Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Alex

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 00:45

    Soustředěně jsem sledoval Samaela a čekal, co udělá, nevěřil jsem mu, ani když odloží meč a jeho postoj naznačoval, že opravdu nechce bojovat. Když však natáhne ruku a ucítím magii, ustoupím o krok dozadu a výhružně zavrčím. Když si však všimnu, co udělal... Ztuhnu na místě a vyvalím na něj oči. Zůstanu překvapeně stát na místě a hned několik věcí mi docvakne. Vzpamatuji se, až když si povzdechne s tím, jestli tohle stačí. Nepřítomně přikývnu, než se k němu vydám a zastavím se až pár kroků od Alexe.
    "Promluvme si uvnitř," řeknu vážně, než se k němu otočím zády a vydám se do paláce. Všimnu si generála, který k nám běžel a na tváři měl stále obdivný, i když trochu zděšený výraz.
    "Není nepřítel," řeknu mu rázně, sotva otevře pusu, kterou zase zaklapne a přikývne. Zamířím si to přímo do své pracovny a když jsme byli oba uvnitř a zaklapnou se za námi dveře, povzdechnu si a otočím se na Alexe, zatímco se změním do lidské podoby a prohrábnu si vlasy.
    "Rád tě zase vidím," řeknu a zadívám se na něj.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 00:59

    Byl jsem rád že to pochopil, to naznačovalo už jenom to, když přistoupil blíže s tím, že si promluvíme uvnitř. Přikývnu a udělám krok k němu. V momentě co se však otočí, se k nám přiřítí jeden z jeho generálů, ale dříve než vůbec něco stačí říci, dostane vysvětlení, které by umlčelo i mě. Krátce se ohlédnu okolo a kopí v ruce nakonec zruším, než se vydám za Fen'linem. Sotva jsem vešel do paláce přes nádvoří... zaplavila mě vlna vzpomínek, které jsem se rozhodl odignorovat a jenom jsem tiše kráčel za ním, alespoň do doby, než se za námi zaklaply dveře od jeho pracovny. Nevypadal zrovna dvakrát nadšeně že mě vidí i když jeho slova tvrdila přesný opak. Chvíli jsem mlčel a jenom jsem si obhlédl tuhle místnost, než jsem se pozastavil na Fen'linovi, když se změnil do lidské podoby.
    "Nápodobně," odpovím mu a přenesu váhu na druhou nohu, než se rozhodnu také změnit do lidské podoby.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 01:06

    Bylo zvláštní zase vidět mého bratra po tolika letech. Přeci jen osmnáct let byla dlouhá doba a naposledy... Jsme se viděli za ne zrovna hezkých podmínek. Sledoval jsem jeho "démonickou" podobu, kterou nejspíš udělal pomocí run, nebo... Jiné schopnosti a přemýšlel, co říct. Viděl jsem ho opravdu rád, stále to byl můj bratr, ale... To co jsem udělal bylo neomluvitelné, i když to nebyla má vina. Odpoví, že mě taky rád vidí, než se změní do lidské podoby, která... Se naštěstí nezměnila. Trochu se pousměji, než se vydám ke svému stolu, kde se posadím a znovu se na něj zadívám.
    "Neznělo to moc nadšeně, ale hádám, že potom, co jsem se tě pokusil rozmáčknout je to pochopitelné," pousměji se a na chvíli se odmlčím.
    "Proč jsi... Se přidal k mým vojákům? Mohl jsi prostě přijít..." zeptám se ho zmateně a upřu na něj svůj pohled.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 01:19

    Sledoval jsem svého bratra, i to jak se lehce pousmál a nakonec se posadil za stůl. Já preferoval stání a tak jsem si znovu obhlédl jeho pracovnu a v duchu se pobavil nad jeho slovy.
    "Nejspíš jsem si to zasloužil," vydechnu vážně, ale nakonec se trochu pousměji a povzdechnu si. Napětí mezi námi dvěma by se dalo krájet a byl jsem z toho nesvůj. Viděl jsem bratra po dlouhé době a dost jasně jsem poznal, že i po tak dlouhé době neví co říct. Na chvíli se odmlčím, ale nadechnu se zrovna v momentě, kdy začne mluvit on. Nechtěl jsem ho trápit a ani jsem tady nepřišel kvůli tomu abych to dělal... Položí mi však otázku, nad kterou jsem se zamyslel a nečekal jsem ji.
    "Nudil jsem se a trénovat v lidském světě je pro mě nemožné. I když nejsem součástí podsvětí, neznamená to, že o něm nechci mít přehled. Mám tu sice Sethara, ale některé věci je potřeba vidět na vlastní oči. Navíc se mi to zdálo jako dobrý nápad," odpovím mu a složím ruce na prsou, než se vydám ke stěně o kterou se opřu.
    "Nepřišel jsem ti nabourávat plány ani nic podobného, ani se mstít nebo kdo ví co. Přišel jsem se omluvit, i když tahle konverzace byla až na druhém místě toho, co jsem chtěl udělat," vypadne ze mě po chviličce.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 01:25

    Lehce zavrtím hlavou, když poznamená, že si to zasloužil, ale jinak to nekomentuji. Pořád jsem netušil, co přesně říct a připadal jsem si jako na jehlách. Nechtěl jsem bratra ztratit a měl jsem pocit, že když řeknu něco špatného, stane se tak. V momentě, kdy mi však řekne, že se nudil a v lidském světě nemůže trénovat, zůstanu na něj zírat bez jakéhokoliv náznaku emoce. Až po chvilce se krátce zasměji.
    "To jsi celý ty," poznamenám, ale poté už poslouchám jeho další vysvětlení.
    "Znám tě, Alexi. I když ses dost změnil, nic takového bys neudělal. Ani se neomlouvej, nemáš za co. Nic ti nezazlívám. To co se stalo bylo... Těžké pro nás všechny, ale jsem hrozně rád, že tě vidím. Nechtěl bych o tebe přijít, pořád jsi pro mě jako bratr. Na to se jen tak nezapomíná, zvláště po tom všem, čím jsme si za mlada prošli," pousměji se se zamyšleným výrazem a chvíli se dívám někam do prázdna než opět zaostřím na Alexe.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 01:34

    Poslouchal jsem ho a přemýšlel nad tím co bych sám měl říct a co jse mvlastně očekával. Měl pravdu, změnil jsem se, ale nikdy bych neublížil lidem, kteří byli mou rodinou. Ne... kteří jsou mou rodinou. Krátce zavřu oči a povzdechnu si, než se na bratra krátce pousměji, ale hned na to opět zvážním.
    "Mluvíš jako kdyby jsi se chystal do důchodu," odpovím na jeho poslední věty a krátce zívnu. Cítil jsem se lehce unavený po souboji s ním, ale nebylo to tak hrozné, abych musel vynechat dnešní večerní trénink s ostatními, teda... jestli mě tam po tom všem ještě pustí.
    "Ehm, měl bych na tebe prosbu..." odkašlu si a chvíli se zadívám někam za bratra, než se odrazím od stěny a popojdu doprostřed místnosti, kde se zastavím. Chvíli jsem přemýšlel jak svou prosbu poda, aby nevyzněla tak idiotsky jak jsem se ji zrovna chystal říct.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 01:38

    Pořád mi přišlo zvláštní vidět vážného Alexe, kdysi bych za takovou změnu dal cokoliv, teď mi to přišlo zvláštní, ale zcela jsem to chápal. Měl povinnosti, rodinu, zodpovědnost. A... Určitě si zvyknu. Jen jsem doufal, že se stále umí bavit, něco mi však říkalo, že ano. To mi také potvrdí, když poznamená, že mluvím, jako bych se chytal do důchodu. Tiše se zasměji a zavrtím hlavou.
    "Ne že bych na to neměl věk... Na lidské poměry, ale ne... Baví mě to a Aoki je ještě mladý, tohle bych mu vážně neudělal," zasměji se, ale poté taky zvážním, zvláště když uvidím bratra, jak je nesmělý. Měl na mě prosbu a já se trochu děsil, co z něj vypadne, i když... Je to Alex, že ano...
    "Cokoliv, bráško... Myslím, že to nebude zase tak strašné, tak nedělej z komára velblouda... Něco se vymyslí," zamručím s úsměvem, když si všimnu, že se stále nemá do mluvení.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 01:46

    Povzdechnu si a zamyslím se nad tím vším. Měl pravdu, vládl teprve chvíli a jeho syn byl mladý a podle toho co se ke mě doslechlo se ke kralování moc neměl. Navíc, kdo by chtěl strávit dětství a pubertu zaplaven povinnostmi? Když se mě však pokusí popostrčit ke slovům, znovu si povzdechnu a krátce se zasměji, ani jsem sám netušil čemu.
    "Rád bych zůstal ve tvé armádě, pokud by to bylo možné," vypadne ze mě a na chvíli se zase omdlčím, než mi dojde druhá část věty, kterou jsem chtěl říci.
    "Tedy... průběžně se vracím za rodinou, takže bych tady nemohl zůstat pořád, ale prozatím jsem s tím už po dobu dvou let neměl problém a tvý generálové očividně také ne," dodám ke svému požadavku a zadívám se na bratra. Opravdu jsem netušil co mi na tohle řekne a zda vůbec bude mít zájem abych se k jeho království připojil jako právoplatný člen.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 01:51

    Párkrát zamrkám, když mi sdělí, že by rád zůstal. Překvapilo mě to, něco takového jsem opravdu nečekal. Tohle místo neslo hodně nepěkných vzpomínek. Já ho už považoval za domov, ale kdybych nemusel... Nejspíš bych nezůstal. Stále jsem se na Alexe jen díval, i přesto, že mi začne vysvětlovat, že tady v podstatě byl už poslední dva roky. Sledoval jsem jeho výraz, myslel to opravdu vážně. Chtěl tady být, chtěl mi pomoci. Na tváři se mi objeví jemný úsměv a zavrtím hlavou.
    "Tohle... Jsem opravdu nečekal," dostanu ze sebe po chvilce a zkoumavě se na něj zadívám. Potřeboval jsem chvilku na urovnání myšlenek.
    "Samozřejmě, že můžeš zůstat... Nemám s tím nejmenší problém. Ale..." řeknu zamyšleně a znovu zvážním.
    "Démon tvého kalibru by se hodil na pozici generála, nemyslíš?" zeptám se ho a zacukají mi koutky.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 02:01

    Sledoval jsem bratra který nic neříkal, jenom párkrát zamrkal a beze slova na mě hleděl. Čím déle byl mlčel, tím více jsem začal pochybovat, že mou prosbu přijme a očekával jsem že mne odmítne, což se ale nestalo, naštěstí. Měl opravdu vážný výraz, který nazančoval že to myslím vážně a ještě jsem se ho nějakou chvíli nezbavil, dokud neprohlásil, že zůstat mohu. Okamžitě si oddechnu ale jeho ale na konci věty mě zarazí a tak se na něj zadívám a očekávám co z něj vypadne. Když však promluví, prozměnu na něj chvíli zůstanu hledět já sám.
    "Jseš si opravdu jistý, že bys mi chtěl svěřit takovou pozici?" zeptám se jej a zadívám se na něj zcela vážně, než se zasměji a povzdechnu si. Ne, opravdu.
    "Pokud... nějak vysvětlíš tu menší šarvátku, kterou jsme venku měli," odpovím nakonec a pousměji se na bratra, opravdu mě zaskočil a netušil jsem jestli to myslí vážně nebo si ze mě dělá prdel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 12:54

    Všiml jsem si, jak je Alex nervózní, když jsem mlčel, nejspíš mu na tomhle opravdu záleželo, což mě ještě víc utvrdilo v tom, že dělám správné rozhodnutí. Jeho překvapený výraz v momentě, kdy mu řeknu, na jaké pozici bych ho chtěl, byl také k nezaplacení. Pousměji se, ale ihned zase zvážním.
    "Jsem si jistý, jsi můj bratr, neváhal bych svěřit ti svůj život, věřím ti, vím, že mě nezradíš, jakmile něco myslíš vážně... Jen si nejsem jistý, jak zareaguje Lilith... Ale slibuji, že tě proti ní nebudu chtít nijak využít a v životě po tobě nebudu chtít jakékoliv informace," vydechnu vážně. Bylo by výhodné vědět víc o infrastruktuře Východního království, kdyby se cokoliv posralo, ale nemohl jsem po Alexovi chtít, aby šel proti vlastní rodině.
    "Neboj se, tu šarvátku vysvětlím celkem jednoduše... Něco už vymyslím. Hádám, že budeš chtít stále vystupovat pod jménem Samael?" zeptám se zamyšleně a v hlavě mi už vířily další plány. Když si uvědomím, jaké to bude mít Alexe na své straně, na tváři se mi roztáhne široký úsměv.
    "Konečně budu mít spolehlivou spojku i v lidském světě," zazubím se vesele.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 13:17

    Myslel to vážně, stejně tak s jakou vážností jsem k němu se svou prosbou přišel já. Bylo překvapující slyšet všechna ta slova po tom co se stalo, ale to už jsem tak nějak nechal plavat a na jeho slova se pousmál.
    "Docela mi to připomnělo ty hrůzné lidské komedie, kdy ten kdo zradí bývá většinou člověk, od kterého by to nikdo nečekal," zasměji se ale při té představě zvážním a trochu mě přejde humor. Když ale začne o Lilith, povzdechnu si a na chvíli se zahledím na dveře za sebou, jako kdybych měl snad strach že nás někdo uslyší. Okamžitě zvednu ruku a napíšu runu do vzduchu, na malou chvíli jsem oddělil tuhle místnost od zbytku království, abych se svým bratrem mohl mluvit jen já sám.
    "Což se mé matky týče, nejsem si jistý jaké budou její příští kroky. Mám pocit že přede mnou něco skrývá a upřímně, nelíbí se mi to," řeknu vážně a zadívám se na bratra. Tohle bylo něco, co bych řekl jedině jemu a byl jsem si vícen ež jistý, že Fen'linovi neodpustila to co udělal. Runy nakonec zruším a povzdechnu si, když si uvědomím že se mě na něco předtím ptal.
    "Je mi to jedno, nevadí mi vystupovat pod vlastním jménem. Tahle přetvářka byla jenom pro to, aby jsi mě ihned neodhalil a já si mohl proklepnout jak ti to v Západním království šlape," ušklíbnu se a nad jeho širokým úsměvem se na chvíli pozastavím.
    "Rád ti bdodám informace, které získám," odpovím na jeho poznámku o spolehlivosti a zasměji se tomu. Dříve bych se za spolehlivého opravdu nepovažoval.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 13:40

    Na chvíli se pozastavím nad jeho poznámkou o lidských komedií a zamyšleně sklopím hlavu, než se opět na bratra podívám. To, že přišel po tak dlouhé době vracelo vzpomínky, na které jsem se snažil nemyslet. Byla to minulost, kterou nezměním. Navíc... To nebyla má chyba, nikdo z nás nemohl vědět, co se stane. Nikdo. Na chvíli zavřu oči a začnu vnímat až když začne mluvit o Lilith. Tato zpráva byla znepokojující, ale ani Alex netušil, co se děje, takže s tím nemohu nic dělat. Jen čekat a poté se s tím vypořádat.
    "To by mohl být problém. Je ta poslední, se kterou bych chtěl válčit..." povzdechnu si a prohrábnu si vlasy. Alexovi nevadilo vystupovat pod vlastním jménem, udělal to jen proto, abych na něj nepřišel já. Pousměji se a přikývnu, než se zamyšleně na bratra zadívám.
    "Hmmm," zamručím zamyšleně, než se postavím na nohy a ušklíbnu se.
    "Co takhle někam zajít? Je tady opravdu dobrá hospoda a... Myslím, že za těch šest let se toho stalo dost, takže budeš mít co vyprávět," navrhnu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 13:54

    "Dokud budeš mít mou podporu, myslím si, že nic neudělá... leda by měla v plánu jít i proti mě. Pořád ale nesmíme zapomínat na to, že královnou je ona... ne já," povzdechnu si a složím ruce do kapes. Pořád jsem nad tím přemýšlel, ale hádám že to bylo teď zbytečné a tak jsem toho nechal. Zamručení bratra si získá mou pozornost a když se postaví, sjedu ho pohledem od hlavy až kam jsem zpoza stolu dohlédl. To co z něj vypadne mě ale překvapí. Přísně se na něj zadívám, než se hlasitě zasměji a vytáhnu ruce z kapes.
    "Nevím jestli budu mít co k vyprávění, ale budiž. Rád někam zajdu a o dobrých hospodách vím, přeci jenom jsem ve tvé armádě už nějakou dobu a s některými démony jsem se docela dobře spřátelil," zasměji se a nakonec protáhnu. Přeci jenom jsem po dobu toho stání a debatování trochu ztuhl.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 14:01

    Mít na své straně Alexe by opravdu mohlo pomoci proti Lilith, ale i tak... Mohla by to vzít i jako provokaci a to... By nebylo dobré. Znovu si s povzdechem prohrábnu vlasy a zavrtím nad tím hlavou, momentálně se mi nad tím ani přemýšlet nechtělo. Chtěl jsem strávit nějaký čas s bratrem a ještě trochu urovnat náš vztah. Přeci jen... Měli jsme o čem mluvit tak proč to neudělat nad sklenkou něčeho dobrého? Můj návrh ho očividně překvapí, ale nakonec se zasměje a připomene mi, že už tu je nějakou dobu a zná jak hospody, tak démony.
    "Promiň, zapomínám," pousměji se, než se vydám ke dveřím a rovnou do města.
    "Jak se má tvá rodina?" zeptám se ho hned po cestě a vybavím si tvář Mirys a Aelin.
    "Aelin už je dospělá, že?" ujistím se.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 14:09

    "Všímám si...senilní bratře," zasměji se a olíznu si suché rty. Docela jsem se těšil na nějaké to dobré pití a taky jsem věděl, že se hodně rád projdu. Bylo pohodlnější nemuset kráčet v podobě, na kterou jsem nebyl zvyklý. Ne, ani za ty dva roky jsem si nezvykl a tak jsem si povzdechl a s úsměvem se rozešel za bratrem.
    "Myslím že dobře, trávíme pohromadě více času než kdy dřív a to je dobře," odpovím s úsměvem a zamyslím se nad pár zážitky, které jsem se svou rodinou v lidském světě podnikl. To už se ale zeptá na Aelin a tak zavrtím hlavou a zasměji se.
    "To ano a pořád...má svou hlavu," dodám se smíchem a když vyjdeme ven ze zámku, rozhlédnu se okolo. Myslím, že skrývat svou přítomnost už nepotřebuji a proto napíšu do vzduchu runu, kterou uvolním a byl jsem rád že zase pro jednou mohu být sám sebou.
    "Jak se má Aoki?" zeptám se hned na to.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 14:17

    Zamračím se na Alexe, když mě nazve senilním a nakonec si odfrknu.
    "Je mi přes tisíc, co chceš?" ušklíbnu se a oba se vydáme palácem směrem ven. Rozhodnu se ignorovat všechny démony, kteří na Alexe házeli zvědavé pohledy, ale jelikož byl v mé přítomnosti, neodvážili se ptát, kdo je a co tady dělá. Pochyboval jsem, že ho někdo pozná. S rodinou trávil dost času, čemuž se usměji a vzpomenu si na dny, kdy jsem to byl jen já, Ireth a Aoki v magickém prostoru bez kohokoliv jiného. Jiným by se nejspíš nelíbilo, být takhle odříznutý od světa, ale nám... To nevadilo, navíc jsme si díky tomu vybudovali opravdu skvělé vztahy. Zasměji se spolu s Alexem, když řekne, že má Aelin svou hlavu a nakonec se mě zeptá na Aokiho.
    "Nejspíš dobře, dělá si jméno ve světě jako žoldák. Co vím, má za sebou už několik úspěchů, i když je jako magnet na problémy... Taky objevil svou bestiálku a... No... Nedopadlo to nejlíp," povzdechnu si.
    "Popravdě, jeho schopnost mě ale děsí... Teda v kombinaci s jinými lidmi..." zamumlám zamyšleně a představa, že by svou značku použil na mě, Alexe a Eliase... Byli bychom armáda o třech lidech, kterou by jen tak někdo nezastavil. Nad tou představou se ušklíbnu, i když byla celkem děsivá.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 22:15

    Zhluboka se nadechnu a zadívám se po okolí, přitom jsem ale stále poslouchal svého bratra a musel se pousmát nad tím co říkal. Byl jsem za něj a za jeho úspěchy rád, dařilo se mu a já ho v tom hodlal akorát podporovat. Západní království se opravdu změnilo a dříve by kdokoliv z nás považoval takovou změnu za nemožnou. Když jsem se ale na tohle místo podíval teď... vyvolávalo ve mě dobré pocity. Chtěl jsem mu na všechno odpovědět, ale když jsem se nadechl, najendou jsem nevěděl co. Jenom párkrát zmateně zamrkám a povzdechnu si. Zasekl jsem se a netušil co říct, o čem si s bratrem povídat a přepadla mě nějaká chvilková mlčenlivost a tak jsem se otočil na bratra a nejistě se zasmál, než jsem si zajel rukou do vlasů.
    "Zní to... zajímavě," zasměji se a jak jsem nehleděl pod nohy, tak jsem se málem rozjebal o nízký schod.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 22:23

    Zadívám se na Alexe, který vypadal zamyšleně a trochu nejistě. Pobaveně a překvapeně se na něj zadívám, že by netušil, co říct? Zrovna on? Ušklíbnu se a dám mu ruku kolem ramen, než ho zatáhnu do hospody.
    "Uklidni se, bratře. Jdeme si užít jen trochu zábavy a odreagovat se," zasměji se a zamířím k jednomu vzdálenému stolu ignorujíc pohledy démonů. Brzy k nám dojde obsluha a tak nám objednám nějaké silnější pití. Měli jsem přeci jen co dohánět.
    Nakonec se oba rozpovídáme o tom, co se dělo za posledních šest let, co jsme se neviděli. Po pár skleničkách začnu hrdě vyprávět o Aokim. Byl jsem na něj patřičně pyšný a prostě jsem si nemohl pomoci. Nakonec začneme vzpomínat na staré časy v armádě pod Mephistophelem a myslím, že o počtu výbuchů smíchu jsem ztratil přehled ještě dřív, než o počtu skleniček, které jsem vypil. To byla další věc, která se změnila. Alex vždycky brzy skončil pod stolem a já odmítal pít úplně, nebo jakkoliv oblbovat svou mysl. Teď mi přišlo, že je to naopak. Alex vypadal zcela střízlivě a já tušil, že možná ani nedojdu domů.
    "Mám dost," vydechnu a odsunu poloprázdnou skleničku dál od sebe, zatímco si se zamručením opřu čelo o chladný stůl.
    "Asi jsem to přehnal," zaúpím potichu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 22:37

    Bylo to zvláštní, měl jsem už nevím kolik skleniček, ale nedovoloval jsem si opít se na mol. Alespoň ne tak jak to stihl udělat můj bratr a já žasl nad tím, že ještě zvládá mluvit srozumitelně. Párkrát zamrkám, když si opře hlavu o chladný barový pult a zasměji se nad jeho poznámkou o tom, že to přehnal.
    "Nejspíš ano bratře," ušklíbnu se a rozhodnu se ho chvíli sledovat. Za tuhle ne příliš krátkou konverzaci jsem se dozvěděl spoustu novinek a věcí které se od posledně změnily a že toho bylo opravdu dost. Pobavil jsem se a zavzpomínal si na staré časy, když jsem se zpětně ohlédl, musel jsem se pousmát nad tím jak se každý z nás změnil a kam to dotáhl. Teď... jsem ale věděl že bych ho měl dopravit domů, nebo mě Ireth zabije, že jsem ho nechal někde v hospodě, což bych... neudělal. A rozhodně ne teď, když jsem se oficiálně připojil k jeho královsství a tím jsem se zavazoval k ochraně krále vlastním životem. Nakonec se s úsměvem postavím na nohy a pomůžu na ně i Fen'linovi, i když jsem ho spíše tak nějak podpíral.
    "Tak pojď, pomůžu ti domů," zasměji se. Byl jsem což se alkoholu týče zvyklý a i když jsem ho lehce cítil, pořád jsem jeho obsah v těle dokázal tak nějak popřít.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 22:43

    Opřít si čelo o stůl a zavřít oči byl hodně špatný nápad, jelikož se se mnou začne točit celý svět a udělá se mi tak akorát špatně. Raději tedy zvednu hlavu a opřu si o stůl bradu. Zadívám se na Alexe, který mi potvrdí, že jsem to opravdu přehnal a tak se začnu tiše smát bůh-ví čemu. Hned na to mě však vytáhne na nohy s tím, že mi pomůže domů.
    "Neeee, domů neee," zaprotestuji s výrazem malého dítěte a pokusím se chytit stolu, což se mi nepovede a tak na protest se na Alexe pověsím celou svojí váhou.
    "Iret mě zabijeeeeee," protáhnu, ale hned na to se začnu tiše smát. Ještě chvíli se vzpírám, než se ochotně rozejdu s Alexem s naštvaným, dětinským výrazem, který mě však za chvíli přejde.
    "Vlastně není doma!" zasměji se radostně a Alexe od sebe odstrčím, abych mohl jít po svých, což se však ukáže jako špatný nápad, jelikož po třech krocích skončím na zemi, což u mě tak akorát vyvolá další vlnu smíchu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 22:49

    Zadívám se na bratra, kterému... se domů opravdu nechtělo. Párkrát překvapeně zamrkám na jeho reakci a vyvalím na něj oči, když začne sypat jednu hovadinu za druhou i když to... na sebe mělo nejspíše nějak navazovat a mě až po chvilce došlo jak. Dříve než stačím ale cokoli říct, odstrčí mě od sebe s tím, že není doma a ... rozjebe se na zemi. Koutky mi okamžitě zacukají a tak dojdu až nad padlého krále a ušklíbnu se.
    "Jistě... v takovémhle stavu tě určitě nechám pobíhat po království," hlesnu pobaveně a i přes jeho nesouhlas ho chytnu pod ramenem a pomůžu mu na nohy. Byl jako malý, ale bylo vtipné, velmi vtipné ho vidět v takovém stavu a já už teď věděl že toho někdy využiju, abych mu to vpálil do očí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 22:54

    Sice jsem netušil, jak jsem skončil na zemi, ale přišlo mi to opravdu vtipné. Zaslechnu nad sebou Alexe, který mě nechtěl nechat pobíhat po království v takovém stavu.
    "Přijde ti, že někam utíkám?" zasměji se a nechám se vytáhnout na nohy, než se ochotně vydám s ním do paláce. Když však procházíme kolem povědomého náměstíčka, znovu se začnu tlemit jako idiot.
    "Pamatuješ na Mephistophelovu sochu?" zasměji se a ukáži na místo, kde před lety stála. Předtím, než jsme ji zničili.
    "Možná bych si měl taky nějakou nechat postavit," rozesměji se a nasadím zamyšlený výraz.
    "Nebo sochu Ireth, ta by vypadala rozhodně lépe, než já..." znovu řeknu se smíchem, který mě však najednou přejde a místo toho nasadím vražedný výraz.
    "Ne... Nechci aby mi ji někdo očumoval..." zavrčím a ani si neuvědomím, že už jsme skoro v paláci.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 23:28

    Ne vážně jsem se bavil, vidět ho v takovémhle stavu bylo vzácné a já si to docela i užíval. Byl jsem ale zvědavý jestli bude mít zítra kocovinu nebo jestli si to bude všechno pamatovat. Nad jeho poznámkou o utíkání zakroutím hlavou a rozhodnu se na to nic neříkat a zbytečně nepodněcovat jeho opileckou náladu, při které se tlemil jako idiot snad na všechno a na všechny. Naštěstí... tu ale nebylo moc kolemjdoucích a tak chytnu bratra pevněji a rozejdu se s nim přímo do paláce. Brzy se ale zasekne u náměstí a zadívá se na místo, které mi nepřišlo nijak zajímavé, ale on se očividně královsky bavil. Až chvilku poté mi vysvětlí proč a... byla to vtipná vzpomínka, proto jsem se krátce zasmál i já sám a když řekne že by si měl jendu nechat postavit, neudržím to a vyprsku smíchy. Brzy to ale zachrání tím že by mohl jendu udělat Ireth a nakonec zvážní s tím, že nechce aby ji někdo očumoval. S úšklebkem si povzdechnu a zakroutím nad tím hlavou, než se zcela změním do démonické podoby a přes všechny protesty si hodím bratra přes rameno a rozletím se k paláci.
    Brzy se mi podařilo najít jeho pokoj, do kterého jsem ho i úspěšně a vcelku, nutno podotknout dosmýkal, než jsem s nim doslova fláknul do postele.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 23:35

    Najednou se ocitnu ve vzduchu a až po chvilce mi dojde, že je Alex v démonické podobě a přehodil si mě přes rameno. Začnu protestovat, ale všechny mé protesty byly marné. Brzy se ocitnu ve svém pokoji a v posteli, na kterou prudce dopadnu. Naštěstí byla opravdu měkká. Začnu se smát a zadívám se na Alexe.
    "Díky, ale už to nedělej! Co by ostatní řekli na to, že si hážeš krále přes rameno, hmm?" zeptám se ho se smíchem, po chvilce se mi však začnou zavírat oči a tak se přetočím na bok, přitáhnu si blíž polštář, zavřu oči a do pár vteřin se ponořím do říše snů.
    Celou noc jsem spal opravdu tvrdě a ani jednou jsem se neprobudil. Ráno ale bylo o to horší. Sotva se posadím na posteli, zhoupne se mi žaludek. Rozespale zamručím a chytím se za hlavu, která mě nehorázně bolela. Natáhnu před sebe ruku a napíšu do vzduchu runu, která mě téměř ihned zbaví kocoviny a tak si úlevně vydechnu a konečně se vyškrábu z postele.

    Sponsored content


    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/4/2024, 12:32