčeho, co tam nepatřilo... teď bych to z hecu neposkládal, už jen protože jsem na to neměl čas, ale kdybych si někde v klidu sedl a vybavil si všechno to čtení, nebyl by v tom problém.
    Hltal jsem text jako divý a děkoval jsem že můj společník je tu se mnou. Uběhla už nějaká chvíle a já jsem dočítal poslední slova, se kterými jsem knížku zaklapnul a vyskočil na nohy.
    "Mám to," vyhrknu a v jistém očekávání se zadívám na Mikota, než se zapřu do dveří. Na podpalování byl tady expert on, ne já.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 28/6/2018, 19:58

    Držel jsem dveře a doufal jsem, že vydrží, než Aoki skončí. Ven se budeme muset probojovat, ale to byl... Asi nejmenší problém. Tiše zavrčím, když mě silnější rána odsune trochu od dveří, ale ihned navýším svou sílu a znovu se do nich zapřu. Moje tělo ten nápor hold bude muset vydržet. Aoki mi sdělí, že mu zbývá poslední část a tak jen přikývnu a na chvíli zavřu oči. Měl jsem chuť ty dveře otevřít a praštit pomocí tlakové vlny nebližšího démona do ksichtu a všechny je odhodit, na takový risk ale nebyl čas ani prostor. Povzdechnu si a když mě přijde Aoki vystřídat s tím, že to má, přikývnu a rozběhnu se doprostřed místnosti. Obklopí mě plameny, které brzy spálí veškeré dokumenty i poličky s knihami. V tu chvíli jsem si připadal jako pyroman, ale... No asi jsem jím i byl. Nakonec začnu oheň shromažďovat do svých rukou a co nejvíc ho stlačím. Ušklíbnu se, když ucítím žár plamenů a otočím se na Aokiho.
    "Uhni, pošlu jim překvápko!" zařvu na něj a sotva se dostane od dveří, pošlu kuličku proti dveřím, které se rozrazí a oheň exploduje prvním démonům přímo do obličeje.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 08:54

    Vůbec mě nenapadlo že by nás mohli najít tak snadno. Tiše si povzdechnu a na chvíli zavřu oči, s čímž se pořádně zapřu do knihovny abych udržel démony na druhé straně. Otevřu oči až v momentě kdy zaslechnu Mikota a abych pravdu řekl, chvíli jsme netušil co dělá, až poté co mi to došlo jsem prudce uskočil stranou a sledoval jak ohnivá koule prorazila dveře a napálila do prvních démonů, kteří se do nich hrnuli. Využil jsem zmatku a v ruce si vyvolal dýky, s čímž jsem se vrhl přímo do dveří, kde se mi podařilo dorazit dva zraněné démony. Kolem nás byla nevýhoda malého prostoru a tak by bylo nejlepší dostat je na nějaké otevřenější místo, jenže to nebude tak snadné jak jsem si myslel. Chodba byla dlouhá a já ani pořádně netušil kolik démonů jde proti nám. Rychle jsem proto ustoupil a zaplul zpátky do místnosti.
    *Netuším kolik jich je a bojovat s nimi v tomhle malém prostoru bude velmi obtížné. Pro teď netuším jaké jsou naše šance, nějaké nápady?* pomyslím směrem k Mikotovi a doufal jsem, že se pořád dostatečně soustředí na mé myšlenky.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 29/6/2018, 12:25

    Okamžitě nastane zmatek, kdy se démoni snažili uniknout plamenům a jednomu ze svých řad, který plál jako pochodeň a nahlas řval, než ho plameny zcela sežehnou a padne k zemi-. I Aoki se po démonech vrhne se svými dýkami a mistrovsky využije situace k zabití dalších dvou démonů. Bylo jich ale hodně, na konec jejich zástupu v chodbě jsem ani nedohlédl. Doléhaly ke mně však velmi hlasité a naštvané myšlenky onoho generála, který s námi předtím mluvil a najal nás. Ihned vytáhnu kosu a vrhnu se Aokimu na pomoc, zůstával jsem však ve velké místnosti, jelikož má zbraň byla mnohem větší a v chodbě by mi spíš překážela. I Aoki se brzy stáhne ke mně a zaslechnu jeho myšlenky. Ptal se, jestli nemám nějaký nápad. Zřítit jim na hlavu chrám by nepomohlo, odřízli bychom vlastní vstup. Plošný útok pomocí ohně... Aby byl silný, trval by mi vyvolat a připravili by si vlastní magii. Probojovat se skrz... Moc úzký prostor... Neměli jsme moc na výběr. Budeme muset bojovat a buď je porazíme všechny, o čemž jsem pochyboval, nebo....
    "Nic... Možná vzdát se a pak se pokusit utéct. Nezabijí nás, jsme jediní, kdo může mít nějaké informace," zasyčím směrem k Aokimu a setnu hlavu dalšímu démonovi.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 12:36

    Zhluboka se nadechnu a okamžitě setnu hlavu dalšímu démonovi. Tohle byl problém a když mi Mikoto sdělí že žádný plán nemá, povzdechnu si. Několik mě jich napadlo, ale na ty bylo příliš pozdě. Mohli jsme zahrát že nás to tady uzavřelo a nakonec tu nic nebylo... no nedá se svítit, z tohohle se už asi nevykecáme. Neodpustím si však zabít ještě jednoho z nich, co se na mě řítil s jakýmsi řevem, než odskočím dozadu do místnosti, zruším dýky a zvednu ruce.
    "Fajn, fajn... dostali jste nás, vzdávám se," vydechnu najednou a jsem rád když se démoni zastaví a trochu nechápavě se na sebe podívají. Váhali a tak jsem se snažil nedávat najevo žádný odpor a jenom jsem tam stál a přemýšlel do jaké situace nás to dostane. Mohli bychom lhát že tu nic nebylo... a že jsme si mysleli že nás někdo napadl ale včas jsme si uvědomili že se jedná o spojence nebo... Nevím, snažil jsem se něco vymyslet ale moc mi to nešlo.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 29/6/2018, 12:42

    Bojovali jsme dál a já tiše přemýšlel, jak z téhle pitomé situace ven. Nic mě nenapadalo a vzdát se mi začalo připadat jako nejlepší možnost. Když najednou Aoki uskočí dozadu, udělám to samé a následně si neochotně připevním kosu zpátky na záda, než napodobím Aokiho a zvednu ruce do vzduchu. Démoni se zastaví s nechápavými výrazy, byli pořád ostražití, ale všimnu si, že se k nám někdo blíží. Démoni mu dělali cestu a brzy před námi stál onen generál, který nás najal. A vypadal nasraně.
    "Svažte je a odtáhněte zpátky do království na výslech, chci vědět, co zjistili," zavrčí a všimnu si, že se dokonce třese vzteky. Rozhlédne se po místnosti, ve které bylo vše spálené na popel a některé kusy dřeva ještě doutnaly.
    "Něco vědět musí a chci, aby to z nich dostali! Zbytek prohledá chrám!" zařve vytočeně a já se koutkem oka zadívám na Aokiho, jestli se opravdu nechám chytit, nebo pokračujeme v boji.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 13:05

    Nic, ať jsem se snažil přemýšlet jak moc jsem chtěl, nenapadalo mě vůbec nic. Všechny plány jsme zamítl a bojovat dál nepřipadalo v úvahu, nehodlal jsem riskovat a tak nakonec zůstanu stát a zadívám se do dlouhé chodby, kde démoni uhýbali na strany aby uvolnili cestu jejich generálovi. Mikoto zopakuje to co já a tak si povzdechnu. Byl bych nejraději aby odsud vypadl, ale tak nějak jsem tušil že by to neudělal... jenže tohle s nim nemělo nic společného, byl to můj problém, má starost a i když si sakra myslel že ano, nebyl mi ničeho dlužen. Nejraději bych ho odsud dostal, ale momentálně nepřicházelo vůbec nic, co by mi pomohlo vymyslet únikový plán. Zhluboka se nadechnu a když zahlédnu generála, který se tvářil jak jinak než nasraně a dokonce se vzteky třásl, ušklíbnu se. To však nemohl vidět a za to jsem byl docela i rád. Nakonec řekne aby nás svázali, což také udělají a tak se v poklidu nechám. Při slově království sebou cuknu a přejede mi mráz po zádech... tam jsem se dostat nechtěl, rozhodně ne takhle.
    *Kurva...* zasyčím v myšlenkách a rozhlédnu se po místnosti. Brzy nás vedli dlouhou chodbou k východu a já stále přemýšlel nad tím, jak moc špatné to bude, když se dostaneme do království Feraela. Potykat bych si s ním nechtěl a tak nějak mi bylo jasné že se o tom nedozví, protože by to pro generála znamenala obrovská ostuda, že mu někdo ukradl vědomosti o černé magii přímo pod nosem. Ne... to by mu opravdu neřekl.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 29/6/2018, 13:18

    Slyšel jsem Aokiho myšlenky, snažil se vymyslet, jak mě odsud dostat, s tím, že mu nic nedlužím, ale nic se mu vymyslet nedařilo.
    "V tomhle jsme spolu, nikam nejdu," zavrčím potichu jeho směrem a poté se oba necháme svázat a poslušně se vydáme s démony. Netušil jsem, co je to za pouta, ale ihned ucítím, že mi odřízla přístup k magii. Skvělé, prostě skvělé. Už jsem ani nedokázal slyšet Aokiho myšlenky a naše komunikace byla tak trochu odříznutá. Naštvaně si odfrknu, ale věřil jsem, že se z toho nějak dostaneme.

    Ani jsem netušil, jak dlouho to bylo od doby, co nás zajali. Tipoval bych však, že to byl zhruba týden, co jsme trčeli v téhle díře. Odtáhli nás do jakéhosi města kousek za hranicemi, kde nás hned hodili do vězení. Skrz mučení se z nás snažili vytáhnout jakékoliv informace, ale... Měli smůlu. Zpočátku jsem měl o Aokiho strach, kdyby jim všechno řekl, zabili by ho a přeci jen byl mladý a já netušil, jak si s bolestí poradí. Ale jeho vůle byla mnohem silnější a snášel to dobře. Oba jsme byli pokrytí ranami a zlomené kosti jsme už ani nepočítali. Navíc moc nepomáhalo, že nám nedali žádné jídlo, jen trochu vody, bez které... Bych tady už nejspíš nebyl. Znovu jsem proklínal mojí lidskou, slabou, křehkou schránku. Tiše si povzdechnu a zadívám se na Aokiho, který byl kousek ode mě. Měli jsme svázané ruce řetězy, za které jsme viseli za stropu a nohy se nám skoro dotýkaly země. Už jsem se ani nesnažil jakkoliv s Aokim komunikovat, byl jsem na to příliš vyčerpaný, než abych cokoliv zkoušel. Snažil jsem se co nejvíc šetřit energii a nějak... Vydržet. Jenže... Na co jsme vůbec čekali?
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 13:34

    Užíval jsem si ten klid, který vládl v celém paláci a hlavní městě a jen jsem pročítal poslední hlášení o situaci v království. Už jsem si dělal plány na večer, chtěl jsem něco podniknout s Ireth, ale z přemýšlení mě vytrhne až zaklepání na dveře.
    "Dále," houknu na démona za dveřmi a zadívám se na nově příchozího. Byl to jeden z démonů, který měl na starost sbírání informací.
    "Pane... Mám pro vás hlášení o aktivitě Feraleových jednotek v neutrální zóně," řekne a zastaví se kousek od mého stolu. Kývnu na něj, aby pokračoval.
    "Našli a prozkoumali starý chrám, o němž bohužel nic nevíme. Podařilo se nám jeho část prozkoumat a našli jsme dokonce známky boje. Podle všeho měli pomoc žoldáka Azariuse," při této větě sebou trhnu a postavím se na nohy. Démon trochu znervózní a překvapeně se na mě podívá.
    "Pokračuj," řeknu mu trochu neklidně.
    "Nenašli jsme v chrámu žádné užitečné info-"
    "Ne o chrámu, o Azariusovi," přeruším démona a zadívám se na jeho zmatený výraz.
    "Podle všeho ho zajali, pane," řekne démon zmateně a když hned na to začnu hlasitě nadávat, jeho nechápavý výraz se ještě prohloubí a začne couvat ke dveřím. Než to však vůbec stihne, proběhnu kolem něj, zatímco k sobě zavolám Eliase, nechám si na zádech zhmotnit křídla a v momentě vyrazím do Feraelova království.

    Bylo pozdní odpoledne a já konečně našel místo, kde drželi Aokiho. Byl jsem naštvaný a žíznil jsem po krvi démonů, kteří se opovážili stáhnout ruku na mého syna. Byl jsem přikrčený na střeše budovy hned naproti vězení, které jsem už nějakou chvíli pozoroval. Cítil jsem Eliasovu přítomnost v mém stínu a věděl jsem, že i on chce Aokiho dostat za každou cenu ven a měl o něj stejně jako já starosti.
    "Pusťme se do toho," zašeptám a ucítím, jak se kolem mé hlavy začala objevovat Eliasova lebka, než jeho stíny obalí celé mé tělo. Naše mysl i magie se začne spojovat a nabírat tvaru obrovského, bezmála třímetrového démona.
    Démonická bestie zaryje drápy do střechy, než se s řevem vrhne dolů, přímo na záda jednoho démona, který po takovém nárazu už rozhodně nevstane, než se rozběhne ke vchodu do vězení. U dveří sice stáli dva démoni, kteří ji zastoupí cestu, ale proběhne skrz, jako by tam snad ani nebyli.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 13:56

    Nekonečná. Každá minuta mi tady přišla nekonečná a já už jsem dávno přestal počítat čas, který jsme tady strávili. Cítil jsem se unavený, bez energie a chtělo se mi spát, myslím že se mi párkrát i podařilo zaspat a nad ničím nepřemýšlet. Byl jsem na sebe naštvaný, nejenom že jsem si přišel uboze ale pokaždé co jsem se ohlédl na mého společníka jsem nedokázal překousnout fakt, že je tu jenom kvůli mě. Nechtěl odejít a teď tu trpěl se mnou, aniž by cokoli věděl. Tiše se nadechnu a líně pootevřu oči, bolel mě každý sval v těle a ruce už jsem ani pomalu necítil. Bylo to ale pořád lepší než kdybychom byli mrtvý... na to jsme pro ně měli až moc velkou cenu a poprvé jsem mohl říci... jak moc bylo zvláštní spoléhat se na to. Jejich metody byly účinné, bolestivé ale abych pravdu řekl, ty informace měli mnohem větší hodnotu než byl můj život a každá vzpomínka na to, co by se mohlo stát kdybych je prozradil... mě držela od té skutečnosti dál... Také jsem začínal být překvapený tím, jak se dá na stále se opakující bolest zvyknout. Zpočátku jsem s tím měl problém a ... bál jsem se. Teď už mi to bylo jedno, cítil jsem se tak unavený že bych zaspal... i vlastní smrt, pořád jsem však tak nějak vnímal všechno co se kolem děje a brzy ucítím mě až moc známou magii, jenom... byla mnohem děsivější než jsem si ji pamatoval. Možná jsem jenom prostě blouznil...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 14:05

    Bestie ignorovala všechny 'nepřátele' kteří se jí snažili zastavit, buď je převálcovala, nebo se rozmáchla tlapou a obřími drápy byla schopná přeseknout je i na půl. Z žádného démona necítila silnou magii, která by ji mohla ohrozit. Fen'lin s Eliasem se zaměřili pouze na Aokiho, ke kterému mířili, neměli však čas nazbyt. Tuto formu neudrží dlouho a museli odtud vypadnout, aby je nikdo nepoznal. Proto zamíří nejkratší cestou. Skrz stěny. V této velké formě jim stačilo rozběhnout se proti stěně, kterou prorazili jako buldozer. Jakmile proběhnou třetí stěnou, zabrzdí před mřížemi, za kterými na řetězech visel mladý polodémon a nějaký červenovlasý mladík. Bestie zavrčí, když uvidí, v jakém stavu je Aoki, než se napřáhne tlapou a přesekne mříže, ve kterých vytvoří otvor dost velký na to, aby jím prošla. Opatrně se natáhne k blonďákovi, přesekne řetěz a opatrně ho chytí, než dopadne na zem. Dát si mladíka na záda bylo trochu obtížnější, ale nakonec to zvládne a to stejně udělá i s druhým neznámým vězněm. Naštěstí byla bestie dost velká na to, aby mohla mít na zádech oba. Hned na to se otočí a po všech čtyřech se rozběhne ven z vězení. Tentokrát na všechny démony útočila pomocí temné magie a rozhodně nikoho nešetřila. Fen'lin zuřil, tito démoni stáhli ruku na jeho syna a rozhodně nehodlal nechat kohokoliv, na koho narazí, na živu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 14:16

    Snažil jsem se z magie cokoli vyčíst ale... nešlo to. Byl jsme příliš unavený na nějaké snažení a vůbec, sám jsem se divil že jsem vzhůru. Teď jsme měli klid, alespoň na nějakou chvíli a... i když bych sám nejraději vymyslel způsob jak se odsud dostat, nemohl jsem. Byli jsme ve Feraelově království a mě absolutně nenapadalo jak bychom to mohli dokázat. I kdybychom se dostali z mříží, potřebovali jsme odpočinek a na ten by nebyl čas, zhledem k tomu jak by zjistili že jsme pryč, vyhlásili by po nás pátrání. Znovu zavřu oči a povzdechnu si, jenže jakýsi hluk mě je donutí znovu otevřít a... byl opravdu blízko. Najednou se mi před očima zjeví obrovská bestie, která... Ucítil jsem jak řetezy nademnou povolily a než jsem se nadál, držela mě ve spárech a s jakousi opatrností si mě položila na záda. Překvapeně vydechnu, ale netroufal jsem se nějak býrazně pohnout. Jenom opatrně natočím hlavu směrem k Mikotovi a uleví se mi, když se brzy objeví jenom kousek ode mě. Hned na to se bestie rozběhne pryč a já měl teď v hlavě ještě větší zmatek než před chvílí. Zdálo se že tu bestie není pro to aby nám ublížila, spíše naopak... snažila se nás odtud dostat, i když se mi zdál zástup démonů nekonečný. Jednou rukou jsem se pevně chytil srsti bestie abych při jejím rychlém běhu nespadl a druhou se natáhl k Mikotovi, abych ho jistil a mohl vytáhnout trochu víc nahoru. Alespoň na tohle mi zbylo ještě trochu energie ačkoli se mi ani mluvit nechtělo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 14:25

    Démonů jakoby neubývalo, ale Fen'lin s Eliasem neměli problém se s nimi vypořádat. Kombinovali temnou magii se stíny Eliase a bez zastavení běželi pryč z budovy. Jakmile byli venku, okamžitě se rozběhnou plnou rychlostí pryč z města směrem, ale neběželi k Západnímu království. Chtěli to vzít oklikou. Použijí tenké drátky, aby uchytili oba dva pasažéry na svých zádech, než ještě víc přidají do kroku, kolem jejich těla zapraská elektřina, která jejich rychlost ještě navýší, a brzy nechají město daleko za svými zády, než změní směr k Západnímu království. Tuto formu však neudrží moc dlouho, takže brzy byli nuceni zastavit. Přikrčí se k zemi, zatímco zruší drátky, kterými drželi Aokiho a neznámého mladíka na svých zádech a jakmile byli na zemi, poodstoupí. Bestie zafuní, než ji zcela obklopí temná magie a začne se smrskávat.
    Cítil jsem, že se Elias stáhl zpátky do stínu, tahle magie byla náročná pro nás oba a i já cítil únavu. Oddechnu si a zadívám se na Aokiho, byl jsem tak rád, že je naživu a nehorázně se mi ulevilo. Zvednu ruku a napíšu do vzduchu runu pro regeneraci, kterou použiji na oba dva a poté se mlčky zadívám na svého syna.
    "Co... Se stalo? A kdo je to?" zeptám se po chvilce ticha a nakonec se posadím na zem. Byli jsme celkem daleko, takže jsme měli nějakou dobu, než nás vůbec najdou a doženou.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 14:35

    Byl jsem unavený a brzy jsem jenom zavřel oči a zaposlouchal se do okolních zvuků. Sem tam jsem si tak nějak snažil představit co se děje, ale brzy jsem to vzdal, už jenom protože se to ani představit nedalo a bylo těžké se na něco soustředit. Brzy vše utichlo a jakmile jsem pod sebou ucítil chladnou a pevnou zem, pootevřel jsem oči abych zrovna spatřil bestii, kterou obklopila temná magie a začala se smrskávat?
    "Je to...složitější a tohle je... můj přítel," vydechnu potichu a až teďsi všimnu bělovlasého muže, který stál kousek nademnou a po chvilce se posadí a mě dojde, že je to táta. Co... co ten tady dělá? Hlava mi to pořád trochu nepobírala a tak zavřu oči a všechno si pomaličku vybavím, než toho nechám a krátce se zadívám na Mikota. Brzy se ale znovu otočím na svého otce, ale sposadit se... jsem si nedovolil.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 29/6/2018, 15:38

    Teď už jsem opravdu nic nechápal. Nikdy bych nečekal, že skončím v podsvětí, mým společníkem bude hybrid upíra a démona, který má velmi čisté srdce a kterému se rozhodnu pomoci. Nikdy bych nečekal, že mě zajmou a budou mučit démoni, aby získali informace, které měl pouze můj společník, ale kdyby to věděli, ihned by mě zabili. Nikdy bych nečekal, že stěnu prorazí třímetrová bestie, ze které jsem cítil děsivou magii, ze které mi běhal mráz po zádech. A už vůbec bych nečekal, že si nás opatrně dá na záda a v podstatě nás zachrání. Cestu na hřbetu toho tvora jsem vůbec nevnímal, trochu se mi ulevilo, že jsme pryč, ale vyčerpáním jsem střídavě upadal do bezvědomí. Nakonec se ocitnu na zemi a podaří se mi trochu vnímat. To, že se třímetrová bestie změní na bělovlasého muže mě už vzhledem k tomu, co se dělo předtím, nepřekvapí a tak se jen unaveně zadívám, jak napsal cosi do vzduchu a po chvilce se mi začnou hojit rány. Nebylo to jako léčivá magie andělů, spíše... Jako by urychlil samotný přirozený proces léčení. Zadívám se na démona a po chvilce si překvapeně uvědomím, že jsem ho už viděl. V Aokiho myšlenkách. Byl to... Jeho otec... Král podsvětí... Alespoň to dávalo smysl. Přišel zachránit svého syna. Aoki mě nazve přítelem, čímž trochu zažehná mé obavy z toho, že mě král zabije jen kvůli tomu, že jsem padlý... Neměl jsem ale na vůbec nic energii a tak unaveně zavřu oči a jen tak napůl vnímám, co se kolem mě děje.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 15:45

    Oba dva vypadali hrozně a přestože má magie už začala pracovat a pomalu léčila jejich rány... Viděl jsem, že jsem zcela vyčerpaní. Museli je mučit několik dní a při tomhle uvědomění mě zaplaví vlna vzteku. Elias byl v tuhle chvíli jediný, kdo mi zabránil, abych se otočil a celé město ve vzteku vypálil a vyvolal tak nejspíš válku. Zaskřípu zuby, než se párkrát nadechnu, abych se uklidnil. Aoki mi řekne, že je to složitejší a že druhý mladík je jeho přítel. Jen přikývnu, než se ke svému synovi opatrně přesunu. Stále ležel na zemi a tak opatrně podsunu ruce pod jeho tělo, posadím ho a opatrně obejmu.
    "Víš jaký jsi mi nahnal strach?" zeptám se ho a trochu víc ho k sobě přitisknu, než nechám svou magii proudit do jeho těla, abych mu dodal trochu energie. Po chvilce ho opatrně pustím, ale zůstanu klečet vedle mě.
    "Věděli, kdo jsi? Co se stalo? Co chtěli?" začnu se vyptávat a v mém hlase zněl vztek. Momentálně jsem byl v jakémsi rozpoložení, že kdybych se dozvěděl, že ho Ferael unesl schválně a nechal mučit... Zřejmě bych si došel pro jeho hlavu a bylo by mi jedno, že vyvolám válku.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 16:27

    Ležel jsem na zemi a chvíli jsem sledoval svého tátu, nakonec se ale donutím podívat nad sebe a zadívám se na modré nebe. Nikdy bych neřekl jak mi ten pohled bude chybět. Na chvíli zavřu oči, ale dlouho to nevydržím, jelikož se mi vybaví všechny možné vzpomínky a tak rychle vydechnu a trochu pooplašeně je otřevu. Cítil jsem jak se všechny mé rány pomalu hojí a bylo to... uklidňující. Stejně jako když se táta přesunul blíž ke mě a pdepřel mě aby mě mohl obejmout. Poslouchal jsem ho a brzy jsem pochopil že se semnou dělí o část magie, za což jsem mu byl vděčný, už se mi nechtělo tolik spát. Při jeho slovech sklopím oči dolů a když mě pustí, byl jsem schopen se tak nějak udržet v sedu a nestálo mě to ani tolik námahy jako bych čekal.
    "Omlouvám se," vydechnu tiše a nakonec se donutím vzhlédnout, abych se mu podíval do očí.
    "Ne, nevěděli kdo jsem, tohle... byla čisté má hloupost," přiznám trochu opatrněji než bych sám chtěl a ohlédnu se na Mikota. Tohle... prostě nebylo fér ať si říká co chce. Nemusel tam být, vůbec tam nemusel být. Nemusel si ničím takovým projít a přesto... Zhluboka se nadechnu a obrátím pohled zpět k otci, než k němu natáhnu ruku a šťouchnu ho do ramene.
    "Nezlob se," vypadne ze mě. Ano... dneska mi to mluvení nějak nešlo. Vlastně ani trochu a z jeho hlasu jsem jasně poznal, že je vzteklý, to se... nedalo přeslechnout.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 16:38

    Aoki se mi tiše omluví, ale už vypadal trochu lépe, což ale vůbec neuklidnilo můj vztek na Feraela. Dozvím se, že netušili, kdo je, že to byla jeho hloupost. Jen přikývnu a na chvíli zavřu oči. Nikdo mě poznat nemohl, nevěděli, kdo Azarius ve skutečnosti je a tak to nejspíš nepřeroste ve válku. Aoki si ohlédne na jeho společníka a tak se pousměji a pohladím ho po vlasech.
    "Bude v pořádku..." zamumlám a zadívám se na něj. Necítil jsem z něj temnou magii, takže nebude démon. Takže co byl zač? Otočím se na syna až když mě šťouchne do ramene a vypadne z něj, abych se nezlobil. Znovu k němu natáhnu ruku a rozcuchám mu vlasy.
    "Nezlobím se na tebe, spíš na ně... Neměl jsem daleko od toho, abych si došel pro Feraelovu hlavu," pousměji se a když mi dojde, že jsem ho opět málem ztratil, znovu ho pevně obejmu.
    "Aoki," vydechnu úlevně a trochu víc ho zmáčknu. Ne ale moc, pořád se mu nezahojily všechny rány.
    "Pojďme domů, potřebuješ si odpočinout a matka tě ráda uvidí," řeknu nakonec a sám jsem ho chtěl mít alespoň chvíli doma.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 16:44

    Bylo překvapující když mě uklidnil že bude Mikoto v pořádku a tak se mi trochu uleví. Měl pravdu, sám jsem byl přesvědčen o jeho síle a tak jsem o tom nepochyboval. Zašklebím se na otce v momentě, kdy mi rozcuchá vlasy ale na nějaké protesty jsem byl příliš unavený a popravdě tak moc rád že jsem z tama venku.
    "Ferael s tím nemá nic společného, pravděpodobně ani netušil že jsme tam byli," odpovím a potom si povzdechnu. "Jenom jsem... tak trochu nasral jednoho z jeho generálů," vydechnu a když pmě znovu obejme a vydechne mé jméno, opatrně kolem něj omotám ruce a také ho obejmu.
    "Měl bych ti poděkovat, asi bych tam byl ještě dlouho... kdyby jsi nepřišel. J-jak jsi se to vůbec dozvěděl?" zeptám se a zamyšleně přikývnu. Nebylo špatné se na chvíli podívat domů a nebezpečí bylo pro teď... tak nějak zažehnáno? Pořád jsem přemýšlel jestli se s otcem podělím o tyhle informace nebo jestli bude lepší ho tím nezatěžovat a nechat si to pro sebe. Netušil jsem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 17:09

    Odpoví mi, že s tím Ferael nemá nic společného a jen nasral jednoho z jeho generálů. Povzdechnu si a polknu všechny otázky ohledně toho generála, abych ho mohl jít zabít. Nemohl jsem... Vyvolalo by to jen problémy. Aoki mě také obejme a poté se mi poděkuje a zeptá se, jak jsem o tom věděl. Pustím ho a dám mu lehký pohlavek.
    "Za tohle se neděkuje! Samozřejmě, že pro tebe vždycky přijdu, jsme rodina," zasyčím na něj, ale nedokázal jsem znít naštvaně.
    "Kdykoliv je nějaká větší jednotka na neutrálním území, vím o tom, démoni mi podávají hlášení... Řekli mi, že zajali Azariuse a tak jsem hned vyrazil... Najít tě bylo horší, ale s Eliasem jsme to zvládli," vysvětlím a poté Aokiho opatrně zvednu do náruče a změním se do démonické podoby.
    "Eliasi, vezmi toho druhého," řeknu a hned na to se vedle mě zhmotní můj přítel a bez jediného slova vezme Aokiho společníka a nechá si na zádech zhmotnit křídla ze stínů. Máchnu párkrát křídly a oba se vzneseme do vzduchu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 17:50

    Na krátkou chvíli zavřu oči a povzdechnu si. Možná bych... mu to měl říct, rozhodnu se to ale nechat až na doma. Najendou od něj však dostanu pohlavek a to mě donutí oči zase otevřít.
    "Promiň," uchechtnu se a když se změní do démonické podoby a zvedne mě, vděčně se na něj zadívám a nechám zbytek na něm. Opravdu jsem si potřeboval odpočinout a... uvítal jsem že nebudu muset chodit, moc se přemáhat a tak se rozhodnu ani neprotestovat a jenom se o otce pohodlně opřu. Když osloví Eliase s tím aby vzal Mikota, také se na něj vděčně  podívám a chvíli sleduji démona, jak zvědá mého společníka. Brzy jsme vyrazili a já si užíval jak mi chladný vítr pročesává vlasy.
    "Chtěl bych s tebou potom mluvit, je tu něco... co ti musím říct," sdělím otci naléhavě a ani nevím jak, brzy jsem prostě zavřel oči a hned na to usnul.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 29/6/2018, 18:00

    Vyrazíme na cestu a jen zaslechnu, jak mi Aoki sdělí, že poté se mnou potřebuje mluvit. Jek přikývnu a když si všimnu, že usne, lehce se pousměji a přitulím ho blíž k sobě.
    "Je frustrující vědět, že mu někdo takhle ublížil, ale nemůžu s tím nic dělat... Dost jsme jich zabili, doufám, že byl mezi nimi," zavrčím potichu a poté zamíříme vysoko do vzduchu, až na mraky, kde je malá pravděpodobnost, že nás někdo uvidí.

    Brzy dorazíme domů, do paláce. Zanesu Aokiho do jeho pokoje a nechám jeho, zatím bezejmenného společníka, ve vedlejším pokoji. Chvíli sleduji, jak spí, než odejdu dodělat práci a vrátím se až na druhý den ráno.
    "Aoki, vstávat," ušklíbnu se hned ve dveřích, jakmile ráno vstoupím do pokoje a pomalu se přesunu k posteli. Byl jsem zase v lidské podobě, na kterou jsem byl tak nějak zvyklejší. Stále jsem si však pamatoval Aokiho slova o tom, že se mnou chce mluvit.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 29/6/2018, 18:07

    Pronásledovalo mě pár nepěkných snů... ne snů... vzpomínek, díky kterým jsem se párkrát probudil abych zjistil že jsem doma a tak jsem brzy zase rychle usnul. Kdo ví jak dlouho jsem spal a bylo mi to jedno, mé tělo i já sám jsem si potřeboval odpočinout a tak mi to netrvalo dlouho a zase jsem upadl do spánku, který byl tentokrát klidný. Z mého snění mě probudí až hlas, hlas který jsem dobře znal. Byl to táta. Pomalu rozevřu oči a ještě trochu rozespale se na něj zadívám. Cítil jsem se lépe, o dost lépe a tak se brzy líně posadím a povzdechnu si.
    "Dobré... ráno?" vypadne ze mě tiše a prohlédnu si svého otce. Dlouho jsem ho neviděl a hádal jsem... včerejšek se moc nedal počítat. Cítil jsem se odpočatě a pro teď se mi moc ležet nechtělo, proto se přesunu k okraji postele a hodím nohy na zem, než se opatrně postavím. Cítil jsem jak mé tělo zaprotestovalo ale věděl jsem že díky tátově úžasné magii budu v pořádku. Pomalu se tedy postavím, abych se mohl rozhlédnout po místnosti a naléhavě se vydám k balkónu, abych nabral do plic trochu čerstvého vzduchu, kterému se nic nevyrovnalo. Brzy na to si vzpomenu, že jsem to chěl s otcem probrat a... hodně rychle mi dojde že na to měl plné právo. Měl by o tom vědět a musím mu to říct. Opatrně se opřu o zábradlí abych podepřel většinu své váhy a zadívám se do dálky.

    Sponsored content


    Mikoto & Aoki - Stránka 6 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 20:22