Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 01:43

    "V dobách upířích válek bylo zvykem nepřátelé ve větším počtu oslepit. Když jim sebereme světlo, budou zmatení. Vyhecuje je to k pozoru. Potom přijde na řadu rozptýlení, nejlepší bude využít okolí lesa. Dokážu hodně rychle běhat a tak mohu takřka bez povšimnutí splynout s tmou a udělat zmatek hned na několika místech za sebou aby jsme je ošálili o větším počtu nepřátel. Zatímco bych strhávala jejich pozornost, emocionálně bych na ně zaútočila. Mezi tím bych potřebovala aby si obstaral nový oheň se kterým bych oběhla tábor abych jim zamezila v únikové cestě. Budou napjatí a budou se soustředit na všechna místa, pak bude na nás najít skulinky v jejich obraně a zaútočit. Jestli umíš nahlas řvát, tím lépe. Dříve než se do něčeho pustíme, vidíš tam toho démona na stromě? Vezmu si ho na starost a ty se postarej o toho, který stojí támhle vzadu. Mají zorné pole přímo na místa kde se budu pohybovat takže bez jejich smrti bude tenhle plán k ničemu. Naší jedinou možnosti jak zvítězit je nepřítele zmást a modlit se aby všechno dopadlo dobře," ušklíbnu se a znovu si očima prohlédnu celý tábor abych se ujistila o tom je velký a na kolik metrů asi široký. Toť vše k vysvětlení na jeho otázku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 01:54

    Cole:

    Pozorně poslouchám její plán a jakmile mi ho celý sdělí, celý scénář si přehraji v hlavě, než souhlasně přikývnu a rozhlédnu se okolo.
    "Souhlasím, ale o oheň se postarám já, pokud ti to nevadí," řeknu a pousměji se, poté na ní kývnu a přikrčený k zemi se začnu plížit k démonovi, na kterého předtím ukázala. Skrýval jsem se ve tmě mezi stromy a jakmile jsem za démonovými zády, přikrčím se a chvíli počkám, než se k němu zezadu připlížím, zacpu mu pusu a jedním trhnutím zlomím vaz. Jeho tělo potichu odtáhnu do lesa a poté znovu vyhledám úkryt. Zabodnu meč do země a začnu se soustředit. Představím si celé okolí tábora a začnu shromažďovat magii. Byl jsem v ní špatný, ale přesto že jsem Aurin, matčiny geny nezapřu... Brzy zaslechnu v táboře povyk, démoni křičeli jeden přes druhého a zaslechnu řinčení zbraní, jak se chystali k boji. Křik se stále stupňoval, panikařili, báli se. Ušklíbnu se a v tu samou chvíli se kolem mě objeví rudé plameny, které se začnou velmi rychle šířit kolem tábora a vytvoří ohnivý kruh, který všem zamezí v úniku. Zavrávorám a zhluboka se nadechnu, sebralo mi to hodně magie, ale za pár vteřin se vzpamatuji, zhluboka se nadechnu a můj hrozivý, démonicky řev se začne rozléhat okolím. Jeden z démonů se v panice rozběhne přímo ke mně, ale vypadalo to, že mě nevidí. Ušklíbnu se, tasím meč a vyběhnu mu naproti. Byl tak vyděšený a vyvedený z míry, že se pomalu ani nebránil a brzy dopadlo na zem jeho mrtvé tělo. Rozhlédnu se a okamžitě si vyhlédnu dalšího zmateného protivníka.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 02:12

    Byla jsem ráda že s mým nápadem souhlasil. Tiše si oddechnu a poté na znamení přikývnu a oba se vydáme vlastním směrem. Vzala jsme si na starost démona na stromě, který se ostražitě díval okolo. Obratně vyskočím do korun stromů zrovna v momentě kdy si zakašle a já byla za tohle jeho gesto ráda, protože přehlušilo šustění listí. Pomalu se vyšplhám až za démona, kterému skočím kolem pasu, pevně se jeho těla uchopím nohama a zacpu mu pusu. Okamžitě hrábne po něčem čeho by se chytil, ale to už škubnu prudce rukama a zlomím mu vaz. Začne padat dolů ale obratně se chytím větve stromů a pevně ho stisknu v nohou. Nakonec jej pomalu spustím na zem. Nebyl tak vysoko ale jeden nikdy neví kde bude ležet nějaká pitomá větev. Nezdržuji se a okamžitě vyletím kolem tábora a pozhasínám všechny louče která tady byly. V tu chvíli jsme měli plnou pozornost démonů a tak se začnu soustředit na svou část. Pomalu se začnu soustředit na emoce všech v okolí a s nejistotou roznesu i strach, který se jim lepil na paty a obaloval je do jakési skořápky nepochopení. A myšlenka na Fen'lina mě ještě utvrdila v tom že to skutečně chci udělat. Zamračím se a s hlasitým křikem svou schopnost rapidně zesílím, než soustředěná vytasím meč a začnu dělat povyk v okolí tábora. Rychle jsem se u toho přesunovala aby nestačili sledovat jedno místo, co však nečekám je oheň který přede mnou najednou vzplane. Tak tak se stihnu zastavit, když mi okraj ohnivého prstence spálí pár konečků vlasů. Tak to bylo těsně! Pomyslím si ale ihned pokračuji ve svém vlivu a jakmile spatřím prvního démona který ke mě couval zády, zarazím mu meč do hrudníku a zakousnu se mu do tepny, kterou prokousnu. Děkovala jsme že jeho kůže nebyla tak tvrdá jak na poprvé vypadala a já si nezlámala zuby. Mrtvý padne k zemi a proto se otočím abych vyhledala dalšího nepřítele. Zároveň nepřestávám kontrolovat emoce ostatních, ale v kombinaci s mečem který ve mě vyvolával zuřivost, to bylo značně těžší. Za chvíli jsem si zvykla na ten nápor a upustila jsem nad zbytečnými myšlenky abych se lépe soustředila, zatímco jsem sem tam očima zahlédla Cola, který se oháněl mečem jak o zběsilý. Měla jsem dobrého spolubojovníka, tím jsem si byla jistá. Prudce se napřáhnu a v tu chvíli se můj meč zapře s jedním z démonů. Třásl se a ani se moc nesoustředil, proto jsem si s nim vyměnila hned několik ran a podařilo se mi jej ve chvilce nepozornosti a rozptýlení zatlačit do ohně kolem tábora. Jeho řev se rozlehl do okolí ale já nevyčkávala. Ihned se oženu po dalším nepříteli který byl po blízku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 02:21

    Cole:
    Sprintoval jsem k mému dalšímu protivníkovi a plnou rychlostí do něj narazím, ztratí rovnováhu a odletí kousek dál a já za ním. Na rozdíl od něj jsem to však čekal a tak dopadnu na všechny čtyři a znovu se proti němu vymrštím. Zabodnu mu meč do hrudníku a s posledním zachroptěním se z něj vytratí všechen život. Vytáhnu svůj meč a zablokuji úder démona, který se ke mně mezitím přiblížil. Tento vypadal klidněji, než ti dva předchozí, ale i tak jsem viděl strach a nejistotu v jeho očích. Začneme spolu bojovat a hned je mi jasné, že je to jejich velitel. Byl silnější a měl na sobě odznak důstojníka Mephistophelovi armády. Zavrčím na něj a pokusím se mu zasadit ránu, bohužel se jí vyhne a škrábne mě špičkou svého meče do ruky. Rána však nebyla nijak hluboká a neomezovala mě. Nevšímám si toho a po pár dalších úderech se mi podaří mu vyrazit meč z ruky a dát mu smrtelný zásah. Rozhlédnu se kolem a najdu si dalšího protivníka, který šel k zemi mnohem rychleji, než ten předchozí. Jakmile s ním skoncuji, rozhlédnu se a všimnu si akorát Ireth, která zabije posledního démona a tak se k ní s úsměvem vydám.
    "Páni, skvělý plán! Šlo to hladce a to byli ve velké přesile!" řeknu nadšeně a poté se podívám na oheň, který se začal rozšiřovat. Zavřu oči a začnu se soustředit, po pár vteřinách oheň zeslábne a zmizí. Zavrávorám, když mě opustí poslední zbytky magie a kdybych před sebe nezabodl meč a nezapřel se o něj, nejspíš bych políbil zem pod mýma nohama.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 02:31

    Svírala jsem meč pevně v rukou a ohnala se po nepříteli. Zároveň jsem u toho sledovala okolí, Mihlo se kolem mě pár nepřátel ale byli zaměstnáni zmatkem a dokonce mým spojencem kolem kterého jsem se sem tam mihla. Přestala jsem ho sledovat ve chvíli, kdy jsem zakopla o tělo jednoho démona který ležel na zemi. Okamžitě spadnu na zadek, ale dříve než se démon napřáhne aby mě nabodl na meč, udělám kotrmelec dozadu a rychle vyskočím na nohy. Prudce se napřáhnu a kopnu démona do obličeje.ten zavrávorá a v tu chvíli proti němu vyletím. Slyšela jsme řinčení zbraní ale po chvilce ustálo, když se mi podařilo zabodnout meč do dalšího démona. Ihned zaslechnu Cola, ale na malý moment ho ani nevnímám. Okamžitě svůj vliv stáhnu když plameny zmizí a démon přede mnou zavrávorá. I já na malý moment ztratila rovnováhu a proto jsem přenesla váhu jenom na jednu nohu kterou jsem se pevně zapřela o zem. Když se konečně vzpamatuji, zvednu pohled k démonovi a oči mi doslova zažhnuly touhou zabíjet. Meč v mé ruce byl hladový, nenasytný a toužil po krvi nepřátel, mnohých nepřátel a dokonce i mých přátel.
    "Jsi v pořádku?" zeptám se suše a prohlédnu si démona. Držela jsem si ale od něj značný odstup a probodávala ho nemilým pohledem, který po chvilce opadl. Zasunu zbraň naléhavě do pochvy a párkrát zamrkám když tábor okolo nás zel prázdnotou a až nehezkým klidem.
    "Tak to bychom měli," špitnu k Aurinovi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 02:37

    Cole:
    Zeptá se mě, jestli jsem v pořádku, ale měl jsem zvláštní pocit z jejího tónu, jakoby mě chtěla sama nabodnout a pokračovat v boji a krveprolití. Zachvěji se při té představě a jsem rád, když už normálněji špitne, že máme hotovo.
    "Jo, šlo to dobře, ale teď potřebuji šlofíka," dostanu ze sebe a zhluboka se nadechnu. Hned na to se rozhlédnu po okolí a jakmile uvidím jejich velitele, pomalu se k němu rozejdu.
    "Tady je pravděpodobně jejich vůdce, možná bude mít užitečné informace," řeknu Ireth a hned na to hlasitě zapískám. Zanedlouho se ozve hlasitý dusot kopyt a z lesa se vyřítí můj černý kůň. Pousměji se a vyškrábu se do sedla, využívání magie mě vyčerpalo a vážně jsem se potřeboval prospat.
    "Následuj Ireth," řeknu koni a poté si lehnu na jeho záda. Nadzvedne křídla, kterými mě na svých zádech přidržoval abych nespadl. I tak to nebylo nejpříjemnější, ale věděl jsem, že i tak usnu.
    "Trochu se prospím, kdyby něco, vzbuď mě," řeknu Ireth a po pár vteřinách mě obklopí temnota.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 02:51

    Přikývla jsem a nechala se dovést k jejich veliteli. Chvíli jsem si jej prohlížela, než ke mě dolehl Aurinův hlas. Říkal že se prospí a já mu chtěla sdělit že tady na to není vhodné místo, jenže v tu chvíli zavolal koně, lehl si na něj a řekl hřebci aby mě následoval. Chvíli na něj koukám jestli to myslí opravdu vážně a potom se zasměji když si povšimnu jak se na koňských zádech pohodlně lehl. Ano, myslel to vážně. Rozhodla jsem se ho nebudit, nějaké bezpečné místo budu moci najít i sama. Teď si však kleknu na zem k mrtvému tělu démona a zakousnu se do něj. Ihned s prvními doušky jeho krve se dostaví jeho vzpomínky, ale tentokrát to nebyla jenom notná chvíle. Sice jsem se od krve démona odtrhla téměř ihned, ale mé tělo se bezvládně vrátilo do sedu, zatímco můj pohled byl zcela nepřítomný. Pozorně jsem sledovala jeho vzpomínky a snažila si z nich zapamatovat každou informaci, každý detail a čím dál více jsem se do nich bořila abych našla to co jsem chtěla. Skutečně to byla jednotka která měla na starost přepadení, nebo alespoň z ní přežil jejich velitel a pár démonů. Dozvěděla jsem se že ho drží Mephistopheles a dokonce se mi dostalo takové pocty, že jsem si ho mohla prohlédnout. Viděla jsem i Fen'lina, byl zraněný a vůbec se mi nelíbilo jak se věci měly. Z očí mi začaly téct slzy přestože jsem neměla jediné ponětí proč a asi po deseti minutách se konečně vrátím do reality a naléhavě zalapám po dechu. Aurin spal, zatímco já se postavila na nohy a vzala trochu krve démona do prázdných lahviček. Bude se možná ještě hodit... Poté se rozejdu lesem ve snaze najít nějaké bezpečné místo. Párkrát se mi o toho zamotá hlava, ale nic strašného to nebylo. Nespěchala jsem, pouze jsem kráčela směrem kterým se tito démoni vraceli z království Mephistophela. Sledovala jsem své okolí a dávala pozor na Aurina na koni. Byla jsem ráda že mě jeho kůň následuje, ale sama jsem potřebovala chvíli odpočinku. Hnala mě moje touha a nezastavila jsem se ani po x hodinách chůze. Okolí bylo klidné a zatím jsme nenarazili na další problémy, za což jsem byla ráda.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 02:57

    Cole:
    Zavrtím se a první co si uvědomím je, že neležím na pevné zemi, ale že se moje "postel" hýbe. Opatrně se posadím a promnu si oči.
    "Dobré ráno," řeknu, když můj pohled spočine na bělovlasé dívce, která neúnavně kráčela před námi. Kůň tiše zařehtá, jako by mi chtěl odpovědět a já se začnu na jeho zádech protahovat.
    "Jak to šlo? Zjistila jsi něco? Odpočinula sis vůbec? Vím, že nemusíš spát, ale myslel jsem, že se můžeš unavit," začnu se starostlivě ptát a poté seskočím z koně a rozběhnu se k Ireth. Srovnám s ní krok a lehce se předkloním, abych jí viděl do obličeje. Cítil jsem se teď mnohem lépe, odpočatěji a byl jsem rád, že mě nechala tak dlouho spát, ale zároveň jsem o ni měl starost. Kdyby zajali někoho z mých blízkých, nevím, co bych dělal. Musel jsem ji obdivovat za to, jak skvěle to zvládala.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 03:15

    Bylo neskutečně unavující jak dlouho jsem šla po stopách tábora, ale věděla jsem že se Aurin za mnou potřebuje vyspat a kdybych se zastavila a odpočinula si, nejspíše bych vypnula a usla. Takovou fatální chybu jsem si nemohla dovolit a proto jsem zcela zahnala všechny myšlenky a pokračovala dál. Sledovala jsem tmavou oblohu a po celou dobu cesty se mi měnila před očima, až nastalo ráno a na mě dopadly první paprsky slunce. Opravdu jsem mohla být ráda za přívěsek, který jsem měla na krku. Kdyby mi při boji ve dne jenom spadl pod přímým slunečním světlem, zmizela bych v prach a můj dlouhý život by skončil. Slunce se za chvíli tyčilo na obloze a já už kráčela kupředu opravdu z posledního, proto mě překvapí když za sebou zaslechnu hlas démona, který mě oslovil pozdravem k dobrému ránu. Nic neříkám a namáhavě zvednu nohu k dalšímu kroku. Vysype na mě hromadu otázek kterým skoro ani nevěnuji pozornost a když se objeví blízko mě a já zahlédnu jeho obličej, nechámsvé tělo spadnout směrem kde stál.
    "Cole, prosím vystřídej mě," vydechnu unaveně a byla jsem ráda že mě chytil a podepřel abych nespadla. Ne že by mi ta zem nějak ublížila. Ihned chytím rovnováhu a dojdu ke koni. Vytáhnu z brašny vodu a nějaké jídlo, se kterým mu dám najíst.
    "Byl to velitel jednotky, která přepadla tu Fen'linovu. Vzali většinu rukojmích včetně generála. Tenhle démon a pár dalších přežilo. Když se ale střetli s další jednotkou, se kterou se minuli na místě, které jsme přes noc míjeli, dostali informace o tom, o koho se jedná. Jakmile zjistili že je to bývalý Mephistophelův generál, odvedli ho do jeho paláce a zbytek z jeho jednotky bez lítosti zabili. Tahle jednotka byla zpětně poslána na místo boje aby zahladily stopy právě pro to, kdyby je někdo sledoval," odpovím a potom se trochu více zapřu o koně.
    "Nevadilo by ti někde zastavit?" vydechnu přestože jsem chtěla jít podvědomě dál, ale čím větší nápor bych na své tělo ukládala, tím krutěji by se mi to vymstilo. Nemělo smysl chodit po podsvětí jako tělo bez duše, unavená a nevyspalá. Po dlouhé době jsme opravdu cítila potřebu spát a to bylo co říci.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 11:49

    Cole:
    Zvědavě jsem se na ni koukal, nic neříkala a její výraz byl nečitelný. Najednou však začne padat mým směrem. Překvapeně vyjeknu a chytím ji dřív, než dopadne na zem.
    "Ireth?!" vyjeknu překvapeně a zatnu zuby. Jsem vážně idiot, i ona byla po včerejšku vyčerpaná a já si prostě usnu!
    "Promiň," zamumlám spíše pro sebe a když mi řekne, ať ji vystřídám, okamžitě přikývnu.
    "Odpočívej, dám na tebe pozor," řeknu a sleduji, jak jde ke koni, dá mi nějaké jídlo a poté mi sdělí, co se dozvěděla. Zamyšleně přikývnu, poté ale starostlivě přejdu k ní.
    "Budeme pokračovat až večer," řeknu jí, když se zeptá, jestli by mi nevadilo někde zastavit. Kůň i ona si potřebovali odpočinout. Rozhlédnu se a když shledám, že tohle místo je stejně dobré jako jakékoliv jiné, odsedlám koně a podám Ireth dva pláště, aby neležela na holé zemi, ale mohla si něco dát pod sebe.
    "Prospi se, budu hlídat," řeknu, než se posadím ke stromu a upřu na ni lehce provinilý pohled.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 11:58

    Poslouchala jsem ho a byla jsem ráda s nápadem který navrhl. Plášť si od něj s úsměvem vezmu a vyhlédnu si nějaké místo pod stromem, kde jej rozložím na zem, na kterou sebou doslova praštím.
    "Nikdy jsem nebyla tak ráda za odpočinek," vydechnu a na moment si lehnu na záda abych se zadívala do korun stromů. Cole mě obeznámí s tím abych se prospala a že bude hlídat, proto přikývnu.
    "Děkuji, váš druh je... vyčerpávající," zamumlám a po chvilce zavřu oči. Ovládat emoce démonů bylo těžší o to více, na kolik z nich jsem se musela soustředit. Pokud byl protivník jenom jeden, byl můj vliv silnější a důraznější,koordinován jedním směrem na jeden cíl, ale pokud jich bylo více, i mě to rapidně ubíralo na energii a divila jsem se, že jsem došla takhle daleko. Netrvalo to dlouho a ihned jsem podlehla únavě a usnula jsem. Hladová jsem díky krvi opravdu nebyla ale spánek jsem teď opravdu potřebovala.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 12:07

    Pousměji se, když řekne, že náš druh je vyčerpávající a udělám si poznámku, že po každém boji budeme odpočívat oba a tohle už nikdy neudělám. S povzdechem se zadívám do korun stromů a po chvilce přemýšlení zavřu oči a začnu meditovat. Soustředil jsem se však plně na své okolí a spoléhal se hlavně na sluch, kdyby sem někdo šel, určitě ho uslyším a zároveň se mi tímto způsobem dařilo šetřit energii, takže hned neusnu, jakmile se Ireth vzbudí. Ve dne nebyla moc velká pravděpodobnost, že nás napadne nějaká démonická potvora, ale pořád tady byla možnost, že narazíme na nepřátelského démona. Tiše si povzdechnu, tohle bude dlouhý den... Po několika hodinách zaslechnu, jak se můj kůň postavil a otřepal, pousměji se, než se k němu rozejdu, pohladím ho po čumáku a připevním mu sedlo na záda. Poté opatrně zvednu Ireth ze země a podaří se mi ji nevzbudit. Musela být opravdu vyčerpaná. I s Ireth se vyškrábu do sedla a poté koně pobídnu, aby vzlétl. Brzy jsme byli ve vzduchu a mířili k hranicím s Mephistophelovým království.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 12:19

    Provázely mě vzpomínky obětí kterým jsem za posledníden vzala životy a spala jsem opravdu tvrdým až nepřítomným spánkem. Když se ale začnu cítit značně odpočinutá, zhluboka se nadechnu a trochu se přetočím. Zem byla méně pohodlnější a když si uvědomím že mi vuších hučí vítr, pomalu otevřu oči.První co uvidím je Aurinův obličej který se soustředěně díval na cestu a pevně mě držel. Letěli jsme? Chvíli jsem se nehýbala a jenom jsem ho pozorovala, dokud jsem se nenadechla.
    "Je vtipné jak roztomile vypadáš když spíš nebo přemýšlíš," utrousím tuhle poznámku pro odlehčení situace a potom se opatrně posadím a pohodlně se o něj opřu. O jeho hrudník, jelikož jsem seděla před ním a on většinu mé váhy držel.
    "Díky Cole, už se cítím o dost lépe," vydechnu a ohlédnu se před nás. Stmívalo se a tak se zadívám na oblohu.
    "Zvláštní, když jsem byla mladší se západem slunce jsem se často probouzela k životu, dneska mám mnohem raději východy slunce," šeptnu zamyšleně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 12:27

    Cole:
    Sledoval jsem cestu před námi a cítil jsem se mnohem klidněji, byli jsme na našem území daleko od hranic s jinými královstvími, ale to se za pár dní změní a dostaneme se na území toho nejhoršího. Povzdechnu si a překvapeně se podívám na Ireth, když na mě promluví.
    "Jsem démon, nejsem roztomilý," odpovím zamračeně, ale cukaly mi koutky, jak jsem se snažil zadržet smích. Pohodlněji se o mě opře a já ji chytím pevněji za pas, abych ji ujistil, že ji opravdu nepustím. Byl jsem rád, že se cítí lépe a už jsem se ani necítil tak provinile, že jsem si usnul a vůbec mě nenapadlo, že může být také unavená. Zamyšleně začne mluvit o slunci a mě až teď něco dojde.
    "Neměla by ses na slunci změnit v prach, nebo tak něco?" zeptám se jí. Vyvolala ve mě zvědavost na její druh, přeci jen to, jak bojovala na mě udělalo velký dojem.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 12:38

    Sledovala jsem ho když utrousil že je démon a není roztomilý. Zacukaly mu u toho koutky a musela jsem se hlasitě zasmát.
    "Tak teď jsi se ve výrazu na chlup podobal Fen'linovi," vyhrknu s doznívajícím smíchem. Pohled lehce sklopím na hřívu koně, po které jej po chvilce pomalu pohladím. Chtěla jsem mu tím vyjádřit veškeré díky které jsem v sobě měla,přeci jenom nás celou cestu vezl a následoval, byl chytrý a neúnavný, měl nezlomnou povahu a i když vypadal děsivě, byl to bezva kůň. Poté se s pozorností obrátím ke Colovi, který mi položil otázku.
    "Ano, moje tělo je... ehm vysoce hořlavé," odkašlu si. "Slunce je pro upíry smrtící, zejména jeho paprsky které nás popálí. Je to velmi bolestivé a při zasažení obličeje tak silné, že se nepohneme a slunce obrátí celou naši temnou podstatu v prach. Dá se říci že je jakýmsi očistcem od našeho zla. Jediný důvod proč na mě slunce nemá účinky je modrý náhrdelník na mém krku. Je to Lapis Lazuli, měsíční kámen zakletý čarodějnicí, který nám dává moc propůjčit si sluneční moc, díky které nám sluneční paprsky neublíží," vydechnu a znovu se zadívám na oblohu. Chvílemi jsem studovala i zem pod námi, letěli jsme rychle a ani jsem neměla jak dlouho.
    "Kdybych ho ale ztratila nebo by mi v boji spadl... zmizela bych mrknutím oka," odpovím na jeho otázku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 12:50

    Cole:
    Rozesměje se s tím, že jsem se před chvílí na chlup podobal Fen'linovi. Pousměji se a konejšivě ji pohladím po zádech. Nedávala to najevo, ale muselo to pro ni být těžké, hlavně když byl zrovna v rukou Mephistophela. Začne mi vykládat o svém náhrdelníku a já ji pozorně poslouchám.
    "Měl bych asi opravdu dávat pozor s mými plameny, abych tě omylem nezapálil," řeknu zamyšleně a chvilku mě napadne, jestli jsem to málem neudělal už včera, potom se však otočím na Ireth a zadívám se na ni.
    "Ještě něco, co bych měl o upírech vědět?" zeptám se jí s úsměvem, než se zase začnu soustředit na cestu a dojde mi, že bych jí možná měl informovat o tom, kde jsme.
    "Momentálně jsme v našem království, takže klidně můžeme jít do města a nabrat zásoby. Na hranice se dostaneme za čtyři dny, poté... To bude hodně nebezpečné. Mephistopheles je blázen a jeho království tak i vypadá. Je neuvěřitelně krutý a bezohledný, jestli nás někdo uvidí, je po nás," řeknu jí s povzdechem. Tiše jsem přemýšlel nad tím, jaké jsou naše šance na zachránění Fen'lina, pokud ještě žije a na to, že to sami přežijeme. Nehodlal jsem však utéct.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 13:15

    "Viděla jsem toho dost ve vzpomínkách Fennyho a jiných démonů, které jsme včera zabili. Měla jsem i tu čest dívat se do očí samotného Mephistophela, když se před ním ten démon klaněl strachy. Dost mi to připomnělo naše království. Otec byl bezohledný a krutý, kvůli žárlivosti nechal zabít všechny muže v paláci a matku zohavil natolik, že už se na ni nikdo nedokázal podívat. Dokonce ani on sám. Kvůli němu se náš rod objevil na pokraji vyhynutí. Ve válkách si liboval díky schopné armádě kterou dokázal vybudovat jeden upír z našich řad. Tenkrát jsem se za něj měla provdat ale byla jsem mladá a usmyslela jsem si že pro mě není vhodný. Byl možná půvabný ale všechny jeho pocity byly hrané a dobré srdce opravdu neměl. Moc a postavení pro něj bylo mnohem více než tisíce životů mých padlých přátel. A láska? To je nebezpečná věc když se sdílí se špatným člověkem. Nepoštěstilo se mi ani s lidským mládencem, který mě označil za stvůru. S rostoucí bolestí kterou mi přinesl jsem se změnila a stala se posedlá pomstou. Ovládla mě vnitřní stvůra a hnala jsem ho až na pokraj šílenství, vybíjela si svůj vztek na nevinných a slabých. Na jeho rodině, dětech, příbuzných, hnala jsem ho až ke křiku, k touze ukončit svůj vlastní život a pokaždé když se ke smrti přiblížil, dýchala jsem mu na krk a nedovolila mu zemřít," vydechnu a potom se nad tím pousměji.
    "S nenávistí jakou žil jsem ho proměnila v upíra aby nenáviděl sám sebe a žil věčně se všemi těmi pocity které jsou do něj zasela. Bojovali jsme takhle snad půlku století, než jsem se alespoň trochu odpoutala od nenávisti ve svém srdci a nechala mu odstup. Poté zmizel ale stále hluboko v sobě cítím že mě sleduje a jednoho dne se vrátí se vší tou odplatou. A já? Budu tu a budu čekat na jeho ničivou pomstu, kterou si zasloužím," domluvím a znovu se pohodlněji opřu o Cola. Chtěla jsem aby cesta uplynula a věnoval mi zájem a pozornost, tak jsem mu vyprávěla o všemožných bojích, o krutostech které se u nás prováděli na upírech a o válkách v jejichž liniích jsem sama odehrávala důležitou roli. Po delší chvilce mluvení jsem se ale odmlčela.
    "Ani nevím proč ti to teď říkám, tohle neví ani můj démon," přiznám a zamyšleně si prohrábnu sněhové vlasy. Poté se zamyslím nad vším co mi řekl předtím než jsem mu povyprávěla tuhle stručnou historii.
    "Viděla jsem zvěrstva Mephistophela, nežádám po tobě abys tam se mnou šel. V podstatě je to sebevražda a já nejsem žádná hrdinka, za to pro mě bude čest zemřít pro muže kterého miluji," šeptnu po chviličce a zamyslím se nad tím že zajít do města pro zásoby by nebyl špatný nápad. "Už tak jsi mě zavedl daleko a teď když vím kam jít, není potřeba tvých dalších služeb. Matčiné rozkazy si splnil a já jsem za tohle naše dobrodružství v podsvětí přece jenom ráda. A teď už tě mohu nazvat svým přítelem, bratrem v boji," podotknu a zhluboka se nadechnu.
    "Ať už se stane cokoli, nelituji svého rozhodnutí a nikdy nebudu," navíc měla jsem nápad. Nápad který budu moci zrealizovat ve městě a doufala jsem že bude alespoň tak z poloviny dobrý jako jsem si myslela. Mohlo mi to poskytnout krytí od lidské dívky k démonce a protože jsem dokázala ovládat emoce ostatních což se velice podobalo succubám, jednu ze sebe dělám. Bude to chtít jenom trochu fantazie kterou jsem rozhodně měla a svého těla? Jsem uměla velice dobře využít.
    "Má i Mephistophelles královskou pečeť?" zeptám se po chviličce mlčení a soustředění se na cestu. Pokud ano, bylo by pro nás jednoduší přepadnout někoho kdo ji má, přeci jenom bychom se tak mohli dostat mnohem jednodušeji do jeho paláce aniž bychom vyvolali rozruch. Pokud ne, budeme muset najít jiný způsob. Cole by se mohl navléknout do uniformy Mephistophela, jistě se někdo kdo ji nosí najde a pokud bude dobrým hercem o to lépe. Já to měla o to jednodušší, necítila jsem strach a proto mi nedělalo problém sebejistě a pohrdavě hledět do očí komukoli, kdo se ocitl v mém zorném poli a vyvolat v něm pochybnosti o jeho vlastním pohledu. Mnohokrát si díky tomu silní a mocní lidé s postavením mysleli že jsem nad nimi a pokud své tvrzení podložíte správnými slovy, máte vyhráno. Budeme se muset co nejméně vyhnout nepříjemnostem ahlavně boji. Jeho území byl sice samý chaos plná agresivních démonů, ale když se jejich chování přizpůsobíme zapadneme tam perfektně. Pokud se mi můj plán povede, nikomu nebude podezřelá má lidská podoba a v nejhorším se pokusím dotyčného svést. Nad tou představou mi párkrát zacukají koutky a dostanu tik do obočí, při té představě jak se tam nade mnou oblizuje nějaký slizký nazelenalý démon. Rychle se oklepu a pevně doufám že v tomhle podsvětí seženu části démoních těl, no ani bych se nedivila kdyby ano. Koneckonců byla jsem v podsvětí, bylo o dost rozdílné než lidský svět.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 14:12

    Pozorně jsem Ireth poslouchal a díky jejímu vyprávění mi cesta ubíhala opravdu rychle. A taky mi došlo, jak moc jsem se v ní zmýlil. Nebyla vůbec slabá, jak fyzicky, tak emocionálně. Obdivoval jsem ji a získala si můj obrovský respekt. Už teď jsem věděl, že ji nenechám jít samotnou a půjdu s ní, i když vím, že pravděpodobnost smrti je obrovská. Když na to poukáže, že nemusím jít s ní, že jsem rozkaz splnil, odhodlaně se jí podívám do očí a zavrtím hlavou.
    "Nikam nejdu," řeknu tónem, který nedvával prost žádným "ale."
    "Nehodlám ustoupit od nebezpečí, nebo opustit kamarádku, která se žene do neznáma a bojuje za toho, koho miluje. Chci, aby jsi Fen'lina získala zpátky a pokud tam mám zemřít, tak ať. Byla by to smrt hodná Aurina, s mečem v ruce a s přáteli, kterým věří po boku. Nehodlám ustoupit a ani zemřít. Vrátíme se, všichni tři," řeknu odhodlaně a zesílím svůj stisk na Ireth.
    "Určitě má královskou pečeť, všichni králové ji mají, ale je velice vzácná. Dává ti obrovské pravomoci. Například Neařinu mají momentálně jen tři lidé a to počítám i tebe. Mephistophelovu... Nevím, je to blázen, nevěří nikomu, nevím, jestli by ji někomu dal a už vůbec ne komu," řeknu s povzdechem a poté začneme vymýšlet jiné plány.
    Zadívám se z okna domu, ve kterém jsme momentálně byli. Budou to už skoro tři měsíce, co jsem začal cestovat s Ireth. Dost mi přirostla k srdci a čím dál více jsem věřil, že se nám to podaří. Před zhruba týdnem jsme se dostali do hlavního města, cesta byla náročná a nebezpečná, většinou jsme se však díky Ireth, která mistrně hrála Succubu, boji vyhnuli. Dokázala svést a zmást snad kohokoliv a i mně mnohokrát vyvedla z míry a to jsem se jen díval a nebyl středem jejího zájmu. Byla skvělá herečka a dokázala přesně zahrát jakoukoliv emoci. Dost jsem se toho naučil jen díky tomu, že jsem ji sledoval a mohl jsem s hrdostí říci, že i já už dokážu některé oblafnout. Z bojů mi přibylo pár jizev, na které jsem by sakra hrdý, ale ještě větší radost jsem měl z toho, že jsme konečně byli ve městě, kde byl i Fen'lin. Celý týden jsme se snažili získat informace o tom, kde přesně je, získávali jsme informace o strážích a o tom, jak se vyměnují. Získali jsme uniformy a zanedlouho budeme připraveni na záchranou misi. Všechno zatím šlo podle plánu a já se nemohl dočkat, až odtud vypadneme.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 20:45

    Seděla jsem v myšlenkách opřená o zeď a utírala zbraň od krve. Když dokončím své počínání, zadívám se na runy, které žhnuly krvavě rudou barvou než ji schovám do pochvy a jedním lehkým odrazem vyskočím na nohy. Zadívala jsem se na Cola, který se opíral o parapet a hleděl z okna do hlavního města. V odsvětí jsme byli už tři měsíce a vše šlo podle našich lánů. Brzy budeme moci vyrazit zachránit mého milovaného a já doufala jenom v to aby nebylo pozdě.ne, takové myšlenky jsem odsunula okamžitě stranou a upřela svůj pohled na podlahu zdejšího domu. Už tak jsme se s Colem dostali daleko a na jednoho démona a upírku to byl velký úspěch. Za tu dobu jsem se toho o podsvětí a o tom jak to tady chodí dost naučila, hlavně díky Colovi, který mi o určitých místech prozradil více. Zejména o funkcích o kterých jsem neměla ani páru. Byla jsem spokojený že se mi hraní na succubu dařilo a můj společník byl prostě skvělý, přirostl mi k srdci a já nelitovala toho, že ho Nearra oslala se mnou. V lidském světě už uběhly vánoce které jsem chtěla strávit s Fen'linem. Dokonce jsem doma měla nazdobený stromek a vánoční dárky pod ním. No jo, co se dá dělat... Oslavíme je až se vrátíme. Pokud se tedy vrátíme... Okamžitě si povzdechnu a znovu se protáhnu abych nebyla tak ztuhlá. Byla jsem odpočatá a nakrmená takže jsem nemohla být spokojenější. tedy samozřejmě že mohla, kdybych u sebe měla Fennyho, ale neměla. Dost nepříjemně mě udeřil fakt že ho vězní Mephistopheles, pokud žije, co se mu tak honí hlavou? Doufá v to že pro něj Nearra někoho pošle nebo? V těchto ohledech jsem ho tak dobře neznala, ale o to víc jsem toužila aby byl v pořádku a já ho mohla poznat i v tomhle. Co když ho osvobodíme a on se rozhodne že je pro něj podsvětí lepším místem a zůstane tu? Dá se dohromady s Nearrou a...
    "Ireth!" zařvu naštvaně a dost hlasitě, prostě z ničeho nic. Mělo to zůstat v mojí hlavě ale... chybička se vloudila.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 22:25

    Cole:
    Někdo hlasitě zařve jméno mé společnice a já poplašeně vyskočím tak vysoko, až se hlavou bouchnu o vrchní rám okna. Okamžitě se otočím s mečem v ruce, připravený se bránit, když mi dojde jedna taková maličkost. Ten hlas patřil Ireth... Zařvala sama na sebe. Vyjeveně se na ni podívám a schovám meč zpátky do pochvy, než se k ní pomalu rozejdu.
    "Ireth? Jsi v pořádku?" zeptám se trochu nejistě a přešlápnu na místě. Proč řvala sama na sebe? Jaký to mělo význam? Co se proboha stalo? Nakonec mi začne docházet to, jak je tahle situace vtipná a nekontrolovatelně se rozesměji.
    "Nad čím jsi proboha přemýšlela? Proč křičíš sama na sebe? Víš, jak jsi mě vyděsila?" řeknu a přitom se stále směji, jako bych právě slyšel nejvtipnější vtip na světě.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 22:37

    "Přemýšlela jsem nad tím že se rozhodne zůstat v podsvětí a hloupá upírka jako já mu nebude stačit a rozhodne se dát dohromady s někým stejného druhu a nakonec se usadí v paláci od Nearry nedej bože s ní," vydechnu zcela bez emocí a až teď si všimnu že mě drží za rameno a směje se mi. Ještě chvíli jsme hleděla před sebe, než jsem se na něj otočila a zacukaly mi koutky. Vypadal strašně vtipně když se smál až mu pomalu tekly slzy z očí. Byl to fajn démon a už jenom pohled na něj mě uklidnil.
    "Promiň, mělo to původně zůstat v mojí hlavě," přiznám nakonec a pousměji se na Aurina.
    "Prostě jen blbý myšlenky," přesně tak Ireth, jsou to jenom blbé myšlenky, předsudky a hlavně tvé obavy, nikoli jeho cíle.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 22:48

    Pořád jsem se smál a její vysvětlení mě rozesměje ještě víc, stejně jako to, když přizná, že to mělo zůstat v hlavě.
    "Ireth, po tom všem, co pro něj děláš by byl idiot, kdyby tě opustil. A i kdyby jsi na něj jen čekala, určitě by se k tobě vrátil. Jen idiot by si nevážil tak skvělé dívky, jako jsi ty," řeknu s mírným úsměvem, jakmile se přestane smát a položím Ireth ruce na ramena.
    "A pokud ti jakkoliv ublíží, nakopu mu prdel a pošlu ho v dárkovém koši zpátky Mpehistophelovi," řeknu jí zcela vážně, než ji pustím a promnu si halvu v místě, kam jsem narazil do okenního trámu. Tiše si povzdechnu a zadívám se opět ven z okna.
    "Půjdu pro nějaké zásoby do města, dochází mi jídlo a chci se zastavit v hospodě, kam chodí stráže z paláce, možná něco zaslechnu," řeknu Ireth a pomalu se vydám ke dveřím.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 22:58

    Démonova slova a ta představa mě rozbrečí smíchy, až se mi zdálo že jsme na moment ztratila koncentraci nad vypnutím svých emocí. Ihned se uvědomím a smát se přestanu ve chvíli, kdy pustí má ramena a poodejde ke dveřím s tím, že půjde pro nějaké zásoby, staví se do hospody a možná zjistí nějaké informace. Rozhodnu se to nekomentovat ale Aurinova slova mě potěší a zároveň mi taky polichotí.
    "Dobře, také se půjdu projít. Chci si ještě pro pár věcí zajít, takže kde a kdy se střetneme?" zeptám se, možná budu mít štěstí a taky něco zjistím. Pár dní zpátky jsem sledovala démona, který vypadal jako slibný cíl plný informací. Jeho krev by mi mohla pomoci se lépe zorientovat v podzemních cestách zdejší věznice. Nebo jsem v to alespoň doufala. Párkrát jsem ho zaslechla mluvit o podzemí jakoby se tam vyznal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 19/12/2017, 23:07

    Cole:
    Upírka se doslova rozbrečí smíchy, začnu se smát s ní, poté se ale konečně vydám k odchodu a její smích utichne. Odsouhlasí mi můj plán s tím, že se taky půjde projít a zeptá se, kde se sejdeme.
    "Tady, za tři hodiny?" zeptám se a jakmile dostanu odpověď, vydám se ven. První se vydám sehnat nějaké jídlo, což se mi taky brzy podaří, než se trochu projdu po ulicích a nakonec zamířím do podniku podobnému hospodě, kde se stráže scházeli. Sednu si k jednomu menšímu stolu na kraji místnosti a objednám si něco, co nehodlám pít. Dlouho jen tak sedím stolu a snažím se zachytit útržky konverzací a když už to chci vzdát s tím, že to nemá smysl, jeden z démonů se začne hlasitě rozčilovat. Z jeho opilé řeči se dozvím, že naštval svého nařízeného a tak bude mít tři šichty v podzemní věznici po sobě. Měl by začínat zítra v osm ráno a až o půlnoci ho přijdou vyslýchat. Zůstanu sedět a čekám, jestli z něj ještě něco užitečného vypadne a když prohlásí, že nejhorší na tom je ta nuda, protože tam bude za trest sám, aby se nemohl bavit s ostatními, nebo s nimi hrát karty, tiše zajásám. Tohle je naše příležitost. Ještě chvíli poslouchám, jakmile se však téma stočí jiným směrem, vstanu, zaplatím a odejdu. Vyrazím domů, nadšený informacemi, které jsem zjistil a tím, že možná již zítra o půlnoci půjdeme pro Fen'lina!
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 19/12/2017, 23:21

    Přikývnu a nakonec sebez dalších debat rozejdu pryč. Hodím na sebe ještě plášť abych na sebe nestrhávala zbytečnou pozornost a černé kápě si přehodím přes hlavu tak, že z ní trčely jenom bílé pramínky vlasů. Samozřejmě tělo mi to nezakrývalo, nechala jsem si jej rozepnuté aby to nebylo až tak nápadné. *Ireth mocný stalker!* ušklíbnu se a vydám k domu démona, kterého jsem hodlala zabít. Netrvalo mi to dlouho a ani jsem se příliš nerozhlížela po městě, měla jsem jasný cíl a s tím jsme také zastavila u jeho dveří. Mile se pousměji a zaklepu na dveře. Když mi otevře bez jediného slova mu položím ruku na hruď a zatlačím ho do dveří, které nohou podeberu aby se za mnou zabouchly. Sundám si kapuci a doslova démona přede mnou políbím. Totálně ho to rozhodilo a dříve než vůbec stačí vůbec nějak odporovat, podkopnu mu nohy a s dopadem na jeho zem se napřáhnu a zarazím mu ruku prudce do hrudníku. Párkrát zasípe ale už se nepostaví. Okamžitě se mu zakousnu do krku a začnu se soustředit na informace, které jsem potřebovala a ty co mi přišly neužitečné jsem odsunovala stranou. Hned jak skončím se narovnám a odejdu do koupelny, kde se umyji od krve a povzdechnu si. První patro? Párkrát zamrkám a byla jsem ráda že nevidím svůj odraz v zrcadle. Na co démoni potřebují zrcadlo? Napadne mě hned poté. Okamžitě jsem mu začala pročesávat dům, ale ani po hodině jsem nenašla nic zajímavého, tedy ovšem až na jednu maličkost. Nádherný luk a šípy, které mě doslova udeřily do očí. Ihned jsem se nad nim začala rozplývat, mohl by se hodit a tak ho shrábnu sebou a rozejdu se okamžitě zpátky k nám domů. Byla jsem tu o něco dříve a tak si párkrát vyzkouším natáhnout tětivu dost těžkého luku. Zrovna jsem napnula tětivu se šípem, když někdo vešel do dveří. Okamžitě se natočím směrem ke dveřím, ve kterých se objevil Cole. Mířila jsme na něj ostrým hrotem, který vypadal opravdu nebezpečně a měl několik malých zoubků po boku a mnoho ostrých po železné konstrukci. Tak proto byl tak těžký k napnutí! Že jsem si toho nevšimla dřív.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 4 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 20/5/2024, 18:31