Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac - Esperové

    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 2/8/2018, 21:15

    Isaac Foster má prohozené pořadí zkoušek

    Procházeli jsme nemocnicí v doktorských pláštích, přestože ani jeden z nás tady nepracoval. Zadívám se na Connora, který se jako vždy lehce mračil a když jsem ho déle sledovala, hodil na mě nepříčetný pohled.
    "Co je?" zavrčí na mě podrážděně a tak se ušklíbnu.
    "Nic, jen je nezvyklé, aby sám velký šéf o někoho zajímal a sám si pro něj došel... Navíc jsi mi dal dost podrobné info... Nechci tě zklamat, ale kvůli těm zraněním bude mít určitě hodně velké bolesti a bude závislý na morfiu. Nevím, jak moc bude schopný se hýbat," odpovím potichu a zadívám se na Connora, který se zamračí ještě víc.
    "Jo, není schopný se moc hýbat a proto se mu podařilo zabít upíra," zavrčí a já překvapeně zamrkám, než ho plácnu přes ruku.
    "To jsi mi neřekl! A to nemá žádný výcvik proti nadpřirozeným! Pravda, má ten vojenský, ale i tak je to výkon!" řeknu a už teď jsem věděla, že ten chlap je magor. Znovu se zadívám na jeho složku a poté vstoupíme do pokoje, kde byl hospitalizovaný. Pohled mi sklouzne na muže, který byl celý obvázaný obvazy a koukala mu jen část obličeje a čupřina černých vlasů.
    "Myslela jsem, že jdeme za chlapem, ne mumií," poznamenám a vysloužím si od šéfa pohlavek. Jen se ušklíbnu, než se rozejdu ke spícímu muži a okamžitě mu snížím dávku analgetik, aby se dřív probudil a místo toho mu ještě píchnu látku, která ho jistě do pár minut probere. Vytáhnu z kapsy baterku, kterou mu posvítím do očí a zkontroluji zorničky.
    "Heterochromie?" zamumlám spíše pro sebe a odstoupím. Přeci jen by se měl každou chvíli probudit...
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 2/8/2018, 21:44

    "Eh?" bylo to první co vyšlo z mých úst když jsem rozlepil oči a zahlédl bílý strop se zářivkami nad hlavou. Ostré světlo se mi okamžitě zabodlo do očí a tak jsem je s otráveným syknutím zavřel.
    "Zhasnout! Můžete sakra zhasnout?!" vyhrknu aniž bych věděl že v místnosti nejsem sám, ale brzy na to oči lehce rozevřu a můj pohled spadne na dvě postavy, které stály u nemocniční postele. Cítil jsem se malátně, unaveně jako kdybych spal pěkně dlouhou dobu a brzy na to se mi začnou vybavovat vzpomínky z předešlých událostí. Místo jakýchkoli slov jen otráveně zasyčím, jak já nenáviděl nemocnice! Být přilepený na lůžku nebyla žádná výhra, nic jsem necítil... a o to víc jsem tady nechtěl být.
    "Co chcete?" zavrčím na ty dva, kteří mě neustále pozorovali, než si mé oči konečně přivyknou na světlo v místnosti a tak si je pořádně prohlédnu. Až teď mi dojde že na sobě mají zdravotní pláště, nejspíše... doktoři?
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 2/8/2018, 22:06

    napjatě jsem sledovala Isaaca, který pootevře oči a zase je zavře s hlasitým vyhrknutím, abychom zhasli. Ušklíbnu se, než zhasnu světla a zatáhnu žaluzie tak, že v místnosti bylo příjemné přítmí. Znovu se postavím vedle Connora, který si pacienta se zájmem prohlížel, ale nic neříkal, ani nedělal. Chvíli ještě počkám, ale když se nás Isaac zeptá, co chceme, ne zrovna příjemným tónem, ušklíbnu se.
    "Od jedné do deseti, jak moc velkou bolest cítíš? Vypnula jsem ti přívod anestetik, takže za chvíli budeš bez nich... Jak moc velkou bolest ti způsobují tvé popáleniny?" zeptám se ho ihned svým doktorským tónem a přistoupím k němu blíž. Nevypadal, že by měl bolesti, což mě mátlo, ale možná pořád účinkují ty oblbováky? Každopádně jsem z jeho karty věděla, že si tady minimálně ještě tři dny poleží. Tedy pokud ho odsud dřív nevytáhneme...
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 2/8/2018, 22:20

    K mému překvapení se to kuře opravdu vydá zhasnout a ještě k tomu zatáhne i žaluzie, což bylo přímo ideální. Prohlédnu si je teď už s větším zájmem, který mě hodně rychle opustí když mi položí tu nejdebilnější otázku tím nejdebilnějším tónem.
    "Pořád ty samé kecy," vydechnu potichu a ohlédnu se po místnosti. Opravdu jsem byl v nemocnici ale nemohl jsem se zbavit toho blbého pocitu, který mě najendou přepadl.
    "Nula... a teď se zeptám znovu, co chcete?" zopakuji svou otázku na kterou jsem nedostal odpověď a chladným pohledem si je oba přeměřím. Mé oči se ale zastaví na tom muži, který jenom postával a nic neříkal... a taky nevypadal zrovna moc jako doktor. Ještě chvíli jsem si ho podezřele prohlížel, než jsem se posadil. Mé tělo bylo... ztuhlé a stále jsem měl pocit že mě neposlouchá tak jak by mělo.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 2/8/2018, 22:27

    Chvíli si nás prohlížel se zájmem, než se jeho pohled znovu změní na znuděný a trochu otrávený. Už za tu chvilku mi začalo připadat, že je dost podobný Connorovi, ať už tím, co se mu stalo nebo chováním. Možná proto se šéfíkovi tolik zamlouval. Odpoví mi, že necítí žádnou bolest a tak překvapeně zamrkám, ale nechám to být. Nejspíš nechtěl analgetika, což... Bylo u Esperů celkem obvyklé. Znovu se zeptá, co chceme a sjede nás chladným pohledem.
    "Tady šéfíkovi se líbíš," řeknu mu s úsměvem a zaslechnu Connorovo zavrčení.
    "Dobrý pokus s tím upírem, ale měl jsi opravdu štěstí, že jsi ho vůbec zabil," začne Connor a já veškerou svou pozornost přesunu na Isaaca.
    "Jestli se o něco takového pokusíš i příště, zemřeš," dodá šéf chladně a založí si ruce na prsou.
    "Jestli chceš pomstu, takhle jí nikdy nedosáhneš," zavrčí a koutkem oka zahlédnu, jak zaťal ruce v pěst. Tiše si povzdechnu a raději si zase začnu všímat naší můmie.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 2/8/2018, 22:57

    Pohled v očích toho kuřete se změnil na překvapený, ale i tak mě její odpoveď dost zarazila.
    "He?!" vyhrknu s nechápavým výrazem a rozhodím ruce kolem sebe. Všiml jsem si, že mi něco brání v pohybu s levačkou a tak se ohlédnu na kanylu, která mi vedla do ruky.
    "Nesnáším tyhle nepotřebné krámy," zamumlám si pod nos, než si jehlu z ruky prostě vytáhnu a odhodím ji stranou. Zavrčení toho muže mělo pokračování a upřímně... nevím co mě v tu chvíli naštvalo víc. Okamžitě ho sjedu nasraným pohledem a hlasitě na něj zavrčím.
    "Šefík?! Ha...?! A co jste zač? Nějaká organizace...co já vím...odborníků na nadpřirozeno?" zasyčím na něj a měl jsem co dělat abych nevyskočil z kůže. Když ale pokračoval, najednou se zaseknu a sklopím pohled, než dostanu tik do oka.
    "Tak ať, nemám strach a pokud to znamená že sebou stáhnu alespoň jednoho z nich, udělám to znovu... znovu a znovu. Na chvíli se mi vybaví ohořelé tělo mé malé dcerky a tak zatnu ruce v pěsti, než prudce praštím do nějakého přístroje vedle sebe, který se okamžitě sesype na zem.
    "Hej, hej.. věděl jsi že pomsta je nejsilnější motivace?" vydechnu odměřeně, než se nadechnu abych pokračoval. "..tak kurva přestaň shazovat tu mou..." odpovím mu stejně chladným tónem, než se mu zpříma zahledím do očí. Co se to kurva děje?
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 2/8/2018, 23:05

    Chtěla jsem protestovat v momentě, kdy si vytáhne kanylu z ruky, ale Connor mě zastaví jediným pohybem ruky. Sklopím pohled k zemi, než se na Isaaca starostlivě zadívám. Jen si ublíží. Zeptá se, co jsme zač, jestli odborníci na nadpřirozeno, než začne vyvádět a v tu chvíli mi přišel jako psychopat. Nevyvolávalo to však ve mě strach, spíš potřebu mu pomoci. Něco mi říkalo, že v sobě nese obrovský smutek a utrpení, který však momentálně maskuje vztek. Jakmile však domluví ohledně pomsty, Connor se najednou jen mihne místností. Ani jsem jeho pohyb nezaregistrovala a už Isááca držel jednou rukou pod krkem vysoko ve vzduchu, jako by to nic nebylo. A pro Connora to byla pravda. Měl monstrózní, nelidskou sílu a všichni jsem to věděli.
    "Neshazuji tvou pomstu! Ale ty sám ano! Vzali ti rodinu, vím to a ty chceš za to sejmout jen jednoho z nich a u toho chcípnout?!" zavrčí na něj stejně chladným tónem.
    "Connore... Je zraněný, ublížíš mu," řeknu s povzdechem a sleduji, jak Isaaca hodil zpátky na postel, jako by to nic nebylo. Pitomec... Vždyť ho mohl přizabít!
    "Nechtěl bys... Zabít je všechny? Vymýtit je do jednoho? Zabít ty stvůry?" zavrčí Connor a vypadal opravdu naštvaně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 2/8/2018, 23:31

    Muž kterého jsem propaloval najednou zmizel. Párkrát nechápavě zamrkám a sotva pootočím hlavu k oknu, koutkem oka zahlédnu jak se ke mě natahovala jeho ruka. Okamžitě se pokusím zvednout ty své před sebe abych mu v tom zabránil ale marně. Byl rychlý... nestačil jsem to skoro ani postřehnout a už mě držel pod krkem. Co mě překvapí ještě víc byla jeho síla... Vyvalím na něj oči když zavrčí že mou pomstu neshazuje, že to dělám pouze já sám. Pokračování jeho věty mě akorát rozčílí a tak zeširoka rozveřu oči, než ho propálím pobaveným pohledem.
    "A co mám asi kurva dělat?! Jsou mnohonásobně silnější! Mohu být rád že se vyrovnám alespoň jendomu z nich!" zařvu na něj v jakémsi afektu, než si uvědomím jak vysoko nad zemí mě drží.... jednou rukou... Tohle nebylo normální. Zaslechnu to kuře, ale neslyšel jsem ji, místo toho jsem dopadl na nemocniční lůžko, než se zase rozmluvil. Vrčel na mě jestli bych je nechtěl zabít všechny, vymýtit je do jednoho, zabít ty stvůry. Znovu zatnu ruce v pěst a probodnu ho nepříčetným pohledem.
    "Chtěl...Chtěl bych aby trpěli...aby... křičeli v bolestech...aby..." najednou se zaseknu na místě, než se prudce odkutálím z nemocničního lůžka až na zem, ze které se posbírám a odskočím až k oknu téhle místnosti.
    "Ale jak asi?! Nikdy se nestanu jedním z nich jenom kvůli pomsty!! Jak víš o mé rodině?! A co jsi kurva zač?!" zařvu na něj a s nefalšovaným vztekem se proti němu rozběhnu s úmyslem ho praštit. Jak si vůbec dovoluje mluvit o mojí rodině! Nenáviděl jsem to, nenáviděl jsem ty vzpomínky, pořád pro mě byly živé.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 2/8/2018, 23:43

    Věděla jsem, že tohle dopadne špatně. Connor byl bezohledný, nestaral se o ostatní, jen o svou pomstu. Tak nějak jsem začala chápat, proč chtěl Isaaca naverbovat. Bude z něj mít perfektního vojáka, stejného jako on sám. Sledovala jsem ty dva a napjatě čekala, co se stane. Měl pravdu, za normálních okolností se ze jim vyrovnat nemohl, ale my... My jsme měli vlastní způsoby. Jakmile dopadne na lůžko, začne mluvit o tom, jak chce aby trpěli a křičeli v bolestech, než najednou odskočí na druhou stranu místnosti. Překvapí mě, s jakou lehkostí se pohyboval i přes veškerá svá zranění. Connor ho očividně vytočil, začne po něm řvát a nakonec se proti němu rozběhne. Neměl šanci, co mě však překvapí je, když si šéf nechá dát pěstí přímo do obličeje. Vůbec to s ním však nehnulo. Hne dna to však chytí Isaaca znovu pod krkem, zvedne ho, s lehkostí vyhodí do vzduchu a jen jsem sledovala, jak chvíli letěl vzduchem, než obloučkem opět dopadne na nemocniční lůžko. Jen jsem se trochu divila, jak dobře to Connor vychytal, že nevrazil do stropu. Měl k tomu však dost blízko.
    "Kdo mluvil o tom, že se musíš stát jedním z nich? Jsem člověk, my všichni jsme. A vyrovnáme se jim, zabíjíme je, lovíme," vydechne Connor zcela klidně a prokřupe si klouby.
    "jsem Connor Graves, velitel Esperů, jsme organizace, která už velmi dlouho loví a zabíjí nadpřirozené tvory. Pokud chceš zesílit, vyrovnat se jim... Jsme tvá jediná šance," zavrčí na něj, než se otočí na patě.
    "Pohlídej ho," zašeptá, když kolem mě odchází. Otráveně si odfrknu, než se zadívám na Isaaca a starostlivě ho sjedu pohledem.
    "Žiješ?" zeptám se ho.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 2/8/2018, 23:55

    Neuhnul, zůstal stát na místě a nechal si dát pěstí přímo do obličeje. Nasraně zaskřípu zubama, ale to už mě chytil pod krkem a letěl jsem do vzduchu. Jeho síla byla...monstrózní, ne...nechápal jsem to, nepobíral jsem to. Až když jsem ležel na zemi, okamžitě se posadím a chtěl jsem vyskočit na nohy, ale když zahlédnu pohled v jeho očích a klidný tón, se kterým mi oznámí že je stále člověk, uklidním se.
    "Těžké k uvěření..." zavrčím když mi vysvětlí jak se věci mají a představí se jako Connor Graves, velitel Epserů. To jméno jsem si okamžitě zapamatoval, stejně tak ten pohled v jeho očích, který ve mě vyvolal hned vlnu emocí a mě překvapila pouze jedna jediná z nich - naděje. Úplně se zaseknu na místě, nevěděl jsem co říct, jenom jsem ho sledoval jak se otočí na patě a sdělí tomu kuřeti aby mě pohlídala.  Okamžitě si povzdechnu a položím si ruku na hlavu, než se otočím na tu holku.
    "Připadám ti snad mrtvý?" zavrčím na ni nasraně než ztěžka vydechnu a zavřu oči abych si utřídil vlastní myšlenky
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 00:00

    Nespuštěla jsem z Isaaca oči a proto mi neuniklo, že se v jeho šílených očích na chvíli objevila emoce, která nezapadala. Byla to naděje, nebo jsem si to alespoň myslela. Skoro jsem ho neznala, ale i tak... Byl bolestivý pohled v jeho očích. Vypadaly buď mrtvě, nebo šíleně. Tiše si povzdechnu a když na mě zavrčí, jestli mi snad připadá mrtvý, ušklíbnu se.
    "No, vidím mumii, ty většinou mrtvé bývají," ušklíbnu se a založím si ruce na prsou.
    "Jsi jeden z mála který naštval šéfíka a vyvázl bez úhony, gratuluji," zamručím a rozejdu se k jeho posteli. Na jedné její straně byl jeho spis, který rychle prolistuji, abych přesně věděla, co má momentálně za zranění.
    "Jestli máš nějaké otázky, ptej se. Vím toho o Esperech dost a taky vím... Že Connor opravdu chce, aby ses přidal... Otázka je, jestli chceš ty," zeptám se ho a přesunu svůj pohled od papíru k Isaacovi.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 00:16

    S úšklebkem pronesla že vidí mumii a ty většinou bývají mrtvé, než si složí ruce na prsou.
    "He?!" vypadne ze mě, s čímž nakloním hlavu nechápavě na stranu a prohlédnu si ji. Netušil jsem o čem to mluví, dokud nezačala o jejich šéfíkovi a o tom že jsem jako jeden z mála přežil bez úhony. Párkrát zamrkám, než se ohlédnu po místnosti.
    "Jméno?" zeptám se ji, hned poté co mi sdělí že mi odpoví na jakékoli otázky a sdělí mi že ten muž, který si se mnou před chvíli pohazoval má opravdový zájem o to abych se přidal... Rozhodnutí však stále zůstávalo na mě.
    "Nemám důvod to odmí-," najendou se ale zaseknu. Měl jsem důvod, hodně dobrý důvod nebo spíše výmluvu, jak se to vezme. "Mám syna, je mu sotva patnáct..." vydechnu nakonec a myšlenky mi k němu na chvíli odběhnou. Nenáviděl mě.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 00:23

    Nechápavě se na mě zadívá, jen si povzdechnu a pobaveně nad tím zakroutím hlavou. To si... Vážně neuvědomuje, že s těmi obvazy vypadá jako mumie? A proč mu je vlastně v nemocnici nesundali? Povzdechnu si, ale když se mě zeptá na jméno, nasadím milý úsměv.
    "Rachel. Rachel Gardner," odpovím mu a vesele se na něj usměji.
    "Ráda tě poznávám, Isaacu Fostere," zazubím se a sleduji, jak se zasekl. Chtěl říct, že nemá důvod odmítnout, ale zasekne se a poté dodá, že má patnáctiletého syna.
    "Vezmi ho sebou," odpovím jednoduše, jako by to byla triviální záležitost.
    "V základně máme dost místa a když bude chtít, může začít trénovat s ostatními. Nebylo by to poprvé, co se přidal někdo tak mladý. Connor měl ve zvyku verbovat děti ze sirotčince, dal jim rodinu a možnost stát se lovci," vysvětlím a rozhlédnu se po místnosti. Když si všimnu, že je v rohu Isaacovo oblečení, které bylo trochu potrhané, ale očividně vyprané, vezmu ho a hodím ho po něm.
    "Jestli se chceš přidat a je ti dobře, pojď se mnou," řeknu mu a otočím se k němu zády.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 00:33

    Představila se jako Rachel Gardner, jen se nad tím krátce pozastavím než otráveně zavrčím jakmile zopakuje mé jméno. Museli si ho zjistit, stejně jako to co se stalo mojí rodině, obzvláště když došli až za mnou..
    "Tse," syknu na její 'ráda tě poznávám' a zcela ignoruji její veselý úsměv. Místo toho se posadím na kraj postele a spustím nohy na zem zrovna když řekne abych ho vzal sebou a vysvětlí mi proč. Jen přikývnu, než se natáhnu pro oblečení které po mě hodila a začnu ho na sebe navlékat. Obvazy jsem si nemínil sundávat, zvykl jsem si na ně.
    "Fajn," odpovím jakmile se do něj nasoukám a hned mě napadne že bych si na sebe mohl vzít později něco volnějšího. Nakonec se postavím a zadívám se na to malé kuře, kvůli kterému jsem musel sklonit hlavu dolů, byla prťavá.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 00:40

    Jen na mě něco sykne a tak obrátím oči v sloup. Mohl by se alespoň snažit být milejší, když mu někdo nabízí pomoc... Zabíjet... Nadpřirozené... Dobře... To nezní nejlíp. Znovu se mi vybaví jeho psychopatický výraz a tak si jen povzdechnu a když se začne oblékat, otočím se k němu zády. Jakmile se obleče, znovu se na něj otočím, přikývnu a vydám se ke dveřím. Neunikne mi však, že je celkem vysoký, ale... To byl proti mě každý že jo... Procházeli jsme nemocnicí a lidé mě ignorovali, bylo jednoduché zapadnout, když jste si vzali správné oblečení a šli, jako by vám to tam patřilo. Ale můj společník přitahoval celkem dost pozornosti.
    "Mumie se nevidí každý den," poznamenám potichu a tiše se zasměji, než dojdeme k výtahu, do kterého nastoupíme a já zmáčknu tlačítko podzemního parkoviště.
    "Na základně tě chci zkontrolovat. Ještě bys neměl pobíhat okolo, proto se na tebe podívám," zamručím směrem k Isaacovi.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 00:50

    "Ne každý má to štěstí," zavrčím na ni a povzdechnu si. Pohledy okolních lidí mě akorát sraly byl jsem z toho otrávený a každého kdo se na mě podíval jenom trochu křivě jsem sjel nemilým pohledem. Pořád to bylo lepší než kdybych chodil bez obvazů, takhle se na mě jenom každý otáčel jako na idiota, ale bez nich... Nechtěl jsem nad tím přemýšlet a tak se zadívám na záda té holce a zamyslím se. Sotva vejdeme do výtahu, sdělí mi že mě chce zkontrolovat a tak na to nic neříkám, jenom zamručím a zahledím se na výtahové dveře, zatímco jsme jeli dolů.
    "Hej, Connor je opravdu jenom člověk?" vypadne ze mě po chvilce tichá otázka a ohlédnu se na ni. Tentokrát jsem nezněl nijak naštvaně, vztekle nebo agresivně, spíše klidně a vyrovnaně... lidsky.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 00:56

    Zavrčí na mě, že ne každý má to štěstí. Ihned svých slov zalituji, nechtěla jsem mu ublížit. Nemyslela jsem si, že bych mohla. Nejspíš jsem se spletla, uvnitř něj bude ještě člověk. Někde hluboko. Nebo jsem v to alespoň doufala. Ve výtahu se mě zeptá, jestli je Connor opravdu člověk a jeho tón už nezněl naštvaně, zněl jako obyčejný chlap. Otočím se na něj a zakloním hlavu, abych mu viděla do očí.
    "Ano, je... Nejlepší lidský lovec, jaký žije... Ale stále člověk," vydechnu a jakmile výtah zastaví, rozejdu se k autu.
    "Všichni jsme lidé, nadpřirozené v našich řadách opravdu nenajdeš... Ale takových jako Connor je víc. Hodně lovců je nadlidsky silných, nebo rychlých," odpovím mu a všimnu si, že Connorova motorka je už fuč.
    "Nastup si," řeknu a odemknu auto, než si sednu za volant.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 01:04

    Bylo vtipné jak musela zaklánět hlavu aby mi viděla do očí, pobavilo mě to ale i přesto svůj výraz neměním a jen trpělivě čekám na její odpověď. Stále byl člověk, nejlepší lidský lovec vůbec. Její slova jsem si snažil zapamatovat a věřil jsem ji. Přece jenom jsem se o tom dozvěděl na vlastní oči a i kdyby ne, neměla důvod mi lhát. Když mi sdělí že takových je víc a že v jejich řadách nadpřirozené nenenajdu, zasměji se.
    "Pak by ten váš klub maniaků postrádal smysl ne?" vydechnu a sotva mi řekne abych si nastoupil a odemkne auto, zaseknu se než se hlasitě rozesměji.
    "Už ti bylo osmnáct kuře?" zakřením se, než otevřu dveře a posadím vedle ní.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 01:08

    Spražím ho pohledem, když nás nazve jako klub maniaků a nakonec se ušklíbnu.
    "Tak to budeš jako doma, ne?" odvětím a když se začne hlasitě smát, nechápavě se na něj zadívám. V momentě, kdy se mě však zeptá, jestli mi bylo osmnáct a nazve mě kuřetem... Zavrčím a praštím ho do hlavy. Kdekoliv jinde jsem se bála, že mu ublížím a jeho hlavě to určitě neublíží.
    "Je mi šestadvacet," odpovím mu nasupeně a nafouknu se jako malé dítě, než nastartuji auto a vyjedu z parkoviště.
    "Máš výcvik od speciálních jednotek, že?" zeptám se ho, i když jsem odpověď znala.
    "Co všechno vás tam učili?" zeptám se zvědavě chvíli na to.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 01:28

    Nad její odpovědí se ušklíbnu, kdo ví? Nakonec sedneme do auta a Rachel se nad mou poznámkou nafoukne jako malé dítě s tím že jí je šestadvacet a dostanu ránu do hlavy, kterou jsem vůbec ale vůbec necítil. Zasměji se nad jejím výrazem a když vyjedeme z parkoviště, zeptá se mě nad výcvikem a tak se rozhodnu zavzpomínat nad starými časy. Brzy jsem se ponořil do vyprávění, kde jsem se hodně dlouho pozastavil u pekelného týdne, což byl pátý týden první fáze výcviku... kdy jsme se museli plazit v blátě, nad hlavami nám střílely kulomety, všude kolem byly simulace dělostřelecké palby. Také nad tím jak jsme týden museli strávit nazí, neustále nás polévali studenou vodou, museli jsme se zahřívat jeden o druhého, za celý týden jsme mohli naspat maximálně čtyři hodiny spánku. Všechno ale bylo pod neustálou lékařskou kontrolou a vydržet každý nápor, který si pro nás nadřízeni připravili, stálo opravdu hodně úsilí. Vše se to skládalo především z šikany nadřízených, která měla za úkol zacelit naší sílu vůle... Přesto bylo vtipné že jsme mohli kdykoli odejít, když jsme padali vyčepráním... stačilo jenom třikrát zazvonit na lodní zvon a mohl být tomu všemu konec.
    Vyprávěl jsem ji i o dalších fáích potápění, o podzemním boji, než se jsme se mohli dostat k dalšímu výcviku aškolení u BUDs, kde nakonec i z dvoustovky lidí, prošlo jenom devatenáct, než jsme konečně mohli být přiřazeni ke své jednotce, kde jsme museli vydržet dalších šest měsíců... a jen někteří dostali vysněný neptunův trojzubec, který hlásal konec výcviku a úspěšné přijetí. Cesta mi tak opravdu utíkala rychle a já na chvíli zapomněl na všechnu tu hrůzu posledního roku.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 01:36

    Začne mi vyprávět o svém výcviku, o všem, čím si prošel a mě začalo být víc než jasné, že výcvik u Esperů zvládne levou zadní a i překonání svých vlastních limitů pro něj nebude problém. Pousměji se a koutkem oka se na něj zadívám. Do hlasu, tváře i očí se mu vracel život a chvíli vypadal jako obyčejný chlápek, ne... Ten muž, kterého jsem viděla na nemocniční posteli. Pozorně jsem ho poslouchala a nechala ho vyprávět. Blížili jsme se k cíli a i jeho vyprávění se chýlilo ke konci.
    "Myslím, že s výcvikem u Esperů nebudeš mít problém. Děkuji za vyprávění, Isaacu," řeknu mu s úsměvem, než vystoupím z auta, které následně zamknu. Byli jsme v podzemní garáži pod naší základnou.
    "Fajn, jsme tady... Vítej v základně Esperů," vydechnu a rozejdu se dovnitř budovy.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 01:50

    Rachel mi poděkovala za vyprávění a prohlásila že s výcvikem nebudu mít problém. Kdo ví? Pravda byla že v amrádě jsem už nebyl a po tom co se za ten rok stalo, nemohl jsem jí na to odpovědět. Navíc jsem netušil co všechno mě u nich čeká, proto když vystoupí z auta udělám to samé a rozhlédnu se. byli jsme v nějaké podzemní garáži a mě se na tváři vyloudí pobavený úšklebek, se kterým se rozejdu za kuřetem. Každou chvilkou ticha se mi na tvář vracel úšklebek, se kterým jsem vešel do jakési budovy, ze zvědavosti jsem se ale neustále rozhlížel okolo a zamyšleně zastrčil ruce do kapes.
    "Kolik vás tu je?" vypdne ze mě po chvilce otázka, než si kuře přeměřím pohledem.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 02:00

    Následoval mě, mířila jsem přímo do své ošetřovny, kde jsem ho chtěla zkontrolovat. Chvíli jsme v tichosti kráčeli prázdnými chodbami, než se mě zeptá, kolik nás tu je. Otočím se na něj a chvíli sleduji jeho pobavený úšklebek. Akorát jsem netušila, nad čím se tolik baví.
    "Kolem dvaceti," odpovím mu a otevřu velké dveře vedoucí na ošetřovnu. Měla jsem tu hodně moderního vybavení, bylo tu i dost postelí a o kus dál byly dveře vedoucí na operační sál.
    "Sedni si, zkontroluji tě," řeknu mu a ukáži na nejbližší postel. Jeho zranění nebyla až tak vážná, ale chtěla jsem si být jistá, že doktoři něco nezanedbali.
    "Jak se cítíš? Bolí tě některá z ran? Ráda bych se na ně podívala," řeknu mu a ušklíbnu se.
    "A když už jsi tady... Můžu ti udělat kompletní prohlídku, abych se ujistila, že jsi zdravý... Je to podmínka," zazubím se na něj.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 02:11

    Nevím proč ale cestou mě chvíli sledovala a tak se napřímým a začnu si hledět spíše svého okolí, dokud mi neodpoví na mou otázku. Bylo jich tu kolem dvaceti, což nebylo málo ale ani příliš. Pokrčím rameny a s pvzdechem vejdeme do nějakých velkých dveří. Brzy dojdeme na ošetřovnu a hned při tom pohledu se zatvářím kysele a se zavrčením se otočím na Rachel.
    "Hej, hej. Neříkal jsem snad že nesnáším nemocnice?" zavrčím na ni, ale to už mě pošle abych se posadil na jednu z postelí aby mě mohla zkontrolovat. Otráveně zamručím, ale nakonec se k posteli dokopu a posadím se na ni.
    "Ne nebolí, vidíš? Nemusíš mě kontrolovat," zavrčím na ni a hned na to se postavím a udělám pár kroků dál od postele, zatímco měla na tváři pobavený úšklebek, jenom jsem nechápal proč. Když ale začne o kompletní prohlídce a o tom že je to podmínka, zaseknu se na místě, než si položím ruku na hlavu a povzdechnu si.
    "Podmínka... Proč musí všichni mít nějaké zasrané podmínky?" odfrknu a zadívám se do jejich modrých očí.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 02:17

    Sotva si uvědomí, kde je, zatváří se kysele a zavrčí na mě, že nesnáší nemocnice. S klidným výrazem se na něj otočím a párkrát zamrkám.
    "Ne? Neříkal? odpovím mu klidně a když řekne, že ho nic nebolí, zamračím se. Jestli je to pravda, mohla jsem být ráda, že z popálenin nemá trvalé následky a permanentní bolest, ale možná to taky znamenalo, že jí bude vždycky skrývat a... Budu mít na krku dalšího lovce, který je vůči sobě bezohledný. No bezva.
    "Musím, jsem lékařka, ošetřuji všechny zraněné a dávám pozor, aby se ti blázniví lovci nepřetáhli a nezabili se kvůli vlastní blbosti," odfrknu si a poté pobaveně sleduji, jak se začal rozčilovat kvůli podmínkám.
    "Jen tě zkontroluji... Odeberu ti trochu krve, zjistím, jak na tom zdravotně jsi a můžeš jít," řeknu mu, pověsím si stetoskop kolem krku a přístroj na měření tlaku.
    "Obvazy dolů," zamručím a založím si ruce v bok.

    Sponsored content


    Isaac - Esperové Empty Re: Isaac - Esperové

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 11/5/2024, 04:56