Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Mikoto & Aoki

    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 17:40

    Sledoval jsem jak ho plameny na ruce máchnutím poslouchaly a tiše přemýšlel. Mlčel jsem a nic neříkal, jenom sledoval jak mrtvá těla démonů hoří, aniž by by plameny poškodily cokoli jiného. Bylo to fascinující a hned jsem se ho chtěl na bílé plameny zeptat, ačkoliv mi stihl mnohem dříve odpovědět. Bílé plameny, které popálí jen ty, kteří nemají dobré srdce... Znělo to tak neuvěřitelně a tak pohádkově. Připomnělo mi to úryvek z jedné knížky, kterou jsem kdysi četl. Trochu váhavě se podívám na plameny mého společníka a povzdechnu si, než se mu zadívám do očí.
    "Nejsem si jistý že mám dobré srdce, přeci jenom jak říkáš... jsem bytost temnoty," vydechnu a zůstanu stát na místě s jistýma pochybama. Na malou chvíli se mezi námi rozhostí ticho, ale brzy na to svou nejistotu spolknu a dříve než stačí cokoli říci, natáhnu ruku k jeho plamenům, do kterých strčím ruku. K mému překvapení opravdu nepálily a tak jenom vyvalím oči a zůstanu nehybně sledovat bílé plameny, které vskutku příjemně hřály.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 17:48

    Mlčky sledoval plameny, které brzy spálily obě těla, než se zadívá na mě. Vypadal nejistě, pohledem zkoumal jak mě, tak bílé plameny na mé ruce. Vydechne, že si není jistý, že má dobré srdce, když je bytost temnoty, ale než mu stačím odpovědět, strčí ruku do plamenů a zůstane překvapeně stát. Pousměji se a nechám plameny, aby se rozšířily dál po jeho ruce až rameni.
    "Dokážu vidět srdce i duše tvorů. Kdyby ne, asi bych tě nikdy ani nepožádal o pomoc, ani bych nenavrhl, že spolu můžeme cestovat déle. Nejspíš bych co nejrychleji zmizel. Tvé srdce je čisté... Až moc," ušklíbnu se a nechám plameny zmizet, než ruku spustím volně podél těla.
    "No, jsem rád, že tě omylem nezasáhnu, je to účinná zbraň," ušklíbnu se a trochu se protáhnu, než se vydám k oknu a sednu si na parapet.
    "Takže... Co teď? Ode mě žádné plány ani návrhy nečekej, jsem zcela na neznámém území," ušklíbnu se s pohledem upřeným na ulici.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 20:43

    Sledoval jsem bílé plameny jak se rozšířily po mé ruce, bylo to příjemné a zároveň zvláštní. Byl to oheň, přesto...nepálil. Zhluboka se nadechnu a když oheň nechá zmizet s tím, že dokáže vidět srdce i duše tvorů, zaujatě se na něj otočím. Bylo to zajímavé téma a užitečná schopnost, proto jsem také chápal, proč se ozval o pomoc. Bylo mi to zvláštní, nepřišel mi jako někdo, kdo by to udělal a přesto. Pousměji se, zatímco Mikoto poodejde k parapetu na který si sedne.
    "To tedy, každopádně bych rád nabral zásoby, něco můžu navařit, měl bych se stavit dom- .. NE, domů se stavovat nebudu... No, chtěl jsem se stavit do Woetownu, ještě jsem tam nebyl ale je to tak týden cesty směr k Satanovu paláci. Vlastně bych se rád podíval na samotného Feraela....." dostanu ze sebe a zamyšleně se zadívám na kuchyŇskou linku. Chtělo by to obstarat nějaké jídlo, stavit se do většího města a nakoupit.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 20:48

    Stále jsem sledoval ulici a jen poslouchal Aokiho plán. Nepřítomně přikývnu, ale jakmile zmíní Satanův palác a jednoho z králů, cuknu sebou, až málem spadnu z parapetu a prudce se na Aokiho otočím.
    "Feraela?! Zbláznil ses?" vyjeknu, ale pak si uvědomím... Že je to asi normálnější, než bych čekal. Přeci je démon. Alespoň z poloviny. Jenže... Počkat, není synem jiného krále a... Dobře, buď ví co dělá, nebo je to blázen. Lehce nakloním hlavu na stranu, než si povzdechnu a přikývnu.
    "Budu věřit, že víš, co děláš..." povzdechnu si a zadívám se na něj. Tiše jsem přemýšlel, jak velká je pravděpodobnost, že náš tady zabije... A neměl jsem ani páru.
    "Takže... Zásoby a pak vyrazíme?" zeptám se a netušil jsem, jestli se těšit, nebo děsit toho, co přijde.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 21:01

    Cuknu sebou v momentě kdy vyjekne jestli jsem se zbláznil. Pomalu se otočím jeho směrem a povzdechnu si, věděl jsem že je to pitomost. Dříve než jsem mu ale stihl odpovědět, uklidnil se a sdělil mi, že bude věřit tomu co dělám, což... bych neřekl ani já. Moc dobře jsem se znal a hodně věcí jsem nechával na náhodách.
    "Ne. Je to pitomost, jen jsem chtěl nadhodit nějaké zajímavé téma. K Feraelovi se ani nepřiblížím, nepustí mě ani do města, natož do paláce a on ven jen tak nevyleze. Dá se k němu dostat jedině tak, že podstoupím trénink ke královské stráži a i tak je tam jenom nimimální šance, že to někdo přežije a opravdu se tam dostane. Navíc bych musel dosáhnout hodnosti alespoň tak generála, abych ho vůbec viděl. To by znamenalo přidat se k jeho království a zvyšovat si vliv ve světě, o což se sice snažím ale i tak... je to pitomost, přijdu s něčím jiným, do těchto věcí tě zatahovat nebudu, ušklíbnu se a popojdu k oknu za Mikotem, u kterého se zastavím a s rukama založenýma na prsou dlouze zívnu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 21:06

    K mému překvapení mi sdělí, že jeho předchozí nápad byla pitomost a hned mi vysvětlí proč. Pozorně jsem ho poslouchal, když ale zmíní královskou stráž, lehce sebou škubnu a zašklebím se, když si vybavím tu, ve které jsem sloužil. Přestože v ní nebyli žádní démoni. Kdyby se chtěl dostat k Feraelovi, trvalo by to opravdu dlouho. Hodně dlouho. A to mu za to očividně nestálo. Nakonec se ke mně rozejde, postaví se kus od okna a dlouze zívne. V tuhle chvíli... Vypadal že nechce jít nikam. Možná tak zalézt do postele a nic nedělat. Ušklíbnu se a zavrtím nad tím hlavou.
    "Hádám, že by to trvalo opravdu dlouho a za to ti to nestojí... Navíc jako dědic Západního království by asi nebyl dobrý nápad sloužit jinému," ušklíbnu se, ještě než však řeknu něco takového, lusknu prsty a znovu vytvořím zvukovou bariéru, aby to nikdo neslyšel. Aoki by mi asi moc nepoděkoval, kdyby se to kvůli mě někdo dozvěděl.
    "Pojďme pro ty zásoby," řeknu nakonec. Aoki se k ničemu neměl a tak ho chytím za předloktí a vydám se i s ním ke dveřím.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 21:16

    Je pravda že jsem se chtěl o plánech králů dozvědět víc... ale nedařilo se mi to. Najít královské dokumenty bylo velmi vzácné a většinou byly drženy někým z královských stráží nebo zvědů, kteří si uměli poradit i s těmi nejhoršími démony a špehy. Jak bych se k nim vůbec mohl přiblížit? Naivní. Pořád to ale bylo lepší než sedět u nás v království a nechat se opečovávat jinými. Byl jem rád, že mi táta navrhl takovou práci a jsou chvíle kdy jsem schopný říci že mě baví. A informovanost byla o to ještě lepší.
    "Řekl bych že to záleží na schopnostech a na tom, jak kdo přemýšlí, jedná. Nemusí to trvat zase tak dlouho, když najdeš mezery v těchto systémech. Ačkoli ani tak to žádná procházka růžovým sadem hádám nebude," vydechnu ale sotva tak udělám, Mikoto mě bez varování chytil za ruku a začal se mnou kamsi smýkat, než jsem se od něj dozvěděl, že jdeme pro zásoby.
    "Hai, hai," dostanu ze sebe líně a nechám se dosmýkat až ven před hostinec, kde se rozhlédnu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 21:24

    Měl nejspíš pravdu, když je někdo chytrý, najde si cestičku téměř kdekoliv. A když k tomu přidáte talent k boji nebo špehování, je to o to lehčí. Zadívám se na Aokiho, čím více jsem o něm věděl, tím větší respekt jsem k němu choval. Přeci jen, věděl toho mnoho, byl mladý, ale ne naivní, věděl, jak to ve světě chodí a uměl si najít způsob, jak dosáhnout toho, co chce. Zůstával klidný snad ve všech situacích. Věděl jsem toho o něm už dost z našich konverzací a dost jsem toho o něm zjistil už když mi jen vyprávěl o podsvětí. Jeho postřehy byly vážně zajímavé. Vytáhnu ho až před hostinec a neunikne mi, jakým tónem mi odpověděl. Vážně se mu nechtělo nic dělat. Ušklíbnu se a pustím ho, netušil jsem, kam teď jít. Zvukovou bariéru kolem místnosti zruším a vytvořím ji kolem nás dvou, abychom mohli mluvit o čem chceme a nikdo nás neslyšel. Navíc venku na ulici ani ještě nikdo nebyl, ale jeden nikdy neví, kdo poslouchá.
    "Ať je tvůj cíl jakýkoliv, pomůžu ti... Jsem padlý, takže dokáži číst jak emoce, tak myšlenky ostatních. Myslím, že pro sběr informací je to ideální," řeknu a trochu se protáhnu, než se znovu obezřetně rozhlédnu po ulici.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 21:49

    Když jsem tam tak líně postával, donutil jsem se narovnat a znovu si zívl, tentorkát však krátce. Když ale Mikoto začne s tím, že mi pomůže, zvědavě a trochu nechápavě se na něj otočím. Měl pravdu, bylo to pro sběr informací přímo ideální a já musel uznat, že jsou to opravdu dobré schopnosti. I tak na něm bylo znát, že na ně není zrovna dvakrát hrdý a nedivil jsem se mu. Netušil jsem čím vším si musel projít, ale něco mi říkalo že mám to nejmenší prívo se v tom hrabat nebo se vyptávat. Nechal jsem to nakonec být s tím, že kdyby o tom chtěl mluvit, budu naslouchat.
    "To po tobě nežádám," řeknu a složím ruce do kapes, zatímco mi vítr sfoukne pramínek vlasů do obličeje. Sotva si však všimnu Mikota a toho, jak se obezřetně ohlíží, ušklíbnu se a dojdu až k němu s tím, že ho drbnu loktem do žeber.
    "No každopádně, trochu se uvolni, působíš hrozně křečovitě a podezřele," sdělím mu a s úsměvem mu naznačím aby šel za mnou. O jendom obchodníkovi se zásoby jsem tu věděl.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 21:57

    Aoki ještě chvíli líně postával na místě, než schová ruce do kapes s tím, že to po mně nežádá. Pousměji se a zavrtím hlavou.
    "Chci, dlužím ti život a navíc mám pocit... Že o tobě v budoucnu ještě uslyším. Stejně jako ostatní an- Stejně jako andělé v nebi," řeknu a chvíli zůstanu na Aokiho hledět.
    "Buď umřeš hodně mladý, nebo uděláš něco, co změní celé podsvětí," řeknu, jako by o nic nešlo a když dostanu loktem do žeber, nahlas zavrčím.
    "Dloubni do mě ještě jednou a o tu ruku přijdeš," zavrčím napůl hravě, přestože jsem se snažil znít vážně. přesto se ale uvolním a vydám se za Aokim. Stačilo nabrat zásoby a pak jsem hodlal dokopat Aokiho, abychom vyrazili na cestu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 22:15

    Chvíli na mě hleděl a po jeho větě mi bylo jasné, že se s tím že je padlým ještě tak úplně nesmířil a.... nedivil jsem se mu. Chápal jsem ho, změna rasy... nedokázal jsem si to představit i když... jsem byl tak nějak poloviční. Několikrát jsem měl pocit že úplným démonům závidím, ale nakonec jsem se snažil najít výhody a pozitiva toho, čím jsem prostě byl a věděl že budu. Nakonec se mi to začalo i líbit a vellmi brzo jsem si přestal stěžovat. neukázalo jako nejlepší nápad, když mi pohrozil tím, že jestli to udělám ještě jednou, o tu ruku přijdu. Urychleně vytáhnu ruce z kapes, zvednu je do úrovně obličeje dlaněmi k němu a ušklíbnu se s otočkou na patě, než se rozejdu dál do města, kde jsme po nějaké te chvilce konečně nabrali zásoby.
    Brzy jsme vyrazili na cestu a ačkoli se mi prvně nechtělo, Mikoto mě k tomu dokopal - dá se říci, skoro doslova. Byly jsme na cestě už nějaký ten den, myslím že to byl čtvrý den v řadě a naše cesta probíhala bez problémů. Narazili jsme na pár démonů a můj společník se za tu dobu naučil co to znamená nevypadat podezřele a nepřítahovat zbytečnou pozornost. Dařilo se nám cestovat ale sám jsem mu brzy obstaral koně, aby nás neustále nemusel tahat Indigo, přece jenom to byl děsně náladový kůň a já v za tu dobu stále přemýšlel nad tím, kdo z těch dvou je víc tvrdohlavější. Zrovna jsme dorazili do jedné veničky, která byla k mému překvapení značena Feraelovou vlajkou, což... bylo divné, jelikož jsme byli od jeho království stále tak týden cesty daleko. Okamžitě přitáhnu otěže a zastavím koně ještě než do vesničky vůbec vstoupíme. Možná ... šlo jenom o průzkumnou jednotku, která je tu utábořená, v tom případě by tu byla vlajka dočasně vyvěšená jako varování pro cizince, tím by se totiž všechno vysvětlovalo.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 22:23

    Už čtyři dny jsme s Aokim cestovali a přestože jsme nenarazili na žádné problémy, dost jsem se naučil. Už jsem tak nějak dokázal splynout v městech, přestože jsem byl v "lidské podobě." Aoki to měl lehčí, vždy vyvolal své brnění a jako Azarius nepřitahoval tolik pozornosti. Tedy za předpokladu, že ho někdo nepoznal. Čím dál více jsem mému společníkovi věřil a dokonce jsem se o něm dozvěděl i pár věcí, i když jsme o osobnějších věcech oba zatím mlčeli. Dokonce mi obstaral koně - Iriona jak jsem se dozvěděl. Byli to... temperamentnější, tvrdohlavější masožraví pegasové, i když zrovna tihle byli bez křídel. Ale i tak to byly fascinující zvířata. Celé podsvětí bylo fascinující. A bezpečnější, než jsem si myslel. Jel jsem vedle Azariuse, který seděl na Indigovi, ale najednou přitáhne otěže a zastaví. Udělám to samé a zadívám se na vesničku s neznámou vlajkou. Tázavě se zadívám na mého společníka, než se však stačím na cokoliv zeptat, všimnu si dvou démonů ve zbroji, kteří se k nám od vesnice blížili. Přitáhnu si kapuci pláště více do obličeje a ostražitě si je prohlédnu. Vypadalo to, že zaútočí, ale poté jeden z nich něco řekne a jejich postoj se změní na pasivní.
    "Ty jsi Azarius, že ano? Ten známý žoldák... Pokud ano, měli bychom pro tebe práci, náš velitel se s tebou chce setkat," řekne jeden z nich a kývne směrem k vesnici. Stočím svůj pohled k Aokimu, tohle rozhodnutí bylo na něm.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 22:42

    Brzy jsem pochopil že se opravdu jedná o nějaký tábor a bylo to poznat hned z několika strážích okolo a vůbec, musel tady přebívat někdo dost významný, vzhledem k tomu jak střežené tohle město bylo. Okamžitě se otočím na Mikota a všimnu si, že se naše pohledy střetly, ačkoli jen krátce, než jsem se otočil po zvuku kroků, kde jsem spatřil dva démony, kteří mířili naším směrem. Čekal jsem problémy, ale rozhodně ne takové. S každými dalšími kroky jsem cítil Infigovu nervozitu a chtíř vystřelit proti nim a tak jsem ho přitáhl za otěže abych mu dal dost jasně najevo, že nikam nepůjde. Náhle se jejich postoj změní a když mě osloví s tím, že pro mě mají práci, přikývnu. Bylo... to zvláštní. Nebyl jsem žoldákem sice až tak dlouho, ale také jsem šel po úkolech, které nebyly obyčejné a většinou potřebovaly více než jenom násilí na to, abyste je splnili.
    "On pracuje se mnou," řeknu rázně hned na to, jakmile se jeden z nich zadívá na Mikota na Irionovi a naznačím mu aby šel se mnou. Obezřetně seskočím z koně a po té co je odstavíme na kraj města, se vydáme za nimi.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 22:49

    Ostražitě jsem sledoval démoni před námi, zvláště když se jeden z nich na mě zadívá dost nepříjemným pohledem, jako by přemýšlel, jak se mě zbavit. Když mu však Aoki řekne, že pracuji s ním, přikývne a nechá mě být. Tiše si oddechnu, než seskočím z koně a tiše se vydám za Aokim. Procházeli jsme městečkem, kde se pohybovalo pár dalších démonů, kteří vypadali jako vojáci, ale byli tu i další. Nejspíš obyčejní obyvatelé, kterým se ve výrazech jasně značil strach a nervozita. Následovali jsme dva démony dál do města a do jakési velké, honosné budovy. Zastaví se až u dveří, na které zaklepou.
    "Generále, narazili jsme na žoldáka Azariuse," řekne jeden z nich a já trochu zpanikařím při slově Generál. Podle všeho to byli vážně silní démoni a já ani netušil, ze kterého království jsou. Zevnitř se ozve hlas démona, který říkal, ať jdeme dál a tak vstoupím dovnitř za Aokim a okamžitě se zaměřím na mysli dvou démonů, kteří byli uvnitř. Už podle jejich brnění šlo poznat, že mají opravdu vyšší pozici, než ti předtím.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 23:08

    V tichosti jsem následoval dva démony a když jsme zastavili před dveřma, otočil jsem se na Mikota. Co ve mě ale vzbudilo okamžitý zájem bylo oslovení démona, hodností generála. Zhluboka se nadechnu a lehce přimhouřím oči. Ještě než vůbec vstoupíme do místnosti, naznačím Mikotovi, aby se sem tam zasoustředil na mé myšlenky a tak jsem se mu skrze ně pokusil podat pár informací o tom, co jsem zjistil. Zároveň jsem také dokázal s jistotou říci, že se jedná o opravdového generála Feraela a na to mi stačil jediný pohled. Několikrát jsem ho viděl přicházet na jednání od otce, ačkoliv jsem podobným věcem nikdy nevěnoval přílišnou pozornost... byl jsem teď opravdu rád, že mě nemůže poznat.
    "Velice mě těší generále. Vaši vojáci tvrdí že jste se semnou chtěl setkat, přicházím tedy na vaší žádost, rád bych si tedy vyslechl vaši žádost," dostanu ze sebe a zadívám se do očí démonovi, který zvedl pohled od stolu k nově příchozím. Bylo pro mě nezvyklé být vyzván takto přímo, většinou jsem šel po anonymních žádostech, které nabízely dobrou odměnu nebo se naše setkání konala přes několik jiných špehů a pečetící zprávy... Tohle bylo nové a já si to užíval, byla to přece jenom nová zkušenost.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 23:14

    Aoki mi potvrdí, že je to opravdu generál Ferale skrz jeho myšlenky, které jsem se také snažil vnímat, přestože jsem se hlavně soustředil na generála před námi. Stál jsem tiše kus za Aokim, rozhodnutý nechat veškeré mluvení na něm. Přeci jen toho věděl víc o podsvětí a o tom, jak jednat s démony. Generálova pozornost se teď upírala na nás, chvíli nás pozoroval, než se usměje a pomalu přikývne.
    "Měl bych pro tebe práci... Jedná se o sběr informací o jedné staré magii a jisté... Schopnosti. Máme informace o starém, podzemním chrámu, který by měl být někde v okolí vesnice. Potřebujeme ho najít a získat vše, co se nachází uvnitř. Víc ti však neřeknu a vzhledem k povaze těch informací ti ani po jejich nalezení nebude nic sděleno," řekne generál zcela klidně a něco v jeho pohledu mi říkalo, že pokud Aoki odmítne... Nebude ne brát jako odpověď skončíme špatně. Jeho myšlenky naštěstí zaběhnou více do detailu a tak se na něj více zaměřím, abych získal co nejvíce informací. Některé informace však byly... Lehce znepokojivé...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 23:34

    Tiše jsem postával na místě a sledoval generála zatímco se usmál a rozhodl se mi sdělit o jakou práci se jedná. Nelíbil se mi nedostatek informací ale už teď mi to prozradilo, že jdou po něčem velkém, co nemůže opustit pozice generálů a já... byl dost chytrý na to, abych si nedovolil odmítnou. Chvíli jsem jenom mlčky hleděl na generála, než jsem nabídku odsouhlasil.
    "Rád bych věděl, proč jste se rozhodl zrovna pro mou maličkost. Je tu mnoho jiných žoldáků, kteří se prokázali velkými činy a bylo by snažší je najít. To že jsem tady, je úplná náhoda," načnu konverzaci, už jenom protože jsem ji chtěl protáhnout, ale také jsem si chtěl zapamatovat co nejvíce věcí v místnosti, na stole a mou obrovskou výhodou bylo to, že mé brnění němělo panenky a tak dokud jsem neudělal váraznější pohyb očima, nešlo vidět kam koukám.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 23:38

    Soustředil jsem se na čtení myšlenek, zatímco Aoki mluvil s generálem a protahoval konverzaci. Ptal se, proč si vybral zrovna jeho a generál se trochu ušklíbne, než se zadívá na papíry na stole.
    "Ano, mnoho žoldáků, kteří se prokázali v boji jako skvělí válečníci s mnoha zkušenostmi. Bohužel většina postrádá mozek pro tenhle typ úkolu. Zvěsti říkají, že máš jak sílu, tak chytrost a rychlé uvažování. Přestože jako žoldák působíš chvilku," odpoví generál a jeho myšlenky se na chvíli stočí k nějakému krutému, slavnému žoldákovi, rychle se však vrátí k papírům před ním a tak jsem zase mohl hltat informace k našemu úkolu. Po chvilce generál hodí nějaký papír Aokimu a kývne směrem ke dveřím.
    "Můžete se ubytovat v domě naproti tohoto," řekne jednoduše, ale zároveň to byl pokyn k odchodu a tak se vydám za Aokim ven.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 23:48

    Na odpověd generála pouze přikývnu a rozhodnu se neoponovat ničemu, co řekl a tak jsme brzy opustili místnost, až se za námi zavřely dveře. Okamžitě jsem nad tím začal přemýšlet a vybavovat si jednotlivé věci, které jsem viděl na jeho stole, každý detail, každý kousek písma a tahu inkoustem. Úplně jsem se v těch myšlenkách ztratil a tak nějak automaticky jsem šel směrem, kde jsme se měli ubytovat. Naštěěstí to bylo docela daleko a brzy jsem si ani nevšiml, že už jsme u dveříl, než jsem se tak nějak přinutil vnímat realitu a otočil jsem se na Mikota, který stál vedle mě. Tady venku jsem se neodvažoval cokoli říci a bylo to příliš riskantní, stějně jako rozebírat jakékoli věci, týkající se nejenom téhle práce, ale i čehokoli jiného. Brzy jsme tedy zašli až do našich pokojů a hned na to jsem se opřel o zeď a složil ruce na prsou, než jsem se zamračil.
    "Tohle bude trochu problém, zdrží nás to a až jim dáme to co chtějí, buď nás nechají být nebo zabijí, ačkoli je to zabití očekávatelnější,
    sdělím potichu směrem k Mikotovi.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 23:57

    Tiše jsem následoval Aokiho a ještě jednou si v hlavě pro jistotu přehraji veškeré podstatné informace, co jsem se dozvěděl z myšlenek generála. I Aoki byl potichu, ale neviděl jsem jeho výraz, takže jsem netušil, jak tuhle situaci bere. Jakmile se dostaneme do našeho pokoje, lusknu prsty a znovu vytvořím zvukovou bariéru. Aoki mi sdělí, že tohle bude problém, zdrží nás to a pak nás pravděpodobně zabijí.
    "Skvělé," poznamenám suše, než si povzdechnu a posadím se na jednu ze dvou postelí, které v pokoji byly. Chvíli zůstanu potichu, abych si utřídil myšlenky, než se rozhodnu Aokimu sdělit, co jsem zjistil.
    "Moc mi to nedává smysl, ale přemýšlel o nějakém... Šíleném králi, který je už mrtvý a o tom, že kdyby o tomhle věděli dřív, Ferael ovládá celé západní království. Také přemýšlel nad tím, že nechce, aby se nynější král znovu zcvokl bez kontroly, protože... Byl snad ještě šílenější a krutější?" začnu trochu zmateně a znovu se na chvíli odmlčím.
    "Každopádně hledají způsob, jak ovládat démoni s 'černou krví.' Prý ji měl šílený král a projevila se i u jeho potomka - toho nynějšího... Měla by existovat nějaká magie, která to umožňuje a informace o ní jsou právě v onom chrámu..." řeknu a zadívám se na Aokiho, očekávajíc nějaké vysvětlení, jelikož sám jsem to pobíral tak z poloviny.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 00:33

    Nebyla to příjemná situace a já už hledal způsoby, jak se vyhnout smrti, pokud jim dáme to co chtějí. Moc jsem o tom nevěděl a to mě žralo asi nejvíce, ale odmítnutí nepřipadalo v pvahu, už jenom kvůli tomu riziku, že by se nás zbavili hned. Pro tuhle chvíli mě ani netěšilo, že mé jméno roznášelo nějaký vliv, i když bylo jenom fingované. Od svého spolčníka jsem věděl, že dokáže vytvořit zvukou bariéru a když jsem se na jeho magii více soustředil, věděl jsem kdy. Hned na to se dal do vysvětlování a abych pravdu přiznal, byl jsem z toho ještě větší debil, než před chvílí. *Šíleném králi říkáš... šílený král, šílený...* opakoval jsem si pořád dokola v hlavě, až se mi vybavil rozhovor služebné s generálem, při kterém je nachytala Marie a řádně je za to zdupala.. Snažil jsem si vybavit jejich přesná slova a brzy jsem se ujistil o tom, že se bavili o Mephistophelovi.
    "Dřívější šílený král byl Mephistopheles, o jeho krutosti je psáno všude v démoních knihovnách. O tom že by vlastnil černou krev noc nevím, stejně jako o ... KURVA," hned mi došlo, u koho jsem poprvé viděl černou krev a když jsem si dal první a poslední dohromady, sedělo to. Ani se nepodívám na Mikota a panika na mě byla znát. Okamžitě natuhnu ruku před sebe a zaktivuji telepatickou značku, díky které jsem se snažil zkontaktovat svého otce a pro tuhle chvíli mě nezajímalo nic jiného.
    */"Fajn, nemáš na výběr. Buď mi na mé otázky odpovíš ty nebo se zeptám mámy. Taky v tom můžu začít šťourat sám, ale hádám že to je ta nejhorší a poslední možnost, do které bych se vrhl, už jenom protože jsem na takové věci prostě líný! Co mi můžeš říct o Mephistelovi a TVOJÍ černé krvi? A je pravdou že to byl můj děda?!"*/ dostanu ze sebe dost rázně a nevěřícně máchnu rukama kolem sebe. Byl jsem teď opravdu vděčný Mikotovi, že drží bariéru kolem nás a taky.... jsem byl sakra vzteklý. Snad poprvé v životě mě něco rozhodilo natolik, že jsem se nehlídal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 25/6/2018, 00:43

    Poslouchal jsem jednoho z generálů, který zrovna mluvil na poradě. Nebyla to jedna z těch nudných, kdy se nic nedělo, ale zároveň to nebylo nic, co by vyžadovalo mou pozornost. Zrovna se nadechnu, abych mu odpověděl, když se mi hlavou rozezní mě až moc dobře známý hlas mého syna. Překvapeně zamrkám, než se rychle omluvím a řeknu, ať to vyřeší za mě. Protože to, co mi Aoki řekl vyžadovalo více pozornosti než jednání. A už teď mi stekl po čele studený pot a nervózně jsem polkl.
    */"Aoki.... Odkud to víš?"/* začnu a rychle zapluji do své kanceláře, kde budu mít klid. Věděl jsem však, že nemám na výběr a budu muset říct pravdu. Aoki tohle nepustí, už jen to jsem poznal z jeho tónu.
    */"Černá krev... Se dědí v rodině, Mephistopheles je první, u koho se projevila... Ano, byl to můj otec, tvůj děda. Ze začátku je neškodná, ale pokud se aktivuje... Zcela ti zastře mysl, netušíš, co děláš, ovládne tě a už... Nejsi tím, kým jsi býval. To se stalo Mephistophelovi, zešílel a poté... Udělal to... Co udělal a mnoho démonů kvůli tomu trpělo... I já... Byl nějakou dobu pod jejím vlivem, ale... Ireth... Tvá matka mě z toho... Dostala. Udělal jsem dost... Dost... Věcí, na které nejsem hrdý,"/* sdělím Aokimu pomocí jeho telepatické značky a bylo na mě dost jasně poznat, že se mi o tomto tématu mluvit nechce.
    */"Kde jsi? Jsi v pořádku? Stalo se něco? Ireth má o tebe hrozný strach, pořád je naštvaná, že jsem tě pustil z domu,"/* Změním rychle téma a opřu si čelo o stůl.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 01:00

    Pevně stisknu víčka k sobě když se mě hned pro začátek zeptá, odkud to vím. Chtěl jsem po něm vyštěknout že to není to, na co jsem chtěl znát odpověď, ale nakonec se trochu uklidním a nechám ho mluvit. Tak nějak jsem se snažil vstřebat všechno co mi řekl a bylo mi jasné, že o tom mluvit nechce a že mu to není zrovna dvakrát příjemné.
    /*"Divil by jsi se kolik 'zakázaného ovoce' příchází spolu s touto prací,"/* zavrčím na něj a povzdechnu si. To si opravdu myslel že na to nikdy nepříjdu? I kdyby dříve nebo později... jednou bych se to dozvěděl, ale něco mi říkalo, že by to nebylo od nich. Takže černá krev byla ještě mnohem větším problémem než jsem si myslel a to, že... to že...
    "/*Jsem v pořádku. Pohybuji se v neutrální zóně. Zrovna jsem v jedné vesnici.... Woetown jestli víš,"/* sdělím otci a myšlenky mi začnou odbíhat k tomu, co všechno se může stát, pokud ten svitek opravdu najdou. I můj hlas začínal být lehce nervózní a to jsem skrýt nedokázal. Na chvíli se mi dokonce udělalo zle.
    */"Omlouvám se, že jsem po tobě tak vyjel, jenom mě to rozhodilo,"/* přiznám tiše a dojdu až ke stěně, po které se svezu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 25/6/2018, 01:11

    Aoki byl vážně naštvaný a... Nedivil jsem se tomu. Hodně věcí jsem mu neřekl, ale z dobrých důvodů. Ještě jsem nechtěl, aby to věděl. Netušil jsem, jak mu to říct. A vyhýbal jsem se tomu, co jsem mohl. Povzdechnu si, na druhou stranu jsem byl rád, že je v pořádku a když mi sdělí, kde je, přikývnu, že vím, kde to je. Jenže mi ani nedojde, že mě nevidí, že mluvíme telepaticky, skrz značku. Po chvilce se mi omluví, za to, že po mně vyjel, že ho to rozhodilo. Ale já byl stále tak trochu mimo a v hlavě se mi začnou přehrávat vzpomínky... Které bych raději zapomněl. Ani si neuvědomím, že jsem skrz značku začal své vzpomínky posílat Aokimu. První jsem viděl Mehpistophela, který umíral a jeho lidská podoba byla děsivě podobná, té mé. Znovu jsem cítil veškerou tu nenávist k němu. Poté mi prorazil ruku hrudníkem a obklopila mě temnota. Byl jsem uvězněný ve vlastní mysli, kde mě sužovaly noční můry, ale zároveň jsem vnímal, co se děje tam venku. To, jak jsem zotročil Eliase, s jakou lehkostí jsem rozmáčkl démonovu hlavu o stěnu a dalšího nechal vykastrovat. To, jak jsem vytočil Alexe, který si ze zoufalství usekl vlastní ruce a poté se mnou bojoval. To, když jsem chvíli kontroloval své tělo a prosil ho, aby mě zabil, abych jim už nemohl ublížit. Ireth... To, když mě odmítla a tak jsem jí donutil myslet si, že spím s jinýma a pak jsem ji dohnal až na samotný okraj psychického zhroucení, kdy jí přeskočilo a zabila jednu démonku. A jak mě přišla zachránit do mé vlastní mysli. Ztěžka polknu a rychle zavrtím hlavou.
    */"Také se omlouvám, ale... Je těžké o tom mluvit,"/* řeknu potichu směrem k Aokimu a i po tolika letech z mého hlasu šla slyšet bolest a výčitky.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 01:31

    Snažil jsem se urovnat myšlenky v hlavě a proto jsem vyskočil na nohy a nervózně jsem začal pochodovat po místnosti. Nebyl jsem zvyklý na tohle své chování. Málokdy mě opravdu něco rozhodilo a málokdy jsem měl opravdový důvod se starat. Tohle nebylo vůbec dobré a chvíli jsem uažoval nad tím, že to otci sdělím. Brzy jsem se ale rozhodl že si tuhle informaci sobecky ponechám a to se v následujících minutách ukázalo jako dobrý nápad. Brzy byly mé myšlenky nahrazeny jinými a nějakou chvíli mi trvalo, že patří tátovi. To co jsem v nich ale viděl, tu nenávist a bolest, která se nedala popsat slovy... Ani jsem se nesnažil zadržovat slzy, které se mi vedraly do očí, když jsem to na ten malý moment, kterým se mi to zdálo... všechno prožíval s ním.
    "*/Omlouvám se... že jsem ti ty vzpomínky... připomněl..."/* vykoktám ze sebe úplně mimo a ani si neuvědomím, že na sobě dávno nemám své brnění. Teď jsem se na nic moc nedokázal soustředit a cítil jsem se hrozně zmateně.
    "*/Vyřiď mámě, ať se o mě nebojí... Jsem v pořádku a ještě jendou se omlouvám,"/* vydechnu a nakonec ztratím soustředěnost i na svou magii a tak značka na mé ruce brzy zmizí a já zůstanu nepřítomně stát uprostřed pokoje. Úplně jsem zapomněl na to, že tu nejsem sám.

    Sponsored content


    Mikoto & Aoki - Stránka 3 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 10/5/2024, 15:15