Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac - Esperové

    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 02:27

    Nebyl jsem ani trochu nadšený... celé tohle prostředí se mi nelíbilo, ne že bych neměl strach, jenom jsem tu nechtěl být. Zamyšleně jsem ji pozoroval a když mi sdělí že je doktorka, dostanu tik do oka.
    "Je to ztráta času, nepotřebuji ošetřit," zasyčím na ni zatímco mě obeznámí s tím co všechno musí udělat a nakonec se natáhne pro stetoskop a tlakoměr a se založenýma rukama v bok mi sdělí abych si sundal obvazy.
    "Sklapni a neříkej mi co mám dělat," zavrčím na ni, sotva se na mě zadívá a měl jsem nutkání ihned odejít. Sotva jsem udělal pár krokůke dveřím, zaseknu se na místě. "Neshazuji tvou pomstu! Ale ty sám ano! Pokud chceš zesílit, vyrovnat se jim... Jsme tvá jediná šance,"... ozve se mi v hlavě a tak svěsím ruce podél těla a zůstanu chvíli stát na místě, než se k Rachel otočím a se zcela prázdným pohledem se rozejdu zpátky k lůžku kde se posadím a začnu si odmotávat obvazy.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 02:37

    Opravdu nebyl ze mě nadšený, dokonce dostane tik do oka a zasyčí na mě, že ošetřit nepotřebuje.
    "Ne? Haló, před necelou hodinou jsem tě v nemocnici probudila z bezvědomí, ty pitomče," zavrčím na něj a poté jen sleduji, jak odchází. Nafouknu se a opravdu si myslím, že odejde. Najednou se však jeho kroky zastaví a tak se na něj ohlédnu. Chvíli stál na místě, než se jako tělo bez duše vrátí, sedne si na postel a začne si sundávat obvazy. Jakmile však uvidím jeho zjizvenou kůži, překvapeně zamrkám a prudčeji se nadechnu. Chvíli ho zhrozeně sleduji, než... Prostě neodolám, udělám k němu pár rychlým kroků a obejmu ho. Sotva to však udělám, vybaví se mi jeho psychopatický výraz v nemocnici a rychle ho pustím.
    "Promiň... Nevím, co to do mě vjelo," řeknu s povzdechem, než si nasadím stetoskop, který mu přiložím na hrudník a zaposlouchám se do silného tlukotu jeho srdce. Následně si poslechnu jeho plíce, změřím mu tlak, odeberu krev... Prohlédnu ho, byl na tom líp, než jsem čekala a nakonec mu řeknu, že se může zase obléct, sednu si za počítač a přidám informace do složky, kterou už měl vytvořenou a ve které... Ehm byly jeho oficiální zdravotní záznamy, které jsme nezískali zrovna legálně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 03:08

    Měl pravdu, pokud jsem chtěl něčeho dosáhnout, potřeboval jsem je. Nechtěl jsem skončit zase na začátku, zlámaný v nemocnici po tom co se mi jednoho z nich podařilo shodou okolností a nejspíše s velkou dávkou štěstí zabít. Ne že bych z toho měl strach, neměl jsem a ani jsem ho nemohl mít ale nikam bych se neposunul a já se více než cokoli chtěl pomstít za svou rodinu.
    Sotva se mi podaří sundat si obvazy, jen lehce pozvednu hlavu abych se zadíval na Rachel. Její překvapený výraz se pomalu změní ve zhrozený, se kterým si mě nějakou chvíli prohlížela. Seděl jsem tam a pouze ji ostře sledoval zastavit ji kdykoli, kdy by chtěla pronést něco lítostivého, ale když se ke mě rozejde a obejme mě, zaseknu se na místě. Co to... co to sakra dělá? Dřív než stačím zareagovat, rychle se odtáhne, omluví se že neměla absolutní ponětí s tím, co to do ní vjelo než se pustí do kontroly. Celou dobu jsem na ni hleděl a nakonec jsem se začal hlasitě a pobaveně smát. Když mi ale sdělí že se můžu obléct a sedne si za počítač, rozhlédnu se po místnosti, než vyhranu s šuplíku několik obvazů a dojdu s nimi zpět na postel abych se zase celý obvázal. Odmítal jsem takhle chodit.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 03:17

    Doufala jsem, že nebude naštvaný za to, že jsem ho objala, ale naštěstí jen zaraženě ztuhne a až po delší době se začne smát. Jen nad tím zavrtím hlavou a píšu do počítače do doby, než si všimnu, že vytáhl obvazy a začal se obvazovat. Chvíli ho pozoruji, než vstanu a rozejdu se k němu. Chytím ho za ruce, aby s tím přestal, než mu obvaz seberu a kus rozvážu.
    "Takhle tě to bude omezovat v pohybu, nebo dřít, zkus to takhle, mělo by to být lepší a pevnější," řeknu a obvážu mu kus ruky, než mu lehce přejedu prsty po zjizvené kůži na hrudníku.
    "Divím se, že jsi přežil... Vážně necítíš bolest?" vydechnu a stáhnu ruku, než se na něj trochu nesměle usměji a vrátím se k počítači.
    "Kdyby jsi chtěl pomoct, řekni... Ať už s čímkoliv... Nebo si jen promluvit. Jsem tady k dispozici pro všechny," řeknu mu potichu a zadívám se na obrazovku plochy. Před očima jsem však stále měla jeho zjizvené tělo.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 03:41

    Bylo to obtížnější než jsem čekal, ale za ten rok už jsem se trochu obvazovat naučil. Zamyšleně jsem se snažil stáhnout obvazy co nejlépe jsem uměl, ale najendou se v mém zorném poli objevíé ženské ruce. Sebrala mi obvazy a začala je rozvazovat.
    "Hej!" zavrčím na ni dřív než se vůbec nadechne a sdělí mi co dělám špatně. Myslel jsem že mi je zakáže úplně, ale ona jen... S povzdechem se na ni zadívám a sleduji ji jak prsty přejela po mé zjizvené kůžu na hrudníku s tím, že se diví že jsem to přežil.
    "Eh? Už po několikáté ti říkám že ne," odpovím ji a sfouknu si chomáš vlasů stranou, než se vrhnu do nového způsobu obvazování a k mému překvapení to šlo. Mezitím jsem ji poslouchal zatímco ťukala do klávesnice.
    "Nepotřebuji tyhle věci... zvládnu to i bez nich," odpovím prostě a suše, než se konečně vrhnu do obvazování hlavy a brzy jsem s tim byl hotový. Pomalu se postavím a rozejdu za Rachel, než se opřu lokty o opěradlo židle a zadívám se na obrazovku od počítače.
    "Hej, dík..." vydechnu a zadívám sě někam do místnosti.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 03:49

    Zavrčí na mě, ale v momentě, kdy se dozví, že mu chci pomoct sklapne a nechá mě obvázat mu část ruky. Znovu mi připomene, že bolest necítí a tak nad tím jen zakroutím hlavou a nechám ho zakrýt obvazy i zbytek jeho těla. Vypadalo to, že mu to jde už líp a tak se začnu věnovat práci. Tak nějak jsem čekala, že mi odpoví, že nepotřebuje pomoci, ale ve skrytu duše jsem doufala, že změní názor. On... Pořád jsem nevěděla, co si o něm myslet a nedokázala jsem ho pořádně odhadnout. Potkala jsem ho ale jen před hodinou a četla jeho spis, takže to bylo pochopitelné. A měla jsem pocit, že na ošetřovně bude často, takže... Se i dost uvidíme. Jako vlastně se zbytkem Esperů. Jakmile skončí a stane se z něj opět mumie, dojde až ke mě a opře se o mojí židličku. Zakloním hlavu, abych se na něj mohla podívat a v tu chvíli mi poděkuje. Mile se na něj usměji a přikývnu.
    "Není zač. Kdykoliv," vydechnu a zadívám se na obrazovku počítače. Zaslechnu, jak se dveře otevřely a ani se nenamáhám otáčet.
    "Hej ty novej... Pojď se mnou... Mám tě provést," ozve se znuděný Dwaynův hlas.
    "Příště klepej," houknu na něj a zaslechnu jeho odfrknutí.
    "Zatím, Isaacu," vydechnu s úsměvem a zamávám mu.

    Sponsored content


    Isaac - Esperové - Stránka 2 Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 06:47