Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 02:21

    Zhluboka jsem se nadechla a konečně se přestala smát. Nakonec se uklidním a pomalu rozejdu za Fen'linem, který mě tak nějak zvláštně pozoroval. Musel to být pro něj šok, dostat se na takovéto místo, ačkoli není prvním démonem, který nebe navštívil... a objevit se znovu na této louce s jedním... mi vracelo ty nejhezčí vzpomínky co jsem měla. S úsměvem se u něj zastavím, když mi položí otázku.
    "Nebe se za staletí hodně změnilo, už není tak čisté jako kdysi. A já nejsem zrovna ta, která by věřila že všechno temné musí zemřít," vydechnu a na chvíli se ohlédnu okolo. Na zelenou louku, stromy, všechnotu bylo tak jiné, tak pohádkové a tak se natáhnu k jedné z květin, kterou trhnu a chvíli se na ni vesvédlani dívám.
    "Jsou chvíle, kdy si přeji aby tady zapadlo slunce a už nikdy nevylezlo," šeptnu tiše a nakonec květinu vdlani sevřu a rozmačkám.
    "Navíc mi hrozně připomínáš muže... kterého jsem milovala," pousměji se a pak mi dojde co jsem řekla ajak blbě to vyznělo. Okamžitě zčervená a doslova ztuhnu na místě, než natáhnu ruce před sebe a několikrát jimi panicky zatřesu ve vzduchu.
    "T-tedy nechtěla sem a-aby to vyznělo tak blbě. Ne že by ses mi líbil, t-to ne. Tedy ne že bys nebyl pěkný ale... máš Ireth a ... jen- prostě, prostě... ach bože!" zakleju a nakonec se konečně nadechnu a zalapám po dechu.
    "Chci říci, že jsi mu podobný, tedy... jistě že ano, jsi démon a... obětavý, schopný," vydechnu a nakonec sebou praštím do trávy, kde zůstanu ležet. *Casselio... ty jsi vážně... nemožná,* pomyslím si a když se uklidním, nakonec se postavím a zajedu si rukama do vlasů.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 10:29

    Sdělí mi, že se nebe za staletí hodně změnilo a není už tak čisté, jako kdysi. Také řekne, že nevěří, že by všechno temné mělo zemřít.
    "Tak to jsi jedna z mála, pokaždé, když jsem na jednoho z vás narazil, neptal se, nezastavil, prostě zaútočil. Vždy mě zajímalo, jakými nesmysly své mladé bojovníky krmíte, že se tak hrnou na smrt," odfrknu si. Když však Casselia řekne, že jí připomínám muže, kterého milovala, překvapeně se na ni podívám. Bylo těžké uvěřit, že by se anděl zamiloval do démona. Hned na to začne však panikařit a u toho koktat. Chvíli ji sleduji, než se hlasitě rozesměji na celé kolo a chvilku mi trvá, než se uklidním.
    "To zní jako zajímavý příběh," zasměji se a potom mě napadne další otázka, nad kterou jsem už trochu přemýšlel.
    "Kolik ti je vlastně let?" zeptám se jí zvědavě. Na mě působila velmi mladě, ale zdání může klamat.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 10:45

    Nervózně jsem ho pozorovala a zastyděla se za sebe, dokonce jsem cítila jak mě štípou tváře a tak si jenom povzdechnu. Čekala jsem cokoli, ale to že se hlasitě rozesměje na celé okolí.. opravdu ne. Párkrát zamrkám a lehce se pousměji, zprvu trochu křečovitě, ale nakonec se s ním rozesměji a přikývnu na vše, co říkal.
    "To ano, je to ale už padesát let zpátky a není zrovna nejšťastnější, ikdyž ty vzpomínky mi za to stojí," ussměji se a když se mě zeptá, kolik mi je... zamyslím se.
    "No osmdesát tři, myslím," dodám a opravdu se počtem na prstech ujistím, jestli tomu tak je. Potom si vzpomenu na to, co říkal úplně jako první, než chytil záchvat smíchu a zamyslím se nad tím.
    "Je nás víc co si tohle myslí, ale většina svatých andělů... jsou mnohem starší a změny nevítají zrovna dvakrát nejlépe," obeznámím ho tak krátce a nakonec se pousměji.
    "Děkuji, že mě... nesoudíš," vypadne ze mě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 10:53

    Nakonec se také rozesměje a vypadalo to, že všechen její stud a panika je pryč. Nakonec poznamená, že je zajímavý, ale ne zrovna šťastný příběh, ale vzpomínky ji za to stojí. Jen přikývnu a okamžitě s vzpomenu na Alexe... Když zemřel, měl jsem to podobně. Bolelo to, ale všechny vzpomínky za to stály a za nic bych to nevyměnil. Byl jsem tak rád, že byl v pořádku, i když jsem pořád pořádně nechápal, jak vstal z mrtvých. Casselie dokonce na prstech vypočítá, kolik jí je a potvrdí se mi, že je opravdu mladá. Začne mluvit o tom, že staří andělé těžko přijímají změny a až po chvilce mi dojde, že mluví o tom, co jsem říkal před mým menším záchvatem smíchu.
    "Jen hlupák by soudil někoho, koho nezná," odpovím s pokrčením ramen a rozhlédnu se okolo.
    "Každopádně, měli bychom vyrazit, vůbec se mi nelíbí, že je Ireth ve spárech toho kreténa," zavrčím a moje dobrá nálada je rázem fuč.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 11:02

    Poslouchala jsem ho a nakonec přikývla. Měl pravdu, měli bychom vyrazit, proto se na něj zadívám a pak se zamyslím. Bylo to odsud docela daleko průchod přes nebesa byl s cizincem docela problém.
    "Bílá magie je tu bohužel všude, jsou z ní tvořené přeskakovací portály, mosty, všechno... proto asi půjdeme raději po svých a když bude potřeba, přeletíme jako předtím. Jo a za tamto se omlouvám," zasměji se a zdálo se že je atmosféra mezi námi o něco lepší, než na začátku.Bylo to dobře, museli jsme spolupracovat a tohle bylo pohodlnější, než aby mi vztekle vrčel za zády. Kromě toho mi teď přišel jistý a o to větší jistotu jsem měla, že do toho opravdu chci jít. Nakonec vyrazím po louce vpřed a dlouze se protáhnu.
    "Nejprve zajdeme ke mě dochatky, vezmu si nějaké věci a vybavím se pro případ, navíc tě budu muset navléct do něčeho, co není jako pěst na oko..." dodám a pokračuji dál, než se dostaneme ke kraji listnatého lesa.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 11:15

    Popíše mi, jak to vypadá v nebi a při představě dalšího portálu se mi trochu zvedne žaludek. Nebyl by to až takový problém, kdyby všude nebyla ta pitomá bílá magie... Ale co jsem čekal v nebi, že ano... Z myšlenky létání jsem taky nebyl moc nadšený, přestože se omluví za to, jak se mnou už dvakrát hodila o zem.
    "To nic, nejsem zrovna nejlehčí a..." *bylo by to snazší, kdybych mě i já svá křídla,* pomyslím si a nakonec si povzdechnu a začnu se raději soustředit na své okolí. Chtěla se stavit k sobě domů, posbírat pár věcí a dát i něco mě, přikývnu a jakmile dojdeme k listnatému lesu, rozhlédnu se okolo.
    "Em... vy tady v lesích asi nemáte bestie, které se vás snaží zabít, že ano?" zeptám se a trochu nedůvěřivě se podívám do lesa, který byl krásně prosvícený a působil bezpečným dojmem.
    "Je tady ještě něco, co bych měl vědět o Homulily, nebo o tvých přátelích? Na co si tady v nebo dávat pozor a tak?" zeptám se jí ještě.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 11:32

    Pozorně jsem se zadívala do lesa a chtěla jsem vykročit vpřed, když v tom se ozval Fen'lin a tak jsem se na něj obrátila.
    "To ano, ale kdybych byla zkušenější, nestávalo by se mi to," povzdechnu si a nakonec jenom párkrát zamrkám a ohlédnuse do lesa. Když pronese větu o tom, že tu nemáme žádné bestie, které by na nás útočily, ušklíbnu se a chytím ho za ruku, čímž se rozejdu do lesa zrovna v momentě, kdy nám nad hlavou proletí Árgius.
    "Ne," ušklíbnu se a hodím rameny jakoby se právě nic nestalo a nic jsme neviděli. Naopak jsem byla ráda, že jsme se stačili schovat mezi koruny stromů a tak jsem ho pustila. Pomalu jsem se rozešla dál a doufala že se mnou sorvná krok.
    "Ano. Něco tu vlastně je... K rituálu se musí obstarat květy ze specifické rostliny, která má rudé okvětní lístky... mylsím, že se jí říká Pandora. Roste jenom na dvou místech, jedno je tady na nebi a druhé... neuvěříš ale v podsvětí. Rostlina je důležitou součástí rituálu. Pokud se dokončí, pohltí totiž vešekerou magii souzeného a zničí ji. Také musí být slunce s měsícem v rovině, což se stává jenom jendou za rok. A také je k tomu potřeba určitý druh drahokamu, který se vkládá přímo do pillory. Bez těchto věcí není jejich moc kompletní. Naše jediná šance, je ten kámen od pillory oddělit, bez něj nezmůžou nic," vysvětlým a doufám že to pochopil, protože i já sama jsem se v tom na chvíli zamotala.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 11:38

    Po zemi se mihne obrovský stín a tak zvednu hlavu a podívám se na obrovského draka, který nám proletěl nad hlavami. Casselie dělala, jako by nic neviděla, ale i tak mě stáhla pod koruny stromů, aby nás ta věc neviděla.
    "Ne?" odpovím a ironie z mého hlasu doslova sršela. S tím... Jsem bojovat nechtěl. Už jen představa, že bojuji s tak obrovskou věcí, která má ještě větší zásoby bílé magie mi naháněla husí kůži. Ano, měl bych výhodu temné magie, která by byla velmi účinná, ale to samé platilo i pro mě a bílou magii. Nechtěl jsem zkoušet, co všechno mé tělo vydrží. Začne mi vykládat o rituálu a co všechno je k němu potřeba, zamyšleně přikývnu a zadívám se někam před sebe do prázdna.
    "Mají už tu květinu? Pokud v nebi roste jen na jednom místě, můžeme jim zabráním v jejím získání, oslabit je, nebo budeš mít šanci si s nimi promluvit a třeba je přesvědčit, že nedělají správnou věc," zeptám se jí. Přestože jsem chtěl jít rovnou za Ireth, netušil jsem, kolik jich je a jak jsou silní, neměl bych spěchat.
    "Kolik jich vlastně vůbec je?" zeptám se po chvilce. Potřeboval jsem vědět, jak moc velkou mám šanci, pokud budu bojovat proti všem naráz.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 11:48

    "Ta... květina je v podstatě strom," vypadne ze mě nakonec a povzdechnu si. "Hele... všechno tady v nebijestrašně složité, nechtěj po mě, abych ti vysvěltlovala úplně všechno, nejenom že na to nemáme čas ale je toho strašně moc," povzdechnu si a nakonec jenom přikývnu. Po cestě se dámdo vysvětlování. Andělů tam bylo nejspíše kolem deseti, ale určitě tam bude mít i své přívržence. Nebo jsem si to alespoň myslela, přece by nebyl obklopený jenom anděli...
    "Ten strom nezničíme, nejde to, dokáže to jenom jediná osoba v nebi a ta by to nikdy neudělala," povzdechnu si a nervózně si utoho zkousnu ret.
    "Moje... matka," vypadne ze mě po chviličce a tak sejenom zasměji a nakonec se pokračuji dál, až v dálce zahlédnu mě tak dobře známou chatku. Byla jsem ráda, že jsme prozatím na nikoho nenarazili, proto jsem si oddechla.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 11:53

    Z květiny se vyklube strom a já se zamyslím nad tím, co mě tady proboha ještě čeká. Povzdechnu si a musím s ní souhlasit, opravdu tady všechno znělo tak komplikovaně. Začne mi vysvětlovat nejrůznější věci a tak jen poslouchám a snažím se si toho co nejvíce zapamatovat. Mohlo by se to hodit. Nakonec mi sdělí, že ten strom dokáže zničit jen jediná osoba, její matka, která by to nikdy neudělala.
    "Hádám, že tvá matka je v nebi hodně známá a silná... Kdo je to?" zeptám se a podívám se na chatku před námi. Byla relativně malá, ale vypadala útulně. Vydám se za Casselií dovnitř a začnu se rozhlížet okolo. Uvnitř byla bílá magie cítit o trochu více, ale už mi nedělal takové problémy, začal jsem si zvykat. Jen jsem se vážně netěšil na nevyhnutelné setkání s andělskými svatými grály. Jen si povzdechnu a tiše poděkuji, že se bude bojovat i proti upírům, to si určitě vychutnám. Hlavně zabíjení toho parchanta, který neustále ubližuje Ireth.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 12:01

    "Královská slepice," zavrčím nasupeně když vejdeme ke mě do chatky a prvníco udělám bylo to, že jsem vtrhla do ledničky a napsala jsem se vším možným co jsem našla. Měla jsem šílený hlad! Nakonec se obrátím na Fen'lina a lehce se pousměji.
    "Vím že tě to bude omezovat v pohybu,ale byla bych ráda kdyby sis do doby co budeme v nebi oblékl... brnění. Nebo alespoň dokud nebudeme na místě. Ostatni by se zbytečně ptali a takhle můlžu alepsoň říci, že jsi jeden z mých strážných. Navíc by jim teď bylodivné že neukazuješ svá křídla, ale když budeš mít na sobě brnění, nikdo se nebude chtít přesvědčovat," vysvětlím a potom se zadívám na stůl vedle.
    "Díky tomu brnění tě budu moci dostat blízko," šeptnu a pousměji se. Opravdu to vracelo vzpomínky...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 12:17

    Naštvaně zavrčí, že je její matka královská slepice, což mě donutí k úsměvu, jen nad tím pobaveně zavrtím hlavou a potom nevěřícně sleduji, jak do sebe cpe snad všechno, co najde.
    "Bude ti špatně..." poznamenám jen tak mimochodem a posadím se naproti ní ke stolu. V momentě, kdy řekne, že chce, abych na sobě měl brnění mi úsměv na tváři zamrzne a opřu si hlavu o stůl. Nesnášel jsem takové věci, moc mě omezovaly a nehodily se k mému stylu boje, ale dostane mě to blíž k Ireth a to je to hlavní.
    "Fajn... Nějak to přežiju," povzdechnu si a tiše doufám, že nějaké má doma a nebudeme ho muset ještě shánět. Hrát si na jejího strážce mi nedělalo vůbec problém, byl jsem na tuto úlohu zvyklý, ještě když jsem byl v armádě v podsvětí. Byl to celkem dost častý úkol.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 12:31

    Ignoruji jeho poznámku o tom, že mi bude špatně a dojím poslední zbytky jídla co jsem měla v ruce. Nakonec odběhnu do pokoje a vrátím se s čásmi brnění. Chvíli mi trvalo než jsem ho tu donesla celé, ale přeci jen. Viděla jsem jak z toho nenívůbec nadšený, ale byla to jedna z nejlogičtějších věcí, tedy alespoň ta jediná co mi přišla logická. Kromě toho to fungovalo i předtím, proč by to nefungovalo teď? Na malý moment zavřu oči a potom se zhluboka nadechnu, rozdělám na stole mapu a vezmu si do ruky fixku. Pokynu Fen'linovi aby dával pozor a vyznačím jisté body na mapě. Jeden, kde jsme byli teď, poté místa kterým se musíme vyhnout, místa která musíme projít a nakonec vyznačím i místo, kam směřujeme. Bylo to... daleko ale věřila jsem tomu, že se nám to podaří. Nebo jsem v to alespoň doufala...
    "Hlavně nemluv, ať potkáme kohokoli, mluvení nechej na mě," řeknu poměrně naléhavě a zadívám se na něj. Ihned jsem přemýšlela že bude nejlepší vyrazit v noci, protože nebudeme tak nápadní a věci se budou domlouvat s ostatníma lépe, když budou v jendotném počtu a ne v množném, jak tomu bývá přes den.
    "A... abych se přiznala, v plánování nejsem vůbec dobrá, to už jsem...dá se říci lepším letcem," řeknu dost nejistě a nervózně smotám mapu, kterou schovám do batohu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 12:44

    Dojí jídlo a odběhne do vedlejší místnosti, ze které se za chvilku vrátí s brněním. Jakmile ho uvidím, zblednu a doslova praštím hlavou o stůl.
    "To si děláš srandu..." zamručím zoufale, ale pak začnu dávat pozor, když vytáhne mapu a zaznačí mi několik míst. Měl jsem bradu opřenou o stůl a snažil se si celou mapu zapamatovat. Upozorní mě, ať mluvení nechám na ni a že není dobrá v plánování. S povzdechem se narovnám a na chvíli se na ni zadívám.
    "Možná bude nejlepší, když se zase připojíš k té jeho skupině... Pokud tedy neví, že jsi je 'zradila.' Své zmizení můžeš vysvětlit tím, že si tě zavolala tvá matka, což také vysvětlí mou přítomnost. Dostane nás to hodně blízko a s... Tamtou věcí... Nebudou mít šanci mě poznat," řeknu s povzdechem, poté se zadívám na brnění a hned na to na Casselii.
    "Budeš mi s tím muset pomoct," zamručím, poté se postavím na nohy a začnu si sundávat věci. Tričko a kalhoty přehodím přes židli a zůstanu stát jen ve spodním prádle, než se natáhnu pro dlouhou modrou látku, která se očividně dávala pod brnění a vypadala jako dlouhý hábit. Zašklebím se a začnu se navlékat do toho hrozného brnění.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 12:53

    "Promiň, ale tohle je královské brnění a nic lepšího nemám," povzdechnu si když praští hlavou do stolu a naznačí mi, že mudo toho budu muset pomoci. Přikývnu a jakmile si začne sundávat oblečení...O můj bože... Ó můj BOŽE! Okamžitě zrudnu a otočím se stranou. Chvíli jenom tak hledím mimo a snažím se nabrat do plic trochu vzduchu, než se vzpamatuji. Když se tak stane, pomalu se vrátím pohledem k němu a neubráním se tomu, abych si neprohlédla celé jeho tělo. Všimla jsem si mnoha ran, které vypadaly ošklivě. Mnoho jizev a ani jsem nedokázala pomyslet na to, čím vším jsi musel projít. Vypadal jako kdyby prošel... ani jsem nevěděla k čemu to lze přirovnat. Akorát se zamračím a natáhnu se pro kus brnění.
    "Ty musíš mít asi hodně těžký život co?" hlesnu trochu sklesle a když jsme tak blízko, přejedu mulehce rukou přes jednu hlubokou jizvu na zádech.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 13:01

    Omluví se mi, že nic lepšího nemá, to brnění bylo hrozné a jistě mě bude omezovat v pohybu, zároveň však dokonale skryje moji identitu. Jen zavrtím hlavou a raději začnu vymýšlet, jak se do něj nasoukat. Otočím se na Casselii, která se ale dívala jinam a tak se jen ušklíbnu a otočím se k ní zády. Zaslechnu tiché kroky a poté šramot brnění, než poznamená, že musím mít těžký život.
    "Dárek od mého otce," povzdechnu si a v tu chvíli se Casselia dotkne jizvy na zádech po mých křídlech. Instinktivně se prudce otočím a chytím ji za předloktí, zatímco zavrčím. Hned si to však uvědomím, pustím ji a ustoupím o krok dozadu.
    "Promiň, ta jizva je po mých křídlech... Pořád je to citlivé místo i v lidské podobě," povzdechnu si a raději se v tichosti navleču do brnění. Jen helmu nechám zatím ležet na stole. Začnu zkoušet, jak moc se v brnění mohu pohybovat a poté se zadívám na své ruce. S tím brněním nebudu moct používat svou zbraň...
    "Uh, máš i nějakou zbraň? S tímhle jaksi nemohu tu svou použít," povzdechnu si.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 13:08

    Když jsem se dotkla jeho jizvy, prudce se otočil a se zavrčením mě chytil za předloktí. Okamžitě jsem sebou škubla a v tu chvíli jsem měla pocit, že mi srdce vyskočilo až do krku. A i po tom co mě pustil a omluvil se, jsem potřebovala trochu prostoru abych se vzpamatovala. Nakonec si povzdechnu, byla to moje hloupost a tak mu pomůžu nasoukat se do brnění.
    "A já si myslela že mě otec týrá, když mě na týdny zavírá do pokoje," povzdechnu si a potom se mě zeptá, zda nemám nějakou zbraň. Přikývnu a dojdu do pokoje, kde vezmu velký obouruční meč a donesu mu jej. Když si jej ode mě vezme, poodstoupím dozadu a opatrně si promnu oči.
    "Dobře, tohle nebyl dobrý nápad. Už teď z tebe začínám mít strach," přiznám se a znovu si jej přeměřím pohledem. V tom brnění vypadal ještě o něco větší než normálně a také o dost mohutněji. Rozhodně bych nechtěla proti něčemu takovému stát a tušila jsem, žesi to každý první rozmyslí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 13:14

    Byl jsem jí vděčný za pomoc s oblékáním brnění a nakonec musím uznat, že to nebylo až tak hrozné, jak jsem si představoval. Bylo hodně nepříjemné, ale myslel jsem, že to bude horší. Povzdechnu si, když poznamená, že si myslela, že ji otec týrá, když ji na týdny zavírá do pokoje a ušklíbnu se nad tím.
    "No, Mephistopheles není zrovna znám pro svou otcovskou lásku," zasměji se, ale z mého hlasu sršela spíš nenávist, než humor. Donese mi velký, obouruční meč, které byl skoro stejně velký jako já a tak si jej od ní vezmu a prohlédnu si ho. Byla to skvěle ukovaná zbraň. Pousměji se a upevním si ho na zádech zrovna ve chvíli, kdy poznamená, že to nebyl dobrý nápad a že ze mě začíná mít strach.
    "To bys neměla, když tě mám chránit," pousměji se a potom se natáhnu pro helmu, kterou si dám na hlavu a zadívám se na mou malou společnici.
    "Myslím, že můžeme vyrazit," poznamenám.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 13:28

    "No tak promiň! Řekla bych aby ses podíval do zrcadla, ale tak vysoké zrcadlo tu fakt nemám," zavrčím na něj nafučeně, ale nakonec se jenom zasměji a kdyžsi dá helmu a prohlásí že můžeme vyrazit, jenom zakroutím hlavou a dojdu se nachystat. Vzala jsem nám sebou batoh se zásobami a ještě pár dalšími potřebnými věcmi.
    Oba dva jsme nakonec vyrazili, jakmile se začalo stmívat a zastavili jsme se až nedaleko jednoho průchodu, do další části nebe. Vysvětlila jsem Fen'linovi, že i nebe je rozdělené hranicemi... dlouhými magickými stěnami, které se nedají přeletět a mají pouze tři vchody, z nichž všechny jsou hlídané a kontrolované. Dá se říci že tady je bezpečná zóna, kdežto za těmi dalšími je to už jenom horší a horší, stejně tak s bestiemi a jinými anděli.
    "Kdysi to bylývala jednotná země ale teď je tu až příliš pravidel," povzdechnu si a zadívám se magický průchod kousek před námi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 15:09

    Po jejích slovech jen zavrtím hlavou a zadívám se na ni skrz hledí přilbice. Byl to divný pocit, připadal jsem si jako šašek, ale zároveň to bylo skvělé krytí. Jakmile se setmí vyrazíme, v tichosti jsme kráčeli lesem, až narazíme na magickou hranici, vysvětlí mi, co jsou zač a jak se jde přes ně dostat. Byli jsme nedaleko jednoho z takových průchodů a já doufal, že projdeme bez větších potíží. Ještě mi sdělí, že nebe bývalo kdysi jednotnější, ale že teď existuje až příliš pravidel.
    "Ještě jedna taková maličkost... Vím, že nechceš, abych mluvil, ale i tak chci vědět, jak bych tě měl případně oslovovat," zeptám se jí potichu, jelikož jsme se blížili k průchodu a už z dálky jsem viděl jednoho ze stráží. Probojovat se by nebyl problém, i kdyby jich bylo víc, ale strhlo by to na nás nechtěnou pozornost.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 18:36

    Když se na mě zadívá s tím, že by rád věděl jak mě má oslovovat, zamyslím se a zahledímdo země. "Slečno myslím bude stačit," odpovím a potom se zhluboka nadechnu. Vůbec se mi nechtělo s nějakými anděli mluvit, ale tohle bylo na mě a musela jsem to zvládnout. Šlo tadyo mé přátelé, kteří v tom všem byli nevinně a jestli k tomu soudu dojde, věděla jsem že jim to rodiče nikdy neodpustí... a možná ani mě samotné. S povzechem se hrdě rozejdu k bráně a na chvíli se ohledná na Fen'lina. Slyšela jsem jak jehobrnění chrastí a pořád mi u toho cukaly koutky, nemohla jsem se vůbec soustředit! Nakonec siale odkašlu a zastavím se až u vchodu, kde stáli dva andělé.
    "Sečno Cassielo, matka jistě nebude nadš-" vydeche jeden z nich a prohlédne si mě i mého společníka. Okamžitě se pousměji, ale hned na to se můj pohled změní a rozejdu se mu římo naproti němu.
    "Uhni, potřebuji něco doručt k hradbám a spěchá to. Matka nebude nadšená, když zjistí že mě zdržoval jeden z jejich poddaných," řeknu přísně a sjedu ho suchým pohledem. Pořád stál na místě, ale vypadalo to ženeuhne, jenže najednou ustoupil do stran a přikývl.
    "Ten je tu se mnou, matčina pojistka," povzdechnu si neochotně když zabodne pohled do mého společníka, ale nakonec jej odbrátí stranou a jenom přikývne, nechá nás bez problému projít a tak se bez dalších keců rozejdu do portálu, která nás přenese na druhou stranu. Itam jsem se stále soustředila jenom na cestu vpřed, než jsme minuli stráže i z druhé strany a byli dostatečně daleko na to, abych mohla něco říci.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 18:44

    Měl jsem ji oslovovat jako slečnu, přikývnu a poté ji následuji k bráně, kde stáli dva andělé. Následoval jsem Casselii jako stín, připraven ji bránit před jakýmkoliv nebezpečím. Zastavím se kousek za ní, když začne mluvit s anděli a změřím si oba pohledem. Nakonec nás však bez problémů pustí a tak projdeme portálem na druhou stranu. I zdejší stráže se na nás otočí, ale naštěstí to již nijak nekomentují. Jakmile jsme dost daleko povzdechnu si a pootočím hlavu na Casselii. Byla dobrá herečka, v tomhle mi připomněla Ireth.
    "Snad to takhle dobře půjde i nadále," řeknu jí potichu a poté se znovu zaměřím na cestu před námi. Začínal jsem si na brnění zvykat, i na ten strašný chrastivý zvuk, který mi v tichu noci připadal snad ještě horší. Stále jsem si však nebyl jistý, jestli bych v něm byl schopen bojovat.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 18:50

    Nemohla jsem si pomoci ale v půlce cesty za hradbami jsem se začala nehoráýzně křenit a pokaždé jsem se lehce otočila přes rameno na společníka. Nakonec jsem se zastavila kousek od řeky která tady protékala a začnu se prohrabovat v batohu, když nedaleko od nás, zahlédnu propast nekonečna.
    "Vidíš tam tu propast? Musíme se dostat přes ní," povzdechnu si a nakonec začnu vybírat nejvhodnější místa na mapě. Možná by bylo nejlepší pořídit si koně ale... bude schopný v tom brnění vůbec jezdit? Opět mi zacukají koutky při té představě a tak se raději začnu soustředit na to, na co mám. Kdybych nám jen po cestě mohla zmobilizovat nějaké síly, jenže jsme na to prozatím byli sami a já si byla čím dál tím méně jistá,že se mi podaří přesvědčit i ostatní a na ten okamžik jsem se ani trochu netěšila...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 4/2/2018, 18:55

    Casselia se hrozně křenila a každou chvíli se otáčela na mě. Koutkem oka jsem ji sledoval, zatímco jsem se rozhlížel po okolí. Dojdeme k řece, u které zastavíme a moje společnice mi ukáže propast, přes kterou se musíme dostat. Chvíli se dívám tím směrem, než ji nahlédnu přes rameno do mapy a zamračím se.
    "Nemáte tady nějaké ochočené, létající potvory? Koně, gryfony, cokoliv?" Zeptám se jí a zadívám se na propsat. Bylo by to rozhodně lepší, než jít pěšky.
    "Pochybuji, že by jsi mě unesla i s brněním, když jsi měla problém bez něj," dodám po chvilce. Sice jsem jeho tíhu skoro vůbec nevnímal, ale pokud by se mě v něm pokusila nést... Nejspíš by se ani neodlepila od země. zadívám se na její výraz, který vypadal trochu ztrápeně, jako by přemýšlela nad něčím, co se jí vůbec nelíbilo.
    "Děje se něco?" zeptám se potichu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Licht 4/2/2018, 19:08

    "Máme tady koně," odpovím a otočím se na něj zrovna v momentě, kdy žřekneže bych ho neunesla. Povzdechnu si a zadívám se na svá křídla. Jedna věc na nich byla okamžitě vidtielná k porovnání a to ta, že oproti ostaním andělům byly má křídla opravdu malá. Chvíli je sleduji, než jimi párkrát zamávám a ohlédnu se na společníka.
    "Máš pravdu, neunesla bych tě," odpovím zcela vážně a nijak více to nekomentuji, než se mě zamyšleně zeptá jestli se něco neděje. Jenom pohodím rameny, nebylo to nic co bych s nim potřebovala nebo chtěla řešit. Kromě toho, byl tu kvůli Ireth a já kvůli svým přátelům.
    "No myslím... že bude rychlejší, když si po cestě najaký dopravní prostředek stopneme," zasměji se a zahledím směrem kamsi do dálky. Vytáhnu z kapsy píšťalu, kterou jsem chtěla podat jemu, ale potom mi došlo že by na ni asi těží zapískal a tak mi znovu zacukají koutky a rozejdu se podél propasti hlouběji do lesa, který už nevypadal nejpřátelštěji ale pořád to nebyla žádná hrůza.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 14 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 20/5/2024, 19:15