Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Cora + Ezekiel

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 16/1/2018, 22:38

    Ještě se napije minerálky a asi tak šest vteřin poté co odešla Cora, se zvedne a vyrazí k záchodům. Dveře na pánské jsou hned vedle těch dámských tak rychle otevře ty na dámské a vejde. Naštěstí tam nikdo není, takže se není čeho bát a stresovat, aspoň zatím. „Zlato?“ Ezekiel doufá, že mu Cora odpoví, aby věděl, do jaké kabinky má jít. Jakmile se mu totiž ozve tak si vleze do kabinky, ve které se zrovna nachází.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 22:45

    Keď som počula jeho hlas tak som si vydýchla a odomkla som dvere. "Tu som láska." Zavolám na neho aby vedel kde som. A keď vojde do kabínky tak sa usmejem. Potom dvere zamknem a hneď ho objímem a pritlačím ho k stene a začnem ho vášnivo bozkávať. Potom som mu rukami zašla pod tričko a rukami som nahmatala jeho bradavky. Potom ich chytím a začnem mu ich jemne mačkať a pritom ho stále vášnivo bozkávam. Bola som tak vzrušená že som už teraz cítila ako dole vlhnem a chcela aby išiel dole.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 16/1/2018, 22:59

    Polibky jí vrací stejně vášnivě, jako mu je dává, cítí se tak moc vzrušeně, už jen to že by mohl někdo přijít, ho vzrušuje, okamžitě jí rozepne kalhoty. Pak skončí s polibky a prostě se z ní pokusí ty kalhoty dostat, i když musel jí pomoct, aby si sundala jednu botu, protože potřeboval, aby byla schopná taky pěkně roztáhnout nohy, následně se totiž posadí na sklopený záchod, přitom drží Coru, aby k němu byla čelem. Navede jí, aby se trochu rozkročila a dosedla na jeho penis, který byl už v pozoru, ani si nesvlékl úplně, kalhoty stačilo je jen rozepnout a svůj penis z nich vysvobodit. Následně prostě navede, aby Cora dosedla na Ezekiela, přitom jeho penis zmizí hluboko uvnitř Cory, dokud nedosedne úplně a on se v ní neocitne úplně. Chce, aby si také trochu určila tempo, proto jí dovolil aby si ho prakticky osedlala a on jí začne svlékat svetr a celkově věci, ve kterých je oblečená, Ezekiel si sundal své tričko, aby nebyl v tom a ona si mohla užít i pohled na jeho tělo hezky si ho osahat bez toho aby mu překáželo tričko, a toho stejného chce dosáhnout Ezekiel u ní.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 23:10

    Ostala som tam bosa a polonahá zatiaľ a keď som sa rozkročila a nasadla na jeho kamaráta tak som skoro až vykríkla od vzrušenia. Trochu som mu závidela že on sa nemusí celý vyzliekať ale čo narobím? My ženy to máme proste horšie ako muži. S tým sa nedá nič robiť. Cítila som ho vo vnútry a začala som sa na ňom pohybovať. Pohyby som striedala. Raz boli pomalé a raz rýchle a tvrdé. A ja som pritom vzdychala od vzrušenia. A dole som už tiekla ako vodopád. Vyzliekol ma ale keď som videla že aj on sa vyzliekol a ja som uvidela jeho dokonalé telo tak som rukami prešla na jeho telo a začala som mu rukami po tele jazdiť a sem tam som mu zmačkla bradavky alebo som mu jemne poškrábala pokožku na svale. Keď som toto robila tak som bola v siedmom nebi a moje pohyby boli tvrdé rýchle a na pleci som ho poškrábala až do krvi. To som ale netušila lebo som bola tak vzrušená že som nevnímala čo robím.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 16/1/2018, 23:18

    P5i každém jejím dosednutím z úst vydá vzdych, který je plný rozkoše a vzrušení. Zatímco Cora Ezekielovi přechází během sexu Ezekielovi po pokožce on si hraje zase s jejími bradavkami a občas pevně stiskne její prso a zase pustí. Když ho ještě k tomu poškrábe tak to ho vzruší ještě více, pak dostane nápad. „Stop, zastav a slez zlato.“ Pokud to udělá tak se zvedne a natočí Coru naproti jedné stěně kabinky a zatlačí na ní, aby se hluboce překlonila a vyšpulila na Ezekiela svůj zadeček. „Radši se opři.“ Jak to poví tak jí plácne před obě půlky zadečku a pak do ní jen tvrdě vnikne a ihned do ní začne bušit poměrně tvrdým a rychlím tempem. Natáhne se pak k jejím vlasům a chytne jí za ní a při každému přiražení, které je rychlé a tvrdé trochu zatáhne. Chce tomu takto dodat trochu více vzrušení a prostě z nějaké důvodu ať už zvráceného nebo ne se mu to prostě líbí, když může být tvrdší. Proto taktéž Coře věnuje tvrdé tempo svého vnikání přímo do ní. Občas jí znovu volnou rukou plácne přes obě půlky zadečku.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 23:27

    Vzdychala som pri tom od vzrušenia. A keď povie stop aby som zastavila a zliezla z neho tak sa prekvapene na neho pozriem. Najskôr som tomu nechápala ale keď povedal čo chce tak som to bez váhania spravila. Rukami som sa chytila steny kabíny a vystrčila som na neho zadok. Keď ma ťapne po zadu tak sa len zasmejem. Ale keď do mňa tvrdo vnikne tak sa neubránim a vykríknem od vzrušenia. Vzdychala som od vzrušenia a keď ma pri tom začne ťahať za vlasy tak to je už moc na mňa. Toto som ešte nezažila a bolo to niečo úžasné. Keď v tom pokračoval tak ja som už tiekla a cítila som ako sa blížim k vrcholu. A snažila som sa to udržať pretože som ešte nechcela zažiť orgazmus ale to sa proste nedalo a tak dosiahnem orgazmus.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 16/1/2018, 23:34

    Pokračuje, buší do Cory znovu a znovu. Silněji a silněji ovšem pomalu začne cítit, že to na něj jde a tak zničehonic začne do Cory bušit, jako kdyby byl smyslů zbavený. Hlasitě u toho vzdychá, nedokáže se tomu ubránit, ovšem cítí, že dlouho nevydrží. Cora sice svého orgazmu dosáhla a tak si jí Ezekiel přidrží, aby se vůbec udržela na nohou, a vniká do ní dál, znovu a znovu. Jak je vlhká a on do ní vráží tak to hlasitě mlaská ale to Ezekielovi moc nevadí Cora už je a on ho následně vytáhne ven a zrovna v ten moment se udělá a své sperma vystříkne na jednu vnitřní stěnu v kabince. Sice by to klidně pustil na Coru, ale ještě s ní bude venku tak nemůže dovolit, aby to bylo na ní ne?
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 23:41

    Toto už trochu bolelo ale dalo sa to vydržať a tak som vzdychala od vzrušenia. Dobre že ma držal inak by som vážne spadla.  Neviem prečo ale vždy keď dosiahnem orgazmus tak ostanem tak slabá a neudržím sa vôbec na nohách. Ešte šťastie že ma držal a pokračoval ďalej. Až kým som necítila že ho vytiahol zo mňa. To som len ucítila tlak a spokojne som vydýchla. Stále som bola v predklone a držala som sa steny a oddychovala som. Tak teraz som mu verila že aj sex je ako cvičenie. A možno ešte horšie. Pri cvičení sa tak nenarobí ako pri sexe. Teraz jediné čo som potrebovala bola krátka pauza aby som nabrala dych a silu na pokračovanie. Pretože som vedela že to bude chcieť robiť aj v tej uličke a preto som potrebovala nabrať silu. "5 minút pauza?" Opýtam sa zadýchane a otočím hlavu a pozriem sa na neho.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 16/1/2018, 23:47

    „Prostě si odpočiň, pak se oblékneme a půjdeme ke stolu. Dopijeme naše pití a až zaplatíme, vezmeme si to do té uličky.“ Trochu si totiž taktéž chtěl odpočinout a tak proč by si neodpočinul? Podle něj si to jistě zaslouží. Pomůže Coře, aby se posadila na záchod, potřebuje se trochu vzpamatovat, navíc jí dává docela zabrat to jak je Ezekiel tvrdý to určitě není pro její tělo jednoduché hlavní je, aby si zvykla. „Jsme to ale perverzáci co?“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 23:53

    "Ďakujem že si môžem odpočinúť. Dobre." Prikývnem a pousmejem sa. Dáva mi riadne zabrať. Divím sa že mi ešte neublížil ale hádam taký neni aby mi ublížil. Aj keď je tvrdý a poriadne to sa ani nedá povedať aký je tvrdí a to že ma to niekedy bolí mu nehovorím pretože sa to dá zvládnuť. Potom si s jeho pomocou sadnem na záchod a vzdychnem si. Keď som sedela tak som si prišla ako bez duše a energie. Ako keby som teraz nedokázala nič spraviť. Nad tým čo povedal sa len pousmejem a prikývnem. "To teda sme. Ak nás niekto počul tak si musel myslieť niečo o nás." Pousmejem sa nad tým a vôbec som nezávidela tomu ak nás niekto počul a nebodaj aj videl ale o tom pochybujem že by nás niekto videl. Ale teraz je hlavné aby som si odpočinula a obliekla sa a potom môžeme pokračovať.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 00:33

    Ezekiel se začne pomalu oblékat, během toho se snaží popadnout dech. Dává mu to celkem zabrat, ale postupem času se jeho výdrž zvýší, takže by si měl na tu fyzickou zátěž zvyknout, aby vydržel. Samozřejmě počká, než se Cora oblékne a hlavně než si odpočine. „Pokud by nás někdo slyšel, už by tu byla ochranka, tomu věř.“ Ujistí jí trochu, nechce, aby se stresovala nad tím, zda je někdo slyšel nebo viděl. „Takže můžeme jít? Klidně ještě chvilku počkám, pokud potřebuješ odpočinek, ale můžeš si odpočinout ještě u našeho stolu, kde máme i pití a případně můžeme objednat trochu více alkoholu.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 10:43

    Keď som ako tak nabrala energiu tak som sa pomaly začala obliekať. On už bol oblečený a čakal na mňa. Ja som po chvíľke tiež oblečená. A potom sa ešte trochu upravím aby som nevyzerala ako strašiak do maku. "To máš asi pravdu." Pousmejem sa a potom prikývnem. "Ano poďme. Ďakujem ty si tak zlatý a ohľaduplný. Dobre to beriem. A čo si dáme? Na čo máš chuť?" Opýtam sa pretože už vyskúšal dva druhy alkoholu. A to víno a vodku. Tak by ma zaujímalo čo by si dal. Potom keď som bola hotová tak som odomkla dvere a vyšla som s kabínky. Potom sa zastavím u zrkadla aby som sa na seba pozrela ako vyzerám. A vyzerala som dobre a tak sa pousmejem a potom aj s Ezekielom vyrazíme na svoje miesto. Keď tam prídeme tak skontrolujem či nám niečo nechýba a našťastie nič nechýbalo. A tak si sadnem a vypijem svoju minerálku a spokojne si oddychnem. Potom počkám na neho s tým čo si vyberie na pitie.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 13:55

    „Další vodka nezní jako nejhorší nápad.“ Navrhne upřímně. Počká, až se Cora prohlédne u zrcadla a pak už mohou opustit dámské záchody, naneštěstí když vyjdou ven tak se u dveří zjeví nějaká starší dáma, která nechápavě prohlédne jak Ezekiela tak Coru a ihned jí dojde co se tam dělo tak zakroutí nechápavě hlavou a něco si začne říkat pod nos. Když se ocitnou na svých místech Ezekiel objedná další dvě vodky, jednu chce pro sebe a jednu chce pro Coru.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 14:05

    Pousmejem sa. "To som si mohla myslieť že si dáš vodku. Ale opatrne." Poviem a potom som len pokrútila hlavou nad tou staršou pani. Veď keď boli mladý oni robili to isté tak prečo sa teraz chovajú tak ako keby sex a vzťah bolo niečo tabu? To sa nedozviem a po pravde mi to bolo aj jedno. Už som sa chystala že objednám vodku ale Ezekiel ma predbehol a objednal on. Pousmejem sa a bola som rada že teraz objednával on. Netrvá to dlho a donesú nám vodku. Pousmejem sa a hneď si zoberiem svoj pohár a vypijem vodku na ex a zapijem ju džúsom. Potom sa pozriem na Ezekiela a bola som zvedavá či spraví to isté čo ja alebo nie a bude piť pomaly a slušne a nie ako ja. Aj keď viac menej som sa prikláňala k tomu že to asi vypije tak ako ja.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 14:14

    Původně to chtěl vypít ale ne ihned ale trochu to natahovat, když to ale Cora vypila ihned na ex tak Ezekiel to zopakuje. Kopne do sebe tu vodku na ex, zavře oči a zadrží dech. Jakoby si myslel, že mu to tak neudělá tak špatně, ne že by mu to dělalo špatně od žaludku, ale opět mu to trochu zamotalo se světem. Když vydechne a otevře oči tak je v pořádku a tak se usměje, i když už začíná pociťovat, že to není tak úplně normální. Není se čemu divit, že je už trochu opilej, to Ezekiela moc netrápí ani si to pořádně neuvědomuje. „Jen se na tebe podívám a jsem znovu nadrženej, proč jsi tak sexy?“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 14:24

    Presne tak ako som si myslela. Vypil to na ex a ja len pokrútim hlavou nad tým. Takýmto štýlom bude opitý a ja sa budem musieť o neho starať. Nieže by mi to vadilo ale ešte som sa nestarala o opitého anjela. To bude veľmi zaujímavé. Ja som mala ešte trochu džúsu a tak som sa napila. Ja som zatiaľ bola len v nálade. Ešte som nebola opitá a na Ezekielovi som tiež nevidela že by bol opitý ale to môže prísť raz dva. Potom sa začnem červenať keď to povie. "Ano no nepreháňaj toľko. Isto nie som až tak sexy ako hovoríš." Pousmejem sa a som červená ako rajčina. Podľa mňa už bol pod vplyvom alkoholu a tak hovoril takto veci ktoré sa mi veľmi páčili a privádzali ma do rozpakov. "Na teba aj tak nemám. Ty si omnoho viac sexy ako ja." Žmurknem na neho.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 14:37

    „Když jsme oba dva tak sexy, tak co dokončit naše plány?“ Navrhne Ezekiel s vážným výrazem na tváři, pak se zvedne a rovnou odejde k baru zaplatit za útratu i s nějakým dýškem. Pak se vrátí zase ke stolu a začne si oblékat bundu, to že si jdou užít ven, neznamená, že si nevezme bundu ne? Pozorně si prohlédne Coru a usměje se. „Jdeme?“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 14:45

    "Ano to je dobrý nápad." Prikývnem a pousmejem sa a keď on išiel zaplatiť ja som sa postavila a obliekla som si bundu a počkala som ho. Keď prišiel a obliekol sa aj on a  opýtal sa či ideme tak prikývnem. "Ano poďme." Poviem a pousmejem sa. Potom ho chytím za ruku a idem s ním von z baru.  Vyšli sme von z baru a po ceste do uličky som rozmýšľala kde to spravíme. Veď predsa je zima a isto to tam bude špinavé a jedno z druhým. V lese to tiež nebolo zrovna čisté tak prečo nie v uličke. Ale aj tak som bola zvedavá čo zase vymyslí a čo mi spraví. Celkom som sa na to aj tešila aj keď som vedela že to bude divoch a bude to tvrdé.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 16:42

    „Za odměnu nás pak vezmu domů vzduchem.“ Poví Ezekiel s úsměvem a následně zatočí do jedné uličky hned kousek od baru, nevypadá to moc špinavě dokonce tam ani není bordel, je to jen taková ta temná ulička do které, se běžný člověk bojí vejít. Ezekiel tam vejde společně s Corou a pak jakmile se ocitnou tak v polovině uličky tak Coru nastrčí na stěnu, aby se o ni opřela svými zády, aby se na ní mohl ihned vrhnout a začít si od ní brát opravdu vášnivé a dravé polibky. Během toho jí různě ohmatává po celém těle, skončí rychle jednou rukou pod jejím tričkem a okamžitě se jí dostane k prsu, které párkrát stiskne a pak jí taktéž jemně zmáčkne za bradavky.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 17:11

    Poteší ma to keď to počujem. "To vážne? Už teraz sa na to teším." Poviem natešene. Kto by odmietol ísť domov letecky? Išla som s ním do uličky a prekvapilo ma keď som videla že neni taká špinavá ako som si myslela. Keď ma oprie o stenu tak sa pousmejem a hneď ho objímem a začnem ho vášnivo bozkávať. On ma začne obchytkávať po celom tele a potom mi zájde pod tričko a začne mi mačkať prsia aj bradavky. To ma hneď vzruší a pri bozkávaní začnem vzdychať. Ja ho rukami začnem hladiť po kabáte ale potom sa mi podarí dostať sa pod kabát a pod tričko a hneď ho začnem hladiť po chrbte a jednou rukou pomaly zájdem smerom k jeho zadku a potom mu ho začnem mačkať.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 17:35

    Cítí se příjemně, rukami zajde k jejím kalhotům, která jí rozepne, nehodlá se s tím moc zdržovat a pokusí se jí ty kalhoty rychle dostat dolů co nejrychleji. „Měla bys začít nosit sukně, bylo by to jednodušší.“ Poví a rozepne si své kalhoty a vysvobodí svůj penis, pak uchopí ruku Cory a nasměruje jí na svůj penis, chce, aby ho trošku rozproudila, on mezitím vjede rukou k rozkroku Cory, aby do ní mohl ihned vejít třemi prsty, kterými jí začne zevnitř dráždit.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 17:43

    Spokojne som vzdychla a zmačkla som mu zadok. Nad tým že by som mala nosiť sukne tak pokrútim hlavou. "Na to moc nie som. Necítim sa v tom pohodlne. Možno raz za čas ale nie stále." Poviem po pravde. V nohaviciach som sa cítila omnoho lepšie ako v šatoch alebo v sukni. Potom chytím jeho penis a začnem sa s ním hrať. A on keď vojde do rozkroku tak trochu roztiahnem nohy aby mal lepší prístup a zakloním hlavu a začnem vzdychať od vzrušenia. Rukou som pridala na rýchlosti v hraní jeho kamarátom a potom som to už nevydržala a tak som si kľakla a zobrala som si jeho kamaráta do úst a začala som mu ho fajčiť.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 19:33

    Jakmile se jeho penis ocitne v jejích ústech tak je překvapený, ovšem ihned se mu z úst prodere hlasitý vzdych. Když cítí, jak její rty obepínají jeho penis a ona ho svými pohyby uspokojuje tak to snad ani nejde, aby se necítil plný rozkoše a vzrušení. Ovšem pak Coře naznačí tím, že jí zataví, aby se postavila. Jednou rukou si zvedne jednu její nohu, aby se trochu změnila taky poloha, hodlá totiž její nohu držet v úrovni svého pasu a mezitím do ní nasměruje svůj penis, kterým do ní rychle a tvrdě vnikne. Počítá, že takto se bude třít o to správné místo. Následně z ní částečně vyjde ven a opět do ní pak rychle a tvrdě vnikne a to postupně opakuje znovu a znovu.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 19:42

    Fajčila som mu ho až do doby kým ma nezastavil. Potom som sa pozrela na neho a postavila som sa. On mi chytil jednu nohu a zdvihol ju do úrovne jeho pasu. Ak by som nebola opretá o stenu tak by som isto spadla ale takto som mala stabili tu. A keď do mňa vnikne a začne sa pohybovať tak zakloním hlavu a začnem vzdychať od vzrušenia. Rukami som prešla na jeho ramená a držala som sa ich. Tak moc ma to vzrušovalo a ja som cítila že som opäť vlhká a začínam pomaly ale isto tiecť. Pritom som vzdychala čoraz viac hlasnejšie a teraz mi bolo jedno či nás niekto uvidí alebo nie. Užívala som si to a cítila som že pomaly ale isto dosahujem vrcholu ale ešte som ho držala pretože som sa ešte nechcela spraviť. Chcela som aby pokračoval.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 17/1/2018, 20:11

    Pokračuje v tempu, které postupně zrychlí. Nepotrvá to moc dlouho a opět do Cory buší opravdu rychlím a tvrdým tempem. Každý jeden příraz se ozve hlasitě po té uličce, která je naštěstí prázdná. Jejich vzdychy jsou určitě moc dobře slyšet ale Ezekiela to vůbec netrápí. „Och ano, jsi krásně vlhká a úzká, tak krásně mě obepínáš.“ Poví nadšeně Ezekiel, své tempo si užívá, druhý sex vydrží déle. Už si všiml, že když jde druhé kolo tak vydrží výrazně déle. Hlasitě a tvrdě do Cory buší znovu a znovu.

    Sponsored content


    Cora + Ezekiel - Stránka 9 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 10/5/2024, 19:42