Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 16:02

    Najednou mě Zeke chytí za ruku a tak sebou lehce cuknu, ale nakonec se pousměji a když se mě zeptá, jestli je mou zálibou pozorovat jak lidi spí, zavrtím hlavou.
    "Jen tebe, vypadáš hrozně klidně a roztomile," vypadne ze mě dřív, než si stačím uvědomit co vůbec říkám. Okamžitě zčervenám, ale když se chci otočit, zjistím, že nemůžu, jelikož mě Zeke stále držel za ruku. Sklopím tedy jen pohled k posteli a až když mě pustí, tak vyskočím na nohy a přešlápnu na místě.
    "Otevřela jsem ty dokumenty," řeknu raději, abych rychle změnila téma a dojdu ke stolku, kam jsem je včera dala. Hned na to je podám Zekemu a když si uvědomím, že už mě tváře nepálí, sednu si vedle něj, abych do dokumentů také viděla.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 16:12

    Když mi sdělí že pozoruje jenom mě a že u toho vypadám klidně a roztomilem, ťuknu jí do čela, než se hlasitě rozesměji. Nakonec se uklidním a znovu si prohlédnu její nevinný výraz a červenající se tváře. Rozhodnu se na to nic neříkat a tak se okamžitě protáhnu, ale opatrně abych si rány na rameni ještě nezhoršil. Tohle mě štvalo, má regeneace byla tu tam, když jsem v podstatě odřízl bílou magii od svého těla a tak jsem se léčil opravdu pomalu. Překvapí mě když vyskočí na nohy a přešlápne na místě, proto k ní vzhlédnu, než odkráčí k nějakému stolku a zmíní se o včerejších dokumentech na které... jsem úplně zapomněl. Když mi je podá, rozevřu je, ale jakmile si všimnu, že jsou psané démoním písmem, povzdechnu si a otráveně zavrčím.
    "Výborně, já démonicky neumím," zasyčím naštvaně a plácnu se do čela. To ho to... ne krále to učitě napadlo, ale toho démona co je psal očividně ne.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 16:19

    Byla jsem ráda, že moji větu nijak nekomentoval, jen mě ťukl do čela a hlasitě se zasmál. Jeho smích se mi opravdu líbil a doufala jsem, že ho uslyším častěji. Rozhodně bych si na to velmi ráda zvykla. Jakmile mu však podám dokumenty, otráveně zavrčí a naštvaně zasyčí, že neumí přečíst démonické písmo. Pousměji se, než si mu opatrně sednu do klína a opřu se spíš o jeho polovinu těla, na které nebyl zraněný, než si dokumenty vezmu zpátky a začnu je nahlas číst. Po chvilce si však řeknu o tužku a začnu i vypisovat nejdůležitější informace bokem na papír lidským písmem. Jakmile je dočtu, odložím je stranou a pootočím se na Zekeho.
    "Teď už jsem si vážně jistá, že jsem někdy byla v lidském světě... Škoda, že si to nepamatuji," řeknu s povzdechem, ale zůstanu sedět v Zekeho klíně. Nějak se mi nechtělo vstávat a... Příjemně hřál a bylo mi u něj dobře.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 16:33

    Teď jsem opravdu doufal že Inori umí číst, nechtělo by se mi bloudit po městě a hledat někoho, kdo by nám to přečetl, už jenom protože tam s největší pravděpodobností byli dost citlivé informace, když nám je dal sám král. Stále jsem nevěděl co si o něm myslet, ale nezapůsobil na mě špatným dojmem, spíše naopak. Vypadalo to, že se o své poddané stará, jinak by neseděl v hostinci a nenavštěvoval ho, nebo se snadj enom rád chodil opíjet? Netušil jsem a očividně to nebyla ani má starost. Když se mi Inori usadí v klině a začne číst, pousměji se a zaposlouchám se do informací, které jsem si chtěl zapamatovat. Ty nejduležitější nakonec začne sepisovat na papír a poté je odloží stranou s tím, že v lidském světě musela určitě být a že jí mrzí, že si to nepamatuje.
    "Mít chaos ve vzpomínkách... ani si to nedokážu představit. Ale byl bych rád, kdyby jsi mě naučila psát a číst démonickou řeč, pokud by jsi na to byla se mnou dost trpělivá," ušklíbnu se a natáhnu ruku k jejím vlasům, které ji rozcuchám.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 16:38

    Stále jsem spokojeně seděla v jeho klíně a byla jsem nadmíru ráda, že mě nevyhodil, sotva jsem dočetla. Místo toho akorát poznamená, že mít chaos bez vzpomínkách si nedokáže představit a zeptá se, jestli bych ho naučila číst a psát démonickým písmem.
    "Štve mě, že si nic nepamatuji a občas je nepříjemné, si náhodně na něco vzpomenout, ale... Než se ohlížet za minulostí, raději si vytvořím nové vzpomínky," pousměji se a trochu víc se na Zekeho natisknu.
    "A moc ráda tě to naučím, stačí říct, kdy... Při hledání toho démona budeme mít určitě dost času," pousměji se a zavřu oči.
    "Taky mi musíš povykládat něco o lidském světě... Třeba si vzpomenu na další věci z mé minulosti," zašeptám.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 16:46

    Chápal jsem ji i přesto, že jsem si to nedokázal představit. Nemohlo to být příjemné, ale velmi mě potěší její pozitivní přístup a pohled na věc a tak se pousměji a znovu ji pohladím ve vlasech. Bylo to uklidňující. Když mi sdělí že při hledání démona budeme mít jistě dost času a ráda měto naučí, povzdechnu si.
    "U nás v ne-" okamžitě si uvědomím co jsem chtěl říct a tak si urychleně odkašlu a nervózně se zasměji, než se rozhodnu pokračovat ve vědě. "U nás jsem se dostal k tomuto písmu jenom párkrát, ale nebyl tam nikdo, kdo by mě to naučil a hádám že to tady bude docela výhodné," dořeknu větu kterou jsem původnně zamýšlel a když mi řekne, že bych ji něco mohl povykládat o lidském světě, přikývnu. Ne že bych toho věděl zase tolik, ale něco málo ano a jejich zvyky se až tak moc nelišily.
    "Rád," odpovím a znovu si zdlouhavě zívnu, než si promnu bolevé rameno a nakonec se rozhodnu vstát. Opatrně Inori přemístím na postel a postavím se na nohy.
    "Tak... co navrhuješ teď? Chtěl bych se projít po městě a něco nakoupit. Je nějaké místo kam by jsi se chtěla podívat?"
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 16:58

    Nakloním se blíž k Zekemu, když mě začne hladit ve vlasech a spokojeně se pousměji, bylo to příjemné a... Po tolika letech samoty jsem byla ráda za jakýkoliv kontakt. Můj společník po chvilce začne mluvit, ale hned se zasekne a rozkašle, až po chvilce dořekne větu o tom, že se s démonickým písmem setkal, ale nikdo ho nenaučil ho přečíst.
    "Není zase tak těžké," pousměji se a už jsem se těšila, až ho to budu učit. Nebo se o to spíš pokusím, netušila jsem, zda mi to půjde. Také mi odsouhlasí, že mi rád něco řekne o lidském světě a po chvilce mě opatrně posadí na postel, zatímco sám opatrně vstane. Sledovala jsem, jak se opatrně protahuje, rameno měl opravdu dost zraněné a věděla jsem, že se lidem rány nehojí tak rychle jako démonům.
    "To zní fajn... Možná bych se někdy podívala do hlavního města, prý je nádherné, ale tady... Ne, nemám žádné místo, které bych chtěla vidět," pousměji se a sama vyskočím na nohy.
    "Jestli... Na nás zase někdo nebo něco zaútočí, postarám se o to sama. Nechci aby jsi bojoval v tomhle stavu," řeknu rozhodně a upřu na Zekeho odhodlaný pohled.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 17:07

    Inormi mi sdělí že démonické písmo není zase tak těžké a tak přikývnu. Byl jsem rád že je ochotná mě to naučit, jen jsem ještě netušil, kolik trpělivosti tomu věnuji já. Znovu se rozhlédnu po místnosti, než si obuji boty a povzdechnu si. Od ovečky se dozvím, že by si chtěla někdy projít hlavní město a tak se na ni otočím a sjedu ji zkoumavým pohledem.
    "To je pravda, na to jsem také zvědavý a upřímně se tam také rád podívám," sdělím Inori. Přece jenom se ten démon pohyboval po Západním království tak může být prakticky kdekoli, dokonce tam kde by ho někdo nejméně očekával. Okamžitě nad tou myšlenkou začnu přemýšlet, že skoro nepostřehnu co mi říkala. Chtěl jsem začít okamžitě naléhat že to není potřeba, že to zvládnu, ale když mě znovu ostře bodne v rameni, rozhodnu se to vzdát.
    "Fajn, fajn. Nechám to na tobě, ale nečekej že budu jenom přihlížet když se ti to zvrtne, dobře?"
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 17:26

    Byla jsem ráda, že i Zeke se chtěl podívat do hlavního města, znamenalo to totiž, že je tak nějak rozhodnuto, že se tam opravdu vydáme. Když však řeknu, že prozatím se o konflikty budu starat já, uvidím, jak se Zeke nadechl nejspíš k protestu, ale potom jen řekne, že nebude přihlížet, pokud se mi to zvrtne. Jen přikývnu a věnuji mu milý úsměv.
    "Neboj se... Zvládnu to, nejsem silná jako ty, ale stále mám svou magii," pousměji se. A také jsem měla Kageho, který zakousne všechno, co se dostane moc blízko. Bohužel občas se o tom pokusí i u těch, kterým nechci aby ublížil... Což byl vlastně důvod, proč jsem teď chtěla bojovat já. Povzdechnu si a poté zamířím ke dveřím, sotva však vyjdeme, udělám už tak napůl automaticky dvě věci. Zhmotním si masku a chytím Zekeho ruku.
    "Můžeme!" řeknu nadšeně a začnu Zekeho tahat k východu z hostince. Měla jsem hodně energie a už jsem se těšila na další dny strávené s mým společníkem.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 17:38

    Věděl jsem že to zvládne, ale někdy se v bojích stávalo neočekávatelné a tak jsem nehodla jenom tak stát opodál. Navíc jsem ji mohl kdykoli podpořit v boji i na dálku, takže jsem věřil, že to nebude zase takový problém, pokud nebudeme bojovat s nějakým silným protivníkem. Znovu se pousměji a když mě Inori drápne za ruku s tím, že můžeme vyrazit, v duchu se zasměji nad jejím nadšením a proto nijak neprotestuji a rozhodl jsem se cestu nechat na ní.
    V podsvětí a Západním království jsme byli už nějakou dobu. Podařilo se mi nakoupit nějaké oblečení a plášť, pod kterým jsem se mohl skrýt a cítit se zase o něco lépe. Také jsme se s Inori dostali k bodu učení, ale nikdy jsem to moc dlouho nevydržel a když už se mi z toho začínal vařit mozek, dal jsem si oddech. Něco málo jsem dokázal přečíst, ale pořád se mi pletla nějaká písmena a se psaním... to bylo katastrofální. Měla pravdu že to není zase tak těžké, ale těch znaků bylo prostě moc a pletly se mi. Zrovna teď jsme si vychutnali oběd v jednom hostinci přímo v hlavním městě, kde jsme se prozatím zdržovali a shromážďovali informace o našem démonovi. Stále jsme netušili kde je, ale měl jsem pocit že začínáme mít docela štěstí a jsme, jak jsem doufal na správné cestě.
    "Myslím že mám dost," vydechnu a odsunu stranou talíř na kterém byla ještě půlka jídla. Už jsem nemohl a nechtěl jsem se přecpávat a tak hrábnu po skleničce, ze které se napiji než se obrátím na Inori. S úsměvem se na ni z podkapuce zahledím a chvíli ji jenom tak pozoruji.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 17:55

    Posledních pár týdnů se Zekem bylo naprosto úžasných. Cestovali jsme Západním královstvím, které bylo opravdu jiné, než jakékoliv místo, kde jsme předtím byli. Démoni zde byli úplně jiní a za celou dobu nás žádní démoni nenapadli. Sice jsme měli pár potyček s divokými tvory, ale ti byli všude a nedalo se s nimi nic dělat. Navíc podsvětí je i jejich domov. Nedávno jsme dorazili do hlavního města, kde jsme se chtěli zdržet, sbírali jsme informace a já si prohlížela město, které bylo vskutku nádherné. Bylo zde víc vojáků, než kdekoliv jinde, ale nebyli s nimi žádné problémy. Navíc někteří byli opravdu přátelští. Právě jsme si se Zekem vychutnávali velice dobrý oběd a užívali si chvilku klidu. Dojím svou porci jídla, která byla značně menší než Zekeho, takže jsem s ní neměla problém a s úsměvem se na něj zadívám.
    "Co je v plánu teď? zeptám se a rozhlédnu se po místnosti. Bylo tady opravdu dost démonů a jako vždy tu byla zvláštní směsice těch, co byli v lidských a těch, co byli v démonických podobách.
    "Hrozně bych se chtěla podívat do paláce, ale tam nás asi nepustí... Jsem strašně zvědavá na královnu, dost jsem o ní slyšela," prohodím zamyšleně.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 18:39

    Pohodlně jsem se opřel o židličku a povzdechl si. Inori se mě zeptá co máme v plánu teď a tak na chvíli zavřu oči a zamyslím se. Popravdě jsem zatím netušil co dneska budeme dělat a tak nějak abych pravdu řekl se mi ani nic nechtělo. Spíše jsem si chvilku užíval klidu a překvapivě na mě celé tohle město působilo jako dovolená. Vtipné že ano? V tom mi ale Inori sdělí, že by se ráda podívala do královského paláce. Napadne mě sice způsob jak se tam dostat, ale nechtěl jsem zneužívat dokumentů co jsme dostali od krále a zbytečně se dostat do nějakých problémů.
    "Bohužel, s tím asi nic nezmůžu. Do paláce zřejmě jenom tak někoho nepouští," povzdechnu si, i když to znělo zajímavě. Já sice v paláci vyrůstal, ale nebylo to v podsvětí a tak jsem nějakou představu o něm už měl.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 19:04

    Povzdechnu si, když mi Zeke potvrdí, že se tam nejspíš vážně nedostaneme. Byla to škoda, vážně jsem byla zvědavá, ale... No co, třeba se tam někdy podívám. Ale už jsem se setkali s králem, což... Byl opravdu nečekaný zážitek, ale byla jsem za něj opravdu ráda. Kdo by řekl, že král bude tak... Nemohla jsem najít správné slovo, kterým bych to vystihla.
    "Možná bychom se zase mohli poptat po tom... Mikhalovi? Přeci jen nemáme žádnou pořádnou stopu..." zamumlám po chvilce. Tak nějak jsem se už smířila s tím, že jakmile jej Zeke najde, odejde z podsvětí, ale... Hodlala jsem s ním jít do lidského světa, takže mi to tolik už nevadilo a byla jsem si už opravdu jistá, že mě jen nevyužívá. Znovu se rozhlédnu po celém hostinci a všimnu si nového hosta, který přišel. Jindy bych ho nejspíš ignorovala, ale opravdu mě zaujmou jeho rudé vlasy. Přeci jen moc rudovlasých lidí jsem ještě neviděla. Chvíli ho sleduji pohledem, ale jakmile se usadí ke stolu kus od nás, přesunu svou pozornost opět na Zekeho.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 19:21

    Sledoval jsem svou společnici, než mě zaujal bar a tak jsem si objednal další pití. Jídlo nám barman odnesl a proto jsem měl jednou kolem sebe zase dostatek místa k tomu, abych mohl hodit lokty na bar a opřít si hlavu o ruce. Zamyšleně jsem zíral před sebe a když dostanu své pití, natáhnu se ke skleničce, zek teré se napiji.
    "Máš pravdu, přeci jenom bychom se po něm mohli poptat. I když musí být hodně chytrým, když ho nemůže najít ani královská stráž. Pravděpodobně bude nějak maskovaný," vydechnu a znovu se obrátím na Inori. Všimnu si že pohled upírala někam do hostince a tak se nakloním směrem, kterým se dívala a zpod kapuce se zadívám na mladíka, kterého sledovala, než svou pozornost upřela opět na mě. Zaujaly mě jeho rudé vlasy, ale to bylo tak vše a tak jsem se zase obrátil zpátky k baru a povzdechl si.
    "Problém je že vůbec netuším kde začít. Možná by bylo dobré roznést fámu, že ho hledá královská stráž v severním, západním a jižním křídle města. Mohlo by ho to donutit, stáhnout se do východní části města... možná by se na to chytl," sdělím své společničce a zahledím se do sklenky s alkoholem.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 19:28

    Už to byla nějaká doba, co jsme s Aokim skončili v hlavním městě, které... Se mi opravdu zalíbilo a začínal jsem přemýšlet nad způsobem, jak bych sem mohl dostat i Nyssu a Thea, aniž by jim to ublížilo. Určitě by si to tady zamilovali a myslím, že kdybych požádal Aokiho o laskavost, aby mi to zařídil u otce, souhlasil by. Každopádně jsem momentálně mířil do mé oblíbené hospody, kam jsem často chodil na jídlo a občas i popil s nějakými démony. Bylo to... Zvláštní, ale většina z nich byla vážně fajn a dokonce mě brali i přesto, že jsem býval holu... Andělem. Kdo by řekl, že to jejich oslovení také chytnu? Vejdu do hospody lomeno baru a usadím se k prvnímu volnému stolu, který najdu, po chvilce však na mě barman začne mávat, ať jdu k baru. Už párkrát jsem se s ním bavil a tak si jen povzdechnu a vydám se tam. Všimnu si, že tam již byly dvě osoby, drobná démonka, jejíž tělo pokrývala bílá srst a muž s kapucí na hlavě. Usadím se na bar a chci se otočit na barmana, když si všimnu značky na ruce toho muže a zcela se zaseknu. Znal jsem ji. Byla to značka andělů pro... Chvíli sleduji jeho záda, než mě přemůže zvědavost a tak znovu vstanu a dojdu k němu.
    "Omlouvám se, že ruším, ale... Měl bych na vás pár otázek," řeknu a čekám, než se muž otočí.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 19:38

    Upřímně, netušil jsem co jsem v té sklence hledal a stále jsem tak nějak přemýšlel nad tím, zda by ten plán opravdu vyšel. Přeci jen pokud by se maskoval, nemusel by mít s nějakou takovou fámou problém. Kdybychom ho ale donutili myslet si že o jeho maskování ví, bylo by to... jednoduší. S povzdechem do sebe kopnu celý obsah skleničky a uvědomím si, že v mém životě prostě jednoduché věci nefungují. Sotva se rozhodnu otočit na Inori, zaslechnu kroky které směřovaly naším směrem a zaslechnu hlas muže, který nejspíše mluvil ke mě. Co chtěl? Stáhnu si kapuci víc do očí a zamračím se, než se na muže otočím. K mému překvapení zjistím, že je to ten muž, kterého Inori sledovala a já vůbec netušil proč. Chvíli jsem netušil co říct, ale nakonec se jenom mile pousměji.
    "Záleží na tom, jakého druhu budou," vydechnu a v mém hlase byla znát jistá zvědavost ale také opatrnost. Přeci jenom jsem nebyl zvyklý aby mě někdo v podsvětí oslovoval, nebo se na něco ptal.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 19:45

    Dotyčný se na mě otočí, ale neviděl jsem mu do obličeje, kvůli kapuci, kterou měl na hlavě. Vydechne, že záleží, co to bude za otázky a tak kývnu směrem k jeho ruce, na které měl značku zrádce andělů. Zvláštní ale bylo, že jsem z něj necítil absolutně žádnou temnou magii, takže nemohl být temný anděl. Možná byl padlý jako já? Jenže to by se začal měnit a taky by ji měl... Leda by používal něco na ochranu proti temné magii, stejně jako já. Posadím se vedle něj na barovou židli a objednám si pití.
    "Je pro mě jen zvláštní, že v podsvětí potkám ještě dalšího blázna, který je na tom podobně, jako já... A taky mě zajímá, proč tě označili za zrádce," řeknu potichu, aby mě ani démonka, která seděla z druhé strany, neslyšela. Přeci jen to možná neví a já ho nechtěl hned naštvat tím, že prozradím jeho krytí.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 19:56

    Když si sedne na barou židličku vedle mě a objedná si pití, povzdechnu si. Co chce? Nějaké informace o podsvětí nebo... Nevyznal jsem se tu tak dobře, abych mu mohl v něčem poradit nebo vyhovět, zase tak dlouho jsem tu nebyl a abych pravdu řekl, už jsem za tu dobu ztratil pojem o čase, který jsem tady strávil. Jakmile spustí a navážě na téma, které jsem vůbec ale vůbec nečekal, ztuhnu na místě a doslova se zaseknu. Na chvíli mě přepadne rychlá panika a obrátím se jeho směrem. Když kývne hlavou ke značce, okamžitě si stáhnu dlouhý rukáv tak, aby mi nešla vidět a tiše zavrčím. Byl jsem rád, že mluvil tak potichu že ho ani Inori neslyšela nebo jsem v to alespoň doufal.
    "To je... nečekaná otázka," vydechnu po chvilce ticha a naznačím barmanovi, aby mi nalil další skleničku pití.
    "Zjednodušme to tím, že jsem byl prostě nepohodlný... špatným lidem," odpovím jeho směrem a jakmile dostanu další skleničku pití, natáhnu se pro ni, ale místo toho abych se napil ji jenom pozoruji. Musel to být jeden z bývalých andělů, jinak by o ni nevěděl, ale co tady dělá? Respektive co chce v Západním království? Narůstala ve mě tichá panika, nikdy jsem nebyl připravený na takovou situaci, ani by mě ve snu nenapadlo že se něco takového může stát.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 20:02

    Okamžitě začne panikařit a zakryje značku na své ruce. Tiše si povzdechnu, doufal jsem, že to nevezme tak, že na něj budu chtít zaútočit, ale... Ne, nejspíš ne, musí mu být jasné, že nejsem anděl, tak proč bych to dělal? Poznamená, že je to nečekaná otázka a poté mi... Dle jeho slov zjednodušeně řekne, co se stalo, ale v podstatě mi neřekne nic. I když mohl jsem si jen domyslet, že byl nepohodlný králi.
    "Chápu, nebudu do toho vrtat, omlouvám se," řeknu po chvilce a zadívám se na něj. Hleděl na skleničku s pitím, jako by mohla za všechny jeho problémy a vypadal opravdu zamyšleně. Dostanu chuť zjisti, jak vypadá a tak, dokud byl mimo, se rychle natáhnu a lehce mu povytáhnu kapuci... Jakmile však uvidím jeho obličej, zaseknu se na místě a vyskočím ze židličky.
    "Zekero?!" vyhrknu a dostanu pocit, jako by mi krev zamrzla v žilách. Co tady kurva dělá?!
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 20:08

    Zeke vypadal hodně zamyšlený a tak jsem ho nechala vymýšlet nějaký plán, který se mu určitě tvořil v hlavě. Najednou si však všimnu rudovlasého muže, který mě předtím zaujal, jak míří k Zekemu. Jen ho ostražitě sleduji, ale když spolu začnou mluvit... No, slova neznámého jsem ani někdy neslyšela, ale všimnu si, že je Zeke trochu mimo. Chvíli začne panikařit a já začínala mít starosti. Vůbec jsem netušila, co se děje, ale když neznámý trochu stáhne Zekemu kapuci, vyskočím na nohy a zavrčím na něj.
    "Nevím, kdo jsi, ale jestli mu něco uděláš, zaplatíš za to," zavrčím rozzuřeně a v tu chvíli jsem sama sebe nepoznávala. Měla jsem opravdu chuť toho muže vykopat z baru, očividně znal Zekeho, ale... Netušila jsem, jaké by mohl mít úmysly, ale vzhledem k tomu, jak můj společník reagoval... Pochybovala jsem, že to s ním myslí dobře.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 20:25

    Čím déle jsem zíral do skleničky, tím rychleji mi docházelo více důvodů, proč bych se měl teď sebrat a vypadnout. Pokud býval andělem, mohl mě znát a to by mi hodně ztížilo situaci, i když jsem mohl jenom stěží odhadovat kolik mu může být. Netroufal jsem se na něj dívat a byl jsem tak zahrabaný v myšlenkách, že mě probere až nepatrný pohyb kapuce, kterou mi rudovlasý muž vyhrne. Okamžitě trhnu hlavou jeho směrem a probodnu ho zlostným pohledem, jenže jeho reakce mě překvapí. Zasekl se a hned na to vyhrkl mé jméno a vyskočil ze židle. Ani jsem se nestačil vzpamatovat už ode mě kousek stála Inori a vrčela na neznámého. Její slova mě velmi potěší a zahřejí u srdce, ale panika byla bohužel mnohem větší a tak hodím na bar pár mincí, než se postavím a rozejdu se ke ddveřím, ve kterých za chvíli zmizím. Ty rudé vlasy.... snažil jsem se je někam zařadit, byl jsem si jistý že už jsem je někde viděl, ale v panice mi to moc nemyslelo, chtěl jsem se jenom dostat pryč od... před čím jsem teď vůbec utíkal? Od pravdy kterou jsem byl nucený skrývat? Spěchal jsem, dlouhý plášť vlál ve větru bouře, která přicházela naším směrem, ale odhadoval jsem že bude trvat tak hodinu než k nám dorazí. Už jsem odignoroval fakt, že mi vítr shodil kapuci z hlavy a zbrkle jsem kráčel ulicemi kdo ví kam. Věděl jsem že před svou minulostí neuteču, ale tohle mě rozhodilo víc, než bych sám čekal.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 20:34

    Stále jsem na něj šokovaně hleděl a nedocházelo mi, co tady vůbec dělá a proč má na ruce onu značku. Navíc to vypadalo, že mě nepoznal. Překvapení z toho, že ho nějaká démonka brání bylo proti tomu o dost menší. Jenže Zekero vstane a urychleně se vydá pryč z baru. Ještě nějakou dobu stojím na místě a všimnu si, že ho démonka následovala. Hned na to hodím nějaké peníze na bar, než se za nimi rozběhnu. Musel jsem vědět, co tady dělá. Doufal jsem, že není padlý, jen to ne... Zekero... Byl jiný než ostatní z královské rodiny a vždycky jsem tak nějak doufal, že jednoho dne změní to, jak to v nebi chodí. Jenže mé naděje částečně zmizely se smrtí královny. Skousnu si ret a přidám do kroku, brzy uvidím postavu v plášti bez kapuce s bílými vlasy a tak raději ještě přidám do kroku.
    "Zeke! Počkej, to jsem já, Mikoto!" zařvu na něj a doufám, že když si uvědomí, kdo jsem, dojde mu, že nejsem hrozbou ani ničím takovým. Ale teď už jsem vážně potřeboval odpovědi a taky... Chtěl jsem ho chránit, on byl jediný z královské rodiny za kterého bych i teď položil život.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 20:38

    Zeke najednou vstane, hodí na bar peníze a bez jediného slova rychlými kroky odejde z baru. Párkrát zamrkám, než zavrčím na neznámého, dostanu chuť ho praštit, ale nakonec se jen rozběhnu po stopách mého společníka. Jakmile se dostanu na ulici, pomocí levitace se vznesu pár metrů nad zem, abych měla rozhled a brzy Zekeho spatřím. Za chvíli jsem byla u něj, ale chvíli jen jdu pár kroků za ním, než ho doženu úplně.
    "Zeke, co se stalo? Kdo to byl?" zeptám se ho starostlivě, ale než mi stačí odpovědět, ozve se za námi hlas toho rudovlasého muže. Naštvaně se na něj otočím a postavím se mezi něj a Zekeho, zatímco se mi za hlavou zhmotní Kagerou v celé své kráse.
    "Nepřibližuj se!" vyprsknu na něj a Kagerou dlouze zavrčí, zatímco vycení své ostré zuby.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 20:54

    Natěžko polknu a po těle mi přejede studený pot. Zamyšleně se zadívám na šedé až černé mraky nad námi a na chvíli přestanu zcela přemýšlet. Panika v mých očích byla znát. Zaslechl jsem za sebou kroky, ale trochu se uklidním jakmile zjistím že je to Inori. Sotva jsem ji chtěl odpovědět, byl tady zase. Stál jsem a nepřítomně sledoval jeho kroky. Rudovlasý mladík cosi zařve, ale když vysloví své jméno, zaseknu se. Byl to Mikoto... Okamžitě mě zaplaví pár vzpomínek, které jsem s andělem zažil ale než se stačím vzpamatovat a donutím cokoli říci, už mezi námi stála Inori, kolem které levitoval Kagerou. Ještě nějakou chvíli jsem se nezmohl ani na slovo, než jsem okamžitě vyběhl k Inori.
    Přemístím se k Inori tak, abych ji mohl položit ruku na rameno a zadívám se zpříma na její masku.
    "V pořádku... on.. není nepřítel," vydechnu po chvilce, ale stále se mi v očích odráželo mnoho pochybností a sám jsem teď netušil, co bych měl udělat. Měl bych si s nim promluvit nebo prostě odejít?
    "Co... co tady děláš?" vykoktám ze sebe překvapeně a zůstanu hledět na rudovlasého přítele, kterého jsem opravdu dlouhou dobu neviděl.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Mikoto 17/7/2018, 21:01

    K mé úlevě se zastaví, ale dřív, než stačí cokoliv říct, skočí mezi nás ta drobná démonka, u které se zhmotní... Obrovský vlk? Ustoupím dozadu a zamračím se, nechtěl jsem s ní bojovat, chtěl jsem jen mluvit se Zekem. Naštěstí ji položí ruku na rameno a démonka se uklidní, zatímco vlčí hlava zmizí. Viděl jsem, že princ je stále v šoku a panika v jeho stříbrných očích byla také dost jasně znát. Zeptá se mě, co tady dělám a tak si povzdechnu a pomaličku se k nim rozejdu.
    "Něco... Si mě sem zavolalo, je to tvor, říká, že je jedním z Asmodianů a... No to je jedno, prostě blbá náhoda..." zamumlám a zastavím se pár kroků od těch dvou. Můj pohled sjede na démonku a pak na Zeka, než nervózně přešlápnu. Netušil jsem, kolik toho ví, ale... Nechtěl jsem říct nic, co by Zekemu vadilo.
    "Mohli bychom si promluvit osamotě?" zeptám se potichu.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 6 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 2/5/2024, 20:25