Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Alex

    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 20:29

    Bylo mezi námi zvláštní ticho, ale teď jem si uvědomoval, že vždy bylo takové, dokud jsem nezačal mluvit. Docela mě překvapilo jak jsem se dokázal změnit a možná jsem byl za tu změnu rád. Na hodně věcí jsem se teď díval jinak, s rozhledem a soustředil se na ně, pokud to šlo. Řešil je a neitíkal od nich a tohle byla jedna z věcí, od které jsem ani utéci nemohl. Zároveň jsem se cítil za to všechno zodpovědný, což jsem také byl a plně jsem si to uvědomoval. Překvapí mě, když mi můj bratr poloří ruku na rameno, ani jsem si neuvědomil že ke mě za tu krátkou chvíli došel blíž. Prohlásí že jsem se z té chodby opravdu nezvedl, ale stačil jsem si povšimnout jeho nerozhodnosti v hlase, zněl napůl pobaveně a vážně. Snažil se mě s pevným stiskem ujistit, že za to nemůžu, proto jenom nesouhlasně zavrtím hlavou a když se do nás na malý moment opře vítr, zastříhám ušima a přitáhnu si je trochu blíže k hlavě, než ustane.
    "Nevím... tohle je jiné," odseknu a nervózně mávnu ocasem, který mi visel přes zábradlí dolů. Nakonec přehodím nohy zpět a doskočím na pevnou podlahu balkónu. Až teď se mu abodnu upřěně do očí.
    "Tohle nejde jenom tak omluvit. Jsi můj bratr a já si to neskutečně užíval. Zabil jsem tě a netlouklo ti srdce, musel jsem ti ho nahodit elektřinou, protože jsi byl mrtvý!" vyhrknu a do očí mi okamžitě vystřelily slzy, které jsem ale zahnal a pevně stiskl zuby, až jsem jimi nechtěně zaskřípal a stiskl ruce v pěst.
    "Co když se mi to příště stane znovu a už nebudeme mít takové štěstí jako teď? Co když se mi to příště stane v blízkosti Mirys nebo mojí dcery?" vydechnu nevěřícně a potom si povzdechnu a přešlápnu na místě.
    "Nelituji se já... jsem na sebe nehorázně naštvaný. Je toho ještě tolik co o své sílé nevím a mám strach. Mám strach že se jendoho dne probudím a už to prostě nebudu... já," odpovím. Najednou šlo všechno stranou, mluvil jsem na něj přímo, s ním přímo. Neutíkal jsem od toho, což bych dříve udělal. I slova šla najendou mnohem snáz.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 20:40

    Odsekne, že tohle je jiné a máchne ocasem. Napůl jsem čekal, že skočí z balkónu a někde zmizí, naštěstí však přehodí nohy zpátky přes zábradlí a seskočí na zem. Zadívá se mi přímo do očí a začne mluvit. Sdělí mi, že jsem byl mrtvý, své obavy, z toho, co se mohlo stát a co se ještě stát může. Nakonec přizná, že se nelituje, ale je na sebe naštvaný a má strach ze své síly a z toho, že se jednoho dne probudí a už to nebude on. Chvíli se na něj mlčky dívám, snažil jsem se vstřebat vše, co mi řekl a najít na to vhodnou odpověď. Byl jsem rád, že neutíká, že se problému postavil čelem a byl ke mně upřímný, sdělil mi své obavy.
    "Stane se to znovu," řeknu upřímně a zadívám se do jeho modrých očí, které mě už neděsily. Nebyly prázdné, ale plné emocí, smutku, možná i trochy zoufalství.
    "Ale příště budeme připravení, stane se to jen když budeš rozzuřený, nebo ve velkém ohrožení. Příště už nedovolím, aby se opakovalo to, co teď. A věř mi, když ti řeknu, že Mirys ani Aelin neublížíš," řeknu mu a v mém hlase nebyla ni známka pochyb. Věděl jsem, že jim neublíží. S trochou štěstí je bude i chránit, protože mu budou připomínat Shado a v tom případě jim už vůbec neublíží. Jeho bestiální podoba pořád oplakávala její smrt.
    "Nějak to zvládneme, bráško. Máš mě, Mirys, Aelin, Sethara, Lilith... Nenecháme tě propadnout do temnoty," pousměji se povzbudivě a potom ho krátce obejmu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 21:11

    Za celou tu chvíli mě ujistil o tom, že se to stane znovu, což... mě ani trochu nepřekvapilo. Ocenil jsem jeho upřímnost a nespouštěl jsem oči z těch jeho. Až teď jsem si uvědomil že on je ve své lidské podobě, ale měnit zpátky jsem se rozhodně nehodlal měnit, ne teď a tady.
    "Bratře, rád bych ti věřil ale problémem je, že nevěřím sám sobě," dodám na jeho prohlášení o tom, že Aelin ani Mirys neublížím. Nemohl jsem to vědět a dokonce ani on si tím nemohl být tak jistý. Vždyť byl pro mě bratrem a i tak jsem mu dokázal udělat... tohle. Pohled mi spadne na jeho obvázané tělo a povzdechnu si. Oznámí mi že to zvládneme s takovou jistotou, jaká mě u něj po tom všem překvapovala a to jsem rozhodně na očích neskrýval. Ještě větší překvapení bylo, když mě objal. V ten moment jsem si vzpomněl na všechno to, co se odehrálo a prudce jsem od něj s leknutím odskočil.
    "Promiň," vyhrknu vyděšeněji, než jsem si sám uvědomil a zůstanu stát tak na dva metry daleko od něj. Nechtěl jsem mu znovu ublížit.
    "Hrozně se omlouvám, ale musím jít," vyhrknu rychle, než se otočím, rozběhnu proti balkónu a seskočím dolů.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 21:19

    Odpoví, že by mi rád věřil, ale nevěří sám sobě. To bude větší problém, ale já si byl opravdu jistý, že Mirys neublíží. Pamatoval jsem si, jak se choval k Shado, měl ji opravdu rád, i když mi občas přišlo, že se k ní chová jako k mazlíčkovi. Pokud opravdu miluje Mirys, neublíží ji, tím jsem si byl jistý. A Aelin, jeho dceři, také ne.Obejmout ho, se však ukáže jako chyba, když ode mě prudce odskočí a vyděšeně se na mě podívá. Omluví se mi a tak zavrtím hlavou.
    "To nic, moje rány..." nedořeknu, protože se mi Alex znovu omluví, seskočí z balkónu a zmizí mi z dohledu.
    "Jsou už skoro zahojené," dořeknu větu, i když to už nemělo moc smysl a ještě nějakou chvíli zůstanu stát s pohledem upřeným na místo, kam zmizel Alex, než se rozhodnu vrátit do pokoje. Nehodlal jsem však odpočívat. Trénovat moje tělo by byla zatím blbost, ale magii jsem trénovat mohl. Navíc mi možná pomůže i Sethar, přeci jen musí mít mnohem více zkušeností, než já.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 21:29

    Zrovna jsem odkládal prázdný talíř stranou, sedl jsem si na postel a rozhlédl po místnosti, než jsem vstal a rozešel se ke dveřím. Fen tady nebyl, proto jsem přemýšlel že jej půjdu najít, nebo Alexe. Prudce rozevřu dveře a kdybych nezastavil, vrazil bych do Fen'lina, který se v nich objevil.
    "Ah, tady jsi," vydechnu a pohledem rychle přelétnu chodbu, Alex už tam nebyl, takže spolu nejspíše mluvili. Párkrát zamrkám, byl jsem ve své lidštější podobě a rychle jsem ho přejel pohledem, vypadal už o ost lépe, dokonce to na něm šlo vidět, i když by měl pořád odpočívat. Nakonec jsem ale nic neříkal, jenom jsem se usmál, nehodlal jsem ho poučovat. Byl sice tvrdohlavý, ale byl to silný a zdatný bojovník, věděl co si může dovolit a co ne. To však neznamenalo že nebudu taková tichá pojistka, co mu řekne, když tobude přehánět.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 21:34

    Už jsem byl skoro u pokoje, natáhnu ruku, abych otevřel dveře, když se najednou otevřou samy od sebe a objeví se v nich Sethar, který do mě málem vrazí. Neunikne mi, že se ohlížel po Alexovi a tak si povzdechnu a prohrábnu si vlasy.
    "Alex někam utekl... Mluvili jsme, šlo to dobře, ale pak... Utekl... Potřebuje nejspíš trochu více času," povzdechnu si a poté se zkoumavě zadívám na Sethara. Chvíli mlčím a přemýšlím jak to podat, ale nakonec si řeknu, že chodit kolem horké kaše nemá cenu.
    "Chtěl bych trénovat a než mi to zakážeš, nemyslím teď po fyzické stránce, ale magii. Jenže v ní opravdu nejsem moc dobrý... Pomůžeš mi?" zeptám se. Jindy bych požádal Alexe, ale ten... Jaksi momentálně nebyl k dispozici. A možná malá lekce o démonické řeči a runách by také nebyla ku škodě.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 22:27

    Okamžitě mi sdělí vo sestalo s Alexem a tak jenom mlčky přikývnu a pousměji se.
    "Dej mu ho, určitě se dá dohromady," pronesu s jistotou a když mi sdělí že chce trénovat, lehce se zamračím. Dříve než stihnu cokoli říci, mě zarazí a vysvětlí mi, že se chce soustředit na trénink magie, což... bylo rozumné a logické. Přeci jenom byl to Aurin a vynikal zejména ve fyzické síle, ale teď měm ožnost využívat i více té magické, což dáválo za rozum už jenom to, že se v nich chce zlepšit.
    "Pomůžu ti rád, co budu moct," odpovím a zadívám se na bělovlasého démona v lidské podobě. Byl jsem teď zrhuba stejně vysoký jako on.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 22:33

    Byl jsem rád, že Sethar souhlasil a tak se usměji a zatáhnu ho do místnosti, ze které chtěl zrovna vyjít. Dojdu k posteli, na kterou se posadím a zadívám se na kocoura, který byl teď skoro stejně vysoký jako já. Hned ho zasypu mnoha otázkami ohledně run, jak je použít, zda jsou omezené, jak jich udržet více naráz, kombinovat je... Měl jsem opravdu mnoho otázek a se Setharovou pomocí jsem si různé věci mohl i rovnou vyzkoušet. Další na řadě byla elementární magie, jak spojit vodu a blesky dohromady, nejlépe vytvářet vodu ze vzdušné vlhkosti a další. Čím víc jsme spolu mluvili a procvičovali magii, tím jsem měl větší pocit, že jí začínám rozumět a musel jsem uznat, že je opravdu úžasná. Tolik se do toho zaberu, že ani netuším, kolik hodin jsme trénovali, když se mi zamotá hlava. Párkrát zamrkám a zapřu se rukama o postel. Nejspíš jsem vyplýtval až moc magie... Otočím se na kocoura, který mi hodně pomohl a vděčně se usměji.
    "Díky Sethare, ale pro dnešek mám dost," řeknu mu unaveně a po chvilce se natáhnu na postel.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 23:06

    "Není za co," odvětil jsem a nakonec se s démonem rozloučil a zmizel ve dveřích. Zabouchnu je za sebou a překvapí mě, když do někoho narazím. Byl to vysoký muž, oděný v černém oblečení a přes něj měl přehozený černý plášť. V ruce držel zlatou hůl a když jsem zvedl pohled k jeho očím, doslova jsem zdřevěněl na místě. V tuhle chvíli jsem nedokázal vydat ani hlásku, polil mě horký pot a natěžko jsem polkl. Byl to Alexander v jeho bestiální podobě. Chtěl jsem se pomalu otočit, varovat Fen'lina, ale než jsem to stihl, dostal jsem takovou pecku elektřinou, že jsem v posledních vteřinách zahlédl jeho , jeden by řekl prázdné oči a pak už jenom podlahu, na kterou jsem se bezvládně sesunul.

    Zhluboka oddechoval a zadíval se na tělo kocoura, který byl v bezvědomí, než zvedl pohled k bílým dveřím. Zlatou hůlkou párkrát ťukl o zem, než Setharovo tělo překročil a rozešel se ke dveřím. Chvíli za nimi stál a kdyby mohl, jistě by se teď usmíval a na tváři by mu hrál vítězný úšklebek. V další chvilce otevřel dveře a hůlkou je rozrazil do stran, nijak horlivě nebo nepřátelsky, spíše rázněji a přesto opatrně. Pohled mu okamžitě spadne na démona na posteli, což ho donutí naklonit hlavu lehce na stranu a až teď položit hůlku na zem. Sledoval ho a pro tuhle chvíli se nepohnul z místa ani o píď.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 23:16

    Ležel jsem na posteli s hlavou zabořenou v polštářích, byl jsem v polospánku a tak málem přeslechnu otevírání dveří. Pohnu se však až zaslechnu, jak někdo bouchl něčím o zem. Líně zvednu hlavu, ale jakmile uvidím, kdo je se mnou v místnosti, okamžitě vyskočím na nohy a odskočím na druhou stranu v místnosti. V očích se mi jasně zračil strach, ale hned se vzpamatuji a veškeré své emoce zamaskuji maskou bez emocí. Probodnu ho pohledem a zadívám se do očí, které mě tolik děsily. Přeběhne mi mráz po zádech, ale nic na sobě nedám znát. Byl jsem sice hrozně unavený a na dně se zásobou magie, ale žilami mi koloval adrenalin a má mysl pracovala na plné obrátky. Hledal jsem způsob, jak se odtud dostat. V tu chvíli mi dojde, že se Alex musel setkat s kocourem, když odcházel.
    "Kde je Sethar?" zavrčím na něj a doufám, že je kocour v pořádku a taky, že Alex už v této podobě neběsní. Něco mi říkalo, že ne, ale také to nebyl Alex. Bylo to to, s čím jsem se setkal před lety.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 13/2/2018, 23:31

    Elias: Jenom tam stál a sledoval ho, nespouštěl z něj oči, jen na krátkou chvíli rozevřel tlamu aby do ni propusti trochu vzduchu, zatímco hlasitě vydechl, když ho démon zpozoroval a doslova vyskočil na nohy až na druhé straně místnosti. Pořád mezi nimi byla dostatečně velká vzádlenost, takže by mu chvíli trvalo, než by se za ním dostal. Nevýhoda místnosti byla ta, že neměla žádná okna, jenom dveře, ve kterých zrovna stál. Jemu to nevadilo ,ale démona před ním to značně omezovalo. Strach v jeho očích nedokázal přehlédnout, dokud ho neskryl za maskou, až poté se zavrčením vznesl otázku. Ptal se na kocoura, kterého nechal ležet na chodbě, proto se po delší chvilce pohnul do boku, aby jasně mohl vidět jeho bezvládné tělo válící se na zemi, uprostřed chodby, než se koutkem oka zadíval na démona. Ani by mu teď nebránil běžet zkontrolovat jeho tělo, ovšem by to pro bělovlasého démona znamenalo, opustit poměrně bezpečnou vzdálenost mezi nimi. Na jeho podobu nebyl zyklý, ne tuhle... na jeho vkus příliš lidskou.


    Naposledy upravil Alexander dne 14/2/2018, 00:24, celkově upraveno 1 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 13/2/2018, 23:37

    Stále se na mě díval těma děsivýma očima. Nic nedělal, stál na místě a jen mě pozoroval. Byl jsem si dost dobře vědom toho, že jediná úniková cesta je za ním. Jakmile se zeptám na Sethara a on se posune do boku, rozběhnu se k němu plnou rychlostí a až v půlce cesty si všimnu kocourova bezvládného těla. Proběhnu kolem Alexe, přeskočím Sethara a prudce se otočím. Kleknu si k bezvládnému tělu a zkontroluji, zda je v pořádku. Jeho srdce tlouklo, jeho srst byla naježená a když jsem se ho dotkl, kopne mě trochu elektřiny. Alex ho omráčil elektřinou. Trochu si oddechnu a upřu svůj pohled na Alexe. Neútočil, to se mi hodilo, potřeboval jsem čas.
    "Co chceš?" zavrčím na něj a probodnu ho pohledem. Jednu ruku podsunu pod kocoura, jako bych ho chtěl zvednout, zůstanu však klečet na zemi. Doslova ze sebe vyždímám poslední zbytky magie a pomalu a nenápadně začnu kreslit runu pro rychlost.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 00:23

    Elias: Sledoval ho a když kolem něj posvištěl, ani se nehnul. Místností se ozvalo jenom zašustění látky z pláště, který měl na sobě a až teď ustal k jeho tělu. Kdyby na něj chtěl zaútočit, už dávno by to udělal, ale moc dobře si byl vědom toho, kde je a že by si rozruchem v královském paláci rozhodně nepomohl. Tiše vydechl a když démon konečně zkontrolovat tělo kocoura, pomalu se vydal jejich směrem.
    "Odplatu," hlesně k němu přímo a nezastavuje se. Lehce skloní hlavu aby se zadíval na kocoura, nemoho mu uniknout jak rychle se odsud snaží dostat, ale dokud mu neřekne svoje, byl schopný ho dokonce pronásledovat.
    "Neutečeš mi, tvé tělo je příliš zesláblé a tvá magická moc na příliš nízká," vydechne ostře a potom se tiše zasměje.
    "Ah, omlouvám se za to předtím, Nebyl jsem ve své, jak to říci... kůži? Nestačil jsem si naše krátkodobé setkání po takové době užít," dodá a probodne mladíka rudými panenkami, než se zastaví a ťukne hůlkou o zem.
    "Příště tě nezachrání ani tvůj bratr, natož ten kocour," zasměje se a znovu se k nim pomalu rozejde. Místnosti se stále rozléhal jeho tichý smích a nemohl si odpustit tiché zavrčení, které směřoval k Fen'linovi. Měl takovou obrovskou chuť se na něj vrhnout, ale věděl že by to nebylo ono. Chtěl ho zabít, pomalu a bolestně, poslouchat jeho řev a užívat si každý bolestný tón, těšil se na to, více než na cokoli jiného.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 14/2/2018, 00:33

    Vydá se k nám a tak okamžitě vezmu Sethara do náruče a narovnám se. Byl jsem připraven k utéct, ale... Zatím jsem to neudělal. Byl jsem si moc dobře vědom stavu, ve kterém se mé tělo nacházelo. Neutekl bych. Kocoura k sobě více přitisknu a nebýt Alexovi schopnosti, nejspíš bych ho teď ani neunesl. Alex mi odpoví, že chce odplatu. Překvapeně zamrkám, tohle byl ten démon, kterého jsem kdysi potkal. I jeho hlas zněl jinak, než Alexův. A moc dobře jsem věděl, co dělá těm, kteří si ho znepřátelí. Pokud chce odplatu, nezastaví se před ničím. Ztěžka polknu a stále z něj nespouštím oči. Omluví se mi za to předtím, ale sám jsem věděl, že to nemyslí vážně. I teď jsem mu viděl na očích, že by mě nejraději na místě zabil. Začne se smát, že příště mě už nikdo nezachrání. Poslouchal jsem jeho tichý smích, ze kterého mi přeběhl mráz po zádech, který se poté změní v tiché vrčení. Zadívá se na mě a v jeho očích se zaleskne touha po krvi. Až teď mi dojde pravý význam jeho omluvy. Neomlouval se za to, co mi udělal. Omlouval se za to, že jsem málo trpěl. Že má smrt byla až moc rychlá. Nevědomky od něj couvnu dozadu, ale hned na to se uklidním. Nepřišel mě zabít, ne teď. Jen varovat, že mě při příštím setkání zabije. Chtěl ve mně vyvolat strach, abych neměl klidu a stále se ohlížel přes rameno. Chtěl, abych nemohl věřit mému bratrovi, protože se můj nejlepší přítel může každou chvíli změnit na něco, co mě chce zabít.
    "Všechno?" zeptám se a probodnu ho pohledem. Nehodlal jsem mu dát to potěšení a ukázat slabost.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 01:27

    Elias: Bělovlasý démon mlčel a nic neříkal. Propaloval ho pohledem, zatímco se k němu neustále přibližoval. Jeho kroky se rozléhaly chodbou ale jenom jeden jediný zvuk byl hlaistější něž cokoli v místnosti a to jeho hůl, která pokaždé cvakla o zem v tom napostém tichu, na jehož pozadí šel slyšet hlasitý dech z tlamy démona. Kdyby mohl, nejspíše by se usmíval, místo toho se na něj díval chladnýma očima s obličejem, ze kterého se nedalo nic vyčíst a z toho by mohl být jeden nervózní. Už sám o sobě vzbuzoval neskutečnou nedůvěru a pochyby, natož tak nějakou jistotu. Když ale Fen'lin promluvil, pohlédl na kocoura a ihned poté zvedl hlavu opět k němu.
    "Nejspíš... uvidíme se příště Fen'line" hlesne a s jeho jménem na konci věty si pohraje. Nezdálo se,
    že by se mu chtělo odcházet ale ještě než démon odejde, chtěl v něm vyvolat co nejvíce pochybností. "Ah, přeci jen by tu něco bylo," vzpomene si a nabere do plic větší množství vzuchu.
    "Vyřiď můj pozdrav tvé rodině" zasyčel přísně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 14/2/2018, 01:37

    Stále jsem se na něj díval a můj výraz ani pohled v očích nic neprozrazoval. Nechtěl jsem, aby věděl, jak moc mě děsí. Nakonec opět promluví. Jeho příslib, že se znovu uvidíme mě vůbec neuklidnil. Navíc to nevypadalo, jako by chtěl odejít a když už přeci udělá pár kroků pryč, na jednou se zastaví. Pootočí hlavu a znovu se na mě zadívá děsivýma očima. Jakmile pronese, abych vyřídil pozdrav mé rodině, přeběhne mi mráz po zádech a polije studený pot. Ne... Ne... Ne. Ne! Moji rodinu ať z toho vynechá. Chtělo se mi zoufalstvím křičet, řvát, proklínat samotný osud, který mi pořád háže klacky pod nohy, ale místo toho zůstanu na místě s neutrálním výrazem. Až když démon zmizí za rohem a neuslyším ani děsivé klapání hole, nebo jeho dech, ztratím rovnováhu, udělám několik kroků dozadu a poté se po zdi svezu na zem. Až teď si uvědomím, že Sethara stále svírám v náručí. Netušil jsem, co dělat. Seděl jsem na zemi a jediné, co jsem cítil bylo zoufalství a strach. Byl jsem vyčerpaný. Jak fyzicky, kvůli zraněním, tak psychicky, po návštěvě té.. věci. A to, že jsem byl na dně s magií nepomáhalo. Chvíli zůstanu zírat na stěnu přede mnou, než se postavím s kocourem v náručí na roztřesené nohy. Ramenem zatlačím do dveří a zadívám se do pokoje, který už vůbec nepůsobil bezpečně. Nechám dveře znovu zaklapnout, než se vydám dlouhou chodbou paláce. Několikrát zatočím, než mě zradí vlastní tělo a opět se svezu po stěně do sedu. S prázdným výrazem se zadívám na kocoura, kterého si položím do klína a poté mě obklopí temnota. Zda jsem usnul, nebo omdlel vyčerpáním jsem opravdu netušil.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 02:09

    Uběhlo pár hodin, než jsem se ocitl v blízkosti paláce. Ani nevím kde jsem se přesně potuloval, ale matné stíny jsem si vybavit dokázal. Ztěžka polknu, byla už noc a proto jsem se rozhodl vrátit do paláce, byl jsem unavený a potřeboval jsem se umýt, vypadal jsem hrozně a už jsem tu pitomou krev na sobě nemohl déle snést. S povzdechem zamířím několika dlouhými chodbami, než si všimnu mě až moc známé postavy, která lůežela opřená o stěnu. Nejprve jsem si myslel že odpočívá, ale potom jsem si všiml, že v rukou drží Sethara a ani jeden z nich se nehýbal. Okamžitě se k nim rozejdu, dřepnu si do jejich úrobně a opatrně položím ruce bratrovi na ramena, než s nim elhce zatřesu.
    "Fen'line" vydechnu opatrně a lehce se zamračí. Nevypadal zraněně a kocour v jeho náruči také ne.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 14/2/2018, 02:19

    Děsivé, žhnoucí oči plné nenávisti a krvežíznivosti se na mě dívaly z temnoty. Nic jiného kromě nich jsem neviděl. Nemohl jsem se podívat jinam. Hypnotizovaly mě, vysmívaly se mi. Najednou se mnou někdo zatřese a oči v temnotě zmizí. Cuknu sebou a překvapeně se podívám na Alexe, který vedle mě klečel. Zadívám se do jeho modrých očí, jako bych v nich něco hledal a po chvilce se donutím zhluboka dýchat, abych uklidnil své srdce, které tlouklo rychleji, než je zdravé.
    "Alexi..." vydechnu, než můj pohled sklouzne na kocoura, který byl pořád v bezvědomí. S povzdechem ho pohladím po srsti, než se starostlivě podívám na Alexe. Netušil jsem, co říct. Při vzpomínce na návštěvu jeho bestiální podoby mě opět přepadne strach, aniž bych si to uvědomil, vyskočím na nohy a odskočím asi o dva metry od Alexe. Zrychleně jsem dýchal a moje srdce opět tlouklo jako o závod. Chvíli jsem ze sebe nemohl dostat ani hlásku, poté však ztěžka polknu a zavřu oči.
    "Byl tady... Vrátil se... A začínám pochybovat, že jsi to ty... On... Je zcela někdo jiný. Osoba sama o sobě," řeknu po chvilce a podaří se mi jakž-takž uklidnit, takže znovu otevřu oči a zadívám se přímo do těch Alexových.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 02:49

    Mračil jsem se, ale když se můj bratr začal probouzet, oddechnul jsem si. Zamyšleně mě pozoroval, ten jeho pohled mi přišel tak zvláštně hluboký. Prohlédl jsem si jej, byl v pořádku, dokonce vyslovil mé jméno. Chtěl jsem se ho zeptat na Sethara, kterého svíral u sebe, jenže najednou odskočil o dva metry daleko, přísahal bych že ani netuším jak se mu to podařilo. jenže v jeho pohled se zračil čistý strach, doslova jsem viděl jak ani nestíhá popadat dech. Vyplašeně se na něj zadívám, takhle jsem ho ještě nikdy neviděl. Doslova mě bodně u srdce, ihned jsem za nim chtěl jít, ale hádal jsem... že jsem teď ten poslední, co by ho měl utěšovat. Poté promluvil a já se na něj zmateně zadíval.
    "Bratře," vysoukám ze sebe a nespouštěl jsme ho z očí, měl jsem o něj strach, ale když ode mě tak prudce odskočil, raději jsem stál na místě an přibližoval se. Chvíli mi trvalo, než mi došlo o čem mluví a tak sklopím pohled a zavřu oči. Ten pocit a skutečnost že za tohle můžu a zároveň nemůžu já... byl odporný. Nakonec jsem se přeci jenom odhodlal a pomalu k němu přistoupil v úmyslu ho trochu uklidnit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 14/2/2018, 02:57

    Zmateně se na mě podívá a osloví mě, až po pár vteřinách se zmatení změní v pochopení. Sklopí hlavu a chvíli zůstane na místě, než se ke mně pomalu rozejde. Srdce mi stále divoce tlouklo v hrudi, ale už jsem byl klidnější. Začínal jsem zase myslet racionálně. Uvolním své svaly a nechám Alexe dojít až ke mně. Chtěl mě uklidnit, za což jsem mu byl vděčný. Po chvilce položím Sethara na zem a pohodlně ho opřu o stěnu, než přistoupím k Alexovi a opřu si čelo jeho hrudník. Momentálně jsem byl opravdu rád, že je vyšší než já. Zavřu oči a chvíli jen poslouchám tlukot jeho srdce, abych se uklidnil a až po chvilce začnu mluvit.
    "Chce pomstu, řekl že mě zabije... Omluvil se mi, za to že mě poprvé zabil tak pomalu... Já... Nevím, co dělat, Alexi... Bojím se, že ublíží mé rodině," zašeptám zoufale. Bylo tak zvláštní mluvit v třetí osobě s Alexem o jeho bestiální podobě, ale jedno bylo jasné. Te tvor, nebyl Alex. Ani zdaleka. Tomu jsem odmítal uvěřit. To, že se v něj však mohl Alex každou chvíli změnit mě nijak neuklidňovalo. O krok ustoupím a zvednu hlavu, abych se bratrovi mohl podívat do očí. Do modrých očí, které byly plné emocí, soucitu, starostlivosti. Přesto jsem před sebou stále viděl i oči, které mě strašily ve snu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 11:52

    Můj bratr měl v očích čistý strach, který jsem u něj ještě nikdy neviděl a upřímně jsem z toho byl špatný. Koukal se na mě jako zraněné štěně, doslova mě slovně odzbrojil a když si o mě opřel čelo, krátce jsem ho objal. Promluvil a jeho starostím jsem rozuměl. tiše si povzdechnu ale zatím si nedovolím nic říci, měl strach, strach o svou rodinu a já ten strach začal mít také. Zamyšleně sklopím hlavu, když se mi znovu podíval do očí, jako kdyby v nich hledal střípek té nestvůry. Nakonec se na něj znovu upřeně zadívám a položím mu ruce na ramena, u čehož se pousměji.
    "Bratře? Udělal by jsi pro mě něco?" vypadne ze mě otázka a doufal jsem, že mi v ní vyhoví. Potřeboval jsem zjistit pár věcí a bez jeho pomoci... bych nejspíše nemohl. Něco jsem tušil, ale zatím jsem mu nic nechtěl říkat, přeci jenom jsem si tím nemohl být jistý.
    "Prosím, nic Mirys neříkej... řeknu jí to sám. Nějakou dobu tady asi zůstanu, ale první si s ní musím promluvit a zařídit co s Aelin. Něco tady potřebuji sehnat, ale chvíli to potrvá. Nehodlám se vrátit domů s tím, že je můžu kdykoliv zabít," vydechnu a potom sého bratra pustím. O tomhle jsem si navíc potřeboval promluvit i s matkou a taky jsem ji chtěl sdělit že mám... dceru. Sice jsem dostal pocit, že mi za to utrhně hlavu, ale.... když nad tím tak přemýšlím, možná by to teď pomohlo všem. Tyhle myšlenky ale rychle opustím, nehodlal jsem se dál více užírat, ale najdu způsoby jak se k tomu postavit čelem a popřípadě udělat několik protiopatření. Na to jsem ale potřebovla magické kovy a většinu z nich lze obstarat jenom tady. Můj příslib Mir že už před ní nebudu mít žádé tajemství mě trochu omezoval v tom abych hned jednal, ale slíbil jsem jí to a věřím... že těch pár dnů tady pochopí, když ji situaci vysvětlím. Pokud ze mě nedostane strach.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 14/2/2018, 12:02

    Alex mě krátce objeme, což mě ještě více uklidní a konečně se mi povede zbavit se toho nepříjemného pocitu, na který jsem nebyl moc zvyklý - strachu. Povzdechnu si a když mi dá ruce na ramena, zadívám se na něj. Jakmile se zeptá, jestli bych pro něj něco udělal, váhavě přikývnu. Udělal bych pro něj cokoliv, dokud mě nebude žádat, abych ho zabil, pokud se to stane znovu. To bych nedokázal. Nakonec mě však požádá, abych nic neříkal Mirys, že jí to řekne sám. Chápal jsem ho a doufal jsem, že má plán. Tiše jsem ho poslouchal a nakonec přikývnu.
    "Dobře... Jen... Buď opatrný a dej pozor na Sethara, myslím, že jsi ho lehce usmažil elektřinou," řeknu, skousnu si ret a přešlápnu na místě, než si prohrábnu vlasy a rozhlédnu se okolo.
    "Já... Bych se měl vrátit do lidského světa, Ireth bude už i tak mít strach. Mirys řeku, že jsi tady a vyřizuješ rodinné záležitosti, takže se nemusí bát, že by se ti něco stalo," řeknu a znovu se na něj zadívám, než přejdu k Setharovi a ještě jednou ho zkontroluji.
    "Buď opatrný bráško," řeknu, než otevřu portál do lidského světa. Ještě však zůstanu stát na místě, kdyby mi chtěl Alex něco říct a až poté zmizím v portálu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 14/2/2018, 12:12

    Místo poděkování jsem se jenom pousmál, ale hned jak mi zmizel v portálu, zakroutil jsem hlavou a došel k Setharovi, kterého jsem vzal a nakonec jsem ho odvedl do mého pokoje, kde jsem ho položil na postel. Ještě chvíli jsem se na něj díval, poté jsem se posadil a zavřel oči. Potřeboval jsem se na krátkou chívli vrátit v myšlenkách a tak jsem se pustil do několika hodinové meditace. Když jsem skončil, došel jsem ke služebným a promluvil s nimi, ať dohlédnou na Sethara, hned poté jsem se skrze porrtál vydal domů, abych si mohl promluvit s Mirys, zabila by mě, kdybych to odkládal ještě déle a potřeboval jsem její svolení. S tímto jsem se vydal přímo k nám doumů a doufal jsem, že se nic nepokazí... už tak to nebylo vůbec lehké k vysvětlení.

    Sponsored content


    Fen'lin & Alex - Stránka 5 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/4/2024, 12:50