Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Ireth & Fen'lin & Elias

    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 30/4/2018, 22:19

    Hladil jsem Iriona po černé srsti a usmíval se od ucha k uchu, měl jsem opravdovou radost, že jsem si mohl koně pohladit a vůbec, když mi táta začal odpovídat na všechny moje otázky, ještě více se mi rozzářily oči a nadšeně jsem přikyvoval. Řekl mi že když budu starší, mohl bych si nějakého odchovat, což znělo naposto úžasně a hned jsem ho chtěl zahrnout další salvou otázek, jenže najednou jsem se upnul na větu o tom, že mě naučí jezdit. S úsměvem jsem poslouchal všechno co mi chtěl sdělit, i když jsem mu málem netrpělivostí skočil do řeči, no i tak se mi podařilo zůstat ticho. Když mi ale táta sdělí jméno Iriona, kterého jsem hladil po čumáku a zeptá se jestli se chci projet, bylo rozhodnuto.
    "Ano! Ano! Chci se moc projet! Prosím!" vydechnu nadšeně a nemohl jse mse dočkat toho, až mě táta posadí na toho velkého koně. Hrozně moc jsem si přál se projet!
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 22:26

    Aoki byl opravdu nedočkavý a viděl jsem, kolik úsilí ho stálo, aby mi neskočit do řeči. Hned jakmile však míním to, že se může projet, nadšeně mi to odsouhlasí. Dám irionovi povel, aby mě následoval, což poslušně udělá a rozejdu se k východu ohrady. Jakmile jsme byli pryč z ní, postavím Aokiho na zem a znovu mu ukáži povel, aby kůň šel místo mě za ním. Jakmile uvidím, že ho Altair poslušně následuje, vydám se pro ohlávku, čištění, sedlo a uzdu. Společně iriona vyčistíme, ukáži synovi jak jej nesedlat a jakmile jsme měli hotovo, zadívám se na Aokiho.
    "Připravený?" usměji se, než ho s lehkostí vysadím do sedla, dám mu do rukou otěže, ale stále jsem je držel. Pomalu se rozejdu na větší travnatý plac vedle výběhu a stále pokukuji po Aokim, jak mu to jde. Nemohl jsem jinak, než se usmívat, když jsem ho viděl jak sedí na vysokém irionovi a byl jsem hrdý, že se chce učit, nebojí se a byl jsem si jistý, že mu to i půjde. I když to uvidím až po dnešní první hodině ježdění.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 30/4/2018, 23:09

    Nemohl jsem se dočkat až se na velkého koně posadím. Táta mi udělal obrovskou radost a já ani nedokázal slovy vyádřit jak moc velkou. Veškeré mé nadšení bylo vidno v mých očích, které zářily nadšením a životem. Poslušně jsem kráčel vedle táty, jakmile mě položil na zem a všiml jsem si Iriona, který kráčel za mnou. Chvílemi jsem se na něj otáčel aby mě nezašlápl, ale naštěstí se nic takového nestalo a brzy jsme měli Iriona nasedlaného. Byl jsem tak šťastný že mě táta učí, že jsme hltal všechny informace, které mi sdělil a snažil se zapamatovat, jak se věci dělají správně a co by se naopak dělat nemělo.
    "Vždy připraven!" zasměji se a uculím na svého otce, když mě s lehkostí vyzvedne do sedla. Věděl jsem že má táta obrovskou sílu a byl jsem z toho všeho hrozně moc nadšený. I máma byla silná a já se často bavil nad tím, jak sekýruje tátu když udělá něco co neměl, asi tak jako když něco provedu já, jenže na mě byla máma mírnější, protože jsem byl malý, ale tátu nešetřila.
    Pohodlně jsem se usadil v sedle a svět byl zase o něco větší, už jenom protože Irion na kterém jsem seděl byl velikej a pohled z jeho hřbetu byl úžasný. Hned když jsem se podíval na tátu jsem se cítil o něco větší a proto jsem se napřímil a zatvářil se tak nějak pyšně, když jsem byl vyšší než on. Pevně jsem držel otěže a snažil jsem se je nemít moc napnuté a byl jsem rád že je táta poblíž, kdyby se cokoli stalo. Cítil jsem se hned jistější a plný energie, kterou jsem dokonce cítil i z koně podemnou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 23:16

    Vedl jsem koně a zatím jsem vysvětloval Aokimu, jak dávat pobídky, jaj jej vést, co nemá dělat a co je naopak dobře. Poté jsem jej pustil, stále jsem však ostražitě kráčel vedle něj a sledoval každý jejích pohyb. Učil se rychle, pamatoval si každou připomínku a snažil se ji opravit, navíc mu to opravdu šlo a já s každou další chvilkou cítil větší a větší pýchu. Brzy jsem stál opodál, zatímco Aoki vedl Altaira v kruzích kolem mě, měnil směr, dělal nejrůznější obraty a irion ho poslušně poslouchal. nechám ho ještě chvíli jezdit okolo mě, než opět chytím otěže, dám Aokimu další instrukce a poté koně naklušu, běhal jsem kolem paloučku, občas se otáčel přes rameno, jak to mému synovi jde a když jsem viděl jeho nadšený a soustředěný výraz, byl jsem na něj opravdu hrdý. Asi po dvou hodinkách skončíme s ježděním, dáme Altairovi nějaké dobroty, než ho vypustíme zpátky do výběhu. Okamžitě se rozběhl ke stádu, přičemž divoce vyhazoval a bylo vidět, že má opravdu radost. natáhnu ruku k synovi a rozcuchám jeho krátké, blonďaté vlásky.
    "Opravdu ti to šlo, učíš se rychle," řeknu a hrdost v mém hlase byla rozhodně poznat.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 30/4/2018, 23:29

    Celou tu dobu co se mi táta věnoval jsem se šťastně usmíval a snažil se soustředit na to co jsem měl dělat. Sem tam jsem si ale neodpustil nějaký ten smích nebo poznámku o tom, když mi něco nešlo. Také jsem se nebál zeptat aby mi to táta vysvětlil znovu a když jsme skončili s dnešním ježděním, ohlédl jsem se za Altairem, který se spokojeně rozběhl k ostatním koním. Ještě chvíli jsem se díval jak běží ke stádu, než jsem se otočil na tátu, který mi rozcuchal vlasy a v momentě co mě pochválil, jsem z něj nespouštěl oči. Nadšeně jsem se usmál a bylo až zvláštní, jak moc pro mě tahle věta znamenala. Popravdě, nebylo teď nic úžasnějšího než slyšet chválu od někoho, kdo byl vaším vzorem, někým kým byste chtěli být až vyrostete a to můj táta byl.
    "Díky tati!" vypísknnu nadšeně a okamžitě ho obejmu kolem pasu, než zaslechnu jak nás oba dva volá máma na večeři. Okamžitě pustím tátu a rozběhnu se ke dveřím do domku, než nadšeně vběhnu do kuchyně a okamžitě obejmu mámu, která stála u plotny a zrovna mě upozorňovala na horký hrnec v rukách aby mě nepolila, než mě s úsměvem pohladila ve vlasech a vrátila se zase k chystání jídla na talíře.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 30/4/2018, 23:36

    Nadšený úsměv na jeho tváři byl k nezaplacení, stejně jako radostné vypísknutí, se kterým mi poděkoval. Na tváři se mi objeví úsměv od ucha k uchu a po chvilce zaslechnu hlas mé milované, která nás volala k večeři. Aoki se hned rozběhne domů a tak se vydám za ním. Když dojdu do kuchyně, všimnu si, že jídlo bylo již na stole. Předtím, než se však usadím se natáhnu k Ireth pro krátký polibek a pak už se s chutí po dni v kovárně a s Aokimu u koní pustím do jídla.
    "Zítra je to zase rok, co jsme byli v království... Zase bude potřeba přemístit zásoby, koně a věci do kovárny, ale myslím, že bychom měli mít dost času i na nějaký menší výlet," pousměji se. Tiše jsem doufal, že království ještě stojí, ale měl jsem důvěru jak v mé podřízené, tak v Sethara, který se vším dost pomáhal, takže by to mělo být v pořádku... Nebo jsem si to alespoň říkal.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 30/4/2018, 23:52

    Opravdu jsem nemohl být spokojenější a tak jsem po chvilce už netrpělivě seděl u stolu a čekal na výbornou večeři od maminky. Ihned po tom jsem se s chutí pustil do jídla a jako vždy jsem nemohl být zklamaný. Kydyž jsem dojedl, spokojeně jsem se na všechny zazubil. Narozdíl od táty a mámy jsem měl malé špičáky a o to byl můj úsměv ještě efektivnější kdo ví jakým způsobem. Nakonec vstanu od stolu a když se rodiče zase začnou bavit o čemsi, rozhodnu se jít podívat ven, jenže se zarazím ve dveřích. Chvíli jsem v nich stál, než se na oba dva zvědavě otočím a párkrát nechápavě zamrkám.
    "Království? Výlet? Jak? To nechápu..." vypadne ze mě a okamžitě dojdu k tátovi, na kterého začnu zvědavě hledět, zatímco se maminka zasměje a odejde sklízet nádobí. Stále však byla poblíž nás a mohla nás slyšet, takže jsem sem tam sledoval i ji, kdyby k tomu chtěla něco říci.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 00:00

    V kuchyni to skvěle vonělo a hned se mi sbíhaly sliny. Ireth byla skvělá kuchařka, s čímž souhlasil i náš syn, dle jeho širokého úsměvu. Se svými malými špičáky vypadal neuvěřitelně roztomile a brzy si nás oba dva omotal kolem svým drobných prstů. Po večeři se hned vydá pryč, ale v momentě, kdy se zmíním o výletu a království se malý Aoki zarazí ve dveřích a vrátí se zpátky do kuchyně. Upíral na nás zvědavý pohled a tak se pro něj natáhnu a posadím si ho na klín.
    "Svět je mnohem větší a plný nejrůznějších bytostí, můžeme jít mnohem dál, než je náš dům a okolní louky, ale jen jednou za rok na tři dny... Až budeš velký, přestěhujeme se do venkovního světa, ale zatím musíme zůstat tady, abychom byli v bezpečí, dobře?" vysvětlím s úsměvem a rozcuchám mu vlasy.
    "Zítra ti ukážeme svět tam venku a setkáš se s mnoha dalšími lidmi... Jen se od nás nesmíš moc vzdalovat, dobře?" řeknu starostlivě a pohledem sklouznu na Ireth.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 00:07

    Stál jsem vedle táty a opíral se o něj, dokud mě nevyzvedl do klína a spustil. Chvíli jsem na něj nechápavě hleděl a netušil jsem co se mi snaží vysvětlit, ale po chvilce jsem to tak nějak začal chápat. Věděl jsem že tady jsou nějaké hranice přes které se už dál nedostanu, ale tohle bylo něco...
    "S dalšími lidmi?" vydechnu nevěřícně a zadívám se na stůl, který byl už uklizený. Nakonec ale přikývnu a zadívám se na tátu, který vypadal že o něčem přemýšlí. Jeho upozornění jsem nebral na lehkou váhu a začal jsem být čím dál více zvědavější na místo, o kterém táta mluvil. Začínal jsem se hrozně těšit, ale zároveň jsem dostal i jakýsi strach, se kterým jsem se zadíval na mámu.
    "A bude to v pořádku?" vydechnu, zatímco se ke mě rozejde a vtiskne mi pusu do vlasů, než jednou obohatí i tátu. "Jistě že bude broučku, už jsme tam byli společně, ale to si nemůžeš pamatovat, byl jsi ještě hrozně malý," odpoví mi a její pohlazení po vlasech bylo opravdu příjemné a tak jsem se spokojeně opřel o tátův hrudník.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 00:12

    Pozorně mě poslouchal a věděl jsem, že má varování tentokrát bral opravdu vážně.
    "Ano... Tedy ne... Ne lidmi, démony," řeknu a skousnu si ret. Aoki mě ještě ani neviděl v démonické podobě, pamatoval si jen mě a Ireth a... No zítřek bude opravdu zajímavý. Těšil se, byl zvědavý, ale zároveň se na mě podívá se strachem v očích. Dřív, než mu však stačím odpovědět, Ir to udělá za mě a ještě nám vtiskne pusu do vlasů.
    "Neboj se, táta je silný a ochrání jak tebe, tak maminku!" zasměji se a když se o mě Aoki opře, přitáhnu ho blíž k sobě.
    "Ale už je pozdě a na zítřek budeš potřebovat hodně energie, tak se utíkej okoupat a do postele," řeknu mu s úsměvem, než ho pustím a sám se postavím na nohy, abych mohl obejmout Ireth a na chvíli si přivlastnit její sladké rty.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 00:17

    "Démony?" vypadne ze mě, když se táta tak tochu ztratí v odpovědi a zadívám se na maminku, která se s povzdechem akorát zasměje a bylo na ni vidět že je lehce nervózní. Chtěl jsem se jich zeptat jestli se něco děje, ale když mě táta ujistí o tom, že je silný a oba dva nás ochrání, přikývnu s širokým úsměvem a dám mu pusu na tvář. dříve než stačím ale jakkoli odpovědět, pošle mě do vany a do postele. Nijak jsem neprotestoval a po dnešním ježdění jsem se cítil unavený a do postele jsem se těšil. Poslušně jsem se tedy odebral do koupelny a nakonec jsem zalehl. Ještě nějakou dobu jsem ležel v posteli a hleděl na strop, chvíli na okno a stíny v pokoji, než jsem konečně usnul. Byl jsem natěšený na zítřek a tak mi čas do spaní utíkal pomalu, ale brzy jsem už spokojeně spal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 00:25

    Sotva Aoki zmizí z kuchyně, povzdechnu si a zabořím Ireth hlavu do vlasů.
    "Co když se mě bude bát?" zašeptám potichu asi mou největší obavu a přitáhnu Ireth blíž k sobě. Doufal jsem, že další tři dny proběhne vše v pořádku a nic se nestane. Ne, to bych nikdy nedovolil.
    ------------------
    Brzy ráno jsem byl už na nohou, rychle připravil vše, co jsem potřeboval dopravit do podsvětí a pak jsem se posadil na trávník před domem. Po chvilce soustředění otevřu jakýsi portál, který vedl odsud pryč. Věděl jsem, že na jeho druhé straně bude jako vždy nádvoří paláce, takže i tam budeme v bezpečí. Zhluboka se nadechnu a otočím směrem k domu, teď už jen stačilo počkat na Ir s Aokim, abychom mohli vyrazit na náš třídenní výlet. Opravdu jsem doufal, že se synovi bude podsvětí líbit a moc ho všichni ti démoni nevyděsí...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 00:31

    "Nebude zlato a pokud ano, časem si na tebe zvykne," vydechnu a vlepím pu spokojenou pusu do vlasů. Také jsem se trochu obávala toho, jak náš sym zareaguje na svět tam venku, který neznal, ale nakonec jsem se rozhodla nad tím nepřemýšlet, stejně bych nic nevymyslela a uvidíme jak bude probíhat zítřek.
    --------------
    Probudil jsem se poměrně brzy, ale na vstávání to ještě nebylo, proto jsem zůstal ležet v posteli a přemýšlel. Dneska jsme měli jít pryč, na výlet a já jsem se dost těšil, proto jsem o pár minut už nedočkavě vyskočil z postele a rozběhl se do kuchyně, kde mě okamžitě zastavila maminka. Udělala mi snídani a nakonec jsme se společně běželi nachystat.
    Brzy jsme měli hotovo a tak jsem se vydal s mámou společně ven, kde už na nás čekal táta, kterého jsem ihned uvítal s úsměvem a doběhl k němu, abych ho mohl šťastně obejmout. Má pozornost se ale ihned stočila k nějaké divé věci, ze které jsem cítil silnou magii.
    "Co to je?" vypadne ze mě a bylo mi jasně vidět na očích, že se mi to ani trochu nelíbí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 00:37

    Čekal jsem jen chviličku, než se otevřely dveře a drobný blonďáček se ke mně rozběhl. Se smíchem ho obejmu a vlepím mu pusu do vlasů, poté se ale otočí na magický portál a z jeho výrazu jsem vyčetl, že se mu vůbec nelíbí.
    "Portál pryč z této dimenze, do normálního světa, do podsvětí," odpovím mu potichu a povzbudivě se na něj usměji. Vezmu Aokiho za ruku a pousměji se na Ireth, věci jsme tahat nemuseli, portál bude celé tři dny otevřený a nechám služebníky, aby se o naše věci a zásoby postarali, tak jako vždy.
    "Můžeme?" zeptám se a jakmile mi to Aoki potvrdí, vydám se k portálu a všichni tři jím společně projdeme. Okamžitě se dostaví povědomý pocit, jako když se přechází z podsvětí do lidského světa a brzy jsme stáli na velkém nádvoří před královským palácem, kde nás již vítali mnozí démoni.
    "Princ Aoki! Tolik vyrostl!" zaslechnu jedno velmi hlasité vypísknutí démonky a spoustu dalších komentářů démonů, kteří nás nadšeně vítali.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 00:45

    Okamžitě se mi dostalo vysvětlení a tak jsem jenom tiše přikývl a chytil se táty o něco pevněji než před chvílí. Pomalu jsme se vydali dovnitř magického portálu a už cesta v něm, pro mě byla velice zvláštní. Temnota byla všude kolem nás a zdálo se mi jako kdybychom kráčeli prázdnotou. Trochu mě to vyděsilo a tak jsem nervózně těkal pohledem po svých rodičích, dokud jsme se neocitli... Vlastně jsem vůbec netušil kde jsme a jediné co jsem stačil za celou minutu udělat byl krok blíže k tátovi, za kterého jsem se spíše pokoušel schovat. Pevně sevřu víčka k sobě a přes všechen ten hluk jsem se bál je otevřít, jenže moje zvědavost mi nedala a za chvíli jsem je stejně otevřel. Okamžitě jsem vyvalil oči na všechny ty divné tvory okolo, kteří vypadali jinak než všechno co jsem znal a mnoho z nich vypadalo nebezpečně a hrozivě. Ještě chvíli jsem nervózně těkal pohledem po okolí, dokud jsem se neotočil na mámu s tátou.
    "Mě se tu nelíbí," vydechnu trochu nejistě a jediná věc na kterou jsem si nemohl zvyknout byl hluk okolo a spousta divných tvorů... Takže to budou ti démoni, o kterých táta mluvil. Bylo jich tu tolik a každý na nás zíral, takže jsem se držel co nejblíže u táty a křečovitě svíral jeho ruku a chvílemi se mračil na všechny okolo. Trochu jsem se bál, ale spíše toho počtu démonů, co něco nadšeně pokřikovali a já přes ně pomalu neslyšel ani své rodiče.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 00:50

    Tiše si povzdechnu, přemýšlel jsem, jak nejefektivněji rozehnat démony, Aokimu to nemohlo být příjemné, což mi potvrdí svými tichými slovy o tom, že se mu tady nelíbí. Kleknu si k němu na zem, rozcuchám mu vlasy a povzbudivě se na něj usměji, než ho zvednu a pevně k sobě přitisknu, jako bych se ho snažil schovat před světem.
    "Doplňte zásoby, přeneste všechny věci a odveďte tři iriony, kteří tam jsou nachystaní. A vy ostatní určitě máte něco na práci," řeknu nahlas, čímž skupinku rozeženu, ale i tak se raději vydám směrem do paláce.
    "Neboj se, Aoki, jak jsem řekl, táta tě ochrání a od těchto démonů ti nic nehrozí, spíš naopak, rádi tě vidí a tak jsou trochu nadšení," řeknu mu uklidňujícím hlasem, když se dostaneme dovnitř paláce, kde k nám hlasy démonů již téměř nedoléhaly.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 13:47

    Trochu vyplašeně jsem se koukal na všechny okolo, než jsem se namáčkl na tátu a schoval obličej do jeho oblečení. Nebál jsem se, ale nebyl jsem na to zvyklý, nebyl jsem zvyklý na nic z toho, co jsem tu teď stihl vidět a trochu mě to rozhodilo. No trochu, popravdě dost... V momentě kdy si ke mě táta ale klekne a rozcuchá mě s jakýmsi ochranářským úsměvem, hned se mi udělalo lépe a když mě zvedl do náruče, akorát jsem se o něj pohodlně opřel a už jistěji jsem se dokázal rozhlédnout po okolí. Poslouchal jsem jak táta něco říká a ostatní ho respektovali, uznávali a za chvíli jsme kráčeli kdo ví kam. Čím dál jsme byli od toho hluku, tím jsem byl klidnější a do očí se mi vracela ta nadšená jiskřička dětství s velkou várkou zvědavosti, když jsme procházeli obrovskými místnostmi, teré byly všelijak zdobené.
    "Vaaaau, to je...!" vypadne ze mě po chviličce a ani nestihnu nic doříci, když se zadívám na všechny ty obrazy na stěnách a všude okolo. Okamžitě jsem se zavrtěl a seskočil z tátovi náruče, než jsem se rozběhl k nějakému zdobenému nábytku, který jsem si začal prohlížet.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 13:56

    Kráčel jsem dál chodbami a Aoki se rychle uklidňoval, začal se rozhlížet okolo a i v jeho očích byla zase ta jiskřička dětské radosti a zvědavosti. Pousměji se a když ohromeně začne větu, kterou však nedokončí a začne se mi vrtět v náručí, pousměji se a pustím ho na zem. Seskočí a rozběhne se k nejbližšímu zdobenému nábytku, který si začne prohlížet. Podívám se s úsměvem na Ireth, čím dál víc jsem začínal věřit tomu, že to bude v pořádku a Aokimu se bude líbit i tady. Chtěl jsem aby má rodina byla šťastná, na to záleželo ze všeho nejvíc.
    "Tři dny je krátká doba, ale chci mu toho ukázat co nejvíc," řeknu směrem k Ireth a když se podívám před nás, všimnu si démonky v lidské podobě. Byla to Marie, která měla na tváři úsměv od ucha k uchu, se kterým se dívala na Aokiho. Vždy se na něj ptala, musel jí chybět, když ho neviděla tolik let...
    "Princi Aoki, tolik jste vyrostl!" vypískne nadšeně a v takových chvílích jsem zapomínal, že je to stará a silná démonka. Lehce se ušklíbnu a zadívám se na Aokiho. Nejspíš si ji ani pamatovat nebude, na to byl tehdy moc malý.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 14:20

    Všechno jsem si tu prohlížel s jakýmsi zájmem a opravdu to tu bylo obrovské. Nestačil jsem pobírat všechny ty věci okolo a ze všeho, co se nějak třpytilo nebo vypadalo neobvykle nebo jsem to v životě neviděl, jsem byl na větvi a prohlížel si to, jako kdyby to na mě mělo každou chvíli vyskočit. Moje oči zase zářily životem a lítal od jedné věci k druhé, dokud jsem nezaslechl něčí hlas. Okamžitě jsem se zastavil uprostřed chodby, rodiče jsem nechal někde za sebou ale pořád jsem se držel blízko jejich dohledu, než můj pohled spadl na nějakou mladou ženu, která se usmívala od ucha k uchu a oslovila mě s tím, že jsem vyrostl. V jejím hlase bylo znát jisté nadšení, zatímco já jsem si ji prohlížel a lehce se u toho mračil. Přišla mi povědomá, ale nevěděl jsem kam ji zařadit... Jenže najednou mi hlavou problesklo několik vzpomínek a hlasů, které jsem si vybavil tak jasně, jako kdyby se odehrávaly přede mnou a tak jsem se k ní okamžitě rozběhl.
    "Chůva Mariie!" vypísknu nadšeně a za chvíli jsem stál v objetí démonky, která mě hlídala když rodiče nemohli. Chvíli jsem ji držel, než jsem ji pustil a zadíval se na ni zvědavýma očima.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 14:33

    Čekal jsem, co Aoki udělá, zamračeně Marii pozoroval a když už jsem se nadechoval, že mu řeknu, kdo to je a představím je, najednou se k ní rozběhne a radostně vypískne její jméno. Překvapeně zamrkám a zůstanu chvíli stát s otevřenou pusou, než zase vydechnu všechen vzduch a překvapeně se zadívám na Ireth. I Marie se tvářila překvapeně, ale očividně měla radost, že ji poznal a pamatuje si ji. Jak je to možné... To jsem tak trochu nepobíral, ale z překvapení a zamyšlení mě brzy vytrhne hlas démona za mými zády. Otočím se a pohled mi spadne na jednoho z generálů, který se tvářil, jako by potřeboval probrat něco naléhavého.
    "Buď s Aokim, vyřídím to a připojím se k vám," řeknu Ireth a popojdu ke generálovi. Stále jsem byl však pootočený na odcházející Ireth a smějícího se Aokiho. Na démona se otočím až když ucítím palčivou bolest v hrduníku a překvapeně zalapám po dechu a podívám se dolů. Z těla mi trčela široká dýka, která mě skrz na skrz probodla. Z úst mi steče pramínek krve, než se zadívám na vyššího démona, který měl na tváři pobavený úsměv.
    "Sbohem, 'králi,'" zavrčí posměšně, než mě silně praští a já se proletím o pár metrů dozadu směrem k mé rodině, kde zůstanu ležet na zemi. Snažil jsem se popadnout dech, což ale moc dobře nešlo s probodnutou plící.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 14:46

    Ignoroval jsem jejich udivené pohledy i když jsem ne nechápal a užíval jsem si téhle chvilky. Možná se mi tu nakonec bude líbit... když kolem mě nebude tolik neznámých démonů. Ještě chvíli jsem si zvědavě prohlížel Marii, než jsem se rozběhl zpátky za mámou, kterou jsem chytil za ruku. S úsměvem mě pohladila ve vlasech a její překvapený výraz najednou zmizel. I já se musel usmát, ale v momentě kdy se za tátovými zády objeví nějaký veký démon, který vypadal hrozivě, chytil jsem se ji o něco pevněji.
    "Kam jde táta?" vydechnu zvědavě a trochu smutně, když se rozejde s démonem někam pryč a zůstanu stát na místě s pohledem upřeným na ty dva, zatímco máma si ke mě klekne a vysvětlí mi, že se táta musí postarat o nějaké záležitosti a že se brzy vrátí. V to jsem doufal, slíbil mi to... Už jsem se nadechoval s tím že přikývnu, když jsem se ohlédl na tátu, kterému po zádech stékala krev a...
    "Tati!" vydechnu panicky, když se proletí vzduchem a zastaví až kousek před námi. Nezvedal se, jenom ležel na zemi a máma vypadala zcela ochromeně a s vytřeštěnýma očima hleděla na toho démona. Okamžitě se k němu bezmyšlenkovitě rozběhnu a vyvalím oči na jeho zranění.
    "Tati! Vstávej..." vydechnu poplašeně a brzy kolem nás proletěla máma, která se vrhla na toho zlého démona. Do očí se mi nahrnuly slzy a nevěděl jsem co mám dělat. I když na mě máma zařvala abych zůstat s tátou, moc jsem ji nevnímal, hrozně jsem se o něj bál. Chtěl jsem aby se postavil, můj táta byl totiž silný a já to moc dobře věděl a teď jsem se o něj hrozně moc bál. Okamžitě jsem mu položil ruku na zápěstí a v zoufalé prosbě jsem si začal přát aby se postavil, byl v pořádku, zatímco jsem pevně sevřel víčka k sobě a rovzlykal se. I Mariie se dala do pohybu a ihned běžela mámě na pomoc.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 15:00

    Zaslechnu Aokiho hlas plný paniky, který se po chvilce ozve mnohem blíž, musel být přímo vedle mě. Prosil mě, abych vstal a tak pomalu zvednu hlavu a pousměji se na něj, než se namáhavě rozkašlu a na zem dopadnou další kapky krve. Znovu namáhavě zalapám po dechu a vidění se mi trochu rozmlží. Aoki mi položí ruku na zápěstí a já se začnu pomalu sbírat ze země. Posadím se a v tu chvíli ucítím z Aokiho magii a hned na to se mi uleví. Bylo to, jako by se mi do těla vlila nová energie a nejen to. I životní síla. Překvapeně zamrkám a rozhlédnu se, jestli někde neuvidím Eliase, který mě vyléčil pomocí své schopnosti, ale uvědomím si, že svou ránu pořád mám. Vyprostím ruku z Aokiho sevření. Na zápěstí jsem měl jakousi magickou značku, která příjemně hřála a stejnou měl i Aoki na hřbetu své ruky. Musel něco udělat. Něco, díky čemu jsem se cítil mnohem lépe. Lehce se pousměji, než rychle napíšu runu pro regeneraci a podívám se na démona, který mě málem zabil, ale vypadalo to, že s ním Ireth brzy skončí. Byla vytočená a věděl jsem, že démona brzy zabije. Teď jsem se jí rozhodně do cesty plést nehodlal. Místo toho se otočím na Aokiho a znovu se usměji, než ho k sobě přitáhnu a obejmu.
    "Děkuji... Kdo by řekl, že začneš používat magii v tak útlém věku..." vydechnu a v mém hlase se zase jednou zračila pýcha a hrdost na mého drobného synka.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 15:39

    Byl jsem vyděšený a těkal jsem očima z táty na mámu a na Marii, které bojovaly s tím démonem. Bál jsem se o něj a pořád mi neodpovídal, vypadal že každou chvíli umře. Okamžitě zavzlykám a když se po nějaké chvilce posadí, nevěřícně se na něj zadívám s očima zalitýma slzama, přes které jsem ani neviděl.
    "Nechci abys umřel," řeknu mu s pohledem zabořeným do očí, ale v tu chvíli se na mě zadívá a pousměje se.Nechápal jsem proč se směje, vždyť je zraněný! Jenže najednou cosi vepíše do vzduchu a potom se ke mě natáhne aby mě objal. Poděkuje mi, což jsme nechápal ale i tak jsem ho opatrně objal a natiskl se na něj, zatímco mluvil o magii a že nečekal že ji začnu používat v tak útlém věku. Bylo mi jedno co teď říká, byl jsem rád že vůbec vnímá.
    "Nechci abys umřel...." zopakuji a nakonec ho neochotně pustím, zrovna v momentě, kdy tělo toho zlého démona dopadne na zem, ale ještě žil. Máma nad nim stála a otočila se na tátu.
    "Nechám ho žít, možná z něj něco dostaneme," vypadne z ní a já se rozhodl mlčet a nic neříkat. Byl jsem zmatený a vystrašený zároveň.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Balaur 1/5/2018, 16:06

    Zamračím se, když se Aokimu zalijí oči slzami, nechtěl jsem, aby plakal. Aby tohle vůbec viděl. Takhle tohle místo bude nesnášet. Tiše si povzdechnu a když už podruhé zamumlá, že nechce, abych umřel a odtáhne se, pohladím ho po tváři.
    "Neboj se, Aoki, budu v pořádku," řeknu mu a když se jeho pohled přesune někam za mě, pootočím se. Démon ležel na zemi a nad ním stála má naštvaná královna. Ir mi sdělí, že ho nechá naživu, že z něj možná něco dostaneme. Přikývnu a povzdechnu si. To nám to krásně začíná. Postavím se na nohy a zadívám se na své zakrvácené tričko, runa regenerace naštěstí již zafungovala a rána se hezky zatahovala.
    "Marie... Můžeš ho prosím vzít do žaláře?" zeptám se chůvy, která propalovala démona naštvaným pohledem.
    "S radostí, Vaše veličenstvo," zavrčí a v očích se jí zaleskne. Znovu se otočím na Aokiho, který byl potichu a v očích se mu zračil strach. Pohladím ho po vlasech a tiše si povzdechnu.
    "Aoki... Tohle místo je stejně krásné, jako nebezpečné. Ne všichni démoni jsou ale špatní. Máme jen hodně nepřátel, proto musíš být opatrný," řeknu mu potichu a nebyl jsem nadšený z toho, že mu tato slova říkám v tak útlém věku.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Aoki 1/5/2018, 16:28

    Nechal jsem rodiče ať to vyřeší a mezitím jsem se snažil sám uklidnit. Tohle jsem rozhodně nečekal a snažil jsem se být statečný, i když mi to moc nešlo. Táta mě ujistil že bude v pořádku a opravdu už nevypaal na umření jako před chvílí, když ještě nehnutě ležel na zemi a tak jenom nepatrně přikývnu a párkrát zavzlykám, než odstoupím trochu dozadu aby se táta mohl postavit. Zároveň jsem si také všiml zvláštního výrazu v očích Mariie, která odtáhla toho démona někam pryč. Okamžitě jsem se chytil táty za tričko a zadíval se na jeho zakrvácené oblečení. Jeho tichý proslov o tomto místě, si získá mou pozornost a já věděl, že to myslí naprosto vážně. Až teď když jsem sklopil pohled jsem si všiml značky na své ruce.
    "Budu si dávat pozor tati, slibuji..." řeknu vážně a zcela rozhodně, ale hlas se mi na konci zlomí. Magická značka na mé ruce náhle zmizí a já se zapotácím, až se převrátím dopředu na tátu, v momentě kdy tak trochu úcítím nával náhlé únavy. Podlomily se mi kolena a oči se mi začaly tak trochu přivírat.

    Sponsored content


    Ireth & Fen'lin & Elias - Stránka 28 Empty Re: Ireth & Fen'lin & Elias

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 11/5/2024, 06:59