Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Darren & Rawen 18+

    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 2/1/2018, 17:46

    Zablýsklo se mi v očích. Hned jsem si s ní potřásl rukou Byl jsem rád, že to přijala tak rychle a já budu mít alespoň tanečnici a společnici. Vyslechl jsem si, co mi řekla a dopil u toho víno. Rovnou jsem si nalil a dolil jsem i jí. "Už máš po směně, tak jen pij." Usmál jsem se a napil se znovu. Věděl jsem, že nebudu opilí dřív než ona a tak, kdo by toho nevyužil. "A taky si kývla na práci od chlapa, kterého vidíš poprvé. Ne že by mi to vadilo, když jsem já ten chlap. Jen je to zajímavé." Prohodil jsem a poděkoval číšníkovi, který nám tentokrát přinesl jídlo. "A co přítel? Máš známost, nebo čekáš na toho pravého? Nebo co to říkají některé ženy." Zeptal jsem se a pousmál se trochu pobaveně.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 2/1/2018, 23:52

    Som holt nevyspytateľná žena. Kyvnem na všetko, čo pre mňa môže byť výnosné. A ak nebude v zmluve nejaký podraz, tak prečo nie? Občas vám dobre ponuky spadnú z neba samy. O to viac ak žena vyzerá dobre. *Povie a napije sa. Viac už však nechce, keďže potrebuje mať myseľ jasnú. Keď sa jej spýta na známosť, tak sa len z chuti zasmeje* Ale kdeže. Občas sa mi do života nejaký ten človek, či upír pripletie ale nič vážne. Nehladam lásku, hľadám len peniaze. Z lásky sa človek nenaje. *Uškrnie sa a prezerá si podnik. Nevyzerá to tu zle ale na ňu je to tu zas moc nóbl. Má rada obyčajnejšie podniky. Nemusia práve oplývať plesňou ale radšej než drahé jedlo má rada burgery, či iné mastné pochutiny. Postavu má dobrú a na jej šťastie nepribera, tak sa nemusí obmedzovať*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 3/1/2018, 20:08

    Spokojeně jsem si vyslechl, co mi řekla a pak se pobaveně ušklíbl. "Hmm, takže víc ti záleží na penězích, ale prostitutka být nechceš? Ty si přeci vydělají pořádný peníze když to umí a jsou hezké, ne?" Uchechtl jsem se a pak si prohlédl jídlo. "Dobrou chuť." Prohodil jsem a pustil se do jídla, ale rozhodně jsem neměl v plánu ukončovat konverzaci. Také jsem Rawen dolil víno, když ho dopila a sám jsme se taky napil. "Jen pij, platím to já." Zasmál jsem se pobaveně a pak zase ukousl pár soust.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 3/1/2018, 20:20

    Tak áno, zarábajú dosť ale ich sebaúcta je kto vie kde. Len si predstavím, že by sa ma dotýkal nejaký starý chuj a hneď mám sto chutí vyklopit obed. Nikdy. *Pokrúti znechutene hlavou a prechádza prstom po hrdle pohára* Neviem, nie je to nič pre mňa. Ak by som si mala vybrať medzi prostitútkou a barmankou, beriem radšej barmanku, aj keď by som mala zarábať len štvrtinu z toho. *Pri jeho zmienke o platení len pokrúti hlavou* Ja mám už alkoholu dosť. Ak máte pri sebe zmluvu, tak mi ju predložte, nech si ju prečítam a prípadne aj podpíšem. Som po práci už dosť unavená a rada by som si šla už pospať. *Pokúsi sa čo najviac urýchliť ich debatu, hoci sa musí hrýzť do jazyka. Jedna jej časť tu chce zostať a pokračovať a tá druhá chce proste čím skôr odísť. Tak nejak ma totiž obavy, keďže netuší, čo ma čakať. Snáď prvýkrát v živote*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 3/1/2018, 20:29

    "Tak to celkem chápu, že to nechceš dělat se starými, ale ne každý prostitutka má sebeúctu v háji. Nymfomanky si tu práci chválí a některý normální holky jsou rády v práci jen dvě noci v práci v týdnu." Prohodil jsem jako by nic a upil zase trochu vína. Další sousto a pak jsem se na Rawen pousmál. "Jistě, chápu." Přikývl jsem a s úsměvem jsem sáhl do své tašky. Chvíli jsem zašátral a pak si ji přitáhl na klín. "Ale to ne. Zapomněl jsem ji u sebe." Povzdechl jsem si zamračeně a odložil tašku zase na zem. "Vadilo by ti jít ke mě pročíst a podepsat smlouvu? Bohužel jsem si nevšiml, že jich mám v tašce dnes méně, zapomněl jsem si je vzít s sebou asi. Ale myslel jsem na tebe, když jsem čekal, než skončíš v tom baru." Pousmál jsem se omluvně a vyndal na stůl krabičku. Nevím jestli se ti bude líbit, ale snad ano." Dodal jsem a krabičku k ní přistrčil. Uvnitř byl postříbřený řetízek s přívěskem ve tvaru dvou křídel ve tvaru srdíčka. Dovnitř si mohla dát fotku koho bude chtít. Chtěl jsem jí udělat maličkou radost, aby se cítila dobře a trochu mi věřila.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 3/1/2018, 23:28

    *Nič z toho sa jej moc nepozdáva. Ak ide niekedy ký chlapovi domov, vždy ide iniciatíva z jej strany, nie naopak. A toto malé gesto znamená len jediné. A na to nie je tak blbá. Peniaze sú peniaze ale život je život. Môže ju tam zdrogovat a predávať úplne zdarma. Otvorí krabičku a pár sekúnd len nemo pozerá na drahokam. Na trhu by ho mohla streliť za nemalú sumu. Nanešťastie si to nakoniec odopraje, krabičku zavrie a posunie k mužovi* Prepáčte, ale musím ísť. Ak máte ešte o mňa ako hostiteľku záujem, zastavte sa u nás v práci. Avšak, k vám domov nepôjdem. Nepoznám vás a ak vám na to niekedy niekto kyvol, tak neratajte s tým, že som rovnaká. S mysľou pracujem aj ja a za roky skúsenosti už viem moc dobre ako tieto veci fungujú. A dokážem rozoznať nátlak. Preto to neskúšajte. A týmto ja odchádzam, ďakujem vám za pohostinnosť a pevne verím, že sa ešte stretneme. *Následne sa ukloni* Do skorého videnia.
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 15:44

    Díval jsem se na Rawen jak si prohlíží náhrdelník a pak se jí díval do očí. Mluvila sladce, ale nebyla blbá. Zasmál jsem se. "Nene, tohle se mi stalo opravdu poprvé, ani jsem moc nečekal, že bys šla." Přiznal jsem nakonec, ale chytil jsem ji za ruku. "Zůstaň, mám pocit jako bys mou pohostinností pohrdala, když ani nedojíš jídlo, a to nemluvím o dárku, na který ses sotva podívala." Řekl jsem už bez obalu. "Tu smlouvu donesu klidně už zítra, to není problém." Dodal jsem a podíval se na její zápěstí, za který jsem jí držel. "Ale mezi námi je jeden rozdíl.." Dodal jsem šeptem, hlasem sladkým jako med. A pak jsem udeřil svými schpnostmi. Vytvořil jsem u ní snad neodbytnou touhu nepoužívat na mě její schopnosti a hned po té jsem začal přikrmovat ty další dvě touhy - zůstat se mnou, a mít sex. Bylo mi jedno jak moc tím utrpí její ego. Já prostě dostávám co chci, tak to je. Naštěstí pro mě, kdyby tohle nevyšlo, mohl jsem žádat služby od Mirys. Kontrakt přeci jen musí být ku prospěchu nejen jí ale i mně.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 15:52

    *Chytí ju za zápästie a ona má skrz to sto chutí mu jednu vraziť. Začne sa však odrazu triasť, natlak je až moc silný a skrz vnútorný boj v jej hlave sa jej z oči spustia aj slzy. Nechce to ale má pocit, že proste musí. Prvýkrát v živote má naozaj strach. Strach z toho, že polovica, čo chce, je oveľa silnejšia ako ta, ktorá nechce. Úplne týmto totiž potláča svoje zásady a zahadzuje svoju dôstojnosť, aj keď nechcene* Daj mi, prosím pokoj... *Pred očami ostatných to nemusí vyzerať práve najkrajšie. Aj napriek vlastnej nechuti sa k nemu však načiahne a vystretymi, trasucimi rukami, ktoré obtočí okolo jeho krku* Nechaj... *Nezvládne ani dokončiť svoju vetu, respektíve jej momentálne zmätená hlava jej to nedovoľuje*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 16:11

    Z očí se dívce přede mnou vyderou slzy. Pustím její zápěstí a dívám se jí zpříma do očí. Je neuvěřitelně impozantní sledovat ten boj, kdy jedna její polovička chce a ta druhá nechce. Fascinovaně a škodolibě sleduju, jak se sama se sebou pere. "Hmm, ale zlatíčko, vždyť to chceš." Zavrním jí medově do ouška po té, co mě obejme kolem krku. "Ale myslím, že máš pravdu, je čas odtud odejít. Doufám že ses posilnila, tohle bude dlouhá noc." Dodám šeptem do jejích rtů těsně před tím, než ji s vášní políbím. Také jsem u toho nepřestával dále přikrmovat její touhy, které jsem u ní vytvořil. Pak ale mávnu na číšníka a zaplatím mu. Nechám nám jídlo zabalit s sebou a mezitím dopiju víno ve své sklence. "Být tebou, taky to dopiju, ale vlastně... Se nemáš čeho bát. Bude se ti to líbit. Ať už chceš nebo ne, bude to pro tebe jako prožít noc s bohem." Mrkl jsem na ni a při tom jsem jí podal její nedopitou sklenku vína. Hned po té jsem vstal ze své židle a oblékl si bundu. Vzal jsem si tašku s krabičkami s naším jídlem od číšníka a zdvořile mu poděkoval. Pak jsem se podíval zase na Rawen. "Tak co, drobečku? Jdeme?" Usmál jsem se a při tom se mi zablýsklo v očích. Ah bože, jak já se těšil zase s někým do postele.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 16:24

    *Nepáči sa jej situacia, v ktorej sa nachádza. Boli ju robiť niečo, čo je proti jej zásadám. Strasie sa keď, ucíti jeho dych na svojom ušku* N-n-nech..cem... *Vytlačí zo seba ale aj tak ho nasleduje. Proste musí. Keď sa jej spýta, či idú, tak veľmi pomaly prikývne. Najradšej by si dala riadnu päsťovku do ksichtu, aby upadla do bezvedomia a o činnostiach svojho tela, ktoré akoby jej ani nepatrilo, radšej nevedela. Chytí ho oboma rukami za biceps a neochotne kráča tam, kam si pán určí. Celkom sa bojí toho, čo bude nasledovať. Nie že by sex nemala rada ale s týmto prístupom to môže pokojne brat ako znásilnenie. A to nebolo práve niečo, čo by ju dvakrát lákalo*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 16:53

    Všiml jsem si že se třese, jen to mělo zřejmě více důvodů. Musel jsem se usmát, bylo roztomilé, jak se svým touhám snažila bránit. Vyšel jsem s ní ven a zamířil si to rovnou do hotelového pokoje, který jsem měl pronajatý. "Třeseš se nedočkavostí." Zavrním spokojeně i když to byl jen jeden důvod jejího třesu. "Hmm, vážně pro tebe bude lepší, když se tomu nebudeš bránit. Vím co mají holky jako ty rády. A pokud jsi vyjímka, zjistím to tak jako tak, už brzy." Zasmál jsem se a dovedl ji až do hotelu. Na nic moc jsem nečekal a rovnou s ní v závěsu nastoupil do výtahu a následně jsem s ní zašel do svého pokoje. Zavřel jsem za ní a odložil jídlo na stůl. "Svlékni se." Řekl jsem klidně, když jsem věděl, že mi neuteče. I tak jsem pro jistotu zamkl, aby nás nikdo nerušil. Sundal jsem si bundu a pohodlně se usadil do křesla. Pokoj jsem měl velký. Ale světlo jsem nechal rozsvícené jen u dveří, takže tu bylo příjemné přítmí. A já měl tak ještě lepší nasvícení Rawen. "Tak, abych na tebe viděl." Upřesnil jsem svůj rozkaz a mlsně a nedočkavě jsem si u toho olízl rty. Vypadala přímo k nakousnutí a já se jí nemohl dočkat.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 17:20

    *Nijak nereaguje na jeho slová. Je jej z celej situácie akurát zle a má chuť prekotiť zo seba všetko jedlo, ktoré dnes zjedla. Nemá však na výber a proste ho nasleduje. Zvuk otočenia kľúča v zámku v nej vyvolá ďalší nával zimomriavok po tele. Nemá už z ničoho Dobrý pocit ale čo ma robiť? Dá si dole najprv bundu, potom kraťasky, tričko, silonky, podprdu a tangá. Celý čas bez prestávky plače. Je smutná z faktu, že sama a dobrovoľne sa vydá na pospas znásilneniu* "Keby to aspoň nemusím vnímať..." *Pomyslí si a zostane stáť v pozore, úplne nahá. Postavu má ako z katalógu ale to jej momentálne moc do kariet nehrá. Nech sa snaží akokoľvek, natlak je moc silný*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 17:43

    Spokojeně jsem se ušklíbl a díval se na ni, jak se pomalu, ale bez přestávek svléká. "Neplač." Zamračil jsem se trochu ustaraně. Ale umím se přeci skvěle přetvařovat. Vstal jsem a došel k ní. Byla o hlavu a kus menší než já. Opravdu byla takový drobeček. Mohla mít maximálně 160 cm a já s mou výškou 193 cm jsem byl oproti ní obr. Obešel jsem si ji, jako dravec obchází svou kořist. "Jsi krásná." Vydechl jsem, když jsem se zastavil za jejími zády a sklonil se k jejímu oušku. Zlehka jsem jí ho skousl mezi zuby. "Přestaň se bránit a užij si to. Určitě nejsi panna a víš jak to půjde dál. Bude lepší, když si to vychutnáš stejně jako já." Zavrněl jsem spokojeně a přitiskl se k ní, aby mohla cítit, jak jsem z ní vzrušený a jak moc se na tohle těším. Otočil jsem si její tvář za bradu k sobě a otřel jí slzy. Znovu jsem přikrmil touhy, které jsem u ní stvořil a spokojeně se usmál. "Teď svlékni mě." Přikázal jsem jí, ale zatím jsem se jí ani nedotkl. Tedy ne na její holou kůži, když nepočítám to kousnutí do jejího ouška.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 17:52

    *Keď sa k nej blíži, od strachu zataji dych a srdiečko sa jej roztlčie naozaj rýchlo. V duchu si robí rôzne desive scenáre toho, čo asi tak môže nasledovať. Ak bude požadovať len klasický sex, tak bude možno voľna do pol hodinky. Lenže čo ak bude chcieť niečo tvrdé? Alebo si sem zavolá ešte nejakých kamošov. Rawen netuší, čo z toho je pre ňu horšie. Ten chlap ju desí ale ešte viac ju desí, že absolútne netuší, čo od neho očakávať. Keď ju pohryzie, celé jej telo začne reagovať. Po stehnách jej začnu stekat jej šťavy a to ju ešte viac irituje. Nechce sa nedajbože spraviť pri sexe s ním, len to nie. Začne okolo nej krúžiť ako dravec a Rawen ako lovena zver čaká na nejaký útok. To ju však otočí k sebe a zotrie jej slzy z tvare. A prinúti ju ho vyzliecť. Opatrne z neho začne zhadzovať šaty a už tak nejak vzdáva akúkoľvek vzdor. Na čo aj? Stale sa jej to však hnusi a netvari sa pri tom práve nadšene* Aky... Aký... Aky máš pocit z toho, že ma chceš... Znásilnit? *Vytlačí zo seba popri vyzliekani a snaží sa myslieť na niečo pekné. Na nejaký pekný zážitok. Lenže okrem spomienky na nejaké pekné darčeky jej nenapadne naozaj nič*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 18:24

    Svlékla mě a při tom se mě zeptala, jaký mám pocit z toho, že ji chcu znásilnit. Pobaveně jsem se zasmál. "Znásilnění by to bylo, kdybys to nechtěla. Pravda...ty to možná nechceš, ale tvé tělo po mě touží. Nemůže se dočkat, až na něj sáhnu, až ukojím tvé touhy." Vysvětlil jsem jí svůj pohled na věc a při tom jsem se jí konečně dotkl. Přejel jsem jí rukou po boku, při čemž jsem palcem přejel po kraji jejího pravého prsa a zastavil jsem se až na oblině jejího zadečku. "Jsi po směně. Chci aby ses se mnou vysprchovala, než něco bude." Zavrněl jsem spokojeně a pak jsem přešel ke koupelně. Otevřel jsem Rawen dveře a čekal. "Vidíš? Nikam tě netáhnu, jdeš sama. I když ti nic jiného nezbývá. Takže to znásilnění není." Usmál jsem se, jako by se nic nedělo. Přeci jen, díky mým schopnostem s tím nic nemohla dělat a kdyby mě chtěla udat na tu lidskou sebranku, která si říká policie, nepochodila by už jen kvůli tomu, že jim o tomhle říct nemůže - o magii.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 18:47

    *Na jeho hajenie sa a tym, že to robí dobrovoľne, sa na neho zamračí. Z časti má síce pravdu ale pre ňu je to jednoducho len tlačenie k sexu aj napriek tomu, že ona nechce. Trhne ňou pri jeho dotykoch ale jej telo aj tak len stojí, takmer bez pohnutia. Rada by sa pohla preč ale proste to nejde. Preto proste vkroči do kúpeľne a sleduje svoj odraz v zrkadle. Z oči jej stále tečú slzy, má ich kvôli tomu dosť opuchnuté, jej telo je ako bezvladna bábka, hýbe sa na základe rozkazov. Smutne na svoj odraz pozrie a radšej sa ani nepozrie na Darrena, vojde proste do sprchy a čaká otočena ku stene*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 18:58

    "Tak dost už... Slzy nejsou vůbec tak vzrušující jako tvé tělo." Zamračil jsem se, když jsem viděl, jak stále pláče. "Máš možnost užít si sex a pak říkat, žes to vůbec nechtěla a že za to všechno můžu já. Věř mi, umím ti to i znepříjemnit a přesto si vzít co chci. Takže bych ti radil, abys začala spolupracovat." Zavrčel jsem už trochu naštvaně a vešel jsem při tom za ní do sprchového koutku. "Nebo snad chceš vědět, jaký to je, mít něco velkýho a tvrdýho v zadku?" Dodal jsem se zlomyslným úsměškem. Dalším pohybem jsem jí přitlačil hrudí na chladnou stěnu, na její záda jsem se natiskl sám tak, že můj tvrdý penis tlačil na její měkoučký zadeček. Stačil by jediný prudký pohyb a jsem v ní. Byla to vzrušující myšlenka. Ale pro Rawen by to znamenalo jen bolest, pokud to ještě nezkoušela zezadu.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 19:32

    *Keď ju pritlačí ku stene, tlkot jej srdca sa opäť výrazne zrýchli. Anal fakt ešte neskúšala a ani nemieni. Zastáva totiž názor, že ten otvor je len jednosmerný. Rozplače sa však ešte viac ale aj tak začne rýchlo prikyvovat. Fakt nechce riskovať, že by jej natlačil či už penis alebo čokoľvek iné do zadku. Údajne znásilnenia do zadku bývajú naozaj kruté a ľudia majú po nich s vykonaním potreby na ešte dosť dlhú dobu riadne problémy. A o tie ona nestoji* "Prosím, bože, aj ty ocko, ak tam ste, ukončite to celé čím skôr. Beriem to ako svoj trest ale ak je to možné, prosím, nech netrvá dlho. Prosím nech ma problémy s predčasnou ejakuláciou, prosím, fakt už budem dobrá." *Prebehne jej v hlave a neustále dookola sa snaží sústrediť len na to. Po chvíli sa však zhlboka nadychne a prekusne aj posledné zvyšky sebaúcty. Viac vyšpuli zadok, priloží si prsty k vagíne a jemne si ju roztiahne. Chce mu tak naznačiť, že môže dnu ale sama by sa za to celé najradšej zabila. Tvárou zostáva pritlacena ku stene a pre istotu aj zavrie oči, aby ho nezazrela ani kútikom oka. Chce si toho z tejto noci pamätať čo najmenej*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 20:18

    Spokojeně jsem jí sledoval, jak na mě po chvilce vyšpulila zadeček. Chtěla abych začal a k tomu jsem jí nenutil. "Hmm, naše koťátko už pochopilo o co tu jde." Zavrněl jsem spokojeně, ale pak jsem se odtáhl a pustil příjemně teplou vodu. Hezky jsem si jí umyl a při té příležitosti jsem nevynechal jediný záhyb na jejím těle. "Teď umyješ ty mě." zavrněl jsem jí do ouško a při tom jsem jí plácl po zadečku. "Šup, šup." Dodal jsem a zasmál se. V penisu už mi cukalo, jak jsem se na to těšil, ale počkám si. Za daných okolností se vyplatí počkat si.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 20:27

    *Jeho prezývka mačiatko sa jej moc nepozdávala ale čo narobí. Nechá sa nie moc dobrovoľne umyť a ani sa nepohne. Je to pre ňu tak jednoduchšie. Keď ho však má umyť, uvedomí si, že sa na neho bude musieť pozrieť. Zo zamyslenia ju vyruší placnutie po zadku, ktoré ju dosť prekvapí a tak so sebou opäť trhne. Opatrne sa otočí a naleje si do ruky trochu sprchového gélu. Začne ho umývať a nechce mu ani za nič hľadieť do očí. Radšej mu pozerá na brucho a predstavuje si niečo nechutne. Čokoľvek, akékoľvek nechutne obraz, ktoré jej len napadnú. Jej myseľ je však stále dosť zmätená a tak sa v nej vyobrazi miestami aj on a to ako s ním súloží. Jej telo a určitá časť mozgu to proste chcú a z toho jej je akurát do plaču* "Prečo som len do riti išla s ním? Prečo som vzala tu smenu aj keď som nemusela, ach bože..." *Prejde jej hlavou a opatrne mu začne umývať penis. Hnusi sa jej to, o to viac keď vidí, že je z toho stoporeny. Keď skončí tak sa odtiahne a uhne pohľadom do strany. Radšej sleduje rôzne nádobky s mydlami, je to o dosť znesitelnejsie*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 6/1/2018, 21:09

    "Být frigidní ti nesluší." Oznámím Rawen, jen co skončí s mým umýváním a opláchnu se. Pak už se ale začnu věnovat jí. Otočil jsem si ji k sobě čelem a několika lehkými pohyby jsem jí opřel zády o stěnu tak, že nedosáhla na zem, ale to ani nepotřebovala. Držel jsem jí pod stehny, aby nespadla a sám jsem si při tom klekl, abych měl hlavu přesně v jejím rozkroku. Byl to úžasný pocit, mít ji vydanou na milost a nemilost. A tak jsem na nic moc nečekal a začal jsem jí pomalu lízat vchod a klitoris. Ano, především ten. Měl jsem v plánu udělat jí tolikrát, až se nebude moct ani pohnout!
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 6/1/2018, 21:26

    *Frigidna rozhodne nie je ale ak chce s niekým spať, tak z vlastnej iniciatívy a určite nie takto. Nesnaží sa však nejako bojovať, tak či tak by ju zase ovládol a vzal späť. A čeliť odpaneniu jej analu fakt nechce. Nechá sa teda zdvihnúť a položí si ruky na ústa. Keď jej jazykom prechádza po citlivom mieste, chtiac-nechtiac začne vzdychat. A má chuť sama zo seba vracať. Užíva si v podstate znásilnenie a nie malo. Nechápe však prečo sa jej venuje ešte nejak zvlášť, chlapom väčšinou ide len o to si zašukať a to čím skôr. Nemá však chuť sa tým zaoberať a preto radšej myslí na niečo príjemné. Big Mac, cheese, shake* "Cheese..." *Myšlienkami zájde k Daemonovi. Ten sa k nej rozhodne nespraval takto* "Nah, nemysli na chlapov, mysli na jedlo, kurnik!" *Zanadava si v duchu a snaží sa tlmiť ako vzdychanie, tak vzlyky. Nie je to jednoduché a čo je najhoršie, nemôže použiť ani svoje schopnosti. A nedokáže si kompletne zablokovať cítenie. Prišlo by jej to celé určite o dosť jednoduchšie, keby môže fungovať ako na baterky a úplne bez emócií*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 7/1/2018, 17:00

    Její vzdechy byly pro mé uši jako rajská hudba. Spokojeně jsem se ušklíbl, ale to stejně nebylo vidět. Brzy jsem začal kromě jazyka používat i prsty. Po té, co jsem si přehodil její jednu nohu přes rameno, jsem do ní vnikl prostředníčkem a zatím jsem ji pomocí něj pomalu dráždil. Opravdu jsem nebyl začátečník, co se sexu týče a tak po pár dalších minutách jsem přidal i ukazováček a trochu zrychlil, ale nijak výrazně. Za to jsem zintenzivnil pohyby jazykem. Nemohla to vydržet moc dlouho a tak jsem ji ani nenechal moc vydechnout po tom, co se udělala. Postavil jsem ji na nejisté nohy, ale hned na to jsem si ji přehodil přes rameno a odnesl si ji do postele. Bylo mi naprosto jedno, že jsme oba mokří. Stejně je to hotelová postel. Hodil jsem jí na ní a spokojeně se usmál. "Nechci aby sis zakrývala ústa. Chci abych tě slyšel já, ale také aby ses slyšela ty sama. Abys slyšela jak se ti to líbí a jak chceš víc a víc." Řekl jsem téměř medovým hladem a za další vteřinu jsem už klečel nad ní a líbal jí, zatímco rukou jsem rovnou zabloudil mezi její nohy a nanovo jsem ji začal dráždit.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 7/1/2018, 17:51

    *To tempo sa proste nedá vydržať a preto za sprievodu vzlykov a hekania jednoducho dosiahne orgazmus. Nikdy sa necítila tak neskutočne ponížene. Dosiahnuť orgazmus zo znásilnenia... Vždy sa tomu smiala, všetkým tým príbehom o obetiach násilia. Myslela si, že mohli mať aspoň dobry pocit z orgazmu ale nie je tomu tak. Cíti sa ako špinavý kus handry na podlahu. Jej trápenie však ani zďaleka nemá konca. Je odvlečena do izby, kde ju Darren hodí na posteľ a doslova sa na ňu vrhne ako zviera. Avšak, skôr než ju stihne pobozkať, uhne hlavou na stranu a rozrastie sa este viac* Mám silný zápal ďasien... Nemôžem sa bozkávať. Je... Je... Je mi z toho strašne trápne ale vyhybam sa kvôli tomu bozkom na ústa, vieš. Okrem toho sa mi tam tvoria aj nejaké baktérie, ktoré sú nákazlivé. *Vymysli si na rýchlo storku, ktorú poda pomerne stálym netrasúcim hlasom. Nechce ho bozkávať, fakt nie*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 14/1/2018, 10:06

    Uhla přede mnou hlavou, ale já jí rozhodně nenechal jen tak tomu uniknout. Hlasitě jsem se zasmál na ten její vymyšlený příběh. "Jsem démon, nějaké bakterie mi jsou ukradené." Mrkl jsem na ni a vrazil do ní hned tři prsty, aby přesunula pozornost jinam. Hned jsem toho i využil a začal jí líbat ať už chtěla nebo ne. Než jsem se z polibku odtáhl, kousl jsem ji do rtu a zlověstně se na ni usmál. "Mě lhát nebudeš. Příště si to rozmysli, jinak tě můžu donutit k mnohem horším věcem." Zavrněl jsem spokojeně, načež jsem z ní prsty vytáhl a přesunul její ruku na svůj penis. "Buď hodná holka, a třeba se nad tebou slituju." Zasmál jsem se pobaveně a sedl si vedle ní. Ať se teď snaží ona. "Tak šup šup." Popohnal jsem jí a přitáhl jí hlavu ke svému klínu, aby jí nenapadlo používat pouze ruce.

    Sponsored content


    Darren & Rawen 18+ - Stránka 2 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 08:49