Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Elias + Fen'lin

    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 18:00

    Bylo to pro Eliase mnohem snažší, nejenom že to skrývalo jeho přítomnost, ale také se nenechal rozptylovat věcma okolo a mohli tak prakticky cestovat celou noc. Blížili ke ke hranicím a démon mlčel jako kdyby celou dobu spal. Nezatěžoval se zbytečnýma otázkama, ani se na nic neptal. Démon jehož se držel vypadal sám o sobě zamyšlený, proto když ho ticho omrzelo, rozhodl se něco říci.
    "Nad čím přemýšlíš?" zeptal se jako kdyby mezi nimi žádná překážka nikdy nebyla. Jenže on se na tyhlkle věci díval jinak. Nerozlišoval nezdvořilost od zdvořilosti, vhodnou situaci od nevhodné, nelámal si hlavu s věcma a emocema, kterým nerozuměl, proč by taky měl. Dokonce nevěděl že k některým otázkám je třeba přátelství a důvěry. Elias tyhle věci jendoduše neznal a nikdy nezažil, proto bylo zřejmé že je nepochopí a neví... nezná.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 18:07

    Dával jsem pozor na cestu s čím blíž jsme byli k Mephistophelovi, tím ostražitější jsem byl. Doufal jsem, že mě ve vesnici nikdo nepozná, mohly by z toho být problémy a i když jsem jak já tak i Elias byli silní, nechtěl jsem zjišťovat, kolik démonů porazíme, než sami padneme. Tiše si povzdechnu a po několika hodinách ticha mě překvapí Eliasův hlas. Bylo to, jako by zněl přímo v mojí hlavě, nebo mi něco našeptával přímo do ucha. Byl to nepříjemný pocit, ale nedám na sobě raději nic znát.
    "Mnoha věcmi, Eliasi. Otcem, mou rodinou, Chise, tebou..." odpovím zamyšleně a podívám se pod sebe, jako bych snad démona někde hledal. Bylo to jako mluvit sám na sebe, nikoho jsem neviděl a přesto cítil něčí přítomnost.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 20:09

    Když už si začínal myslet že mu démon neodpoví, přeci jenom to udělal. Znovu jej oslovil jménem, což se mu zdálo strašně zvláštní a pronesl že přemýšlí nad mnoha věcmi, které poté vyjmenoval. Zvědavost démonovi nedala a tak si částečně zhmotnil hlavu, polbíž té Fen'linové. Bylo to jakoby ho právě obmotal jeho vlastní stín, přesto nedělal nic, co by démona omezovalo v pohybu.
    "Oslovuješ mě jménem, proč?" vypadne z něj a na chvíli rozevře tlamu a jediné co na něj přemístí, byly rudé oči nebo spíše jenom jedno, to po jehož straně na něj dohlížel. Nechtěl mu zavázet ve výhledu na cestu.
    "Proč přemýšlíš nad Chise?" zeptá se na další otázku, než se zadívá někam před ně. Ani přes svou zvědavost neodkázal popřít nenávist vůči démonovi, ačkoli ji pořád nerozuměl. Věděl že nenávist musí být podložnená dalšími emocemi a proto byl i nadále zmatený, ačkoli už alespoň věděl, jak se daná emoce nazývá a to byl pokrok už i na pro něj. Jeho oči se upíraly do dálky, hledaly jakékoli známky pohybu, čehokoli, než jeho pohled sklouzl kousek před ně, kde se táhla obrovská, nehezky vypadající propast.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 20:24

    Něco se začne zhmotňovat kousek od mé hlavy, okamžitě mi ztuhnou všechny svaly, byl jsem připraven se jakkoliv bránit před útokem, ale místo toho se jen zhmotní jeho hlava a zadívá se na mě rudýma očima. Znovu se uklidním, dokud nemá dopis, nezabije mě. Potom to už ale bude horší. Nijak mě neomezoval v pohybu, ani mi nezacláněl, proto ho nechám tam, kde je a nijak to nekomentuji. Zeptá se mě, proč ho oslovuji jménem a rozevře tlamu, jinak se však nehýbal a nevypadalo to, že by mě chtěl kousnout.
    "Jsi také osoba, která má city, i když je neumí pojmenovat. Máš jméno a kdybych tě oslovoval jinak, třeba jako věc, nebylo by to správné..." odpovím a hned na to přijde další otázka. Ptal se na Chise.
    "Záleželo mi na ní, měl jsem ji opravdu rád. Chybí mi, ale s tím už nic nenadělám," povzdechnu si.
    "Naše setkání přináší vzpomínky. Snažím se vybavit si jen ty šťastné, kdy jsme byli jako rodina. Myslím, že takhle by chtěla, aby jsme si ji pamatovali," řeknu a i když jsem potlačoval své emoce, na tváři se mi objevil jemný úsměv.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 21:24

    Démon ho poslouchal a přemýšlel nad jeho slovy. Označil Eliase za osobu, což mu vyznělo ještě divněji, ale rozhodl se na to neptat, alespoň pro teď. Držel se démonova stínu a dál zamyšleně hleděl před sebe.
    "Jak mpoznám co je správné a co špatné?" vyloudí ze sebe pro změnu jinou otázku, než se zase stáhne zpátky do jeho stínu. Snažil se porozumět alespoň nějakým emocem a věcem, které pro něj byly cizí. Pro teď měl snahu, zajímal se a nevěděl za jak dlouho ho to přejde. Možná že až dopis, zase se vrátí k lovení démona, se kterým měl teď chvilkové příměří, daloby se tak říci. Svěří se Eliasovi o tom že měl Chise opravdu rád a že mu na ni záleželo. Jenom podrážděně zavrčel, sám nevěděl proč ale nechal ho mluvit dál.
    "Jak můžeš vědět co by chtěla?"
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 21:36

    Zeptá se mě, jak pozná, co je správné a co špatné, trochu se zarazím, byla to těžká otázka a chvíli jsem netušil, jak na ni odpovědět.
    "Prostě... To cítíš... Když to ale vezmu z jiné strany... Špatné je to, co ubližuje ostatním, správné, co jim pomáhá... Ale záleží také na úhlu pohledu. Když někoho zabiješ v sebeobraně, nebo protože je to špatný člověk a ublížil mnoha lidem před tebou, děláš správnou věc. Pokud však pomůžeš někomu se špatnými úmysly... Neseš vinu stejně jako on," odpovím, ale vím, že má odpověď není ani zdaleka dostačující.
    "Já... Nevím jak na to lépe odpovědět... Je to hodně subjektivní, každý je schopen zajít jinak daleko, má své hranice jinde, pokládá za správné jiná řešení... Někteří vládci pokládají za správné, že vládnou své říši pevnou rukou a jejich říše prosperuje... Lidé v tom království ho však můžou vidět jako tyrana," povzdechnu si, přišlo mi, že se do toho stále více motám a tak toho raději nechám. Byl jsem také rád, že Elias zalezl zpátky mého stínu a jeho hlava nebyla nebezpečně blízko té mé. Když však zmíním Chise, zavrčí a zeptá se, jak můžu vědět, co by chtěla.
    "Cestovali jsme společně mnoho let, když někoho znáš tak dlouho, víš, jak by se v určitých situacích zachoval. Víš, co má rád, co nesnáší, z čeho má strach... Naučíš se o něm spoustu věcí a čím více někoho znáš, tím lépe dokážeš odhadnout, co by chtěl, co by udělal... Můžeš toho využít a někoho překvapit, udělat pro něj něco nečekaného... Nebo pokračovat v tom, co dělal. Chise byla jedna z nejhodnějších démonek, co jsem potkal. Záleželo jí na nás, byli jsme pro ni jako rodina a... Když máš rodinu, chceš, aby její členové byli šťastní," pokusím se vysvětlit další složitou věc a nejspíš se do ní zamotám ještě více.
    "Jednoduše... I důvod, proč chtěla zemřít byl, aby jsme si ji pamatovali jako veselou, energickou dívku a ne jako démonku, která své poslední momenty strávila v agónii a nedokázala se sama o sebe postarat," dořeknu a snad poprvé jsem alespoň trochu spokojený se svým vysvětlením.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 10:22

    Vníma démonova slova, ačkoli by se nezdálo že by jim rozuměl, proto mlčel a nic neříkal. Netušil co by měl na tohle říci, ale i tak ho to neustále nutilo aby nad nimi přemýšlel. Bez toho aby rozuměl emocím to pro něj bylo těžké, až nemožné chápat o čem tady mluví. Bylo to jako vysvětlovat nějakou situaci bez základů, i tak se na ně musel zeptat, bylo to to, co mu stanulo na mysl jako první a cítil potřebu to říct, proto to také udělal. Jenom zamručel a dál vnímal okolí, které se jim pod nohama neustále měnilo. I zbytek cesty mlčel a soustředil se na všechno okolo. Elias nemohl poznat co je správné a co je špatné, nedokázal tyhle dvě věci rozlišovat a proto mu bylo jedno co dělá a jaké to bude mít následky, byl v podstatě jako dítě, které nic neumí, v tomhle divném světě, kterému nerozuměl. Proto mu dělalo problém pochopit okolnosti ohledně Chisiné smrti a všeho co by pro její návrat udělal. Neviděl za tím to špatné, jediné co chtěl bylo aby ji zase mohl vidět a být s ní.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 11:15

    Elias jen cosi zamručí a zůstane potichu. Chtěl jsem se na něj podívat, ale když se rozhlédnu okolo, dojde mi, že je stále v mém stínu a jen cítím jeho přítomnost. Povzdechnu si a doufám, že jsem ho svými slovy jen nezmátl. Ale pochyboval jsem, že tomu bude rozumět. Čím více jsem toho o něm věděl, čím více jsem se mu snažil porozumět, tím více mi ho bylo líto. Doufal jsem, že dopis od Chise mu trochu pomůže. Ale jak by mohl? Možná v něm vyvolá emoce. Emoce, kterým nebude rozumět. A budu jediný, kdo mu bude moct je pomoci, když ne pochopit, tak pojmenovat.
    "Eliasi?" oslovím ho a už se ani nepokouším na něj podívat, místo toho se dívám přímo před sebe.
    "Kdyby jsi něco cítil a nedokázal to pojmenovat... Zkus mi to popsat, pokud tedy chceš... Možná ti s tím pomůžu, tedy alespoň ti ty emoce pomůžu pojmenovat," nabídnu mu s povzdechem. Měli jsme ještě dost času, mohlo být něco kolem třetí, čtvrté ráno a předpokládal jsem, že do mojí rodné vesnice dorazíme okolo sedmé ráno.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 11:37

    Zdálo se, že ho vůbec neposlouchá, ale nakonec jenom znovu zamručí a o chvíli na to se vynoří z jeho stínu a zhmotní se vedle něj. Dříve než ale zaregauje začne padat dolů zcela volným pádem. Chvíli se díval nad sebe, na démona, který se pomalu vzdaloval, než se ho chytil pomocí stínů. Jenže ho tak trochu začal stahovat dolů, s čímž ani trochu nepočítal. Vlastně ho to docela překvapilo, protože dříve než se nadál oba dva letěli dolů. Chtěl mu pospat nějakou určitou emoci, ale cítil u toho potřebu artikulace tělem, jenže mu nedošly následky a jak byl v jeho stínu, úplně zapomněl, že vlastně celou dobu letí. Hleděl před sebe a chvíli se s nimi točil svět, než se přerazil o bůh ví co a než se nadál, ležel v temnotě a nedohlížel ani před sebe.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 11:42

    Znovu zamručí a rozhostí se mezi námi ticho, jenže najednou se začne zhmotňovat a dřív, než se vzpamatuji, padal dolů. Zadívám se na něj a čekám, až si nechá narůst stínová křídla, když najednou stíny vyrazí proti mě. Omotají se mi kolem těla a částečně i křídel. Lehce vyjeknu, když začnu padat dolů a nemohl jsem ani nabrat rovnováhu kvůli stínům, které byly kolem mého těla. Začal jsemse různě přetáčet ve vzduchu a úplně ztratil orientaci. Když začalo být jasné, že se ve vzduchu neudržím, obalím své tělo velkým množstvím temné magie, abych si při pádu nezlámal kosti. I přesto byl dopad velice tvrdý. Zamručím, položím si ruku na hlavu na místo, od kterého jsem se praštil a vyškrábu se na nohy. Obklopovala mě temnota a byl jsem si celkem jistý, že i když je noc, mělo by jít alespoň něco vidět. Natáhnu ruku, abych vyvolal elektřinu a použil ji jako světlo, jenže... To nešlo. Nedokázal jsem použít magii.
    "Eliasi?" zavolám do tmy.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 11:55

    Ležel na zemi a vůbec se nehýbal, hlavu měl položenou na nějakém chladném terénu a tiše oddechoval. Vůbec nechápal co se právě stalo, letěli... a potom padali dolů, především kvůli němu. Až teď si uvědomil, že pod nimi viděl propast, do které pravděpodobně zahučeli. Byla tu tma, nedohlížel dodálky a neviděl ani před sebe, přesto se nějak neobtěžoval postavit, nebo se o to pokoušet ještě nějakou chvíli, než se začal skládat na nohy. Okamžitě poznal že je v jiné podobě a tak tiše zavrčí a v tu chvíli zaslechne své jméno, jenom kousek od místa, kde stál.
    "Hmm," zamručí a rozhlédne se okolo. Nikoho neviděl, ale kdokoli jiný ze tmy, mohl vidět jeho rudé panenky, které ve tmě rozhodně svítily. Přitáhl šlahouny k tělu, přeci jenom byly jeho součástí, ačkoli se pomocí nich teď mohl orientovat ve tmě, aby do něčeho nenarazil. Ihned se začal dívat po démonovi, chtěl dopis od Chise a jestli mu utekl, zabije ho až ho znovu najde. Jenže v tom si uvědomí, že to byl on, kdo ho oslovil.
    "Fenl'ine," vydechne a udělá několik těžkých kroků dopředu, ačkoli chvíli vůbec netušil kam jde.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 12:03

    Zaslechnu tiché zamručení od Eliase a trochu se uklidním, že tady nejsem sám. I když být v temnotě s tvorem jako on nebyla žádná výhra. Zaslechnu jeho těžké kroky, které mířily ke mně a vysloví mé jméno. Udělám pár kroků do strany a brzy narazím na stěnu, ohmatám ji, byla kamenitá, rovná, jen na některých místech popraskaná nebo s malými výstupky. Podívám se přímo nahoru a uvidím jen tenkou čáru noční oblohy, která se táhla jako dlouhá jizva. Nejspíš budeme v jakési propasti.
    "Skvělé," zavrčím a pokusím se vzlétnout, hned se mi však křídla zarazí o stěny, které byly moc blízko u sebe a spadnu zase na zem. Odfrknu si a znovu se vyškrábu na nohy, než se zadívám na Eliase. Ze kterého šly vidět jen dvě rudé panenky.
    "Potřebujeme světlo, ale nefunguje tady magie," řeknu po chvilce, když se rozhodnu, že nedávat mu, nebo se ptát, co to mělo znamenat nemá smysl. Povzdechnu si a začnu rukama a ocasem šmátrat po zemi, zda nenajdu nějakou větev, která sem mohla spadnout.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 12:26

    "Kde to jsme?" vydechne a rozejde se po hlase démona, až do něj omylem narazí. Byl teď ve své pravé podobě a nedokázal se za pomocí magie zmenšit, proto se ocasem dotýkal stěny a hlavou skoro té druhé, což bylo nepříjemné. Sotva se tu na šířku vlezl a tak se pokusil nějak vytočit, jenže podemlel ocasem nohy svému společníkovi, což nopravdu nechtěl. Byl o něco menší než Fen'lin ale přesto dostatečně vysoký, jenže mto zrovna moc neprospívalo ani jemu, ale ani Fen'linovi. Poznamená, že potřebuje světlo, proto se začne rozhlížet, jenže ho vůbec nenapadalo, jak by tu mohli nějaké získat, když nemohou používat magii. Hlasitě zavrčí a nakonec si na zem lehne, skoro jako kdyby se rozhodl trucovat a nechat všechno na druhém démonovi. Až po chvilce zvedl hlavu aby se zadíval nahoru, když se mu podařilo zahlédnout oblohu, ale zdála se tak neskutečně daleko.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 12:42

    Eliasův hlas se rozlehne po okolí a ještě několikrát se vrátí jako ozvěna. Hned na to však domě narazí a málem spadnu na zem. Zmateně se zamračím, přišel mi teď mnohem větší a jiný, než předtím. Než se nad tím však stačím více zamyslet, podrazí mi nohy a skončím na zemi úplně. S povzdechem se posadím a rukou nahmatám nějaký klacek, tedy spíš větev.
    "Myslím, že sem Mephistopheles házel démony, kteří ho naštvali, nebo zradili. Nejde tady používat magie, takže je téměř nemožné dostat se ven," povzdechnu si a vylovím v paměti důvod, proč mi tohle místo přišlo povědomé. Sám jsem sem pár zrádců hodil. No, úplně jsem na toto místo zapomněl, ale musíme se dostat ven! Nahmatám dva kameny, kterými o sebe prudce udeřím a odletí z nich pár jiskřiček. Zopakuji to ještě několikrát, než se suché listy na větvi rozhoří a od nich chytí i větev samotná. Udělám z ní jakousi pochodeň, která však nevydrží moc dlouho a podívám se na Eliase... Který... Byl obrovský. Změnil formu a vypadal jako obrovská bestie. Jen jeho oči zůstaly stejné. Až teď mi dojde, že tohle musí být jeho pravá forma a celou dobu akorát používal magii, aby se zmenšil.
    "Dostat tě ven bude problém," zamumlám, když si všimnu, že i přesto, že leží vypadá v úzké propasti jako sardinka. Možná se ani neotočí...
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 13:05

    "Promiň," ozval se, když démonovi podrazil nohy a slyšel, jak se rozplácl na zemi. Zůstal však ležet a akorát se sem tam otočil po zvuku. Vůbec nechápal co černovlasý démon dělal, nehledě na to, že ho teda v té naprosté tmě vůbec neviděl. Jeho pozornost upoutá až několik jisker, k nimž se otočí zrovna ve chvíli, když démon vedle něj nějakým způsobem zapálí větev, co svíral v ruce. Nebyl nadšený z toho, že tu uvízli a vůbec to, že poznamenal že bude problém, ho dostat ven, jej rozhodně nepotěšilo. Co když se ho rozhodne tady nechat pro dobro své i všech ostatních? Znovu tiše zavrčel a probodl démona naštvaným pohledem, skoro jako kdyby se mu vrátila jeho stará touha, vrhnout se mu po krku. Ne že by  ho tedy kdy opustila, jen ji na zatlačil někam do pozadí. Místo slov začal vrčet a propaloval démona pohledem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 13:15

    Omluví se mi, za to že mě shodil na zem, ale až tolik mi to nevadilo a tak zavrtím hlavou, že se nic neděje. Až po chvilce mi dojde, že mě nevidí a tak se otočím zhruba jeho směrem.
    "To nic.." řeknu tiše. Jakmile jsem měl pochodeň v ruce, začnu se rozhlížet po okolí a po stěnách, než svůj pohled stočím na vrčícího Eliase, který mě propaloval pohledem a vypadalo to, že mě chce zase zabít. Nadzvednu obočí, netušil jsem, co to do něj vjelo, ale možná... Má strach? Ne, to ne. To mi k němu nesedělo. Možná je nesvůj z úzkého prostoru tady. Vždyť se nemůže ani pořádně v úzké chodbě přetočit, ani použít magii, aby se zmenšil. Pomalu se k němu rozejdu, aby věděl, že nechci nijak zaútočit a poté natáhnu volnou ruku a pohladím ho po lebce.
    "Něco vymyslím a zkusím tě odtud dostat co nejdřív, dobře?" řeknu potichu, uklidňujícím hlasem a ještě chvíli nechám ruku na jeho hlavě, zatímco se dívám do jeho očí a přemýšlím, jak odtud ven.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 13:30

    Sledoval ho a potlačoval nutkání se do něj zakousnout. Najendou k němu natáhl ruku a tak se mohlo zdát že je ještě napjatější než před chvílí. Opravdu uvažoval, že se do ni s chutí zakousne, ale nakonec to neudělal, což ho zmátlo ještě více. Nechal démona aby jeho ruku položil na jeho hlavu, když se mu přitom zadíval do očí a snažil se ho uklidnit. Po jeho slovech se cítil... lépe? Rozevřel tlamu, ale nakonec se jeho oči prudce zabodly do boku, kde se mu zdálo, že něco zahlédl. Znovu zavrčí a démona od sebe odstrčí, když se v tom najednou postaví na všechny čtyři a s menšími obtížemi se vytočí bokem ke stěnám aby se tam snáze vlezl a rozcupitá se bůh ví kam. Nějakým způsobem nabral démona a vyšvihl si ho na záda. Vzdaloval se od místa, kde před chvíli stáli a očividně si s tím nelámal hlavu. Sem tam narazil do zdi a proto kolem sebe rozehnal trny, kterými zjišťoval, jak daleko jsou od sebe a kolik má kolem sebe místa. Při tomto pohybu byl docela rychlý a vzdaloval se podlouhlou propastí někam fuč, mohl tak zjsitit kdy musí například zatočit a mdlá pochodeň bya spíše taková pojistka že to nepokusí vzít skrze zeď.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 13:50

    Akorát rozevře tlamu a dál se na mě dívá, chvíli zapřemýšlím, jestli to byl náznak překvapení, poté si však uvědomím, že to dělá velmi často. Protože jinou mimiku nemá. Najednou se podívá do strany, odstrčí mě stranou a zavrčí, tentokrát to však nebylo na mě. Také se zadívám tím směrem a natáhnu k tomu místu pochodeň, abych lépe viděl. Nic tam však nebylo. Zaslechnu za sebou pohyb a když se otočím, naskytne se mi velice vtipný pohled na Eliase, který se snažil vytočit v úzké chodbě. Pobaveně jsem ho sledoval, najednou se však kolem mě omotají trny a dřív než se naději, skončím na démonových zádech. Vydá se v tichosti chodbou, snažil jsem se mu svítit na cestu, ale moc to nepomáhalo a stejně se lépe orientoval díky dlouhým šlahounům s trny. Začnu se tedy dívat nad sebe na stěnu a hledat nějaké vhodné místo, odkud by se dalo vylézt.
    Proč jsi se v tom vzduchu zhmotnil?" nedá mi to nakonec a musím se zeptat. Netušil jsem, proč to udělal a vůbec jsem nebyl naštvaný, spíše zvědavý.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 14:07

    V tichosti cupital dlouhou propastí a nezastavoval se. Démona nesl na zádech a hleděl přimo před sebe, ne že by toho tedy tolik viděl, ale bylo lepší se pohnout z místa a takhle nehrozilo, že se navzájem pošlapou nebo ztratí. Nemohl sice používat magii ale za to se pohyboval rychleji, než kdyby šli oba po svých. V tom tichosti ale démon na jeho zádech promluví a tak se zamyslí, proč to vlastně udělal. Vzpomene si, že se chtěl na něco zeptat, ale už si nedokázal vzpomenout na co přesně.
    "Řekl si, že ti můžu popsat to co cítím. Chtěl jsem ti to ukázat, ale zapomněl jsem že letíme," odpoví a najednou prudce zabrzdí. Před nimi byl spád do ještě hlubší propasti a rozhodně by nechtěli zahučet ještě hlouběji. Kdyby byl den, možná by to bylo o něco lepší a trochu světla by se tady přeci jenom mohlo dostat, ale protože byla noc, měli to o to těžší. Elias se zastavil a chvíli přemýšlel, hleděl dolů, než začal pomalu couvat zpátky. Jenže najendou z hlubší propasti cosi vyskočilo, okamžitě se to ostrými a dlouhými drápy ohnalo po nich a kdyby Elias včas nezaregistroval, pravděpodobně by schytal nehezkou ránu na plecích. V mdlém světle si mohl všimnout bytosti, která vypadala jako harpie, ale její křídla byla poškozená, bylo nemožné aby s nimi létala a zanedlouho se z propasti vynořila další a další... S hlasitým vrčením je propaloval pohledem a pomalu couval dozadu. Harpie byly malé a hubené, proto se tu mohly pohybovat bez menších obtíží, navíc se dokázaly přichytit i drápy na stěnu a proto se jim za chvíli objevily i nad hlavami. Z propasti jich stále vylézalo více a více. Elias se prudce otočil i přestože se tvrdě odřel o stěnu a okamžitě rozběhl pryč odsud. Nabral na rychlosti, ale přesto musel dávat pozor na cestu ve tmě a bylo mu jasné, že se Harpie řítí za nimi v početní přesile. Sem tam se ohnal trnitým šlahounem po některé z nich, která se dostala přílši blízko, ale bylo jich mnoho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 14:20

    Elias odpoví, že mi chtěl popsat nějaký pocit, ale zapomněl, že jsme ve vzduchu. Zacukají mi koutky, než ho lehce poplácám po zádech.
    "To se občas stává, pokud si vzpomeneš, dej vědět, ale pokud mi budeš něco chtít ukázat, musíme počkat, až budeme pryč odsud," pousměji se. Ještě chvíli v tichosti šel a jen občas narazil do stěny, když najednou prudce zastaví. Zmateně se podívám před nás a když uvidím hlubokou propast, jsem opravdu rád, že mu sedím na zádech, protože kdybych šel první, tak bych tam jistě zahučel. Démon začne couvat, když najednou z propasti něco vyrazí a ožene se to po něm. Přivřu oči a když se pořádně zasoustředím, uvidím harpyji. Spíše desítky harpyjí, které vylétávaly z propasti a chtěly nás zabít. Elias narazí do stěny, ale nakonec se otočí a vyrazí pryč. Zapřu se rukama o jeho záda a pomalu se postavím, než se otočím. Naštěstí byl dost velký, abych mu na zádech mohl balancovat a tak se v podřepu přesunu doprostřed jeho zad. Jakmile nějaká harpyje zaútočí na Eliase, buď jí dám pěstí, nebo ji odhodím ocasem stranou. Některé probodnu hrotem ocasu a tím zabiji, stále jich však bylo hodně. Bránil jsem jak sebe, tak démona, který se nás snažil dostat pryč, ale bez magie to bylo mnohem těžší.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 14:57

    Cupital a když to bylo možné, odrazil se od země trochu víc aby zajistil větší vzdálenost od Harpyjí. Nejprve ho pohyb démona na zádech překvapil, ale po chvilce si na jeho balanc zvykl a pokračoval dál. Byl rád že i on se zapojil do odrážení nečekaných hostů a proto se mohl zase o něco více soustředit na běh. Jenže najednou se objevily i před nimi. Hlasitě zavrčel a doslova je převálcoval. Jednu z nich dokonce nabral do tlamy a jeho zuby prošly tělem harpyje bez sebemenších problémů. Jenže ani jejich dobrá obrana stále nezúžovala počet nepřátel. Byli teď jako lovená kořist, v nevýhodě se zrakem, ale také pohybem, což mohlo být opravdu špatné. V tom se Elias prudce zastaví a zůstane bezeslovně hledět před sebe.
    "Chise..." vydechne šokovaně, když před sebou spatří rudovlasou dívku, která se na ně usmívala a natahovala k němu ruku. Pomalu se k ní rozešel jako smyslů zbavený, nehledě na nebezpečí okolo. Dokonce zapomněl na démona na svých zádech, ačkoli za tím co viděl, v podstatě nedohlížel nebezpečí, které ho k sobě vábilo pod rouškou magie.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 15:10

    Dám pěstí další z harpyjí, když mi jedna z nich skočí na záda, zavrčím a prudce ji strhnu, zatímco jí probodnu krk ocasem. Jedna přistane na Eliasovi a pokusí se mu zasadit ránu do zad, byl jsem však rychlejší a tak ji z něj odmrštím dřív, než něco stihne. Klusal dál temnotou, občas skočil dál dopředu a snažil se nás dostat pryč. Najednou však zastaví na místě a já spadnu na záda. Naštěstí jsem stále ležel na jeho hřbetu. Přetočím se a zadívám se na stejné místo jako on, nic tam však nebylo. Elias šokovaně vydechne jméno Chise.
    "Eliasi!" zařvu na něj, harpyje se blížily a tak se jim rozběhnu naproti a začnu je odrážet a pokud možno zabíjet. Elias však stále stál na místě a tak se rozběhnu k jeho hlavě, na kterou skočím a prudce se od ní odrazím. Všimnu si, že jedné z harpyjí svítily oči a tak se po ní vrhnu, chytím ji za hlavu a vrazím jí vší sílou do stěny, až jí praskne lebka. Znovu se otočím na Eliase a vyskočím mu na záda.
    "Eliasi! Musíme pryč! Vzpamatuj se!" zařvu na něj a jedna z harpyjí se mi zakousne do ramene. Prudce ji odhodím a další vlnu odhodím křídly a ocasem.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 15:23

    Slova démona k němu doléhaly z dálky, vůbec ho nevnímal, byl příliš fascinovaný tím, co vidí před sebou. Neustále se k Harpyji, která vypadala jako rudovlasá dívka přibližoval, jako zcela omámený. Byl tolik rád že ji vidí, že popíral skutečnost, že byla dávno mrtvá. Najednou znovu zaslechne své jméno, ale  v tom mu démon skočil na hlavu, což vedlo k tomu, že démon ztratil přehled o tom co se děje před ním a než se vzapmatoval, aby hlavu zase zvedl, byla pryč. Stačila chvíle na to aby se otřepal a rozhlédl okolo. Fen'lin se okamžitě obratně přemístil na jeho záda a tak se s dalším zavrčením prudce odrazil od země a vyskočil do vzduchu, co nejvýše to šlo. Okamžitě se šlahouny přichytí stěn na obou stranách a nohama se pevně zabodne do skály, trochu mu to klouzalo, ale díky pevným trnům začal pomalu vyzvedávat svou a ještě k tomu démonovu váhu směrem nahoru. Zástup harpyjí se ale okamžitě snažil dostat za nimi a tak když se mu pár z nich zakouslo do ocasu nebo do noh, bylo to o to těžší. Některé se ho pokoušely stáhnout zpátky dolů. Jenže teď když visel na jedné ze stěn už nepřemýšlel nad tím, že by seskočil dolů a tak ignoroval všechno co se kolem něj dělo a prostě pokračoval. Ostré šlahouny vždy zarazil do zdi a nohama si u toho pomáhal. S hlasitým vrčením prostě pokračoval nahoru.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 15:40

    Sotva se Elias vzpamatuje, okamžitě se prudce odrazí a vyskočí do vzduchu. Kdybych se včas nechytil jeho srsti, nejspíš bych zůstal na zemi pod ním. Trny a drápy začal šplhat nahoru a harpyje se okamžitě nahrnuly kolem nás. Snažily se nás podrápat a pokousat a když jich bylo tolik, také se jim to dařilo. Odhazoval jsem je jak se jen dalo, nejlépe to však šlo s křídly. Snažil jsem se co nejvíc bránit Eliase, aby mohl vyšplhat nahoru, ale stále jsem se musel držet jeho srsti. Harpyjí bylo kolem nás čím dál více, stejně jako našich ran a škrábanců, když si však všimnu, že se propast rozšiřuje, pevně chytím Eliase a začnu rychle máchat křídly, abych nás dostal co nejvýš co nejrychleji. Dokonce se mi i podaří ho zvednout do vzduchu, ale byl zatraceně těžký. Čím výš jsme však byli, tím to bylo snazší, vracela se mi magie a to i schopnost fyzické síly, takže mi přišlo, že je Elias čím dál lehčí. Čím dál rychleji jsem mířil vzhůru a nakonec se dostaneme nad propast a tak se rychle otočím na Harpyje, které z ní také vylétávaly.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 16:14

    Se zavrčením si všimne, že je Fen'lin dostal až nad propast a tak se z jeho sevření vysmekne a dopadne na všechny čtyři. Harpyje létat nemohly, ale i tak se některé díky nim dostaly až nahoru. Eliase popadl neuvěřitelný vztek a tak se proti nim bezhlavě rozběhl s úmyslem je roztrhat na kusy, což se mu také dařilo. Už měl dostatek prostoru pro ohebnost a tak některé z nich odmrštil ocasem zpátky do propasti a zbytek z nich roztrhal drápama nebo ostrýma zubama. Zanedlouho připravil o hlavu i tu poslední a na místě hlasitě oddechoval. Od huby se mu sem tam vznesl obláček páry, jelikož byla stále noc a bylo docela chladno. Až po chvilce se ohlédl na černovlasého démona a jenom ho pozoroval. Snažil se utřídit myšlenky ve své hlavě ale moc se mu to nedařilo. Proto zůstal stát a stáhl trny více k tělu, než se posadil na zem.
    "Díky," vydechne po chvilce ticha a zabodne se očima do démona, kdo ví jestli to myslel upřímně nebo ne. Moc často se neomlouval a ještě méně častěji děkoval.

    Sponsored content


    Elias + Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 16:09