Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 16:46

    Vypadal úplně stejně překvapeně než já, ale ze mě za opadlo a nahradila ho neskutečná úleva a pocit štěstí že ho mám. Podkládalo to akorát skutečnost, že mu a mě opravdu záleží... a sama jsem prostě byla v rozpacích. Náhle mě vyzvedne do náruče, téměř automaticky mu omotám nohy kolem pasu abych se ho přichytila a nechám se políbit. Hned poté odpoví že mě tolik chtěl vidět a nevědělo říci, stejně jako já. Poté nadšeně pronesl, že nevidí iluzi ale mé pravé já... to jaká jsem a ano, měl pravdu. "Ani nevíš co to pro mě znamená," vydechnu do polibku, než mě pustí na zem a tak se pevně postavím na nohy. Nakonec hod rápnu za ruku a posadím ho na gauč opět k televizi. 
    "A je tu ještě jedna věc... chci pozvat Fen'lina zítra na večeři," vydechnu nakonec a zadívám se na jeho obličej očekávajíc odpověď, ať už bude jakákoli. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 16:53

    Oba jsme měli neuvěřitelnou radost z toho, že ji vidím takovou, jaká je. Miriam vydechne, že ani nevím, co to pro ni znamená. Pro mě to také znamenalo hodně, ale pokud jsem první muž, který ji takto vidí a Miriam ví, že ji nechce jen kvůli jejímu vzhledu, ale že ji opravdu miluje. Zazubím se na ni a nechám se odtáhnout zpátky na gauč. Sdělí mi, že chce pozvat Fen'lina na večeři. Lehce se zamračím a chvíli ji sleduji, než si povzdechnu.
    "Můžeme mu věřit? Nevím, co si o něm pořádně myslet, když si ho nepamatuješ... Aby jsme se za chvíli zase nemuseli stěhovat kvůli tomu, že nás napráská Mephistophelovi," řeknu starostlivě a upřu na ni svůj pohled.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 17:00

    Zakroutím hlavou, nelíbilo se mu to ale neodeskl mě ihned... jenom pronesl jestli mu můžeme věřit. To jsem sama netušila, ale když tam přede mnou stál v démonické podobě. Ani jsem se nebála, skoro jako kdybych ho vídávala každý den. Tiše si povzdechnu a zadívám se na nohy hozené před gaučem, než si hrábnu na přívěsek na krku. 
    "Já... nevím. Ale jsem sijistá tím, že je pro mě důležitý. Neustále v sobě cítím že mi něco... chybí. Skoro jakoby byl kus z mého života prostě...odtržen," vydechnu a potom si opřu hlavu o jeho hrudník a spokojeně se nadechnu jeho vůně. Nevěděla jsem co si o tom myslet, ale nakonec se pouměji. "Chci mu dát šanci a pokud se prokáže jako Mephistophelův špeh, tak ho odstraníme," vydechnu a sama neuvěřím tomu, jak těžce se mi tohle vyslovovalo. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 17:07

    Viděl jsem, že si ani Miriam není jistá tím, jestli mu můžeme věřit. Nakonec ale řekne, že si je jistá tím, že je důležitý a že má pocit, jako by jí něco chybělo. povzdechnu si a jakmile se o mě opře, obejmu ji a zamyšleně se zadívám do stropu. Chtěla mu dát šanci a řekne, že pokud se ukáže jako špeh, zabijeme ho.
    "Milerád," poznamenám se smíchem a poté trochu zvážním.
    "Fajn, tak ho pozvi, ale rozhodně tady chci být a jestli se bude byť jen chovat podezřele, zabiju ho," zavrčím a oči se mi červeně zalesknou. Nehodlal jsem nikoho nechat ublížit mé Miriam!
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 17:22

    Přikývnu a nakonec hrábnu pro telefon a dám se do psaní smsky. Trochu jsem z toho měla strach a raději bych tady byla s Fen'linem sama, ale věděla jsem že by mě tu sním Nathaniel nenechal samotnou a bylo lepší mu to říci na rovinu než aby stepoval schovaný někde ve skříni a špehoval nás. Byl totiž schopný všeho.... pomyslím si a potom vyčkám odpovědi, která mi nakonec byla potvrzena. Nadšeně jsem se usmála a zdlouhavě se protáhla spolu se zívnutím. 
    "Hlavně prosím nevyváděj zbytečně. Včera jsi mě ...dost vyděsil," přiznám a zadívám se do jeho oříškových očí, které jsem začala zkoumat a u toho přemýšlela nad tím, co se včera všechno stihlo udát. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 17:34

    Sledoval jsem, jak nervózně psala smsku a když jí po chvilce přijde odpověď, nadšeně se usměje. Byl jsem rád, že je šťastná a opravdu jsem chtěl, aby ten démon byl její bratr, nezradil ji a neublížil ji. To bych mu nikdy neodpustil. Roztrhal bych ho na kusy. Miriam mi připomene, abych zbytečně nevyváděl a dodá, že jsem ji včera dost vyděsil. Omluvně se pousměji, potom se můj úsměv změní na šibalský.
    "Hmm, omlouvám se, to jsem nechtěl... Ale poté jsem se opravdu snažil ti to vynahradit a pokud to nestačilo, rád ti to zkusím vynahradit ještě dneska v noci," zavrním ji do ucha, než ji začnu líbat na krku a nakonec ji shodím na gauč a vášnivě políbím na rty.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 17:44

    Sledovala jsem ho a čekala nějakou poznámku nebo tiché zavrčení, jenže nic z toho se nedostavilo. Překvapí mě když zamručí že se omlouvá, že nechtěl a potom dodá, že se mi to snažil vynahradit a pokud mi to nestačilo, rád mi to vyharadí ještě dneska v noci. Párkrát překvapeně zamrkám a snažím se to pobrat, jakmile mi to dojde, mé tváře okamžitě chytí narůžovělou barvu. Zavrní mi do ucha až se lehce ošiji pod horkým vzduchem z jeho úst a když mě políbí na krk, paralizovaně mu ho doslova odkloním. Dříve než stačím cokoli říci, mě shodí na gauč a vášnivě mě políbí. Polibek jsem mu stále omámeně oplatila, než jsem se od něj odtáhla abych se zadívala na jeho obličej a nabrala trochu vzduchu do plic, protože jsem tak nějak zapomněla dýchat. "Nate, Nate... myslím si, že máš včerejšek trochu pomýlený. Nevím kdo tady komu něco vynahrazoval," zakřením se skoro jako kdybych se ho snažla touhle poznámkou poškádlit a ušklíbnu se na něj zcela nevinně, zatímco mě pozoroval těma svýma kukadlama. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 17:53

    Znovu jsem mohl cítit každé její zachvění, její horkou kůži na té své a věděl jsem, že ji dneska pravděpodobně už nepustím. Usměji se, když nakloní hlavu, abych měl lepší přístup k jejímu krku, přišla mi jako omámená, což... Byl velký úspěch, když si uvědomím, že je Succuba a většinou to bývá naopak. Polibek mi oplatí a poté se odtáhne s tím, že netuší, kdo komu co vynahrazoval. Škádlila mě? Nejspíš. Nahlas se zasměji, než se mi šibalsky zaleskne v očích a jedním rychlým pohybem jí sundám svetr a hodím ho někam stranou.
    "Tak uvidíme, jak to bude dneska," zavrním při pohledu na její tělo. Měla na sobě už jen spodní prádlo, kterého jsem jí taky hodlal rychle zbavit. Přeci jen jsem měl možná až moc energie a včerejší noc jsme si oba užili.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 18:04

    Fascinovaně jsem porovnávala dnešek se včerejškem a musela se ža zasmát nad tím, jak si dal včera záležet na mém vyslékání a dneska odhazoval kusy prádla, div je ze mě neserval. Byl plný energie ale to i já, doslova jsem se pod ním chvěla a opět jsem ucítila příjemné mravenčeníé pocelém těle a proto jsem ho k sobě stáhla a začala ho vášnivě líbat. Dneska jsem to nechala na něj, ale jendou ho tak potrápím, že se z toho zblázní. Zakřenila jsem se nad nápadem který jsem dostala a rozhodla se ho příště uskutečnit, teď jsem mu nechala ten pocit vítězství a akorát siužívala jeho pozornosti. 
    Už od rána jsem uklízela a od oběda vařila jídlo na dnešní večer. Zvolila jsem sýrové těstoviny, na které jsem sama měla neskutečnou chuť. Nachystala jsem tři porce, pro mě Fena a Nateho. S narůstajícím časem a tedy příchodem Fen'lina jsem vysunula jej nahoru a vystrčila hlavu ven na čerstvý vzuch. Oblečení jsem nijak neřešila, byla jsem jako vždy v tom co je mi pohodlné, akorát jsem si tedy pod dlouhý rolák vzala plátené kraťásky, aby se neřeklo že tu lítám jenom ve spodním prádle. Nakonec postavím konvici s citronem doprostřed stolu, kde už bylo nachystané prosítrání, Jediné co tam dodám byly skleničky na víno, jehož lahev jsem postavila vedle konvice. No a teď užj npočkat, nabrat jídlo a začít jíst.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 18:11

    Po krásném večeru a vlastně i velké části noci, jsem se snažil Miriam nějak pomoci, ale... No, zjistil jsem, že na domácí práce zase tak užitečný nejsem a co se týče vaření... Taky nic moc. Nakonec jsem Miriam víceméně celý den pozoroval, občas pomohl, nebo si četl z knížky. Byl to pohodový den a když si uvědomím, že takové můžou být i všechny další... Už žádná práce nájemného vraha, žádné zabíjení... No, krom toho když se budu potřebovat nakrmit. Ta myšlenka byla skvělá, ale měl jsem špatné tušení, že bych se mohl začít nudit. Naštěstí jsem však měl Miriam a ta mě určitě zapojí pomalu do všech jejích aktivit. Když bylo všechno nachystané, přesunu se k mojí démonce a obejmu ji kolem pasu.
    "Voní to nádherně," zašeptám a opravdu jsem měl na jídlo chuť, přestože jsem jíst nemusel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 18:16

    Když jsem dostal smsku od Miriam, ihned mě přepadla obrovská radost. Sice si mě nepamatovala, ale hodlala mi dát šanci. Šanci dokázat, že mluvím pravdu a znovu se stát částí jejího života. Druhý den jsem se večera nemohl doslova dočkat a moc nepomohlo, že Ireth měla zakázku a musela do práce. Jakmile však je dostatek hodin, začnu se chystat a nakonec se rozhodnu se i trochu 'slušněji' obléct a vytáhnu ze skříně košili. Vydám se na cestu a brzy stanu před hotelem, ve kterém ti dva bydleli. Zajímalo by mě, jestli tam bude i ten upír, ale podle toho, jak majetnicky a ochranářsky se vůči Miriam choval, typoval bych, že tam bude. Na jednu stranu jsem byl rád, že někoho má, kdo ji chrání, na druhou stranu... To byla malá sestřička a já si ji pořádně nedokázal představit s žádným chlapem. S povzdechem zastaví před správnými dveřmi a ještě jednou zkontroluji číslo na nich, než zaklepu a počkám, než mi otevřou.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 18:26

    Doufala jsem že dnešek se nepromění v nějakou katastrofu a doufala jsem že ti dva nic neprovedou, Už když se poprév potkali, nedělalo to dobroty. Jenže pokud je Fen'lin opravdu mým bratrem, budouse spolu muset naučot vycházet, protože se nevzdám ani jednoho. Tiše si povzdechnu a když uznám že je tu dost vyvětráno zavřu okno, čímž se dostanu dál od svého démona. Chtěla jsem k němu jáít a lípnout mu pusu na líčko, ale v tom zaslechnu zaklepání a tak se na něj jenom omluvně uculím a dodju ke dveřím, které otevřu. Ve dveřích si okamžitě prohlédnu bělovasého mladíka a pousměji se na něj. "Vítej," řeknu tiše a nadšeně, než ho ve dveřích obejmu a potom pustím dovnitř. "Už mám všechno nachystané tak doufám že máte hlad a chuť na nějaký ten drnink," pousměji se na oba dva a už teď jsem měla pocit že toho všeho budu litovat a to se ani ještě nestřetli pohledem. Opravdu jsem doufala že Nate nebude vyvádět a sama doufala, že se v bělovlasém démonovi nepletu. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 18:36

    Natáhne se ke mně, ale sotva se ozve zaklepání, jen se omluvně usměje a vydá se ke dveřím. Popojdu kousek ke dveřím tak, abych kdyžtak mohl zasáhnout a viděl na našeho návštěvníka. Jakmile uvidím bělovlasého mladíka ve dveřích, zamračím se a propálím ho pohledem. Sledoval jsem každý jeho pohyb. Miriam ho přivítá a sdělí mu, že má všechno nachystané s tím, že doufá, jestli má hlad. Pomalu se k němu rozejdu a natáhnu k němu ruku na pozdrav. V momentě, kdy ji však přijme, aby s ní potřásl, stisknu ho co největší silou a ušklíbnu se. Démon udělá to samé a na očích jsem mu jasně viděl, že ani on ze mě není nadšený.
    "Vítej," zopakuji to, co už řekla Miriam, než ho pustím a vydám se ke stolu. Po cestě nevědomky zatřepu rukou, kterou jsem mu podal, nějak jsem zapomněl, že je Aurin a silově je na tom lépe...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 18:42

    Dveře se otevřou a v nich uvidím svou malou sestřičku. Okamžitě se usměji a jsem tak strašně rád, když mě obejme se slovy: 'Vítej.' Pustí mě dovnitř do pokoje, kde to krásně vonělo a ihned dostanu hlad.
    "Voní to skvěle," pousměji se a v tu chvíli můj pohled sklouzne na Nathaniela. Lehce se zamračím, když uvidím jeho nepřátelský výraz a to, jak mě probodával pohledem. Věděl jsem, že tady bude a že jen tak osamotě nás s Miriam nenechá, ale i tak jsem v to tajně doufal. Chtěl jsem s ní probrat dál věcí a možná zjistit nějaké vodítko o tom, jak ji vrátit vzpomínky na mě. Trochu překvapeně se na upíra podívám, když mi podá ruku, ale nakonec ji přijmu. Chtěl jsem s ním alespoň zkusit vycházet, už jen kvůli mojí sestřičky. V momentě, kdy se mi však pokusí rozdrtit ruku vím, že my dva spolu vycházet nebudeme.
    "Díky," odpovím a i jeho ruku stisknu svou plnou aurinskou silou, než ho pustím a také se vydám ke stolu.
    "Ne že by to tady nebylo pěkné, ale nehodláte si najít v Atreii dům? Pořád doufám, že se tady zdržíte dlouho," pousměji se s nadějí v hlase.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 19:01

    Sledovala jsem jak si podávají ruce a tak se posuměji. Toho, co se však skrývalo za tímhle gestem jsem si nevšimla a když Fen pronesl že to tady voní skvěle, pousměji se. "Tak doufám že to bude taky skvěle chutnat," zasměji se a pokynu oběma aby se posadili. Dříve než to ale udělají Fen poznamená jestli si nechceme najít dům ve městě. "No, bydlíme tady, za nájem neplatíme ani píď a vlastně jsme majitelé tohoto hotelu," odpovím s úsměvem a otočím se na Nateho. On to... ještě nevěděl. Mělo to být překvapení, ale i tak se na něj ušklíbnu a nakonec jsem ráda, když se oba dva vydají ke stolu.
    "Tak nejspíše tedy začneme jídlem," pousměji se když mi doslova zakručí v jídle a okamžitě se u toho začervenám. Hned na to donesu mísu s teplými těstovinami a omáčkou zváště aby si každý nabral sám. Těstoviny jsem vysypala na talíře, které jsem jim donesla pod nos, do misky s omáčkou jsem dala naběračku a postavila an stůl sůl, kdyby si někdo chtěl přisolit. Zároveň nám také rozleji červené víno a počkám než si oba dva naberou, abych se usadila ke stolu a mohla si také nabrat proci. Měla jsem to ale hlad. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 20:22

    Usadím se za stůl a když se démon zeptá, jestli plánujeme zůstat a najít si dům, mám chuť na něj vyprsknout, co je mu do toho. Miriam mu ale odpoví, že za pokoj neplatíme nic a že hotel vlastníme. Přikývnu, potom mi ale pomalu dojde, co řekla a tak na ni vykulím oči.
    "Cože?" vydechnu překvapeně. Z jejího pohledu vyčtu, že si je moc dobře vědoma toho, že to nevím, ale nakonec se na mě ušklíbne a přejde k jinému tématu - jídlu. Zamyšleně jsem ji sledoval, nakonec se však usměji a nechám to plavat. To, jak se roztomile začervenala, když jí zakručelo v břiše tomu dost pomohlo. Dostaneme talíře s těstovinami a tak si naberu sýrovou omáčku a zadívám se na sklenku červeného vína. Krev to nebyla, ale dnes jsem lovil, takže jsem ani žízeň neměl. Prozatím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 20:27

    Jakmile Miriam řekne, že hotel vlastní, překvapeně zamrkám. Tohle jsem nečekal. Když však Nathaniel vydechne 'Cože?' neodpustím si úšklebek. Copak o tom nevěděl? Zadívám se na něj a jeho šokovaný výraz, ale poté nás vyruší kručení v žaludku od Miriam. Pousměji se a jakmile dostanu talíř plný těstovin, po Nathanielovi si naberu omáčku i já a počkám, než se Miriam usadí s jídlem ke stolu. Pustím se po chvilce do jídla a usměji se, když ucítím lahodnou chuť omáčky.
    "Je to výborné," pochválím a usměji se, než se znovu pustím do jídla.
    "Jak jste se vy dva poznali?" zeptám se po chvilce ticha a zvědavě se podívám na Miriam. Přišlo mi to jako dobré začáteční téma. Chtěl jsem se dozvědět, jak se má sestřička měla a něco víc a o její příteli. Už jen když si to slovo pomyslím, málem se zašklebím, ale svůj výraz nakonec uhlídám.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 20:51

    Usmívala jsem se od ucha k uchu a pobavil mě Natův překvapený výraz. Vlastně jsem mu to ani neměla kdy říci, když se tak rovzpomínám. Nebyl tu a já na to za tudobu zapomněla z vlatsní zoufalosti že jsem o něj nejspíše přišla nadobro. Rychle tuhle vzpomínku zaženu a pousměji se když miFen pochválí jídlo. Sama si potom dám do pusy několik porcí a ušklíbnu se, tohle jsem uavřila opravdu dobře a mohla jsem se za to pochválit, což jsem také udělala. Nate naštěstí nic neříkal a o hotelu jsem se mu rozhodla říci více později, jenže to už se nás Nate zeptá jak jsme se poznali. Párkrát zamrkám, než se zasměji a odložím na chvíli lžíci stranou. "V té době pracoval jako nájemný žoldák, byla jsem jedna z jeho mnoha cílů, jenže kvůli Mirall Veritatu vve mě viděl svou první lásku a nějak si to rozmyslel," zasměji se a potom se natáhnu pro skleničku vína a lehce z ní usrknu. "Později pochopil že nejsem ona, ale anio tak mě nenechal být. Zapletl se mi do života přestože jsme spolu nevycházeli a jednoho dne se prostě nastěhoval ke mě do bytu. No a tady... jsme," zasměji se a potom se zadívám na mého Nateho. "Dá se říci že jsem v něm našla jisté kouzlo a po čase jsem se do něj prostě... zamilovala," uculím se jako malé dítě a až teď mi dojde že si možná Nate nepřeje aby tohle věděl, tak k němu okamžitě sklouznu omluvným pohledem. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 20:59

    Podezřívavě jsem sledoval našeho návštěvníka a snažil se najít jakýkoliv náznak toho, že není ten, za koho se vydává. Zatím jsem ale štěstí neměl. Zeptá se, jak jsme se poznali, chtěl jsem zase vyprsknout, 'Co je ti do toho?' ale nakonec si to rozmyslím. Miriam byla očividně ráda, že je tady a tak to nechám na ni. Začne mu vykládat, jak jsme se setkali při mé práci, proč jsem se ji rozhodl ušetřit a jak jsme začali bydlet spolu. Usměji se při těch vzpomínkách a láskyplně se na ni zadívám.
    "Zapomněla jsi, jak jsi mi třikrát utekla a jednou dokonce do jiného města," zasměji se a když řekne, že ve mně našla jakési kouzlo, tak se do mě zamilovala. Na tváři se mi okamžitě objeví šťastný výraz a dokonce zapomenu na démona, který s námi seděl u stolu. Uvědomím si to až v momentě, kdy se na mě Miriam omluvně podívá. Párkrát zamrkám a poté jí naznačím, že se nic neděje a znovu se pustím do jídla a sledování našeho 'hosta.'
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 21:04

    Jejich příběh byl zvláštní, nezvyklý, ale viděl jsem na nich, že jsou opravdu zamilovaní a trochu se uklidním. Nathaniel se na ni díval jako na poklad, v jeho očích jsem viděl lásku. Která ovšem okamžitě zmizí, když si uvědomí, že tady jsem taky a probodne mě pohledem. Povzdechnu si a lehce nad tím zavrtím hlavou. Nevěřil mi a nedivil jsem se mu. Kdybych byl v jeho situaci a někdo, koho si Ireth nepamatuje by nás vyhledal a tvrdil, že je její bratr... Netušil jsem, co bych udělal, ale asi bych ho ani takhle blízko nepustil.
    "Miriam... Promiň, že se ptám, ale... Co se stalo s Violet?" zeptám se po chvilce. Měl jsem špatný pocit, že to, že si mě nepamatuje souvisí s naší matkou. Neměl jsem ale žádný důkaz a byla nejspíš u Mephistophela což nebylo místo, kde bych ji chtěl navštívit. Jediné co jsem věděl bylo, že v jeho vězení není.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 21:18

    Situace byla naprosto úžasná, tedy až do doby kdy se mě Fen'lin zeptal na mojí matku. Okamžitě se zaseknu v jídle a ve všech odpovědích, které jsem se chystala předhodit Natemu.
    "Neptej se mě na tu čarodějnici," zasyčím doslova ublíženě, vztekle až otráveně. "Je mi absolutně jedno co se s ní stalo, už jí nechci nikdy vidět... Už to není moje matka." odpovím zcela vážně a dojdu až k oknu, ze kterého se na chvíli zadívám. Chviličku mi trvalo, než jsem se uklidnila. Okamžitě jsem si uvědomila svou přehnanou reakci a tak jsem se k oběma omluvně otočila. Jak k Natemu tak k Fennymu. Opět dodud ke stolu, kde se posadím. "Omlouvám se, prostě už nepatří do mého života," vydechnu nakonec a dám si do pusy daslší sousto, až sním celý talíř, který odnesu do dřezu, kde ho nechám odmočit. Nádobí můžu udělat i večer, na to nezáleželo a pochybovala jsem že by to jendomu z nich vadilo. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 21:26

    Zeptá se na další otázku a tohle jeho vyzvídání se mi vůbec nelíbilo. A ještě méně, když vzpomínka na tu ženu očividně Miriam ublíží a zasyčí, ať se jí neptá na tu čarodějnici, než odejde k oknu. Vypadala trochu mimo a tak se otočím na démona a propálím ho pohledem, zatímco mé oči zrudnou.
    "Dej si pozor na jazyk, pořád nevím, co přesně jsi zač a tohle tvé vyzvídání se mi nelíbí," zasyčím na něj potichu, aby mě pokud možno slyšel jen on, ale než stačím říct cokoliv dalšího, Miriam se začne vracet. Moje oči se vrátí do normálu a konejšivě ji pohladím po zádech. Chtěl jsem jí nějak uklidnit, ale moc jsem netušil jak. Netušil jsem ani, co je ta žena zač, Miriam se o ní nikdy nezmínila.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 21:40

    Tuhle reakci jsem rozhodně nečekal. Párkrát zamrkám a moje zvědavost vzroste, ale nehodlal jsem se ptát. Očividně jí to ranilo. Chtěl jsem jít za ní, ale v tu chvíli se na mě otočí Nathaniel a zasyčí na mě, ať si dávám pozor na jazyk a že se mu mé vyzvídání nelíbí. Díval se na mě rudýma, chladnýma očima, ale něco takového mě rozhodně nezastraší.
    "Radím ti to samé, upíre. Nezapomeň, že je to moje sestra," zavrčím stejně potichu jako on, ale jakmile se Miriam začne vracet, oba nasadíme masky a děláme, jako by nám přítomnost toho druhého nevadila. Miriam se omluví, že už nepatří do jejího života a tak přikývnu a pousměji se.
    "Taky jsem sní zrovna dvakrát nejlépe nevycházel," řeknu potichu, než také odnesu prázdný talíř do dřezu a rozhodnu se změnit téma.
    "Pořád zpíváš?" zeptám se po chvilce na to, co mě napadlo jako první.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 21:56

    Bylo to zvláštní, když jsem k nim stála otočená zády, měla jsem pocit že každou chvíli vypukne apokalypsa, ale jak jsem se otočila ,očividně bylo všechno v pořádku. Nakonec když dojí i oni, posbírám po nich nádobí, než se přesuneme do obýváku na guče a křesla, hned to bylo pohodlnější a každý jsme u sebe měli i skleničku vína. 
    "Sem tam, ale teď jsem dlouho nikde nezpívala. Ale s Nathanielem budeme příští měsíc pracovat na projektu ohledne rekontrukce sirotčince," pousměji se hrdě sama pro sebe ale taky na svého upíra. Kdžy jsem tam chvíli seděla a pozorovala je, začala jsem být hrozně náladová. Chtělo se mi běhat, jít ven, proletět se na čerstvém vzduchu, povídat si s nimi, dát si něco sladkého... procházet se pod hvězdami, vidět jezero. Doslova jsem se zasekla u všech těch pocitů co mě najendou přepadly... Tohle se mi poslední dobou stávalo čím dál více, ale raději jsem to nekomentovala ana chvíli utekla od těch dvou pohledem z okna. Oba dva se mezi sebou ale nebavili.Trochu zklamaně si povzdechnu ale možná to bylo dobře.. kdo ví k jakému tématuby se dostali. Za chvíli se ale vrátím pohledem k nim a nejistě se pousměji. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 22:17

    Přesuneme se na gauč, tedy... Miriam s Natem skončí na gauči a upír mi dá dost jasně najevo, že si mám sednout někam jinam a ne vedle Miriam. Propálím ho pohledem, ale nakonec se posadím do křesla a potlačím zavrčení, když jí Nathaniel dá majetnicky ruku kolem ramen a přitáhne si ji k sobě. Sestřička odpoví, že ještě občas zpívá, ale poslední dobou moc ne. A že mají v plánu pomoct s rekonstrukcí sirotčince. Usměji se, byl to skvělý cíl, byl jsem rád, že má sestřička pomáhala a záleželo jí na ostatních. Rozhostí se mezi námi ticho, během kterého mě upír propaloval pohledem a já studoval Miriam. Toužebně se dívala z okna a vypadalo to, že má plno energie a nejradši by teď něco dělala. Sám se zadívám z okna a pousměji se, ztracený v myšlenkách.
    "Když jsi byla malá, strašně jsi chtěla létat, ale tvá křídla tě ještě neunesla. Vždycky jsi mě přemlouvala, ať tě vezmu na záda a jdeme se proletět nad palácem a okolní krajinou. Samozřejmě tvému štěněcímu pohledu jsem nemohl odolat," zasměji se a ponořím se do svých vzpomínek ještě více.
    "Když jsi konečně mohla létat, trénovala jsi to od rána do večera, dokud ti to nešlo a nenechala ses odradit. Několik týdnů jsi chodila domů celá odřená a od hlíny," dodám se smíchem a poté se znovu otočím na mou sestřičku.
    "Jsem tak rád, že jsem tě konečně našel," vydechnu.

    Sponsored content


    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 11:22