Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 17/12/2017, 22:34

    Počasí: Velice nepříznivá, večerní, sněhová bouře. Počasí se pravděpodobně zbláznilo, fouká opravdu ledový vítr a vločky prudce švihají okolo, jakoby se předháněly v nějakém nekonečném, divokém maratonu.

    Místo: U Ireth a Fen'lina doma.

    Pořadí: Kdotomázatraceněvědět?

    V této hře bude vystupovat smyšlená herní postava jménem Cole



    Naposledy upravil Ireth Mercer dne 26/2/2018, 03:47, celkově upraveno 1 krát
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 17/12/2017, 22:45

    Netrpělivě jsem poklepávala nohou o podlahu v rytmu hudby, která pohrávala z rádia, co stálo v obýváku na dřevěném stole. V ruce jsem držela skleničku červeného a zamyšleně hleděla na bílou zeď před sebou. Byl to jeden z těch línějších dnů kdy jsem nemusela do práce. Vlastně jsem tam poslední dobou nechodila vůbec. Ztratila jsem chuť k čemukoli a byla jsem tak zatraceně naštvaná. Zároveň se ve mě mísil jakýsi strach, se kterým jsem přesvědčovala sama sebe, že je všechno v pořádku. Ztěžka oddechnu a zamračím se, jak už to bylo dlouho co se nevracel? Co když mi lhal? Hned na to mě nenapadlo, proč by to dělal. Pochybuji že by se s tím démonem domlouval jenom proto aby mě mohl obelhat, proboha byl to démon! Mohl se na mě vykašlat kdy chtěl, jak chtěl a klidně mi to mohl střelit mezi oči! A já bych se měla vzpamatovat. Takhle to dál nepůjde, hromádka neštěstí mi vůbec nesedí a hromádka štěstí jsem bez Fen'lina prostě nebyla. Ten pitomec mě nechá se do něj zamilovat a pak si vypadne zachraňovat podsvětí a já taky zešedivím, zestárnu a umřu! "Upíří nestárnou ty krávo! Jsi nesmrtelná," zanadávám si když si uvědomím ten malinkatý detail a znovu se napiji ze skleničky vína. Neohrabaně se postavím ze židle a zaběhnu do ledničky, kde si vyhledám mnohem chutnější pohár, čerstvé krve. Okamžitě se mi vysunout tesáky a tak se znovu posadím. Seděla jsem napjatě jako kdybych měla každou chvíli vyletět a někoho sejmout. Místo toho jsem si při myšlenkách na Fen'lina křečovitě prokousla jazyk a s dalším douškem chutné krve jsem cítila jak se mi hluboká rána zatahuje.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 17/12/2017, 22:53

    Cole:
    Rozhlédnu se po prázdné ulici ve snaze se zorientovat a konečně uvidím dům, který jsem navštívil před čtyřmi měsíci, abych získal pomoc démona na žádost mé královny, Nearry. Tentokrát jsem tady byl z jiného důvodu. Měl bych bojovat a ne dělat posla! Naštvaně zavrčím, byl jsem tady jen proto, že jsem dal slib, měl bych si ale pospíšit. Zachvěji se zimou, když mě opět ovane prudký, ledový vítr. Byla tady nehorázná zima, kdo měl vědět, že na zemi je i takovéto počasí? Byl jsem zase v lidské podobě a měl jsem na sobě jenom kalhoty. Rozběhnu se k velkému domu a hlasitě zabuším na dveře. Proboha, ať je ta ženská doma! Chci jí jen předat vzkaz a vypadnout! Začnu netrpělivě přešlapovat za dveřmi a doufám, že brzy otevře, jinak buď umrznu, nebo ty dveře vykopnu! A proč mě tak rozčiluje počasí? Do pekla, jsem přece Aurin, měl bych něco vydržet!
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 17/12/2017, 23:05

    Seděla jsem tam ještě dalších deset minut a trápila svůj jazyk ostrými tesáky, do té doby,než jsem naštvaně zahodila skleničku s krví a došla si pro celou láhev. Bylo tu ticho, tedy až na hudbu hrající v pozadí, která mi po chviličce přišla tak neskutečně protivná. Naštvaně jsem dokráčela k rádiu a práskla do tlačítka tak silně, že se mi rádio rozletělo do všech stran. Bezva! S povzdechem zakroutím hlavou nad svým počínáním a nakonec se opřu o zeď domu. Nevěděla jsem co mám dělat. Neměla jsem o něm žádné zprávy. Jak jsem se měla cítit? Co když jej ve válce zabili? Co když se už nikdy nevrátí? Na moment mě obalila nejistota a strach. A zrovna v momentě když jsem si vybavila jeho obličej, se ozve hlasité a zuřivé klepání na dveře. Ani nebudu popisovat jak rychle jsem se přemístila ke dveřím, až už jsem v nich stála a zastavila jsem se opravdu prudce, div mi láhev s krví nevyletěla na... chvíli mi trvalo než jsem své doširoka otevřené oči dala do původního stavu, když stál ve dveřích nějaký potrhaný a ušmudlaný muž. Zároveň jsem měla neblahé tušení že už jsem ho někde viděla, ale nemohla jsem si vzpomenout.. a poté mi najednou docvaklo. Kopnu do sebe půlku láhve a sprostě na něj ukážu prstem s jasně nepříčetným zavrčením: "TY!" zasyčím tak nahlas že bych se nedivila kdyby mě slyšeli v celém širém okolí. Aniž bych cokoli řekla, vtáhnu ho dovnitř a zabouchnu za ním dveře.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 17/12/2017, 23:15

    Cole
    V momentě se dveře rozrazí a já stanu tváří v tvář s tou ženskou z minule. Moc jsem nechápal, proč se s ní někdo jako Fen'lin zahazoval. Byl to silný, vážený démon, který mohl mít skoro kteroukoliv ženskou v podsvětí a on si vybere podřadnou upírku. Nakrčím nos a nadechnu se, abych jí sdělil to, proč jsem přišel, když do sebe najednou hodí skoro celý obsah láhve a s hlasitým zasyčením mě zatáhne dovnitř. Jakmile jsem uvnitř, prudce škubnu rukou, aby mě pustila a zavrčím na ni.
    "Taky nejsem nadšený že tady zase jsem," vyprsknu na ni místo pozdravu s zpražím ji pohledem.
    "Přišel jsem vyřídit vzkaz od Fen'lina, požádal mě, abych sem zašel, kdyby se mu něco stalo," řeknu už klidněji a založím si ruce na prsou.
    "Šel s menší jednotkou na průzkum nepřátelského území, ale byli přepadeni, našli jsme jenom mrtvá těla," řeknu jí chladně a na chviličku se odmlčím.
    "Fen'linovo tělo mezi nimi nebylo, domníváme se, že se stal zajatcem," dokončím a teď když jsem zprávu vyřídil, otočím se k odchodu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 17/12/2017, 23:24

    Očividně taky nebyl nadšený z toho že mě vidí, ale já doslova zuřila a měla jsem chuť mu zakroutit krkem. Úplně jsem ztratila svou koncentraci a připadala jsem si strašně neformální, což jsem možná taky byla. Chtěla jsem na něj vybalit tolik otázek, ale když se z mého stisku vytrhl a zavrčel na mě nepříčetnou poznámku, akorát jsem se nafoukla. Jenže všechno mé chování se změní v momentě kdy mi sdělí pár informací a já na něj zůstanu zaraženě hledět. Domnívají se že chytili MÉHO Fen'liho? Jistě že nebyl mrtvý! Nemohl si umřít jenom tak a beze mě! Nikdy bych mu to neodpustila.
    "Cože?!" vyhrknu na něj jako bych mu nerozuměla, přestože jsem si všechny jeho slova pamatovala tak neskutečně dobře, až jsem se sama divila jakou pozornost jsem mu věnovala. Démon se ale ihned otočí k odchodu a tak se upíří rychlostí přemístím před dveře a láhev opatrně položím na botník vedle nich.
    "Počkej," vydechnu a zabodnu se do něj přísným pohledem.
    "A co s tím hodláte dělat?" vypadne ze mě po chviličce.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 17/12/2017, 23:31

    Cole:
    Vyhrkne cože, ale nevšímám si jí, vzkaz jsem jí sdělil, pokud je nahluchlá, není to můj problém. Udělám však sotva tři kroky ke dveřím, když se u nich najednou objeví a odloží láhev na bok. Zabodne do mě svůj pohled a já se arogantně ušklíbnu. Opravdu si myslí, že mě zastaví? Jsem Aurin, jeden z nejsilnějších démonů a ona? Podřadná, drobná upírka, se mě snaží zastavit? Zeptá se mě, co s tím hodláme dělat, otráveně si odfrknu, ale rozhodnu se jí odpovědět.
    "Hledáme ho," odpovím a obrátím oči v sloup.
    "Teď jestli dovolíš, mám důležitější věci na práci a musím se vrátit," zavrčím na ni a rozejdu se směrem k ní. Pokud mi do té doby neuhne, prostě ji svou silou odstrčím stranou.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 17/12/2017, 23:38

    Propalovala jsem ho pohledem a netrpělivě očekávala jeho odpověď. Vůbec se mi nelíbil jeho úšklebek a to jakým podřadným způsobem se na mě díval. Zamračila jsem se na něj a rozhodnutá zůstat ve dveřích jsem se ani nepohla. Nohy jsem měla pevně přikované k zemi a ruce jsem svírala v pěsti. Obrátil oči v sloup s tím, že ho hledají ale ani s touto odpovědí se nespokojím. Oči mi zažhnuly touhou vymlátit z něj duši když řekl že má na práci důležitější věci a přísahala bych že kdybych se neuklidnila, asi bych mu skočila po krku. Byl to možná Aurin, ale skutečnost že se můj Fen'lin pohřešuje byla stokrát horší než nějaký arogantní démon. Chtěla jsem Fen'lina zpátky okamžitě. Ale věděla jsem že to tak nějak není možné. U všech svatých, doufala jsem že je v pořádku! Stále jsem stála ve dveřích a nehodlala nechat démona jenom tak opustit můj dům.
    "Vracíš se do podsvětí?" vypadne ze mě a vůbec se mi nelíbilo kam moje myšlenky směřovaly.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 17/12/2017, 23:43

    Cole:

    Šel jsem rázně k ní, když se zeptala, jestli se vracím do podsvětí. Znovu si odfrknu a zastavím se těsně před ní. Skloním hlavu, abych na ni viděl a pohrdavě se ušklíbnu.
    "Kam jinam? Démoni z boje neutíkají," zavrčím na ni, než ji prudce odstrčím stranou a rozrazím dveře. Okamžitě mě ovane ledový vítr a tak zatnu zuby a vydám se do té vichřice.
    "Kam ale jdu tě vůbec nemusí zajímat, není to tvá starost," řeknu jí klidně, poté se však rozhlédnu po ulici a když nikoho neuvidím, zavřu oči a začnu se soustředit. Z kapsy vytáhnu klíč, do kterého přesměruji svou energii a brzy se přede mnou začne otevírat brána do podsvětí, která vypadala jako černá trhlina v prostoru. Stále jsem se soustředil a čekal, až bude dostatečně velká, abych mohl bezpečně projít.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 00:02

    Sledovala jsem ho a chvíli si vážně myslela že mě praští. Jenže místo toho se zastavil těsně přede mnou a odfrkl si. Byl o dost vyšší než já, ale ani trochu mě to neděsilo. Ne teď když byl můj Fen v nebezpečí. Raději jsem nepřemýšlela nad vším co se může stát, ale nelíbila se mi myšlenka na to, že hledání nechám na... něm. Jestli jsou takovýhle démoni všichni, nebo zvětší části většina, raději si pro něj půjdu sama. Jenže takhle jít nemůžu a bez pořádné zbraně se v podsvětí neobejdu. To byla jasná fakta na kterou jsem měla rychlou odpověď. Prohlásil že démoni z boje neutíkají čímž narušil chod mých myšlenek a když mě prudce odstrčí stranou, ztratím rovnováhu. Ucítím z něj černou magii a začne cosi vytvářet, pochopila jsem že je to vstup do podsvětí a proto párkrát zamyšleně polknu, ale poté zacouvám zpátky do bytu a doslova vletím do pokoje. Kleknu na kolena a vytáhnu z pod postele velice starou truhlu na kterou jsem nesáhla už velmi dlouho. Při pohledu na ni se ve mě mísily různé pocity a vzpomínky za dob upířích válek. Sáhnu pod polštář odkud vytáhnu klíček kterým truhlu odemknu a její obsah mě uhodí do očí. Trochu křečovitě jsem vzala do rukou oblečení, párkrát zamrkala a až směšně miu toho zacukaly koutky. "Nikdy by mě nenapadlo že si to ještě někdy obleču," povzdechnu si a s vysvléknutím na sebe pracně navleču brnění. Úplně jsem zapomněla jak je lehké a pohodlné přitom pevné. Pro boj upíra přímo skvostné. Vůbec mě nebrzdilo a dokonce mi pořád sedělo. Ne že bych po krvi tedy nějak extra tloustla. Při dalším obsahu truhly se ale zamračím. Byla jsem si jistá že to chci udělat? Dost napjatě a nervózně se zadívám na Equinoxe. Runy na něm zářily a já si byla ihned jistá že se chytil mé touhy, doslova ji ze mě cítil, z čehož mě zamrazilo. Bezmyšlenkovitě uchopím zbraň do ruky a připnu si pochvu k brnění na pravém boku. Nechám truhlu truhlou a vyběhnu na ulici, kde stál onen démon a trhlina byla už dostatečně velká abych se do ni vlezla alespoň já. Ani nad tím nepřemýšlím a prostě se do ni co nejrychleji rozběhnu ve snaze toho aniž by si mě všiml ten démon.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 00:09

    Cole:

    Pořád jsem se soustředil na klíč v mé ruce a vytvářel průchod do podsvětí, už jsem chtěl být z téhle zatracené zimy pryč. Chtěl jsem na sebe vzít zpátky svou pravou podobu a být s touhle šaškárnou hotov. Pousměji se, když uvidím, že je brána již skoro dost velká, abych se jí protáhl, když se kolem mě něco prožene a vstoupí do ní. Po chvilce si uvědomím, že to byla ta bělovlasá upírka.
    "Hej!" zařvu, ale už byla pryč, zavrčím a rychle se bránou protáhnu, než se zavře kvůli ztráty mé koncentrace. Chvíli mám pocit, že padám prázdnotou, než se objevím v podsvětí a zběsile se začnu rozhlížet, abych našel upírku, která tu nemá co dělat.
    "Hej! Tady nemáš co dělat!" zavrčím na ni, když si jí všimnu, poté však sklapnu a vyvalím na ni oči. Zůstanu na ni zírat s otevřenou pusou a do očí jsem se jí rozhodně nedíval. Co to je za brnění! Nakonec se vzpamatuji, odkašlu si a podívám se stranou. A to bych měl být zvyklý na Succuby....
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 00:19

    Na malý moment mě obalila temnota a já se vznášela ve vzduchu. Byl to úžasný pocit, připomnělo mi to pár útržků z minulosti a já se musela zasmát. Jenže najednou se temnota stáhla a já se objevila ve vyprahlé poušti. Nebo mi to tak alespoň přišlo, párkrát překvapeně zamrkám a poté si povzdechnu. Podsvětí bude asi větší než jsem si myslela... Jenže najednou se za mnou brána znovu rozevře a vyskočí z ní ten démon. Pomalu se k němu otočím a prohlédnu si jej. Okamžitě po mě vyjekl že tady nemám co dělat a se zavrčením se zarazil. Huba mu hodně rychle sklapla a sledovala jsem jak jeho oči sklouzly po mém těle, než si odkašlal a otočil pohled stranou.
    "Je mi to jedno, mohla bych říct to samé o vás v lidském světě," vydechnu na svojí obranu a potom párkrát poklepu nohou. Zem tu byla pevná, trochu písčitá a obloha zbarvená do jakési krvavé barvy kterou jsem na první pohled nedokázala popsat.
    "Nebudu sedět doma na prdeli když se můj démon pohřešuje," zasyčím na něj a položím ruku na rukojeť meče. Okamžitě mnou projede zvláštní pocit a trochu nepříčetně a netrpělivě se zamračím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 00:28

    Cole:
    Stále jsem se díval stranou, když poznamená, že to stejné platí pro démony v lidském světě. Něco do sebe to mělo, ale spíš to byla neutrální půda. Andělé měli nebe, démoni podsvětí a země se hemžila vším možným. Nakonec se přeci jen podívám na ni, ale tentokrát sleduji výhradně její oči a obličej. Rozhlížela se kolem a poté zasyčí, že nebude sedět doma na prdeli, když se její démon pohřešuje. Naštvaně si ji přeměřím pohledem, než si povzdechnu a změním se do své démonické podoby. Fen'lin by nebyl nadšený, kdyby se jí něco stalo, takže bych ji asi neměl nechat samotnou... Dovedu ji ke královně a uvidí se...
    "Fajn, vezmu tě ke královně, řekne ti víc," zavrčím na ni, poté se k ní otočím zády a rozběhnu se rozlehlou pouští k nejbližšímu městu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 00:35

    Přemýšlela jsem a ihned mi bylo jasné že bez sebemenší informace tady svého milovaného asi těžko najdu. Navíc by se mi hodily informace o boji, ale zároveň mě přepadl dost nepříjemný pocit. Viděla jsem jak se ke mě choval v lidském světě, většina démonů tady bude taky taková. Tušila jsem že budou proti mě a v nejhorším případě mě odtud budou chtít vyštvat, jenže ať mě čeká cokoli, ať se stane cokoli... nehodlala jsem svého démona opustit a nechat ho v téhle zapustlé díře. Zvláštní bylo, že jsem na sobě necítila známky strachu nebo nervozity, skoro jako kdyby pro mě nic nebylo překážkou. A to jsem byla v podsvětí plném démonů... Ireth do čeho jsi se to zase namočila? Jenže co jsem měla dělat? Byla jsem zoufalá a kdybych při téhle informaci zůstala v lidském světě, nezvládla bych to. Tohle bylo nejlepší řešení které mě napadlo a i kdybych při něm umřela, byla bych šťastná že jsem se alespoň o něco pokusila. Jenže umřít jsem opravdu nehodlala dokud ho neuvidím a ani dlouho po tom. Démon odvětí že mě vezme za královnou atak přikývnu.
    "Díky," vydechnu trochu neupřímně, ale nakonec se za démon rozběhnu. Běžela jsem tak akorát abych mu stačila a přesto jsem v celém svém těle cítila že bych mohla běžet ještě víc. Dříve nebo později se tady stejně budu muset posilnit démoní krví. Nejlepší by bylo kdybych si nějakou v ampulkách mohla vzít sebou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 00:43

    Cole:
    Poděkuje, ale vůbec to neznělo upřímně. Odfrknu si a pokračuji během směrem k nedalekému městečku. Pootočím hlavu, abych na ni viděl a nasadím falešný úsměv.
    "Není zač," odpovím sarkasticky a poté si jí přestanu všímat. Bez dalšího slova doběhneme k městu a v tu chvíli se otočím na svou společnici.
    "Drž se u mě, sice na první pohled nepoznají, že nejsi démon, ale být tady v lidské podobě není zvykem," řeknu jí potichu a poté se vydám do města. Rozhlížel jsem se a hledal stáje, kde bych si mohl půjčit koně, abychom v hlavním městě byli rychleji. Většina démonů se za námi otáčela a dívala se zvláštně na moji společnici, přestanu si jich však všímat a místo toho dál hledám stáje.
    "Mimochodem... Jsem Cole a ty?" zeptám se, když se rozhodnu, že říkat jí "upírka" je velmi otravné a když spolu chvilku budeme cestovat, mohl bych se zeptat alespoň na tohle.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 00:49

    Následovala jsem svého společníka a přemýšlela, možná až příliš. Cítila jsem jak se meč živý mojí touhou a musela se tomu ušklíbnout nad tím, jak dlouho jsem tohle nezažila. Démon mi sarkasticky poděkoval, sama jsem dokázala lépe než kdo jiný poznat co si o mě myslí. Byla jsem přeborník v přetvářkách, ale teď jsem je neměla zapotřebí. Chtěla jsem udělat maximum pro nalezení Fen'lina a tak mi bylo jisté že s ním budu muset spolupracovat. Doběhly jsme až k městu kde jsme zpomalili až úplně zastavili. Otočil se na mě s tím že se mám držet u něj a že není zvykem se tu zdržovat v lidské podobě, proto by to mohlo být jiným podezřelé. Přikývnu a nevšímám si pohledů ostatních. Bylo to zvláštní procházet se mezi všemi těmi druhy démonů a cítit na sobě jejich pohledy. Připomnělo mi to minulost, když jako mladá upírka začínala ve vojenských řadách. Náhle mě upoutá hlas démona který se mi představil jako Cole.
    "Mercer.. Ireth Mercer," odpovím a v tichosti jsem ho následovala. Byla jsem ostražitá a přemýšlela co asi tak hledá.
    "Kam že to vůbec jdeme?" zeptám se po chviličce, pochybovala jsem že královna by přebývala v tak zchátralém městečku jako bylo tohle.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 00:58

    Představí se mi jako ireth Mercer, přikývnu a když se mě zeptá, kam jdeme, ihned neodpovím. V dálce si všimnu stájí a tak se ušklíbnu a vydám se k ním.
    "Hlavní město je daleko, pěšky to bude trvat dlouho," řeknu jí a ukáži na nedalekou stáj. Byli v ní sice jen dva koně, ale to bylo přesně to, co jsme potřebovali. Jeden z nich byl obyčejný, černý kůň, kterému rudě žhnuly oči, druhý se mi však zamlouval mnohem víc. Byl vysoký, také černý, ale na hlavě a na dalších místech na těle mu vykukovaly bílé kosti. Na zádech měl pár křídel a i jemu oči rudě žhnuly.
    "Přesně to, co jsem hledal," zasměji se nadšeně a rozběhnu se k démonovi, který uklízel kolem stáje. Po krátkém rozhovoru, kdy mu vysvětlím, co jsem zač, ukáži královskou pečeť a zaplatím za okřídleného koně, si ho vyvedu ze stáje a začnu sedlat.
    "Měl by nás unést oba, když poletíme, budeme v hlavním městě rychleji," houknu na Ireth a jen těžko skrývám své nadšení.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 01:05

    Sledovala jsem démona který mi neodpověděl. Beze slov jsem za ním šla a prohlížela si jeho démonická záda a tmavou kůži. Poté konečně promluvil ale ani tak mi toho moc nevysvětlil. Zarazila jsem se ale ve chvíli, kdy jsem se spolu s ním ocitla u stájí kde stáli dva koně. Pořádně jsem si je prohlédla a pohled do očí jednoho z nich mě donutil o něco odstoupit. "E-e, ani náhodou. Na tohle se neposadím," vydechnu vážně a naléhavě zabloudím k očím démona. Trochu prosebně, jenže v jeho očích se zračilo takové nadšení že jsem si byla jistá, že ze svého rozhodnutí jenom tak nesejde. Vůbec ho neskrýval a chvíli mi připadal jako malé děcko co dostane svou hračku. Znovu jsem udělala krok zpátky a nevěřícně si koně obešla. Teda...spíše jsem kolem něj udělala pěknej oblouk. ne že by se mi nelíbil, ale naháněl mi husí kůži snad po celém těle. Vážně? Stojím ve městě mezi desítkou, dvacítkou démonů a bojím se koně... Achjo. Poté pronese že by nás měl u nést oba a já při představě že se k němu budu muset posadit tak blízko ztuhnu na místě. "Ani náhodou!" dupnu nohou do země a trochu hlasitěji než bych sama chtěla mu důrazně ohlásím svůj nesouhlas.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 01:11

    Byl jsem natolik zaměstnaný obhlížením koní, že jsem ani neslyšel Irethin první nesouhlas a rovnou se dal do sedlání. Kůň celou dobu frkal, hrabal kopytem a občas lehce máchl křídly. Byl temperamentní a nemohl se dočkat, až se protáhne.
    "Neboj se kamaráde, čeká nás dlouhá cesta," řeknu mu s úsměvem a dotáhnu poslední řemínek, než se otočím na Ireth, která zrovna dupla nohou a prohlásila: Ani náhodou! Zmateně zamrkám a až po chvilce mi dojde, že nechce jet na tomto krásném koni. Zamračím se a pohladím ho po bílé lebce.
    "Hmm, pěšky to bude trvat moc dlouho a já se nehodlám zdržovat," řeknu a poté se vyhoupnu na jeho hřbet.
    "Buď se přidáš, nebo hodně štěstí v přežívání samotná... Dávám ti tak dva dny, než tě zdejší démoni roztrhají," zavrčím na ni a potom poplácám na místo za sebou a otočím k ní koně bokem.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 01:18

    Očividně mě vůbec neposlouchal a bylo mu v podstatě jedno co říkám. Byl zaujatý tím koněm který...ne už při pohledu jsem si byla jistá tím že si rozumět rozhodně nebudeme! Očividně jsem se mu nelíbila a on se nelíbil mě, spokojenost na obou stranách no ne?
    "Odolávala bych do posledního dechu ale na tohle se vážně neposadím," zavrčím na něj a poté si povzdechnu. Věděla jsem že jít pěšky by trvalo dlouho, kdo ví kde to město bylo a podsvětí bylo... opravdu velké ač jsem si to nechtěla přiznat. Zároveň mi některá místa přišla povědomá z Fen'linové minulosti. Věděla jsem že v tomhle městě už minimálně jednou byl, dle střechy jednoho z hlavních domků. Jen bylo teď o něco jinačí.
    "J-já poletím na svém," vydechnu a nafouknu se. Odstoupím od démona a toho děsivého koně. Vydám se opačnou stranou a najdu si dostatek prostoru k tomu abych vzala do ruky bílou píšťalku na kterou jsem zapískala.Měla jsem ji celou dobu ověšenou na rukojeti meče a chvíli jsem vyčkávala a nervózně u toho poklepala nohou. Náhle se z nebe sneslo bílé pírko a v momentě se přede mnou objevil Caesar v podobě sněžné sovy. Trochu rozespale se mi posadil na ruku kterou jsem natáhla před sebe.
    "Dobré ráno hochu, čas se protáhnout, čeká nás krušná chvíle," vydechnu a potom se otočím na démona, který zrovna vyskakoval na koně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 01:23

    Byla tvrdohlavá, nechtěla se na tohoto fešáka posadit. Povzdechnu si a poplácám koně po plecích, nechápal jsem, proč nechce, bylo to tak nádherné zvíře... Leda by se bála? Čeho? Je v zemi démonů a bojí se koně. Otočím se na ni a zamyslím se nad tím, co myslela tím, že poletí na svém, když jí však přistane na ruce sova, neudržím smích.
    "S-Sova? To si děláš legraci, vždyť je prťavá!" začnu se smát na celé kolo a pobídnu koně, aby se k ní rozešel.
    "Dobrej fór, ale čas ti vypršel, hodně štěstí!" řeknu pohrdavě, poté pobídnu koně, který se rozcválá, párkrát máchne křídly a vznese se do vzduchu. Bylo znát, že má radost a tak ho pohladím po hřívě a nasměruji směrem k hlavnímu městu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 01:32

    Sledovala jsem svého malého přítele, který se na mě díval. Pozoroval mě a potom si zvědavě prohlédl okolí, jistě cítil magii okolo a koneckonců jsem ten pocit měla i já. Usmívala jsem se tedy alespoň do doby než za sebou zaslechnu hlasitý smích a kroky kopyt. Cole se smál a myslel si, že si dělám legraci. Trochu uraženě jsem se zamračila a pohladila Caesara po peří. "Jak mě ten pitomej démon vytáčí," zavrčím tiše pro sebe a prudce odskočím když se ke mě přiblíží s tím koněm. Poznamená že to byl dobrý fór ale čas mi vypršel. Sledovala jsem jak pobídl koně do cvalu a jak se po chviličce vznesl do vzduchu. Obrátím svůj pohled ke společníkovi a pousměji se. "Tak co připraven?" vydechnu tiše.
    "Sanguis est vim, sanguis vitam est, nunc lux, mox nox... Carpe noctem!" vykřiknu a v tu chvíli se Caesar promění ve velkého bílého gryphona, který párkrát máchne křídly a poté ke mě nakloní svůj obrovská zobák. V překladu má latinská řeč znamenala asi tohle: Krev je síla, krev je život, teď je den a náhle noc... zmocni se noci. Poté se nadšeně rozběhnu a vyhoupnu na hřbet gryphona, který se s mou pobídkou rozběhne a nakonec vznese do vzduchu. Věděl koho má následovat atak přidal na rychlosti a za chvíli jsme s démonem srovnali vzdálenost. "Poletíme najít Fennyho, chci ti ho představit, určitě bude nadšenej!" vypísknu trochu nahlas a směřuji svůj hlas ke gryphonovi, nikoli démonovi který byl poblíž. Nakonec se na něj tedy otočím a mile se pousměji.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 01:42

    Užíval jsem si vítr ve vlasech a jakmile nabereme správný směr, povolím otěže a začnu se rozhlížet okolo. K mému překvapení po chvilce uslyším druhé mocné máchání křídel a tak se pohotově vytočím v sedle, abych se mohl podívat za záda. Párkrát zamrkám, když uvidím Ireth na zádech velkého, bílého gryfona. Vypískne, že jdou najít "Fennyho" a že bude určitě nadšený. Odfrknu si a zadívám se na ty dva. Gryfona jsem ještě nikdy neviděl a popravdě... Možná vyvolá pár problémů. Byl v podsvětí jako pěst na oko se svou bílou srstí a ne zrovna démonickým zevnějškem. A "lidskou" jezdkyní.
    "Fajn trik," zamumlám, než se otočím zpátky na cestu a rozhodnu se mou společnici po zbytek cesty ignorovat. Po asi hodině a půl cesty uvidím v dálce obrovské město, kterému dominoval vznešený královský palác. Kolem něj byla spousta domů a celé městě lemovaly hrady.
    "Vítej v domově naší královny Nearry," usměji se a chytím otěže do rukou. Nejlepší nejspíš bude přistát přímo na dvoře v paláci.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 18/12/2017, 02:21

    Cestou jsem svůj pohled upírala na zvláštní až děsivá místa nad kterými jsme spolu prolétali. Tak tady Fen'lin prožil většinu svého života. Nevypadalo to tu zrovna dvakrát příznivě, ale pro démony to byla jistá přirozenost, jejich domácí půda a já byla narušitelem v jejich domovině. Věděla jsem že Caesar připoutá pozornost ale na démonického koně bych nesedla ani za mák a Cole by mě tam klidně nechal. Potřebovala jsem ho k výpomoci nalezení Fennyho, alespoň aby mě dovedl za někým kdo mi řekne více informací. Ale budou vůbec ochotni se mnou mluvit? Možná jim budu muset dokázat své odhodláním, přece jenom mě chtěl dovést za někým, kdo nesl titul královny. Skutečnost že jsem Fenliho přítelkyně, tady nebyla žádnou protekcí a někteří by byli dokonce rádi kdybych zmizela. Popadne mě neuvěřitelně mnoho emocí a se strachem se zadívám na prázdnou oblohu před námi. Oči se mi okamžitě zalily slzami a tak jsem si je rychle setřela abych před démonem nebrečela a nedala najevo svou slabost. Byla jsem rozhodnutá ho najít za cenu vlastního života a všech ostatních. Skutečnost že jsme od sebe byli takhle dlouho odloučeni v mém srdci vytvořila jakous díru a ta bolest byla odporná. Kam se hrabaly fyzické rány před těmi psychickými? Byla jsem na fyzické rány zvyklá ale mé srdce řvalo bolestí kterou jsem nedokázala zastavit. Slzy jsem ale neudržela a s každým vybavením jeho úsměvu se mi hnaly do očí další. Okamžitě skloním hlavu a zabořím ji gryphonovi do srsti. Ruce jsem zkřížila pod čelem a asi deset minut jsem v téhle pozici vytrvala nechajíc Caesara aby následoval směr démona. Chyběl mi, tak moc mi chyběl že jsem to nedokázala vyjádřit slovy a proto jsem byla pevně rozhodnutá za sebe nechat mluvit své činy. Bylo mi jedno že jsem jedinou upírkou v celém širém podsvětí, že stojím proti nelítostnýma krutým démonům a že mě ve svých řadách nikdy nepřijmou, ale hodlala jsem se probojovat vším co se mi postaví do cesty. Věděla jsem že si nedám pokoj dokud neuvidím jeho jemnou tvář, ty červené značky na jeho obličeji a ty rudě žhnoucí oči plné života, který se mi rozhodl věnovat. Milovala jsem dotek jeho sněhobílých vlasů a při té vzpomínce křečovitě sevřu srst Caesara, který můj dotek ani nezaregistroval. Teď když se mezi námi rozhostilo takové ticho a jasný směr byl dán, až příliš jsem se ubírala ke svým myšlenkám, které mě škrtily s každým dalším nádechem. Opět jsem si nevšimla že se má schopnost zaktivovala a já kolem sebe rozšířila smutek a jakousi tíseň, se kterou jsem lehce rozhodila mého gryphoního společníka. Párkrát namáhavě máchl křídly a mě to donutilo až teď vztyčit hlavu a setřít si slzy z očí.
    "Omlouvám se, nechtěla jsem," šeptnu a s upřímným úsměvem ho pohladím po srsti. Náhle mě démon přivítá v domovině jejich královny Nearry a tak jen tiše přikývnu a zadívám se na obrovské hradby před námi.  Možná bude na čase, nechat své emoce spát. Nemůžu se nechat rozházet maličkostmi. Jenže jsem dostala strach. Co když síla meče pohltí mou touhu a já se nedokážu z jeho moci probrat? Věděla jsem že když je nechám spát, nezastavím se před ničím. A přesně to jsem ve světě démonů potřebovala. A občas musíme pro lásku a touhu zariskovat. Přála jsem si více než cokoli dostat svého démona domů. K nám domů, nikoli tady ale do našeho velkého domku v lidském světě a udělala bych pro to první poslední. Pro teď jsem tedy zavřela oči a nechala emoční dívku spát abych ji mohla nahradit tou zbraní, kterou jsem za všemi těmi pocity, které mě rozptylovaly skutečně byla. "Miluji tě," šeptnu do větru, ale slova se na přelomu ztráty emocí, stanou zcela bezvýznamná. Po chvilce se otočím na démona a poté svůj pohled upřu k městu pod námi.
    "Uznávám že to tu nevypadá zase tak špatně," vydechnu nad potemnělým městem a sjedu ho rudýma očima. Teď jsem se zase o něco více podobala všem těm démonům kteří tu byli. Zahodila jsem to jediné co mě od nich odlišovalo, když jsem nepočítala svůj lidský zevnějšek a kdybych mohla, řekla bych že se těším až v jejich srdcích zaseji strach.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 18/12/2017, 14:09

    Cole:

    Odpoví, že to tady nevypadá zase tak špatně a při tónu jejího hlasu mě zamrazí v zádech. Otočím se a zadívám se do jejích děsivých, rudých očí, ve kterých se nezračily žádné emoce. Ztěžka polknu a otřepu se, co je to za pocit? Raději se začnu soustředit na svého koně a brzy přistaneme na velkém nádvoří. Seskočím ze sedla, pohladím koně po nozdrách a pousměji se.
    "Díky, kamaráde, už se můžeš vrátit domů," řeknu mu potichu a poté sleduji, jak letí pryč, zpátky domů, než se otočím na Ireth.
    "Vezmu tě za naší královnou, snad nemusím říkat, jak se máš chovat... Nezdvořilost a neúcta tě může stát hlavu," zavrčím na ni, než se vydám do paláce, který jsem velmi dobře znal.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 23:27