Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Nyssa & Mikoto

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 00:23

    Střídala pomalé tempo s rychlejším a vypadalo to, že si to opravdu užívá. Sledoval jsem ji a užíval si ten úžasný výhled, který jsem měl. Její tělo bylo opravdu úžasné a už jsem se ani nepozastavoval nad tím, že je celé pokryté srstí. Zadívám se na její blažený výraz a úsměv, kterým mě obdaruje, když ji štípnu. Vezme mě za ruku, kterou položí na svá ňadra, se kterými si okamžitě začnu hrát. Očividně to chtěla a tak začnu oběma rukama zkoumat celé její tělo. Něžně jsem si hrál s jejím poprsím, hladil ji po bříšku, zádech, zadečku... Všude kam jsem dosáhl. Jakmile však zrychlí tempo a začne na mě silně dorážet, s hlasitým zasténáním ji chytím za boky a trochu zakloním hlavu, zatímco se prohnu. Oba jsme zrychleně oddechovali. Stisknu ji trochu pevněji a pokaždé, když se nadzvedne, prudčeji ji k sobě stáhnu, co nejvíc to šlo, jako bych se jí snažil být co nejvíc. Pomáhal jsem jí se zvedat a každou vteřinou jsem se víc a víc blížil svému orgasmu a také to šlo poznat z mého hlasitého sténání. Nakonec jí nadzvednu natolik, že jsem v ní měl jen špičku penisu, než jí na sebe prudce stáhnu a zalapám po dechu.
    "Nysso!" vydechnu hlasitě a pevněji stisknu její boky. Byl jsem opravdu blízko.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 00:43

    Byla jsem opravdu spokojená když mé naznačení pochopil a začal bloudit po mém těle. Nejvíce jsem si užívala když si hrál s mými ňadry a zkoumal můj zadeček, to bylo prostě úžasné. Znovu zakloním hlavu dozadu a ucítím konečky bílých vlasů, které mě lehtaly na zádech. Byla jsem zase v jendom ohni, a užívala jsem si tu rozkoš, kterou mi tohle spojení přinášelo. Když mě však chytí za boky a začal sám přirážet proti mým pohybům, hlasitě zasténám a sotva mě na sebe dosadí po celé své délce, ucítím jak se všechny mé svaly v těle stáhly a na chvíli zavřu oči. Cítila jsem jak se mé svaly obepínaly kolem jeho údu a já spokojeně lapala po dechu. Zažila jsem další z úžasných orgasmů, ale protože jsem potřebovala tak trochu ustálit svůj dech, zůstala jsem na něm sedět, zatímco jsem pomalu otevřela oči a vyhledala Mikotovu tvář.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 00:54

    Jakmile zrychlím tempo, začne hlasitě sténat a ucítím, jak se její svaly začínají stahovat. Zcela mě obepne a já v tu chvíli stejně jako předtím dosáhnu orgasmu. Tentokrát jsem se už vážně nestaral o to, že bych se možná měl vytáhnout a neudělat se do ní, ale... Bylo mi to jedno. Prohnu se v zádech a hlasitě vydechnu, než povolím svůj stisk na jejích bocích a na chvíli zavřu oči. Stále na mě seděla a byli jsme propojení, byl to úžasný pocit, cítit jí takhle blízko. Znovu jsem ji sledoval, hlasitě oddechovala a měla zavřené oči, které ovšem po chvilce otevře a zadívá se na mě. Usměji se, než se posadím, stále si ji však držím blízko. Natáhnu se pro dlouhý polibek a nakonec jí obejmu kolem pasu a opřu si hlavu o její poprsí.
    "Jsi vážně úžasná," vydechnu a přitulím se k ní.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 01:01

    Bylo to už podruhé co jsme dosáhli oba dva společného orgasmu a ten pocit byl více než skvělý, byl dokonalý. Seděla jsem na něm, stále propojena s ním a bylo mi to jedno. Byla jsem mu tak blízko jak moc jsem chtěla a když povolí stisk na mých bocích, usměji se na něj. Hned na to se posadí a natáhne se pro dlouhý polibek, který mu ochotně věnuji a když si opře hlavu o má ňadra, spokojeně se natáhnu tak abych mu mohla položit hlavu na rameno a nebránila mu v pohodlném sedu. Nějakou chvíli jsem s niim takhle setrvala, než se můj dech ustálil a já se od něj mohla odtáhnout. Nakonec se trochu nemotorně postavím a rozhodím rukou své sněhové vlasy tak aby mi nezavázely v obličeji, než ke svému milému natáhnu ruku.
    "Co si tak po dobrém sexu užít také společnou teplou sprchu?" vydechnu po chvilce a mrknu na něj.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 01:11

    Společně jsme seděli na zemi a odpočívali. Sedělo se mi opravdu pohodlně, zvláště když mě Nyssa hřála a mohl bych takhle zůstat i hodiny. Hladil jsem ji po srsti a až po pár minutách se Nyssa odtáhne a neohrabaně se postaví na nohy. Sledoval jsem ji, její postavu, která byla zcela lidská a tak dokonalá. Tedy až na její srst a vlastně nohy a ocas. Pousměji se, když si prohrábne vlasy a v momentě, kdy navrhne společnou sprchu, nadšeně přikývnu. Vezmu ji za ruku a postavím se na nohy, než se nechám odvést do koupelny. Zalezeme si do sprchy, kde nastavím teplou vodu a nechám ji dopadat na naše těla. Přitáhnu si Nyssu blíž a dlouze jí políbím, než se natáhnu pro mýdlo a rozhodnu se ji věnovat péči i ve sprše. První ji důkladně umyji vlasy, než se pustím na její srst. Ani teď neodolám a všechny intimní části jejího těla opatrně myji déle, než by bylo potřeba. Kdo by ale odolal jejím měkkým ňadrům a pevnému zadečku?
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 01:42

    Byla jsem nadšená a opravdu spokojená, šťastná a... všechno tak nějak dohromady. Můj návrh na sprchu přijal a tak jsme se společně mohli vydat do koupelny, kde jsme si dopřáli horkou sprchu. Užívala jsem si tu jeho blízkost i ve sprše a když se tak nějak sám pustil o mytí mého zadečku, prsou a vlasům, nechám jej, přeci jenom to bylo více než příjemné a kdo by se nechtěl nechat takto opečovávat? I já se nakonec taáhla pro mýdlo a šampón a stejnou péči jsem mu věnovala i já sama ato všude tam, kde jsem dosáhla. Pořádně jsem si jeho tělo prohmatala a užívala jsem si to, což šlo poznat už jenom na míém spokojeném výrazu a tím, jak jsem pohazovala ocasem ze strany na stranu. Brzy jsme byli oba umytí a tak se natáhnu pro ručník a vylezu ze sprchy, zatímco se protáhnu a dlouze zívnu. Cítila jsem se unavená a už jsem se těšila do postele. Po chvilce souboje s ručníkem jsem to vzdala a prosebně se otočila na Mikota aby mě vysušil, nechtělo se mi čekat a spát s mokrou hlavou jsem také nechtěla, navíc... má srst by schla opravdu dlouho.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 01:48

    Dle jejího spokojeného výrazu jsem usoudil, že si to opravdu užívá a vypadala vskutku spokojeně. Jakmile skončím, vezme mýdlo a začne mě umývat. Nechal jsem si to s radostí líbit, bylo to příjemné, všechny její dotyky, její blízkost. A ona si to očividně také užívala, jelikož spokojeně házela ocasem ze strany na stranu a rozkošně se usmívala. Jakmile jsme byli umytí, vylezeme ze sprchy. Nyssa se okamžitě natáhne pro ručník, zatímco já zůstanu stát za jejími zády a ani se neobtěžuji utřít. Chtěl jsem jí nabídnou, že ji vysuším, ale líbilo se mi, jak s ručníkem bojovala a prosebný pohled, který mi poté věnuje byl k nezaplacení. Zeširoka se usměji, než ji k sobě přitáhnu, políbím a nechám bílé plameny, aby nás zcela obklopily. Během pár vteřin jsme byli oba suší a tak Nyssu chytím za ruku a zamíříme do postele. Byl jsem utahaný a už jsem se nemohl dočkat, až se k ní přitulím. Po cestě ještě seberu své trenýrky, které na sebe natáhnu a poté už jen zalehneme do postele, přitáhnu si Nyssu blíž a spokojeně zavřu oči.
    "Dobrou noc, Nysso," vydechnu spokojeně.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 02:08

    Jako vždy jsem si užívala ten pocit, když mě obalily jeho bílé plameny, které tak příjemně hřály. Ve spojení polibku byly ještě o to příjemnější a tak jsem hned na to čapla jeho ruku a vydala jsem se s nim do postele. Po cestě se natáhl pro trenýrky a já... šla jsem si lehnout nahá, protože na tom teď už nezáleželo a já se k němu chtěla tulit co nejvíc a cítit jeho horké tělo na tom svém. Sobecky jsem tedy zaplula do postele a okamžitě jsem se na něj nalepila, přehodila si nohu na tu jeho a schoulila se k němu , zatímco mi popřád dobrou noc. Byla jsem tak unavená že jsem jenom spokojeně zavrněla a dřív než jsem se vůbec nadála, jsem zavřela oči a usnula.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 02:15

    Nyssa jen tiše, spokojeně zavrní a hned na to usně. Usměji se, naše večerní aktivity jí musely vážně utahat. Vtisknu jí pusu do vlasů a pohladím ji po vlasech, než se sám ponořím do říše snů.
    Probudím se a v náručí jsem stále svíral Nyssu, která ještě spokojeně spala. Pousměji se a trochu se posunu, abych viděl její spící tvář. Byla hrozně roztomilá a mě se opravdu nechtělo vstávat a budit ji. Kdybych se o to pokusil, určitě bych ji probudil, jelikož na mě částečně ležela a... Měl jsem i pocit, že se jí nějakým záhadným způsobem podařilo proplést naše nohy. Začnu ji hladit po zádech a užívám si její blízkost a vůni. Začnou se mi vybavovat vzpomínky z předešlé noci, tváře mi zčervenají a zeširoka se usměji. Stále jsem nemohl uvěřit, že se to opravdu stalo. Milovala mě a já ji. ta slůvka z jejích úst zněla opravdu krásně.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 02:41

    Spala jsem opravdu jako zabitá a nebylo se čemu divit, Po včerejšku se to tak nějak dalo očekávat a tak když otevřu očim první čeho si všimnu jsou doteky Mikota, který mě hladil po zádech. Spokojeně zamručím a po chvilce si podepřu hlavu loktem, než se k němu natáhnu pro polibek.
    "Jsi už dlouho vzhůru?" vydechnu ještě rozespale, než rozpletu naše nohy a posadím se abych se mohla protáhnout. V tu chvíli mi zakručí v břiše a tak se zaseknu, než se ohlédnu na padlého a zasměji se.
    "Dobré ráno," šeptnu nakonec a po chvilce se donutím vysoukat z postele a najít pro sebe nějaké oblečení, které na sebe nakonec natáhnu. Najednou mě přepadnou události včerejší noci a tak se spokojeně uculím a vesele poskočím na místě. Měla jsme orpavdu dobrou náladu a hodlala jsem toho využít, proto nechám Mikota někde za sebou a vydám se do kuchyně připravit něco ke snídani.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 02:48

    Zamyšleně jsem hladil Nyssu po zádech a užíval si její srst. Po pár minutách tiše zamručí, než zvedne hlavu a natáhne se pro polibek, který ji ochotně oplatím.
    "Jen pár minut," odvětím jí s úsměvem a zadívám se na její roztomilý, rozespalý výraz, se kterým se posadí a protáhne se. Zaslechnu, jak jí zakručelo v břiše, kvůli čemuž se zasekne a následně rozesměje. Místností se rozezní její krásný, zvonivý smích a poté zašeptá přání dobrého rána.
    "Dobré," zašeptám zpátky a i já se začnu pomalu soukat z postele. Nyssa se obleče, radostně poskočí a zmizí za dveřmi ložnice. Pobaveně nad jejím jednáním zakroutím hlavou, než se i já obleču a zamířím najít mou krásnou kočičku. Najdu ji v kuchyni, jak připravuje snídani a tak se posadím za stůl a po chvilce si ke mně přisedne Theo, který se nesměle pousměje. Oba jsme čekali na snídani, zatímco si s ním začnu povídat. Byl pro Nyssu opravdu důležitý a tak jsem s ním chtěl opravdu vycházet. Navíc jsem si ho za tu dobu opravdu oblíbil a... Už se mě tolik nebál. Najednou mě však přepadne zvláštní, ale krásný pocit. Nyssa připravovala snídani a připadalo mi, že jsme opravdová rodina.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 05:07

    Usmívala jsem se od ucha k uchu a připravovala jsem nějaké chutné tousty. Za tu dobu co byl Mikoto pryč jsem se naučila tak nějak přežívat ve městě a nebyl pro mě už problém chodit nakupovat a schovávat se pod kusy oblečení tak, aby nikdo nepojal podezření že tady nepatřím, navíc... byla to legrace. Také jsem se naučila připraovat různá jídla, učila se o chutích různých koření, kam se hodí a tak tousty bylo to poslední, čeho bych se měla při přípravě bát. Brzy na to se v kuchyni objeví Mikoto a chvilku poté i Theo. Oba dva se dali řeči a já se musela culit. Byla jsme opravdu ráda že ti dva spolu vychází a Theo už se tak nějak otřepal a přišlo mi že k Mikotovi naše zcela jiný přístup. Brzy jsem měla toustu hotové a tak jsem je nachystala na talíře, které jsem nachystala na stůl a rozhodla se nalít džus do džbánku pro nás pro všechny, než jsem se k nim připojila a posadila se za stůl.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 12:54

    Dál jsem si povídal s drobným elinem, ale v momentě, kdy se před námi objeví lahodně vonící tousty, oba přesuneme svou pozornost k nim a pustíme se do jídla. Sotva si však do prvního kousnu, zaseknu se a překvapeně se zadívám na Nyssu.
    "Páni, jsou opravdu výborné," řeknu jí překvapeně. Ne že bych zpochybňoval její kuchařské schopnosti, ale byly to opravdu výborné tousty, které se trefily přímo do mých chuťových buněk. Ušklíbnu se nad vlastními myšlenkami, než dojím svůj první toust a hned se hladově vrhnu na další. Byla to vážně úžasná, pohodová, rodinná snídaně, kterou jsem neměl opravdu mnoho let. Spokojeně se usměji, než se pohodlně opřu o židli a jen jsem pozoroval Thea s Nyssou. V tu chvíli jsem nemohl být spokojenější a na tváři se mi objeví láskyplný úsměv. Cítil jsem se opravdu klidně a ani na vteřinku jsem nelitoval jediného svého rozhodnutí, protože právě ta mě dovedla přímo sem a nedokázal jsem si představit, že bych jinde byl šťastnější.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 16:53

    Zatvářila jsem se spokojeně když se oba dva pustili do toustů a Mikoto mi je pochválil a s překvapeným výrazem se zadíval mým směrem. I theo se natáhl pro toust a tak jsem to udělala i já. Byly opravdu dobré a já se v duchu musela také pochválit, dělání jídel mi šlo čím dál lépe.
    "Děkuji, lichotí mi to," ušklíbnu se, zatímco vstanu od stolu a hrábnu po džbánku džusu, který šem rozleji do skleniček, než se zase usadím za stůl a sám si ještě jeden toust. Tenhle domek nebyl nic moc, ani skoro žádný nábytek tu nebyl ale napadlo mě že kdybychom ho trochu zrenovovali od začátků, byl by z toho opravdu úžasný dvoupatrový domek.
    "Chtěla bych to tady zútulnit, zvykla jsem si na tohle místo," řeknu nakonec směrem k Mikotovi a doufala jsem že tak nějak pochopí kam mé myšlenky směřují.
    "Nebo znáš nějaké lepší místo?" zeptám se po chviličce a upřu na něj svůj pohled, do lesa se mi však už vracet nechtělo.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 17:34

    Nyssa se ušklíbne s tím, že jí to lichotí a nalije nám džus, kterého se hned napiji a usměji. Pořád jsem byl tak trošku mimo z tohoto momentu a z událostí včerejší noci, ale nemohl jsem být spokojenější. Nyssa poznamená, že by to tady chtěla zútulnit a mě hned bylo jasné, že bych chtěla zůstat, nebo že se minimálně nechce vracet do lesa. To mi i potvrdí její otázka, jestli neznám lepší místo. Zamyšleně se rozhlédnu, než vstanu od stolu a rozhlédnu se po kuchyni.
    "Dej mi chviličku," řeknu s úsměvem, než si rychle celý dvoupatrový dům projdu a zase se vrátím do kuchyně.
    "Je to pěkný dům, ale potřeboval by zrenovovat, někde kape střecha a jinde zase odpadává omítka, ale... Dal by se opravit a udělat podle našich představ," řeknu s úsměvem a znovu se rozhlédnu.
    "Ve městě mám sice byt, ale pro nás tři by byl malý, prodám ho a mám nějaké peníze, takže s tím nebude problém... Můžeme tedy opravit tento dům, nebo se porozhlédnout po jiném," řeknu s úsměvem.
    SPE-467
    SPE-467


    Posts : 50
    Join date : 12. 11. 17

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro SPE-467 27/8/2018, 12:06

    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Pod rouškou noci, zahalen do černého pláště jsem se blížil k domu na kraji města, který by měli obývat eliné. Měl jsem za úkol přivést kohokoliv, kdo byl uvnitř. Můj pán je chtěl prodat vědcům do laboratoře, nebo si elina nechat jako mazlíčka. Záleží,co by to bylo. Zastavím před domem a zavětřím, opravdu jsem ve vzduchu cítil nějaké zvíře, nejspíš kočku. Těch tady bylo ale mnoho a mohl to být i můj cíl. Zadívám se na dům, který vypadal opravdu staře a všimnu si, že je v druhém patře otevřené okno. Ustoupím o pár kroků dozadu, než se rozběhnu, odrazím a podaří se mi vyšplhat až dovnitř. Tiše dopadnu na zem a znovu zavětřím, pach tu byl silnější a řekl bych... Že opravdu patří elinovi. Zaposlouchám se do zvuků a když zaslechnu pohyb v jiné místnosti, tiše se vydám dotyčného najít. Doufal jsem, že si nepokazím moment překvapení, který by mi mou práci mohl rozhodně ulehčit.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/8/2018, 12:15

    Bylo to už nějakou dobu, Mikoto byl pryč a já o něj měla strach. Podsvětí nebylo zrovna bezpečné místo a o to více když byl padlým. Zpočátku jsem ho nechtěla pustit, ale nakonec jsem ho nechala, věřila jsem mu že se vrátí i kdyby to mělo trvat kdo ví jak dlouho. Rozhodla jsem se na něj počkat tady a prozatím jsem se ten domek pokoušela dát trochu do pořádku. Zrovna teď jsem pracně lepila tapety, které jsem nedávno koupila a měla jsem z nich hroznou radost. Jak malá prkotina stačila k tomu aby mě udělala šťastnou. S uculením se natáhnu pro další, když se ke mě dostane zvláštní pach, který jsem chvíli nedokázala nikam zařadit. Věděla jsem jenom jedno - Theovi nepatřil. Zamračím se, nikoho jsem v době neslyšela ale cítila jsem ho, někdo tu byl, někde. Tiše si povzdechnu a odložím tapetu stranou, než se rozhodnu prohledat celý barák. 
    SPE-467
    SPE-467


    Posts : 50
    Join date : 12. 11. 17

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro SPE-467 27/8/2018, 12:25

    Tiše jsem zkoumal prostory domu a snažil se na sebe neupozorňovat. Procházel jsem nejrůznější místnosti a jakmile z jedné vyjdu a ocitnu se opět na chodbě, stanu tváří tvář s elinou. Mým cílem. Vypadala jako černá puma s dlouhými, bílými vlasy. Oproti mě byla opravdu malinká, nehodlal jsem ji však podceňovat. Pustím plášť na zem, nechtěl jsem, aby mi překážel v boji a sotva černá látka dopadne na zem, vrhnu se kupředu přímo proti elině. Dřevěná prkna zaskřípou pod silou mého odrazu a silně narazím do mé drobné kořisti, kterou povalím na zem. Vycením ostré zuby, než se jí pokusím chytit přední tlapy, aby mě ze sebe nemohla sundat. Nechtěl jsem jí ublížit, potřeboval jsem ji jen zpacifikovat a doručit mému pánovi.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/8/2018, 12:33

    Cítila jsem ten zvláštní pach ve vzduchu ale netušila jsem odkud přichází, trochu mě to zmátlo a tak se párkrát zhluboka nadechnu, než vyrazím na chodbu. Opravdu jsem nečekala že tam najdu kohosi v plášti. Byl o dost vyšší než já, sotva však udělám krok dozadu, neznámý zahodí plášť a když si uvědomím že je to Elin, vyděšeně uskočím dozadu. Bohužel mi to nebylo nic platné, když se po mě vrhnul a doslova mě přišpendlil k zemi. Srdce mi zběsile tlouklo a ve chvilkové panice jsem se zapomněla odkonce zmítat. Trvalo mi, než jsem si uvědomila v jaké jsem situaci a tak se několikrát nadechnu. Theo! Nechtěla jsem Elina nechat aby mu ublížil, jenže byl silný a já už z jeho pevného stisku pochopila že nemám šanci. 
    "Co ode mě chceš?" zavrčím na něj a začnu sebou šít. Snažila jsem se ho ze sebe dostat a nevadilo mi ho dokonce podrápat. Nehodlala jsem se nechat zabít, ani odsud odejít, slíbila jsem Mikotovi že tu na něj počkám. S tím jsem také pokrčila nohy a snažila se ho odtlačit koleny, jenže mi to moc nešlo. 
    SPE-467
    SPE-467


    Posts : 50
    Join date : 12. 11. 17

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro SPE-467 27/8/2018, 12:41

    Na tváři se jí objeví vyděšený výraz, se kterým uskočí dozadu, ale tím si moc nepomohla. Překvapí mě, když sebou ani nezačala zmítat, jen chvíli tiše ležela, než zavrčí, co od ní chci a začne sebou šít ze strany na stranu. Zavrčím a pokoušel jsem se ji lépe chytit, ale nedařilo se mi a dokonce mě ostrými drápky poškrábala na rukou. Neodpovídal jsem jí, snažil jsem se ji zpacifikovat, ale nedařilo se mi to. V jednu chvíli mě málem škrábne přes obličej a tak využiji příležitosti a jednu tlapu ji pevně chytím zuby. Tu druhou již bylo snazší chytit, ale i tak se mě snažila odtlačit koleny. Hlasitě zavrčím a ještě pevněji stisknu její tlapu a ucítím v tlamě krev.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/8/2018, 12:51

    On se mě nesnažil zabít, to jsem pochopila z jeho pohybů. Snažil se mě pouze uvěznit a já mohla jenom odhadovat že ho někdo poslal. Tak to ne, nehodlala jsem s ním nikam odejít. Ignoroval mě, neodpovídal mi a nakonec mi chytí tlapu zubama a když pevněji stiskne, ucítím v ní pálčivou bolest, která mě donutí syknout a ještě sebou párkrát škubnu, než se uklidním. Zadívám se Elinovi do modrých očí, které propálím pohledem, než svou váhu zněkolikanásobím a moc dobře jsem věděla, že to podlaha nevydrží a tak se oba dva propadneme o patrno níž. Okamžitě se dostanu z jeho sevření a tak prudce odskočím stranou a vytvořím si na rukou magické drápy. Rozhodně jsem se nehodlala nechat chytit a když za s ebou uvidím vyplašeného Thea, ochranářsky se postavím před něj. 
    "Theo, poslouchej mě, musíš odsud zmizet..." vydechnu a nespouštěla jsem toho čokla z dohledu. Nemohla jsem mu nechat i Thea, musel utéct, mohla jsem ho zdrhnout a on mohl ztratit jeho stopu, jenom jsem se bála že Elin za mnou nebude nikam chtít jít a já... ho také nechtěla nechávat samotného.
    SPE-467
    SPE-467


    Posts : 50
    Join date : 12. 11. 17

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro SPE-467 27/8/2018, 12:57

    Zadívá se mi do očí, než ve vzduchu ucítím magii a dřív, než stačím zareagovat se ozve zakřupání dřeva. Překvapeně vyštěknu a elinu okamžitě pustím, abych mohl dopadnout aniž bych se zranil. Dopadnu na všechny čtyři a přikrčený se zadívám na mou kořist a... Mládě, které se za ní schovávalo. Překvapeně zamrkám, netušil jsem, že jsou tady dva. Mou pozornost upoutají dlouhé drápy, které elina měla a už teď jsem věděl, že už to taková sranda nebude. Osloví mládě, aby zmizelo, zadívám se na toho kluka a zamračím se.
    "Poslali mě jen pro jednoho..." vydechnu, ani nevím proč a zadívám se elině do očí, než můj pohled sklouzne na její drápy a hned na to proti ní prudce vyrazím.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/8/2018, 13:07

    Jak jsem tušila, mladý Elin za mnou zabrtěl hlavou, nikam nechtěl jít. Zamračím se a už jsem se nadechovala, ale v tom mi neznámý odpoví že ho poslali jen pro jednoho a brzy na to po mě vystartuje. Zamračím se, přikrčím jako kočka a udělám to samé. Nepůjdu s ním dobrovolně, dala jsem slib a já sliby držela, nehodlala jsem ho porušit. Elin byl rychlý, rychlejší než já. Nemohla jsem si však dovolit couvnout, narazil by přímo do Thea a tak do něj se zavrčením narazím. Rozhodně mě to bolelo více než jeho. Se zavrčením se po něm oženu drápy a probodnu ho zlostnýma očima. 
    "Theo, zmiz odsud... musíš najít Mikota až se vrátí a všechno mu říct. Prosím!" zavrčím vážně a i když se Elin chvíli zdráhal, nakonec přikvýne a rozběhne se pryč. 
    "Tak je hodný kluk," zašeptám ale nepřestávala jsem se soustředit na nepřítele a nehodlala jsem ho pustit dál. Teď by se mi hodila pomoc Niny a i když jsem to nerada dělala, měla volnou cestu. Mohla kdykoli napadnout to zvíře přede mnou, jenže to nevypadalo že by se jí chtělo a to mě teď štvalo.
    SPE-467
    SPE-467


    Posts : 50
    Join date : 12. 11. 17

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro SPE-467 27/8/2018, 13:16

    Vrhne se proti mě a srazíme se v půlce cesty, byl jsem rád, že do mě nezarazila své drápy a tak to ani nijak nebolelo. Začne prosit mládě, aby uteklo, to chvíli váhalo, ale nakonec se rozběhne pryč. Bylo mi to jedno, potřeboval jsem dovést jen jednoho, jedno jsem však nechápal. Když jsem řekl, že chci jen jednoho, mohla utéct, vzal bych si mládě.
    "Proč jsi ho nechala utéct? Mohla ses zachránit sama. Chci jen jednoho," zeptám se tiše, zatímco jsem se vyhýbal jejím ranám a když si uvědomím, že jsem promluvil bez dovolení. Opět. Na chvíli se mi v očích objeví panika, která však rychle zmizí s uvědoměním, že tady můj pán není. S další ranou se vyhnu jen částečně a utržím celkem hluboký škrábanec přes hrudník, díky tomu jsem se však k elině dostal blízko a mohl jsem jí vší silou praštit pěstí do břicha těsně pod hrudní koš.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/8/2018, 19:31

    Jeho panika v očích byla znatelná ale také chvilková. Chvíli jsem se s nim přela ale moc dlouho mi to nevydrželo, když jsem dostala pěstí přímo pod žebra. Okamžitě se rozkašlu a po jedné jediné ráně jsem šla k zemi. Měl velkou sílu a tak zasípu, než dopadnu těžce na zem.
    "Jak bych s tím mohla žít? Jeho život je důležitější než můj," vydechnu a chvíli na to se rozkašlu. Snažila jsem se poskládat na nohy, ale mé tělo přepadla chvilková slabost. Ruce i nohy se mi třásly a rána na ruce mě pálela. Zamračím se a těžce vydechnu, místo kde mě praštil bolelo jako čert, neměla jsem proti  němu šanci. Převyšoval mě všemi dovednostmi, silou, rychlostí, výškou a tak jsem zrušila své drápy a snažila se alespoň trochu vzpamatovat. 

    Sponsored content


    Nyssa & Mikoto - Stránka 4 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 3/5/2024, 00:35