Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 9 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 22/7/2018, 00:02

    Dlouho jsme si povídali a Zeke se vyptával na různé podrobnosti. Moc ráda jsem mu je sdělila a byla jsem ráda, že má opravdový zájem. Bylo však na něm vidět, že nesouhlasí s chováním andělů a to mě ještě víc utvrdilo, že není jako oni. Naštvaně zatínal pěsti a skřípal zuby. Nakonec se však uklidní a zadívá se mi do očí, než si povzdechne. Poznamená, že je to zvláštní, jak se situace obrátila a že mu obyvatelé v podsvětí přijdou přijatelnější než ti v nebi.
    "Myslím, že Západní království je jediné, které to tak má... A jediné, co to chtělo byla změna ve vedení," poznamenám s úsměvem a zadívám se na Zekeho.
    "Jaký je tvůj příběh?" zeptám se ho a zvědavě nakloním hlavu na stranu. Chtěla jsem o něm vědět víc, ale nechtěla jsem ho do ničeho nutit. A doufala jsem, že i on to ví.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 9 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 22/7/2018, 00:38

    Inori měla pravdu, ne všechny části podsvětí jsem schvaloval, ale už jen to co se odehrávalo v Západním království... bylo důkazem toho, co by se mohlo odehrávat všude. Tohle místo bylo v mnohaohledech lepší a stačil k tomu dobrý vůdce, kterého... nebe nemělo. Na chvíli se zcela odmlčím a ztratím v myšlenkách, než se otočím na Inori s lehkým ruměncem na tváři. Byla roztomilá a já si prostě nemohl pomoct, když mi byla tak blízko a ještě se na mě tiskla a mě opět došlo že na sobě má jenom srst a žádné oblečení... Prostě to bylo zvláštní uvědomění. Do reality mě vrátí až její slova, se kterými nakloní hlavu na stranu. Zpočátku jsem mlčel a přemýšlel jak bych měl začít a nakonec se natáhnu abych Inori pohladil ve vlasech a začnu vyprávět. Vyprávěl jsem o svém životě v nebi, o svém postavení v královské rodině, o sestře a o tom jak jsem poprvé objevil svou magii, což se mi stalo osudným. Jak jsem několik let procházel peklem, ale také světlými chvilky, jako když jsem tehdy poznal Mikota. O vztazích s mým otcem, o tom jak se celé nebe a jeho obyvatelé měnily před mýma očima, až k trestu, který mi otec uštědřil po tom, co jsem odmítl vést společníky na jistou smrt a o zmizení královny... Bylo to složité vyprávění a přesto jsem se snažil Inori tak nějak vysvětlit situaci v nebi a tu svou...
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 9 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 22/7/2018, 00:45

    Byla jsem neskutečně ráda, když začal vyprávět o svém životě a hned se dozvím několik zajímavých věcí. Opravdu mě překvapí, když zjistím, že je princ, nedocházelo mi, proč by ho pouštěli do podsvětí, ale i to mi brzy vysvětlí a... Teď byla řasa na mě, abych naštvaně zatínala ruce v pěst. Přitisknu se k Zekemu a tiše zavrčím. Nechápala jsem, jak mu to mohli udělat. Kvůli pitomé schopnosti, se kterou se narodil na něj zanevřeli a... Neměli by být andělé ti dobří? Tolerantní? Teď mi to přišlo jako hloupost. Byli stejní jako démoni, možná horší, protože démoni svou krutost neskrývali před ostatními a nedělali ze sebe ty dobré. Roztřeseně se nadechnu, než se na Zekeho ještě víc natisknu a zadívám se do jeho očí.
    "Nezaslouží si tě," vydechnu a mnohem lépe jsem teď chápala Mikotova slova. Zároveň pocítím sobeckou touhu, aby nikam nechodil a zůstal se mnou, přeci jen... Nikdy pro něj nic neudělali, tak proč by se je měl snažit zachránit? Nezaslouží si to. A také jsem nechtěla, aby mu znovu ublížili.
    "Děkuji, Zee..." poděkuji mu za vyprávění a důvěru a dám mu pusu na tvář.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 9 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 26/4/2024, 22:09