Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 01:49

    Nevnímala jsem to, co mi říkal, byla jsem zrovna v tu chvíli dost mimo, nakonec se však vzpamatuji. To už mi ale položí ruce na ramena a stál přímo přede mnou. Znovu trošku zčervenám a prohlédnu si jeho vypracovanou hruď. Poté však raději odvrátím zrak, nechtěla jsem se znovu zaseknout. Stále mi hlavou běhaly vzpomínky, které mi byly tak cizí a zároveň tak známé. Všechny mé obavy však zmizí, když mě Zeke pohladí po zádech a tak se k němu trochu víc nakloním a spokojeně si povzdechnu. Cítila jsem však, že na mě po dnešním dni doléhala únava a tak si zívnu, než se natáhnu pro přikrývku, kterou si zakryji nohy a sednu si trochu víc k prostředku postele.
    "Nejspíš si už půjdu lehnout..." zamumlám ospale a po chvilce váhání natáhnu ruku a dotknu se masky, kterou nechám zmizet a zadívám se na Zekeho. Přeci jen bylo pohodlnější spát bez ní a... Zekemu jsem věřila, nepotřebovala jsem se před ním schovávat.
    "Dobrou noc," vydechnu s jemným úsměvem na rtech, než si lehnu a mikinu si potáhnu víc k obličeji, abych do ní mohla zabořit nos a pořádně si k ní přičichnout.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 02:05

    Nevím co jsem si myslel, prostě jsem udělal to co mi přišlo nejvhodnější a ačkoli jsem v utěšování nebyl zrovna nejlepší, alespoň to jsem pro ni mohl udělat. Navíc jsem tím tak nějak uklidňoval i sebe. Hladit ji po bílé, hebké srsti bylo tak uklidňující, že jsem chvíli úplně zapomněl na všechna nebezpečí co nás v podsvětí čekají. Najendou se ale zaseknu, nedám však na sobě cokoliv znát a jenom párkrát zamrkám. *Nás? Odkdy přemýšlím za nás? A kdy jsem se vůbec rozhodl že bude cestovat se mnou?* Samotného mě vyděsí s jakou jistotou jsem s tím počítal... a něco uvnitř mi říkalo, že ji mám rád. Eh?! Kdy se to stalo? Měl bych se od ni držet dál, nemůže z toho vzejít nic dobrého a moc dobře jsem věděl, že tady nemůžu být věčně. Dřív nebo později odejdu a... *Nad čím to sakra přemýšlím?* okamžitě si zanadávám a tak si povzdechnu, zrovna když se ovečka vedle mě zavrtí s tím, že půjde spát. Co jsem však vůbec nečekal byl pohled do jejich očí, který mě na malý moment doslova uchvátil. Abych pravdu řekl, zůstal jsem na ni hledět neschopen jakýchkoliv slov. Pod tou vlčí maskou se skrývala dívka s naprosto lidskou tváří a její nevinnost a roztomilost daleko překračovala mou fantazii. Úplně jsem zapomněl dýchat a tak jsem si skoro ani nevšiml, že z mého zorného pole zmizela a natáhla se do postele. Byl jsem za to rád, jelikož mi lehce zčervenaly tváře a tak se otočím ke krbu a proplesknu si tváře abych se probral. *Nevím jaký druh magie na mě použila, ale nelíbilo se mi to,* pomyslím si, než se po chvilce zírání do krbu pousměji.
    "Dobrou noc ovečko," vydechnu potichu a ještě chvíli zůstanu sedět s pohledem zabořeným do krbu, než se vydám zavřít okno, vzhledem k bouři která přicházela z dálky. A taky jsem nechtěl aby okenice při spánku rušily mou společnici. Když už jsem udělal vše co jsem chtěl, natáhl jsem se na postel a vzhledem k tomu že mi bylo horko jsem se ani nepřikrýval, jen zavřel oči.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 02:20

    Zeke se na mě díval se zvláštním pohledem, který jsem nedokázala nikam zařadit, ale... Bylo to zvláštní a bez masky jsem byla nervózní a... Styděla jsem se. Proto se raději zahrabu do přikrývky a pokusím se usnout. Poslouchala jsem, jak se Zeke pohyboval po pokoji a nakonec ucítím, že si lehl vedle mě do postele. Po chvilce váhání se přisunu blíž a přitulím se k němu. Moc dobře jsem věděla, že se blíží bouřka a také to, že v jeho blízkosti budu klidnější. Pohodlně si položím hlavu na jeho hrudník, ale po chvilce si znovu uvědomím, že nemám tričko a ucítím, jak mi červená obličej. Tiše si povzdechnu a potlačím Kageho, jehož smích se mi ozýval v hlavě. V Zekeho blízkosti však brzy usnu klidným spánkem. Cítila jsem se tak bezpečně, že mi ani nevadila bouřka tam venku.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 02:43

    Ležel jsem na posteli a hleděl na dřevěný strop hostince, přemýšlel jsem a užíval si to ticho kolem nás, jenom praskající dřevo v krbu sem tam upoutalo mou pozornost. Cítil jsem jak se ovečka vedle zavrtěla a než jsem se nadál, ležela hlavou na mém hrudníku. Nechal jsem to být, věděl jsem že by jinak byla neklidná kvůli bouři tam venku a nevadilo mi to. Přemýšlel jsem nad naši další cestou, nad tím kudy bychom se měli vydat poté a také nad nějakým bezpečným způsobem jak si obstarat peníze. I když asi pojem bezpečný byl v podsvětí docela tabu. Stále jsem toho o podsvětí věděl málo a chtělo by to najít někoho, kdo by nám o tomto místě řekl mnohem více. Vypadalo to že ani jeden z nás pořádně neví jak to tady chodí a funguje, navíc jsem se tu nevyznal a nebýt Inori, ztratil bych se a nejspíše doteď bloudil v tom lese. Zamyšleně zvednu ruku, kterou si položím na čelo, než si povzdechnu a přejedu pohledem rudou značku na ruce, která mi stále připomínala v jaké jsem situaci a co všechno musím udělat. Nakonec zavřu oči a oddám se spánku hned chvíli po tom, co zaslechnu že bouře venku začíná být už opravdu blízko.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 02:50

    Ráno se probudím opravdu odpočatá a po dlouhé době se mi dokonce i zdály pěkné sny a ne noční můry. Většinou jsem ve snech viděla... Ani jsem pořádně nevěděla co. Útržky, nejspíš vzpomínek, které však nedávaly smysl a míchaly se jedna přes druhou. Viděla jsem i dva démony, kteří byli na rituálním místě, kde jsem se probrala, ale od té doby jsem je neviděla a... U jednoho z nich jsem za to byla ráda... U druhého... Jsem si nebyla jistá. Něco mi říkalo, že ho opravdu dobře znám a že... No, teď na to nebyl čas. Proč žít minulostí, kterou si nepamatuji, když mám přítomnost a tulím se k mému Zekemu? S úsměvem se posadím a otočím se na bělovlasého mladíka, který ještě spal a vypadal nehorázně roztomile. Lehce zčervenám, než opatrně natáhnu ruku a nejdříve se dotknu pramínků jeho bílých vlasů, které opatrně vezmu mezi prsty. Nakonec je pustím a konečky prstů se dotknu jeho tváře. Neubráním se úsměvu, který se mi objeví na rtech. Nějak se mi nechtělo vstávat a tak se rozhodnu zkoumat jeho obličej.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 03:15

    Zdál se mi poněkud podivný sen, který jsem nechápal a měl pocit, že se ze mě snažil udělat pitomce. S tím jsem se taky ráno probouzel a tak nebylo divu že sotva co jsem se probral, jsem zamyšleně hleděl na svou společnici a nevypadlo ze mě ani slovo. Chvíli jsem ležel jako smyslů zbavený, než jsem rozespale zívl a povzdechl si.
    "Dobré ráno," vydechnu a znovu se zadívám na Inori, která na sobě stále neměla masku. Pořád jsem byl tak njak uchvácen tím jak vypadá a protože jsem byl rozespalý, řekl jsem něco, co bych normálně neřekl.
    "Musím uznat že jsi nadmíru rozkošná," vypadne ze mě ale sotva co si to uvědomím, vyskočím do sedu a nechápavě zamrkám. Oheň v krbu byl už vyhaslý a já byl stále dost mimo. Urychleně se vzpamatuji, zatřepu hlavou a povzdechnu si. *Pitomče, pitomče, pitomče* začnu si v duchu nadávat a znovu mi lehce zčervenají tváře. Rozhodnu se dělat že se nic neděje a tak se otočím na Inori.
    "Až budeš chtít, zajdeme dolů na snídani," sdělím ji a na krátko se mi vybaví události včerejšího dne.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 03:21

    Zeke najednou otevře své stříbrné oči a tak se v nich na chvíli ztratím, po chvilce zírání jeden na druhého mi popřeje dobré ráno, načež jen potichu zamručím, stále trochu mimo. Když však řekne, že jsem rozkošná, vzpamatuji se, tváře mu zrudnou a urychleně se otočím zády, zatímco Zeke vystřelí do sedu. Znovu mi unikne jeho lehké zčervenání, ale momentálně jsem se na něj otočit vážně nechtěla.
    "D-děkuji?" vykoktám nakonec trochu nejistě a byla jsem ráda, že po chvilce začne dělat, jakoby nic.
    "Dobře, můžeme jít," řeknu po chvilce a zcela se vyhrabu z postele. Zekeho mikinu si stáhnu co nejníže, aby zakryla mé tělo, tak jak to chtěl a nakonec si na obličeji znovu vytvořím vlčí masku, tentokrát však rovnou bez spodní části, abych se mohla později nasnídat. Jakmile jsem byla připravená, energicky přiskočím k Zekemu, vyhledám jeho ruku a věnuji mu nepatrný úsměv.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 03:32

    Tak nějak jsem pořád trochu nechápal co se stalo nebo jsem to chápal až příliš a tak jsem tomu odmítal veřit. Byl jsem rád, že se urychleně otočila a poděkovala mi, načež jsem jenom zamručel a nechal to být. Po chvilce co mi sdělí, že můžeme jít se zvednu z postele a rozejdu se k židličce, na které jsem měl triko, než ho na sebe navleču a sotva tak udělám, už u mě byla má společnice. S nepatrným úsměvem vyhledá mou ruku a tak si povzdechnu a prohrábnu vlasy, než se spolu vydáme dolů do hostince. Na ráno tu bylo stále dost démonů, někteří doslova spali na stolech a jiní popíjeli. Bylo tu také pár nových ale moc pozornosti jsem jim nevěnoval. Usadili jsme se u baru a tak jsem nám objednal nějaké pití a jídlo, abychom byli plní na cestu. Bude taky dobré se porozhlédnout po městě a koupit něco co vydrží i na déle, kdybychom na nějaké město nenarazili. Také jsme mohli lovit, což by nám s našimi schopnostmi nemuselo dělat problém, i když spíše bych to nechával na Inori a jejím uměním s lukem, které šlo tak nějak mimo mě. S velkou pravděpodobností bych zastřelil možná tak sám sebe.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 12:29

    Následovala jsem Zekeho a spokojeně ho držela za ruku, dneska jsem si už ani jiných démonů nevšímala, nezajímali mě a nedělali nám problémy, takže se celá má pozornost mohla upírat k Zekemu. Po snídani se rozhodneme vyrazit na cestu, seženeme nějaké zásoby a projdeme si trochu město, než zamíříme dál. Cestování se Zekem byla mnohem větší legrace než cestovat sama, ale jeho orientační smysl byl opravdu hrozný. Byl schopný se ztratit kdekoliv, pomalu i na rovné cestě a tak jsem nás většinou vedla já. S jídlem také nebyl problém, byla jsem zvyklá žít mimo město a tak mi nedělalo problém najít poživatelné ovoce, nebo něco ulovit. Lov a navigace, tyto dvě věci byly na mě, o zbytek se staral Zeke, ať už jsme se dostali do nebezpečí, nebo nás někdo napadl, vždy si poradil a... Kupodivu mi také bylo jedno, jestli někoho zabil nebo ne. Ve větším městě se nám podaří najít démona, ze kterého můj společník vytáhne nějaké informace o podsvětí a o démonech obecně. Z toho co jsem pochopila hledal nějakého starého démona, ale zatím jsme neměli moc štěstí. Našli jsme jen útržky informací, které nás pomalu vedly do Západního království, jehož hranice jsme před pár hodinami překročili a mířili jsme k prvnímu městu. Byla jsem neskutečně ráda, že mě vzal Zeke sebou, dozvěděla jsem se o něm víc věcí, mohla jsem ho víc poznat a... V mých očích byl dokonalý. I jeho občasné mrzuté nálady, kdy byl protivný, mi začínaly připadat spíše roztomilé, nemohla jsem si pomoct... Překvapí mě informace, že není démon, což jsem ale měla čekat. Byl lidským mágem a upřímně... Bylo mi to jedno. Konečně se vytrhnu ze zamyšlení a otočím se na Zekeho, který šel vedle mě a pousměji se pod maskou.
    "Za chvíli bychom měli dorazit... Zeke? Nepřijde ti krajina čím dál zvláštnější?" zeptám se ho a rozhlédnu se okolo.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 12:40

    Byl jsem rád, že se nám tak nějak daří, tedy alespoň v té míře, že se tu ze začátku ani jeden z nás nevyznal. Díky Inori jsme měli co jíst a dokonce jsme se nemotali v kruzích. Inori byla na cestách užitečnější, než bych prvně předpokládal a nebýt ní, nikdy bych tohle místo nenašel a kdo ví kde bych nakonec skončil. Problémy a démoni byli zase na mě, ale s ukázkou trocha síly se dalo vyřešit všechno, alespoň prozatím. Cesta nebyla až tak nebezpečná, ale dokonce jsme se setkali i s případy, kdy nás chtěli démoni okrást a nenechali nás, dokud jsem je nezabil. Netušil jsem jak se na to bude tvářit má společnice, ale zřejmě neměla nic proti, jelikož mě ani jednou nenapomenula.
    Úplně se zapomenu v myšlenkách a sotva mě z nich vytáhne, rozhlédnu se po okolí. Měla pravdu, vypadalo to tu jinak než jsem očekával a dokonce mě překvapí, když na kraji jedné vesnice, zahlédnu pole. Párkrát zamrkám a povzdechnu si.
    "Máš pravdu, je to tu... jiné," nemohl jsem najít přesné pojmenování a stále jsem žasl nad tím, jak se krajiina kolem nás mění, co jsme byli blíže a blíže městu. Je pravda že nám pár démonů sdělilo postarší historky o Západním království, ale byli tu i tací...kteří tvrdili že je toto místo k nepoznání od historie jakou většina démonů z podsvětí zná.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 13:12

    Souhlasil se mnou, ale vypadalo to, že ani jeden z nás není schopný tuto změnu pojmenovat. Prostě to bylo... Jiné. Zvědavě jsem se rozhlížela a čím víc jsme se blížili k městu, tím víc jsem se držela u Zekeho. Stále jsem na sobě měla jeho mikinu, která byla momentálně mou největší cenností, ale stále jsem nechápala, proč chce, abych jí měla na sobě. Pokaždé, co jsem si ji však sundala, protestoval a tak jsem ji nosila téměř pořád. A rozhodně mi to nevadilo. Bohužel jsem z ní stále méně cítila Zekeho vůni... Budu ho do ní muset navléct, aby se obnovila... Blížili jsme se k hradbám města a u brány si všimnu dvou stráží, kteří se na nás zadívají. Nedůvěřivě jsem si je prohlížela, ale na tvářích se jim objeví milé úsměvy a jeden nám vyjde naproti.
    "Vítejte! Vás jsem tady ještě neviděl, musíte být zdaleka," řekne s milým úsměvem a rovnou nás nasměruje do hostince, kde prý mají výborné jídlo a pěkné pokoje. Vyjeveně jsem ho sledovala a nakonec se otočím na Zekeho. Vůbec jsem po předchozích zkušenostech s démony netušila, co si o tomhle myslet.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 13:21

    Bylo docela uklidňující, že jsem nebyl jediný překvapený a zmatený jak z prostředí, tak také z pohledů démonů, které mi ani trochu nepůsobily nepřátelsky. No já se zrovna dvakrát nadšeně netvářil ale to spíše z opatrnosti, každou chvíli jsem čekal že nám někdo skočí na záda, ale nestalo se tak. Neuniklo mi jak se ke mě Inori natiskla a tak si povzdechnu a pevněji chytnu její ruku, abych ji dal najevo že je to v pořádku a že se prozatím nemusí bát. Bylo to... opravdu divné a tak když dojdeme k bráně města a jeden z démonů nám výjde naproti, lehce se zamračím a probodnu ho nevrlým pohledem. Když však otevře pusu a vypadne z něj několik nečekaných vět, zůstanu na něj hledět. To... nečekal nikdo z nás. Zmateně se zadívám na svou společnici a ta mi zmatený pohled opětuje, než se mu rozhodnu poděkovat a vydám se do města, které bylo od našich předešlých návštěvách ve městech úplně jiné. Démoni se tu bavili na ulicích, smáli se a některé děti si zde dokonce hrály. Byl jsem z toho upřímně mimo a nic takového jsem nečekal, proto jsem tak trochu nemohl uvěřit vlastním očím.
    "Tohle... je divné," nakrčím nos a sotva se ohlédnu okolo, podaří se mi do někoho omylem vrazit. Jakmile se otočím, všimnu si démona tak o tři hlavy vyšího, který se místo nadávek prostě omluvil! Omluvil se a šel dál! *Co je to s tímhle městem?* pomyslím si a nemohl jsem se zbavit stále zvětšujícího se nechápajícího pohledu.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 13:33

    Vyjeveně jsem se rozhlížela okolo, všichni ti démoni... Se nechovali jako démoni, které jsem znala a hrozně mě to mátlo. Dokonce v dálce zahlédnu pár osob, které šly v lidské podobě... Nebo to ani démoni nebyli? No, alespoň Zeke lépe zapadne. Když však narazí do démona, ztuhnu a očekávám, že začne křičet... Jenže on se omluví a rozejde se ulicí dál. Překvapeně jsem sledovala jeho záda a když Zeke poznamená, že je to divné, jenom zcela mimo přikývnu. Nakonec nás však podle instrukcí strážného dovedu do hostince, který... Byl čistý, za barem jsem viděla alkohol ve skleněných láhvích, které jsem ještě nikdy předtím neviděla a... I tady bylo dost osob v lidských podobách. zadívám se na mého společníka a čekám, co udělá, přeci jen mluvení bylo vždycky na něm a já... Byla mimo.
    "Dle vašich výrazů hádám, že jste do Západního království teprve dorazili," ozve se pobavený hlas vedle nás a tak se na neznámého otočím. Byl to vysoký muž s kapucí na hlavě zpod které mu vyčuhovaly pramínky bílých vlasů. Víc jsem z jeho obličeje však neviděla. Usměje se na nás, než se pomalu vydá k baru, kde se usadí.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 13:43

    Já... netušil co říct a byl jsem čím dál více zmatenější. S povzdechem dojdeme až do baru, kde zůstanu úžasle stát a hledět na bar a všechnu tu společnost, která tady byla. Bylo tu také více démonů v lidských podobách, nebo jsem alespoň hádal že to jsou démoni. Bylo to tu mnohem kultivovanější a já prostě neměl slov. Bylo to jiné, divné ale nějakým způsobem mě to uklidňovalo, rozhodně jsem se tu cítil lépe než kdekoli jinde, i když to se může hodně rychle změnit. Sotva jsem se chystal vydat k baru, všimnu si poměrně vysokého muže, který nás oslovil s tím, že odhaduje že jsme do Západního království teprve přišli. Úplně se zaseknu a pohledem přelétnu celou místnost.
    "To... je pravda, překvapuje mě jak přibližné je tohle město lidskému světu," vydechnu zamyšleně, než se na neznámého muže otočím a upřu na něj více své pozornosti. Rozejde se k baru a tak se zadívám na Inori a povzdechnu si, než ji dosmýkám k baru. Nikdy nebylo na škodu zkusit se někoho zeptat, jestli by nám o tohmle místě mohl říci víc a tak se s dovolením usadím vedle mladíka.
    "Stále jsem tak trochu zmatený. Když démoni vyprávěli o Západním království, rozhodně jsem nečekal něco takového..." vydechnu a pohledem přelétnu jak bar, tak barmana za ním.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 13:50

    Tohle město bylo podle Zekeho podobné lidskému světu, párkrát překvapeně zamrkám, když si uvědomím, že jsem tam byla. Něco mi říkalo, že jen krátce, ale i tak... Na nic víc si však nevzpomenu a tak začnu raději dávat pozor na to, co se děje okolo nás. Zeke mě dotáhne k baru, kde se usadíme a já se přisunu trochu blíž k mému společníkovi. Jednak abych slyšela jeho rozhovor s neznámým mužem, ale také abych mu prostě byla blíž.
    "Za posledních pár let se to tady hodně změnilo. Ne jen tohle město, celé království. Brzy si zvyknete. Jen nedělejte problémy, násilí a jakékoliv ubližování ostatním tady není přehlíženo," varuje nás neznámý a objedná si pití, než se otočí na Zekeho a povytáhne si kapuci tak, aby mu šlo vidět do očí.
    "Co vás sem přivádí?" zeptá se poté, co nás oba sjede zkoumavým pohledem.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 14:09

    Chvíli jsem byl zticha a nic neříkal, spíše přemýšlel, než jse se rozhodl obědnat nám nějaké pití. K mému překvapení se mě démon zeptá čím budu platit a jelikož jsem neměl na výběr, ukážu mu pár démoních mincí, se kterými mi vyšel vstříc. Opravdu to tu bylo jiné a kdo by řekl, že tady bude platit i jiná měna a k mému ještě většímu udivení to byly lidské peníze. Zatímco se Inori přisune blíže, se zaposlouchám do slov muže, který nás varuje před násilím, které tady nebyle přehlíženo.
    "Zvláštní... i pravidla se tu liší od míst, která jsme v podsvětí navštívili. Hádám však, že to záleží především na vládcích zdejších království, jak bych to řekl... charakterizuje je to?" vydechnu a zadívám se na průhlednou skleničku, kterou mi barman položil na bar, než se otočím na neznámého, který si nás prohlížel zkoumavým pohledem a já mu až teď co si povytáhl kapuci mohl vidět do očí.
    "Upřímně, hledám jednoho démona. Jeho jméno je... Mikhal, ale to je tak všechno co vím. Legendy ze zdejších měst mě navedly... tady," vydechnu a zamračím se s pohledem znovu upřeným do skleničky.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 14:16

    Jakmile dostaneme od vstřícného barmana pití, natáhnu se pro něj a nechám zmizet spodní část své masky, abych se mohla napít. Nijak jsem se do rozhovoru nevměšovala, ale stále jsem poslouchala, co si ti dva říkají. Zeke poznamená, že je zvláštní, jak se pravidla v královstvích mění a zeptá se, zda je to kvůli vládcům. Neznámý přikývne a na jeho tváři se objeví široký úsměv.
    "V Západním království však všechno spíš připisujte královně," zasměje se neznámý a natáhne se pro své pití. Vypadalo to, že má opravdu dobrou náladu a působil... Dost přátelsky. Zeke se ho zeptá na démona, kterého hledá, ale jakmile ho zmíní, neznámý se zamračí a na na chvíli ho přejde veškerý humor. Po chvilce se však znovu pousměje a napije svého pití.
    "Mikhal... Znám to jméno... Proč ho hledáte? S tím démonem není radno si zahrávat," řekne potichu a zadívá se na Zekeho.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 14:25

    Popravdě jsem nedoufal, že by mi muž mohl sdělit něco, co jsem se jinde nedozvěděl, ale v momentě kdy se zmíní o tom že to jméno zná a že není radno si s tímto démonem zahrávat, otočím se na něj s přisným pohledem, který jsem měl doslova vepsaný v očích a povzdechnu si. Úplně jsem přešel jeho poznámku o tom, že bych měl všechny zásluhy připisovat královně a nad jeho až nepřirozeným, přátelským vystupováním.
    "Řekněme že je mou propustkou k tomu, abych se mohl vrátit domů," zavrčím a otočím pohled ke skleničce, kterou uchopím a doslova ji kopnu, než si od barmana vyžádám další. Zamyšleně se zadívám na značku na ruce a zamračím se, než trochu zvolním a pokusím se netvářit nevrle a nedočkavě.
    "Zkrátka, je jediným důvodem proč tady vůbec jsem a upřímně? Nemám tohle místo rád, nahání mi hrůzu," vydechnu a otočím se na Inori na kterou zůstanu chvíli hledět. Ne že bych nebyl za její společnost rád, užíval jsem si ji a... *Nad čím to zase přemýšlím,* pomyslím si a na chvíli zavřu oči. Byla to první pořádná možnost, kterou jsem měl abych se o tom démonovi dozvěděl něco víc a nehodlal jsem ji jenom tak promrhat. Otázkou bylo spíše... chtěl jsem se tam po tom všem vrátit?
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 14:33

    I já zpozorním, když se Zeke napne a i když jsem mu pořádně neviděla do obličeje, věděla jsem, že se na démona mračí. Řekne, že démon je jeho propustkou, aby se mohl vrátit domů a já hned na to zesmutním. Takže odejde zpátky do lidského světa, jakmile bude mít hotovo... Vlastně... Mohla bych jít s ním! Do lidského světa mohou i démoni a... Jaký je vlastně jeho domov? Jeho rodina by mě nejspíš nikdy nepřijala, vždyť ani Zeke moc démony nemusel. Smutně se zadívám na barový pult a nakonec si o něj opřu ruce a položím na ně hlavu. Ten démon byl jediným důvodem, proč byl Zeke v podsvětí a... Neměl tohle místo rád, nahánělo mu hrůzu a byla jsem si jistá, že to platí i na jeho obyvatele.
    "Takže nejsi démon," zamručí neznámý a chvíli zkoumal Zekeho pohledem, než si povzdechne a zavrtí hlavou.
    "Mikhal, Mephistophelův nejvyšší generál a jeho pravá ruka. Nejkrutější démon, kterého jsem kdy potkal. Po smrti předchozího krále ihned uprchl z hlavního města, ale stále se pohybuje v Západním království. Něco nejspíš chystá, ale nikomu se ho zatím nepodařilo chytit... Kdyby jsi ho našel, co by jsi udělal?" zeptá se neznámý a stále zkoumavým pohledem sledoval Zekeho.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 14:44

    Měl jsem v sobě tolik smíšených pocitů a popravdě jsem netušil jak se s nimi vypořádat. Místo toho jsem je zatlačil hluboko do sebe a vybavil si svou předchozí otázku. Byla pravda že jsem se až tolik do nebe vracet nechtěl, ale nemohl jsem se stejně jako Casselie vykašlat na všechny povinnosti a utéct před nepřiznivími podmínky života. Navíc jsem nemohl dovolit aby nebe vedl ten... blázen. To se muselo urychleně změnit a i přestože už to byla řádka let co v nebi od zmizení matky vládl, nepřinášelo to obyvatelům nic dobrého. Chtěl jsem se co nejdříve vrátit domů a využít svých práv jako princ k tomu, abych radu popostrčil k tomu, aby se stavem v nebi něco udělala. Jenže dokud budu mít tu značku na ruce... nemohu se vrátit, nebudu mít žádné slovo a ještě se mě bude pokoušet zabít má vlastní rasa. Bylo to nefér, jenže... takový život už byl.
    "Ne, nejsem démon," odpovím najednou i když to vypadalo že démona vůbec neposlouchám. Byl zvláštní a něco mi na něm nesedělo, ale to na většině démonech tady a tak nebylo divu že jsem byl opatrnější, než možná byla potřeba. Znovu se krátce ohlédnu na Inori, která si opírala hlavu o ruce na barovém pultu a tak nějak zamyšleně ji bezcílně položím ruku na záda, než se znovu ohlédnu na muže v kapuci, jehož fialové oči mě pozorovaly s jakýmsi zájmem a jeho slova ve mě vyvolaly vlnu pochybností.
    "To ti bohužel nemohu sdělit," odpovím prostě a jednoduše. Bylo to něco co opravdu nevykládám na potkání a i když už jsem toho řekl hodně, stále jsem musel hlídat co všechno jsem si mohl dovolit říct.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 14:56

    Stále jsem tak napůl trucovala a napůl byla smutná, že je můj čas se Zekem omezený a... Také jsem si uvědomila, že mu na mě nejspíš vůbec nezáleží. Jen... Jsem se mu hodila... Ale až splní svůj úkol, vrátí se a už mě nejspíš nebude chtít vidět. Jenže proč by mě tehdy zachraňoval a to všechno? Byla jsem teď nehorázně zmatená a... Netušila jsem, co dělat. Chtěla jsem jít s ním... Kamkoliv, ani by mi nevadilo, kdyby mě jen využíval... Bylo by to lepší, než jen pouhá myšlenka na to, že už ho nikdy neuvidím. Ucítím jeho ruku na zádech, ale to mi spíš jen nahrne slzy do očí a tak sebou zatřesu a odtáhnu se od něj. Netušila jsem, co to se mnou je, na takové velké výkyvy nálad jsem nebyla zvyklá a... Byla jsem zmatená sama ze sebe a hlavně z něj.
    Neznámý se lehce zamračí, když mu mladík nesdělí, co s ním hodlá udělat, ale nakonec si povzdechne a mávne rukou na někoho v baru. Brzy se u něj zastaví vysoký démon a tázavě se na něj zadívá.
    "Dej mu všechny informace o Mikhalovi, které máš," rozkáže démonovi, který se zasekne a sjede Zekeho pohledem.
    "Vaše veličenstvo... Jste si jistý, že je to dobrý nápad?" zeptá se ho démon a při tom oslovení sebou cuknu a prudce se na neznámého otočí. No, teď už ne na tak neznámého...
    "Je to pro něj důležité a mám pocit, že se k němu opravdu nepřidá... Vypadá schopně, zbaví nás osiny v zadku," odpoví Fen'lin, než se na Zekeho usměje a postaví se na nohy.
    "Hodně štěstí," řekne ještě, než se vydá z hostince pryč, zatímco démon si povzdechne, sjede nás pohledem, ale nakonec vytáhne z brašny nějaké papíry, ke kterým začne cosi připisovat, než to všechno podá Zekemu a rychle se také vydá pryč. V tu chvíli jsem měla pocit, že se mi zavařil mozek a vůbec... Jsem nechápala, co se stalo.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 15:19

    Tak trochu jsem si byl jistý že mě s jakýmikoliv informacemi pošle do háje a tak už jsem se snažil hledat způsob, jak nejlépe využít situace k tomu abych to z něj vytáhl i jinak. Byl jsem čím dál více zmatenější, ale napovrch jsem se tvářil tak jako vždy, tedy až do doby kdy ucítím že se ode mě Inori odtáhla a tak pootočím hlavu jejím směrem. Asi jsem udělal něco špatně. Z přemýšlení mě vytrhne až oslovení jednoho démona, který vzhlížel k zahalenému muži, jehož totožnost mi byla stále neznámá... tedy až do této chvíle. Zůstal jsem na něj hledět, zatímco se společnice za mnou probrala a tak nějak jsem se snažil vstřebat co se právě teď dělo. Chtěl jsem něco říci, něco typu: "Přidat se k němu by bylo proti mé srsti," ale nakonec jsem jenom zůstal mlčet. Sledoval jsem jeho úsměv a zmizel dříve, než jsem se vůbec stačil vzpamatovat.
    "Cože?!" vyhrknu nevěřícně sotva se natáhnu pro papíry a oba dva démoni zmizí někde za dveřmi hostince. Teď jsem se opravdu nezmohl na nic jiného, než se natáhnout pro skleničku a kopnout ji do sebe jako smyslů zbavený, což jsem nejspíše teď byl.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 15:31

    Stále jsem nemohla uvěřit, co se právě stalo a dokonce jsem na chvíli zapomněla na to, co mě tolik rozesmutnilo. Zeke dostane na papírech informace, které si vezme a byl o krok blíž k tomu, aby splnil svůj úkol a mohl odejít. Povzdechnu si a na chvíli se zamyslím, jestli by nebylo lepší odejít co nejdřív. Přeci jen... Čím víc jsem s ním byla, tím víc mi na něj záleželo a tím bude jeho odchod bolestnější. Jenže jsem věděla, že i kdybych teď odešla, stejně se vrátím. Cuknu sebou, když Zeke vyhrkne: Cože? A podívám se na něj.
    "Vážně... Jsme se právě setkali s Králem Fen'linem?" vydechnu potichu a stále nevěřícně.
    "Ztište se vy dva... Chodí sem často, ale nikdo z místních to neví," zavrčí na nás barman, ale hned na to se vydá obsluhovat jiné démony. Teď... Už jsem opravdu nic nechápala a nejmíň ze všeho sebe.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 15:46

    Bylo velmi zvláštní že jsem právě přežil setkání s jedním z nejmocnějších démonů v podsvětí. Na tváři jsem měl stále nechápavý pohled a když se na mě Inori obrátí s tím, co jsem tak nějak stačil ještě pochopit, povzdechnu si. Co mě překvapí byla slova barmana, se kterými nás okřikl abychom se ztišili.
    "Jsem si dost jistý, že kdyby věděl co jsem zač tak tady nesedím," vydechnu a až po chvilce si uvědomím, že to mělo zůstat v mojí hlavě. Krátce zblednu, než se zadívám na prázdnou skleničku od alkoholu a na chvíli se v ní ztratím. Chvíli jsem váhal a zkoumal pečeť na papírech, než si uvědomím že je k jejich otevření potřeba magie...
    "Nejspíš ano, samotného mě to překvapuje," vydechnu stále trochu nevěřícně, než papíry uchopím do ruky a podám je Inori.
    "Mohla bys? Já... nemůžu," vydechnu a počkám si na barmana, abych si mohl objednat další pití.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 15:52

    Zeke poznamená, že kdyby král věděl, co je zač, už tady nesedí. Hned na to si všimnu, že zbledl a tak na něj upřu nechápavý pohled.
    "Proč? Jsi mág, na tom není nic špatného..." zašeptám potichu, aby mě slyšel jen on a stále ho pozoruji, nakonec však opět odvrátím pohled a znovu se pohodlně opřu o bar a položím si hlavu na ruce. Znovu jsem trochu trucovala a neměla jsem na vůbec nic náladu. Ponořím se zcela do svých myšlenek a tak si ani nevšimnu, že mi Zeke podává dokumenty, které bylo potřeba otevřít magií s tím, že on nemůže. Vezmu si je od něj a zadívám se na něj, zatím jsem je však neotvírala. A také jsem to nechtěla udělat. Jenže to pro něj bylo důležité, ale když toho démona najde... Odejde.
    "Nechci, aby jsi odešel a už jsme se nikdy neviděli..." vydechnu a otočím se na Zekeho. Měla jsem slzičky na krajíčku a byla jsem ráda, že to kvůli masky nemůže vidět.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 4 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 3/5/2024, 02:27