Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aoki & Fen'lin

    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 18:10

    Počasí: Slunečný den a docela parné horko, na obloze není ani mráček.
    Místo: Podsvětí - Západní království


    Zaujatě jsem postával na místě a sledoval jsem svou magickou značku na ruce, než jsem ji zvedl do vzduchu a zaměřil se na písmo, které na ni bylo vepsané. V jednu chvíli jsem přimhouřil oči, ale marně jsem se zase posadil na zem a s povzdechem jsem to vzdal. Nedokázal jsem ji prostě přečíst ať jsem se snažil sebevíc. Bylo to trochu ironické, vzhledem k tomu že se jednalo o mou vlastní magii a už zase jsem na malý moment tápal v nejistotě. Moc jsem toho o původu svých schopností nevěděl a popravdě mě to trochu štvalo. Ne že bych to teda dal najevo, jenom jsem se nad tím až nepřirozeně zamýšlel a tak jsem už asi hodinu posedával na střeše paláce, kde mě nikdo nerušil a byl tu klid. Až po notné chvilce jsem změnil polohu a sedl si do tureckého sedu, ne že by mi to v něčem pomohlo ale bylo to pohodlnější a za chvíli jsem líně zavřel obě oči a oddal se bezesnému odpočinku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 18:16

    Už nějakou dobu nebylo po mém synovi ani stopy, nejspíš se zase někde flákal, jako obvykle. Povzdechnu si a odložím hotovou práci stranou, než odejdu z pracovny a na chodbě se vykloním z otevřeného okna. Tiše jsem přemýšlel, kde by Aoki mohl být a v hlavě si projedu všechna místa, než zavřu oči a zaměřím se na jeho magii. Tipoval jsem, že bude někde venku, ale z nádvoří jsem nic necítil. Když po chvilce soustředění ucítím jeho magii někde nade mnou, ušklíbnu se a změním se do své démonické podoby, než vyskočím z okna. Párkrát máchnu křídly a vznesu se až ke střeše paláce, kde přistanu a vydám se o kousek dál. Po chvilce opravdu uvidím Aokiho, který seděl v tureckém sedu a vypadalo to, že si mě ještě nevšiml. Pomalu se k němu vydám a nakonec si sednu vedle něj. Na střeše pařilo slunce a na obloze nebyl ani mráček, takže horko bude ještě dlouho, i když v podsvětí jeden nikdy neví.
    "Zase se poflakuješ?" zeptám se ho po chvilce.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 18:28

    Upřímně, málem jsem usnul, kdyby nebylo kroků a hlasu, který mě ve větší blízkosti donutil pootevřít oči a zadívat se směrem, odkud přišel můj táta. Líně se protáhnu a nakonecnatáhnu obě nohy, než je trochu pokrčím a zapřu se rukama o střechu někde za zády. 
    "Nepoflakuji, to slovo samo o sobě zní hrozně. Říkejme tomu spíše nabírání nové energie," odpovím mu se zamyšleným výrazem, se kterým jsem pozoroval oblohu, na které nebyl jeden jediný mráček a slunce nám pařilo do zad. Chvíli jsem zase nic neříkal, ale nakonec jsem se otočil na otce a pousmál se.
    "Hádám že práci máš už z krku?" zeptám se, i když jsem tak nějak odpověď ani nepotřeboval znát a bylo mi to docela jasné. V tomhle byl táta spolehlivý a svou práci vždycky dodělal i když se mu do toho ani trochu nechtělo, království vedl možná lépe, než si sám myslel a já si toho stačil všimnou, když jsem ho pozoroval u práce nebo jenom procházel hlavním městem a sledoval démony okolo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 18:46

    Aoki mi odvětí, že se nepoflakuje, jen nabírá novou energii a pousměje se na mě. Ušklíbnu se a zavrtím nad tím hlavou.
    "Když nabíráš energii, možná bys předtím mohl i nějakou vyčerpat," řeknu vážně, ale cukaly mi koutky, takže bylo hned poznat, že si z něj jen dělám legraci. Po chvilce se mě zeptá, jestli mám práci hotovou a tak s povzdechem přikývnu a protáhnu se.
    "Království by se mi v brzké době pod rukama zhroutit nemělo, i když myslím, že velkou zásluhu na tom má tvá matka," zasměji se a poté se natáhnu na střeše a zadívám na modrou oblohu.
    "Přemýšlel jsi o tom mém návrhu? Myslím, že by ti to prospělo," zeptám se ho po chvilce. Chtěl jsem, aby poznal celé podsvětí a i lidský svět, ale nechtěl jsem ho pořád vodit za ručičku a všechno mu přinášet na stříbrném podnose. Všichni v hlavním městě věděli, kdo je a patřičně se tak k němu chovali. Chtěl jsem, aby poznal i trochu jiný přístup, kdy si všichni budou rovni, přestože tohle ani tak nepotřeboval, jako zkušenosti. Ale i tak jsem stále pochyboval, jestli je to vážně dobrý nápad, jelikož jsem měl strach, že se mu něco stane. Stále jsem se uklidňoval tím, že jsem ho dobře vycvičil, že je chytrý a poradí si, ale část mě z toho pořád nebyla nadšená.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 18:56

    Nad jeho slovy zavrtím hlavou a povzdechnu si, bylo mi hned jasné že si ze mě utahuje a tak jsem se nakonec natáhl a na střechu si lehl. Podepřel jsem si hlavu abych byl v mnohem pohodlnější poloze a zavřel jsem oči.
    "Všiml jsem si, že co nezachráníš ty, stačí zachránit ona," řeknu zamyšleně a hned potom se lehce pootočím na otce, který se vrátil k tématu, ze kterého jsem opravdu nebyl nadšený a popravdě se mi vůbec nikam nechtělo.
    "Přemýšlel, ale nejsem si jistý tím, jestli se mi zrovna chce," odpovím mu upřímně a na rovinu a na malou chvíli se zatvářím tak trochu kysele. Dělat žoldáka se mi opravdu nechtělo a už vůbec lézt někam na cizí území, i když to mohlo znamenat nové zkušenosti a nějaké to asi pravděpodobně dobrodružství. Já na dobrodružství moc nebyl, spíše jsem věděl že jestli na něco akového přistoupím, bude to jedna velká otrava.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 19:03

    Měl pravdu, Ireth byla v tomto ohledu opravdu skvělá a nejednou zachránila nějakou vyhrocenou situaci, kdy jsem si nevěděl rady, nebo mi už rupaly nervy. Pousměji se a když se na mě syn pootočí a sdělí mi, že se mu moc nechce, povzdechnu si. Jeho kyselý obličej mě ale rozesměje a hned na to se zase posadím.
    "No tak, Aoki... Prospěje ti to, můžeš být silný jak chceš, ale bez zkušeností to nic neznamená. Navíc tady s tebou většina démonů zachází v rukavičkách, jelikož máš vyšší pozici, ale u žoldáků znamená všechno jen síla," řeknu a poté se mi zaleskne v očích a na tváři objeví široký úsměv.
    "Já z tebe tu lenost vymlátím," řeknu se smíchem a poté ho kopnu tak, aby se skutálel z střechy dolů. Na jeho nohy však připevním pevné struny, abych ho mohl zachytit, kdyby padal ze střechy. Létat neuměl a nehodlal jsem zkoušet, co jeho tělo vydrží.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 19:21

    Leželo se mi docela pohodlně a nemohl jsem si stěžovat. Bylo to uklidňující a pořád jsem tak nějak přemýšlel nad svou značkou, kterou jsem pořád tak trochu nechápal. S povzdechem jsem čekal na tátovu odpověď, která se mu očividně nelíbila, vzhledem k tomu že začal mluvit o síle a co jsem nečekal... Bylo jeho nakopnutí. Okamžitě jsem se začal kutálet ze střechy dolů a popravdě... jsem se ani nesnažil nějak brzdit. Brzy jsem minul střechu a letěl jsem volným pádem dolů, zároveň jsem však moc dobře cítil magickou strunu, která mě držela za nohu a tak jsem počkal až se mnou škubne a doufal že to táta ustojí. Brzy to se mnou nepříjemně škublo a já se zastavil. Visel jsem ze střechy za nohy a ruce jsem uraženě složil v bok, než jsem se zasmál a podíval se nad sebe na okraj střechy.
    "Myslím že se ti to nepovede," řeknu mu pobaveně, než si s úšklebkem povzdechnu, chytím se jeho drátů a pomocí rukou po nich vyšplhám, než se odrazím od stěny a vyhoupnu se zpátky na střechu.
    "Tohle... ti vrátím," zasměji se a okamžitě v ruce vytvořím malou kuličku temné energie, kterou po něm hodím, ale na půli cesty ji přetvořím v temnou vlnu a to proto, aby neexplodovala a já nám neudělal díru do střechy. Hned na to jsem si vyvolal Iris a ostražitě čekal na jeho další pohyb.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 19:29

    Sledoval jsem, jak se kutálí po střeše a ani se nesnaží brzdit, když se překulí přes okraj střechy, s povzdechem chytím strunu pevněji do rukou a zapřu se nohama o zem. Brzy ucítím, že Aoki šplhá nahoru a jakmile zase stál na střeše, struny s úsměvem zruším.
    "Lenochu," řeknu pobaveně, moc dobře jsem slyšel, co řekl předtím, než vyšplhal zpátky, ale když se zasměje s tím, že mi to vrátí a hodí po mě kuličku temné magie, začnu se smát a jeho vlnu temné magie vyruším svou vlastní. Hned měl v rukou svou aurinskou zbraň a sledoval mě ostražitýma očima.
    "To se uvidí," usměji se, než natáhnu ruku a zhmotním si v ní Equinox. Nebyla to aurinská zbraň, ale... No raději jsem ani nechtěl vědět, co to přesně je a jak to Elias proboha stvořil. Chvíli Aokiho pozoruji, než se na něj plnou rychlostí rozběhnu a ostřím meče zamířím přímo na jeho hlavu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 19:42

    Pozorně jsem sledoval pohyby otce, věděl jsem že se mu nevyrovnám ale dostal jsem jakýsi zkrat a dobrou náladu, proto jsem se tak trochu vyhecoval k tomu, abych si ho odzkoušel. Nebo on odzkoušel mě? Tak či onak mou výzvou nepohrdl a zhmotnil si v ruce dlouhý, černý meč, jehož kov se pod dopadem slunečního světla prudce zaleskl. Cítil jsem z něj hrozivou magii, ale ani to mě nedonutilo k ústupu, ne když jsem si o to tak trochu řekl. Nevím kdo koho vyhecoval, ale na tom nejspíše ani tolik nezáleželo. Brzy se proti mě vrhl plnou rychlostí a tak jsem se zapřel nohama pevně o zem a připravil se vykrýt jeho útok tak, že jsem skřížil zbraně před sebou a zablokoval jeho meč na středu mých dýk. Ihned zapojím zbytek svého těla a rozhodnu se ho odkopnout, čímž mezi námi vytvořím větší vzdálenost a díky ní se znovu prudce odrazím od střechy a vyběhnu po něm s úmyslem ho zaměstnat několika dalšími útoky svou Iris, abych trochu vypozoroval jeho způsob obrany. Zatím ani jeden z nás nevyužíval svou magii a já byl na otce zvědavý, vždycky mě něčím překvapil.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 19:48

    Zkříží dýky nad svou hlavou a zablokuje moji ránu, hned na to mě od sebe odkopne a sotva zabrzdím, už se po mě vrhne. Se sílou na tom nebyl vůbec špatně, uměl se dobře pohybovat a dokázal se přizpůsobit nepříteli. Vždy pozoroval, učil se a hledal způsoby, jak protivníka co nejrychleji a nejefektivněji porazit. Byla to skvělá taktika, ale měl jsem pocit, že je spíše způsobená jeho leností bojovat déle, než je nutné. Začnu vykrývat jeho rány, díky dvěma zbraním mi nenechával prostor k protiútoku a tak se začnu s mečem v ruce jen bránit. Až po několika ranách omotám Aokimu ocas kolem nohy a prudce mrsknu ocasem do strany. Teď jsem mu ale nehodlal na oplátku dát čas já a tak se po něm ihned vrhnu. Přemýšlel jsem, jestli je dobrý nápad začít používat magii, nechtěl jsem mu ublížit, ale na druhou stranu jsem věděl, že je silný a tak po něm z meče vyšlu vlnu temné magie.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 20:02

    Narozdíl od otce jsem měl hodně nedostatků což se podoby týkalo. Neměl jsem démoní tak jako on, takže jsem křídla, která měl on mohl vyvažovat jedině za pomocí temné magie a vůbec... nemohl jsem sem u vyrovnat v ničem. Pořád jsem věděl že musím trénovat a tak tak jsem mu v některých ohledech stačil. Věděl jsme však že se vždycky držel zpátky aby mi neublížil. Z útoku jsem ho zatlačil do obrany, ale věděl jsem že ho takhle dlouho neudržím a tak se brzy také stalo, když mi obmotal ocas kolem nohy a odhodil mě stranou. Ve vzduchu jsem se v podstatě neměl jak bránit a když ke mě vyslal vlnu temné magie, okamžitě jsem dal před sebe dvě dýky, abych útok vykryl. Letěl jsem naštěstí poměrně rovně a tak jsem přesně věděl, kterým směrem a jakou rychlostí se na mě temná vlna vrhla a proto jsem pokryl své ruce silnou vrstvou vitaaru, aby mi útok nic neudělal. Hned na to se mi konečně podařilo zabrzdit svůj let a tak nechám zrušit vitaar a v klidu vyčkám na další příležitost, kdy zaútočit. Rozhodl jsem se na chvíli přejít do obrany a tentokrát jsem si dával pozor i na jeho podobu a části těl, která měl narozdíl ode mne navíc.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 20:14

    Musel jsem ho v duchu pochválit za to, že zůstával zcela v klidu i když se dostal do špatné situace. Při souboji přemýšlel, nepanikařil, s klidem si poradil s jakoukoliv situací. Jen jsem doufal, že to tak není jen proto, že ví, že mu neublížím. Doufal jsem, že by zůstal v klidu i v situaci, kde mu půjde o život. Nebo o život někomu mu blízkému. Jakmile dopadne na zem a přejde do obraného postoje, na nic nečekám a znovu se proti němu rozběhnu. Nenápadně jsem se ho snažil zatlačit ke kraji střechy, chtěl jsem vědět, jak moc dává pozor nejen na protivníka, ale i na své okolí, což se někomu mnohokrát mohlo stát osudným. Vyšlu proti němu další vlnu temné magie a znovu se ho pokusím odtlačit ještě víc ke kraji. Čím déle jsme však bojovali, tím víc jsem se usmíval. Tolik se zlepšil a zesílil, nemohl jsem jinak než cítit hrdost, že se z mého syna stává tak skvělý démon. Silný, milý, dobrosrdečný... A hrdému úsměvu na rtech jsem se opravdu ubránit nemohl.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 20:26

    Sledoval jsem pohyby svého otce a blokoval jeho rány. Každým úderem jsem cítil jak mé ruce slábnou a potřebují trošku odpočinku, což mě akorát utvrzovalo v tom, jak daleko od něj ještě jsem. Nevadilo mi to, byl jsem mladý a měl jsem dost času na to, abych se učil a trénoval dál a proto jsem si z našeho silového rozdílu až tolik nedělal. Už teď jsem byl rád za to, že mu vůbec stačím bez magie a kdyby ji začal používat, věděl bych že jsem v naprostém háji. Neustále jsem se bránil a sem tam se snažil najít nějakou tu mezeru v jeh útocích, ale byl tak rychlý, že žádnou mezeru neměl. Když znovu ucítím nárůst temné energie, opět si pokryju ruce vitaarem a ostražitě od něj prudce odskočím. Znovu jsem dal dýky před sebe, ale zásah z takové blízky mě přeci jenom prudce odrazil dozadu a tak jsem se zase proletěl. V momentě kdy jsem se ocitl mimo střechu, se mi na zádech objevila velká, temná křídla, do které jsem napustil trochu své magie, abych s nimi mohl pohybovat dle vlastní vůle.
    "Dobrý tah," řeknu mu a vesele se ušklíbnu. Užíval jsem si tento souboj, bavilo mě to a když jsem viděl tátův úsměv na rtech, o to víc jsem se snažil.
    prudkým máchnutím se od něj vzdálím a přetvořím temnou magii v rukou v jakýsi magický luk, než po něm vystřelím temný šíp. Nepolevoval jsem však na ostražitosti, věděl jsem že je táta ve vzduchu dvakrát tak silnější a proto jsem se urychleně snesl k zemi. Věděl jsem že jestli s nim budu bojovat ve vzduchu, budu v ještě větší nevýhodě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 20:32

    Užíval jsem si náš souboj a byl jsem rád za každý Aokiho úsměv. Znamenalo to, že i on se baví a já byl opravdu rád, že se snaží zlepšovat. Jakmile se ocitne mimo střechu, okamžitě si na zádech vytvoří křídla z temné magie, kterými se udrží ve vzduchu a vesele mi sdělí, že to byl dobrý tah. Usměji se a jen sleduji, jak si z magie vytváří luk, ze kterého na mě vystřelí. Odrazím šíp pomocí Equinoxu a když si všimnu, že syn zamířil k zemi, rozběhnu se ke kraji střechy, ze které seskočím a až těsně nad zemí máchnu křídly, abych zpomalil svůj pád. Věděl, že ve vzduchu by to měl ještě horší a tak ihned přistál. Jeho přemýšlení bylo opravdu dobré, i když bojoval proti silnějšímu oponentovi. Znovu se ušklíbnu a s mečem v ruce se na něj rozběhnu, tentokrát dám však do úderů více síly, než rychlosti a zároveň jsem mu dával i čas na protiútoky.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 20:59

    Jakmile se dotknu země, ihned zruším elementární křídla a znovu se zaměřím na otce, který už proti mě běžel s úmyslem mi zasadit ránu. Ihned jsem si všiml že je v jeho pohybu něco jiného, byl pomalejší a už jenom tohle uvědomění se mi ani trochu nelíbilo. Pevně jsem sevřel zbraně v ruce a zablokoval jeho první ránu. Kdybych se na ni nepřipravil, nejspíše by mi vyrazil zbraň z ruky, ale takhle mě akorát zabolelo celé zápěstí a prudce jsem se odrazil od země, abych se vyhnul další ráně. Chyba, udělal jsem obrovskou chybu v momentě, kdy jsem se od něj vzdálil, protože se prudce odrazil od země a díky své rychlosti se ke mě dostal vcelku rychle. Zeširoka rozevřu očí v momentě, kdy mi z ruky vyrazí jednu dýku. Ihned na to zareaguji a prudce odskočím do strany. Pomocí několika salt se dostanu až k dýce, která ležela zabodnutá v zemi kus opodál, než ji vytáhnu a udýchaně se zadívám na svého otce. Můj soustředěný výraz vystřídá jakýsi úšklebek se kterým popadnu dech a prudce proti otci vyběhnu. Okamžitě pomocí značky zvýším svou výdrž a znovu se pustím do boje. Okamžitě si s nim začnu vyměňovat údery, ale brzy mě začne bolet ruka a celé tělo. Dost rychle ale pochopím že i za pomocí značky výdrže, táhnu přes své fyzické limity v ostatních dovednostech a tak brzy zpomalím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 21:04

    Uvědomil si, co následuje aniž by dostal jedinou ránu. Hned poznal, že se můj styl změnil a opět jsem musel tiše uznat, že se opravdu zlepšil. I tak mu vyrazím dýku z ruky, ale ihned ji sebere a když aktivuje jednu ze svých značek, okamžitě zpozorním. Nebyl však rychlejší, ani silnější, nejspíš chtěl jen vydržet déle, což mi nedělalo problém a tak znovu a znovu zaútočím. Brzy však začne zpomalovat a tak ho ještě chvíli tlačím přes jeho limity, než nakonec odskočím a nechám Equinox zmizet.
    "Pro dnešek stačí," usměji se a pomalu se k němu vydám.
    "Zlepšuješ se, jak v boji, tak ve své magii, jsem na tebe hrdý," zazubím se na něj a poté se zadívám na jeho zápěstí, kde byla stále jeho značka. V tu chvíli dostanu nápad, ale hned jsem věděl, že to... Možná nedopadne dobře. Ale byl jsem zvědavý a už teď jsem věděl, že to stejně zkusím.
    "Aoki?" začnu a na tváři se mi objeví dětinský úsměv.
    "Mohl bys prosím zvýšit mou magii?" zeptám se s nevinným úsměvem.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 2/5/2018, 21:19

    Opravdu brzy jsem přetáhl limity a byl jsem rád, když mě otec obeznámil s tím, že to pro dnešek stačí. Unaveně si prohrábnu vlasy a nechám Iris zmizet. Chvíli jsem tam ještě stál a když jsem ucítil pálčivou bolest v zápěstí, několikrát jsem si ho promnul a na chvíli se pousmál. To co mi řekl, mi udělalo radost. Snažil jsem se, i když jsem věděl že se drží zpátky. O to více mě to nutilo jít kupředu abych jendou mohl najít i já jeho hranice... teda pokud to monstrum co se nazývá mým otcem, no ehm... nějaké má. 
    "Hm?" vypadne ze mě hned jakmile mě osloví a všimnu si, že ho zaujala má značka na zápěstí. Také e na ni krátce podívám, než mi sdělí svou žádost a tak si ho tak nějak zvláštně prohlédnu a zamyslím se nad jeho nevinným dětinským úsměvem. Aniž bych cokoli řekl, rozejdu se k němu a položím mu ruku na zápěstí, kde mu za pomocí magie vtisknu značku na kůži, která se okamžitě přizpůsobí jeho magii. Hned na to od něj odstoupím a zadívám se na něj zvědavým pohledem plným očekávání. Nevěděl jsem na co to chce, ale něco mi říkalo že to nebude nic dobrého. I když v případě svého otce jsem si nebyl jistý vůbec ničím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 2/5/2018, 21:29

    Aoki si mnul zápěstí a tak na něj umístím runu pro regeneraci, když se však na mě podívá zvláštním pohledem, ale přesto na mě umístí svou značku, nadšeně se zazubím a ucítím, jak kontrola nad mou magií vzrostla. Naznačím Aokimu, aby šel za mnou a poté vyletím do vzduchu a opět přistanu na střeše paláce. Popojdu dál od Aokiho a poté zruším runu pro regeneraci. Chtěl jsem runy využít nějak jinak a díky Aokimu budu nejspíš moct použít bez problému i čtyři naráz. Hodlal jsem otestovat svou magii a i když jsem tušil, že mě Ireth přerazí... Musel jsem to udělat. Zarazím si drápy do levé ruky a ušklíbnu se, když z rány začne vytékat černá krev, jejíž kapky dopadnou na zem. Když však aktivuji svou temnou, ničivou magii a využiji sílu krve, vypaří se a vpije do oštěpu, který jsem ve svých rukách tvořil. Pevně jsem oštěp držel v ruce a díky Aokiho značce jsem do něj mohl dát více magie, aniž by explodoval. Navíc díky síle z mé krve byla magie mnohem silnější. Vpustím do oštěpu elektřinu a zasyčím bolestí, když mi energie v něm poraní ruku. Okamžitě však aktivuji vitaar. I tak jsem tu... Věc nechtěl držet moc dlouho, proto rychle na oštěp napíšu čtyři runy, které ještě zvýšili jeho sílu, než ho prudce hodím někam do dálky. Věděl jsem, že tím směrem nejsou blízko žádné vesnice a oštěp jsem hodil dost do vzduchu, kde také po chvilce exploduje. Spokojeně se usměji, ruka mě bolela jak čert, ale síla mé magie nebyla vůbec špatná. A navíc explodovala dost daleko. Nebo jsem si to alespoň myslel, dokud jsem si nevšiml, že se k nám od výbuchu blíží silná tlaková vlna.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 3/5/2018, 14:14

    Za runu regenerace od otce jsem byl rád, hned se mi udělalo lépe a ruka tolik nebolela. Svou značku výdrže jsem měl stále aktivní, tak nějak jsem nechtěl vědět co se stane, když ji zruším. Nakonec to ale přeci jen udělám a tak trochu zalapám po dechu a podlomí se mi kolena. Nebylo to však nic tak hrozného jak jsem čekal a před otcem jsem se snažil to nedát najevo. Mimo jiné jsem byl tak trochu zvědavý co chce dělat a tak jsem od něj trochu odstoupil a sledoval ho. V očích měl jakousi jiskřičku a já se musel zamyslet nad tím co plánuje a zda jsem neudělal chybu. Brzy však zrušil regeneraci z run a tak nadzvednu obočí, když pro změnu popojde o kus dál on. 
    "K čemu se chystáš?" vypadne ze mě, ale jakmile uvidím jeho soustředění na magii, rozhodnu se mlčet. Zarazil si drápy do ruky, ze které mu začala stékat černá krev. Překvapeně se na jeho ránu zadívám, ale brzy mou pozornost upoutá oštěp, který se mu začal tvořit v ruce. Pozorně jsem sledoval kombinace jeho útoků a o malou chvíli později jsem dostal tik do oka. Sám jsem na sebe umístil značku pro šestý smysl a když jasně ucítím tu obrovskou sílu z jeho magie, natěžko polknu a ustoupím o krok dozadu. Čtyři runy k tomu ani trochu nepomohly. Destruktivní síla té věci se ještě navýšila a já ucítil jak mi po čele stéká kapička potu. 
    "To si děláš..." vypadne ze mě, ale pochyboval jsem že mě teď slyší. Soustředil se na to, aby kombinaci svýé magie vůbec udržel v rukou dostatečně dlouho na to, aby mu nevybuchla přímo před ksichtem. Když oštěp vrhne někam do vzduchu, okamžitě se zadívám jeho směrem, i když to nebyla potřeba, protože výbuch z ní, byl ohromný. Tlaková vlna z útoku mě díky značce nepřekvapila a tak jsem si vytvořil jakýsi štít z temné magie, který jsem umístil i kolem otce, aby nás vlna nesmetla ze střechy. I tak mě to stálo větší kontrolu, než jsem si myslel, že mě bude stát.
    "O monstrech jsem vždycky slyšel jen z vyprávění. No... teď vím že jedno stojí přímo vedle mě," vyprsknu na otce a dostanu tik do oka. Jeho úroveň magie byla o tolik vyšší, že mé sebevědomí spadlo někam hluboko pod nulu. Vzdávám to! Nebudu trénovat. Nedoženu ho ani za tisíc let! Nakonec se ale uklidním a odkašlu si. Pomalu se rozejdu až k okraji střechy a zadívám se na všechny ty démony, kteří šokovaně hleděli kolem sebe. Všude na zemi byly střepy z oken a tak si povzdechnu a vjedu si rukou do vlasů. 
    "Máma tě zabije," řeknu jednoduše a prostě a značku na jeho těle raději zruším, kdyby ho napadlo ještě něco šílenějšího. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 3/5/2018, 15:45

    Sledoval jsem tlakovou vlnu a když nás Aoki obalí temnou magií, aby ji vykryl a neskončili jsme na zemi, přidám i trochu té své, ale věděl jsem, že by to zvládl i bez toho. Hned jakmile tlaková vlna projde a ozve se praskání a tříštění skla snad v celém městě mi dojde, že jsem to asi přehnal. I syn na mě vyprskne, že o monstrech slyšel hodně, ale jedno stojí přímo vedle něj. Nervózně se zasměji a prohrábnu si vlasy, než se zadívám na Aokiho, který na mě nevěřícně koukal. Nakonec se však uklidní, odkašle si a dojde na kraj střechy. Zadívám se na svou pravou ruku, kterou jsem nemohl vůbec pohnout a tak na sebe dám runu pro regeneraci, abych si ji vyléčil. Když se však přidám k Aokimu a všimnu si lehkého zmatku na ulicích, povzdechnu si. Přehnal jsem to a dle Aokiho slov jsem věděl, že mě Ireth brzy najde a přerazí.
    "Já vím," zamumlám jako provinilé dítě, než si odkašlu a napíšu runu, která zesílí můj hlas.
    "Prosím, všichni se uklidněte, nikdo na nás neútočí, jen jsem zkoušel svou magii," řeknu nahlas a všichni démoni se otočí mým směrem, než se uklidní a pustí se znovu do práce. Zruším runu, abych mluvil normálně a neurval Aokimu uši, než se na něj otočím.
    "No... To by bylo... Díky, Aoki. Rád zkouším své limity a tvá schopnost je opravdu úžasná... Zajímalo by mě, co bychom dokázali s Eliasem... Ale to raději zkoušet nebudeme," zasměji se a poplácám syna po zádech.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 3/5/2018, 16:18

    Pořád jsem se nemohl zbavit tiku v oka, se kterým jsem sledoval pohotovou reakci otce, který okamžitě uklidnil obyvatele města. Prý jenom zkoušel sou magii... Za tohle jsem se opravdu neudržel a když stál tak krásně vedle mě, rapidně jsem za pomocí sinxu zvýšil svou sílu a sotva co mi stačil pochválit mou magii, napřáhl jsem se a vší silou ho zkopl ze střechy dolů. Nakonec jsem si povzdechl a musel se nad tím zasmát, než jsem svou značku zrušil a povzdechl si. Můj otec byl vážně něco, i když mi někdy přišel jako svaly bez mozku a to v těhle případech... I když jsem ho za to vinit nemohl, sám jsem byl v mnoha ohledech zvědavý a popravdě mít takovou úroveň magie jako on, taky bych něco podobného zkusil, jenom ne takhle a tady.
    "To opravdu zkoušet nebudeme," řeknu spíše pro sebe, vzhledem k tomu, že tady nebyl a pousměji se pro sebe. Táta je fakt něco.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 3/5/2018, 16:23

    Zadívám se na Aokiho s tikem v oku a nevinně se usměji, v tu samou chvíli mě ale silně nakopne a ani jsem si neuvědomil, co se děje, když už jsem letěl ze střechy dolů. Párkrát zamrkám a promnu si bolavé místo, než roztáhnu křídla a zabrzdím tak svůj pád. Přistanu na zemi a zadívám se nahoru nad sebe. Viděl jsem siluetu mého syna, ale nic víc.
    "Hele, to se dělá vlastnímu otci?!" zakřičím na něj pobaveně, ale nevracím se za ním. Pokud bude chtít, seskočí a přidá se ke mně, nebo chce být zase sám a bude si válet šunky na střeše. Pobaveně se ušklíbnu, ale najednou dostanu nepříjemný pocit, že mě někdo vraždí pohledem. Ztěžka polknu a když zaslechnu hlas Ireth někde z dálky, dostanu chuť utéct. Ona mě zabije! V jednu chvíli jsem stál na zemi a hned na to jsem prudce vyletěl zpátky za Aokim.
    "Ir mě vážně zabije... Schovat se mi asi nepomůže, co?" řeknu zoufale a upřeně se na něj zadívám.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 3/5/2018, 17:15

    S povzdechem jsem sledoval otce, který stál někde dole a cosi na mě hulákal. Znovu dostanu tik do oka, ale potom se uvolním a povzdechnu si. Chtěl jsem mu vpálit rovnou do obličeje, jestli se něco takového dělá vlastnímu synovi, ale rozhodnu se mlčet a akorát se ušklíbnu, když zaslehcnu matčin hlas někde z dola. Byla opravdu naštvaná, jak jsem si myslel a tak jsem brzy měl otce opět po svém boku. Zvědavě nadzvednu obočí a zasměji se nad jeho větou, než k němu přistoupím, umístím na něj značku, kterou snížím jeho magii a odstrčím ho někam za sebe, ne žse postavím na kraj střechy.
    "Ahoj mami," zavolám na ni a v mžiku mě propalovala naščtvaným očima. Trochu sebou cuknua zatvářím se zděšeně, ale její výraz se najendou změní v úsměvavý.
    "Aoki! Nevíš kam šel táta? Musíme si spolu promluvit," zeptá se mě s úsměvem a já sebral veškeré své odhodlání, abych jí ho okamžitě nevydal.
    "Nevím, ještě před chvílí tady byl ale až ho potkám, určitě ho za tebou pošlu," sdělím ji a když mě ještě chvíli sledovala a nakonec zaběhla zpátky do paláce, oddechl jsem si. Ten její úsměv za kterým schovávala své naštvání byl nepříjemný. Vždy se kolem ní vznášela taková temná aura, ze které šel strach. Díky za to že mezi námi byla taková vzdálenost!
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 3/5/2018, 17:25

    Aoki se ke mně natáhne a umístí na mě svou značku. Okamžitě pocítím pokles magie a tak překvapeně zamrkám, než mě odstrčí dál na střechu. Už teď jsem mu tiše děkoval a sám jsem se snažil co nejvíce svou magii skrýt. Pozdraví Ireth a když zaslechnu hlas své milované, cuknu sebou. Mluvila tak mile a nevinně a já před sebou viděl její andělský úsměv. Moc dobře jsem však věděl, co se za ním skrývá, stejně jako za tónem jejího hlasu. Když však odejde, oddechnu si a posadím se na střechu.
    "Dneska asi spím venku," zamumlám a zadívám se na svého syna.
    "Díky, zachránil si mě," zasměji se, než si lehnu a unaveně zavřu oči. Souboj a můj magický pokus mi sebral více energie, než jsem čekal. Byl jsem mu opravdu vděčný za to, že mě zachránil před Ireth, která by mě nejspíš pěkně seřvala a přerazila. Byl jsem jeden z pěti králů podsvětí. A právě jsem se schovával na střeše paláce před mou upíří manželkou. Satan se mi jistě směje z hrobu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 6/5/2018, 18:33

    Když máma odejde, povzdechnu s ia otočím se na otce, který seděl na střeše a poděkoval mi za záchranu s tím, že spí dneska venku. Zhluboka se nadechnu a ušklíbnu se.
    "Já spím venku pořád, není to žádná hrůza, ale to sám hádám víš," odpovím mu a s povzdechem se obrátím zpátky na město.
    "Mám to u tebe," dodám a nakonec se otočím a sednu si jenom kousek od něj, někam naproti, než si natáhnu nohy a párkrát se protáhnu. Chvíli jsem mlčel a nic neříkal, jenom relaxoval, než jsem se upřeně zadíval na otce a pordbal se zamyšleně ve vlasech.
    "To s tím žoldáctvím, přemýšlel jsem a možná to zkusím," vydechnu a čekám co mi na to řekne.

    Sponsored content


    Aoki & Fen'lin Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/4/2024, 08:50