Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 00:39

    Konečně se usměje a slzy zcela zmizí. Pousměji se, ale věděl jsem, že se k tomu budeme muset ještě vrátit. Byl jsem nehorázně zvědavý a trápilo mě, že netuším, co se děje, ale respektoval jsem to, že o tom zatím nechce mluvit. Když mě od sebe lehce odstrčí, nechám ji postavit se udělám to samé. Vteřinu na to mě zase vláčela lesem a tentokrát dokonce běžela. Hlasitě se zasměji a jsem rád za svůj upíří zrak. Kdybych byl člověk, ležel bych každou chvíli na zemi a podvrtnul si už oba kotníky. Ten pocit byl ale neskutečný. Bylo to, jako bychom existovali jen my dva, na nic jiném nezáleželo. Nic nás netrápilo, žádné nebezpečí. Jen já a Miriam. Šťastně se rozesměji a až teď si vzpomenu, proč jsme sem vlastně přišli. Už jsem se opravdu nemohl dočkat, až poletíme. Musí to být úžasné.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 00:50

    Po chvilce jsem konečně dovláčela Nateho až k jezeru, u kterého jsem si spokojeně oddechla. Cestou v lese se smál a jeho smích byl to nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Spokojeně jsem naklonila hlavu na stranu a usmála se na něj. Spojila jsem ruce před sebeou a nemohla jsem se toho úsměvu zbavit. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši. Bylo to zvláštní pro succubu jako jsem byla já, ale za ty roky co jsem byla v lidksém světě mi to přišlo tak nějak... normální. A hlavně jsem byla natolik šťastná, že mi v tu chvíli nějaká pravidla a chody podsvětí byly ukradené. Měla jsem někoho na kom mi záleželo, za koho bych vyměnila život, pro koho bych bojovala až do poslednního dechu, smála se, plakala. Zhluboka se nadechnu a párkrát zatočím na místě s rukama nataženýma vzhůru, než sebou seknu do trávy a zasměji se. Hned na to se nadechnu a zvážním, než zase vyskočím na nohy a doslova přicupitám k Nathanielovi.
    "Umm, vím že jsi mě viděl v démoní podobě, ale tentokrát nemusí být stejná. Nevím jakou zvrácenou roztomilost sis vysnil, ale víš že to tentokrát nebude dle tvých představ?" řeknu hravě s nafouknutýma tvářema, než doslova našpulím rty a zůstanu tak stát, dokud mi nedá polibek nebo cokoli jiného. Přitom mi ale cukaly koutky.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 00:57

    Konečně doběhneme k jezeru, začnu se rozhlížet okolo, po krásné krajině. Na hladině jezera se odrážely tisíce hvězd a potemnělá okolní krajina působila opravdu nádherně. Nic se však nevyrovnalo úsměvu, který mi věnovala Miriam, když se na mě otočila. Pustí moji ruku a začne se točit na místě. Sledoval jsem ji, působila jako malé dítě, tak bezstarostně a to byla skvělá změna. Potřebovala to. Usměji se, když sebou sekne do trávy, ale dřív, než jí stačím pomoct na nohy, sama se posbírá ze země a s hravým a roztomilým výrazem dojde až ke mně. Sledoval jsem ji a přemýšlel, co má za lubem. Poté mi ale sdělí, že tentokrát jí uvidím takovou, jaká je a ne to, co jsem si vysnil. Hned na to nafoukne tváře a našpulí rty. V tu chvíli jsem opravdu nemohl odolat. Přitáhnu si ji k sobě a láskyplně políbím na rty, než se od ní odtáhnu a zadívám se jí do očí.
    "Já vím a proto jsem opravdu zvědavý," zašeptám, než ji pustím a trochu poodstoupím, aby se mohla proměnit.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 01:10

    Očekávala jsem co udělá a znovu jsem se spokojeně uculila, kdžy si mě přitáhl k sobě a láskyplně mě políbil na rty. Tahle chvílie byla dokonalá a já se jí nemohla nabažit. Byla bych schopná ji prožívat dokola a dokola, někomu by to přišlo hloupé ale pro mě to znamenalo hodně. Štestí bylo něco, co se nedalo jenom vyjádřit slovy. Byla jsem prokletá a zároveň šťastná, jak moc ironicky by to znělo v nějakém sáhodlouhém románu? I tak se ode mě odtáhl a zadíval se mi do očí s tím že je zvědavý, což vedlo akorát k tomu že jsem se začala stydět, jak vtipné! Lehce mi zrůžověly tváře a ušklíbla jsem se.
    "Aby jsi nebyl zklamaný, přece jenom slovo démon nená odvozeno ze slova krásný, milý, hodný," zasměji se ale i tak si povzdechnu a s přešlápnutím na místě nechám magii volně procházet mým tělem. Mé tělo začne pokrývat hnědá srst, ale jako první se mi změní barva kůže v obličeji, lehce zbělá, stejně tak jako moje panenky, které se nakonec změní do červené. I mé vlasy dostanou hnědého nádechu a narostou mi uši spolu s ocasem, než se mi začne na zádech objevovat pár velkých křídel. Když už jsem před nim stála celá přeměněná, jenom jsem ho nervózně sledovala a čekala co řekne nebo udělá a i když mlčel sotva pár sekund, přišlo mi to jako věčnost, která mě užírala. Chtěla jsem aby mě muž před mýma očima miloval takovou jaká jsem, co když... uteče? *Proboha Miriam proč by utíkal* zanadávám si. Vždyť jsem se od člověka, kromě ostrých drápů, zubů, ocasu, křídel a .... tuny chlupů nelišila no ne? Když jsem si to takhle zopakovala v hlavě, přišlo mi to vtipné.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 01:22

    Sledoval jsem ji, připadalo mi, že trochu znervózněla, což mi také potvrdí lehké zrůžovění jejích tváří. Pousměji se a když mi řekne, že možná budu zklamaný, protože je démon, což není odvozeno podle toho, že by měla být krásná, milá, nebo hodná. Zasměji se tomu, poté jí ale naznačím, že se má přeměnit. Byl jsem opravdu zvědavý. Fascinovaně jsem se díval, jak se její tělo mění, první ji začne pokrývat hnědá srst a její pokožka nabere bílou barvu. Byla ještě bledší než upíři. Její modré oči se změní na krvavě rudé, ale i tak mě neskutečně přitahovaly a znovu jsem se v nich na chvíli ztratil, než si všimnu, že jí narostla velká křídla a tak přesunu svou pozornost k nim. V tichosti si ji začnu celou prohlížet, už vůbec nevypadala jako člověk, přesto... Byla nádherná a strach byl v tuhle chvíli to poslední, co bych nejspíš cítil. Až po chvilce si všimnu jejího ocasu a hned na to dostanu chuť dotknout se její srsti a zjistit, jestli je opravdu tak hebká, jak vypadá. Vteřinu na to mi dojde, že je nahá a přestože celé její tělo pokrývala srst, stále jsem viděl každou křivku jejího dokonalého těla. Pomalu se k ní rozejdu a natáhnu ruku k jejímu rameno. Opatrně se dotknu hebké srsti a fascinovaně se na Miriam podívám. Přejedu rukou po jejím hrudníku na bříško, zatímco druhou ruku natáhnu k její tváři a vezmu do ruky pramínek hnědých vlasů, než ho pustím a opatrně se dotknu jejího dlouhého, zvířecího ouška. Hned na to mě zaujmou její křídla a tak chvíli zkoumám dlouhé peříčka, než mi dojde, že bych možná, ale vážně jen možná měl něco říct.
    "Páni..." vydechnu fascinovaně a zadívám se na Miriam, než jí položím ruce na pas a ušklíbnu se.
    "Právě jsem zjistil, že má fantazie je na tom opravdu špatně," poznamenám, než se skloním, abych si ukradl další polibek.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 01:40

    Stála jsem tam a každou vteřinou co mě nechával v nejistotě jsem měla pocit že se bořím do země. Celé mé tělo ztuhlo a nezmohla jsem se vůbec na nic, než vyčkávat se zatajeným dechem. V hlavě se mi rojila jedna myšlenka za druhou a přísahala bych že se pořádají nějaké roční závody o to, která bude nejrychlejší a nejpřesnější. I přesto jsem nedokázala vůbec nic říci, protože jsem se rozhodla tenhle krok nechat na něm, jenže to nevypadalo že by se ještě nějakou notnou chvíli chystal něco říci. Pomalu ke mě přistoupil a hned jak jsem ucítila jeho dotek na mém těle, pousmála jsem se. Začal si mě prohlížet, osahávat a... přišlo mi to tak neskutečně legrační, že mi u toho zacukaly koutky a když fascinovaně vydechl a pronesl své zjištění o tom, že jeho fantazie je na tom opravdu špatně, musela jsem se krátce zasmát. Překvapí mě když se skloní pro polibek, který mu spokojeně oplatím a nadšeně se na něj namáčknu.
    "Lichotníku," uculím se a najednou ze mě opadne veškerá ta tíha. Nikdy předtím jsem se nemusela bát, že bych se někomu nelíbila, protože jsem pro všechny byla přirozeně dokonalá, jenže Nathaniel... On mě bral takovou jaká jsem byla a věřila jsem, že říká pravdu. Poznala bych mu na očích, že lže. Po chviličce se od něj odtáhnu a byla jsem opravdu ráda za to že mám křídla zvlášť a ruce tak též. Hodně succub mělo křídla místo rukou, to naštěstí nebyl můj problém. Takhle jsem alespoň svého upíra mohla dvojitě obejmout, což jsem pro teď neudělala, ale místo toho jsem se jenom blbě uculila a olízla si rty.
    "Už roky jsem nelétala, tak mě to nech první zkusit, ale věřím že něco takového se jenom tak nezapomíná," zasměji se, než od Nateho odstoupím a párkrát máchnu křídly, až se vznesu do vzduchu jen na pár metrů od něj, abych ho pořád dostatečně slyšela kdyby chtěl cokoli říci.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 10:35

    Neuniklo mi, že jí cukají koutky, když jsem nic neříkal, jen si ji prohlížel a dotýkal se jí. Očividně jí to však nevadilo a v momentě, kdy promluvím se rozesměje a namáčkne se na mě. Její krásný smích se rozezní po tichém okolí a vykouzlí úsměv i na mých rtech. Zabořím ruce do její srsti na bocích a když jí políbím, namáčkne se na mě ještě víc. Uculí se s tím, že jsem lichotník a vypadalo to, že se jí ulevilo od nervozity. Pořád jsem neměl slov, v démonické podobě vypadala tak zvláštně, nelidsky a přitom stále krásně. To se succubám musí nechat, jsou opravdu nádherné i jako démonky. Stejně tak moje Miriam, která svou krásou ale všechny předčí. Vzedme se ve mně vlna pýchy, že jí takhle můžu vidět jen já a ušklíbnu se. Byla jen moje. Poté se však ode mně odtáhne s tím, že roky nelétala a mám jí to nechat první vyzkoušet. Přikývnu a jakmile poodstoupí, sednu si do trávy a sleduji, jak vzlétla. Už jsem se těšil, až mě vezme sebou, ale dívat se na ni také nebylo vůbec špatné.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 10:53

    Jak jsem říkala, létání se opravdu nezapomíná a můj bráška mě to dobře naučil. Také bych si s nim někdy opět ráda zalétala, jenže teď jsem tu nádhernou chvilku chtěla prožít s Nathanielem a nic nám nebránilo. Byo to úžasné uvědomění. Znovu prudce máchnu křídly a vznesu se do vzduchu, kde zůstanu na chvíli stát a zadívám se na hvězdnou oblohu, kte které jsem teď opět byla o něco blíže. Úplně jsem zapomněla jaký je to úžasný pocit, ta volnost a příroda kolem nás... s uculením jsem se otočila a prudce snesla dolů, stáhla jsem křídla více k tělu a letěla přímo k Nathanielovi, než jsem je roztáhla abych přibrzdila a nakonec se ladně snesla k zemi. Pomalu jsem došla k mému upírovi, který seděl na zemi a natáhnu k němu ruce abych mu pomohla na nohy.
    "Tak co mladý muži, těšitě se na první vyhlídkový let?" ušklíbnu se a vypláznu na něj jazyk. Dříve než začne vůbec protestovat, ho drápnu za ruku, přitáhnu si ho k sobě a s lehkostí si ho vyhodím do náruče, než vzlétnu. Těšila jsem se na jeho reakci, byla jsem si stoprocentně jistá že se, se svou hrdostí nafoukne jako balón, ale přesto jsem byla už dostatečně vysoko na to aby mohl začít protestovat.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 11:00

    Sledoval jsem, jak se ladně pohybovala ve vzduchu, klouzala po větru a užívala si té volnosti. Trochu jsem jí křídla záviděl, musel to být skvělý pocit, ale co nadělám, že ano? Nakonec prudce zamíří k zemi a když už si myslím, že ji budu sbírat ze země, roztáhne křídla a ladně přistane, jako by před chvílí ani nemířila k zemi volným pádem. Létání pro ni muselo být stejně přirozené jako chůze. Tedy tak to alespoň vypadalo. Dojde až ke mně a natáhne ke mně ruku. Vyhoupnu se na nohy a když se zeptá, jestli se těším na vyhlídkový let, přikývnu.
    "Ano, těším, ale jak to udělá-" nedořeknu a jen trochu vyjeknu, když mě vezme do náruče a dřív než můj mozek stačí pobrat, co se právě stalo, vznese se do vzduchu. Tak nějak automaticky se jí chytím kolem krku. Ne že bych jí nevěřil, ale... Otočím se na ni a nafouknu tváře. Propálím jí pohledem, než se podívám stranou a po chvilce si povzdechnu.
    "Hádám, že jinak by to nešlo," zamumlám rezignovaně, ale v mém hlase šlo stále slyšet, jak moc mi je tato situace proti srsti.
    "Tohle... Se nestalo," řeknu nakonec a rozhodnu se, že si raději začnu užívat let a krásnou přírodu kolem.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 11:15

    Jak jsem tušila, nafoukl se a svůj nesouhlas dal dost jasně najevo.
    "No projednou to tvé ego bude muset přežít, alespoň kvůli mě," zamručím na něj když mě propálí pohledem, než se raději zadívá někam jinam. Sama se na chvíli uraženě zamračím, ale rychle mě to přejde, když vzhlédnu před sebe a vydám se mnohem výše, než jsem předtím sama byla. Nemusela jsem se bát že by mi zmrzl a mě díky srsti zima také nebyla.
    "Ale stalo a myslím že na to nebudeš chtít jenom tak zapomenout," ušklíbnu se a chytím ho o něco poevněji, než se dostanu pořádně vysoko abych mohla víceméně plachtit po větru a užít si opravdu nějakou vyhlídku. Na krátkou chvíli se zadívám pod sebe a všimnu si obrovskéhé jezera, které vypadalo teď z dálky o dost menší a přesto se v jeho krajině odráželo mnoho hvězd a také zář majestnátného měsíce. Na tváři se mi objevil široký úsměv a když jsem vycítila vhodnou příležitost, zrychlila jsem a vzala to ještě o něco výš.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 24/2/2018, 11:25

    Zamručí, že to moje ego bude muset pro jednou přežít, alespoň kvůli ní a uraženě se zamračí. Zacukají mi koutky, ale raději to nechám plavat. Měla pravdu, už jen kvůli ní jsem věděl, že jakmile příště řekne, že se chce se mnou proletět, znovu jí to odsouhlasím, i když to bude znamenat být v této... Trapné pozici. Pousměji se, když mi sdělí, že na to nebudu chtít jen tak zapomenout a po chvíli jsem musel uznat, že má pravdu. Krajina kolem nás byla úžasná, vypadala úplně jinak, než ze země a celý let jsem si nehorázně užíval. Ať už Miriam plachtila, nebo zrychlila a snažila se nabrat výšku, bylo to něco neskutečného.
    "Tohle je úžasné, škoda, že také nemám křídla," vydechnu a podívám se na Miriam. Snažil jsem se v její náručí moc nehýbat, abych jí let neztěžoval a zároveň jsem se jí pevně držel. Nechtěl jsem spadnout z takové výšky. Začneme znovu stoupat a tak se zadívám nahoru na hvězdy, které byly o trochu blíž a díky tomu, že na obloze nebyly skoro žádné mraky jsme měli krásný výhled.

    Sponsored content


    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 8 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 07:41