Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Elias + Fen'lin

    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 13:01

    Natěžko polkne, byl rozhozený a tak se ani nějak moc nesoustředil. Všiml si nějakého démona na cestě, až když se otočil zpátky k lesu, jestli tam Fen'lina neuvidí, jenže ho neviděl. Místo toho se jeho rudé oči upřou na démona před nim, okamžitě zavrčel a dal mu jasně najevo ať se drží dál, jenže ho neposlechl. Prudce vyrazil proti Eliasovi a ten ho prudkým pohybem strh k zemi. Démonovi meč v mžiku upadl, ale neváhal mu zarazit drápy do těla, jenže ani Elias se nedržel zpátky a tak se do něj zakousl. V tu chvíli démon něco vykřikl a Elisovi se do zadní nohy zarazil obří šíp, který byl přidělaný na nějakém pevném železném provazu, zdálo se že je obetkaný nějakou magií a cítil, jak z něj dokonce magii vysává. Hlasitě zavrčel, předníma tlapama přišlápl démona k zemi a vyrval mu z ramena kus masa. Okamžitě ho roztrhal a když se otočil na dva démony, kteří držely v ruce jakousi obrovskou kuš, zatahal za provaz, čímž oba dva odletěli stranou, ale zanedlouho ucítil ostoru ránu v další noze, nakonec v boku, na zádech... a než se nadál, bylo kolem něj hned několik démonů. Ostře sjel pohledem celé okolí a zuřivě zavrčel, až se jeho vrčení rozlehlo do okolí. Chtěl se změnit dna stín, aby unikl ze sevření ostrých drátů, ale nemohl. Byly očividně magického původu a tak zpanikařil. Okamžitě sebou začal házet, ale démoni dráty natahovaly do všech stran a rapidně zpomalovaly jeho pohyb a jakékoli pokusy se z pasti vymanit. Znovu se zapřel nohama a když se zdálo že se mu podaří alespoň jednu skupinu démonů shodit na zem a uvolnit se z provazů, Xaphan navrchu, kterého si doteď nevšiml mu hodil smyčku kolem krku, která se okamžitě zachytila o části jeho lebky a kvůli rohům se mu ji nedařilo setřást z hlavy. Než se i ta napnula a démon v záchvatu paniky a vzteku, nevěděl co udělat.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 13:23

    Sledoval jsem očima démony, kteří mě obklíčili a stále jsem se nehýbal. Vyčkával jsem, co udělají. Démon za mými zády zaútočí a tak chytím jeho zbraň do rukou a zarazím mu drápy do srdce. Potřeboval jsem to rychle vyřídit a najít Eliase. Zhluboka se nadechnu a kolem mého těla se objeví elektřina. Zfialoví mi oči a zcela se poddám svým instinktům. V momentě, kdy se další démon je pohne, okamžitě jsem u něj a připravím ho o hlavu, než se přesunu k dalšímu. I když útočili naráz, dokázal jsem se vyhnout s neuvěřitelnou rychlostí. S každou ránou padl jeden z démonů mrtvý k zemi, až všichni leželi kolem mě v kaluži krve. Stál jsem ještě pár vteřin na místě, než elektřina kolem mého těla zmizela a dopadl jsem na kolena. Ztěžka jsem oddechoval, moje tělo nebylo na tohle vůbec zvyklé. Byla to skvělá schopnost, ale dokázal jsem reagovat jen instinktivně a záběr na mé svaly byl obrovský. Vždy, když jsem tohle udělal, cítil jsem se, jako bych měl všechny svaly paralyzované a nemohl se hýbat. Naštěstí čím více jsem tuto schopnost používal, tím kratší to byla doba a tak po zhruba minutě vstanu a vzlétnu do vzduchu. Byl jsem ještě trochu ztuhlý, ale už jsem se mohl pohybovat normálně. Z dálky zaslechnu hlasité vrčení a tak tím směrem okamžitě zamířím. Naskytne se mi však pohled na něco, co jsem opravdu nečekal. Démoni, kteří měli plné vybavení na chytání živých bestiích drželi pomocí obrovských šípů Eliase, který panikařil a marně se snažil vyprostit. Z hrdla se mi vydere naštvané zavrčení a ihned se vrhnu na nejbližšího démona, což byl Xaphan, který držel smyčku, která byla na krku mého přítele. Dřív než stačí zareagovat, moje drápy mu projdou tělem.
    "Nechte ho být!" zařvu naštvaně a všimnu se, že démoni už pevné řetězy stačili upevnit k zemi pomocí velkých hřebů. Zavrčím a vrhnu se k nejbližšímu hloučku démonů, o které se rychle postarám, ale pak mě donutí ustoupit výboj magie od dalšího Xaphana.
    "Zaplatíte za to, co jste udělali mému příteli," zavrčím naštvaně a vrhnu se proti nim.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 13:59

    Tak nějak příliš nerozuměl tomu, co se kolem něj děje. Ještě se s podobnou situací nesetkal. Byl zvyklý na to, že se ho protivníci snaží zabít, ale tohle bylo něco jiného... něco co neznal. S hlasitým vrčením sledoval démony kolem a snažil se vyprostit z tohoto nepříjemného sevření, ale nedařilo se mu to a s každým prudším pohybem se mu provazy zařezávaly do masa, tohle ignorovat nedokázal i kdyby chtěl sebevíc. S hrdla se mu vydere hlasité zavrčení, které se promění v žalostné zrovna v momentě, kdy se mu nohy rozjedou a dopadne tvrdě na zem. Dráty se ihned napnout a dříve, než se stačí vůbec poskládat na nohy, byl přichycený k zemi. Ani trochu se mu to nelíbilo, ještě před chvíli ho vyděsila noční můra a tohle ho neuklidňovalo o nic víc. Možná by se cítil jistěji, kdyby tu nebyl sám, ale démon nikde nebyl. Byla to jeho chyba, on cítil potřebu opustit místo a teď na to doplatil. Ani se nesnažil mluvit, v tuhle chvíli by stejně nevěděl co říci a jeidné na co se zmohl bylo prudké to, že se ohnal ocasem po jendom z démonů, ale brzy byl zbaven i tohoto pohybu. Démon se smyčkou prudce zatáhl směrem nahoru, což byl pro Eliase v téhle poloze zcela nepřirozený pohyb, donutí ho to zvednout hlavu v momentě kdy skrze jeho tělo projdou drápy. Smyčka dopadne na zem a Eliasovi oči se na malý moment střetnou s Fenovýma, než ho jeden z Xaphanů donutí ustoupit zpět. V jeho očích se na chvíli zaleskl strach a s dalším zapřením všech svalů, se pokusil postavit ze země. Jenže démoni k němu ihned přiběhli a v tomto pohybu mu bylo zamezeno, když na něj doslova naskákalo několik démonů a tlačili ho opět k zemi. Jeden z nich mu dokonce obvázal drát kolem tlamy a to se démonovi ani trochu nelíbilo, proto ho nabodl na hor, na kterém zůstal viset. Okamžitě očima zapátral po Fen'linovi, ale nikde ho neviděl. Chtěl ho varovat že dráty jsou obetkané magií, kvůli které se z toho nemůže dostat, možná to věděl... tak či onak se mu naskytl pohled na démona, který mířil kuší přímo na jeho přítele. Se zapřením vyšvihl ocas proti němu a ačkoli si u toho způsobil hlubokou tržnou ránu, když kolík doslova projel jeho ocasem, podařilo se mu ho sejmout, protože byl dostatečně blízko. Jenže na dalšího už nedosáhl, i tak se k němu pokusil posunout... ale marně sledoval jak šíp letí přímo proti démonovi ve vzduchu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 14:08

    Snažil jsem se dávat pozor na všechny kolem, ale démonů bylo moc. Naštěstí je Elias rozptyloval a museli se snažit, aby jim neutekl. Když však uvidím, jak z mnoha míst na jeho těle z hlubokých ran a šrámů vytéká krev, neubráním se zlostnému řevu, který se mi vydere z hradla a s ním zabiji dalšího démona. Vznesu se do vzduchu, abych se vyhl hned několika útokům, když mi velký šíp projde svalem na stehně. Zavrčím a dalším dvěma se vyhnu, když jsem však chtěl použít magii, nemohl jsem. Navíc démoni zatáhnou za řetěz a tak jsem nucen letět k zemi, kde se nohama zapřu do písknu, řetěz si omotám kolem jedné ruky, zatímco si druhou vyrvu šíp z nohy. Další šíp se mi podaří odrazit a hned na to se rozběhnu a zabiji dalšího démona. Snažil jsem se jich zbavit co nejrychleji, ale přitom jsem sám utržil mnoho ran. Magií jsem rozhodně nešetřil a brzy bylo konečně po všem. Zhluboka jsem oddechoval, ale nenechám si ani chvíli na odpočinek. Místo toho se ihned rozběhnu k Eliasovi a odmotám mu drát z tlamy.
    "Hned tě odtud dostanu, kamaráde, vydrž," zamumlám a rozběhnu se k nejbližšímu kůlu v zemi.
    "Moc se nehýbej, jen si tím víc ublížíš," zavolám na něj a začnu kůly vytahovat ze země. Šlo to těžce, ale síly jsem měl naštěstí více, než většina démonů.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 15:23

    Pořádně ani neviděl co se kolem něj děje, démona nějak setřásl z hlavy ale když si všiml že černovlasý démon má potíže, dokonce zakňučel, jako bezmocné zvíře, které mu nemůže pomoci. Byl ale rád že je tu a že tu není sám, pomáhal a bojoval za jeho záchranu v tuhle nehezké situaci. Elias nerozuměl tomu, proč to dělá... proč se nezachránil a nenechal ho tady. Bylo by to pro Fen'lina o hodně lehčí a nemusel se jim zatěžovat. I kdžy démony zaměstnával, jeho tělo sláblo a magie se také vytrácela bůh ví kam, začínal být lehce unavený. Beznadějně sledoval jak démon bojuje a několikrát sebou škubl, pokaždé co se k němu nějaká z ran blížila, aby ji zabránil, jenže... to nešlo. Natěžko polknul a když se zdálo po všem, zabodl oči do démona, který se k němu zrovna řítil. Odmotal mu drát z tlamy a za tohle mu byl opravdu vděčný. Nemohl nic dělat, takže kromě hlubokého nádechu s otevřenou tlamou, nic nedělal a jenom ho sledoval. I to jak se pere s těžkými kůly zaraženými do země. I když mu řekl, že nemá nic dělat, pokaždé co se zapřel aby kůl vytáhl ze země, pohl s částí těla, ve které měl šípy zaražené, aby mu pomohl. Bohužel byly uzpůsobené tak, aby nešly snadno vytáhnout a tak nevyjely z jeho ran, ačkoli s kůlama pohnout mohl. Tentorkát se však bolestnému zavrčení neubránil a když se kůl uvolnil, okamžitě se pokusil postavit na nohy.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 15:30

    Natahal jsem kůl ze země, když najednou povolil a já se neudržel na nohou a spadl na zadek. Podívám se na Eliase, jehož bolestné zavrčení jsem rozhodně nepřeslechl a když uvidím, že s snaží vstát, rozběhnu se k němu a položím mu ruce na hlavu.
    "Eliasi! Takhle si ještě víc ublížíš, nech mě vytáhnout všechny kůly a pak to půjde lépe," řeknu mu starostlivě a poté využiji zbytek magie, abych napsal runu síly a použiji ji na sebe. Tahání kůlů bylo teď o trochu snazší a brzy byly venku všechny. Vrátím se k mému příteli a zadívám se na dlouhé šípy, které procházely jeho tělem skrz na skrz, nebo byly velmi hluboko zaražené do jeho těla.
    "Zkus se moc nehýbat," zamumlám a první se rozhodnu vytáhnout šípy, které procházely celým jeho tělem tak, že ulomím jejich konec a poté je bez problému vytáhnu. S těmi dalšími to bylo složitější. Kdybych je vytáhl jen tak, vyrvu mu i velké kusy masa. Zadívám se na ně a když zkontroluji, že žádný by neprošel důležitým orgánem, nebo tepnou, zadívám se na Eliase.
    "Eliasi... Budu je muset protlačit skrz na skrz tvým tělem... Jinak je nevytáhnu," řeknu mu potichu a zadívám se na něj s obavami v očích. Všechny rány mu dost krvácely, ale až bude moct použít magii, může se vyléčit pomocí trnů.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 15:46

    Démon se ztěžka nadechne, všechny kůly byly konečně uvolněné a už necítil takové napětí v celém těle. Pokaždé co nějaký ze šípu opusitl jeho tělo, tiše zavrčel ale bylo to už mnohem lepší. Zhluboka se nadechne ale celé tělo ho zabolí a tak se zachvěje pod návalem toho nepříjemného, bolestného pocitu. Fen'lin ho několikrát okřikl, vysvětlil mu že se nemá hýbat a že bude muset některé z šípu protlačit jeho tělem skrz na skrz.
    "Fajn," vydechne ztěžka a zapře se na nohách, aby se postavil. Šlo to hůře než čekal, ale potřeboval se postavit, aby měl démon lepší přístup k jeho ranám. Nohy se mu trochu rozjedou, ale posbírá rovnováhu ačkoli musel sklonit hlavu, protože cítil jak se mu krev nahromadila do úst. Těžce oddechoval a už to chtěl mít za sebou.
    "Mám tělo v jednom ohni, je to... tíživý pocit, obraz se mi maže před očima, bolí to," bylo to po delší době co něco popsal, co řekl delší větu a místo toho aby pohnul s celou hlavou, ji jenom natočí směrem k démonovi a zabodne do něj svůj pohled, sledoval co dělá.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 15:54

    Přikývne a začne se ztěžka stavět na nohy, přičemž se z jeho ran vyvalí ještě více krve. Se zamračením použiji struny, abych alespoň ty největší narychlo zašil a nevykrvácel mi tady. Nechtěl jsem, aby zemřel. Z tlamy mu začne téct krev a popíše mi, jak se cítí.
    "Já vím, Eliasi, vydrž ještě chvíli, pak budeš moct použít trny a vyléčit se z mrtvol okolo," zašeptám a pohladím ho po krku. Nechtěl jsem mu říkat, že tohle je umírání, když tělo opouští veškerá síla, tělo těžkne, slábne. Pomalu se nemůžeš hýbat, každý nádech je těžší a těžší. Chce se ti spát, nedokážeš udržet oči otevřené. Přestáváš slyšet zvuky okolo, jediné co slyšíš je vlastní srdce, které slábne a slábne, až udeří naposledy a přestaneš vnímat vše okolo. Rychle zavrtím hlavou, abych se vzpamatoval a začnu šípy vytahovat u Eliasova těla. Jak ironické, zachraňuji život někomu, kdo mě před necelými třemi měsíci skoro zabil. A přesto jsem o něj měl nefalšovaný strach, nechtěl jsem, aby zemřel a... To, že by to možná znamenalo smrt i pro Alexe mě v tuto chvíli ani nenapadlo. Ulomím konec poslednímu šípu, než ho protlačím Eliasovým tělem a ránu hned zašiji pomocí strun, přestože jsem věděl, že už se může vyléčit magií.
    "Zvládneš použít magii?" zeptám se a chytím jeden z jeho trnů, aby si v případě nouze mohl vzít trochu té mojí. Pokud to vůbec šlo.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 16:31

    S veškerým sebezapřením se snažil zůstat na nohách, ale bylo to o to těžší, celé tělo se mu třáslo, pocit bolesti začal být po chvilce neúprosný, ale za nějakou chvíli se začal ztrácet a slábnout, stejně jako démonova snaha vnímat co se kolem něj děje.
    "Ah," vydechl na jeho vysvětlení a cítil, jak mu démon rány zašívá. Na malý moment začal být vyděšený, ten pocit se mu odrazil v očích, když znovu sklopl hlavu a sledoval rudou, kapající tekutinu, která se lepila na zem. Cítil démonův dotek na krku, ačkoli nebyl nijak výrazný. Těžce se mu dýchalo a když z něj Fen'lin vytáhl i poslední šíp, stáhl všechny svaly v křečích než je uvolnil a sesunul se na zem. Pravda byla, že nevěděl jestli chce zemřít nebo žít, ani si tuhle otázku nepokládal a když si v hlavě vybavil Chise... bylo to jakoby ho volala k sobě a on za ní chtěl jít. Vypadalo to, že se tomu pocitu oddává, ani nezaslechl démonův hlas, než si vzpomněl na dopis a všechna ta slova, která mu Chise věnovala. Jeho hlava bezvládně ležela na zemi, stejně jako jeho tělo. Rudé panenky se ztratily někde v pozadí, když démon upadl do bezvědomí. Přesto podvědomě zaktivoval svou schopnost a energii z okolních mrtvol si pomocí trnů převzal. Malé rány se mu zahojily okamžitě a ty vážněšjší se stáhly a už nekrvácely. Nebylo to však dostatek k tomu, aby se vyléčil úplně, ran měl na těle mnoho, ale díky tomuto přežije. Jenže ztráta krve ho stála hluboké bezvědomí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 16:44

    Stál jako raněné zvíře, sotva se držel na nohou a sotva vytáhnu poslední šíp, stáhnout se mu všechny svaly na těle, jako by měl křeč. Starostlivě se na něj podívám a když se bezvládně sesune k zemi, rozběhnu se k jeho hlavě.
    "Eliasi!" zavolám na něj a položím si jeho hlavu na klín. Vůbec mě nevnímal a jeho zorničky se začnou vytrácet a nakonec zmizí úplně.
    "Ne, ne, ne, ne! Eliasi! Probuď se! Musíš se vyléčit, nebo tady umřeš! Kamaráde, no tak! Jsou jen kousek!" začnu na něj zoufale mluvit, zatímco si čelo opřu o to jeho.
    "Prosím, Eliasi, neopouštěj mě... Nechci ztratit další osobu, na které mi záleží," zašeptám zoufale a zavřu oči. Ještě pár minut tak setrvám, než zvednu hlavu a všimnu si, že démon dýchá. Některé jeho rány byly zahojené úplně, ale většina stále pokrývala jeho tělo. Díky strunám však nekrvácely. Usměji se a sednu si zády opřený o velkého démona za mnou. Byl jsem unavený, skoro na dně s magií a rány na těle mě neuvěřitelně pálily. Byl jsem ale šťastný, že Elias žije. Začnu pomocí strun sešívat i své rány, poté mi však dojde magie a zamotá se mi hlava. Tiše zasyčím a po chvilce, i přesto, že jsem se tomu bránil, usnu.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 18:21

    Pomalu otevřel oči a první co ucítil, byla jak jinak než bolest. Bylo to alespoň známkou toho, že je ještě na živu a neopustil tento svět. Nemohl říci, že by z toho byl nadšený, ale ani zklamaný. Místo toho jenom pomalu otevřel oči a první čeho si všiml bylo to, že je noc. Těžce oddechl a když ucítil něco na svém boku, lehce natočil hlavu na stranu. Byl to Fen'lin, opíral se o jeho srst a vypadalo to že odpočívá. Elias zapnul všechny svaly v těle, ale kromě bolesti, která se mu rozlila celým tělem... nic neudělal. Mohl se postavit ale nechtěl a raději to nezkoušel. Snažil si vzpomenout, co se vlastně stalo. Byli pořád na tom samém místě, jenom tu bylo pár těl navíc, jinak všechno zůstalo tak jak si to pamatoval. Ostré šípy s douhými provazy, kůly vytažené ze země, okamžitě se zachvěl a až teď si uvědomil jak je jeho dech přerývaný.
    "Fen'line..." vydechl bezmyšlenkovitě a hlasi zase raději položil na písčitou zem. Byl rád že je tady,
    ačkoli by mu to nejspíše nikdy neřekl.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 18:27

    Odpočíval jsem opřený o ELiase a střídavě usínal a probouzel se. Jednou na nás zaútočila smečka jakýchsi potvor, ale rychle jsem se s nimi vypořádal a utržil jen pár kousanců a škrábanců. Zrovna jsem podřimoval, když se Elias pohne, tedy spíš jen zatne svaly a tento nepatrný pohyb mě probudí. Pootevřu unaveně oči a pohnu se, až když na mě promluví.
    "Eliasi... Vidím, že jsi konečně vzhůru," pousměji se unaveně a přetočím se tak, že jsem seděl vedle jeho hlavy.
    "Jak ti je?" zeptám se a začnu ho hladit po hlavě. Když byl v této podobě, nemohl jsem si pomoct a uvažoval jsem o něm jako o mazlíčkovi. I když on jím ani zdaleka nebyl. Povzdechnu si a zadívám se na jeho zranění, než se podívám na čerstvé mrtvoly.
    "Naber z nich trochu sil a jakmile budeš moct použít magii, schovej se do mého stínu. Jsme na jednom místě moc dlouho a bojím se, že nás brzy najdou. Stále jsme na nepřátelském území," řeknu mu potichu. Myšlenka na to, že teď někam poletíme, se mi vůbec nelíbila, byl jsem utahaný, ale letět ještě zvládnu. Navíc jsem na tom byl stále lépe, než Elias a opravdu jsem ho odtud musel dostat. Už jen kvůli němu, ale i Alexovi. Nedokázal jsem uvěřit, že mi došlo až po takové době, že je v sázce i jeho život.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 18:45

    Černovlasý démon se přesunul blíže k jeho hlavě a tiše se nadechl. Pohlazení démona teď dokonce uvítal, bylo to uklidňující, proto nepropadal žádné panice, zoufalství a ani bolesti.
    "Sám nevím, všechny svaly v mém těle protestují proti jakémukoli pohybu," odpoví a poté ho dál poslouchá. Měl si vzít energii z ostatních, zamyšleně se poobhlédl okolo a potom na svého společníka. Chvíli nic nedělal, ale nakonec kolem něj opatrně obmotal pár trnů a o energii, kterou z okolních těl získal, se podělil. Ihned cítil jak se mu do těla pomalu začíná vracet trocha sil a když už nebylo co vzít, změnil se na stín a zmizel v tom od Fen'lina.
    "Děkuji..." vydechne a na chvíli se odmlčí, než si povzdechne. Přemýšlel nad událostmi a vším co se stalo, co se mohlo stát a nestalo. "...že jsi mne tu nenechal," odpoví a jeho tón hlasu, byl u tohohle jiný, než kdy předtím co spolu mluvili.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 18:53

    Viděl jsem v jeho očích bolest, byl jsem rád, že už se na mě nedívá se vztekem a nenávistí, ale tohle nebylo zlepšení. Nemohl se hýbat, jeho svaly protestovaly, což bylo normální po té, co utržil tolik zranění. Nakonec však vysaje energii z těl a k mému překvapení kolem mě omotá pár trnů a do těla se mi vlije nová energie. Hned mi bylo líp, mé rány se začaly zatahovat a svaly tolik nebolely. Chtěl jsem poděkovat, ale to už zmizel do mého stínu. Zadívám se na svůj stín, který vypadal jako Elias a dívaly se na mě dvě rudé oči. Pousměji se a chtěl jsem vzletět do vzduchu, když mi však Elias poděkuje. Překvapeně se na něj zase podívám a když dokončí větu a obeznámí mě s tím, proč mi děkuje, na tváři se mi objeví široký úsměv.
    "Samozřejmě že bych tě tady nenechal, jsme přátelé!" prohlásím, jako by to byla samozřejmá věc, než se odrazím od země a zamířím do království Nearry. Před dvěma měsíci mě tento tvor málem zabil. Dnes se zraněný schovával v mém stínu a já se cítil tak nějak... Bezpečně. Nebyl jsem sám. Cítil jsem jeho přítomnost a už mě neděsila. Něco se v démonovi změnilo a věděl jsem, že teď už mi neublíží. Pokud ho nenaštvu, ale to jsem neměl v plánu.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 09:32

    Chvíli jej ze stínu pozoroval, rudé oči se na něj upíraly a přemýšlel, nad svými slovy ale i na jeho. Označil je za přátelé a z toho byl zmatený, nevěděl jaký je pravý popis přátelství a tak se odmlčel a nakonec stáhl do jeho stínu úplně, skoro jako kdyby se tam schovával, což vlastně udělal. Pořád byl vyplašený z toho co se stalo a pomalu si uvědomoval, že tam málem zemřel. Sledoval ho jak roztáhl křídla a vzlétl, pozoroval ho, možná by se od něj mohl něco naučit, třeba... létat... nebo přistát, to mu nešlo a měl větší pocit bezpečí když byl na zemi, pevně nohama na tvrdé půdě. Letěli už nějakou dobu a kdyžse chtěl zhmotnit, uvědomil si že to nemá dělat, proto se pouze nadechl.
    "Přátelé, je to... jako s Chise?" vypadne z něj otázka a dostal po delší chvilce náladu k mluvení, ani nevěděl co se u něj změnilo, ale byl rád, že ho tam démon nenechal umřít napospas sobě samotnému. Možná to ale dělal jenom kvůli jeho bratrovi, přece jenom měl stále jeho tělo. Nakonec se ho rozhodnou zbavit, co potom?
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 09:45

    Letěl jsem a stále silně cítil Eliasovu přítomnost, která se po nějaké době stáhne. Pořád jsem věděl, že je tady, ale v takové míře, že bych na to klidně za pár minut zapomněl. Rozhlédnu se po okolí ve snaze zorientovat se a když v dálce na horizontu uvidím Mephistophelův palác, zamračím se, určím podle něj směr a poté se rychle rozletím k do království Nearry. Opravdu jsem tady nechtěl být a Elias po předchozí zkušenosti taky nejspíš ne. Najednou se ozve jeho hlad, ptal se mě na přátelství a jestli je to jako s Chise. Pousměji se, nepřirovnával bych to zrovna k ní, byl jsem si celkem jistý, že ho milovala, ale netušil jsem, jestli to stejné cítil i Elias.
    "Něco... Podobného, myslím, že jste k sobě navzájem cítili něco víc, ale... Nevidím ti do hlavy a je těžké v tobě číst takže... Ale ano, přátelství vzniká, když ti na někom záleží, chceš mu pomáhat, nenecháš ho ve štychu, pomůžeš, aniž bys něco chtěl. S přáteli sdílíš jak radost ze života tak jeho útrapy... Časem můžeš začít přemýšlet o svých přátelích jako o rodině... Něco jako já a Alex. Považujeme se za bratry, i když nesdílíme krev," vysvětlím a zadívám se pod sebe, jako bych se chtěl zadívat do jeho rudých očí, ale momentálně jsem netušil, kde budou.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 09:59

    "Ah tvůj bratr.... eh, mám jeho tělo," vypadne z něj a kdyby mohl, nejspíše by měl u hlavě tři tečky z toho jak vážná tahle situace musela pro démona být. Úplně zapomene na všechno co řekl Fen'lin o přátelství a zamyslí se, nad tím jestli by mu to měl říci. Nakonec se rohodne pro.
    "Tvůj bratr a jeho čarodějnice na mě použili nějaký rituál, mělo mě to vyhnat do náhradního těla aby mě mohli zabít, ale... já ho vykopl z toho jeho," přizná a nakonec si opět zhmotní hlavu vedle té jeho. Nejspíš ho Alexander zrovna hleda, své tělo potřeboval, tohle totiž nebylo dočasné řešení, nakonec ale zakroutil hlavou a zadíval se na Fen'lina.
    "Takže jsme přátelé," vydechne jakoby to byla hotová věc.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 10:06

    Místo toho, aby řekl cokoliv o přátelství začne mluvit o Alexovi. To bylo něco, na co jsem se také chtěl zeptat.
    "Vím, že máš jeho tělo, to došlo hned, co jsem tě viděl," pousměji se, ale když mi vysvětlí, jak to je a co za rituál Alex provedl, povzdechnu si.
    "To... Vysvětluje pár věcí," vydechnu a lehce se zamračím s pohledem upřeným před sebe. Alex se ho bude chtít zbavit, zabít. Jenže... Já to dovolit nechtěl. Trochu mě také uklidnilo, že je teď někde v lidském světe v bezpečí a není jen potlačený Eliasem ve svém vlastním těle. I když mít náhradní tělo nebylo zrovna nejlepší. Elias najednou prohlásí, že jsme přátelé, jako by to byla hotová věc a zhmotní svou hlavu vedle té mé. Souhlasně zamručím a lehce pootočím hlavu, abych na něj lépe viděl.
    "Ano, jsme přátelé, takže tě už nenechám ve štychu, nebo samotného... Teď jsme jako rodina, dobře?" řeknu mu. Byl jsem jediný, koho znal. Komu alespoň trochu mohl věřit a kdo ho nechtěl zabít. Byl mojí zodpovědností, dlužil jsem to Chise, ale také... Nějakým záhadným způsobem mi na něm začalo záležet a považoval jsem ho za opravdového přítele, což se nestávalo moc často. A už jen proto bych ho neopustil. Byl jako opuštěné šťeňátko, které neví, co dělat a je ztracené ve velkém světe. No... Šťeňátko, které roztrhá zástupy démonů, vysaje z nich energii a jde dál, jakoby nic...
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 15:36

    "Dobrá," vydechne aby démonovi odpověděl a nakonec se zhmotní vedle něj, tentokrát si udělá křídla z temnoty a zůstane vna obloze bez toho, aniž by padal dolů. "Už... nebudu přistávat, zatím," vydechne a kdyby mohl, pravděpodobně by se usmál. Místo toho rozevře tlamu a otočí se před sebe. Mít přítele znělo tak nějak zvláště, hlavně pro něj. Znovu se mi před očima přehrála ta situace a proto se opět obrátil na Fen'lina. V tu dobu poprvé pocítil opravdový strach, nechtěl být sám a nechtěl zemřít. Mohl ale nepoddal se tomu a to jenom díky Chisinému dopisu, ve které ho prosila aby zůstal s Fen'linem... démonem, vedle jehož boku teď letěl. Na chvíli se zase odmlčel, než znovu obrátil pohled na Fen'lina.
    "Mít rodinu zní hezky, ale co tvůj bratr? Nemůžu takhle zůstat na věky, aniž by zemřel a já nechci... být uvězněný v tom jeho, zcela bez vůle, tak jako poslední půlku milénia," vydechne a sám byl překvapený jak snažší to najendou bylo, něco říci, když některým pocitům začal rozumět, nebo se o to pokoušel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 15:42

    Jakmile se začne vedle mě zhmotňovat, okamžitě k němu natáhnu ruce, jako bych ho chtěl chytit, ale když uvidím dvě velká, stínová křídla, oddechnu si a trochu se vzdálím, aby jsme křídly nenarazili do sebe. Sdělí mi, že zatím nebude přistávat a tak se pousměji a přikývnu.
    "Až budeš chtít přistát, řekni, ukážu ti jak na to, aby ses nám zase nerozplácl na zemi," ušklíbnu se a zadívám se na něj. Vypadal... Zamyšleně, ale těžko říct, když se tvářil pořád stejně. Cokoliv, co se děje v té jeho hlavě mohly prozradit jen jeho oči. Řekne, že mít rodinu zní hezky, ale začne se ptát na Alexe a na to, že nechce být v něm uvězněný zcela bez vůle.
    "Něco vymyslíme... Mezitím zůstaneme v podsvětí, budeme hledat způsob, jak ti třeba obstarat vlastní tělo, nebo vás nějak... Rozdělit, aby ani jeden z vás nezemřel... Na něco přijdeme, Alex tě chce nejspíš zabít, ale... Přesvědčím ho," řeknu s jistotou a usměji se na Eliase, jako bych tím chtěl říci: Všechno bude dobré.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 15:56

    Z nějakého důvodu mu věři, věřil jeho slovům a uklidnilo ho to.Tělem mu porjel velice zlváštní pocit, který nedokázal pojmenovat. Někteří by to nazvali radostí, ale Elias neměl tušení co to bylo, proto se akorát ošil a máchl křídly více než by chtě, než se zhluboka nadechl. Noc byla ještě dlouhá, ale přessto byla po delší době opravdu klidná a tak mohl zvolnit a nesoustředit se tolik na okolí, i když to nebylo nejlehčí, pořád měl nutkání sledovat očima celé okolí a dokonce i to létání mu šlo o něco lépe, ačkoli... pořád nemohl popřít, že nebyl raději na pevné zemi.

    Uběhl týden, za tu dobu se nic nezměnilo, Elias byl víceméně v pohodě, dokonce ho Fen'lin naučil přistávat, což po několika pokusech s hubou zarytou v zemi bylo fajn. Po cestě potkali několik démonů a Elias se vždy z povzdálí koukal jak s nimi Fen'lin zápasí, dalo by se to popsat jako dobrá zkušenost do budoucna, pokud nějaká teda bude, pořád mu to leželo v žaludku a musel nad tím přemýšlet. Bohužel se s těmahle myšlenkama musel vypořádat sám, protože nemohl nacházet vhodná slova aby je popsal svému společníkovi. Zrovna byl večer a tak se natáhl pod jeden ze stromů, než se postavil aby založil tábořiště, oheň... což ho naučil taky černovlasý démon, který zrovna prohlížel okolí. K Eliasovi se ale dostavil velice divný pocit, touha a nutkání jít někam, někam... zarazil se a chvíli zůstal stát na místě. Jeho očí se modře zaleskly a v tu chvíli natáhl ruku před sebe, jako kdyby se chtěl něčeho dotknout, chvíli tak setrval... než začal do vzduchu kreslit pentagram, pomocí kterého se snažil otevřít bránu do lidského světa, což se mu za chvíli podařilo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 16:11

    Uběhl už týden od doby, co jsem se setkal s Eliasem a musel jsem říct, že bylo fajn mít společníka. Snažil jsem se s ním co nejvíce mluvit, občas mi to vyšlo, občas ne. A také jsem pokračoval v tréninku a vyzýval nejrůznější démony na souboje. Zrovna jsme chystali tábořiště, kde strávíme noc, procházel jsem okolí, jestli nenajdu něco nebezpečného, co by nás mohlo v noci překvapit. Jakmile okolí prozkoumám, vydám se zpátky. Nikde jsem však neviděl hořící oheň, Elias by ho už měl mít... Přidám do kroku a překvapeně se podívám na démona, který otevíral bránu do lidského světa.
    "Eliasi?" oslovím ho, ale nevypadalo to, že by mě vnímal. Rozejdu se k němu a zadívám se na jeho tvář. Jeho oči... Nebyl už červené, ale přišly mi nafialovělé a čím dál více modraly. Alex? Co se sakra děje?
    "Eliasi? Co se děje?" zeptám se ho a chytím ho za ruku.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 16:26

    Bylo to, jako kdyby někdo jeho nutkání potlačil a našeptával mu do ucha aby opustil tohle místo a on šel. Zrovna se chystal udělat krok dopředu, ale známý démon ho chytil za ruku, to mu ale nezabránilo vtom, aby ho odstrčil a jendoduše do portálu skočil. Chvíli kráčel prázdnotou, která mu byla společníkem po mnoho let, než vykročil nohou na zelenou trávu. Svět tady byl tak jiný... Bezmyšlenkovitě kráčel dopředu, tam kam ho volali. Jenže kdo? Sám netušil. Stál u jezera ale ani tam se nezastavil a otočil se k hustému lesu, do kterého se rozešel, smyslů a slov zbaven. Až teď mávl rukou aby se portál zavřel, ačkoli se nezdálo že by mu nějak záleželo na tom, zda bude otevřený nebo ne.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 16:36

    Elias mě bez jediného slova prudce odstrčí, až zavrávorám a málem spadnu na zem. Než jsem se nadál, vyskočím na nohy a okamžitě se rozběhnu do portálu. Vletím dovnitř a obklopí mě temnota, najednou se mi však začne motat hlava, bylo to jako bych letěl prázdnotou, která se mě snažila dostat pryč, ale neměla kam. Do hajzlu! Elias ten průchod zavřel. Frustrovaně zavrčím a začnu se soustředit. Musel jsem rychle otevřít další bránu, nebo tady zkysnu navždy. Jakmile otevřu bránu do lidského světa, vymrští mě to ven obrovskou rychlostí. Viděl jsem před sebou modré nebe, které se točilo neskutečnou rychlostí... Tedy já se spíš přetáčel ve vzduchu a padal rovnou dolů. Roztáhnu křídla a začnu plachtit. Neskutečně se mi motala hlava a měl jsem pocit, že mě za chvíli opustí obsah žaludku. Naštěstí se brzy vzpamatuji a rozhlédnu okolo. Dobrá zpráva, byl jsem v Atreii. Špatná? Netuším, kde je Elias. Zavřu oči a začnu se soustředit. Jak ho jen najít? Musím něco vymyslet dřív, než ho Alex zabije! Najednou ucítím mě až moc dobře známou přítomnost. Bylo to podobné, jako když se ukrýval v mém stínu, ale... Slabší, mnohem slabší a ten pocit nešel z mého stínu, ale odjinud. Zamyšleně se otočím tím směrem, než naberu velkou rychlost a vydám se hledat mého přítele.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 16:51

    Pokračoval dál, nehledě na to jaký by mohl být cíl jeho cesty. Chvíli se ale zarazil a vypadalo to, jakoby se tomu pocitu bránil, jako kdyby mu vzdoroval ale nakonec stejně prohrál, touha jít byla silnější a jeho tělo se zase dalo do pohybu. Vešel do hustého lesa, kde kráčel nějakou chvíli. Vyhýbal se stromům a propastím, jeho oči se upřeně dívaly před sebe, nezastavoval se, prostě šel. Byl pod mocí někoho jiného a neodkázal ji vzdorovat. Bylo to už asi deset minut, co bez přestávky našlapoval, než z dályk zahlédl jakési modré světlo a nějaké postavy. Šel přímo jejich směrem, až se zastavil u jedné velké chatky uprostřed lesa. Byla tam nějaká žena, která stála na kamenitém podkladu a pod sebou měla nakreslený nějaký složitý obrazec. Nebyla tam ale sama, odstoupila a vedle ní stal mladík, kterého Elias poznával, byl to Alex, který si ho prohlížel. Čarodějce se ulevilo a i démon vypadal uklidněně, ačkoli se na Eliase neskutečně mračil. O chvíli ho donutila aby došel od středu kruhu, ze kterého sálala podívná magie a pokynula Alexovi, aby se tam přemístil také.

    Sponsored content


    Elias + Fen'lin - Stránka 4 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 23:35