Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/2/2018, 21:34

    Proberu se v tmavé místnosti a ještě chvíli mi trvá, než si mé oči zcela zvyknou na tmu. Ležel jsem v malé místnosti, na podlaze byla jediná přikrývka a kousek ode mně kus chleba. Netušil jsem kde jsem, ale očividně jsem tady byl zamčený, soudě podle mříží v oknech a železných dveří. Všimnu si magické pečeti na mém těle, která omezovala moji sílu a zabraňovala mi v použití magie. Zamračím se a přesunu ke dveřím, které byly zamčené, jak jsem čekal. I přesto se je pokusím vyrazit, bohužel bez úspěchu. S povzdechem se svalím na deku a rozhodnu se trochu prospat, abych nabral síly.
    Jak se tak ukázalo, místo, kam jsem se dostal bylo v Azaelově království. Bylo to jeho koloseum, kde se pořádaly démonní zápasy. Nebylo zase tak daleko od hranic, ale dostat se odtud bylo velmi těžké. Už jsem tu nějakou dobu byl, bojoval jsem již s mnoha démony a získal celkem dobrou pověst. Stále jsem se však snažil utéct. Prohrát tady většinou znamenalo smrt, ale já se hodlal opět setkat s Ireth, nehodlal jsem tady umřít. A na rozdíl od zajetí u Mephistophela, tady jsem se mohl bránit. S každou výhrou jsem si trochu polepšil, ať už se jednalo o lepší jídlo, pokoj, šaty, nebo léky a obvazy. Dnes mě čekal další zápas a přestože jsem nesnášel boj pro zábavu ostatních, tohle bylo o přežití a tak jsem byl odhodlaný svého protivníka zabít.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 21:59

    Probudila jsem se v tmavé místnosti bez oken a první co jsem zahlédla byly mříže jakési kobky, ve které jsem byla zavřená. Strávila jsem tu nějakou chvíli s mnoha pokusy se odtud dostat, jenže všechny skončily neúspěchem. Zanedlouho jsem zjistila že tu nejsem sama, delší dobu jsem se obávala že mě dostali Meohistophelovi poskoci, ale mýlila jsem se. Tohle nebylo jeho království, jak mi bylo prozrazeno jedním z vězňů. Přišli a mluvili se mnou, nerozuměli tomu, proč jsem v lidské podobě. Pár dnů mě o hladu nutily abych se změnila do démoní podoby, ale byla jsme tvrdohlavá. Nemluvila jsem s nimi a dělala jsem si to akorát horší, než ze mě dostali přiznání, které ani jeden z nich nečekal. Když zjistili že ovládám magii, odsekli mě od ní a skutečnost, že jsem nebyla démonkou, vedl k mé zdiskreditaci. Opovrhovali mnou a nevážili si ničeho co jsem řekla, bylo to pár dní v terroru, kdy mě učili o poslušnosti a pravidlech tohoto kolosea. Pro jejich potěěšení mě nezabili a rozhodli se že mě přehodí ostatním a proto mě při mé první příležitosti dovlékli do arény, kde jsem musela bojovat o život. Brzy jsem pochopila jak to tu chodí, ale ani výhrou jsem si nedokázala získat jejich přízeň,spíše naopak. Zdálo se že čím lépe se mi dařilo, tím více opovrhovali tomu, že jsem jim dokázala čelit. Dlouhé bílé vlasy mi odsekly až po ramena, navlékli mě do nějakých hadrů. Postupem času jsem si mohla vybrat alespoň zbraň. Jenže jim to nestačilo, ke všemu mi vzali zrak černým šátkem přes oči a nehledě na to, jak moc jsem s tím byla nespokojená, jsem si musela na tenhle způsob navyknout. Trvalo to a několikrát jsem měla na mále, ale nakonec jsem se naučila bojovat na základě svých smyslů, ačkoli mě to omezovalo na plné čáře. Nejenom že jsem nemohla použít magii, ale nedokázala jsem vypnout ani své emoce, protože by bourlay všechny mé předtuchy. Natož abych mohla bojovat s něčím co by jenom obsahovalo špetku magie. Mohla jsem se soustředit především na svou rychlost a sluch, ačkoli jsem byla plná obav o svůj život. Nezbývalo mi nic jiného než poslechnout a později jsme vzdala všechny pokusy o útěk a dělal co po mě chtěli. Dneska mě čekal další zápas. Seděla jsem na dece, před sebou položený meč a jenom tiše meditovala. Měla jsem neblahé tušení že tohle nikdy neskončí a pokud ano, tak pouze mou smrtí. Jenže... chtěla jsem se odtud tolik dostat, za Fen'linem, znovu mu být blízko akaždý den tady mě držel akorát v zoufalství a beznaději, která mi našeptávala že už ho nejspíš nikdy neuvidím. Dříve nebo později se objeví někdo, kdo mě zadupe do země a nezůstane po mě vůbec nic, upřímně jsem se bála toho, kdy ten den nastane.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/2/2018, 22:07

    Hrdě vejdu do arény a na rukou se mi objeví drápy. obecenstvo bylo ihned nadšené, ale nebojoval jsem pro ně. Ignoroval jsem všechny okolo a soustředil se jen na mého protivníka, který zrovna přicházel. Byla to drobná žena oděná v černém oblečení a sotva se objevila, všichni démoni začali něco pokřikovat. Očividně chtěli, aby zemřela a já netušil proč. Neměli ji v lásce, ale to znamenalo, že ji znají, už předtím bojovala a vyhrála. Budu si muset dávat pozor. Zaměřím se na ni a prudce se odrazím od země. Chtěl jsem to rychle ukončit, šel jsem jí rovnou po krku a nehodlal se zastavit, dokud nebude ležet mrtvá na zemi.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 22:19

    A bylo to tu zase. Poslušně jsem se postavila a hrdě nakráčelado arény. Chvíli jsme poslouchala jejich nadšený hukot, který patřil mému protivníkovi. Vzedmula se ve mě vlna obav, ale s další jistotou jsem vykročila vpřed. Zvládnu to, musím. Usmyslela jsem si a nakonec jsem se vydala rovně, vstříc svému protivníkovi. Zastavila jsem se až na pár metrů od středu arény. Zdejší démoni mě okřikovali a já si toho nevšímala, bylo to stejné jako pokaždé, co jsem bojovala a tak akorát natáhnu meč před sebe a v tichosti zůstanu stát na místě. Soustředit se na zvuky protivníka pro mě bylo o to těší, čím hlučnější všichni okolo byli. Musela jsem se opravdu ponořit hluboko do sebe a zapomenout na celé koloseum a soustředit se jenom na to, co bylo přede mnou. Celý můj boj byl na mých smyslecha odhadech o velikosti, pohybu a očekávaní. O zvucích a pachu, který jsem dokázala vycítit, i když to bylo pekelně těžké. V každém souboji jsem si připadala, jakoby má prohra měla být jistá. Zhluboka se nadechnu a poté dýchat zcela přestanu, když se ke mě přiblíží rychlé kroky poměrně velkého démona. Okamžitě vztyčím zbraň, která se zapře o tu démonovu. Neznělo to jako meč, nikoli. Zamračím se a na malý moment zaváhám, proto se prudkým úskokem dostanu daleko od něj. Musím nejprve zjistit, vše co můžu, nežse pokusím o výpad nebo útok, který by mě mohl stát život.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/2/2018, 22:28

    Z jejího postoje jsem věděl, že opravdu nevidí a její páska není jen na ozdobu. Opravdu ji brala zrak. Hrálo mi to do karet a hodlal jsem toho naplno využít. Vytvoří mezi námi velkou vzdálenost, okamžitě však vyrazím proti ní. Útočil jsem na ni však pouze jen jednou rukou, kterou jsem se také bránil. Chtěl jsem, aby uvěřila, že mám pouze jednu zbraň a po několika sériích útoků, kdy jsem ji nenechal vůbec odpočinout, najednou zaútočím i druhou rukou a podaří se mi ji celkem silně škrábnou do pravé ruky, kterou nejvíce používala. Ale ani poté ji nenechám vydechnout a stále na ni útočím, tentokrát však využívám drápy na obou rukách.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 22:43

    Tiše si povzdechnu a zakleji sama pro sebe. Myšlenka na mého milovaného ve mě ale okamžite vzdemula vlnu naděje a na malý moment jsem jeho široký úsměv zahlédla před očima. Se širokým úsměvem rychle zastavím zbraň nepřítele, který mě bez ooddechu zahrnoval dalščími a dalšími útoky. Začínala jsem si být jistá tím, že má jenom jednu zbraň a nebyla tak dlouhého dosahu jako můj meč. Proto se mi podaříjej několikrát odrazit a dokonce chytnu trochu odvahy k tomu, abych se sem tam pokusila o úder, který ale stačil zablokovat. Úplně jsem upustila nad faktem jeho druhé ruky, což mě stálo hlubokou řeznou ránu na ruce, ve které jsem svírala meč. Tiše syknu a odskočím dozadu. Jeho styl boje se okamžitě změní a já chvíli jenom ustupuji, abych se tomu přizpůsobila. Podaří se mi jej dostat do chvilkové=ho stereotypu, kdy jsem ustupovala a ond mě zahrnoval salvou útoků, než jsem si propočítala jeho kroky pokaždé, co jsem musela sutoupit a tak v momentě, když přistoupil blíž, napřáhla jsem se, přikrčila a prudce mu podkopla nohy. Rychle se postaví, zvednu meč nad hlavu a zamířím na jeho tělo s pokusem mu zasadit opravdu hlubokou ránu, když leží na zemi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/2/2018, 23:00

    Byla vážně dobrá, připravili ji o zrak, ale i tak bojovala jakoby nic. Chtěl jsem proti ní ale bojovat férově. Nebyl jsem však takový blázen, abych zavřel oči a zkoušel tady bojovat bez zraku a strhnout jí pásku by asi nemělo smysl, nejspíš by si ji sundala sama, kdyby to šlo. Všimnu si jedné věci a to, že mě nutí bojovat stereotypně a poté pomalu získává stále větší jistotu. Chtěl jsem zrovna změnit svůj styl boje, když mi podkopne nohy a tvrdě dopadnu na zem. Měla dobře instinkty, mířila mi přímo na srdce. Zachytím její meč rukama, ale i tak ho nezastavím dostatečně rychle a zabodne se mi pár centimetrů hluboko do hrudníku. Naštěstí díky mým svalů to nebylo dostatečně hluboko, aby probodla srdce. Zároveň jsem však při pádu vymrštil ocas proti ní a hrot ne jeho konce jí probodne břicho skrz na skrz. Bohužel to nebylo v oblasti důležitých orgánů a tak jí to nezabije. Prudce ji kopyty nakopnu do hrudníku a v mžiku vyskočím na nohy. Lehce se přikrčím a znovu proti ní vyrazím. Až teď si všimnu, že její rány nepřirozeně pomalu krvácejí.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 23:16

    Podařilo se mi zasadit mu jednu hlubší ránu ale pravděpodobně jsem minula oblast srdce, čehož jsem okamžitě zaitovala. Se zamračením vyškubnu meč z jeho těla a v dalším pokusu jsem selhala, nejenom že jsem nebyla dostatenčě rychlá, ale tím že schytal ránu a chvíli držel meč ve svém těle, mi mohl můj útok v odvetě vrátit. Byl dobrý, byl to přeci jenom démon a ten byl na celé tyhle jejich hrátky jako dělaný, zatímco já jsem si připadala jako hadrová panenka zrovna ve chvíli, kdy mi něco ostrého probodlo břicho skrz na skrz a prudce mě odkopne pryč. Chvíli jsem letěla vzduchem, ale donutila jsem se nepouštět meč, i když jsem se několikrát zkutálela po písčité zemi. Byly to pevná kopyta, tím jsem si byla jistá, skoro jako kdyby mě kopl kůň. Cítila jsme žaludek až v krku a cítila jak se mi vlastní krev hromadí v krku. Rozhodně tady neumřu! Tvrdohlavě jsem se vyhoupla na nohy a i když jsem cítila jak mě rána zabrzdila, znovu jsem zapřela meč o jeho zbraň. Rychle jsem vystřelila levou rukou před sebe a i za cenu toho, že bych se pořezala, jsem chytila jeho ruku a přejela po ní. Pevně jsem ho za ní chytla, v momentě kdy mi došlo že jsou to jeho drápy, jsem upustila meč, chytla ho u za tu druhou, prudce se odrazila nohama a jenom se silou v rukou, jsem se vyhoupla na jeho záda. Byl vysoký, mohutný oproti mě, ale i tak se mi podaří vyhledat jeho krk, chtěla jsem mu co nejrychleji zlomit vaz.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/2/2018, 23:28

    I přesto, že jsem ji dost zranil, byla stále mrštná a rychlá. Vymrští proti mě svou holou, levou ruku. Nečekal jsem to, ale i tak se trošku poškrábe o moje drápy. Netušil jsem, co má v plánu, dřív než jsem však stihl zareagovat, chytí mě i za tu druhou a vyhoupne se mi na záda. Zavrčím a jakmile mě chytí za krk, nechám své drápy zmizet a chytím ji za ruce. Bránil jsem jí v tom, aby mi zlomila vaz a po chvilce omotám ocas kolem jejího krku. Pevně ho sevřu a stáhnu si ji ze zad. Stále jsem ji však zdržel a snažil se jí přiškrtit. Na mých rukou se znovu objeví drápy, byl jsem připravený ji vyrvat srdce z těla. Byla dobrá, skvělá bojovnice, i když neměla zrak. Bojovala jinak, než kterýkoliv démon, se kterým jsem se setkal. Nejspíš byla Aurin a i tak nespoléhala na svou sílu a rychlost. Navíc její smysly byly úžasné. Orientovala se hlavně díky sluchu. Nedokázal jsem se představit, že by tohle jakýkoliv démon zvládl. Navíc používala jen svou lidskou podobu a i tak byla silná. Netušil jsem, proč jí publikum nesnáší. V tu chvíli se zaseknu a udělá se mi knedlík v krku. Bílé vlasy, drobná postava, málo démonických rysů. Styl boje, rychlost... Okamžitě zastavím svůj úder, naštěstí jsem jí drápy zabodl jen asi na pár milimetrů do těla. Ihned je vytáhnu, zatnu zuby a s velkou nechutí s ní prudce praštím o zem. Okamžitě k ní přiskočím. Snažil jsem se jí omráčit. Nemohl jsem však nic říct, aby to nebylo podezřelé, kdybychom najednou přestali bojovat. Muselo to být věrohodné. Věděl jsem, že je možné, aby si výherci vzali poražené jako své hračky, zvláště, když bojoval muž proti ženě.... A to jsem přesně hodlal udělat.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 23:52

    Okamžitě jsem chytila jeho krk, ale zlomit mu vaz se mi nepodařilo. Ihned mě chytil za zápěstí, jeho velké ruce sevřely ty mé jakoby nic. Snažila jsem se s ním chvíli přít,ale byl silný a já jsem v sobě neměla dost krve, abych mu mohla oponovat déle než minutu, kdy mě opustili síly a razantně jsem stisk uvolnila, jenže to už jsem ucítila jak mi něco silného svírá krk. Stáhl si mě ze zad, rukama jsem sjela po jeho zádech ve snaze se někde zachytit, ale akorát jsem přejela přes kůži na jeho zádech, která nesla dvě opravdu škaredé rány. Znovu se zamračím, ale teď jsem se ocitla v bezradné situaci. Okamžitě jsem vysřelila rukama ke krku, ve snaze se z toho sevření dostat, nebo pod něj dostal alespoň část prstů, jenže marně. Za chvíli jsem se začala dusit a hodně rychle mě opouštěla síla i touha se mu bránit. Kdybych neměla pásku před očima, věřila bych tomu že svět okolo mě potemněl. Mohla jsem akorát ucítit pár slz, které se mi skutálely po tváři. Zabije mě. Zabije mě někdo, o kom ani nevím jak vypadá, bez lítosti a jediného slova. Párkrát jsem sebou ještě zaškubala, než mě opustila vůle a začala jsem pomalu upadat do bezvědomí. Slyšela jsem hlasité pokřiky démonl, kteří ho žádali o to aby mě zabil. Už ani nevím co se stalo v následujících pár sekundách. Malátně jsem letěla vzduchem, než jsem sebou praštila o zem a ztratila pojem o orientaci. Hlasitý aplaus démonů mi zamezil v tom jakkoli vyhledat nebo zaregistrovat přítomnost protivníka. Uvědomím si že je u mě až ve chvíli, co se jeho těžká kopyta zaboří do země dost blízko u mě abych to jen tak tak zaslechla. V zoufalé snaze o svou záchranu, jsem se ho akorát tak pokusila kopnout, nic víc.


    Naposledy upravil Ireth Mercer dne 2/2/2018, 00:30, celkově upraveno 1 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 00:00

    Neunikly mi slzy v jejích očích, ztěžka polknu a připravím se na to, že jí budu muset ještě ublížit, aby to vypadalo věrohodně. Zůstane ležet na zemi a když k ní přiskočím, pokusí se mě kopnout. Její slabé kopnut se mnou však ani nehne a jednou rychlo a prudkou ranou do zátylku ji omráčím. Obecenstvo začne tleskat a řvát, abych ji konečně zabil. Tiše zavrčím a zvednu Ireth do náruče. Tedy nebyl jsem si pořád jistý, jestli je to ona, ale teď už jsem si tím byl celkem jistý.
    "Ještě dýchá," ozve se mi za zády jeden z démonů, který to tady měl na starost. Podívám se na něj s výrazem bez emocí a rozejdu se zpátky ke své cele.
    "Nehodlám ženskou jen tak zabít, mám pro ni jiná využití," odpovím chladně a koutkem oka zahlédnu jeho chápavý úsměv. Každé slovo té věty se mi nehorázně příčilo, ale musel jsem to říct, aby nepojali podezření. Přitisknu Ireth ještě blíž k sobě a vydám se do svého 'pokoje' neboli vězení. Bohužel přijde jeden z démonů ovládajících magii, aby pomocí magie ještě víc snížil sílu Ireth, ale na druhou stranu se mi ho podaří přesvědčit, aby odstranil magii z pásky přes oči, abych jí ji mohl sundat. Jakmile jsme byli sami, ošetřím jí rány a přitulím se k ní na posteli. Doufal jsem, že se brzy probere. Prozatím jsem byl šťastný, že je v pořádku a mám ji u sebe, i když místo na kterém jsme byli se mi vůbec nelíbilo.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 00:13

    Hned první co jsem postřehla byla obrovksá bolest v celém těle, svaly na celém tele protestovaly proti jakémukoli pohybu, ale i tak jsem se zděšeně chtěla posadit, což jsem nejspíše dělat neměla a to hned ze dvou důvodů. Moje břicho... díky kterému jsem zaúpěla bolestí a světlu, které me oslepilo tak moc, že jsem zase dolehla do postele, nehledě na to kde jsem vůbec byla. Bolest mě dost jasně přesvědčila o tom že žiji, což bylo zvláštní, neměla bych. Rychle jsem zavřela oči a neodvažovala jsem se je otevřít, poplašeně sáhnu na krk a uvědomím si, že na nich mám stále přivěsek, bez kterého by mě slunce popálilo. Bylo schovaný pod delším rolákem a tak jsem si oddechla. Nakonec jsem oči přeci jenom otevřela a snažila se přivyknout na světlo, i kdžy jsem okolí měla lehce rozmazané. Poplašeně sebou začnu šít až ve chvíli,kdy si uvědomím že cítím něčí teplo vedle sebe.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 00:18

    Během čekání se mi podaří usnout a probudí mě až prudký pohyb vedle mě. Okamžitě se usadím na posteli a rozhlédnu se po pokoji. Byli jsme tady sami. Začnu věnovat pozornost Ireth, která ležela na posteli se zavřenýma očima. Zkontroluje si přívěšek na krku. S povzdechem si opět lehnu vedle ní a jakmile sebou začne házet ze strany na stranu, obejmu ji kolem pasu a přitisknu k sobě.
    "Ireth... Klid, nic ti nehrozí, už je nenechám ti ublížit," řeknu konejšivým hlasem a pevněji ji stisknu. Díky démonské magii byla snad jen trochu silnější než člověk, ale i tak by si mohla sama ublížit.
    "Znovu si otevřeš rány, uklidni se. To jsem jen já," řeknu znovu potichu a stisk lehce povolím.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 00:26

    Něčí blízkost a ruce kolem pasu mě rozhodně neuklidní, spíše naopak polekají. Ještě více sebou škubnu, jenže mě cizí ruce sevřou ještě silěněji. Až  teď si uvědomím že na mě dotyčný vlastně mluví, a že mě dokonce oslovil jménem. Přestala jsem sebou házet a až po chvíli jsem si uvědomila komu onen hlas vlastně patří. Byl to Fen'lin. Ale... opatrně otevřu oči a když se mi konečně před očima zformuje zaostřený obličej mého démona, zůstanu na něj civět jako bych si právě myslelaže jsem po smrti. Nevěděla jsem co říci, lehce jsem rozevřela pusu, ale nic neříkala. Hleděla jsem na něj a potom pomalu zevdla ruce a ohmatala jeho obličej proto, abych se ujistila o tom, že je skutečný. "Fenne", vydechnu už klidněji a s jeho dovolením si lehnu na záda a natočím hlavu směrem k němu tak, abych mu viděla do obličeje. "Co se.. stalo? Já..."vypadne ze mě po chviličce.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 00:32

    Ještě chvíli sebou házela, po chvilce se však uklidní a zůstane nehnutě ležet. Pomaličku své nádherné, modré oči, ve kterých se okamžitě ztratím a na tváři se mi objeví úsměv. Jak mi chyběla! Dívala se na mě, jako by nevěřila vlastním očím a poté dokonce zvedne ruce, aby ohmatala můj obličej. Pohladím ji po tváři a poté vezmu pár pramínků jejích krátkých vlasů do ruky. Vydechne mé jméno a lehne si za záda. Byla zmatená, začne se mě ptát, co se stalo. Na chvíli uhnu pohledem stranou, než se zadívám na její ovázané břicho a vlastně všechny rány, které jsem jí způsobil.
    "Omlouvám se, v té aréně jsem tě nepoznal..." řeknu omluvně a posadím se vedle ní.
    "Výherce si může vzít poraženého jako svého.... "mazlíčka." Využil jsem toho, abych si tě mohl vzít k sobě. Omlouvám se, ale nemohl jsem ti tam nic říct. Nebyl jsem si jistý, jestli jsi to opravdu ty a kdyby pojali podezření... Nedopadlo by to dobře," vydechnu a prohrábnu si rukou vlasy, než znovu zadívám do očí Ireth a pousměji se.
    "Kdy jsi naposledy jedla?" zeptám se po chvilce, abych změnil téma.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 00:41

    Fen mi vysvětlil co se vlastně stalo a jak se věci měly. Přikývnu a pousměji se na nej. "Fenny, jen si to prosím nevyčítej, nemůžeš za to. Ani mě by ve snu nenapadlo že se něco takového může stát," odpovím cela upřímně a olíznu si suché rty. Posadil se a tak jsem se po chvilce posadila i já, abych vyhledala jeho rty a mohla ho krátce políbit. Odtáhnu se od něj a hned poté se mě zeptá kdy jsem naposledy jedla. "Už ani nevím," odpovím krátce a potom se rozhlédnu po okolí. Vypadalo to tu rozhodně přítulněji než u mě v cele a až teď si všimnu pásky, která ležela opodál. Pomalu se k ní natáhnu a sevřu ji v rukou, než se otočím na Fen'lina. "Jak jsi... ji sundal?" zeptám se zmateně a zadívám se do jeho krvavých očí, které jsem tolik milovala. Stačil jeden krátký pohled, abych se v nich zase ztratila. Nemohla jsem se dočkat až tohle všechno bude za námi, budeme sedět doma na gauči, popíjet čaj a užívat si ten klid a to nikým nerušené soukromí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 00:50

    Řekne mi, abych si to nevyčítal, jen si povzdechnu a zavrtím hlavou. Měl jsem ji poznat dřív, ale kdo by čekal, že tam bude? Měli jsme vážně pěknou smůlu, nejdřív mě chytí a když se konečně málem dostaneme k Neaře a domů, zajmou nás... Chtěl jsem začít hlasitě nadávat, v tu chvíli však ucítím rty Ireth na těch svých a na všechno zapomenu. Polibek ji začnu oplácet a znovu si uvědomím, jak moc mi chyběla. Odtáhne se ode mě s tím, že už ani neví, kdy naposledy jedla. Povzdechnu si a chci něco navrhnout, když se mě zeptá, jak jsem ji sundal. Nechápavě se na ni podívám a až po chvilce mi dojde, že myslí pásku.
    "Donutil jsem k tomu toho démona, který požívá magii k omezení schopností," odpovím a pousměji se.
    "Každopádně měla by ses nakrmit, krev mi ale pro tebe nedají..." řeknu zamyšleně a nakloním hlavu na stranu. Mohla se napít té mé, za pár hodin bych ani nepoznal, že jsem o trochu krve přišel.
    "Vím, že se ti to líbit nebude, ale nic jiného mě právě nenapadá...." řeknu nakonec a zadívám se na ni. Poté si to však rychle rozmyslím. Dokáže přeci vidět moje vzpomínky a rozhodně jsem nechtěl, aby viděla všechno, co mi udělal Mephistopheles.
    "Na druhou stranu možná něco jiného vymyslím..." dodám urychleně a rozhlédnu se po místnosti.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 01:02

    Sledovala jsem ho, vysvětlil mi že přesdvědčil jednoho z démonů a tak jsme přikývla a akorát se k němu přitulila. Navrhl, že bych si mohla vzáít trochu jeho krve. Souhlasila bych, ale sama jsem si všimla že ani jemu to není příjemné. "Můžu se napít a potlačit to," odpovím a pousměji se na něj v momentě, kdy se otočí někam do místnosti. Dříve než si to rozmyslím jak já tak i on, se natáhnu k jeho krku a opatrně se do něj zakousnu. Okamžitě potlačím vzpomínky, které se mi chěly promítnout a když se mi to podaři, jenom zavču oči a přitáhnu si ho k sobě. Napila jsem se tak akorát a ihned jsem cítila jak se mi rány zacelují, než jsem se od něj odtáhla a olízla si zakrvácené rty. Nevinně jsem se usmála a kdybych neměla v ústěch pachuť jeho krve, políbila bych ho. Vždycky mě tolik fascinovala, že jsem se divila tomu, že se od něj dokážu odlepit. Říci že byl tak chutný... znělo divně, dokonce i jakomyšlenka v mojí hlavě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 01:09

    Stále jsem seděl k Ireth zády a díval se se zamyšleným výrazem někam před sebe, když mi sdělí, že vzpomínky může potlačit. Než stačím cokoliv udělat, nebo říct, zakousne se mi do krku. Na chviličku ztuhnu, hned se však uvolním a nakloním hlavu na stranu, aby měla lepší přístup k mé krvi. Měla mou plnou důvěru, takže mě ani nenapadlo, že by se mi mohlo cokoliv stát. Jakmile se odtáhne, otočím se na ni a promnu si krk v místě kousance. Její rudé rty od krve byly v kontrastu se světle modrýma očima. Vypadala úchvatně. Přitáhnu si ji blíž a políbím na rty, přičemž se snažím ignorovat železnou pachuť mé vlastní krve. Jakmile se od ní odtáhnu, trochu se zašklebím, ale spíše na odlehčení naší situace, než že by mi má krev vadila. Hned na to se usměji a svalím se na postel. Sebou stáhnu i Ireth, která teď ležela na mém holém hrudníku a omotám jí ruce kolem pasu, aby mi nemohla utéct.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 01:24

    Usmála jsem se trochu nevinně a doufala jsem že mě za mou troufalost neokřikne. Ano, nezeptala jsem se hopřímo, protože by nesouhlasil a tak jsem to rpostě udělala. Překvapí mě ale, když se sám natáhne k mým rtům a políbí mě. Rozhodně jsem neměla nic proti, spíše naopak, jeho rty jsem si vychutnala a jehce po jejich krajích přejela zoubky, než si mě stáhl k sobě a já se ocitla na jeho hrudníku. Omotal mi ruce kolem pasu a já se tomu musela zasmát. Chvíli jsem se koukala do jeho nádherných očí, než jsem jeho tělo objala rukama a položila si na něj pohodlně i hlavu. "Všechny ty příběhy o promítnutí celého života na konci sil, jsou jenom keci," vydechnu jenom tak a ani jsem sama netušila proč. Byli jsme tady zavřeni a já se znovu musela vrátit k tomu co předtím říkal. "Ještě že jsem dobrá herečka, abych ti mohla zahrát tvého mazlíčka," ušklíbnu se nad tou představou a rolí, kerou by vůči měl a nakonec se jenom zakřením a pohodlně se na něm uvelebím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 01:29

    Pohodlně se na mě uvelebí a po chvilce ticha řekne, že promítnutí celého života na pokraji sil jsou jen kecy. Lehce se zamračím a zadívám se na ni.
    "Tak nad čím jsi přemýšlela?" zeptám se potichu, jakmile však začne přemýšlet nad novou 'hereckou rolí,' rozesměji se a souhlasně přikývnu.
    "To se určitě bude hodit," zasměji se a poté se mi na tváři objeví úšklebek.
    "Víš... Ale ne všechno musíme jen hrát..." zašeptám a začnu rukama bloudit po jejím těle. Nebylo to nejvhodnější místo a nejvhodnější doba ale... Momentálně mi to bylo jedno, měl jsem ji zpátky, oba jsme byli víceméně nezranění a měli jsme alespoň na nějakou dobu klid.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 01:46

    Usmívala jsem se od ucha k uchu a měla zavřené oči, alepsoň do doby, než mi položil otázku, kterou jsem zcela zazdila s tím, co řekl hned poté. Měl pravdu a já bych trochu rozpýtlení také uvítala, proto jsem nic nenamítala a nechala jsem jeho ruce bloudit po mém těle. Obvazy které jsem měla na sobě jsem si už mohla sundat a tak jsem to udělala spolu s veškerým oblečením, které pokrývalo mé tělo. Při sudnávání věcí jsem se posadila a zadívala do jeho nádherných očí, než jsem se k němu natáhla pro něžný polibek, ze kterého jsem po chviličce udělala vášnivou hru o dominanci. Spokojeně jsem mu položila ruce na klíční kosti a v dalších mnohem hlubších polibcích jsem se mu rozhodla zcela oddat a tak jsem se posléze začala věnovat jeho tělu, tak jako on mě po celou dobu. Pro dnešní večer jsem byla opět jenom jeho. On to potřeboval a já to chtěla taky. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 01:54

    Nic nenamítala a tak jsem dál rukama bloudil po jejím těle, najednou se však posadí a začne si sundávat jak obvazy, tak všechny věci. Jen jsem ji sledoval a prohlížel si každou křivku jejího těla, kterou mi postupně odhalila. Zadívá se mi do očí a jakmile na sobě nic nemá, natáhne se pro něžný polibek, který se brzy změní ve vášnivý boj o nadvládu. Se zavrčením ji pevně uchopím za boky a uvězním ji pod svým tělem s šibalským úsměvem na tváři. Myslím, že si v brzké době ani jeden z nás neodpočine...

    Ležel jsem na zádech vedle Ireth a obklopovala nás temnota, na těle jsem měl stále kapky potu a zhluboka jsem oddechoval po našich předchozích aktivitách. Jednou rukou jsem k sobě Ireth tiskl a bezmyšlenkovitě ji hladil po zádech. Byl jsem rád za tento únik od reality, který mi za tu dobu odloučení chyběl. Ušklíbnu se a dám Ireth pusu do vlasů, než se přetočím na bok čelem k ní, abych na ni lépe viděl.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 02:03

    Do svého deníčku se seznamen sexuálních zkušeností jsem si mohla připsat další věc.... Tedy to bych si nějaký deníček sexuálních zkušeností musela vést. Nad touhle myšlenkou se ušklíbnu. Ležela jsem zády opřená o svého démona a poslouchala jeho dech, který mě tolik ukllidňoval, stejně tak jako jeho blízkost. S polivkem do vlasů se na mě otočí aby byl čelem k tomu mému a já se tak mohla kochat jak jeho tělem, tak tváří a očima, které mě teď pečlivě a úlevně pozorovaly.
    "Tohle všechno mi tak neskutečně chybělo, tvoje blízkost, tlukot srdce, teplo těla, vůně, prostě všechno," přiznám a natáhnu ruku k jeho tváři, po které ho pohladím, než rukou sjedu k jeho hrudníku a tam ji nechám položenou. Démon předemnou, pro mě znamenal všechno a já za to všechno byla neskutečně šťastná. Rozhodně jsem se toho nehodlala vzdát.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 2/2/2018, 02:07

    Usměji se, taky mi nehorázně chyběla, už jen její blízkost byla tak uklidňující a cítil jsem se mnohem lépe. Natáhnu se pro polibek a potom si opřu čelo o to její.
    "Taky jsi mi chyběla..." vydechnu, než se trochu odtáhnu, abych ji mohl pozorovat.
    "Ale už se nemůžu dočkat, až budeme doma prostě sedět u televize, něco popíjet a užívat si klidu. Na tohle jsem už moc starý," zamračím se a povzdechnu si. Vážně jsem se nemohl dočkat, až vypadneme z podsvětí a už sem nikdy v životě nepůjdu. Zůstaneme s Ireth a budeme žít normální život. Tedy alespoň tak normální, jak jen to jde ve vztahu upíra a démona.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 9 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 20/5/2024, 16:39