Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac & Rachel

    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 9/8/2018, 23:11

    Zack hned první ranou sejme vlkodlaka a přivítá je svými slovy. Začnu se smát a také vyrazím proti prvnímu z nich. Snažila jsem se držet blízko Zacka, ale nechtěla jsem mu zavazet, takže jsme bojovali kus od sebe. Občas se k němu přiblížím trochu víc, ale bylo těžké kontrolovat své pohyby tak, aby jsme si v našem šíleném řádění nepřekáželi a tak jsem se raději držela dát. Celou dobu jsem se smála, útočila, bodala vlkodlaky... A ohromně jsem se bavila. Kolem nás se kupila těla mrtvých vlkodlaků a jestli jsem schytala pár škrábanců... Ani jsem o nich nevěděla. Ten požitek z boje byl silnější, než jakákoliv bolest. Když zabiji posledního vlkodlaka, skočím na jeho tělo a začnu do něj zběsile bodat.
    "Umři. Umři. Umři. Umři! UMŘI!" zařvu rozradostněně se smíchem a stále jsem bodala do těla mrtvého vlkodlaka a už skoro nebyl k poznání. Nepřestávala jsem se ani na vteřinku smát.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 9/8/2018, 23:24

    Brzy jsem i já sejmul posledního stojícího vlkodlaka a tak se ohlédnu na Rachel, která se smíchem bodala do vlkodlaka a říkala mu aby umřel, přestože už byl dávno mrtvý. Bylo až smutné jak vlkodlaci neměli šanci a tak se oženu velkou dvouručkou, než ji zabodnu do země a se smíchem se o ni opřu, než se zahledím na mou šílenou společnici. 
    "Už... jsou mrtvý....jaká škoda," vydechnu zamyšleně a povzdechnu si, než se mi na tváři vykouzlí další z úšklebků a rozhlédnu se po mrtvých tělech všude okolo. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 9/8/2018, 23:35

    Zaslechnu za sebou Isaacův hlas a tak nechám bodání do vlkodlaka a místo toho energicky vyskočím na nohy. Prudce se na něj otočím a zadívám se na jeho úšklebek.
    "Ale my dva pořád dýcháme!" zasměji se, než se proti němu rozběhnu se zbraní v ruce. Zaútočím na něj, věděla jsem, že se nemusím držet zpátky a tak jsem to ani nehodlala dělat.
    "Pořád stojíme na nohou a můžeme bojovat!" zasměji se, než se mu pokusím podrazit nohy a hned na to znovu zaútočím čepelemi.
    "Říkal jsi, že bych se neměla zaplést s někým jako ty, že mi jen ublížíš! Nenapadlo tě třeba, že to bude naopak?!" zasměji se a znovu mu zamířím čepelemi na krk.
    "Udělal jsi ale dobře! Zachránil sis krk! Jsem to já, kdo všem okolo mě způsobuje bolest a utrpení!" zařvu na něj a nepřestávám útočit.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 9/8/2018, 23:53

    Byl jsem víc než spokojený a tak jsem se poměrně uklidnil. To se ale změnilo ve chvíli, kdy se na mě Rachel vrhla se smíchem a pokusila se mi podrazit nohy. Silově jsem ji převažoval, ale byla to zatraceně malá, rychlá svině a skoro jsem ani nestačil zareagovat. Velký meč se změní na dýku a díky otmu její ránu vykryju a zašklebím se.
    "Yo, v tom máš pravdu," vydechnu se smíchem a když mi zamíří čepelemi na krk, sehnu se a zaútočím ji na břícho rukojetí čepele. Dal jsem do útoku sílu, věděl jsem že ji nějak spacifikovat musím a zlehla jsem na ni jít nemohl, protože by mě zabila. 
    "To víš že mě to napadlo! Ale mám své cíle, takže se nenechám zabít malou psychopatickou sviní jako jseš ty," vydechnu se smíchem a zeširoka rozevřu oči. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 00:02

    Vykryje mojí první ránu, než si svou zbraň změní na dýku, aby stíhal blokovat i ty další. Vydechne, že mám pravdu, než se mi pokusí zarazit rukojeť do břicha sotva se vyhnu a jeho ruka proletí těsně kolem mě. Zasměji se, než znovu zaútočím. Když začne mluvit, odskočím od něj a nakloním hlavu na stranu.
    "Když to víš, proč mě nezabiješ? Máš víc síly, než já. Udělej to," vydechnu, pustím zbraně na zem a pomalu se k němu rozejdu s prázdným pohledem v očích.
    "Je logické zabít to, co tě ohrožuje... Zabij mě... Chtěla jsem, aby to byl někdo, komu na mě záleží... Jaká škoda, že to tak nebude. Ale hádám, že zemřít rukou někoho, do koho jsem se zamilovala není o moc horší. Možná právě naopak! Je to mnohem lepší! Můj život ti tak bude navěky patřit!" řeknu a začnu se hlasitě smát, než se rozejdu přímo proti čepeli jeho zbraně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 00:17

    Okamžitě jsem si s ní začal vyměňovat rány a i když jsem si všiml že mě několikrát zasáhla, nelámal jsem si s tím hlavu a chtěl jsem využít příležitosti, kdy se příliš rozptýlila abych ji zarazil loket prudce do břicha, ale nakonec ode mě odskočí a nakloní hlavu nastranu. Svíral jsem v ruce dýku a prohlížel si ji. Promluvila, pustila obě zbraně a rozešla se ke mě. Poslouchal jsem jeji slova a na tváři mi hrál pobavený úšklebek, zatímco se hlasitě smála. Sledoval jsem ji a můj pohled se najendou změní, úšklebek z mé tváře zmizí a zůstanu na ni naštvaně zírat. Příblíží se až k rukojeti mé dýky, kterou ji přiložím ke krku a zasměji se, zatímco ji chytím za ruku a zadívám se do jejich prázdných očí. 
    "Tak...nudné," procedím skrze zuby a pustím dýku na zem, zatímco ji přitáhnu k sobě a obejmu ji. 
    "Víš... nemám rád lháře... Tenle prázdný výraz mě nikdy nepřesvědčí k tomu abych to udělal, navíc tě mám docela rád... Nekaž si to u mě," odpovím se smíchem a napřáhnu se rukou, než ji přivodím bezvědomí. Hodím si ji na záda a posbírám naše zbraně, než se rozejdu zpátky na základnu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 00:25

    Na tváři měl pobavený úšklebek, se kterým mě sledoval, měla jsem čepel jeho dýky na krku a dívala se mu do očí. Doufala jsem, že to udělá, chtěla jsem, ať to udělá! najednou však řekne, že je to nudné, pustí zbraň a přitáhne si mě k sobě. Překvapeně zamrkám a zvednu ruce. Chytím jeho mikinu a netušila jsem, jestli ho chci odstrčit, nebo se k němu víc přitulit.Sdělí mi, že nemá rád lháře a s mým prázdným výrazem ho nikdy nepřesvědčím, aby to udělal. Následně řekne, že mě má docela rád a abych si to u něj nekazila. Než stačím cokoliv říct, udeří mě rukou a já upadnu do bezvědomí.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 00:37

    Nějakou chvíli mi trvalo než jsem se vymotal z lesa ale brzy jsem našel i cestu ven a auto a tak jsem nás vzal zpět na základnu. Ray jsem se rozhodl odnést do pokoje, kde jsem ji také nechal a nakonec se u ní rozhodl zůstat, kdo ví v jakém stavu se probudí a tak bylo riskantní ji nechávat o samotě a navíc jsem za ní teď zodpovídal a tak jsem si sundal obvazy, hodil si sprchu a udělal si kávnu, s čímž jsem se posadil za stůl a začal si prohlížet něaké dokumenty. Trochu jsme to... přehnali, ale i tak jsem si to neskutečně užil! 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 00:41

    Pomalu jsem přicházela k sobě, tiše zaskučím, než se posadím na měkké posteli a malátně se rozhlédnu po mém pokoji. Pohled mi sklouzne na Isaaca bez obvazů, který seděl na stolem a popíjel kávu. Pomalu přehodím nohy na zem a upřu na něj zmatený pohled.
    "Co se..." začnu, ale pak se mi vybaví všechny vzpomínky a párkrát zamrkám.
    "Oh, tak to se stalo, omlouvám se," řeknu tak nějak automaticky a sáhnu si zezadu na hlavu. Třeštila mi a já přesně věděla proč a taky že mě to zanedlouho přejde.
    "Promiň, způsobila jsem ti problémy a zbytečně nás ohrozila, pochopím, když už se mnou na mise nebudeš chtít chodit," vydechnu potichu a sklopím pohled k zemi.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 00:47

    Sotva se probudí, omluví se mi a tak doslova vyprsknu kávu a prudce vyskočím ze židle, než se rozejdu až k ní, kde se zastavím a změřím si ji nasraným pohledem.
    "Argh! Ženská mohla by ses.... mohla by ses PŘESTAT omlouvat?! Už mě to sere!" zavrčím na ni a spražím ji pohledem, zatímco se natáhnu a praštím ji zlehka do hlavy, než si zase odkráčím ke stolu dopít kávu.
    "Chci s tebou chodit na mise," řeknu nakonec jednoduše jako kdybych před chvílí vůbec nevyletěl z kůže a vůbec se nic nestalo. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 00:51

    Vyprskne kávu a já sebou cuknu, vyplašeně se na něj zadívám, vypadal opravdu naštvaně a já si myslela, že mě praští a seřve za to, co se stalo sotva ke mě dojde. On mě ale jen seřve za to, že se omlouvám, než mě lehce bouchnu do hlavy. Vyjeveně si ono místo zakryji rukama a stále ho sleduji. Vrátil se ke kávě a jakoby nic řekne, že se mnou na mise chce chodit. Překvapeně zamrkám, než se pousměji a sklopím hlavu.
    "I po tom všem... Co jsem řekla a udělala? Co když se tě znovu pokusím zabít?" zeptám se ho potichu a až po chvilce zvednu hlavu a tázavě se na něj zadívám. Až teď mi dojde, že jsem mu v podstatě dvakrát řekla, že... Že... Že ho miluji, i když to bylo v mém druhém stavu... Byla to pravda. Po tomhle uvědomění se celá zaseknu a zůstanu nepřítomně hledět na stěnu přede mnou.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 01:01

    Její pohled byl k nezaplacení i tak mě ale vytočila víc než byla potřeba a já si musel povzdechnout nad jejíma dalšíma slovama. Chvíli jsem nic neříkal, hodlal jsem ji v tom nechat pořádně utopit, jen ať si to vyžere. Nějakou chvíli jsem ji ignoroval a dál popíjel kávu a četl dokumenty.
    "Poradil jsem si . poradím si znovu. Nemusíš se o mě strachovat nenechám se tak snadno zabít, navíc pomsta je mi milejší než smrt," vydechnu zvela vážně a nakonec dopiji kávnu a odnesu ji do dřezu, než se otočím na Rachel. 
    "Měla by sis dát sprchu páchneš jako chcíplý čokl," zavrčím na ni a sjedu ji pohledem.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 01:06

    Mlčel, nic neříkal a já nervózně posedávala na posteli a v hlavě jsem si přehrávala všechno, co se stalo. Pořád mlčel, popíjel kávu a já... Byla čím dál nervóznější. Uleví se mi, až když mi odpoví a to napjaté ticho zmizí. Povzdechnu si a přikývnu, bude v pohodě, nebo jsem v to alespoň věřila. Znovu si tiše povzdechnu, než zavrtím hlavou a když poznamená, že bych si měla dát sprchu, že smrdím jako chcíplý čokl, zašklebím se.
    "Bude to tím, že na sobě mám kousky vlkodlaků," odpovím mu, než rychle zapluji do koupelny, sundám ze sebe oblečení a dám ho vyprat. Zalezu do sprchy, umyji si vlasy a poté vylezu zase ven. Trochu si vysuším vlasy, než kolem sebe omotám ručník a vyjdu z koupelny, abych se mohla obléct. Tak nějak jsem nepředpokládala, že tam Isaac ještě bude.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 01:15

    Na její odpověď nijak nezareaguji, jenom se zadívám na její záda než zmizí do koupelny. Opět jsem se zaposlouchal do tekoucí vody a zadíval se na dveře. Myšlenkami jsem odběhl někam úplně jinam a brzy jsem se posadil na její postel a zavřel oči, zatímco jsem ruce složil do klína. Vůbec mi tak nějak nedocházelo že nejsem u sebe nebo že bych měl odejít a tak jsem zůstal. Přemýšlel jsem nad tím co se stalo, nad slovy která mi stihla říct a stále jsem jim trochu nerozuměl. Byl jsem z toho všeho mimo, takže mi ani nedošlo, že už vylezla ze dveří a prostě jsem jenom mlčel, seděl se zavřenýma očima, relaxoval a přemýšlel. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 01:20

    Hned co vylezu z koupelny, začnu si tiše pobrukovat melodii písničky, kterou jsem slyšela k rádiu a zamířím rovnou ke skříni. Stále jsem přemýšlela nad vším možným a totálně mi unikalo, že tady nejsem sama. Ručník, který jsem měla kolem těla si sundám a ještě jednou si s ním vysuším mokré vlasy, než ho položím na nízkou skříň, upravím si vlasy, abych je neměla v obličeji a začnu se v ní přehrabovat. Vytáhnu si spodní prádlo, nějaké pohodlné věci na spaní a otočím se s tím, že je dám na postel a obleču se. Když se však otočím a pohled mi spadne na Isaaca, který seděl na posteli, jako by byla jeho vlastní... Zcela se zaseknu a zůstanu na něj překvapeně hledět. Dokonce i věci mi vypadnou z rukou a já... Před ním stála totálně nahá.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 01:35

    Z mého klidu a myšlenek mě vytrhne až tiché pobrukování, se kterým vyleze Ray z koupelny a vypadalo to že o mě ani neví. Pootevřu jednu oko a sleduji jak jde ke skříni. Když si odmotá ručík který měla kolem těla, definitivně mi bylo jasné že o mě neví a tak otevřu i druhé oko, zatímco se zadívám na hýždě mé společnice. Nikdy jsem si nevšiml že by měla tak pěkný zadek ale teď jsem to mohl posoudit na vlastní oči. Možná protože jsem se na to nikdy nesoustředil? Začne si sušit vlasy a tak ji sleduji, zatímco si opřu lokty o kolena a bradu položím na ruce. Byla to pěkná podívaná a já musel uznat že je k nakousnutí. Začne se prohrabovat ve skříni, otočí se a když mě konečně zpozoruje, zasekne se na místě. Sledoval jsem jak její oblečení padá na zem. Bylo to opravdu dlouho co jsem neviděl nahé ženské tělo. Její bříško bylo lehce vypracované, nebylo to nijak přehnané a měla moc pěkné boky, dokonce i pevná prsa, který ji z části zakrývaly pramínky zlatavých vlasů. Prohlížel jsem si ji od kotníků až po hlavu a zastavil se v jejích očích. Ještě chvíli jsem tam seděl a sledoval ji, než jsem se postavil a došel až k ní, zatímco jsem jo donutil natisknout se zády na skříň. Měl bych odejít, čím déle jsem se na ni díval, tím hůř se mi ovládalo, no a ten vedlejší efekt narůstajícího vzrušení... byl docela nepříjemný. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 01:44

    Vyjeveně jsem sledovala Isaaca, který si mě prohlížel a jeho oči pátraly po mém těle. Netušila jsem co dělat. Chtěla jsem utéct zpátky do koupelny, zaječet, nebo si alespoň kolem sebe omotat ten pitomej ručník, ale neudělala jsem nic z toho. Jen mi zčervenaly tváře a dál jsem na něj hleděla s doširoka rozevřenýma očima. Zadívá se mi zpříma do očí, než se zvedne a pomalu se ke mně rozejde. Ztěžka polknu a srdce se mi rozbuší obrovskou rychlostí. Ucouvnu před ním, ale kousek za mnou byla skříň, o kterou se opřu zády. Stále mě sledoval a pohled v jeho očích jsem nedokázala absolutně nikam zařadit.
    "Isaacu?" vydechnu tiše, byl tak blízko, že jsem mohla cítit teplo, které z něj sálalo a já chtěla, aby byl ještě blíž. Chtěla jsem mu položit ruce na hrudník a tak začnu zvedat ruce, jenže kvůli tomu, jak blízko stál jsem mu přejela jak po stehnech, tak po břichu, ale také po narůstající bouli v jeho kalhotách. Nakonec mu přeci jen ruce položím na vypracovaný hrudník a nejistě se usměji.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 01:56

    Nepanikařila což jsem pokládal za dobré znamení, nebo ne? Párkrát zamrkám než se ušklíbnu a sotva mě tiše osloví, nakloním se k ní ještě víc. Začala zvedat ruce a já přesně netušil co chce udělat, jestli mě od sebe náhodou neodstrčí, jenže to neudělala. Místo toho mi zavadila o kalhoty hned v několika místech a tak jenom syknu a ušklíbnu se. 
    "Hej, hej... vůbec mi v tom nepomáháš," zavrčím na ni a když položí ruce na hrudník, vyhledám její oči. Snažil jsem se držet na uzdě, čekal až mě vyhodí, pošle pryč, řekne cokoli díky čemu se naseru a prostě odejdu, jenže ona mlčela a mě to děsně iritovalo. S takovou si ji vezmu hned a tady, opravdu jsem nad tím začal uvažovat... nebo jsem se jenom snažil využít toho co mi řekla? Toho že mě miluje? Nejistě se usmívala, zatímco já se netvářil nijak, prostě jsem si ji prohlížel. Zvednu jednu ruku kterou jsem se opřel o skříň, zatímco tu druhou položím na její malou bradu a začnu se sklánět k jejím rtům.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 02:03

    Sledovala jsem jeho výraz, který byl opravdu neutrální a nezměnil se, ani když tiše sykl a prohlásil, že mu vůbec nepomáhám. Nevinně se na něj usměji a čekám, co udělá. Sama jsem začínala pociťovat vzrušení, už jen z jeho pouhé blízkosti. Lehce rozevřu rty, zatímco se stále usmívám a tiše doufám, že neodejde. Že po tomhle se nesebere a neodejde jen tak s tím, že nemá zájem. Nedokázala jsem z jeho výrazu nic vyčíst a tak jsem mohla jen čekat. Jednou rukou se opře o skříň, zatímco tu druhou si položí na mou bradu. Začne se ke mě pomalu sklánět a tak i já trochu zakloním hlavu, ruce mu přesunu za krk a stoupnu si lehce na špičky, abych ho mohla políbit, což už jsem chtěla udělat hodně dávno. Sice jsem v tomhle ohledu neměla absolutně žádné zkušenosti, ale věděla jsem, že mě Isaac přitahuje a opravdu jsem ho chtěla políbit... V tuto chvíli mi to pořádně nemyslelo, jen jsem se opíjela jeho přítomností a když se naše rty setkají, jemně a trochu nejistě ho začnu líbat.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 02:14

    Ani tentokrát neutekla a tak se k ní skloním a políbím ji na rty. Mezitím se postavila na špičky a v tu chvíli neudržím úšklebek na místě a zasměji se, než ji začnu líbat na rty. Byla v tomhle ohledu nejistá ale to mi ani trochu nevadilo, spíše to bylo roztomilé. Zatímco jsem se věnoval jejím rtům, ruku z její brady spustím a pomalu přejedu od jejího krku až přes stře jejich ňader k jejímu bříšku, po kterém ji pohladím, než ruku položím na její bok. Na chvílí se od ni odtáhnu abych si ji znovu prohlédl, než ji hodím vlasy lehce za hlavu natisknu se na ní, než se skloním k jejím rtům na které ji dám lehkou pusu, hravě se zakousnu do jejího rtu než ji sjedu až na krk, kde ji lehce olíznu a vydedchnu horký vzduch na krk. Začínal jsem být z její přítomnosti nadržený, měla tak překrásné tělo, jemnou a hebkou světlou kůži... pevný zadek na který jsem si chtěl sáhnout a krásná prsa. Teď jsem však hladově přejížděl po jejím krku a na tváři se mi objevil hravý a trochu psychopatický úšklebek. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 02:22

    Začne mě líbat na rty a v tu chvíli mi přišlo, že jsem v sedmém nebi. Nervozita ze mě částečně opadla a já si mohla vychutnávat tuhle chvíli. Zachvěji se, když mi přejede rukou od krku až ke bříšku a stále jsem si užívala polibek, který však přeruší a odtáhne se, aby si mě mohl prohlédnout. Lehce si skousnu ret a ruce, které jsem měla za jeho krkem pomalu přesunu na jeho hrudník, po kterém mu přejedu až po břišní svaly, které měl opravdu úžasně vypracované. Znovu se ke mě skloní, než mi dá pusu a kousne mě do rtu, překvapeně se zprudka nadechnu, než se tiše zasměji. Měl hravý výraz, se kterým se skloní k mému krku, který olízne a následně ucítím jeho horký dech. Tiše zasténám a spokojeně přivřu oči, než se na něj ještě víc natisknu a rukama zatahám za jeho oblečení.
    "Není... fér," dostanu ze sebe po chvilce a znovu mi přeběhne mráz po zádech jen z pozornosti, kterou věnoval mému krku. začnu si hrát s lemem jeho kalhot, které mu nakonec s hravým úsměvem stáhnu do půlky stehen a rovnou mu rukou zajedu do boxerek. Dotknu se jeho tvrdého a velkého penisu a na chvíli se zarazím, než mu přes něj konečky prstů přejedu od kořene až po špičku.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 02:44

    Když tiše zasténá, opravdu jsem věděl že ji chci, že si ji chci prostě vzít a dokonce mě zaplavila jakási touha ji vlastnit. Bylo to dlouho co jsem nespal se ženou a teď jsem měl jednu přímo před sebou a má touha po ní byla opravdu velká. Mimo to se netvářila že by o to neměla zájem a tak jsem se chopil iniciativy a pokračoval jsem v tom, co jsem doteď dělal. Více se na mě natiskne a zamumlá že to není fér. Chvilku mi zabralo než mi došlo co myslí, ale hned na to jsem se krátce oddálil, přetáhl si tričko přes hlavu a zahodil ho někam za sebe.
    "Spokojená?" zavrčím na ni, zatímco si začne pohrávat s lemem mých kalhot. Já si zatím spokojeně zabloudil k jejímu zadečku, který jsem ji zmáčkl, než jsem ho párkrát promnul a kalhoty nakonec skopl někam stranou. Její dotek na mém penisu byl příjemný, až jsem se sám musel zachvět vzrušením. Spokojeně vydechnu a lehce ji kousnu na kůži krku, než si znovu najdu cestu k jejím rtům a chvíli na to nechám zadek zadečkem a znovu s vyhledám bříško, rukou sjedu k jejímu vstupu, po kterém ji lehce pohladím a hned několikrát. Chtěl jsem vidět jak se na to bude tvářit, nepřestával jsem ji však líbat a cítil jsem jak mě boxerky omezují čím dál víc. *Ts... zatracená ženská*, pomyslím si... na to jak byla malá, byla opravdu kus. Navíc se mi to líbilo...
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 02:58

    Sotva si postěžuji, že není fér, že má oblečení, přetáhne si tričko přes hlavu a někam ho zahodí, než se mě zeptá, jestli jsem spokojená. Uculím se na něj, než přikývnu a souhlasně zamručím. Opravdu jsem si jeho přítomnost užívala, chtěla jsem ho... Zmáčkne můj zadeček a tak překvapeně tiše vypísknu, než se rozesměji a ještě víc se na něj natisknu. Dokonce skopne kalhoty a já měla ruku stále v jeho boxerkách, přejížděla jsem mu po penisu a tiše přemýšlela, jestli by se vůbec vlezl. Přeci jen jsem byla prťavá a on... Malý ani náhodou nebyl ve všech ohledech. Znovu se začnu usmívat jako idiot, ale zalapám po dechu v momentě, kdy mě kousne do jemné kůži na krku. Své ruce přesune na mé břicho, než sjede níž a přejede mi po vstupu. Zprudka se nadechnu a když to udělá poněkolikáté, zakloním hlavu a slastně zavzdychám.
    "Izzy," vydechnu s přimhouřenýma očima, než mu stáhnu boxerky a trochu pevněji uchopím jeho penis u kořene, než přejedu celou dlaní k jeho špičce a palcem po ní několikrát krouživými pohyby přejedu. Nedokázala jsem pořádně myslet, chtěla jsem ho, cítila jsem obrovské zrušení a každý jeho dotek byl neskutečně příjemný. Znovu mě líbal na rtech a tak se po chvíli odtáhnu a zadívám se mu do očí.
    "Chci tě," vydechnu tiše a natáhnu se pro další polibek.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 10/8/2018, 03:09

    Nad její reakcí se ušklíbnu a pokračuji dál. Užíval jsem si tu blízkost a chtěl jsem ji vzít na ruce, ale najendou vydechne mé jméno a stáhne mi boxerky dolů a tak ji nechám aby to udělala a pobaveně se zasměji nad její žádosti.
    "Nejsi...nějak netrpělivá?" řeknu se smíchem ale nakonec si ji vyhoupnu na ruce, než ji odnesu na druhou stranu místnosti, kde ji hodím na postel a napřímým se abych si ji prohlédl s jakýsmi úšklebkem a pobavením, než se vyhoupnu za ní na postel a uvězním ji pod sebou. Nehodlal jsem do ní vstoupit jenom tak, obzvláště když byla tak maličká i když...
    "Jsi v téhle situaci poprvé nebo ne?" zeptám se po chvilce a samotného mě překvapilo že se starám. Na odpověď jsem ale nečekal, místo toho se na ni natisknu a rukou ji sjedu ke vstupu, kde ji začnu dráždit, než do ní vstoupím jendím prstem a po chvilce i druhým. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 10/8/2018, 03:17

    Pobaveně se začne smát mojí žádosti, než si ze mě začne se smíchem utahovat, jestli nejsem nedočkavá. Nafouknu tváře a zatvářím se uraženě, v mých očích však stále hravě jiskřilo. Najednou mě vyhoupne do náruče a tak se se spokojeným výrazem nechám odnést do postele, na kterou mě ale hodí. Rozesměji se a zůstanu ležet tak, jak jsem dopadla, zatímco jsem sledovala Isaaca. Dlouhé vlasy jsem měla rozprostřené všude kolem sebe a jen jsem čekala, co udělá. Pohledem jsem klouzala po jeho těle, vypracovaných svalech a prohlížela si každou jizvu od ohně. Můj pohled se zastaví na jeho penisu a lehce si skousnu ret. V momentě mě pod sebou uvězní a mě bylo jasné, že i kdybych chtěla, nedostanu se odtud. Jenže já byla přesně tam, kde jsem chtěla být. Zeptá se mě, jestli jsem v téhle situaci poprvé a tak přikývnu a začnu rukama bloudit po jeho těle. Neměla jsem s podobnými situacemi absolutně žádné zkušenosti a tak jsem byla ráda, že je Isaac má. Mezitím začne dráždit můj vstup a tak lehce roztáhnu nohy a když do mě vstoupí jedním prstem, tiše zasténám a jakmile přidá dva, zalapám po dechu a trochu se prohnu v zádech. Přesunu ruce k jeho krku a přitáhnu si ho do polibku, než s nimi opět začnu bloudit po jeho těle stále níž, až opět začnu věnovat pozornost jeho penisu. Nebyla jsem si tak úplně jistá, co dělat a tak jsem mohla jen soudit z jeho reakcí, jestli se mu to líbí, nebo ne.

    Sponsored content


    Isaac & Rachel - Stránka 11 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 8/5/2024, 18:01