Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Nyssa & Mikoto

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 27/6/2018, 13:33

    Lámalo mi srdce takhle ji vidět, vystrašenou, v panice, napjatou, třást se... Proto jsem byl hrozně rád, když se v mém objetí uvolní a opře si hlavu o můj hrudník. Vyhrkne, že neví, jestli je její důvod dobrý. Tiše si povzdechnu a začnu ji hladit po zádech. Rozhostí se mezi námi na chvíli ticho, které přeruší až Nyssa otázkou, jestli lituji toho, co se stalo. Na chvíli se odmlčím a přestanu ji hladit po zádech s pohledem upřeným někam před sebe, než pohled stočím k Nysse.
    "Ne, nelituji svého rozhodnutí. Věděl jsem, že bych to udělal už tehdy v laboratoři, jen jsem nečekal, že se to stane tak brzo. Ale ne... Nelituji jediného rozhodnutí," vydechnu nakonec a znovu začnu Nyssu hladit po zádech. Bylo to pro mě jaksi uklidňující.
    "Bylo ale těžké... Smířit se s tím, že jsem padlý a se ztrátou křídel... Už si ale... Zvykám," dodám po chvilce s povzdechem a lehce se zašklebím.
    "Něco jsem ztratil, hodně získal... A to co jsem získal mi za to rozhodně stojí," řeknu nakonec s úsměvem a přesunu jednu ruku, abych mohl Nyssu pohladit po tváři.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/6/2018, 13:46

    Poslouchala jsem ho, jeho tichá slova o tom že ničeho nelituje a že si zvyká. Že to pro něj bylo těžké a že mnohé získal, ale také mnohé ztratil. Krátce na něj pohlédnu, než se pousměji ale dlouho mi to nevydrží a tak zase sklopím pohled k zemi. Pomalu natáhnu ruku od stříšky domu trochu dál a nechám na ni dopadat kapky deště. Řeknu mu to buď teď nebo nikdy a s tím jsem se taky nadechla.
    "Nechci aby jsi zachraňoval ostatní Eliny," vydechnu a mé srdce se zase rozbuší, opět jsem dostala strach a lehce se roztřásla, ale i tak jsem zachovala klid a snažila se znít vážně a rozhodně, nepanikařit. Musela jsem mu to říci, sžíralo by mě to pokaždé co bych se na něj podívala, dotkla se ho a... prostě jsem to musela říci, ať to stojí co to stojí. Musela. Stále jsem se snažila ujistit sama sebe že je to tak správné, ale možná jsem přece jenom neměla nic říkat. Ne, na to už je teď pozdě. Čel tomu přímo.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 27/6/2018, 13:52

    Krátce zvedne hlavu, aby mi věnovala nejistý úsměv, než ji zase sklopí a po chvilce ticha řekne, že nechce, abych zachraňoval ostatní Eliny. Na tváři se mi objeví zmatený výraz a ucítím, že se znovu roztřásla.
    "Nysso, uklidni se, nikam nejdu, dobře?" řeknu jí klidně a opatrně ji donutím, aby se mi podívala do očí tím, že jí nadzvednu hlavu.
    "Proč? Myslel jsem, že jim chceš pomoci, aby netrpěli, jako ty?" zeptám se jí zmateně. Nechápal jsem to. Ani já je tam nechtěl nechávat na pospas osudu a když to necháme tak... Andělé brzy přijdou a všechny zabijí. Na druhou stranu si představím všechny ty eliny, kteří neznají život venku, jak je najednou vypustíme do lesa... A... To by byla katastrofa.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/6/2018, 14:14

    Teď... už opravdu nebylo cesty zpátky. Buď mu řeknu všechno co si myslím a on mě odsoudí pošle pryč a bude rád že na mne zapomene, nebo to ze mě vytáhne a to bude ještě horší. Nechápal a přesně to jsem věděla že se stane. Pevně sevřu víčka k sobě i když mě donutí se na něj prvně podívat, než je zase otevřum, zhluboka se nadechnu a odstoupím od něj.
    "Nevěřím jim. Nemám je v lásce. Nechci se o ně starat. Nechci za ně být zodpovědná. Necítím ke své rase vůbec nic, nejsme jednotní, každý žijeme sám za sebe. To mě život naučil... že žádná pomoc nepřichází když ji nejvíc potřebuješ. Kromě toho neexistuje žádný způsob, jak by někdo, kdo nedokáže ochránit sám sebe, mohl chránit jiné," odpovím Mikotovi na jeho otázku a zpříma se mu zahledím do očí. Ani nevím kde se ve mě to rozhodnutí vzalo, ale už jsem se najendou cítila klidnější a myslela jsem to naprosto vážně.
    "Nikdy nikomu nevěř příliš mnoho... Pamatuj že i ďábel býval kdysi andělem," v hlavě mi zazněla tahle slova a ačkoli mi tehdy přišla hloupá, teď pro mě měla mnohem větší váhu. Má stvořitelka se v tomhle nemýlila.
    "Vím že s tím nebudeš souhlasit. Ale chci být sobecká a bít se sama za sebe. Už nechci bojovat za ostatní... chci být opravdu svobodná a to znamená odprostit se od minulosti a žít... Ne ji vláčet za sebou," vydechnu a stále jsem nespouštěla oči z těch jeho. Věděla jsem že by sami nepřežili, panikařili by a... upnuli se na nás a přesně to jsem nechtěla.
    "Mnoho věcí v životě není fér a já nejsem ta... nechci být ta, co se bude pokoušet o nápravu cizích chyb." tak to bylo, tak jsem to cítila a tak jsem to chtěla. Jak to cítil on, to jsem netušila. I tak jsem se začala rázem cítit jako na tenkých jehlách...
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 27/6/2018, 14:23

    Měla zavřené oči, ale nakonec se nadechne, odstoupí ode mě a začne mluvit. Pozorně jsem ji poslouchal a postupně jsem pochopil, proč jim nechce pomoci. Jeden by řekl, že je to sobecké, ale... Chápal jsem ji. Neměla jediný důvod jim pomáhat, oni by ani nejspíš nepomohli jí. Každý elin bojoval sám za sebe a já... Nemohl po Nysse žádat, aby nesla takovou zodpovědnost. Nemohl jsem po ní chtít, aby zasvětila svůj život ostatním, protože přesně to by se stalo, kdyby je osvobodila. Víc než kdokoliv jiný si zasloužila, aby byla šťastná a svobodná. Nebyla to její zodpovědnost. Tiše si povzdechnu a pomalu přikývnu, že chápu. Vždycky jsem se pokoušel zachránit co nejvíce tvorů šlo, proto jsem i tentokrát hned přemýšlel nad tím, jak dostat i ostatní pryč, ale... Nebylo to jen na mě. Nyssa by v tom měla mnohem větší roli a... Pocítím sobeckou touhu ji mít jen pro sebe, což by se... Jinak nestalo.
    "Chápu, budou se muset postarat sami o sebe. Nejsou naše zodpovědnost," vydechnu nakonec a pousměji se.
    "Pojďme zpátky dovnitř, oba jsme promočení a ještě mi nachladneš," řeknu nakonec po chvilce ticha a natáhnu k Nysse ruku.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/6/2018, 15:53

    Mlčela jsem a čekala na jeho odpověď, popravdě jsem se bála ale snažila jsem se zachovat klid a nepanikařit. Doufala jsem že mě pochopí a neodsoudí a proto když se nadechl k odpovědi, ztuhla jsem a očekávala to nejhorší. Místo slov nejprve přikývl, což bylo dobré znamení? Netušila jsem... Ale když promluvil a sdělil mi že chápe mé rozhodnutí a že se budou muset postarat sami o sebe, že nejsou naší zodpovědností, uleví se mi.
    "Omlouvám se," šeptu potichu a povzdechnu si. Chtěl abychom šli dovnitř a když ke mě natáhl ruku, nemohla jsem odmítnout a tak jsem se spolu s ním vydala dovnitř.
    "Já... je mi to líto, vím že jsi je chtěl zachránit..." zašeptám a povzdechnu si, než se rozhlédnu po místnosti a zapřemýšlím kam si dneska lehnu. Nakonec to nijak nehrotím a sednu si na deku v rohu, kde jsem pokaždé spala. Zatím jsem se však spát nechystala.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 27/6/2018, 16:02

    Úleva na ní byla opravdu viditelná, uvolní se a nakonec se mi omluví. Jen nad tím zavrtím hlavou a když přijme mojí ruku, vydáme se dovnitř.
    "Neomlouvej se..." zamumlám a když uvnitř zamumlá, že jí je to líto, že ví, že jsem je chtěl zachránit a posadí se na deku v rohu místnosti, vydám se za ní a sednu se kousek od ní. Zvednu ruku a prsty jí lehce ťuknu do čela.
    "To nic, Nysso. Sice jsem je chtěl odtamtud dostat, ale... Nechtěl jsem přijmout zodpovědnost za to, co s nimi bude poté... Nechal bych je napospas osudu a čekala by je jen smrt, nebo něco horšího než předtím," zamumlám.
    "Nemůžu zachránit všechny... Když se o to pokusím, mohl bych ztratit něco, na čem mi záleží mnohem víc a to nehodlám riskovat," řeknu s pohledem upřeným na Nyssu a usměji se. Natáhnu k ní ruku, na které se mi objeví bílé plameny, které pomalu rozšířím na obě naše těla a jakmile jsme byli oba suší, zase je stáhnu.
    "Nehodlám tě ztratit, jsi to nejcennější, co mám," vydechnu, dřív než si uvědomím, co říkám a okamžitě mi zčervenají tváře, proto se raději otočím na druhou stranu od Nyssy a potichu si odkašlu.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/6/2018, 12:53

    Řekl abych se neomlouvala a potom ke mě natáhl ruku a ťukl mi prsty do čela. Při tomhle gestu jsem se musela ušklíbnout a pousmát, milovala jsem to. Zhluboka se nadechnu a když mi začne vysvětlovat že je odtamtud chtěl dostat, ale nechtěl za ně přijmout zodpovědnost, povzdechnu si. Cítil to jako já, kdybychom je odtamtud dostali a potom je nechali být, vznikl by z toho akorát chaos. A kdo ví kolik z nich by se chytilo temnoty a napáchali by nenávratné činy, či vyvolali paniku. Bylo to... těžké rozhodnutí, ale myslím že se s tím naučím žít. Najendou ale zaslechnu něco, co mě velmi zaujme a tak se otočím na Mikota, který se díval jiným směrem. Zvědavě zastříhám ušima a párkrát zamrkám, než se k němu víc nakloním a nakonec po něm skočím tak, že ho svalím na zem a chytím mu obě ruce okolo hlavy a sednu si na něj. Chvíli si ho jenom prohlížím a potom mu oblíznu celý obličej.
    "Řekni to ještě jednou," zavrním spokojeně a ušklíbnu se. Věděla jsem že to neřekne, ale chtěla jsem ho poškádlit a taky trochu rozveselit.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/6/2018, 13:18

    Stále jsem se odmítal dívat na Nyssu a proklínal se, za to, co jsem řekl. Byla to pravda, ale mělo to zůstat v mé hlavě. Ucítím, jak se ke mně naklonila a její horký dech na krku, ze kterého mi přeběhne mráz po zádech. Pootočím se zrovna ve chvíli, kdy po mě skočí a povalí mě na zem. Vyjeknu a nevěřícně se na ni zadívám, když mi chytí obě ruce a přimáčkne mě k zemi. Vyjeveně jsem sledoval, jak se ke mně sklání a poté mi olízne celý obličej. Zašklebím se, ale kvůli tomuhle gestu ještě víc zčervenám. Spokoje zavrní, abych to řekl znovu, což mě zase jednou překvapí. Tohle jsem... Vážně nečekal. Spíž,m že mi řekne něco ve smyslu, že je elin, já padlý a nikdy mít zájem nebude... Její úšklebek byl nakažlivý a brzy se objeví i na mé tváři.
    "To tak," odfrknu si hravě a lehce se zapřu do jejích rukou. Nechtěl jsem ji ze sebe sundat, spíš otestovat, jak moc velkou silou mě drží a brzy toho nechám.
    "Donuť mě," řeknu hravě a vyzývavě se na ni podívám. Netušil jsem, co udělá, ale mohla by to být legrace. Už teď kolem nás ale pro jistotu udělám zvukovou bariéru, abychom nevzbudili Thea.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/7/2018, 23:36

    Sledovala jsem jeho reakce a musela se nad nimi ušklíbnout. Držela jsem ho při zemi a užívala si tu chvilkovou nadvládu kterou mi poskytl a také to, že jsem ho mohla škádlit. Většinou to dělal on, nevědomky ale dělal, popichoval mě a teď... to udělal znovu. Lehce se od něj odtáhnu a ušklíbnu se, než se na něj dlouze zahledím a chvíli ho jenom pozoruju.
    "Fajn!" vydechnu zcela vážně, než lehce přimhouřím oči a větší silou ho přímáčknu k zemi, než se ho pokusím zlechtat. Pohodlněji se na něm usadím a aby mi nemohl utéct, namáčknu se na něj.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 27/7/2018, 23:45

    Opravdu jsem se bavil a čekal, jak se tahle příjemná situace vyvine. Odtáhne se se zamyšleným pohledem, než zcela vážně vydechne "fajn" a přimáčkne mě k zemi. Tázavě se na ni zadívám, přemýšlel jsem, co má v plánu, ale... To, že mě začne lechtat jsem opravdu nečekal. Začnu se hlasitě smát a svíjet pod Nyssou na zemi. Opravdu to lechtalo a nešlo to vydržet. Byl opravdu dobrý nápad udělat zvukovou bariéru, jinak bych nejspíš vzbudil i sousedy. Pokud jsme nějaké měli. když mě začne bolet bránice, vší silou se zapřu jak nohama, tak rukama do země a nakonec se mi podaří ze sebe Nyssu shodit. Chtěl jsem jí přimáčknout k zemi, což se mi nakonec povede, ale ne tak jak jsem chtěl. Spadnu přímo na ni, ale naštěstí se zachytím rukama a nespadnu na ni plnou váhou. I tak... Jsem na ní v podstatě ležel, jednu nohu jsem měl mezi jejíma a... Dost jasně jsem cítil její poprsí na mém hrudníku. Lehce zčervenám a zadívám se jí do očí. Nějak jsem se však nedokázal přinutit zvednout, spíš se zaseknu na místě.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 27/7/2018, 23:56

    Byla to legrace ho takto popichovat a užívala jsem si jeho hlasitého smíchu. Vůbec jsem se nebála že bychom probudili Thea, moc dobře jsem cítila Mikotovu magii ve vzduchu a tak jsem věděla že udělal svou bariéru aktivní a proto jsem se v lechtání opravdu nedržela zpátky! Co jsem ale nečekala byl jeho pokus o to se mi vysmeknout, který se nakonec ukázal jako úspěšný a tak jsem ani nevím jak byla najendou pod ním.
    Párkrát se nadechnu než mě přejde veškerý smích a zadívám se na jeho červenající se tvář. Zamyšleně jsem ho pozorovala, než jsem mu olízla celý obličej, tak nějak abych ho probrala, než jsem se pokusila vykroutit z jeho sevření. Jenže jsem nečekala že má jednu nohu mezi mýma a tak jsem mu ji akorát podrazila a kdyby se nedržel rukama, skončil by na mě plnou váhou.
    "Promiň," vydechnu s doznívajícím smíchem, než se zapřu loktama o zem a trochu více se nadzvednu. To byl další z mých blbých nápadů, protože jsem se na něj namáčkla ještě víc a cítila jsem jak mi lehce zčervenaly tváře a děkovala jsem bohu že to nemůže vidět! Tohle... byla trochu trapná situace, tedy ne... byla přímo ideální, úžasná dokonalá a ... přesto trapná.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 00:04

    Z mého transu mě probere až Nyssa, která mi olízne celý obličej. Párkrát zamrkám, než zčervenám ještě víc a zhluboka se nadechnu. Zadívám se na ni, snažila se vykroutit, ale rozhodně jsem ji nepouštěl, jenže mi podrazí nohu a já u ní skončím ještě blíž. Omluví se mi, ale vnímal jsem tak napůl a ucítím, jak se mi srdce rozbušilo velkou rychlostí. Rozhodně mi... Nepomáhala. Zvláště když se zapře lokty o zem a natiskne se ke mě. Měla tvář jen kousek od mé, vypadala neuvěřitelně roztomile a já začal automaticky přemýšlet, jaké by to bylo políbit ji. Přeci jen měla kočičí čumák a... Ani si neuvědomím, co dělám, než přenesu svou váhu na jednu ruku a tou druhou jí pohladím po tváři, než jí jemně chytím za bradu a natočím ji hlavu tak, abych ji mohl políbit na rty. Skloním se k ní a jakmile se naše rty setkají, zavřu oči a začnu si zcela vychutnávat ten blažený pocit, který jsem měl. Bylo to zvláštní, přeci jen byla... Elin a nevypadala jako člověk a přesto... Mi to přišlo správné, jako by ke mně patřila.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 00:16

    Cítila jsem se tak nějak opile, přestože jsem v sobě neměla ani kapku alkoholu. Má tolerance k němu byla absolutně nulová a... Mé myšlenky najendou přeruší jeho nečekaný pohyb, se kterým se zapře o zem jenom jendou rukou, zatímco tou druhou vyhledá mou tvář. Párkrát zamrkám a zůstanu nehnutě ležet na místě a jenom ho pozoruji. Zajímalo mě nad čím přemýšlí a když se jeho rty začaly přibližovat k těm mým, ucítila jsem v sobě vlnu lehké paniky a přesto vlnu nutkání ho k sobě okamžitě přitáhnout blíž. Netušila jsem co to se mnou je, ale najednou když se naše rty setkaly, aniž bych to jakkoli mohla ovlivnit jenom spokojeně zavrním a zavřu oči. Tenhle okamžik byl... dokonalý a já nemohla uvěřit tomu, že se právě stal. On... měo pravdu políbil, sám od sebe, to bylo něco v co jsem doufala už hrozně dlouhou dobu a přesto jsem to nikdy nepovažovala za možné a možná proto to ve mě vyvolalo tak obrovskou vlnu radosti, která mě doslova zaplavila.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 00:25

    Část mě čekala, že mě odstrčí s tím, co to sakra dělám a pokazím tím celý náš vztah. Bál jsem se toho a to je možná důvod, proč jsem to tak dlouho neudělal. Tahle chvíle mi ale připadala správná a... Už jsem nedokázala odolat. Jenže místo odmítnutí jen zavrní. Ucítím další vlnu radosti, se kterou letmý, jemný polibek prohloubím a více se na ní natisknu, zatímco jí dál líbám. Pomaličku začnu přesouvat ruku z její tváře ke krku a užívám si její jemnou srst, kterou jsem pod rukama cítil. Odtáhnu se od ní a pomalu otevřu oči, abych se zadíval do těch jejích. Byl jsem úplně mimo a ani jsem netušil, jestli ten moment trval jen pár vteřin, nebo celou věčnost.
    "Nysso," vydechnu potichu a znovu přesunu ruku k její tváři. Trochu si odkašlu, abych se vzpamatoval a znovu zčervenám, snad ještě víc, než předtím. Nemohl jsem popřít vzrušení, které jsem z toho jediného polibku a její blízkosti cítil a připadal jsem si jako nadržený puberťák. A byl jsem si celkem jistý, že ona to ví taky, vzhledem k tomu, jak jsme k sobě byli namáčklí a mohla mou erekci cítit na své stehně.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 00:47

    Být mu tak blízko bylo zvláštní a přitom tak hrozně úžasné. Přestože jsem k takovýmto okamžikům měla už hodněkát blízko, tohle se s tím ani nedávalo srovnávat a to už jenom proto, že to z mé strany bylo zcela chtěnné a líbilo se mi to. Chtěla jsem ho mít ještě blíž u sebe, ta sobecká touha začínala být silěnšjí než všechno ostatní, než stud nebo strach, který jsem v sobě zároveň pocítila. I nina byla dokonce zticha a to bylo něco, co jsem v tuhle chvíli opravdu ocenila. Nevím jak dlouho jsem se k němu tiskla, ta chvíle kdy jsem si mohla užívat jeho vášnivé polibky a jemné doteky na mé srsti mi přišla nekonečná a úchvatná. Pro tenhle moment jsem se na něj natiskla snad ještě víc. Bylo mi jedno že se podpírám na loktech, nebyl těžký a jeho tělo na tom mém bylo k nezaplacení. Cítila jsem se opitá jeho přítomností a nejspíše jsem nebyla jediná... Když zašeptá mé jméno, zachvěji pod vlnou vzrušení a dostanu nutkání si ho přitáhnout ještě blíž. Když si odkašle, otevřu oči abych se zadívala do těch jeho zlatavých, které mi stále tolik připomínaly západ slunce. Aniž bych cokoli řekla, podepřu se na jedné ruce, zatímco ho durhou stáhnu za záda k sobě a položím se na zem, zatímco mu stáhnu nohu víc do mého klína a to tak nějak úmyslně. Něco ve mě se probudilo a já ho prostě potřebovala cítit blíž a mimo jiné jsem teď také mohla cítit jeho vzrušení, které se v téhle blízkosti povšimnout nedalo a taky něco jiného, což mi velice zalichotilo.
    "Mikoto," zašeptám mu do ouška, které mu hned na to olíznu a lehce se prohnu proti jeho tělu abych ho tím vyhecovala ještě víc. Zároveň jsem se od něj tak trošku odtáhla a zabloudila rukou k lemu jeho kalhot, pod které jsem mu zvklouzla prstíky a úplně jsem ignorovala jeho trenýrky.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 00:57

    Celé to strachování ohledně toho, že nejsem elin a že mě nikdy nebude chtít mi teď připadala trochu pošetilá. Stále jsem však napůl nemohl uvěřit tomu, co se právě děje. Připadal jsem si jako ve snu, ze kterého bych se ale za žádnou cenu nechtěl probudit. Tohle ale byla realita a o to to bylo lepší. Sledoval jsem ji, čekal, že něco řekne, ale místo toho mi položí ruku na záda a stáhne mě k sobě. Neunikne mi, že se mi noha dostala trochu blíž k jejímu klínu a na chvíli se zamyslím nad tím, jestli to bylo úmyslně, nebo ne. Na to jsem ale neměl moc času, jelikož zašeptá mé jméno a projede mnou vlna vzrušení, zvláště když mi olízne ucho. Prudce vydechnu všechen vzduch a ucítím, jak se pode mnou prohnula. Na malou vteřinku jsem si připadal jako paralyzovaný, než se k ní skloním a opět vyhledám její rty. Ucítím její ruku v mých kalhotách a automaticky posunu boky vstříc její ruce. Opět se zapřu o zem jen jednou rukou, zatímco druhou nechám bloudit po jejím těle. Pohladím ji po bříšku, než vklouznu pod její tričko a zabořím ruku do její jemné srsti. Pomalu jsem ji přesouval nahoru, až k jejím prsou, se kterými si začnu hrát, byla neuvěřitelně měkká a prostě jsem si nemohl pomoci.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 01:09

    To uvědomění že o mně stojí, že mě chce, že ho má blízkost vzrušuje bylo tak neksutečně krásné, že jsem všechny své obavy hodila za hlavu a dělala jsem co jsem chtěla, uznala za vhodné a také to po čem všem jsem toužila. Chtěla jsem si hrát s jeho tělem, zkoumat ho víc a přesto jsem se na všechno oblečení které měl na sobě vykašlala a zcela unesena jeho blízkostí jsem vyhledala jeho penis, kterým se mi otřel o ruku, což mě ještě více vyhecovalo k tomu abych ho opatrně uchopila do ruky a začala ho lehce mnout mezi prsty. Byl horký a tvrdý a já si mohla přesně vybavit jeho tvar a velikost, přestože jsem na něj neviděla a abych pravdu řekla, na tom mi vůbec nezáleželo. Chtěla jsem ho cítit a vnímat každý jeho nádech, pohyb, polibek a zachvění... Polibkek který mobohtail tuhle chvíli byl o to lepší a tak jsem se do něj mohla znovu ponořit a ukrást si ho pro sebe. Byla jsem si vcelku jistá že bych pro tuhle chvíli zabíjela a tak když rukou zabloudil na mé bříško a vkradl se mi pod tričko, spokojeně jsem vydechla. To tiché vydechnutí však nebylo nic proti tomu, které následovalo když sjel rukou o něco výš a začal si pohrávat s mým ňadrem. Tak nějak automaticky jsem se na chvíli natiskla na něj, zatímco jsem mu stáhla kalhoty i s trenýrkami o něco níž. Přeci jen musely zavázet jeho vzrušení a vůbec zavázely v tuhle chvíli i mě při péči kterou jsem mu tam dole chtěla věnovat.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 01:21

    Cítil jsem obrovské vzrušení a čím dál hůř se mi přemýšlelo. Jediné na co jsem dokázal myslet bylo její hřejivé tělo, které se tisklo na to mé a její doteky. Zachvěji se, jakmile se dotkne mého penisu a spokojeně zamručím. Tahle chvíle byla neskutečná. Přestanu si hrát s jejím poprsím a místo toho chytím lem jejího trička, které jí přetáhnu přes hlavu a odhodím někam stranou. Stejně jen zavazelo. Zadívám se na její dokonalé tělo, které jsem sice už viděl tolikrát, ale stále jsem se ho nemohl nabažit a protentokrát mi opravdu nebylo blbé nestydatě zírat. I Nyssa mi stáhne kalhoty s trenýrky trochu níž, aby měla lepší přístup. Tentokrát jsem už opravdu neudržel slastný povzdech a musel jsem na chvíli zavřít oči. Párkrát se zhluboka nadechnu, než se opět začnu věnovat jejím ňadrům. Vezmu její bradavku mezi dva prsty a opatrně ji promnu a lehce zmáčknu, v chvíli si jen tak pohrávám s jejím ňadrem a snažím se zjistit, co jí je nejpříjemnější, než stejnou péčí obdařím i její druhé ňadro. Zároveň však začnu skopávat jak boty, tak své kalhoty a trenky, aby mi nezavazely a nakonec je zcela odkopnu někam stranou.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 01:37

    Ani jsem si něuvědomila kdy se to vlastně stalo, ale mé tričko bylo tu tam a mě to rozhodně nevadilo, stejně jsem si na lidské oblečení nemohla pořád zvyknout a nosila jsem ho jenom kvůli němu. O to vtipnější mi přišla tahle chvíle kdy ho ze mě doslova sundával. Když se na mě ale dlouze zadívá, lehce zpanikařím a odkloním pohled stranoum, zatímco si mě prohlížel. Cítila jsem jak mě šípou tváře a očima jsem neustále těkala k těm jeho. Když ale zabloudí k mým bradavkám a začne si s nimi pohrávat, zcela ztuhnu než se mu prudce zadívám do očí. Lehce jsem ho ťukla čumákem do brady, ale to nmi bylo ukradené pod vlnou vrzušení, která mi projela celým tělem a já se pod nim doslova zachvěla. V ruce jsem stále držela jeho horký penis, ale tím jak si pohrával s mými ňadry mě trochu rozptyloval od mé péče a tak mi jeho penis na krátkou chvíli vyklouzl z ruky pod hlasitým vzdechem který se mi vydral z úst. Bylo to tak zatraceně příjemné, že jsem nedokázala vnímat nic jiného. Byl první koho jsem k sobě pustila tak blízko, komu jsem dovolila věnovat se mému tělu a neskutečně jsem si to užávala a doufala jsem, že se to líbí i jemu.
    "Mikoto," zašeptám potichu a zároveň tak nějak chtěně, zatímco ucítím jak se začal vrtět kvůli tomu aby doslova zkopal své oblečení stranou. Když se mi jeho penis otřel o ruku, znovu jsem jej uchopila o něco jistěji a zachvěla jsem se pod vlnou vzrušení. Moc dobře jsem si uvědomovala jak jsem z něj vlhká. Vyžadovala jsem jeho pozornost a zároveň jsem ho nechtěla ochudit o tu svou a tak jsem nás v mžiku přetočila a dostala se tak nízko jak jsem chtěla abych se mohla usadit na jeho stehna.
    Tričko které měl na sobě jsem mu okamžitě přetáhla přes hlavu a sundala si zbytek svého oblečení, které jsem hodila někam za hlavu a zadívala se na jeho úd v celé jeho kráse. Opět mi zčervenaly tváře a znovu jsem nemohla uvěřit tomu co se právě děje. Dřív než stačil cokoli udělat jsem uchopila jeho penis mezi prsty a sklonila se k němu tak, že jsem mu olízla špičku a čekala jak bude reagovat abych zjistila jestli mu to nevadí.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 01:51

    Nemohl jsem sice vidět, jestli se červená, ale z jejího chování jsem jasně viděl, že je v rozpacích. Její oči však neustále těkaly k těm mým a její pohled byl k nezaplacení. Viděl jsem jí chtíč jasně v očích a věděl jsem, že se zračí i v těch mých. Ani jsem nepociťoval nervozitu, přestože jsem byl v téhle situaci poprvé. Nebo jsem si ji spíš nepřipouštěl a všechny ostatní pocity ji zahnaly někam do ústraní. Neutekla mi, chtěla mě, stejně jako já ji a to bylo to hlavní. Hlasitě si povzdechne a ten zvuk byl vskutku nádherný. Chtěl jsem ho slyšet znovu. Zašeptá mé jméno a tak se na chvíli zarazím a přesunu svůj pohled k jejím očím. Sotva skopu své oblečení, znovu uchopí do ruky můj penis, tentokrát jistěji. Zachvěje se a po chvilce nás přetočí rychleji, než stačím postřehnout. Párkrát překvapeně zamrkám a rázem zmizí i moje tričko, spolu s Nyssiným oblečením. V tu chvíli jsem si nemohl pomoc, na tváři se mi objeví úšklebek, se kterým ji chytím za boky a zadívám se jí do očí.
    "Někdo je nedočkavý," vydechnu hravým tónem a usměji se. Teď když neměla oblečení a seděla na mých stehnech, cítil jsem, jak je vlhká a to mě vzrušilo ještě víc. Sledoval jsem ji, to jak se sklonila a v momentě, kdy olízne špičku mého penisu, zalapám po dechu a trochu se prohnu.
    "Nysso," zasténám a chtíč v mém hlase byl jasně znát. Doufal jsem, že to udělá znovu. Bohužel se však přesunula tak, že jsem na její boky nedosáhl a tak se jednou rukou natáhnu k její hlavě a zabořím ji prsty do jemných vlasů.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 02:05

    Nečekala jsem že mě v tuhle chvíli uchopí za boky a tak se na něj překvapeně zadívám, když pronese poznámku o tom, že jsem nedočkavá. Na chvíli jsem se lekla že se mu to nelíbí, ale těmi slovy mě ihned uklidnil a tak jsem se mu mohla i nadále věnovat a byla jsem... spokojená. Také jsem mu chtěla odpovědět na jeho kousavou poznámku, sdělit mu že to má mnohem jednodušší než já ale zůstala jsem mlčet a jenom jsem si užívala tuhle chvíli a jeho pitomý úšklebek jsem ignorovala. Naopak, způsob jakým to řekl byl opravdu hravý a tak jsem se na něj nemohla ani zlobit a dokonce se ani urazit a pravda byla taková že i kdybych to chtěla udělat, nedokázala bych to ne teď.
    Jeho reakce na mé olíznutí byla mnohem efektivnější než bych čekala a tak se mi na tváři rozlije blaženný úsměv, se kterým jeho špičku oblíznu znovu. Chtěl to, jeho tělo mi dávalo nepatrné signály toho co se mu líbilo a já je sledovala, vnímala a orientovala se pomocí nich. Také jsem vždy zabloudila k jeho očím, které mi toho vždy tolik prozradily a navíc se mi líbil způsob, jakým se na mě díval. Zašeptání mého jména znělo tak slastně pro mé uši, že jsem na jeho úd spokojeně vydechla všechen horký vzduch, který jsem měla v plících, než jsem ho spokojeně uchopila u kořene jednou rukou a vzala ho do úst. Nejprve jenom zlehka, zatímco jsem druhou ruku natáhla k jeho svalům na bříšku, než jsem se opovážila ho vzít hlouběji a sem tam jsem ho poškádlila svými zoubky. Stále jsem však chvílemi utíkala k jeho očím, které mi přišly tak divoké, hravé a přitom nezkrotné.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 02:15

    Tiše jsem si přál, aby tento moment trval navždy. Někdo by řekl, že tohle spojení je zvláštní, nepřirozené, že to nemůže fungovat... Padlý a elina, jenže... Nic jiného jsem nechtěl, než ji. Miloval jsem ji a o tomhle momentu jsem zatím jen snil. A musel jsem uznat, že realita byla mnohem lepší. Má reakce jí nejspíš ujistí v tom, že chci, aby pokračovala a zachvěji se, když ucítím její horký dech. Hned na to mě vezme do úst a já byl nejspíš v sedmém nebi. Z hrdla se mi vydere slastné zasténání a znovu se zachvěji pod jejím dotekem. Zavřu oči a lehce zakloním hlavu, zrychleně jsem dýchal a každou chvíli se pod jejími doteky zachvěl.
    "N-Nysso...." vydechnu znovu a zabořím ji ruku ještě víc do vlasů. Lehce ji přitáhnu blíž k sobě, jako bych chtěl, aby mě vzala ještě hlouběji. Zcela se tomu pocitu poddám a nakonec dosáhnu orgasmu. Hlasitě zasténám její jméno a prohnu se v zádech, než mé tělo na pár vteřin vypoví službu a zůstanu nehnutě ležet, zatímco jsem jen hlasitě oddechoval. Až po chvilce se pomaličku posadím a přitáhnu si Nyssu k sobě, zatímco ji hladově políbím a přetočím nás tak, aby opět skončila pode mnou.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 02:50

    Bylo až překvapivé jak přirozené mi tohle přišlo. Vůbec ale vůbec jsem nepochybovala o tom co chci a naopak mě děsilo s jakou jistotou jsem to věděla. Cítila jsem v sobě narůstající sobeckost se kterou jsem ho chtěla mít ještě blíž u sebe a tak jsem se ho snažila vzít do úst ještě hlouběji, zároveň protože jsem chtěla a také věděla že se to většině chlapům líbí.*Nezapomínej, že tohle je Mikoto, žádná většina chapů...* ozve se mi vzápětí v hlavě a na malou chvíli přestanu vnímat realitu. Jeho hlasité slastné zasténání, mě do ni ale okamžitě vrátí a tak se na Mikota vděčně zadívám, jako kdyby měl snad vědět že si se mnou má druhá polovička povídá i při těchto... záležitostech.
    Čím dál rychleji oddechoval a když zaklonil hlavu a zavřel oči, věděla jsem že nedělám nic co by se mu nelíbilo a tak jsem pokračovala, sama nabrala na tempu, zatímco jsem ho u kořene mnula mezi prstíky. Když však zasténal mé jméno, věděla jsem že mám vyhráno a byla jsem tak neskutečně ráda, že se mu to líbí! Když se mi udělal do úst, na chvíli jsem blaženě zavřela oči a sama se zachvěla pod u vlnou vzrušení, kterou mi to přineslo, než jsem to zpolykala a zadívala se ne něj. Byla jsem z něj a jeho reakcí totálně nadržená, že jsem si začínala myslet že mě v tom snad nechá! To bych mu neodpustila! Takhle mě navábit a potom... Ne, ten chtíč jaký jsem k němu cítila byl ohromný, skoro jako kdyby veškeré mé logické uvažování odjelo někam na dovolenou a já se po něm měla každou chvíli vrhnout s úmyslem ho tady znásilnit. Stále jsem si vybavovala tu slastnou chuť, cítila ji v ústech stejně jako jeho horký a tvrdý penis... a vůbec jsem si tím nepomáhala. Chvilička kterou oddechoval nehnutě na zemi mi připadala jako dlouhá chvíle, kdy jsem ho doslova znásilňovala pohledem. Ale dočkala jsem se když se posadil a v pobliku který mě teď prostě absolutně nezajímal... mě přetočil zpět pod sebe.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 03:00

    Byla vážně úžasná. Bylo to jako by přesně věděla, co se mi líbí, přesně věděla, co dělat. Na chviličku se zamyslím, jestli to jsou zkušenosti, nebo instinkty. Teď to ale bylo jedno. Měl jsem ji u sebe a z její přítomnosti jsi doslova šílel. Natisknu se na na ni a zatímco jsem ji líbal na rty, přesunu ruku k jejímu bříšku. Pomaličku jí sjedu ke stehnu, po kterém ji pohladím a pomaličku se přiblížím k jejímu přirození, kde ji začnu jemně dráždit. Absolutně jsem netušil, co by se jí mohlo líbit a tak se odlepím od jejích rtů, abych ji mohl pozorovat. Sledoval jsem její reakce a z nich jsem dokázal poznat, co se jí líbí nejvíce a potom to zopakovat. Postupně začnu přidávat více tlaku a nakonec přiložím prsty k jejímu vstupu. Pomaličku jeden opatrně zasunu dovnitř, než s ním začnu pohybovat a brzy přidám i druhý. Mezitím se přesunu k jejím ňadrům, zatímco jsem se jednou rukou podpíral, druhou jsem se věnoval jejímu vstupu, proto skloním hlavu a jazykem obkroužím její bradavku, než jí lehounce skousnu a začnu věnovat pozornost i jejím ňadrům.

    Sponsored content


    Nyssa & Mikoto - Stránka 2 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 17:18