Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 19:12

    Odpoví, že tady mají koně a tak se tiše zaraduji, že nepůjdeme celou cestu pěšky a dostanu se k Ireth dříve. Chvíli se dívala na svá křídla, která byla menší než ty od ostatních andělů, než uzná, že by mě neunesla. Nakonec poznamená, že bude rychlejší, když si dopravní prostředek stopneme, něco vytáhne z kapsy a poté se vydá směrem do lesa, který už tak přátelsky nevypadal. Následoval jsem ji a obezřetně se rozhlížel okolo, jestli na nás nezaútočí nějaká potvora, nebo nepřátelé. Poté si však uvědomím, že andělé budou asi trochu civilizovanější, než démoni a tak hrozí jen nějaká bestie.Při vzpomínce na draka mě tahle skutečnost však nijak neuklidní.
    "Co máš v plánu?" zeptám se jí, poté ale zapíská na píšťalku a chvíli na to zaslechnu mocné máchání křídel, začnu se tedy rozhlížet po okolí
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 19:21

    Chvíli jsme tam jenom stáli av tichosti vyčkávali. Okamžitě si olíznu rty a začnu se přehrabovat v tašce, ze které jsem vytáhla láhev s vodou, nabídla jsem i Fen'linovi, kdyby měl žízeň. Zanedlouho zaslechnu tiché máchání křídel, které se stupňovalo, když se před nás najednou snesl obrovský bílý tygr s obřími křídly na zádech. V pohodě jsme se na něj mohli vlézt oba a nemuseli jsme řešit, jestli nás unese nebo ne. Otočila jsem se na Fen'liho, nechtěla jsem přijít o jeho reakci, ačkoli jsem toho přes jeho helmu příliš neviděla, když ale budeme ve vzduchu, myslím že nebude problém, když si ji sundá. Až takové stalkery jsme tady v nebi neměli.
    "Tak, tohle je naše jízdenka dál, seznamte se... Fen'line tohle je Leonel, Leoneli, tohle je ... Fen'lin," ušklíbnu se a dojdu až k němu, abych hoi pohladila po bílé hřívě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 19:28

    Vodu od Casselie odmítnu, ale mou pozornost upoutá obrovský, bílý lev, který mířil přímo k nám. Cítil jsem z něj velké množství bílé magie a tak jsem musel potlačit potřebu se bránit. Sotva přistane, obdivně se na něj podívám a po chvilce přistoupím k lvovi, kterého opatrně pohledím po hřívě. Má společnice nás představí, zatímco já si ho stále prohlížel. Měl obrovská, silná křídla a určitě se na něj pohodlně vlezeme oba dva a nebude mít nejmenší problém s tím, nás unést.
    "Nebe mě stále víc překvapuje," poznamenám a sundám si helmu, kterou si připevním za opasek a poté vyskočím na záda lva. Pohodlně se usadím, než podám ruku Casselii a pomůžu ji nahoru.
    "Za jak dlouho dorazíme k Ireth a ostatním," zeptám se potichu a ačkoliv jsem se na to snažil celou cestu nemyslet, znovu se mi vybaví, v čích spárech se nachází a co ji hrozí. Zatnu ruce v pěst a zadívám se na nebe. Rozhodně ji dostanu zpátky, nehodlám toho bastarda nechat nás rozdělit!
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 19:42

    "To nevím, pokud všechno půjde dobře, počítám tak tři dny... Možná čtyři..." zamyslím se a poté jsem ráda za jeho podání ruky, díky čemuž se vyhoupnu na lva a povzdechnu si. Neměla jsem cestování v npotřebovali dostat jako první.
    Letěli jsme asi den a já uznala za vhdoné že se blížíme k místu, kdebychom si mohli odpočinout. Slunce opět pomalu zapadalo za obzor a já zrovna seskočila z okřídleného společníka a rozhlédla se okolo. Nebylo totu vůbec bezpečné, minuli jsme už asi tpátý průchod s magickou stěnou a již teď bylo vidět, jak se okolí kolem nás mění. Stromy tu byly o něco děsivější a v dálce se ozývaly různé zvuky, které nevěstily společnost ničeho dobrého.
    "Bohužel už tu lepší místa na odpočinek nebudou," oznámím mu a v tu chvíli se zpoza lesa vynoří jakási okřídlená potvora se zobákem, ostrými drápya zuby. Ihned za ní přistanou další a nakonec jich tu bylo kolem deseti. Teď jsem zalitovala toho, že jsem něco vůbec řekla. Potvory byly vzrůstu asi jako můj společník.
    "To jsou Impaly, dávej si pozor, jejich kousnutí má paralizující účinky. Stačí aby ses o něj škrábl a minimálně minutu se nepohneš," zamračím se a tiše sama pro sebe zavrčím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 20:01

    Zamračím se, když mi řekne, že cesta bude trvat asi čtyři dny. Chtěl jsem odtamtud dostat Ireth co nejrychleji a pokud všechno půjde dobře, budeme tam čtyři dny před rituálem. Za předpokladu, že se Casselia nespletla. Po dni letu na lvovi se má společnice rozhodne, že si odpočineme a tak přistaneme v hustém lese, který vypadal o dost zlověstněji, než lesy, ve kterých jsme byli předtím.
    "No, hned se cítím víc jako doma," zavtipkuji, abych odlehčil situaci, ale přeruší mě nějaký tvor, který se vynoří z lesa. Měla křídla, ostré drápy a zobák, které měly podle všeho paralizující účinky.
    "No... Čas vyzkoušet brnění a zjistit, jestli ještě umím bojovat s mečem," řeknu a seskočím ze lva, zatímco vytasím dlouhý meč. První Impala zaútočí na Casselii a tak před ní skočím a tvora odhodím zase zpátky. I obrovský lev za námi vrčel a oháněl se tlapou po menších tvorech. Na nic nečekám a vyběhnu proti naším nepřátelům. Můj meč projde jako nůž máslem tělem prvního tvora, ale v tu chvíli se tři Impaly vznesou a zaútočí mi do zad. Jejich drápy se však neškodně odrazí od mého brnění a jedinou ránou připravím jednu z nich o hlavu, zatímco druhé poraním křídlo. Spadne na zem a zaútočí na mě svým zobákem. Nechám ji zakousnout se do meče a volnou rukou jí pěstí praštím přímo do hlavy, což jí rovnu pošle k zemi.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 20:16

    Okamžitě zareaguji prudkým úskokem dozadu. Podařilo se mi varovat Fen'liho a ihned jsem sledovala jak sejmul první Impalu k zemi. Vděčně se na něj pousměji a okamžitě hrábnu pro dvě dýky ve svých botách. Jakmile se ke mě příbliží jedna Impala, okamžitě se po ní oženu a podaří se mi ji vzít přímo přes oko. Na nic tedy neváhám a ihned k ní přiskočím abych ji podřízla hrdlo. To samé se mi podaří asi u dalších dvou a k mému štěstí se mi nic nestalo. Stále tu byly ale dvě Impaly a tak jsem se rozhodla nechat je na démonovi s tím, že kdyby měl problém budu jej krýt. Tak trochu jsem ale věřila tomu, že nebudu muset, jelikož se s mečem oháněl, jako kdyby nic nevážil. Jenom jsem se pohodlně usadila a sledovala jsem ho, připravena kdykoli vystartovat abych mu pomohla, zatímco jsem se kochala jeho impozantním stylem boje.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 20:58

    Zabodnu padlé Imaple meč do krku, čímž jí oddělím hlavu od těla a prudce se otočím. Zbývaly už jen dvě a Casselia seděla opodál a dívala se na mě. Jakmile se ujistím, že v pořádku, rozběhnu se proti dvěma zbývajícím bestiím, jedné vyskočím na záda a i přesto, že se mě druhá pokusí z jejich zad sundat, podaří se mi jí podříznou krk a zatímco druhá kolem mě prolétávala, chytím ji za křídlo a stáhnu sebou k zemi. Ožene se po mně, ale její drápy neškodně sklouznou po hrudním plátu brnění a tak se jen oženu mečem a vteřinku na to dopadne její hlava na zem. Poodstoupím a podívám se na tu spoušť mrtvých těl, než se otočím na mou společnici a ušklíbnu se.
    "Možná přehodnotím svůj názor na brnění. Proti bestiím se celkem hodí," řeknu jí a poté se rozhlédnu, zda nám nehrozí další nebezpečí.
    "Klidně si odpočiň, budu hlídat," řeknu a opět si připevním meč na záda.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 21:56

    "Nevím jak ty ale já na odpočívání moc nejsem," pousměji se když už se konečně ujistíme o tom, že je tu bezpečněji a přemístíme se trochu dál od těch mrtvol. Nakonec sjedu podélně kmene stromu a pohodlně se usadím. Chvíli bylo ticho, ale nakonec vytáhnu z batohu jídlo a nabídnu Fen'linovi.
    "Jak je vůbec možné že se dal démon dohromady zrovna s upírkou? Není to zrovna obvyklé spojení," zeptám se a ve svém hlase rozhodně neskrývám jisté nadšení a zvědavost. Oprabdu mě to zajímalo, proto jsem jenom seděla, jedla a vyčkávala zda mi odpoví. Potajmu jsem doufala že ano, nejde přece o nějakou troufalou otázku za kterou by mě chtěl uškrtit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 22:06

    Řekne, že odpočívat se jí moc nechce a abych řekl pravdu, já také nebyl moc unavený. Nakonec se přesuneme dál od mrtvol, kde se Casselia usadím pod strom a tak si sednu kousek od ní. Nabídne mi jídlo, které od ní vděčně přijmu a pustím se do jídla. Po chvilce se mě zeptá, jak jsme se s Ireth dali dohromady, že to není obvyklé spojení.
    "Zvláštní zrovna od tebe, která se zamilovala do démona," ušklíbnu se, když zmíní zvláštní spojení, ale nakonec se rozhodnu odpovědět.
    "Před lety jsem ztratil vzpomínky po souboji s jedním démonem, stejně jako mé schopnosti. Začal jsem pracovat v jednom baru, který se po půlnoci otevíral výhradně pro upíry, tam jsme se potkali. Zachránil jsem jí život a ona si mě k sobě později nastěhovala, když mi šli upíři po krku," zasměji se při těch vzpomínkách.
    "Zamilovali jsme se a zůstala se mnou i když se mi vrátili schopnosti a vzpomínky a zjistila, že jsem démon," vydechnu, skloním hlavu a zadívám se do země.
    "Slíbil jsem, že ji ochráním, už tolikrát mi málem zemřela před očima a teď... Jsem opět selhal," řeknu potichu a když mě začnou štípat oči, párkrát rychle zamrkám, abych je zahnal.
    "A co ty a tvůj démon?" zeptám se na oplátku já.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 22:28

    Musela jsem se pousmát nad tím jak poznamenal že zrovna já mám co říkat. Když začal vyprávět okamžitě měl mou pozornost a tak jsem se ponořila do jeho vyprávění.Znělo to tak moc hezky a přála bych i zažít něco podobného, okamžitě jsem mu to záviděla a zase jsem o něco více pochopila, kolik toho pro něj znamená. Bylo to zřejmé už jenom z jeho tónu hlasu a musela jsem se u toho usmívat. Když pronese, že opět selhal, měla jsem nutkání za ním jít a položit mu ruku na rameno, ale po poslední zkušenosti co jsem se ho dotkla, ikdyž to byla moje hloupost jsem si to rozmyslela a zůstala sedět. Jenom jsem tiše přikývla.
    "Hlavu vzhůru, zachráníme ji," ušklíbnu se nadějne a vůbec mě nepotěší když se zeptá na mého démona. Prvně se na mé tváři objeví šťastný úsměv, který nakonec zmizí a vytsřídá ho zklamání a smutek, který rychle zaženu a znovu se usměji.
    "Poznala jsem se s ním v lidském světe, kde jsem tehdy byla na své první výpravě. Od začátku jsem věděla co je zač, ale byl jiný než všichni ostatní. Když temní andělé unesli mou matku, rozhodl se mi pomoci. Strávili jsme spolu dobrý rok cestování, poznávala jsem ho blíže a nevěřila bych tomu, kolik jsme toho měli společné, přestože naše světy byly zcela odlišné... trávila jsem s nim tolik času a byla jsem šťastná. Když jsme matku zachránili, prosila jsem ho aby na mě počkal v lidském světě, chtěla jsem se vrátit za ním, jenže když se matka dozvěděla žese paktuji s démonem a že jsem s ním dokonce spolupracovala na její záchraně, tolik jí to rozčílilo, že mě drželav nebi i proti vlastní vůli. A můj otec s tím souhlasil, někdo jako já přeci nesměl mít rád démona. Snažili se to ututlat, což se jim také podařilo. Jenže jednoho dne se objevil u mě ve dveřích... přišel si pro mě až sem. Do země, která má být démonům navždy odepřena. Utekli jsme spolu na louku, kde jsme se prvně ocitli, ale jeho tělo na takové mnžství magie nebylo uzpůsobeno," vydechnu a potom se rychle pousměji abych zahnala ten provinilý pocit, který mi ležel v žaludku.
    "Ten pitomec... umíral. Říkala jsem mu ať za mnou nechodí, ale odpověděl že by bez mého úsměvu další den nevydržel. Okamžitě jsem ho odsud chtěla dostat, ale našla mě matka a bez lítosti ho nechala umřít, přímo před mýma očima. Nemohla jsem mu ani říci, co k němu cítím... nedovolili mi to," povzdechnu si.
    " A od té doby byly naše vztahy v rodině jenom horší," dodám po chviličce.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 22:37

    Snažila se mě povzbudit, ale moc to nepomohlo. Ano hodlal jsem ji zachránit, i kdyby mě to mělo stát život, ale už jen to, že jsem to dopustil... Raději se zaposlouchám do jejího vyprávění. Z jejího hlasu jsem slyšel zároveň lásku, štěstí, ale také obrovský smutek. Nechápal jsem, jak jí to mohli její vlastní rodiče udělat. No, dobře chápal, ale... Pomalu se zvednu a nakonec si sednu těsně vedle ní, položím ji ruku kolem ramen a zády se opřu o kmen stromu, zatímco se zadívám na nebe. Nenáviděl jsem anděli, už jen proto, že sami sebe idealizovali, stavěli se nad všechny ostatní tvory, dělali ze sebe něco lepšího, ale zároveň neměli žádné hodnoty. Jejich arogance přesahovala všechny meze a to bude i jejich pád. Kde je jejich láska, soucit, pochopení a obětavost, kterou se tak chvástají?! Chvilku zůstanu jen tak potichu sedět vedle Casselie, ponořený do vlastních myšlenek, než vzhlédnu a zadívám se jí do očí.
    "Víš... Nenáviděl jsem anděli, jejich přetvářku, falešné ideály, aroganci... Ale potkat někoho jako jsi ty, mi dává naději, že se tento svět ještě tak úplně neřítí do záhuby," pousměji se.
    "Nepřemýšlela jsi někdy o tom, že by jsi začala žít v lidském světe?" zeptám se po chvilce.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 22:46

    Překvapí mě když se postaví a sedne si kousek hned vedle mě. Jenom se pousměji anechám to tak být, Najendou mi už nepřišel tak děsivý, ale i tak jsem mu věnovala pohled jen krátkou chvíli, nežjsem se zase obrátila někam jinam. Nemohla jsem si pomoci.
    "Přemýšlela, tolikrát. Ale mám tu přátelé a rodinu. Kdybych utekla za vlastním štěstím, žila bych s pocitem, že jsem je v té záhubě nechala napospas," pousměji se a na chvíli zavřu oči. Spát se mi ani trochu nechtělo, jenom jsem odpočívala a přemýšlela.
    "Nebe sice není ideální místo, ale pořád je to můj domov, pořád tu mám důvody, pro které chci bojovat," zasměji se a jeho věta mě potěšila. Nic jsem na niale neříkala ale v duchu a ve vnitřku své duše jsem mu za tohle přiznání bylaopravdu vděčná.
    "Víš, jsi jeden z nejmilejšíh démonl, které jsem kdy viděla," zasměji se po chvilce. I tak jsem věděla že kdyby chtěl, udělá s tou milostí krátký proces.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 22:55

    Nechtěla opustit nebe kvůli své rodině a přátelům, to jsem částečně chápal. Tedy ne tu část s rodinou, potom, co jí provedli, ale přátelé... To byla jiná. Chtěla změnit svůj domov, doufejme k lepšímu, byl to šlechetný ideál a tiše jsem doufal, že se jí to podaří. Což bylo zvláštní stanovisko pro démona, protože kdyby se věci v nebi uklidnili, andělé by byli jednotnější, silnější. Získali by výhodu, oproti démonům, ale... Bylo mi to jedno. Nelíbila se mi představa, že by vojska démonů obsadila zemi a zotročila si všechny lidi, to jsem opravdu nechtěl. Poznamená, že jsem jeden z nejmilejších démonů, které kdy viděla.
    "Snažím se," ušklíbnu se a potom zavrtím hlavou.
    "Jen nevidím důvod proč se hnát celý život za mocí, slávou, nadvládou nebo jinými blbostmi. Jediné na čem mi záleží je má rodina a mí přátelé. Pro ně bych udělal cokoliv. Snažím se vyhýbat bojům, když můžu, ale pokud jde o mé blízké, před ničím se nezastavím... Jedno ti ale slíbím rovnou. Střet s tvými přáteli je nevyhnutelný, pokud to však bude možné, nezabiji je. Leda by mi nedali na vybranou," řeknu a zadívám se na ni. Zamyslím se nad tím, co udělá, pokud zabiji některé z jejich přátel. Obrátí se pak proti mě? Nejspíš ano, budu pak muset být ostražitý.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 23:26

    "Chápu," přikývnu na vše co řekla rozhodnu se k tomu nijak nevracet. Nechtěla jsem se o tom bavit do doby, dokud by to nebylo nevyhnutelné. Nebyla jsem si jistá, co bych v tu chvíli udělala. Nakonec si povzdechnu, dojím svou další porci a opřu pohodlněji o strom. Ještě nějakou chvíli jsem si s Fen'linem povídala, než jsem trochu pocítila únavu. Domluvila jsem se s ním, že se v půlce noci prostřídáme a tak jsem se přeci jenom na chvíli natáhla a oddala se spánku. Když budu nevyspaná, i přestože se mojí mysli moc nechtělo... nikomu nepomůžu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 23:32

    Ještě nějakou dobu jsme spolu mluvili, než Casselii přepadne únava a tak se domluvíme na stráži. Jakmile usne, poodejdu o kousek dál a zaposlouchám se do okolních zvuků. Celou dobu jsem přemýšlel o Ireth, doufal jsem, že je v pořádku a že se nám celá tahle záchranná akce vydaří.
    "Prosím, buď v pořádku," zašeptám ke hvězdám.

    Uplynuly další dva dny a blížili jsme se k místu, kde drželi Ireth. Za cestu jsme narazili ještě na pár problémů v podobě bestií, ale nikdy nás moc nezdržely a do cíle jsme se blížili na bílém lvovi relativně nezraněni. Už teď jsem se nemohl dočkat, až ji uvidím a zároveň jsem pociťoval stále větší vztek a nenávist vůči těm, kteří mi ji vzali. Před Casselií jsem se snažil krotit, aby nic nepoznala, ale i tak jsem byl dneska ještě více potichu, než obvykle.
    "Jaký je teda plán?" zeptám se potichu a nespouštím svůj pohled z krajiny před námi.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 23:53

    Opět jsme letěli na našem okřídleném společníkovi a měli jsme cíl pomalu na dosah. Byla jsem ráda, že šlo všechno pořád tak hladce a zbývaly nám ještě dva dny do obřadu, proto jsem se cítila o něco jistější a i přesto že se zdálo, že je můj společník čím dál více zabořený do myšlenek, čím blíže jsme byli... nebylo to tak hrozné, jak jsem si myslela. Za cestu jsme si vyměnilidost názorů, ale pořád jsem si tak nějak nebyla jistá, co udělám pokud se rozhodne zabít mé nejbližší. Pravda byla taková, že jestli je zabije, jejich smrt půjde na má křídla. To já jsem tu toho démona dovedla a začínala jsem z toho být nervóznější, čím dál tím víc. Opravdu jsem doufala, že se mi podaří je přesvědčit... Z myšlenek mě vytrhne až hlas démona, sedícího za mnou.
    "Naší největší prioritou bude ten kámen. A samozřejmě... také část prastarého chrámu. Určitě bude chráněná magií, takže nesmíme dopustit, aby se dostala do jeho středu. Nevím zda by jsi byl schopný zničit takové mnžství bílé magie a ani já ji možná nezastavím," povzdechnu si. Stále to všechno byla pravda, ale i lehké odhady. Nikdy jsem Homulily na vlastní oči neviděla a byla jsemsi jistá že ani ten upír o němtolik nemůže vědět... nebo jsem se naopak pletla? Přepadl mě dost nepříjemný pocit, ale již z dálky jsem zahlédla kamenné stavby, ke kterým jsme mířili.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 5/2/2018, 00:01

    Jen přikývnu a nic jí na to neřeknu. Nebylo co, znal jsem její obavy, ze smrti jejích přátel, ale bylo mi to jedno. Ano, jí jsem ublížit nechtěl, byla jednou z mála andělů, kteří mi nevadili a které jsem respektoval. Ireth pro mě ale znamenala všechno a i kdybych měl pro její záchranu zabít samotnou Casselii, udělal bych to. Pro ni bych se klidně změnil na vraždící monstrum, které se nezastaví před ničím, jen pokud by to znamenalo, že přežije. Zatím jsem si nepřipouštěl skutečnost, že bych mohl selhat. Tato myšlenka byla příliš bolestná, nemohl jsem dopustit, aby se to stalo. Blížili jsme se k velké kamenné stavbě a jakmile přistaneme, seskočím na zem a začnu se rozhlížet po jakékoliv stopě po mé milované. V dálce něco zahlédnu a tak se tam bez zaváhání rozběhnu. Když však dorazím na místo, které vypadalo jako tábořiště, které někdo opustil sotva před pár dny a ucítím povědomé stopy magie, které se tehdy nacházely i v době, popadne mě vztek a prudce se otočím na Casselii.
    "Nejsou tady," zavrčím a probodnu ji pohledem. Hned na to si ale uvědomím, že to není její vina a tak se zkusím trochu uklidnit, přestože jsem začínal panikařit.
    "Kam ji mohli vzít? Proč tady nejsou?" začnu se naléhavě ptát a dlouhými kroky se k ní rozejdu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 5/2/2018, 00:17

    Pomalu jsem seskočila dolů kousek od rozvalin a ihned jsem dostala blbý pocit. Když se můj společník rozeběhl, následovala jsem ho. Sice ne tak panicky, ale přeci jen jsem nakonec doběhla za ním a rozhlédla se. Bylo tu staré tábořiště, kromě toho jsem ve vzduchu cítila mě ař dobře známou magii. Takže tu byli, pomyslímse a ihned začnu přemýšlet kam by mohli jít. Je pravda, že do obřadu byl čas a mohli mít tábořiště třeba někde jinde, ale ani tím jsem si nebyla jistá. Snažila jsem se rovzpomenout, ale v tom jsem zaslechla jeho hlas. Pudce se zadíval mým směrem a zavrčel že tady nejsou. Ihned jsem mu chtěla vysvětlit, že jsem tohle nemohla očekávat, ale najendou seke mě prudce rozešel, tak dlouhými kroky, že mě polilo horko a když jsem ho tak viděla, jaksi to rázně kráčí směrem ke mě, ještě v tom brnění, dostala jsem strach. Okamžitě jsem máchla křídli a vzlétla vysoko do vzduchu... asi tak deset metrů nad zem, kde jsem měla tak trochu jistotu že se za mnou nedostane. Úplně jsem ignotovala jeho další otázky a jen ho ostražitě sledovala. Věděla jsem že nemám pomáhat démonovi!
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 5/2/2018, 00:25

    Uvidím strach v jejích očích a dřív než stihnu zareagovat, vznese se do vzduchu asi deset metrů nad zem. Stále jsem se na ni díval a lehce jsem se třásl. Byla tohle past? Dovedla mě sem schválně. Ne, strach v panika v jejích očích nebyla falešná. Bála se mě, ale já stále potřeboval její pomoc.
    "Casselie..." oslovím ji a chvíli ji pozoruji, než si sundám helmu a připevním si ji za opasek.
    "Omlouvám se, nechtěl jsem tě vyděsit," řeknu klidným hlasem a donutím se uvolnit své napjaté svaly.
    "Prosím, potřebuji tvou pomoc, nechci ti ublížit," řeknu zoufalým a prosebným hlasem. Bez ní nebudu vědět kam jít, nebudu se poté ani s Ireth moct vrátit domů. Nerad jsem si to přiznával, ale byl jsem na ní závislý. Musela mi pomoci! A byl jsem připravený ji klidně prosit na kolenou.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 5/2/2018, 00:42

    Sledovala jsem ho a byla jsem připravená se bránit kdyby se o něco pokusil, ale rozhodně jsemupřednostňovala bezpečný úlet odsdu, než tohle všechno. Možná jsem se pletla, možná nebyl tak dobrý jako můj Luccas. Osloví mě a jménem a potomsi sundá helmu. Trochu napjatě máchnu křídli a cítila jsem, jak se lehce třesu napětím a strachy. Paže jsem si ovinula rukama a odklopila pohled stranou. Znovu se mi začne omlouvat a poprosí mě opomoc s tím, že mi nechce ublížit.
    "Nevím jestli ti ještě můžu věřit," vydechnu dostatečně nahlas aby mě slyšel a nehodlala jsem sletět ani o píď níž.
    "Přemýšlím kde jsou, ale po boku někoho, kdo jedná tak impulzivně.. jak mám vědět že nezabiješ mě a všechny mé přátelé... hned jak je najdeme?! Nevímco mám dělat! Naháníš mi strach! Vůbec nevím co si mám o tobě myslet," vydechnu upřímně a znovu si jej přeměřím pohledem. Měla jsem sto chutí mu hodit mapy a všechno, ať si ji najde sám, že už stímhle nechci mít nic společného, ale místo toho jsem znovu máchla křídli a trochu se posunula do strany. Nespouštěla jsem ho z očí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 5/2/2018, 00:50

    Jediný úspěch bylo to, že rovnou neuletěla tam, kam jsem ji nemohl následovat. Ale nevěřila mi, bála se mě, bála se o své přátele. Chápal jsem to, ale zároveň jsem netušil, co teď dělat. Musím si získat její důvěru, ale jak? Pokazil jsem to svým jednáním a netušil, jak to napravit.
    "Dal jsem ti slib, že pokud budu moct, tvé přátele nezabiji a hodlám to splnit. Nechci nikomu zbytečně ublížit, ale chci ji získat zpátky. Miluji jí, je pro mě vším, ale bez tebe ji zpátky nezískám. Prosím, Casselie! Potřebuji tvoji pomoc, jinak ji zabijí. Je nevinná, tohle si nezaslouží! Není to právě to, proč jsi mě hledala? Proč mi pomáháš? Chtěla jsi udělat správnou věc..." řeknu zoufale a po tvářích mi začnou stékat slzy. Nemohl jsem o Ireth přijít, nemohl! Teď jsem vůbec netušil kde je, nevyznal jsem se tady a jediná osoba, která mi mohla pomoci ze mě byla doslova vyděšená.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 5/2/2018, 01:06

    Sledovala jsem ho a poslouchala každé jeho slovo. Chtěla jsem odsud odletět a být od něj co nejdál, ale nakonec jsem se jenom zoufale snesla k zemi a jakmile jsem se zadívala na jeho oči, které byly zalité slzami, povzdechla jsem si. Kdybych tehdy nebyla tak slabá, taky bych se pokusila zachránit muže, kterého jsem milovala, on... chtěl udělat to stejné.
    "Vím ještě o jendom pohřebišit," řeknu trochu nejistě. A jestli tam nebudou, tak už potom zatraceně nevím, kde v tomhle zatraceném nebi mohou být. Po notné chvilce jsem se zadívala na démona a opatrně k němu přistoupila. Vytáhla jsem mapu a chvíli ji studovala, než jsem na ní zaznačila okolí místa, na které jsem si vzpomněla. Nebylo to odsud tak daleko, jenom tak půlka dne cesty... I tak jsem se před ním měla na pozoru a najednou jsem nevěděla co říci.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 5/2/2018, 01:10

    K mé velké úlevě sletí dolů a nejistě poznamená, že ví ještě o jednom pohřebišti. Setřu si slzy z tváří a lehce přikývnu, než se s ní zadívám na mapu. Bylo asi půl dne cesty odsud, nebylo zase tak daleko.
    "Doufám, že tam budou," zamumlám potichu a poté se zadívám na mou mladou společnici.
    "Děkuji že jsi neodletěla," zašeptám vděčně a poté si opět nasadím helmu a vydám se k okřídlenému lvovi, na kterého vyskočím a pobídnu ho, aby došel ke Casslii. Nabídnu ji ruku a jakmile se oba usadíme, vzlétneme do vzduchu a zamíříme k pohřebišti. Doufal jsem, že tam budou, neměli jsme už tolik času, pouze dva dny a pokud tam nebudou, pravděpodobnost, že je stihneme najít bude malá.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 5/2/2018, 01:18

    Povzdechnu si a nakonec se s jeho pomocí vyhoupnu do sedla a vymetíme. Zbytek dne uběhl docela rychle. Dostali jsme se opravdu daleko i na místa, kde jsem byla jako malá jenom párkrát, to aby mi rodiče ukázali že i nebe má své temné stránky a místa, kam moc andělů nechodí. A teď jsme se v jendom nacházeli. A čím blíže jsme byli, tím mi bylo jasnější, proč zvolili tohle místo.
    "Musí být tam, jinde už být nemohou. Tohle místo je odlehlé od naší společnosti, moc andělů se tu neodváží a většina z nich, třeba jako já... má zákaz tady chodit," hlesnu po cestě a rozhlédnu se okolo. na krajinu, na hvězdy, na nebe. Na slunce a měsíc... Počkat, COŽE? Panicky sebou škubnu a opřu svůj pohled na slunce, které nešlo prozatím úplně vidět... ale bylo tam.
    "Ha?!!!" vypadne ze mě a doslova se mi udělá knedlík v krku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 5/2/2018, 01:21

    Zaposlouchám se do jejích slov a trochu mě uklidní, když řekne, že musí být tady. Rozhlédnu se po okolí, hledal jsem jakýkoliv náznak po tábořišti, ale nic jsem zatím neviděl. Když však Casselia vyjekne, prudce se pootočím a zadívám se na ni.
    "Co se děje?" zeptám se naléhavě, ale tentokrát se mi podaří kontrolovat můj tón, takže nezněl nijak agresivně, spíše starostlivě. zadívám se na ni a dostanu z jejího výrazu opravdu špatný pocit. Podívám se stejným směrem, kterým se dívala i ona a jakmile uvidím měsíc, který byl pomalu v rovině se sluncem, hlasitě zanadávám a pobídnu lva, aby letěl rychleji.
    "Nemělo to být až pozítří?" zeptám se jí a v hlase mi jasně znělo zoufalství.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 15 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 10/5/2024, 04:51