Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 21:04

    Propalovala jsem Mikota pohledem a byla jsem připravená zaútočit, kdyby udělal něco, co by nás ohrozilo. Najednou mi však přistane ruka na rameni a tak párkrát zamrkám, než se pootočím na Zekeho, který vydechne, že není nepřítel. Uklidním se a pokynu Kagemu, aby se rozplynul, ale stále dával pozor. Nevěřila jsem mu a i když ho Zeke očividně znal... Byl z něho nervózní a úplně mimo, což se mi nelíbilo. Zeptá se neznámého, co tady dělá, ale jeho vysvětlení jsem absolutně nepochopila. Tedy spíš jsem netušila, o čem mluví. Nakloním hlavu na stranu a když přijde blíž, podvědomě se mi napnou všechny svaly, kdyby bylo potřeba se bránit. Když však řekne, že si chce promluvit osamotě, zavrčím na něj. Nechtěla jsem ho nechávat s mým Zekem a rozhodně jsem nehodlal odejít, pokud to tak sám Zeke nebude chtít... A ani pak bych z toho nebyla nadšená...
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 21:35

    Sledoval jsem rudovlasého mladíka a stále přemýšlel nad tím co dělá v podsvětí. Co mě překvapí, byla jeho magie, byla jiná a to znamenalo jenom jedno, že už není...andělem? Překvapeně zamrkám a když dovysvětlí svůj důvod pobytu v podsvětí, můj pohled se promění ještě ve zmatenější. Nerozuměl jsem muani slovo, nebo to spíše jenom nechápal. Když ale přistoupí blíž, povzdechnu si. Jakmile mi ale sdělí, že si chce promluvit o samotě, zadívám se na Inori.
    "Nechci ji tady nechávat samotnou," vydechnu ale zároveň jsem si s ním chtěl promluvit někde, kde nebude má společnice, abych s nim mohl mluvit otevřeně. Stále to bylo příliš brzo na to, aby se dozvěděla co jsem zač a já se její reakce bál. Navíc mě znervózňovalo to, že mohl kdykoli říci něco nevhodného, co jsem nechtěl aby malá démonka slyšela.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 21:40

    Zeke mě zkoumal pohledem a tušil jsem, že mu už došlo, že nejsem anděl. No, stejně jsem mu to plánoval říct. Doufal jsem, že ho nepotkal stejný osud, ale... Tušil jsem, že ano. Přeci jen... Anděl v podsvětí? To je sebevražda. Oba dva však byli neochotní se rozdělit a tak se na ně zamyšleně podívám, než chytím Zekeho za rukáv a odtáhnu ho asi tři metry od démonky, která naštěstí zůstane stát na místě.
    "Takhle na sebe uvidíte, ale úplně to stačí... Použiji magii, abychom slyšeli co říkáme jen my dva," upozorním je a poté lusknu prsty, abych vytvořil zvukovou bariéru.
    "Co... Tady děláš? Proč tě otec označil za zrádce? Co se stalo?" zeptám se zmateně.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 21:48

    Nechtěla jsem odejít, nevěřila jsem tomu muži a celá tahle situace se mi nelíbila, už jen proto, že byl kvůli ní Zeke nervózní, nesvůj a úplně mimo. Byla jsem ráda, že Zeke nechtěl odejít a nechat mě samotnou, proto chci začít protestovat, když ho rudovlasý muž začne tahat za rukáv pryč. Poodejde však asi jen o tři metry a tak spolknu všechny protesty. Vysvětlí mi, že použije magii a tak jen přikývnu a sleduji ty dva. Po chvilce začne mluvit, ale neslyšela jsem od něj absolutně nic. Bylo to... Zvláštní. Povzdechnu si a trochu zalituji, že nemluví přede mnou, Zeke měl něco, co skrýval a to jsem chápala. Nemusel mi říkat vše, měl stá tajemství, ale tohle byl dobrý způsob, jak se o něm něco víc dozvědět, ale... Ne, pokud mi to bude chtít říct, řekne mi to. Nakonec si povzdechnu, ale nespouštím z těch dvou oči. Přeci jen jsem chtěla rychle zasáhnout, kdyby se cokoliv stalo.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 22:24

    Když mě Mikoto chytí za rukáv a začne mě smýkat dál, otočím se na Inori jako kdybych o ní měl snad v jednom momentě přijít. Nakonec se zastavíme jenom tři metry od ní a Mikoto oběma vysvětlí, že použije svou magii k tomu, abychom mohli mluvit a stále na sebe s Inori dohlíželi. Uklidnilo mě to, nechtěl jsem aby se to dozvěděla za takovéto situace, chtěl jsem ji to říct sám. Znovu se nadechnu a když mě Mikoto pustí, povzdechnu si a váhavě zvednu pohled do jeho rudých očí.
    "Pokusil se na mě hodit zmizení matky.... jenže k tomu.. neměl žádný důkaz. Dal mi na starost část armády, kterou jsem odmítl vést na smrt a když jsem se mu postavil...." zaseknu se a okamžitě se mi udělá knedlík v krku. Pamatoval jsem si snad každou jeho ránu a každičké slovo, které se mi zarylo do uší. Ani jsem si neuvědomil, že se stále po tom všem lehce třesu.
    "Když jsem mu nevyšel vstříc a odmítl jsem vraždit napadené obyvatele, označil mě za slabocha a vyzval na souboj, který jsem samozřejmě odmítl a... Vím že matka žije... Vím že je pro ostatní mrtvá... ale já to prostě cítím... nevím jestli je to tím že jsme rodina, ale pořád cítím její existenci... Když jsem se mu to pokusil říct, nedopadlo to...nedopadlo to nejlépe," vydechnu těžký vzduch z plic a rozpačitě rozhodím rukama, než mě zaštípou slzy, které okamžitě zaženu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 22:31

    Bylo zvláštní vidět prince andělů, jak se tolik strachuje o démonku, ale znovu mi to připomnělo, že je jiný. Jiní než ostatní andělé a v podsvětí jsem potkal dost démonů, kteří mě také přesvědčili o tom, že nejsou vraždící monstra. Kdyby andělé a démoni byli jednotní a vedl je někdo jako Zeke a Aoki... Dokonce bych i věřil, že by mohl zavládnout mír. Když mi však Zeke začne vysvětlovat, co se stalo, ucítím obrovský vztek. Nic z toho jsem nevěděl, byl jsem v lidském světě a... Ani by se polovina z toho nedostala ven. Teď jsem se ale třásl vzteky a ucítím, jak se má ohnivá magi vymyká kontrole. Na některých mých částech těla se objeví plameny ohně i přesto, že jsem se je snažil kontrolovat. Potřeboval jsem se uklidnit a tak se zhluboka nadechnu a poté vypustím z pusy tolik nadávek, že by se za ně nestyděla ani celá aprta dlaždičů. Až po chvíli se uklidním natolik, že ovládnu svou magii a promnu si čelo.
    "Vůbec se mi nelíbí, kterým směrem nebe míří za jeho vlády... A Zeke? Věřím ti, pokud říkáš, že je tvá matka naživu... Opravdu se mi ulevilo, byla skvělou královnou a... Celkem bych i věřil, že s jejím zmizením má codočinění ten kretén... Pardon, jeho výsost," přestože se mi zpočátku dařilo mluvit klidně, jakmile se dostanu ke králi, zlostně vyprsknu a dostanu chuť do něčeho praštit.
    "Ale pořád to nevysvětluje, proč jsi v podsvětí..." řeknu po chvilce.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 23:01

    Sledoval jsem ho a jasně jsem na něm viděl vztek, který se mu odrazil v očích. Okamžitě odstoupím, přestože jsem věděl že mi neublíží. Byl už takový, chvíli klidný, dokud se nenasral a nevzplanul jak plamínek ohně, i když v jeho případě... byl plamínek slabým slovem. Když se však dostal k mému otci, zkousnu si ret a zadívám se do země. Nedokázal jsem o něm říct, jediné křivé slovo, respektoval jsem ho ale spíše ze strachu než protože bych sám chtěl. Poslouchal jsem jeho slova a rovzpomněl jsem si na pár nehezkých vzpomínek a tak jsem lehce zatřásl hlavou a soustředit jsem se začal až na jeho poslední otázku.
    "Nemám na výběr... jestli se chci ještě někdy vrátit domů a upřímně? Sám nevím co chci..." řeknu natěžko a ohlédnu se na Inori. "Nebe mě nenávidí, v podsvětí mě nikdo nezná... ale vím že nemůžu být tak sobecký, abych upřednostnil své štěstí nad celým nebem," vydechnu potichu než se obrátím zpátky na Mikota.
    "Musím otci přivést jednoho z bývalých generálů, který napadl část nebe když ještě vládla má matka. Do té doby... mi obě značky zůstanou a ani po tom si nemůžu být jistý, jestli mě jich zbaví," vydechnu znovu potichu a udělám další krok dozadu.
    "Mám... strach," zašeptám a stisknu ruce v pěst když se mi před očima objeví otcova tvář.
    "Všechno jsem si to zasloužil ne?" vydechnu nakonec zoufale a znovu udělám krok dozadu, že jsem si ani nevšiml, že jsem z dosahu Mikotovi schopnosti.
    "Po tom, co jsem potkal Inori, jsem pochopil spoustu věcí. Je mnohem lepší než kdokoli koho znám, nesobecká, milá, ochotná, jsou oni takový? Po tom co jsi odešel se všechno změnilo, pamatuju si ty úšklebky na jejích tvářích, to... když mě se smíchem nazývali monstrem. Všechno... si to pamatuji... a víš co ti řeknu? Proč bych se měl chtít vrátit někam, kde mě nechtějí? Nikdo z nich se mě nezastal když mi udělal tohle... Nikdo z nich neřekl ani jedno jediné slovo! A víš co? Všichni se jenom dívali... jenom se dívali..." úplně jsem se přestal kontrolovat. Ustupoval jsem stále dozadu a při všech těch vzpomínkách, které se mi vybavovali, jsem se chytil za hlavu a popadl mě obrovský vztek. V očích se mi odrazila jasná nenávist, která se ve mě za ty roky nahromadila.
    "Zůstal jsem sám... I Casselie se nakonec tvářila že je to takhle v pořádku," vydechnu a znovu ucouvnu dozadu, zatímco mi začne zamrzat půda pod nohama.
    "Proč....? Proč bych je měl chtít zachránit?!" zařvu na Mikota a zabořím si ruce do vlasů.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 23:10

    Postávala jsem opodál a sledovala ty dva, jakmile se kolem Mikota objeví plameny, napnu se jako struna připravená vystřelit a skočit mezi ně. Zeke však zůstával klidný a tak se i já trochu uvolním.
    "Zajímalo by mě, o čem si povídají," zamručí Kagerou a cítila jsem, že i on je na pozoru. Bylo ale zvláštní vidět rudovlasého muže, jak řve z plných plic a přitom neslyšet ani slovo. Nakonec si povzdechnu a zadívám se na chvíli na zem. Opravdu jsem byla zvědavá, ale... Bylo to Zekeho soukromí. Vzhlédnu zrovna ve chvíli, kdy Zeke vycouvá z oné neviditelné bariéry a já zaslechnu, že mluví o mě. Zadívám se na něj a na tváři se mi roztáhne široký úsměv, když uslyším, jak o mě mluví. Jenže mi má radost moc dlouho nevydrží. V tónu hlasu mu znělo mnoho emoci a to ne zrovna ty pozitivní. Zněl vystrašeně, zoufale... A čím víc mluvil, tím víc jsem si uvědomovala, že musí cítit obrovskou bolest kvůli svým vzpomínkám. Snažil se najít Mikhala aby se mohl vrátit na místo, kam nepatří, kde se ho ani nezastali. Nedokázala jsem si představit, co je to za místo, ale... Po jeho slovech jsem už opravdu nechtěla, aby se tam vracel. Začnou se mi vybavovat vlastní vzpomínky, jasnější a přesnější, než kdy předtím, ale... Zeke byl důležitější než má minulost a tak se silou vůle donutím vnímat realitu a rozběhnu se k němu. Sotva zařve, proč by měl někoho chtít zachránit, dostanu se k němu a zezadu ho pevně obejmu.
    "Zeke," vydechnu a opřu si hlavu o jeho záda.
    "Už nejsi sám, máš mě... Nemusíš se vracet na místo, kde tě nikdo nechce... A pokud opravdu chceš jít, půjdu s tebou, je mi jedno kam... Ale alespoň tam budeš mít někoho, komu na tobě záleží," řeknu dostatečně nahlas, aby mě Zeke slyšel, ale zároveň ne tolik, aby mě nemohl slyšet Mikoto. Protože tahle slova byla určena jen mému Zekemu.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 23:49

    Byl jsem naprosto mimo a teď mě nezajímalo nic co se děje kolem. Slyšel jsem někoho volat své jméno, ale byl jsem v takovém afektu emocí, že jsem se probral až v momentě, kdy mě kdosi objal kolem pasu a ucítil jsem něčí teplo na svých zádech. Inori.... byla to Inori. Na malý moment jsem se nechal vší tou bolestí a zoufalství pohltit, ale když jsem zaslehcl její vlídná slova s tím, že nejsem sám. S tím, že mám ji... postupně se donutím uklidnit.
    "Inori..." hlesnu tiše a zoufale, než pomalu vyndám ruce z vlasů a svěsím je podél těla. Její slova mě uklidnila, ale znovu mi připomněla že je to částečně nemožné. Jenže nad tím jsem teď přemýšlet nechtěl, dokud jsem ji měl vedle sebe a mohl s ní cestovat po podsvětí, bylo mi to jedno. Měla pravdu, nebyl jsem sám. Do mých očí se navrátí původní klid, než ji pohladím po ruce a nakonec se napřímím.
    "Omlouvám se...Neovládl jsem se," řeknu ještě stále trochu nepřítomně, než zvednu pohled k nebi a na chvíli zavřu oči.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 23:56

    Doufala jsem, že to zabere, chtěla jsem ho nějak uklidnit, nějak mu pomoct... Pořádně jsem nevěděla jak, ale po mých slovech se uklidní a jeho napjaté svaly povolí. Pousměji se, ale stále ho nepouštím, objímala jsem ho kolem pasu a užívala si teplo, které z něj sálalo, stejně jako ten hřejivý pocit, který jsem měla. Po chvilce se napřímí a omluví se, že se neovládl. Zavrtím hlavou a trochu víc se k němu přitisknu.
    "Není za co se omlouvat... Nic se nestalo," zašeptám. Věděla jsem, že stále není v pořádku a jeho minulost se za ním doslova táhne. A já netušila, co se mu stalo. Ale chtěla jsem mu nějak pomoci, jenže jak? Nemůžu vyřešit něco, o čem nevím. Povzdechnu si a pomaličku Zekeho pustím, stále jsem však stála těsně u něj.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 18/7/2018, 00:03

    Dál jsem poslouchal Zekeho vysvětlení a... Upřímně bych nechtěl být v jeho situaci a nedivil jsem se mu... Nevěděl, jestli se tam chce vrátit a v podstatě i já utekl. Jenže jsme oba věděli, v jakém stavu je nebe. Věděli jsme to až moc dobře a... Na rozdíl od Zekeho, já neměl postavení na to, abych to změnil. Jenže on ano. Mohl se pokusit zachránit místo, které mu nikdy nebylo domovem. Anděli, kteří se k němu nikdy nechovali jako k jednomu z nich. Odháněli toho jediného, který by jim byl schopný pomoci a udělat pro nebe něco dobrého. Jenže kdyby to neudělali... Nebyl by takový i Zeke? Povzdechnu si, ale čím více Zeke mluvil, tím větší jsem o něj měl strach. Začne couvat, zatímco mluvil o jeho strachu z otce a ostatních andělech, kteří se ho ani jednou nezastali. Netušil jsem, co říct a tak jen zůstanu stát na místě jako opařený a sleduji, jak vycouval z mé bariéry. Už nebyla třeba a tak ji zruším, ale stále... Jsem netušil, co dělat. Měl bych mu nějak pomoci, uklidnit ho... Než však stačím cokoliv udělat, démonka ho obejme a nejspíš něco řekne, jelikož se Zeke uklidní a po chvilce omluví.
    "Zeke..." vydechnu s lítostí v hlase i v očích, než se k nim pomalu vydám.
    "Nikdo ti nebude mít za zlé, když se už nevrátíš... Někoho jako ty si nezaslouží, ale je to tvé rozhodnutí. Já se rozhodl odejít, ale... I tak... Jsi jediný pro koho jsem stále ochotný bojovat. Kdyby jsi potřeboval pomoc, můžeš se na mě spolehnout," řeknu nakonec.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 00:19

    Až teď mi pomalu docházelo co všechno jsem řekl a dostanu chuť si vrazit facku, což nakonec neudělám. Zatímco Inori stála u mě a já se tak nějak automaticky držel blízko ní, jsem slyšel kroky Mikota, který se k nám přibližoval. S dlouhým povzdechem otevřu oči, až dopoví všechno co chtěl a dlouze se na něj zadívám, než obrátím pohled zpátky na ovečku.
    "Kdybych se tam neplánoval vrátit, kdybych to vzdal... nebyl bych v podsvětí a neriskoval tu svůj život, věř mi. Usadil bych se nejspíše v lidském světě a na všechny se vysral... Jenže dokud budu mít tyhle značky na těle, nezmůžu nic. Přišel jsem o veškerá práva a nedělá to ze mě nic víc než zločince nejvyššího řádu," zavrčím než se otočím na Mikota a povzdechnu si.
    "Omlouvám se za to předtím... neměli jste to vidět" přiznám a promnu si zápěstí, než se otočím na Inori a pohladím ji ve vlasech. Uklidňovalo mě to. Zároveň jsem děkoval tehlé téhle situaci, protože jsem si zase o to víc uvědomil, že ji to říct chci.
    "Nevím co bych dělal, kdyby jsi tu nebyla... Asi by mi hráblo," řeknu nakonec a otočím se na Inori, než se zasměji a odlehčím tím tak trochu tu vážnost která se doslova vznášela ve vzduchu.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 00:28

    Zmateně se zadívám na Zekeho, když řekne, že kdyby se nechtěl vrátit, neriskuje svůj život v podsvětí, ale usadil by se v lidském světě. Takže se nechtěl vrátit do lidského světa, ale jinam. Jenže kam? Zmateně zamrkám, odkud by mohl pocházet? Nechám to být s tím, že mi to dříve či později řekne a raději začnu zase dávat pozor na to, o čem mluví. Znovu se omluví za to, že jsme to předtím neměli vidět a tak dostanu chuť protestovat, že když není v pořádku, může si o tom se mnou promluvit, říct mi to... Jenže jsem skoro nic nevěděla a tak to bylo pochopitelné. Tiše si povzdechnu a sklopím hlavu k zemi, zvednu ji až když mě začne hladit ve vlasech a znovu se pousměji. Bylo to příjemné a vždycky mi tím zvedl náladu. Když však poznamená, že beze mě by mu asi hráblo, lehce zčervenám a nakonec neodolám a přitulím se k němu. Pevně ho obejmu kolem pasu a nadechnu se jeho vůně.
    "No... Myslím, že už půjdu, kdyby jsi cokoliv potřeboval, ještě nějakou dobu budu v hlavním městě, ale... Musím ještě něco dokončit," řekne Mikoto a po chvilce zaslechnu jeho vzdalující se kroky.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 00:41

    Ještě chvíli jsem si užíval přítomnost Inori, než se ohlédnu na Mikota a pousměji se. Nakonec jenom přikývnu a starému příteli zamávám. Když si ale uvědomím jak blízko mi Inori je, okamžitě zčervenám a tak se zadívám stranou.
    "Víš co? Nějak nám tu prohlídku paláce zařídím," řeknu tiše a hned mě napadne několik možností, jak by to možná šlo. Jistě mohl bych tu počarovat s bílou magií a věřil jsem tomu, že by mi král přišel naproti.... ale to neznělo jako nejlepší nápad a co bych mu vůbec řekl? Dobrý den vaše veličenstvo, mohli bychom na prohlídku vašeho paláce? Ale jistě, jistě, jen pojďte! Ušklíbnu se nad tou představou a tiše se zasměji. Také jsem přemýšlel jak bych Inori měl říct o svém původu, zároveň jsem věděl že si to zaslouží vědět a z nějakého mě neznámého důvodu se mi příčilo že jsem ji musel lhát.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 00:50

    Stále jsem se k Zekemu tiskla a když poznamená, že nám nějak tu prohlídku paláce zařídí, pousměji se a přikývnu. Ještě notnou chvíli jsem u něj stála, než si povzdechnu a pustím ho.
    "Nechceš se projít mimo město? Taková procházka přírodou mi vždycky pomohla, když... Jsem se necítila nejlíp, nebo si potřebovala pročistit hlavu," navrhnu s jemným úsměvem na rtech. Trochu mě trápilo to, že mi Zeke neřekne, co se děje, i přesto, že ho to tolik trápí, ale chápala jsem to. Ale i tak jsem mu chtěla pomoc. A nic lepšího mě momentálně nenapadlo. Možná... Zablbnout? Na tváři se mi objeví úsměv, se kterým plácnu Zekeho přes hrudník a odskočím od něj.
    "Máš ji, Zee!" vypísknu, než se otočím a rozběhnu se pryč ulicí směrem k východu z města. Jen si budu muset dávat pozor, abych Zekemu byla pořád na dohled, protože jinak... Bych ho už nenašla.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 00:58

    Když mi navrhne žebychom se mohli projít mimo město někam do přírody, přikývnu. Procházka mimo město zněla jako dobrý nápad a já bych ji uvítal, alespoň bych s ní mohl mluvit někde v soukromí a v klidu, aniž bych se musel pořád ohlížet jestli někdo nejde kolem. Zhluboka se nadechnu ale když mě Inori z ničeho nic plácne přes hrudník a s tím že ji mám se rozběhně někam ulicí, zůstanu na ni hledět. Až po chvilce mi dojde co tím myslela a tak se pousměji a okamžitě se za ovečkou rozběhnu.
    "No počkej, tohle ti ještě vrátím, nebyl jsem připravený," ušklíbnu se a rozběhnu se za ní. Neběžel jsem ani moc rychle ale ani pomalu, tak nějak abych ji plus mínus stačil, ale přesto měla dobrý náskok a pořád mi utíkala. Bavil jsem se a kličkoval mezi ulicemi, až jsme se ani nevím jak, dostali z města pryč. Po chvilce tak nějak nečekaně přidám na rychlosti, než se dostanu blízko k ovečce a pod nohama ji vytvořím ledovou skluzavku, díky které ji to podjede. Okamžitě jsem měl na ohách ledové brusle a když přepadávala dozadu, chytil jsem ji za ramena a vyhodil si ji do náruče.
    "A mám tě," vítězně se ušklíbnu.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 01:14

    Zaslechnu za sebou Zekeho, který volal, že mi to vrátí, že nebyl připravený. Nic jsem si z toho nedělala a běžela dál ulicí. Držel se za mnou, ale nijak mě výrazně nedoháněl. Brzy jsme byli z města pryč a já ucítím obrovskou volnost a radost. Vždycky jsem ráda jen tak blba v lese, ale když jsme byli dva... Bylo to mnohem lepší. Když se však znovu ohlédnu, všimnu si, že je Zeke jen kousek za mnou a tak přidám na rychlosti. Jenže stoupnu na led a okamžitě mi na něm podjedou kopýtka. Vypísknu, ale místo toho, abych spadla na zem, dopadnu do náruče mého společníka. zadívám se na něj a jeho vítězný úšklebek, než mi lehce zčervenají tváře a nechám svou masku zmizet. Tento moment... Mi přišel doslova magický a... Vnímala jsem jen Zekeho, jeho přítomnost, jeho oči, úsměv...
    "Odměna," vydechnu, než se natáhnu a dám mu pusu na tvář, hned na to trochu víc zčervenám a tak se raději uvelebím v jeho náruči a spokojeně vydechnu. Byl vážně úžasný.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 01:25

    Byl jsem opravdu rád že je tady se mnou. Cítil jsem se spokojený a její přítomnost pro mě začala znamenat mnohem více, než jsem sám chtěl. Když ale z ničehonic vyhrkne 'odměna', zadívám se na její mizející masku, která odkryje jak její tvář tak dvě velká kukadla, která mě pozorovala. V momentě kdy od ní dostanu pusu, zčervenám a klopýtnu, až jsem si myslel že to s námi vezmu o zem. Tak nějak se mi to podařilo ustát a když zase chytnu rovnováhu, zasměji se.
    "Myslím že jsem tady někde v dálce viděl jezero, chtěl bych ti ukázat svou zálibu a jeden z lidských zvyků a... naučím tě bruslit," vydechnu s úsměvem na rtech a nechám led pod našimi nohami zmizet, ale ovečku se rozhodnu nepouštět. Místo toho se rozběhnu do lesa a po chvilce si uvědomím, jak je lehoučká.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 01:33

    Byla jsem ráda, že nejsem jediná, která se červená a i když to vypadalo, že skončíme na zemi, stále jsem věřila, že mě nepustí. A dopadnout s ním na zem by nebylo až tak špatné. Když řekne, že ví o nedalekém jezeru, připravím se na to, že mě dá na zem ,ale on se i se mnou v náručí rozběhne dál. Chtěl mě naučit bruslit, což... Jsem nevěděla, co je, ale chtěla jsem to vyzkoušet. Chytím se ho kolem krku a nechám ho mě nést, jen jsem doufala, že nejsem moc těžká, i když... Zeke byl dost silný, takže mu to rozhodně vadit nebude.
    "Dobře, Zee," řeknu a zadívám se na něj. Nová přezdívka se mi opravdu líbila, jen jsem netušila, jak na ni bude reagovat.
    "Co je to bruslení?" zeptám se po chvilce zvědavě a opřu si hlavu o jeho hrudník.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 01:42

    Běžel jsem s Inori v náručí a brzy jsem také našel to, co jsem hledal. Jezero bylo dost velké, ale i tak jsem věděl, že ho za pomocí magie, dokážu zmrazit celé. Pousměji se a až po chviličce položím svou společnici na zem, než se na ni zadívám a pousměji se.
    "V podstatě jezdíš na ledu za pomocí bruslí. V lidském světě mají hmotnou formu, ale já si je vždy vytvořím z ledu. Je to jako... tanec akorát ne na zemi ale na ledě," pokusím se ji to tak nějak vysvětlit, ale nakonec se jí to rozhodnu ukázat. Ačkoli jsem chvíli přemýšlel nad tím jak přizpůsobit led a brusle jejím kopýtkům. Nakonec se však obrátím k jezeru, jehož hladiny se dotknu prsty, než od onoho místa začne postupně zamrzat. Dával jsem si pozor aby byla vrstva ledu hladká a dostatečně pevná na to, aby unesla nás oba a brzy jsem byl hotový. Spokojeně se zadívám na svůj výtvor, než si na nohách vytvořím ledové brusle a pousměji se na Inori.
    "Brusle jsou to, co mám na nohách, akorát tyhle jsou z ledu. Díky jejich ostré hraně se pohybuji po ledu hladce a za pomocí těla a změny jeho těžiště upravuji směr jakým bych chtěl jet. V podstatě je to jako kdybys upravaovala směr levitace za pomocí magie, akorát tohle děláš jenom svým tělem," vydechnu a doufal jsem že to zní tak nějak srozumitelně.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 11:52

    Brzy dorazíme k jezeru a Zeke mě položí na nohy, začne mi vysvětlovat, co je to bruslení a tak ho pozorně poslouchám. Znělo to jako legrace. Brzy bylo celé jezero zamrzlé a Zeke měl na nohou krásné, ledové brusle. Ještě mi vysvětlí, že pomocí nich se může pohybovat na ledu a upravovat směr, kterým jeden. Přirovná to k levitaci, což mě trochu uklidní, většinou jsem se takové věci učila velmi rychle a tak jsem doufala, že se to naučím rychle a budeme moct se Zekem dělat blbosti. Navíc... Kdyby to bylo třeba, mohla jsem "podvádět" pomocí levitace, ale... To by nejspíš nebyla taková legrace.
    "Zní to opravdu jako legrace," řeknu nadšeně a zadívám se na mého společníka, než se zhluboka nadechnu a přeměním se do lidské podoby. Přeci jen brusle vypadaly, že na má kopýtka vážně sedět nebudou. Bylo ale zvláštní být zase v této formě... Nepoužívala jsem ji a... No nebyla jsem zvyklá na oblečení. Alespoň ne, co si pamatuji a teď... Jsem na sobě měla šaty... Nervózně přešlápnu na místě, než se pousměji na Zekeho a dojdu až k němu.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 18/7/2018, 12:46

    Zatímco už jsem stál na ledě, obrátím se na svou společničku, která poznamenala že to zní jako legrace. Mohl jsem tedy jenom hádat že mé vysvětlení pochopila a tak se na ni pousměji a znovu se zadívám na její kopýtka. V jednom momentě ji ale obklopí magie a můj pohled zůstane stát na zcela lidských nohách. Párkrát nechápavě zamrkám, než zvednu pohled k jejim očím. Byly modravější než oceán a její vlasy mi připomínaly východ slunce.
    "Vím že bych neměl být překvapený tím že máš lidskou podobu, ale jsem... páni," vydechnu stále trochu mimo a když byla jenom kousek ode mě, chytím ji za ruce a trochu mi u toho zčervenají tvář. Také Inori vytvořím na nohou brusle, ale přidržuji ji kdyby jí to uklouzlo, přece jenom jsem nechtěl aby si ublížila. Znovu si ji však přeměřím pohledem a musel jsem uznat že jí šaty opravdu sedí.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 18/7/2018, 13:23

    Trochu znervózním, když si všimnu, jak si mě prohlíží a netušila jsem, co si mám myslet po jeho poznámce. Ale i tak lehce zčervenám a když jsem na kraji ledu, jsem ráda, že mě Zeke chytil za ruce. Opravdu jsem nechtěla uklouznout a spadnout hned na začátku. Po chvilce mi vytvoří na nohou brusle a stále mě přidržoval. Nejistě jsem stála na místě a udržovala jsem balanc. Bylo to... Zvláštní, připadala jsem si opravdu nejistě na vlastních nohou a nebyla jsem si jistá, jak se pohybovat. Zeke mi však všechno vysvětlí a zatímco mě stále přidržoval, se pomaličku rozjedeme po ledu. Po chvilce se mi na tváři objeví úsměv, byla to opravdu legrace, ale stále jsem se držela mého společníka, který se pohyboval na ledu se stejnou jistotou a ladností jako na pevné zemi. Dokonce i když s vypísknutím začnu padat, hned mě zachytí a díky tomu nespadnu. S trpělivým vysvětlováním a ukázkami od Zekeho mi to začne brzo jít, stále jsem se však odmítala pustit Zekeho ruky, i když jsem ji už nepotřebovala na udržení rovnováhy.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 20/7/2018, 21:37

    Netušil jsem že to bude Inori takhle bavit a už vůbec ne, že ji to tak dobře půjde. Učila se hodně rychle a tak jsem ji jenom s úsměvem vedl za ruku a užíval si její přítomnost. Zároveň se ve mě mísilo mnoho obav, už jsem to před ni nechtěl skrývat, ale nechtěl jsem to na ni jenom tak nečekaně vybalit a tak jsem váhal a chvílemi byl na jehlách. Snažil jsem se svoje pochybení a zmatení skrýt a chvíli jsem na to opravdu zapomínal, hlavně když se na mě usmála, to jsem byl úplně v koncích. S povzdechem si prohrábnu vlasy a nakonec se opatrně zastavím, než Inori krátce obejmu a pustím ji.
    "Zkus to sama a neboj budu pořád poblíž kdyby jsi padala," hlesnu s úsměvem a zadívám se na lodnýnku s jasně modrýma očima, které mi tak moc připomněly barvu nebe.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 20/7/2018, 21:45

    Byla to opravdová legrace a nemohla jsem se ubránit úsměvu, kterým jsem čas od času Zekeho obdarovala. Na bruslích se po ledu pohybovalo mnohem lépe než na mých kopytech, která neskutečně klouzala, ale i tak mě samotnou překvapilo, jak rychle jsem se učila. Měla jsem však pocit, že takhle to bylo vždycky. Navíc to bylo i dost o rovnováze, se kterou jsem na tom byla opravdu dobře vzhledem k tomu, že jsem se neustále pohybovala v lese a hlavně po větvích stromů. Zeke najednou začne zpomalovat a nakonec zastaví. Trochu neohrabaně se o něj zabrzdím, ale jsem ráda, když mě obejme, udělám to samé a usměji se na něj. Poté však odstoupí s tím, že to mám zkusit sama. Trochu nejistě postávám opodál, než přikývnu a pomaličku se rozjedu dopředu. Věděla jsem, že mě chytne, pokud začnu padat, věřila jsem mu a tak jsem si s pády nemusela dělat starosti. Bavilo mě to a tak bruslení ještě strávíme nějakou tu hodinku, za kterou jsme stihli začít dělat blbosti a nakonec se vydáme ke břehu.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 7 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 2/5/2024, 20:02