Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Cora + Ezekiel

    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 5/2/2018, 12:53

    "Chcela by som ísť do lesa. A o niečom sa s tebou porozprávať a ukázať ti niečo." Poviem a pozriem sa na neho. Chcela som mu povedať niečo dôležité. Pred pár dňami som niečo zistila a nevedela som si s tým rady. A on s tým mal skúsenosti tak som si myslela že mi s tým pomôže. Potom som sa šla obliesť a obujem si topánky. Počkala som na neho pri dverách.  Teda aspoň som dúfala že pôjde so mnou do lesa. No veď uvidíme.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 8/2/2018, 13:06

    „Tak dobře, sice klidně bys to mohla říct tady ale dobře.“ Není si moc jistý, co přesně tím Cora myslí, už s ní je docela dlouho takže ho nenapadá, co by to mohlo být. Sice v první moment ho vyděsila, že by mohla být těhotná ale, když se zamyslí tak je to už několik měsíců co se udělal do ní a to by to poznal, takže při zamyšlení si uvědomí, že to bude určitě něco jiného, takže společně s Corou vyrazí do lesa.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 8/2/2018, 21:37

    "Ja viem že som to mohla povedať aj doma ale v lese to bude lepšie aspoň ti to budem môcť ukázať." Poviem a potom sme šli do lesa. Celú cestu som rozmýšľala ako mu to poviem a ako mu to ukážem keď s tým ešte nemám žiadne skúsenosti. Keď sme prišli do lesa tak som sa musel zhlboka nadýchnuť. Potom som sa pozrela na neho. "Vieš pred pár dňami som z ničoho nič začala čiastočne ovládať mágiu. Síce neviem odkadiaľ sa to zobralo ale je to tak." Poviem a sledovala som ho. Asi ho to tiež prekvapí ako mňa. Keby som vedela odkadiaľ to mám tak som rada. Preto sa zamyslím a snažím sa spomenúť čo som robila posledné dni aby som zistila či som to nezískala pri niečom.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 8/2/2018, 22:02

    „Tak občas člověk nebo jiná bytost objeví různé schopnosti, o kterých nevěděla. Nejspíš jsi to v sobě měla vždycky, jen teprve nedávno jsi to objevila, nic víc na tom není.“ Odpoví s úsměvem, sice čekal že Laureen jednou u sebe odhalí nějakou tu schopnost, ale netušil, že to bude tak brzo ode dne kdy ji poznal. „V čem přesně ta tvoje schopnost spočívá?“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 8/2/2018, 22:38

    "Myslela som si že vlkodlaci nedokážu ovládať mágiu." Poviem zamyslene a potom nad tým myknem plecami. "Ja neviem. Možné je asi všetko." Poviem a potom sa ma opýta v čom spočíva moja schopnosť. Pozriem sa na neho. "Zatiaľ to neni nič veľké. A ani neviem či sa to bude zväčšovať alebo nie. Je to len pár dní takže uvidíme. Zatiaľ dokážem zdvihnúť do vzduchu ľahké predmety a vytvoriť malú energickú guľu." Poviem a celú dobu som rozmýšľala nad tým kde som to mohla získať.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 8/2/2018, 22:57

    „Myslela jsi špatně, každé stvoření dokáže používat magii. Jen některé bytosti k ní přichází obtížněji než jiné.“ Pak si vyslechne její vysvětlení, co dokáže, sice okolo toho namluvila dost věcí kolem, na které se neptal ale tak nějak moc mu to zase nevadí. „Ukaž mi to.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 8/2/2018, 23:17

    "Ako vidím tak máš pravdu. Ale aj tak je to zaujímavé. Teda som v tomto meste skoro rok a už som tu zažila veľa vecí ale toto som teda nečakala." Pousmejem sa a keď to chcel vidieť tak som len prikývla. "Dobre." Poviem a potom sa sústredím a potom začnem pomaly zdvíhať ruky a popadané konáre okolo nás sa začnú pomaly zdvíhať do vzduchu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 8/2/2018, 23:43

    Sleduje její schopnost a nevypadá zrovna nejhůř, umí si představit, jak by tuhle schopnost dokázal v boji využít. Má radost minimálně z toho důvodu že na něm už nebude tak beznadějně závislá co se týče ochrany, protože s tímto by si už proti slabším soupeřům poradit mohla, sice proti upírovi a starému démonovi by jí to asi nestačilo ale i tak věří, že tohle je dobrá schopnost aspoň pro ty základy. „Musíš tu schopnost rozvíjet.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 9/2/2018, 16:07

    Jasn že by som to chcela vedieť ovládať lepšie ako len takto. Veď ešte ani sama poriadne neviem čo vlastne viem ovládať a čo nie. Najskôr by som mala zistiť čo viem a čo nie a potom sa zameriať na to čo viem a ako povedal Ezek by som to mala rozvíjať. Ale ako? S mágiou som sa nestretla takže som s tým nemala žiadne skúsenosti. A preto som dúfala že mi pomôže s týmto. "Rozvíjať? A povieš mi ako? Prosím." Poviem a pozriem sa na neho.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 9/2/2018, 23:08

    „Jak? Prostě to zkoušet znova a znova. Nevím co jiného k tomu říct, prostě to používat často a zkoušet s tím různé kousky, nic víc.“ Ezekiel neví jak jinak to vysvětlit, doufá, že Cora to takto aspoň pochopí. Ovšem není si tím úplně jistý, stále předpokládá, že bude chtít, aby jí to nějak naučil jak to trénovat, ovšem stoprocentně si tím jistý nebude.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 9/2/2018, 23:17

    "Aha dobre teda." Toto som pochopila hneď že to musím len trénovať a skúšať znova a znova. To by som mohla zvládnuť aj sama. Ezeka som nechcela zbytočne otravovať s tým aby mi s tým pomohol. Možno ho požiadam o pomoc keď si nebudem vedieť rady ale teraz by som to mohla aj sama zvládnuť. A možno aj zistím či viem aj niečo iné alebo len toto. "A ak by som potrebovala pomoc tak by si mi pomohol?" Opýtam sa ho radšej aby som vedela či ano alebo nie.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 10/2/2018, 22:21

    „Asi bych ti nedokázal pomoct, já nikdy magii netrénoval, svou regeneraci ovládám od prvního okamžiku, co jako Temný Anděl dýchám.“ Upřímně si neumí představit, jak by jí v tom mohl poradit, příkazy u jeho schopnosti nejsou nijak těžké, prostě používá stíny a tmu aby léčila jeho zranění, ale v tom ji už neovládá, v tom si totiž ta schopnost poradí sama o sobě bez Ezekielova vědomí.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 10/2/2018, 23:54

    Počúvala som čo hovorí a potom len prikývnem. "Aha rozumiem. Možno ani pomoc nebudem potrebovať. Možno to zvládnem sama. No uvidíme." Poviem a myknem plecami nad tým. "Ale vieš čo by ma zaujímalo? Odkadiaľ som to dostala?" Opýtam sa zamyslene nad tým.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 11/2/2018, 01:10

    „Budu se opakovat, nejspíš jsi to celou dobu měla uvnitř sebe a narodila ses s tím. Prostě jsi to objevila teprve nedávno, ale nejspíš ta moc celou dobu dřímala hluboko uvnitř tebe, nehledej na tom nic složitého. Vůbec mě neposloucháš, už jsem to jednou říkal, nekomplikuj jasné?“ Jeho odpověď je jasná a rozhodná, ani neví co teď, je unavený ale ještě by rád pracoval, ale teď je s Corou v lese.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 11/2/2018, 21:15

    "Ja viem že si to už hovoril ale aj tak mi to príde divné ale dobre ako povieš už to nebudem komplikovať." Poviem a pousmejem sa trochu. Potom si ale všimnem že je unavený a že ho to tu nebaví. "Asi by si šiel domov že? Prepáč len som ťa chcela vytiahnúť aby si si odpočinul trochu a aby sme sa porozprávali a poprechádzali ale ak chceš ísť domov tak v poriadku." Poviem a potom sa vydám smerom domov.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 11/2/2018, 23:10

    „V pořádku pokud chceš být tady tak klidně, jen časté popíjení v klubech a pracování na dokumentech plus ranní tréninky si vybírají daň v podobě nedostatku spánku nic víc.“ Nevidí totiž důvod se okamžitě vracet zase domů, když už ho vytáhla do té zimy tak v ní nějakou dobu zůstane ne? Byl by akorát nasranej sám na sebe, že šel ven a zase zpátky akorát na otočku.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 12/2/2018, 13:55

    Prikývnem. "Dobre a to chápem. Mal by si si odpočinúť." Poviem a žmurknem na neho a pousmejem sa. "Vedela som by som o niečom čo by ti mohlo pomôcť. Teda ak chceš." Poviem a sledovala som ho. Dúfala som že vie čo mám presne na mysli. A keď nie tak mu to veľmi rada poviem.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 12/2/2018, 15:53

    „Nemám na to náladu, promiň, ale nemám náladu na sex, pokud myslíš ten.“ Myslí to celkem vážně, opravdu na to nemá náladu. Musí přemýšlet nad moc velkým počtem věcí a stále se snaží udržet se nad existencí lidí. Ezekiel si uvědomuje, že i jako Temný Anděl je něco víc než obyčejný člověk a nesmí se nechat rozkoší a podobný zbytečnostmi zatěžovat, sice občas se to hodí, ale nepotřebuje to každej den. Je to jedna z věcí nad kterou začal přemýšlet navíc má ještě nějakou práci.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 12/2/2018, 21:42

    "Dobre v poriadku." Poviem a prikývnem a ďalej som to už nerozoberala. Potom keď už som bola v lese tak som sa šla prejsť. Po ceste som sa ale pozrela či ide so mnou. "Ideš?" Opýtam sa a pokračovala som ďalej v ceste. Išla som k jazeru kde som to mala rada.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 12/2/2018, 23:24

    Následuje Coru, neví ani kam je to vede. Moc to neřeší, chtěla se projít? Tak se s ní prochází, občas se rozhlédne okolo sebe tento les je totiž celkem pěkný. Není mu nějak dvakrát do řeči, takže když se ho zeptá, zda jde tak jen souhlasně přikývne a pokračuje v cestě za ní.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 12/2/2018, 23:48

    Keď som prišla k jazeru tak som sa zastavila a pozrela som sa na neho. Videla som že mu neni do rečí a trochu ma to aj mrzelo pretože som nevedela prečo je taky. Veď som mu nič nespravila tak prečo sa takto chová? Ale neriešila som to. Na chvíľu som si sadla na kraj a dívala som sa do vody. Ani mi nevadilo že je zima. Mne ani zima nebola. Bolo mi príjemne. Chvíľu som tam sedela. Po chvíľke som sa postavila a pozrela som sa na neho a nedalo mi a opýtala som sa ho. "Deje sa niečo?"
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 13/2/2018, 13:08

    Opře se o kmen jednoho stromu a zadívá se na hladinu vody, je to tak uklidňující že ho to skoro až uspí jak je unavený. Cora ho pak zarazí svou otázkou, zda se něco děje. „He? Mělo by?“ Nechápe, kam tou otázkou míří. On nevidí problém v tom, že prostě chce mlčet. Trochu nechápavě jí pohlédne do očí.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 13/2/2018, 20:44

    Pozriem sa na neho a myknem plecami. "Ja neviem. Preto sa pýtam. Lebo ak ťa niečo trápi alebo sa niečo deje tak mi to povec rada by som ti pomohla." Poviem a trochu sa pousmejem a dívala som sa na neho.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 14/2/2018, 00:12

    „Nic moc důležitého se neděje, jen tenhle život mě nebaví nic víc. Je to stejné, práce vztah trochu volna a stále dokola. Já jsem ale ambiciózní a chci od života něco víc. Nějaký vyšší směr, třeba dát dohromady místo kde bych mohl vést temné bytosti nebo cokoliv, prostě nevím. Navíc občas mě trápí to, že ani nevíš, že žiješ s někým, kdo ukončil život desítkám, možná stovkám takovým jako jsi ty.“ Tím myslí vlkodlakům a tak doufá, že to Cora pochopí. „Ne že by mě něco trápilo, jen mě to nutí přemýšlet a to je vše.“
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Cora Queen 14/2/2018, 16:35

    Sledovala som ho a počúvala som ho čo hovorí. Povzdychnem si len nad tým. "Jasné chápem ale nikto neni bez chyby každý má niečo na svedomí. Možno máš pravdu v tomto ale mne je to jedno koľko si zabil takých ako som ja. Ja sa nedívam na minulosť ale na prítomnosť." Pousmejem sa trochu a potom prikývnem. "Rozumiem a chápem tomu. Neboj všetko bude dobré." Poviem a jemne ho pohladím po líci a pousmejem sa na neho.

    Sponsored content


    Cora + Ezekiel - Stránka 15 Empty Re: Cora + Ezekiel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 23:08