Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Cora + Ezekiel

    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 15:13

    Vedela som že sa nemusím schovávať pred ním ale proste som sa hanbila za to. "Ja viem ale aj tak." Keď povie že som krásna tak sa začervenám ako paprika. "Ale no nepreháňaj." Poviem a bola som červená ako rajčina. Potom keď sa predo mňa postaví tak sa mi srdce znova rozbúcha ako o život a zrazu som nevedela čo mám robiť. Ruku mi položí na tvár a ja sa zadívam do jeho očí a na sekundu zabudnem že som nahá. Až keď prehovorí že je to pre neho pokušenie tak sa vrátim do reality a uvedomím si že som nahá pred ním. "Ano viem si to predstaviť. Ale to nebolo v pláne. Ver mi prosím." Pousmejem sa a stále som bola červená ako paprika. Vôbec mi nedošlo že keď sa premením na človeka tak budem nahá. Myslela som si že budem mať oblečenie na sebe ale toto som teda nečakala. Teraz si isto o mne myslí že ho takto zvádzam ale to tak vôbec není. Toto bolo úplne nevinné.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 15:32

    Bojovat s tím nedokáže, doslova zmenší vzdálenost mezi sebou a Corou na úplně minimální a začne jí líbat opravdu vášnivě. Pravou rukou od boku sklouznu dolů k zadku, za který jí pevně uchopím a druhou ruku přesunu na její prso, které stisknu stejně tak. „Tohle se nedá vydržet.“ Dostane ze sebe při krátké přestávce od polibků, kterou ihned pak přeruší a začne si od Cory brát další a další polibky. Úplně zapomněl, že jsou nyní vlastně venku, nechal se ovládnout svým pudem a svými emocemi nebo spíš chutěmi. Nevypadá to, že by Ezekiel chtěl jen tak skončit, jeho tep je zrychlený.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 15:40

    Bozky som mu opätovala a pevne som ho objala a oprela som sa o strom. Potom ma chytí za zadok a psia tak spokojne vzdychnem medzi bozkami. "Ja viem a prepáč to nebolo v pláne." Poviem medzi bozkami a bola som cela vzrušená a chcela som toho viac a viac ale nemohla som. Musela som sa krotiť. Toto je len kvôli tomu že som nahá ak by som bola oblečená tak by sa nič nestalo. Takže jediná možnosť ako tomu zabrániť je premeniť na vlka ale keď ono je to tak krásne a vzrušujúce že je mi až ľúto to spraviť. Zatiaľ to nechám tak veď bozky sú neškodné aj dotyky ale ak to prejde do niečo iného tak to preruším aj keď to bude ťažké. Ale aj on to prerušil tak prečo by som to nemohla ja prerušiť? Zatiaľ som v tom ale pokračovala. Bozkávala som ho a jednou rukou ho začnem hladiť po zadku a sem tam mu ho aj zmačknem.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 15:47

    Cítí se tak vzrušeně, opravdu to chce udělat teď a tady. Nemá ovšem tušení o tom, co má Cora v plánu. Její hebká pokožka, její krásné teplé tělo, tohle všechno má na Ezekiela svůj vliv. Ruku, kterou několikrát stiskl její prso, začne posouvat níž a níž jakoby cestovat po její pokožce. Pokud se Cora nezmění nebo ho nezastaví jiným způsobem tak se ocitne u jejího rozkroku, po kterém jí párkrát přejde konečny prstů. Nechce přestat, dokonce i teď si nadává, že to u sebe doma utnul, chce si to teda vynahradit teď, ovšem, jak to skončí, to neví ani on.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 15:53

    Pri každom zmačknutí prsa vzdychne od vzrušenia. Potom zakloní hlavu a úplne sa mu oddá. Bola len jeho a mohol si s ňou robiť čo chce. Keď rukou išiel nižšie a prišiel až k rozkroku tak už to nevydržala a vyzliekla mu bundu a potom mu začala vyzliekať aj ostatné veci čo mal na sebe. Jedine čo mu nechala boli slipy. Potom rukami prešla na jeho zadok a začala mu ho mačkať. Teraz jej to už bolo jedno. Nechcela to zastaviť chcela aby v tom pokračoval a aj keď vedela že s tým nemá skúsenosti. Dúfala že emócie a túha potom mu napovie ako a čo ma robiť. "To je príjemné." Zašepká potichu a potom zodvihne hlavu a začne ho vášnivo bozkávať na krku.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 16:11

    Rozhodně jí nebrání v tom, aby ho svlékla, spíše naopak jí trochu pomůže, aby to netrvalo moc dlouho. Spokojeně vzdychne, když ucítí její ruce na svém těle a polibky na svém krku, trochu zacouvá. Stále si u sebe drží Coru, ovšem když jsou dost daleko tak jí pomalu položí na tem na kterou by si měla lehnout zády. Ezekiel se samozřejmě ocitne nad ní a svými rty se přisaje na bradavku jejího pravého prsa. Během toho jí stále jednou rukou masíruje po rozkroku, ovšem dlouho si s ní takhle hrát už nevydrží, je opravdu vzrušený a je to vidět když jeho nádobíčko je v pozoru a připraveno na akci. Tváří se opět přesune k její tváři, aby jí políbil.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 16:19

    Stále som mu mačkala zadok a keď ma položí na zem tak sa len usmejem a spokojne vzdychnem. Keď mi začal bozkávať prsia tak zakloním hlavu a spokojne vzdychne. Vzrušovalo ma to a bradavky mi stvrdli a mojím telom prebehla vlna vzrušenia. Teraz som si uvedomila že toto je moje poprvé a tak som dúfala že to bude stáť za to a že to bude krásny zážitok na ktorý nezabudnem. Keď som cítila ako ma masýruje v rozkroku tak začnem vzdychať od vzrušenia a dole začnem vlhnúť. Ja som rukami vošla dnu a ucítila som je pokožku na zadku a jemne som mu ho poškrabkala a vtedy som ucítila že jeho kamarát je v pozore a tak som nenápadne mu ho chytila a začala som sa s ním hrať aby som ho ešte vyše vzrušila. Potom som mu bozk vrátila.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 16:36

    Několikrát vzdychne, taková rozkoš, kterou cítí, prostě nic takového nečekal. Navíc když ho Cora ještě začne uspokojovat rukou tak vzdychne znovu. Pak už toho má dost, je připraven a tak její ruku dá jemně stranou a svůj penis uchopí a pomalu začne vnikat do Cory. Ke konci pak provedl rychlí pohyb a vnikl do Cory úplně celej až po kořen, hloubš se už dostat nyní ani nemůže. „Ahh, úžasné.“ Je to tak příjemné, mísí se v něm takové příjemné pocity ale hlavně, je teď plný vzrušení, které ze sebe musí dostat. Cítí, jak ho uvnitř sebe Cora obklopuje a je to opravdu příjemné. Věnuje Coře pozorný pohled, chce z jejího pohledu vyčíst, jak moc se jí to líbí.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 16:43

    Nebránila som sa tomu keď mi dal ruku preč. A keď do mňa vnikol tak som sa prehla v páse a spokojne zavzdychala. Keď povie že je to úžasné tak sa len pousmejem a pevne ho objímem a pohladím ho po chrbte. Keď bol vo mne tak som bola čoraz viac vlhká a vzdychala som od vzrušenia. Ani mi nevadilo že nemá ochranu. Verila som mu tak moc ako som ešte neverila nikomu. Potom keď sme sa zadívali na seba tak mohol vidieť ako moc sa mi to páči a ako moc som vzrušená a ako mo si to užívam že o panictvo prídem zrovna s ním. Milovala som ho a bola som mu oddaná.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 16:52

    Vidí jak moc jí to je příjemné stejně jako jemu. Ochrana je sice něco co Ezekielovi nic neříká, jak by taky mohlo na Zemi je teprve krátce a ještě nezná mnoho věcí. Následně z ní vyjde a pomalu opět vejde hluboko do Cory. Naváže takové pomalejší tempo, nechce nikam pospíchat. Spíš naopak si to chce užít a ne aby to hned to skončilo. Své tempo kdy vniká do Cory, začíná ovšem pomalu ale jistě zrychlovat. Zatím to není nějaké velké zrychlení, ale je mu to tak příjemnější. Při každém tempu, které provede z úst vydá vzdych. Mohl by to tlumit ale je to zbytečné, je tu jen Ezekiel, Cora a příroda nic víc. Je to její oblíbené místo, což je prakticky dokonalé místo na jejich poprvé. Rychlost už nezrychluje, postupně ovšem přejde do jiného tempa. Rychlost ustálí na poměrně příjemném tempu, ovšem vždy když vnikne tak to provede poměrně razantně, celkem silně a rychle.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 16:58

    Keďže to bolo moje prvé tak niektoré pohyby ma zaboleli ale nebolo to nič oproti tomu vzrušeniu ktoré som cítila. A mňa to síce napadlo sa opýtať na ochranu ale keď som videla ako si to užíva a ako si to ja užívam tak na čo to prerušovať. A navyše aka je možnosť že by som hneď po prvom sexe otehotnela? Pri každom jeho pohybe som vzdychala od vzrušenia a užívala som si to. "Ochranu asi nemáš čo?" Vypadne zo mňa a ani som nevedela ako. Potom som ho pohladila po chrbte a začala som ho bozkávať a prehýbala som sa v pase a bola som vlhká dole.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 17:06

    Pokračuje ve svém tempu. Vniká, do zní znovu a znovu a znovu a stále dokola. Pak z ní vypadne otázka ohledně ochrany, Ezekiel netuší o čem přesně to mluví. Nenechá se tím zmást a pokračuje v sexu dál. „Ochranu? Jakou ochranu máš na mysli?“ Ovšem stále pokračuje v tempu vnikání do Cory, své tempo opět trochu zrychlí, vniká do ní každým okamžikem rychleji a rychleji. Nejde mu jen o to, aby si to užil on ale, aby si to užila i Cora ne jen on. Někdo by si řekl, že je sobecký, když k tomu došlo na takovém místě ale opak je pravdou.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 17:11

    Vzdychala som od vzrušenia a teraz som teda nemala chuť mu vysvetľovať čo je ochrana. "Kondom." Poviem ale nevedela som či to bude poznať ale nevadilo mi to. Chcela som aby pokračoval a neprestával. Už ani bolesť nebola. Jedine čo som cítila bolo vzrušenie a to aka som dole vlhká. Rukami ho začnem jemne škrabkať po chrbte a potom som zaklonila hlavu a moje vzdychanie bolo hlasnejšie takže sa skoro ozývalo po celom lese. Ale mne to nevadilo. Boli sme tu len my dvaja a nikto iný. A obaja sme si to užívali.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 17:26

    Neřeší nějakou ochranu a kondom, prostě se jí zeptá příště. Samozřejmě ovšem ví to, že by neměl Coru napustit, jakmile dosáhne vrcholu ale to je ještě brzo, ještě chvilku určitě vydrží. Ovšem dostane nápad, proč by nezměnil polohu ne? Sice tohle ještě neprovozoval, ale úplně blbej v tomhle ohledu není, vytáhne z Cory svůj penis a pokusí se jí zatáhnout za ruce, aby se zvedla. „Zkus se přesunout na všechny čtyři prosím.“ Pokud to Cora udělá tak si za ní klekne a svůj penis do ní nasměruje a rychle do ní opět vnikne a začne do ní vnikat ne jen celkem tvrdě ale už i celkem rychle. Tato pozice mu dává i trochu prostoru aby do ní mohl vnikat i pod různými úhly a dráždit jí uvnitř trochu více. Chce dorážet svým penisem na ty správná místa, navíc je ještě dost úzká což mu dost vyhovuje.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 17:32

    Aj mi to bolo jasné že sa nebude zaoberať ochranou. A preto som to ani ja neriešila. Ale keď ho vytiahol zo mňa tak som sa na neho pozrela a keď povedal aby som sa dala na štyri tak som to bez váhania spravila. A keď som bola na štyroch tak som vystrčila zadok a keď do mňa vnikol tak som začala znova vzdychať od vzrušenia. Na to že to robil prvý krát tak bol veľmi dobrý a nepotreboval žiadnu radu. Emócie a túžba po sexe všetko spravila sama. Veď aj ja som to robil prvý krát. Takže sme na tom boli rovnako. Keď poriadne pritlačil tak som vykríkla ale nie od bolesti ale od vzrušenia. "ooo bože to je ono pokračuj." Poviem pri vzdychaní a pomaly ale isto som už tiekla ako vodopády.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 17:41

    Sice to je jeho poprvé ale tak sice to ještě nepraktikoval, ale tuhlo polohu, už někde viděl. Dle reakce Cory, která ho překvapila, dělá jen a jen dobře. Své přírazy tedy udrží v této síle a určitě nezeslabuje, ovšem vzhledem k tomu že to je jeho poprvé tak déle vydržet nedokáže a tak se začíná Ještě více zrychlovat a zesilovat přirážení. Pevně jí přitom drží za boky a vždy si jí i přitáhne, aby mu šla naproti. Jeho tempo je nyní opravdu ale opravdu rychlé. Doslova by se dalo říct, jakoby se z ní snažil vybušit její všechen stres a negativní emoce. Rychleji by určitě přirážet nedokázal, to rozhodně ne. Zároveň se snaží vydržet co nejdéle, ale ví, že to brzo přijde a tak se to pokouší udržet, protože jakmile pozná, že to už nevydrží tak ho z ní prostě vytáhne. Sice se tím udělá na ní ale aspoň ne do ní.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 17:54

    Kričala som od vzrušenia a od toho ako tvrdo sa pohyboval. Trochu to aj bolelo ale dalo sa to zvládnuť. Nebolo to nič také čo by sa nedalo vydržať. Po pravde som nečakala že moje prvé bude takéto a ešte s ním. Ale ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy. A ja som zase skončila s anjelom. Asi sú môj osud alebo ja vážne nevie ako si to mám vysvetliť. Keď ho zo mňa vytiahol tak som ucítila veľkú úľavu až som sa neudržala a spadla som na zem a vydychávala som sa s toho všetkého. Ani som nevedela kde sa spravil. Len som sa cela spotená a zadýchaná na neho pozrela a natiahla som k nemu ruku. Chytila som ho za ruku a stiahla som si ho k sebe a vášnivo som ho pobozkala.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 18:01

    Dost se u toho zapotil, ani nepostřehl jaká je tam venku zima. Vydechuje, snaží se popadnout dech. Když k němu Cora natáhne ruku tak jí ruku podá ale to že ho k sobě stáhne, nečekal. Doslova skončí znovu na ní a tak jí polibky oplácí. Na své hrudí cítí její prsa, je to dost příjemné. Polibky přerušit jen tak nechce, ale nakonec to předci jen musí udělat tak si lehne na záda přímo vedle ní. Zrak upřený k obloze, nepoví jediné slovo. „Tohle stálo za to, určitě jsem to neměl u mě doma zarazit.“ Pak se otočí na Coru, kterou si pozorně prohlíží, její krásně dokonalé tělo. „Máš opravdu krásné tělo.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 18:07

    Ani ja som si neuvedomovala aká ja vonku zima. Bolo mi teplo s toho všetkého. A keď mi bozky vracal tak som ho pohladila po chrbte. Potom keď si ľahne vedľa mňa a zadíva sa na oblohu tak sa na neho pozriem a pousmejem sa. Bol tak krásny a jeho telo bolo dokonale. Lepšie telo som asi ešte nevidela. "To máš pravdu. Bolo to úžasné. A to nevadí že si to zarazil. Aspoň sme si to užili na mojom obľúbenom mieste." Pousmejem sa a potom mu dám pusu na líco. Keď mi pochváli telo tak sa znova začervenám ako paprika. "Ale no tak nepreháňaj zase toľko." Pousmejem sa a pritúlim sa k nemu a spokojne odpočívam. Zatiaľ mi zima nebola ale čo potom keď mi zima bude? Nemám si čo obliesť. A nemôžem ísť nahá do mesta. To by si ľudia o mne pomysleli. Jediná možnosť je premeniť sa na vlka a tak sa dostať domov ale zatiaľ to nechám tak a vychutnávam si najkrajší okamžik s Ezekielom. "Milujem ťa." Zašepkám potichu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 18:13

    „Dokonalé místo na poprvé, tedy nevím jak pro tebe ale pro mě to poprvé bylo, teoreticky jsem o sexu něco věděl, ale co se týče praxe tak ne.“ Odpovím se smíchem, nešlo to ani jinak prostě se tomu zasmát musel. Ovšem zima na Ezekiela už začala docela působit, přišel o ten pohyb a nebyl už tak vzrušenej a tak prostě začíná vnímat tu zimu. Prozatím musí stačit, že cítí lidské teplo, které jde z Cory, když je k němu tak přitulená. „Já se obleču, kabát nasadím tobě a pak vzlétneme vysoko do vzduchu, kde nás nikdo neuvidí a rychle přistaneme na pozemku tvého domu souhlas? Máme pro sebe celej den, třeba si dáme ještě opáčko u tebe doma.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 18:20

    "Súhlasím s tebou. Krajšie miesto sme vybrať nemohli. A musím sa priznať tiež to bolo moje prvé. Ale musí povedať že na to že si nemal prax tak si to robil dokonale. A musím ti poďakovať že som o panictvo prišla práve s tebou." Pousmejem sa a túlila som sa k nemu a zatiaľ mi bolo dobre aj keď na nohy mi pomaly začínala byť zima. A preto ma potešilo to čo povedal. "Ano súhlasím. Môžeme si dať pokračovanie vo sprche. Pretože neviem ako ty ale ja som cela od hliny." Poviem so smiechom. Aj keď teraz mi to nevadilo ale dať si pokračovanie v sprche tak to by som brala. To musí byť krásne. Povzdychnem si nad tou predstavou. Možno sa mi to splní a Ezekiel bude súhlasiť so spoločnou sprchou. No uvidíme čo na to povie.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 18:27

    „Já jsem rád, že jsem o to přišel s tebou.“ Pak se zvedne a začne se oblékat, představa že si dají další kolo ve sprše, se mu zamlouvá. „Sprcha? Uvidíme, nech se překvapit.“ Když je oblečený tak Coře podá svůj kabát a poté si vytvoří křídla. Ovšem nezničí oblečení, prostě se na zádech vytvoří to ano ale prostě jakoby tam byla celou dobu a oblečení je v pořádku. Možná to je tím že je psychicky tak dobře rozpoložený že to zvládá dobře. Poté když si Cora oblékne kabát tak jí vezme do náruče a odrazí se od země, vyletí vysoko do vzduchu, aby z ulic nikdo nemohl říct, že ve vzduchu letí člověk. „Mohla bys mě navádět? Nevím kudy přesně.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 18:33

    "Tak to sme radi obaja. Obaja sme prišli o to." Pousmejem sa a prikývnem. "Dobre teda. Mám rada prekvapenia." Poviem a potom si oblečiem jeho kabát ktorý mi bol dosť veľký tak som ho mala skoro po členky. Potom keď ma zobral do náručia tak som sa ho chytila okolo krku a pousmiala som sa. Ďalšie lietanie super. Len som sa bála že si zase zničí oblečenie kvôli krídlam ale na moje prekvapenie sa to nestalo. Krídla sa objavili a oblečenie ostalo celé. To bolo super. Bola by škoda ak by si zničil ďalšie oblečenie. Potom sa odrazil a vyleteli sme do vzduchu. "Jasne neboj sa." Poviem a dívam sa dole aby som ho vedela navigovať. Keď som sa ako tak zorientovala tak som ho začala navigovať a hovoriť kam má letieť aby sme sa dostali ku mne domov.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 15/1/2018, 18:41

    Letíme vzduchem, studený vítr jim cuchá vlasy a chladí je na pokožce. Díky navigaci od Cory se tam dostanou poměrně rychle a tak rychle přistane na trávě pozemku domu Cory. Rychle se vydá do domu společně s Corou, samozřejmě že křídla nechal zmizet, aby zase vypadal jako obyčejný člověk jak nejrychleji to šlo. Ezekiela štípe celá pokožka na tváři jak mu je zima, konečně se trochu ohřívá a tak to docela dost pálí. „Tohle je teprve teplo, nedokážu uvěřit, že nám během sexu nebyla zima.“ Sundá rovnou Coře její kabát, který pověsí na věšák, sundá si boty a rovnou si začne svlékat svoje věci, aby mohl rovnou zamířit do koupelny. „Jdeme?“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 18:48

    Mňa najviac oziabalo na nohy a tvár ale musela som to nejako vydržať. Keď sme konečne pristáli tak sa tešila kedy budú vo vnútry aby sa obaja zohriali. Keď boli vnútry tak ju boleli nohy od tej zimy a tvár jej celá horela. Potom si nechá vyzliesť kabát. "Ďakujem." Pousmejem sa a potom sa trochu začnem triasť od zimy. Preto som sa tešila do sprchy. A keď sa opýtal či ideme tak som len prikývla a rovno som zamierila do kúpelky. Keďže som bola nahá tak som sa nemusela vyzliekať. Vošla som do sprchy a počkala som na neho. Keď prišiel tak som pustila horúcu vodu a keď som úcítila ako na mňa tečie horúca voda tak spokojne vzdychnem. Bola to hotová balada na zmrznuté telo ktoré sa pomaly zohrievalo.  Potom sa postavím za Azekiela a začnem ho masýrovať. Potom všetkom si to zaslúži.

    Sponsored content


    Cora + Ezekiel - Stránka 6 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 20/5/2024, 23:55