Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


4 posters

    Alex & Mir

    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 29/4/2018, 18:42

    Byla jsem uvězněná v té noční můře, v té strašlivé vzpomínce už víc jak hodinu. A nedařilo se mi z ní probudit. Mé tělo, má mysl potřebovala odpočívat - potřebovala jsem spát a proto jsem se nemohla vzbudit. Byla jsem vyčerpaná a od toho, co mě Elias zavřel do té kobky.. Jsem naspala jen málo. Zoufalé minimum, bez kterého bych nepřežila. A teď jsem mohla spát dlouho. Mohla jsem se v těch nočních můrách topit tak dlouho. Další deset minut jsem křičela a házela sebou na posteli i s Alexovou rukou na rameni a ve vlasech. Dalších deset nekonečných minut, než jsem se celá zpocená a zadýchaná probudila. Všechny ty hrůzy se mi ztrácely v očích, zatímco jsem si prohlížela celý pokoj, Sethara i Alexe, jako by se z nich měl stát Elias a všechno se to mělo zase vrátit. Ale nic takového se nestalo. Celou minutu jsem se snažila popadnout dech a sledovala cokoli podezřelého, než jsem se uklidnila. "Alexi... Já...já už nechci usnout, nechci...." Rozbrečela jsem se pak a schoulila se do bezpečí, jež pro mě představovala Alexova náruč. "Kdy půjdeme domů? Já...já vím že tu máš práci ale... Nevím jak dlouho to tu vydržím. Chci domů...aby bylo všechno jako před tím... Ležet s tebou v posteli...vařit...chodit na procházky...S Aelin do cukrárny..." Šeptala jsem Alexovi do ramene, do kterého jsem zabořila svou tvář a tiskla se k němu blíž. "Prosím...Já...já tě miluju...jen... Potřebuju domů...." Vzlykala jsem dál znovu a znovu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 29/4/2018, 20:35

    Zamyšleně jsem ji sledoval a když se mi ji už dobrou chvíli nedařilo probudit, začínal jsem to vzdávat. Potřebovala se prospat, ale takhle... jsem to nechtěl. Ztrácel jsem naději a začínal jsem být naštvaný na celý svět a na Eliase a bratra, který za to vůbec nemohl. Zoufale jsem se díval do její křečovité tváře a zatlačil jsem slzy, které se mi tlačily do očí. zanedlouho je vystřídala naprostá apatie a jenom jsem ji sledoval a ani nemluvil. Nemluvil jse, dokud se neprobudila a vystrašeně nezalapala po dechu.
    "Mirys," vydechnu tiše až skoro neslyšitelně, než ji pevně a opatrně chytím do náruče, hned po tom co se znovu rozklepe a neschová se mi do náruče se slzami v očích, které ji stékaly po tvářích. Nevěděl jsem co víc mám dělat, co víc bych mohl udělat. Mlčel jsem a jenom ji svíral v náručí, než jsem se ohlédl na Sethara. Bylo na čase opustit tohle místo, zkusit to, vrátit se do lidského světa, ale pochyboval jsem o tom. Pochyby mi přerůstaly přes hlavu a nutkání šechno vrátit zpět bylo... obrovské. Sethar se na mě jenom zamračeně zadívá, což mě donutí uhnout pohledem a pohladit mou dívku ve vlasech.
    "Půjdeme domů, společně," vydechnu a v další minutě ji zvednu do náruče a postavím se. Sethar mě okamžitě následoval a tak jsem se odebral ke dveřím, na kterých jsem zrušil bariéru, kerá držela tento pokoj nedosažitelný pro kohokoli, kdo by chtěl vstoupit dovnitř. Byl jsem domluvený s Lilith, každou chvíli by tu měla být s Aelin a tak jsem dveře rozevřel a vydal se dlouhou chodbou na nádvoří. Znovu zavzlykala že mě miluje a že potřebuje domů, na jednu stranu jsem ji chápal a rozuměl, ale... Ale? Sám jsem se teď nevyznal ve svých pocitech a tak jsem nic neříkal, jenom pokračoval chodbou dál a ignoroval všechny démony v paláci, dokud jsme se nedostali ven. Ihned mě do očí praštilo sluneční světlo a tak jsem je byl nucen na chvíli zavřít.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 29/4/2018, 20:51

    Jen co mi Alex slíbil, že půjdeme domů, rozzářily se mi oči. "Opravdu? Už...už jsi všechno zařídil? Můžeme domů?" Zeptala jsem se nevěřícně ale přesto vděčně a tiskla jsem se k Alexovi o to víc. V tuhle chvíli jsem ani nedokázala říct, jak moc ho miluju. Byl se mnou... Párkrát jsem ho sice přistihla na pochybách a rvalo mi srdce, když jsem se probouzela z nočních můr a on se na mě jen bezmocně díval a snažil se mě probudit, ale věřila jsem, že se to doma zlepší. Muselo se to zlepšit. Vzal mě do náruče a já ho zlehka políbila na tvář. Věděla jsem, že mě chce odnést až domů, ale... Také jsem věděla, že je tenhle palác plný démonů. Démonů, kteří se mi nepokusili pomoct a spíš naopak se těšili z mého utrpení. Vyděšeně jsem se proměnila v malé okřídlené zvířátko s velkýma ušima, abych zaslechla, kdyby se někdo blížil. Má srst byla bílá, ale na nějakých okrajových částech byla světle modrá. V téhle podobě kdy jsem měla sotva půl metru, jsem se tiskla k Alexovi a schovávala si tvář do jeho hrudi, abych se nemusela dívat na všechny ty démony. I když jsem se sem tam ujistila, že jde Sethar za námi. Snažila jsem se nedívat se kolem a radši jen vnímat Alexe. Muže, démona, do kterého jsem se zamilovala, a který by za mě položil život, stejně jako já za něj. Soustředila jsem se jen na něj a na tlukot jeho srdce. Nic jiného pro mě teď neexistovalo. A stále jsem se při tom pravidelném rytmu Alexova srdce přesvědčovala, že se všechny mé rány zahojí. Jizvy určitě zůstanou, ale nebudou krvácet. Zahojí se i má duše, tak jako vždy, protože já budu bojovat.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 29/4/2018, 21:06

    Skoro jsem ani nepostřehl že se mirys v mé náruči změnila a tak si povzdechnu a pohladím ji po srsti. Nekomentoval jsem to, ale nelíbilo se mi to, jenže... se tak nejspíše cítila mnohem lépe a tak jsem ji do ničeho nenutil a nic ji nevymlouval, stejně by mě neposlouchala. Nějakou chvíli jsem už postával na nádvoří a vyčkával, dokud se tu nebojeví má matka, která tu za chvíli stála ve své lidksé podobě a za ruku držela malou Aelin. Okamžitě jsem se vydal jejich směrem, ale už cestou jsem pokynul matce aby nemluvila. Ta se jenom rozloučila s Aelin a popostrčila ji ke mě. Brzy jsem se mohl soustředit na portál, který jsem otevřel a směřoval do lidského světa, do Atrei poblíž našeho domku.
    "Děkuji za všechno," vydechnu na matku, než vezmu Aelin za ruku a pomalu se rozejdeme do portálu. Už jsem odsud chtěl být pryč, ale zároveň jsem sedo lidského světa vůbec vracet nechtěl. Nakonec zavřu oči a chvíli kráčím temnotou, dokud zcela nezmizí a já nezahlédnu mě tak dobře známý pohled na osvětlený dům, kde jsem se cítil bezpečněji než kdekoli jinde.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 29/4/2018, 21:27

    Když už jsme byli na nádvoří, zvědavost přemohla strach a já si prohlédla Alexovu matku v lidské podobě. Vypadala tak...obyčejně? Až mě to trochu děsilo. Ale byla úleva vědět, že byla Aelin u někoho, kdo nevzbuzoval takovou hrůzu. Alespoň ne v lidské podobě. A Aelin opravdu vypadala, že nijak nestrádala, krom stesku po otci, protože se k němu ihned vrhla se širokým úsměvem a objala ho. "Tatí! Byl jsi pryč dlouho..." Zamumlala, ale spokojeně ho objímala. Pak se ještě rozloučila se svou babičkou a chytila se Alexe za ruku. Ten pohled mě trochu uklidnil. Vypadalo to, že se opravdu všechno vrátí do normálnějších kolejí. A tak jsem si při průchodu portálem slíbila jednu věc. *Nebudu se bát.*
    Netrvalo to moc dlouho a všichni tři jsme stáli před domem, který jsem dala Alexovi k Vánocům a ve kterém jsme teď všichni bydleli. Rychle jsem se zase proměnila do lidské podoby, aby mě nikdo z lidí neviděl v podobě tvora, který nemá existovat. Alex držel jednou rukou Aelin a jednou mě, takže když jsem se proměnila, stála jsem nohama na zemi, ale celým tělem jsem se tiskla k Alexovi, k muži, bez něhož bych už nechtěla žít. Aelin si bohužel všimla mých kruhů pod očima i náhle vyhublé postavy, ale svou otázku moudře spolkla a místo toho se na nás jen nechápavě dívala. Musela se kousat do rtu, ale ani to nezastavilo její zvědavost. "Co se stalo?" Zeptala se nás obou. To poslední, co bych jí řekla, by byla pravda. Nechtěla jsem jí děsit a tohle...určitě by jí to poznamenalo na celý život. Navíc to byla Alexova dcera, neměla jsem tedy ani právo rozhodovat, co jí řekneme. Proto jsem místo odpovědi řekla jen: "To bude dobré," a podala jsem jí Alexovi klíče, aby odemkla, což také udělala a vešla první dovnitř. Zřejmě pochopila, že se nemá cenu moc vyptávat. Nebo alespoň ne teď. Rozhlédla jsem se kolem sebe a nedůvěřivě, se strachem, jsem prohledávala pohledem každé zákoutí, dokud mne Alex nezavedl dovnitř a nezamkl za námi.
    Udělala jsem sice sotva pár kroků, ale nedostatek živin se na mě podepsal dost. Byla jsem kost, trochu masa a kůže. Ale mé někdejší křivky, které bych i já sama hodnotila za půvabné, se vytratily. Stejně jako úsměvy, kterými jsem okouzlovala hlavně Alexe. A tohle všechno jsem si uvědomovala. A při tom všem jsem konečně sebrala dost odvahy na to, abych se Alexe konečně zeptala na otázku, jež jsem mu chtěla položit od té doby, co jsem se probudila a už jsem nebyla v kobce s Eliasem, ale v pokoji s Alexem. Aelin odběhla někam do kuchyně snad, takže jsme byli relativně sami. "Co udělal tobě? Co ti prováděli když...když jsem byla..." Nedokázala jsem dokončit tu větu. Probouzelo to ve mně znovu strach, který se mi už podařilo ovládnout. Byl to sice malý zlomek strachu, které ve mně mučení zachovalo, ale alespoň nějaký jsem ovládla. A ten jsem nehodlala vypustit zpět napovrch.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 29/4/2018, 21:50

    Chvíli jsem stál před domem jako opařený a přemýšlel. Byl jsem rád že je zase mám obě u sebe, ale dost se toho změnilo a ani já to nedokázal skrýt i když jsem se snažil. Má apatie byla znatelná a tak jsem se jenom zadíval na Aelin a pousmál se.
    "Popovídáme si o tom jindy broučku," pokusím se odpovědět nijak nepodezřele a opravdu jsem se o tom nechtěl bavit, ne teď a už vůbec ne tady, chtěl jsem domů a tak když ji Mirys podala klíče a já si uvědomil že už je zase v normální podobě, oddechl jsem si. Když má malá vyrazila dovnitř, vydal jsem se s Mirys opatrně za ní, ale podpíral jsem ji, věděl jsem že je slabá a unavená a tak jsem si nedovoloval ji pouštět. V momentě, kdy jsme se ale oclitli v pokoji sami a ona mi položila otázku, kterou jsem nechtěl slyšet, výrazně odvrátím pohled stranou a pomůžu Mirys se posadit na gauč, než se vydám ke dřezu a napustím dvě skleničky vody, plné až po okraj.
    "Nejsou to věci, keré bych chtěl rozebírat hned po tom, co se vrátím domů," odpovím ji bez jakýchkoli emocí v hlase a položím skleničky na stůl, než si povzdechnu a zůstanu stát v obýváku jako na jehlách. Neudělal jsem za celou minutu ani krok, jenom jsem svůj pohled od skleniček, v nichž se stále houpala studená voda, obrátil zpět na Mirys. Vypadala hrozně a byla to moje vina. Nedokázal jsem ji ochránit, nezasloužil jsem si ji, ale nedokázal jsem to říct. Buď by mi to vymlouvala nebo by se mě začala vytpávat na to, proč jsem ji nepřišel zachránit. Chtěl jsem, tak moc jsem chtěl, ale nemohl jsem. Sám jsem se ale ptal, zda to nebyla jenom pouhá výmluva...
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 29/4/2018, 22:02

    Hned jsem své otázky litovala. Co když to pro něj bylo těžké stejně jako pro mě? Naprázdno jsem polkla, ale dál se neptala a nechala ho, aby mi pomohl až ke gauči, na který jsem se posadila a dívala se za ním, když šel ke dřezu pro dvě sklenky vody. "Zvládneme to..." Zašeptala jsem, když se vracel a dívala se mu do očí. Byl jiný. Určitě ho to změnilo a nejspíš kvůli mě. Zadívala jsem se do jeho krásných čokoládových očí a jako bych v nich viděla hrůzy, které si mohl vytrpět. Napadalo mě samozřejmě jen to nejhorší. Napadalo mě, že ho týrali mnohem drastičtějším způsobem než mě a že ho svým způsobem týrám já, když ho nutím, aby byl stále se mnou, přitom já sama nejsem tou, kterou jsem byla před podsvětím. Sklopila jsem pohled ke sklenkám vody a jednu jsem opatrně vzala. Byla těžší, než jsem myslela a voda v ní byla až po okraj, takže jsem se ani nedivila, že jsem pětinu sklenky vylila, než jsem se z ní napila. Ale vypila jsem ji celou. Donutila jsem se k tomu a pak jsem se ohlédla do kuchyně. Znovu jsem pohlédla na své zbídačené tělo, které se rýsovalo pod oblečením, které mi bylo velké, a znovu na Alexe. "Máš hlad? Mohla bych něco udělat...nějaké těstoviny nebo tak. V mrazáku...určitě tam bude i nějaké maso." Špitla jsem a snažila se při tom znít normálně, vesele. Jako by se nic nestalo. A stále jsem si v duchu musela opakovat, že tu Elias není, že tu jsme jen my tři a nikdo víc. Že to není jen krásný sen, ale skutečnost a tamto byla jen noční můra, ze které jsem vyvázli.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 30/4/2018, 10:59

    Po chvilce zírání na vodu, které mi přišlo jako dlouhá doba jsem si všiml, jak se Mirys pokoušela napít, i když ji to moc nešlo. Věděl jsem, že to teď pár týdnů, měsíců bude neskutečně hektické a doufal jsem že se z toho brzy oba dostaneme, jenže... já si nemohl dovolit být v takovém stavu nějakou delší dobu a to už jenom kvůli Aelin, které jsem nechtěl přidělávat starosti a tak jsem se rozhodl to všechno polknout a dělat že se nic nestalo.
    "To je dobrý, něco uvařím, ty odpočívej... potřebuješ to více než já," odpovím Mirys a popravdě jsem nechtěl aby se moc namáhala, přece jenom bude trvat než zase nabere sílu a normální váhu. Mučení nebylo nic co by si někdo přál, znal jsem to. S povzdechem se zadívám na Mirys a pousměji se co nejpovzbudivěji jsem dokázal.
    "Budu muset zařídit nějaké věci Aelin ve škole, zameškala docela dost a vůbec... dám to tady trochu do pořádku," řeknu a zadívám se okolo na veškerý ten bordel, který zůstal tak, jako když jsme odešli. Okamžitě se dám do uklízení a začnu sbírat veškeré nádobí po domě.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 30/4/2018, 22:37

    Viděla jsem to na Alexovi. Viděla jsem, že ať o tom chtěl nebo nechtěl mluvit, muselo to být taky hrozné. Možná ještě horší než to, co udělali mně, jen to on zvládal lépe. I když se nabídl, že uvaří a uklidí, abych si odpočala, stejně jsem se zvedla a s mírným úsměvem jsem zamířila do kuchyně, když se Alex pustil do uklízení. Tam jsem i našla Aelin, která už hledala telefonní číslo na pizzu, protože zjistila, že v ledničce není nic, co by mohla použít a zkusit něco sama uvařit. Potichu jsem jí špitla, aby šla pomoct tátovi a zkusila ho přivést na jiné myšlenky, zatímco já jsem dokončila za ní objednávku pizzy a slíbila jim dýško, když přijedou co nejdřív. Aelin hned odběhla do obýváku za Alexem a zvesela, bez ptaní a vlastně bez mluvení, začala pomáhat tátovi uklízet, jako by to byla samozřejmost a pak jen tak prohodila: "Tatí? Mám zítra už jít normálně do školy?" Ale dál při tom uklízela a dělala, jako by to byla naprosto normální otázka. Také byla, ale... Cítila, že v téhle situaci nejspíš nevyzní obyčejně a normálně nic.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 2/5/2018, 18:02

    I přes to všechno se Mirys stejně odebrala do kuchyně a tak jsem ji v tom nebránil. Chtěl jsem sice aby ležela, ale nechtěl jsem ji do ničeho nutit a vlastně jsem si to ani nedovolil. Jenom jsem s povzdechem uklízel dál a brzy se to tu začalo trochu dávat do pořádku. Tak jsem se do toho uklízení zabral, že jsem si až po chviličce všiml Aelin, která mi s uklízením pomáhala. Musel jsem se okamžitě pousmát a tak jakmile se mě zeptala, jestli má jít zítra normálně do školy, povzdechl jsem si, otočil se na ni a klekl si kousek před ní, než jsem ji obě ruce položil na ramena.
    "Zlatíčko... musím tě pochválit. Byla jsi stašně statečná a já jsem na tebe pyšný," řeknu jí a lehce ji k sobě přitisknu a vlepím ji pusu do vlásků, než se odtáhnu abych se ji zase mohl zadívat do očí. Chvíli jsem přemýšlel co říci, ale nakonec ji pustím a ještě jendou pohladím ve vláskách.
    "Zítra ještě ne, zajdeme spolu do školy, kde ti zařídím omluvenky, promluvím si s učiteli a od nového týdne by jsi zase mohla začít chodit ano? Do té doby si tě nechám doma a pořádně užiju, když jsem teď neměl tolik času, dlužím ti to," řeknu jí a neodolám krátkému, spokojenému úsměvu, se kterým se opět postavím a dám se do uklízení abych měl brzy všechno hotové.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 2/5/2018, 18:12

    "Babička na mě byla hodná..." Řekla Aelin trochu nechápavě, když jí Alex pochválil za její statečnost. Moc si statečně nepřišla. Všichni k ní byli moc hodní, když tedy nezlobila. To už tak přívětivý nebyli. Ale jakmile řekl, že jí zařídí omluvenky a že teď s ní bude doma, že jí to dluží, celá se rozzářila a pevně Alexe objala. "Ano! To bude super! Budeme chodit zase do cukrárny a do lesa a budeme lítat!" Radovala se hned a pak se s překypujícím štěstím a energií pustila zase do uklízení, aby pomohla co nejvíc. Spokojeně jsem se na vás koukala a pak jsem šla vyndat nějaké jídlo z mrazáku, abychom měli zítra co k obědu. "Budeme muset jít nakoupit." Špitla jsem, když jsem se k vám vrátila. Skoro všechno co bylo v ledničce jsem vyhodila kvůli plísni. Ale mrazák jsme měli naštěstí taky plný. "Dnes jsem s Aelin objednala k obědu dvě pizzy, doufám že máš pizzu rád." Pousmála jsem se a šla k tobě, abych tě v tom uklízení zastavila. "Nech to na zítra lásko..." Zaprosila jsem s mírným úsměvem a vnutila se ti do obětí.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 2/5/2018, 18:19

    Když se Aelin rozzářily oči štěstím, bylo to něco co jsem nečekal, ale bylo to uklidňujícím opojením pro mou duši a srdce a tak jsem ji znovu pevně obejmul a přikývl. Ano, chtěl jsem s ní zase do cukrárny, na procházky a poblbnout si s ní, zasloužila si to a já chtěl aby měla lepší dětství než doposud. Když se Aelin dala do uklízení s tak velkou energií, nechal jsem ji a rozhodně jsem ji nehodlal kazit radost. Místo toho se rozhodnu pokračovat v práci, od které mě odežene až má láska. 
    "Mám pizzu rád, takže mi to nevadí. Zítra zajdeme nakoupit a spodek  domu mám stejně hotový. Zbytek udělám zítra," odpovím ji a když se mi vnutí do objetí, neprotestuji, spíše naopak i já sám si ji k sobě přitáhnu v objetí a dám ji pusu, než se od ni odtáhnu a pousměji se.
    "A tebe dáme do pořádku, potřebuješ to," vydechnu a už jsem se chystal otočit, když si najendou uvědomím, co jsem ji chtěl předtím říct. "A ty jsi taky statečná má lásko, vím že sis prošla věcmi, které nejsou ani trochu příjemné a mrzí mě že sis něčím takovým musela vůbec projít... Bolí mě to o to víc, že oc dobe vím, čím sis právě teď prošla a také že není snadné na to zapomenout a dělat že je všechno v pořádku, protože není," řeknu potichu ale dám si pozor aby mě neslyšela Aelin. Byla to chytrá holka, ale na některé věci a vysvětlování, byla ještě moc mladá.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 2/5/2018, 18:29

    Aelin už brala koště a ještě zametla, když jsem tě pevně objímala a spokojeně vdechovala tvou vůni. Ale to cos mi řekl... Potěšilo mě to a zároveň znervóznilo a jakýmsi způsobem i ranilo. Bolela mě už jen myšlenka na to, že jsi na vlastní kůži pocítil to co já. Do očí se mi nahrnuly slzy, ale zastavila jsem je zamrkáním. "Moc tě miluju..." Vydechla jsem a než ses odtáhl tak jsem tě ještě políbila. "A já budu v pořádku. Za pár dnů naberu váhu a za pár týdnů bude zase všechno v pořádku." Slíbila jsem tiše Alexovi a usmála se víc. "Ty sis určitě taky musel něčím projít. Něčím hrozným... Já jen...chci říct, že tu jsem pro tebe. Stejně jako jsi tu ty pro mě." Dodala jsem s drobnými rozpaky. Pak jsem se ohlédla i na Aelin. "Koukneme se na nějakej film než nám to jídlo dovezou?" Navrhla jsem a koukla na oba. Aelin akorát vysypala lopatku plnou prachu a smetí. Zase jí zajiskřily oči a pak hned začala přikyvovat nadšeně.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 2/5/2018, 18:34

    Zabolelo mě při jejím výrazu v očích, ale nedal jsem to na sobě znát, akorát jsem ji k sobě opatrně přitáhl abych ji mohl obejmout. Dával jsem si veký pozor abych ji neublížil, nechtěl jsem a byla tak dorbná že jsem měl pocit, že ji každou chvíli zlámu. Drtil mě její stav, ale držel jsem ty pocity schované hluboko v sobě a snažil se nedat najevo slabost, kterou jsem vůči ní měl. Nepomohlo by jí to a můj ztrápený výraz by ji akorát trápil a nedostala by se z toho nikdy.
    "Nemusí lásko, narozdíl od tebe, já v takovém prostředí vyrůstal a některé věci, které tobě přijdou hrozné, přijdou mě a démonům zcela normální a běžné," vysvětlím ji ve zkratce a tím jsem chtěl říci, že nijak nelituji toho co všechno se mi stalo a co jsem udělal za rozhodnutí, stejně jako toho rozhodnutí, když jsem ji poprvé řekl že ji miluji.
    "Víš že s tebou a Aelin se rád podívám i na nějakou nudnou telenovelůu, hlavně když vás budu mít vedle sebe," přiznám s úsměvem a když Aelin douklízí, pošlu ji umýt si ručky a sám doběhnu k umyvadlu abych udělal to samé.
    "Vím že budeš v pořádku, jsi silná žena, taková kterou miluji a která má mou oporu," dodám ještě po chvilce a po dlouhé době se ipravdu usměji, pořádně a zcela upřímně.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 2/5/2018, 18:44

    Pousmála jsem se a tulila se k tobě co nejdéle jsem mohla. Pak jsem tě ale pustila, aby sis mohl stejně jako Aelin umýt ruce. Byla jsme ráda, že na můj návrh nic nenamítáte a souhlasíte s ním, protože jsem si teď potřebovala zase na chvilku sednou a mít vás jen u sebe. Bylo hrozné, jak jsem teď nic nevydržela. Snad se to brzy napraví. Alespoň jsme v to doufala. Na tvá slova předtím jsem jen přikývla, i když to nebylo zrovna uklidňující. Stejně to teď už nezměním. A když znovu zmíníš, že mě miluješ, usměji se a pošlu ti vzdušný polibek. Pak jsem přešla ke gauči a rozložila ho, abychom se mohli natáhnout u filmu. A když oba přijdete, znovu tě obejmu. "Tvůj úsměv mi hrozně chyběl." Přiznala jsem a jemně tě palce pohladila po spodním rtu. Políbila jsem tě a tentokrát jsem nikam nespěchala. Aelin zatím mohla vybrat film já byla spokojeně schoulená u tebe. Než jsem se pomalu odtáhla a vlezla si taky na gauč, vedle Aelin, které to kupodivu nevadilo a po puštění filmu, se ke mě přitulila a objala mě. Usmála jsem se stáhla si ještě tebe k sobě. A pak jsem byla naprosto spokojená. Oba jsem vás objímala a vdechovala vaši vůni, až mi znovu začali těžknout víčka a na chvíli jsem usnula klidným spánkem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 31/5/2018, 15:30

    Chvíli jsem se tiše a spokojeně koukal na film a tulil ke svým dvěma holkám, než jsem si všiml, že Mirys už spokojeně usnula a Aelin už byla v lehkém polospánku. Pousmál jsem se a natáhl se pro deku, která byla skrčená v rohu gauče a přehodil ji přes ně. Přeci jenom bylo léto, ale v domě chladněji. Jindy bych vstal a šel založit oheň v krbu, ale nechtěl jsem ani jednu z nich vyrušit a probudit a tak jsem si jenom v klidu prohlížel jejich klidné tváře a cítil se po dlouhé době spokojeně. Na chvíli jsem vypustil z hlavy všechny své obavy a užíval si toho klidu a bezpečí, které tohle město přinášelo. Snažil jsem se nemyslet na nic jiného a brzy se mi to i podařilo. Na chvíli jsem opravdu zapomněl na všechny události co se odehrály v podsvětí a brzy jsem už i já sám podřimoval než jsem se nakonec oddal klidnému spánku.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 31/5/2018, 15:47

    Usnula jsem a ani jsem sama nevěděla kdy ani jak. Prostě jsem najednou spala spokojeně hlubokým spánkem, který jsem ještě stále potřebovala jako sůl a tak mě ani to drobné zachvění, když se Alex natáhl pro deku aby nás mohl přikrýt, nevzbudilo. Dál jsem se k němu i k Aelin ze spaní tiskla. Za to Aelin, která ještě pořádně nespala, i když k tomu rozhodně neměla daleko, pootevřela očka a koukla se na svého tátu. Vzápětí se však usmála a stulená u mě zase usínala.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 31/5/2018, 15:54

    Spokojeně jsem spal snad půlku noci, než mě probudil jakýsi vnitřní neklid, který mě donutil zkontrolovat okolí a zda jsou dveře od bytu zavřené a zmknuté. Byly a tak jsem se hned na to uklidnil a zase jsem se vrátil zpátky za svýma holkama. Brzy však bylo ráno a já se probudil poměrně brzy, což bylo mezi pátou hodinou ránní a tak jsem se opatrně vykradl z gauče a odběhl do kuchyně, kde jsem i uvařil kávu. Nějakou chvíli jsem seděl v kuchyni, než jsem se rozhodl připravit snídani a tak jsem se dal do tvorby lívanců, které mi přišly tak nějak jako nejlůepší a nejrychlejší řešení. Navíc dát si něco skladhéko po ránu, znělo jako dobrý nápad a i já sám jsem na ně měl chuť. Brzy jsem s nimi byl hotov a odložil jsem je na stůl a přikryl druhým talířem aby jenom tak nevychladli. Vzal jsem je do obýváku spolu s marmeládou a položil je na stůl. Doufal jsem že vůně lívanců moje slečny probudí, protože sám jsem neměl to srdce na to, abych to udělal sám a tak jsem jenom chvíli sledoval jejich klidné tváře. Dneska jsem hodlal s Aelin zajít do její školy a vše potřebné domluvit, ale na to byl ještě čas, nemuseli jsme spěchat a vlastně jsem si uvědomil, že to můžu vyřídit i telefonicky. Každopádně když už bylo venku to léto, hodlal jsem vzít holky alespoň na procházku do cukrárny, pokud teda budou chtít.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 31/5/2018, 16:03

    Spala jsem poklidně, po celou dobu co jsem pod rukou cítila jak Alexe tak Aelin. A vždy když jsem jednoho z nich necítila, i ze spaní jsem je rukama hledala a převalovala se. Což jsem dělala i ráno, jakmle Alex odešel do kuchyně. A ani vůně lívanců ně neprobrala. Avšak Aelin ano. Ta vyskočila plná elánu z gauče, kde jsme nakonec spali a běžela do kuchyně zjistit, co tam Alex kuchtí a co bude brzy moc sníst. "Dobré ráno." Vypískla radostně když zahlédla lívance a sladkou marmeládu. "Lívance! Lívance!" Zvolala radostně a hned jedem hotový ukradla a začala se jím cpát ani si nesedla. "Jsou moc dobrý! Povedli se ti tatí." Zamumlala s plnou pusou a už se natahovala pro další, kterej také stihla sníst, než Alex dodělal poslední. Pak mu je pomohla přenést do obýváku a tam pokračovala a dál se cpala sladkými lívanci potřenými marmeládou nebo jen se šlehačkou.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 26/6/2018, 21:18

    Den utekl velmi rychle a stejně tak i následující týden. Podařilo se mi zajistit vše potřebné u Aelin ve škole a tak mohla dál v pořádku docházet, i když jsem si tak nějak zvykl jí sem tam na půl cesty doprovázet. Snažil jsem se co nejvíce trávit čas se svou rodinou a to se mi dařilo. Zároveň jsem se tak nějak pomalu ale jistě dostával do role otce a doufal jsem že nezklamu. Po tom co jsme si zažili v podsvětí, zejména Mirys a já, jsem se snažil o to, aby se už nikdy nic takového neopakovalo. Svou neschopnost jsem se snažil zakrýt věcma, ve kterých jsem vynikal a i když bych na to všechno nejraději zapomněl, nedokázal jsem to. Nepřiznával jsem si to, ale zanechalo to ve mě mnohem větší ránu, než jsem sám čekal a chtěl. Nedokázal jsem se zbavit toho odporného pocitu, že jsem nic nezmohl a to mě užíralo zevnitř. I tak jsem tak nějak fungoval a byl jsem rád, že jsem pryč. Pryč od všech těch problémů a doma s Mirys a Aelin. Ty pro mě znamenaly celý svět a já chtěl jenom aby byly šťastné.
    Zrovna jsem vařil a jídlo už jsem měl skoro hotové. Jako vždy už jsem pro Aelin chystal kakao, protože se měla brzy vrátit domů a Mirys odpočívala a tak se mi nechtělo jí budit, proto jsem pokračoval ve vaření a když jsem nachystal jídlo na stůl, pomalu jsem se vydal do obýváku ji probudit. Opatrně si dřpenu ke gauči a jemně ji pohladím ve vláscích, než ji dám krátkou nevinnou pusu na líčko.
    "Vstávat ospalče, jídlo je na stole," usměji se a neodpustím si ještě jendu pusu na líčko.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 26/6/2018, 21:29

    Ani sama nevím, kdy jsem usnula, prostě..se to nějak stalo. Také nevím, jak dlouho jsem spala, ale spalo se mi příjemně, protože mě obklopoval pocit bezpečí. Tohle bylo poprvé, co se mi nezdály ty hnusné noční můry. Už jsem se ve snech nevracela do podsvětí, a místo toho jsem hledala a snila opravdu krásné sny, které byly jako skutečné. Krátce před tím, než mě Alex přišel vzbudit, mě lákavá vůně jídla nabádala k tomu snít o tom, jaké to bylo, když jsme se s Alexem poznávali a už tehdy věděli, že jeden bez druhého nebude chtít být. Byl to krásný sen. Ani se mi z něj nechtělo budit, ovšem Alex byl přesvědčivý, když chtěl. Při jeho tichém hlasu, jsem spokojeně zavrněla zachumlaná pod dekou a pod jeho nevinnými polibky na mé líčko jsem líně, ale s úsměvem pootevřela oči. "Takového probouzení bych snesla klidně každé ráno." Usmála jsem se nevinně a rukou si prohrábla vlasy, čímž jsme si je taky stáhla dozadu. Určitě jsem vypadala hrozně, ale bylo mi to jedno. Alex mě po ránu viděl už mnohokrát a - moment! Vždyť přeci není ráno. Párkrát jsem zamrkala, než mi došlo, že ležím na gauči a nejspíš jsem usnula u nějakého filmu a teď je čas k obědu. Pobaveně jsem si povzdechla a pak Alexe dlouze políbila. "Stejně...bych si na takové probouzení rychle zvykla." Zavrněla jsem spokojeně do Alexových rtů. Byl to už týden, co jsem byla odhodlaná trénovat do vyčerpání a proto jsem také víc spala, ovšem po vyčerpávajícím tréninku přišel alespoň bezesný spánek. A tak jsem pomalu, ale jistě získávala zpět své rysy i sílu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 26/6/2018, 21:35

    Když na mě otevře svá líná očka, ušklíbnu se a stejně tak nad poznámkou, kterou pronesla do mých rtů.
    "Nedělá mi problém tě takto budit každé ráno i když je čas na oběd," pousměji se a znovu ji pohladím ve vlasech. Nejspíše i ona sama si potom uvědomila že spala dlouho a byl jsme rád, že jí to nevadí, protože odpočinek si zasloužila. Stejně jako já trénovala aby byla silnější a viděl jsem na ni to odhodlání ale také vyčerpání a sílu spolu s energií, kterou na to vynaložila. Byl jsem na ni hrdý, na obě mé holky. I tak jsem se musel pousmát nad tím jak krásně rozespale na mě koukala a tak jsem se natáhl a vyzvedl ji do náruče. V domě bylo vytopeno, jelikož jsem stále udržoval krb, protože se k večeru vemku ochlazovalo a tak jsem se nebál že by jí byla zima. S úšklebkem ji donesu až do kuchyně, kde ji ještě jendou dlouze políbím, než se ji rozhodnu postavit na zem.
    "Víš jak moc tě miluji? A po ránu máš vždycky dokonalý rozcuch, který na tobě vypadá strašně sexy," ušklíbnu se a dojdu pro skleničky, které položím na stůl. "Doufám že máš pořádný hlad, udělal jsem toho hodně," dodám a zadívám se na svou stále tak trochu spící krásku.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 26/6/2018, 21:45

    Nevinně jsem se usmála a nechala se i odnést k jídelnímu stolu. "Moje nohy ještě fungují." Usmála jsem se potichu, když mě tak nesl, ale nestěžovala jsem si. Bylo příjemné nechat o sebe takhle pečovat po tom... prostě po tom. Ale když mi zalichotil s tím, že mám po ránu vždycky sexy rozcuch, tak se musím pobaveně zasmát, ale trochu se i začervenám. "Hmm no ale určitě ne tak roztomilý jako máš ty, než se probereš." Zavrněla jsem a políbila Alexe než jsem ho pustila pro skleničky, i když mi předtím věnoval ještě jeden polibek. V tomhle ohledu jsem byla asi trochu nenasytná. Sedla jsem si ke stolu a počkala, než přijde. "Samozřejmě že mám hlad! Jako vlk!" Uculila jsem se a začala jsem nandavat, ale nejdříve jemu a pak až sobě, protože on vařil. Zasloužil si se pořádně najíst. Pak jsem nandala sobě a po prvním soustu jsem hlasitě zavrněla. "Je to výborné! Ale i kdyby to nebylo tak dobrý, jako to je, tak tě miluju ještě víc, než je toho kdo schopný." Uculila jsem se a spokojeně si dopřála další sousto. V tom už se v zámku ozval klíč a domů přišla Aelin. "Tady to voní!" Zavolala místo pozdravu a už se hnala ke stolu, taky si nandala a hned se do toho pustila.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Alexander 26/6/2018, 21:54

    Usmál jsem se nad její poznámkou a sledoval jsem jak nandala jídlo nejprve mě a potom sobě a neodpustil jsem si to. Přikradl jsem se za ní a znovu ji políbil do vlasů.
    "Stejně v roztomilosti pořád vedeš," dodám a nakonec se ke stolu posadím. Cítil jsem se víc než spokojeně a užíval jsem si pozornost, kterou jsem mohl ostatním věnovat a hlavně jí a Aelin. Věci se konečně uklidnily a já měl pocit že se všechno vrací do normálu. Také jsem cítil že je mé pouto s Mirys hlubší než kdy bylo, aby taky ne... Oba dva jsme si prošli peklem a zvládli jsme to. Přežili jsme spoustu nepěkných chvil a já byl na svou rodinu právem hrdý. To už se ale z dálky ozve cvaknutí zámku a brzy příběhne Aelin. Místo pozdravu ocení vůni nachystaného jídla a okamžitě se vrhne ke stolu.
    "Vítej doma zlato a dobrou chuť," zasměji se, než se otočím na Mirys a uculím se nad Aeliným chováním. Chtěl jsem pronést něco ve smyslu aby se můj hladový, sexy vlk najedl, ale nakonec nic neřeknu, jenom se pobaveně zasměji nad svými myšlenkami a sám se s přáním dobré chuti pustím do jídla, které bylo az chvíli tu a tam.
    "A mimochodem jsem rád, že vám chutná. Také mám pro vás na středu nachystané překvapení, takže doufám, že vás... potěší," vydechnu a olíznu si rty, než se natáhnu pro skleničku. Sem tam jsem po tom, co jsem doprovázel Aelin do školy někam mizel, ale vždy jen na chviličku abych něco zařídil a abych nebyl pryč dlouho a vracel se domů na čas. Chtěl jsem holky něčím potěšit a doufal jsem že se mi to povede.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 26/6/2018, 22:01

    Stejně jako Alex nám popřál dobrou chuť, jsme to zopakovaly téměř jedním hlasem i my dvě, načež jsme se všichni pustili do jídla, které bylo brzy fuč. Bylo to opravdu výborné - no co na to říct. Alex byl prostě skvělý kuchař. Olízla jsem si rty a napila se zrovna, když nám řekl, že má pro nás nachystané na středu překvapení. Překvapeně a zvídavě jsme se na něj koukly, pak krátce na sebe a zase na něj.
    "Překvapení?" Usmála jsem se a Aelin v otázce hned pokračovala ještě zvědavěji. "Jaké?! Řekni, řekni, řekni - prosím!" Žadonila, jako malé nedočkavé dítě. Což vlastně možná ještě byla. Musela jsem se nad tím zasmát, ale jinak jsem to nechala na ní, aby z Alexe vymámila, co je to za překvapení,což zajímalo i mě. A mezitím jsem odnesla špinavé nádobí do myčky. Rozhodně jsem nechtěla nechávat všechnu práci na Alexovi. To nepřipadalo v úvahu.

    Sponsored content


    Alex & Mir - Stránka 3 Empty Re: Alex & Mir

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 21:10