Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac & Rachel

    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 23:42

    Odpoví mi že ví, načež si jenom povzdechnu a pousměji se, než se mě zeptá jaký máme plán a poté mi podá sluchátka s mikrofonem. Okamžitě si je nasadím a rozhlédnu se okolo.
    "Informace které nám podal Connor určují jeho primární cíle, víme jen že si vybírá mladé dívky, ale netuším podle čeho. Je možné že si za oběť vybere i někoho jiného v baru a na to bychom si měli dávat také pozor," vydechnu a zamračím se, nebyl jsem nadšená z toho že tam Ray musí jít, přece jenom působit jako návnada... nelíbilo se mi to.
    "Podle všeho je ten bar zrenovovaný a náš upír nebude mít rád světla a zářivky, takže si nesedej k baru, spíše vyhleděj nějaké přítmý někde v koutě, kde mu budeš v podstatě na očích," vydechnu znovu a zadívám se na Ray.
    "A taky... buď opatrná. Buď se tě pokusí svést a namluví ti ať s nim někam jdeš, ale také je tu možnost že se tě pokusí uspat a osttaní tě budou pokládat za opilou. Nevíme jak přesně pracuje, naše informace jsou docela bídné a tak musíme brát v potaz všechny možnosti," odpovím a potom ji pobídnu k tomu abyhcom si vyzkoušeli, zda naše komunikace přes sluchátka funguje a tak vystoupím z auta a dojdu o kus dál. Jakmile jsme se ujistili že je to v pořádku, dojdu k autu a nakloním se do dveří.
    "Budu venku ve stínech... pravděpodobně na jedné ze střech baráku, ulice je tady totiž dost otevřená veřejnosti. Pokud ti bude někdo podezřelý, podej mi jeho přesný popis, zapamatuji si ho. Navíc si nemyslím že zaútočí v baru, ale rozhodně s nim nechoď nikam od stolu uvnitř budovy, pokud ti nabídne procházku na čerstvém vzduchu, tím lépe pro nás," povzdechnu si a po chvilce se znovu zadívám do její tváře.
    "Hlavně bud opatrná..." řeknu s úsměvem, než se mé koutky roztáhnou do šíleného úsměvu. "... A nech mě toho bastarda sejmout..." vydechnu s doširoka rozevřenýma očima a pobaveným úšklebkem, než si dám s Rachel signál a vydám se na svou pozici.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 23:57

    Pozorně jsem poslouchala, co mi říká, brala jsem to opravdu vážně a překvapí mě, na co všechno myslí a kolik možností zvážil za tak krátkou dobu. No, překvapovat by mě to nemělo, přeci jen... Byl v armádě a tohle mu není vůbec cizí. Strategie a plánování... Connor měl pravdu, je z něj úžasný lovec. Ještě vyzkoušíme, zda se dobře slyšíme, než mi řekne, abych byla opatrná a potom s psychopatickým úsměvem řekne, abych ho nechala toho bastarda sejmout. Ušklíbnu se, než přikývnu.
    "Neboj se, myslím, že k tomu příležitost opravdu mít budeš," zasměji se, než vystoupím z auta a vydám se k baru.
    "Fajn, je tady zatím málo lidí," zamumlám do mikrofonu, objednám si u baru nealkoholické pití a poté se usadím do temnějšího koutku místnosti. Pak už jen stačilo čekat. Popíjela jsem džus, nenápadně sledovala lidi v baru a sem tam prohodila pár slov s Isaacem. Hledala jsem jakoukoliv podezřelou osobu a když po zhruba třech hodinách čekání uvidím, jak se ke mně blíží nějaký muž, dělám, že ho nevidím.
    "Tak krásná dívka a úplně sama?" ozve se kousek ode mě a tak schválně nadskočím a s poplašeným výrazem se otočím na neznámého muže.
    "Vylekal jste mě!" řeknu mu a nasadím nevinný výraz. Omluvně se usměje, než se posadí naproti mě. Začne se mnou flirtovat a já tuhle hru hrála s ním. Zároveň jsem však stále nenápadně pozorovala lidi v baru. Připadal mi jako obyčejný mladík, ale i tak jsem byla stále na pozoru. Nakonec mě vyzve k tanci a tak nakonec souhlasím. Vydáme se spolu na taneční parket a po chvilce tance do mě někdo omylem narazí. Klopýtnu, ale zachytí mě pevné a velmi studené ruce. Překvapeně se zadívám na muže, jehož oči sotva znatelně zčervenají, než se usměje a znovu se otočí k mladé dívce, se kterou tančil. Rychle se omluvím mladíkovi, který mě předtím vyzval k tanci a poodejdu stranou, než dám Isaacovi podrobný popis toho muže i dívky.
    "Právě teď odcházejí hlavním vchodem," řeknu mu ještě a zadívám se na ty dva, než si skousnu ret.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 00:24

    Brzy jsem se usadil na střeše jednoho baráku a schoval jsem se za jeho komín. Stále jsem odsud měl opravdu dobrý výhled na vstup do baru a prakticky celou ulici, kterou jsem se rozhodl mít pod kontrolou. Teď už to chtělo jenom čas a trpělivost, se kterou jsem se posadil a zadíval na vchodové dveře, kde sem tam někdo vyšel ven si zapálit nebo naopak vešel dovnitř jako nově příchozí host.
    Už to trvalo nějakých pár hodin, ale byl jsem trpělivý a taky trochu nervózní, ale byl jsem rád že je Rachel v pořádku a když delší dobu nemluvila, trochu mě to začalo trápit. I tak jsem to nechal na ni, věřil jsem ji, tohle zvládne... Ale už teď jsem vyčítavě krčil nos na Connora, kterého celé tohle napadlo. S povzdechem na hvíli zavřu oči a když mi Rachel najendou sdělí popisy dvou lidí, okamžitě přesunu svou pozornost k vchodovým dveřím, ze kterých zrovna vycházeli. Lehce se zamračím a probodnu je pohledem. Dávám si přitom pozor aby mě neviděli a pozorně sleduji kterým směrem zamíří, abych se tama mohl vydal, ale ještě jsem chvíli musel vyčkat, byl jsem pořád na dohled a oni se na chvíli pozastavili na ulici, kde bylo pár dalších lidí.
    "Vidím je," zašeptám potichu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 00:35

    "Jeho ruka byla naprosto ledová, oči se mu rudě zaleskly, když se na mě podíval... Myslím, že je to on," vydechnu potichu a poodejdu trošku stranou.
    "Dostaň ho, než ublíží té dívce," vydechnu potichu a rozhlédnu se po baru. byla jsem si jistá, že ten muž je upír, nespletla bych se. Navíc to i sedělo a já byla ráda... Že tu dívku nezabije. Zaposlouchám se, jestli neuslyším něco z Isaacovy strany, ale přišlo mi, že slyším jen kroky. Najednou ucítím, jak někdo stojí těsně zamnou. Dřív, než stihnu cokoliv udělat, studená ruka mi zakryje ústa a neznámý mi pootočí hlavu. Byl to ten mladík, který se mnou předtím flirtoval! Překvapeně zamrkám, ale to už mě odváděl pryč z baru zadními dveřmi. Jakmile jsme byli venku, ještě trochu poodejde, než mě prudce přirazí na stěnu, až mi vyrazí dech.
    "Kdo by řekl, že dneska narazím na lovce... S kým jsi to mluvila? S parťákem? Možná bys ho měla varovat, že právě nepronásleduje jednoho upíra... Ale dva," zasměje se dostatečně nahlas na to, aby ho Isaac slyšel. Já však nemohla nic říct, jelikož mě ten kretén držel pod krkem a škrtil. Jen tiše zachrčím a hned na to mě upír hodí o kus dál do uličky. Tvrdě dopadnu na zem a rozkašlu se. Lapala jsem po dechu a přemýšlela, co teď. Neměla jsem u sebe žádnou zbraň a Isaac... Byl bůh-ví kde.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 01:03

    "Chápu," zavrčím tiše a chvíli poté co jsem dostal instrukce od kuřete se vydám k těm upírům. Nechal jsem je dojít o kus dál abych se dostal od hlavní ulice a v momentě když zatočí seskočím ze střechy a rozběhnu se jejich směrem. Sotva jsem byl na jejím kraji, zadívám se na záda muže, který držel dívku za pas a o něčem se bavili. Kráčel jsem k nim a sotva se na mě otočil, prudce jsem se napřáhl a střelil mu jendu přímo mezi oči. Žena od něj okamžitě odskočila a vyděšeně vyjekla. Okamžitě jsem do ni zabodl své chladné oči, čímž jsem doufal že ji dostatečně vyděsím na to aby utekla, ale ona místo toho jenom odstoupila a probodla mě pohledem. Muž na zemi se brzy posbíral a zamračil se.
    "Co jsi zač?" zavrčí a sjede mě doslova nasranýma rudýma očima. Na nic jsem ale nečekal a okamžitě jsem po něm vyběhl. Mou ránu ale zablokoval a tak jsem se na to vykašlal, zaktivoval svou zbraň a můj malý prsten na ruce se proměnil v krásnou kosu, se kterou jsem se po muži ohnal. Nic takového nečekal a tak jsem mu se smíchem zasadil řeznou ránu do břicha. Vypadalo to, že nic takového nečekal, což by... měl. Přimhouřím oči, je pitomost aby někdo jeho kalibru nebyl seznámen o Epserech.
    "Co od nás chceš?" zavrčí nahlas a prudce odskočí dozadu, zatímco se ta žena přemístí k němu a starostlivě mu začne kontrolovat rány. Stál jsem tam jak na jehlách a jen jsem na ně zíral s vyvalenýma očima jako nějaký psychopat, co právě ztratil jiskru.
    "He?!" vyhrknu nechápavě a byl jsem si více než jistý, že ten muž přede mnou není člověk, v tom se nemílila... po téhle ráně by už nevstal ale ta žena... Hned na to se ve sluchátku ozve věta doprovázená smíchem a já na místě ztuhnu. Tohle... to snad...
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 01:18

    Konečně jsem popadla dech, promnu si bolavý krk, na kterém určitě budu mít otisk jeho ruky a zamračím se.
    "Zacku... Buď opatrný, postarej se o ty dva a pak... Mě najdi," vydechnu zcela klidně, díky čemuž si vysloužím nechápavý výraz od upíra. Posbírám se ze země a zadívám se na něj. Přemýšlela jsem, jak z téhle situace ven, ale nic mě nenapadalo.
    "Víš... Mám rád trochu zábavy, takže ti dám pár vteřin na útěk," zasměje se upír a začne počítat. Jenže já zůstanu stát na místě a ani se nehnu.
    "Eh? Neutíkáš? Chceš snad bojovat?" začne se mu upír smát. Stále jsem ho pozorovala s mrtvolným výrazem v očích a byla jsem zcela klidná.
    "Proč? Neuteču, nemám zbraň, kterou bych se bránila, bylo by to zbytečné," odpovím a v mém hlase nezněla jediná emoce. Upír se ke mně pomaličku rozejde, vypadal zmateně a když dojde až ke mně, praští mě do žeber. Zalapám po dechu a ta rána mě dostane do kolen. Hned na to mě chytí za vlasy a škubne s nimi, čímž mě donutí dívat se mu do očí.
    "Jestli mě chceš zabít, udělej to. Je mi to jedno, nevyhnu se tomu. Dávno jsem se s tím smířila," řeknu mu zcela klidně a dívám se mu zpříma do očí. Vypadal neuvěřitelně zmateně a nechápavě. Nejspíš čekal, že budu prosit, aby mě ušetřil.
    "Někdo jako já si stejně nezaslouží žít," vydechnu potichu a upír mě znovu odhodí dozadu, než se hlasitě rozesměje.
    "Ženská, ty jsi šílená! Ale není s tebou vůbec legrace. Dobře, splním ti tvé přání!" zatímco mluvil, jen se posadím a stále ho sleduji. Až teď si uvědomím, že neslyším Isaaca, muselo mi vypadnout sluchátko, ale mikrofon jsem stále měla.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 02:02

    ("Zacku... Buď opatrný, postarej se o ty dva a pak... Mě najdi")

    Se svěšenou hlavou jsem postával na ulici a před sebou jsem měl hned dva upíry, kteří ani neměli ponětí o tom kdo jsem, co jsem a co po nich chci. Ten který byl naším cílem vyhrožoval Rachel, což znamenalo že musí být u ní. Na chvíli se zaseknu na místě, stále to byli upíři které jsem musel vymýtit a práci mi usnadnilo to, že jsou jimi oba dva. Znovu se mi ozve smích upíra ve sluchátku a ve mě se začne hromadit vlna vzteku, se kterou rozzuřeně vyběhnu na ty dva upíry. Žena vyvalí oči a okamžitě se postaví před svého muže aby ho ochránila. Napřáhnu se kosou abych její život ukončil.
    "Annie!" vyhrkne její jméno a něco se kolem ní mihne. Jen jsem sledoval jak ji muž chytil za kotník, než ji strhl prudce stranou a hrot mé kosy oddělil jeho ruku od těla. S naštvaným syknutím jsem poslouchal Rachel... a nevnímal jsem nic jiného než její slova. Pevně stisknu kosu v rukou a když muž zařve bolestí a schoulí se na zemi, vytřeštím na něj oči, než mu jedním sekem oddělím hlavu od těla.
    "Marcusi..." zaslechnu opodál a otočím se na ni. Okamžitě se rozběhla k upírovi a dopadla na kolena k jeho bezvládnému tělu. Dívala se na něj s takovou bolestí v očích, než se natáhla k jeho ruce a rozvzlykala se ještě víc.

    ("Proč? Neuteču, nemám zbraň, kterou bych se bránila, bylo by to zbytečné")

    "Hej, hej... TO je... jenom špatný vtip že ano," zavrčím do mikrofonu a nemohl jsem uvěřit vlastním uším. Jedna myšlenka se hnala přes druhou a já nerozuměl co to kuře dělá. Její tón hlasu mě vyděsil, zněl tak... mrtvě, smířeně... Hleděl jsem před sebe a očima jsem sledoval ulici, zatímco má mysl byla u slov mé malé společnice.

    ("Jestli mě chceš zabít, udělej to. Je mi to jedno, nevyhnu se tomu. Dávno jsem se s tím smířila")

    V tuhle chvíli jsem se nezmohl na žádná slova, žádné myšlenky... jenom jsem došel za záda plačící upírce a položil ji kosu ke krku. Když se ostří dotklo její kůže na krku, zasekla se a zeširoka rozevřela své oči, které se najednou změní. Ten pohled... ten pohled... jsem nenáviděl.

    ("Někdo jako já si stejně nezaslouží žít")

    Prudce škubnu kosou a podřežu dívce hrdlo. Život z jejich očí vyprchal takovou rychlostí a jen tělo bez života dopadlo k zemi.
    "Rachel," zavrčím a okamžitě se rozběhnu zpátky do baru.
    "Hej, Ray!" zařvu bez jakékoli známky vzteku. "Hej...Kuře!" zavrčím nasraně, ale neodpovídala mi. Spěchal jsem co nejrychleji, už u baru změním svou kosu na malý nožík a prudce do něj naběhnu. Ani nevím kam mě mé instinkty hnaly, ale nezdálo se že by budovu opouštěli. Neutíkala... to znamenalo že museli být stále uvnitř. Ve sluchátkách se ozve smích upíra a mě došlo že jsem předtím v pozadí zaslechl tlumenou hudbu z baru. Museli být někde poblíž a když si všimnu dveří vzadu u baru, okamžitě se do nich rozběhnu.
    "Ray! Jestli zemřeš...kdo se postará o ty pitomce?" zavrčím na ni a prudce vrazím do chodby, kterou doslova proletím, než vyrazím venkovní dveře. Jakmile uvidím upíra který stál nad Rachel, která ho jenom nehybně pozorovala, rozběhnu se k němu a prudce ho odkopnu stranou. Byl jsem tak nasraný, že jsem se ani nehlídal.
    "Kdo se postará o to abych se sám nezabil?!" zařvu na ni nasraně, zatímco se ji zprudka zadívám do očí, které byly tak mrtvé. Okamžitě ji chytnu za límec a vyzvednu ji do vzduchu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 02:13

    Dívala jsem se, jak se upír přibližoval a ani jsem se nehnula. Jen zavřu oči a očekávám bolest, která ukončí můj život. Zaslechnu hlasité kroky, které se rychle blížily, ale nijak na ně nereaguji. Až když se ozve Isaacův nasraný řev, otevřu oči a zadívám se do těch jeho. Vypadal naštvaně, ale i tahle skutečnost mi byla úplně jedno. Jen jsem ho sledovala, vytáhne mě za límec do vzduchu a já zůstanu jen bezvládně viset.
    "Kdokoliv jiný? Nepotřebuješ mě, je spousta doktorů, kteří mohou dělat mou práci," odpovím mu tiše a v mém hlase stále nezněla jediná emoce. Mé oči se jen přesunou k upírovi, který se pomalu sbíral ze země po silném nakopnutí od Isaaca.
    "Měl bys ho zabít... Dřív než uteče. Vypadá to, že on nebude tím, kdo mě zabije" řeknu zcela bez zájmu a znovu se zadívám do různobarevných očí Isaaca.
    "Ty hajzle! Je moje, slyšíš! Moje kořist!" zařve upír rozčileně, než se proti nám vrhne.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 02:26

    Sledoval jsem ji a všechno kolem mi teď bylo naprosto ukradený. Dívala se na mě těma mrtvýma očima a nic neříkala. Ruce měla svěsené podél těla, než se její pohled přesunul někam za mě.
    "Hej... to myslíš vážně?" zavrčím na ni nasraně a pevně sevřu ruce v pěst. Co to s ní kurva bylo? Ta Ray kterou jsem znal... byla pryč. Ta veselá holka plná naděje...tohle nebyla ona. Byla jenom skopřápkou bez života, měla stejně mrtvé a smířené oči jako ta upírka. Znovu promluvila a chladně mi sdělí že bych měl upíra zabít, že on nebude tím, kdo zabije ji.
    "Cože?!" zařvu na ni ale pustím ji v momentě, když za sebou zaslechnu kroky a nasraný hlas upíra, který mířil k nám.
    "Myslím... že zapomínáš kde je tvoje místo," zavrčím na upíra a podaří se mi chytit jeho pěst. V mých očích se zaleskne a než se nadá, zarazím mu nůž do břicha. Jindy bych si to užíval, ale teď... teď jsem měl jiné starosti a tak ho s další ranou podříznu. Jeho krev vytryskne do okolí, zatímco si chytne krk a se zachraptěním spadne k zemi. Z malého nožíku se stane velká kosa a otočím se k Ray, která...
    "Zopakuj to ještě jednou..." řeknu jí s chladným výrazem vepsaným v očích.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 02:35

    Vypadalo to, že čím víc mluvím, tím je naštvanější. Ale on byl naštvaný pořád. Zeptá se mě, jestli to myslím vážně a tak sotva znatelně přikývnu. Víc jsem nemohla, jelikož mě držel ve vzduchu. Ještě na mě jednou stihne zařvat, než je donucen mě pustit kvůli upírovi. Sledovala jsem, jak snadno vzal upírovi život a představím si, že jsem na jeho místě. Jaké by to asi bylo zemřít rukou Isaaca? Prý si zabíjení užívá, tentokrát to tak však nevypadalo. Užil by si... Mou smrt? Sledovala jsem kapky krve a ze zamyšlení mě vytrhne až Isaac s kosou v ruce, řekne mi abych to zopakovala a jeho výraz byl naprosto chladný. Lehce nakloním hlavu na stranu.
    "Co přesně? Že nejsem potřebná, nebo že ho máš zabít? To už jsi udělal a to... Že mě nezabije je teď už víc než jasné," odpovím tónem bez emocí a popojdu k Isaacovi, než natáhnu ruku k jeho obličeji.
    "Splnil jsi slib. Nenechal jsi mě ve štychu," vydechnu a do mého hlasu se protlačí radost, která i trochu oživí mé mrtvé oči. Párkrát zamrkám a stále Zacka sleduji.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 02:46

    Hned jakmile nakloní hlavu na stranu a zeptá se mě co z toho mi má zopakovat, vyvalím na ni oči a pevněji stisknu kosu v ruce. Neměl jsem absolutní ponětí co to do ní vjelo...a tahle situace mi připomněla jenom jedno jediné... že o ni absolutně nic nevím.
    "Ne," zavrčím chladně a přestože v jejich očích konečně zahlédnu náznak nějaké emoce a natáhne ruku k mému obličeji, odstoupím od ní a zvednu kosu trochu výš, než ji její tupý tyče konec zarazím do břicha. Nebylo to až tak silné, nechtěl jsem ji ublížit... ale chtěl jsem aby to cítila.
    "Jestli mě chceš zabít, udělej to. Je mi to jedno, nevyhnu se tomu. Dávno jsem se s tím smířila..." sdělím ji její vlastní slova a probodnu ji prchlivým pohledem, se kterým hlasitě zaskřípu zubama.
    "Chceš zemřít?" zeptám se ji a svůj pohled stále neměním.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 02:58

    Chladne zavrčí jediné slůvko: Ne. Nakloním hlavu na druhou stranu a hned na to dostanu ránu do břicha tupým koncem tyče. Překvapeně vydechnu a zadívám se na Isaaca, který zopakuje mou větu, která byla mířená upírovi. On vlastně... Slyšel všechno, co jsem řekla. Jen já nemohla slyšet jej. Zeptá se mě, jestli chci zemřít, párkrát zamrkám a zakloním hlavu, abych se mohla zadívat na temnou noční oblohu.
    "Já... Nevím," vydechnu potichu a pomalu jsem se začala cítit, jako bych se probouzela.
    "Ne... Nechci zemřít rukou nadpřirozeného... Takhle zemřít nechci," vydechnu potichu a zadívám se na Isaaca, než se pousměji a párkrát zamrkám. Už jsem se... Cítila normálně. Tohle jsem... Nechtěla aby Isaac viděl. Aby mě takhle viděl.
    "Promiň?" řeknu nejistě a nervózně přešlápnu na místě. Pitomej Connor! Proč mě k tomuhle donutil?!
    "Měli... Měli bychom se vrátit, mise splněna," dodám po chvilce.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 03:08

    Zakloní hlavu a zadívá se na noční oblohu, než zašeptá že neví.
    "Ha?!" vyhrknu nevěřícně a vycením na ni zuby, když mi konečně odpoví, že zemřít rukou nadpřirozeného nechce. Hned na to se na mě zadívá a s úsměvem několikrát zamrká. Nakloním hlavu na stranu, než prudce udeřím kosou do země a otráveně zavrčím. Tohle nebylo normální... do očí se ji zase vracel život, a její omluva zněla tak nepřesvědčivě, že jsem věděl... že ji nemyslí vážně. Sledoval jsem její narůstající nervozitu ale nakonec se k ni otráveně natáhnu, přehodím si ji přes rameno a rozejdu se k autu. Bylo mi jedno že si nesu kosu v ruce a na rameni mám holku, vůbec jsem nepřemýšlel nad tím jak to vypadá, prostě jsem jenom šel k autu. Sotva jsem ho zahlédl, postavil jsem ji na zem, ale k volantu jsem ji rozhodně nehodlal pustit a tak si sednu za volant a povzdechnu si. Vážně.... jsem tohle neočekával.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 03:14

    Nevěřícně vyhekne a vycení na mě zuby. Překvapeně zamrkám, netušila jsem, co tohle má znamenat a už vůbec jsem nechápala, proč si mě přehodil přes rameno.
    "Zacku?" oslovím ho zmateně a trochu se zavrtím, nakonec však rezignuji a zůstanu mu nehybně viset na rameni. Nebylo to zase tak hrozné, ale trochu se ozvala má bolavá žebra, do kterých mě upír udeřil. Ale nebylo to tak hrozné, navíc jsem na bolest byla zvyklá.
    "Víš... Jak debilně tohle vypadá?" zeptám se ho po chvilce pobaveně a najednou se zase ocitnu na zemi kousek od auta. Rozejdu se k volantu, ale Isaac mě předběhne a tak si povzdechnu, než se nasoukám na místo spolujezdce.
    "Jsi v pořádku? Nezranili tě?" zeptám se ho ihned starostlivě a začnu si ho prohlížet. Měl na sobě krev, ale dle cákanců to vypadalo, že není jeho.


    Naposledy upravil Rachel dne 5/8/2018, 03:30, celkově upraveno 1 krát
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 03:29

    "Ani se mě nedotkli, byl to jen pár upírů, který byl na špatném místě ve špatnou chvíli," odpovím a ušklíbnu se, než se mi vybaví mrtvolný pohled upírky a Ray, která ho... už naštěstí neměla.
    "Klíčky," zavrčím na ni a když mi je podá, nastartuji a nakonec vyjedu zpátky na základnu. Cesta uběhla rychle a brzy jsme byli na parkovišti. Byl jsem rád že nekomentovala mou jízdu a doufal jsem že ta chvíle ani nenastane, přece jen jsem dlouho neseděl... za něčím normálním. S povzdechem vystoupím z auta a hned co zamknu je hodím po Ray.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 03:35

    Odpoví, že se ho ani nedotkli, že to byli upíři, kteří byli ve špatnou dobu na špatném místě. Přikývnu a podám mu klíčky, abychom mohli vyrazit. Byla jsem unavená a jediné, co jsem chtěla bylo si lehnout. Brzy jsme byli v garáži a tak vystoupím z auta a ani nekomentuji Isaacův styl řízení. Uměla jsem... Řídit jako hovado a proto mi to bylo zakázáno samotným Connorem. A já to tak nějak dodržovala a jezdila podle předpisů.
    "Podáš prosím hlášení Connorovi? Jsem hrozně utahaná a chci si jít lehnout," řeknu s povzdechem a otočím se na Zacka. Chvíli si ho jen prohlížím, než se usměji a dojdu k němu.
    "A... Díky, parťáku," zasměji se, než ho krátce obejmu a poté se vydám do svého pokoje.
    -----------------------------------------------------------------------------
    Konec mise pro Espery
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 03:41

    Sotva se na mě otočila s tím, že mám jít podat hlášení Connorovi povzdechnu si a přikývnu. Chtěla si jít lehnout a já ji v tom nehodlal bránit, přeci jen toho na ni dneska bylo moc. Dostala se do pěkných sraček a málem ji zabili... Ani jsem nechtěl přemýšlet nad tím, co by bylo kdybych to nestihl včas. Ne, věděl jsem to... ona by se prostě nechala zabít! Znovu se na ni zamračím, ale to mě zrovna objala a tak nad tím zakroutím hlavou, než se rozejdu k výtahu.
    O patro výš jsem se rozdělil se svou parťačkou a zatímco ona si šla lehnout, já letěl navštívit šéfa. Bylo pozdě v noci ale něco mi říkalo že nebude spát a navíc ani mě se nechtělo a měl jsem nad čím přemýšlet.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 03:45

    Od naší první a prozatím poslední mise s Isaacem uběhl zhruba týden, měla jsem dost práce na ošetřovně a i když se tu jednou objevil, jeho ránu jsem jen zašila a k jeho radosti ho hned poslala pryč. že tu zůstávat nemusím. No.. Radosti... Ne že by ji projevil. Teď jsem ale měla jeden velký problém. Docházely mi masti a lektvary od... Archibalda. Nesnášela jsem toho chlapa! Děsil mě a... Prostě se mi tam nechtělo samotné. Rozhodnu se tedy otravovat Isaaca, proto se rozejdu k jeho pokoji a zaklepu na dveře.
    "Isaacu? Jsi tam?" houknu na něj a opřu se o stěnu vedle dveří.
    "Potřebovala bych, aby jsi se mnou někam zašel... A pomohl mi... Prosím?" houknu přes dveře a čekám, jestli mi odpoví, nebo zjistím, že tam ani není a zase někde trénuje.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 03:54

    Zrovna jsem polehával na pokoji po tréninku, který jsem před chvílí dokončil. Unaveně zavřu oči a brzy na to jsem usnul. Tento týden byl docela pohodový, byl jsem jenom na dvou misích s Grayem a musel jsem říct, že si na toho chlapa docela zvykám, navíc i on mě dokázal vystát a kupodivu jsme se vzájemně doplňovali. Zatímco na mě byl boj z blízka a udržování pozornosti nadpřirozených... on jednoduše všechno odstřeloval z dálky.
    Najendou mě probudí klepání na dveře a hned poté zaslechnu kuře, které mě prosilo o pomoc.
    "Hmm? Kam potřebuješ jít, že to nezvládneš sama?" zařvu na ni, ale nakonec se s povzdechem posadím a dokopu se ke dveřím otevřít. Sotva to udělám, zadívají se mě dvě velké modré oči a.... dostal jsem chuť ty dveře zase zabouchnout.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 03:59

    Chvíli se nic nedělo a proto mě překvapí Isaacův nasraný řev. Povzdechnu si a postavím se naproti dveřím. Lehce zakloním hlavu, abych se mu dívala do očí, sotva otevře a to také udělám, jakmile se tak stane. Nevypadal vůbec nadšeně, spíš podrážděně a na některých místech měl obvazy povolené, což naznačovalo, že nejspíš spal. Stejně jako jeho vlasy, které vypadaly rozcuchanější, než obvykle. Nemohla jsem si však pomoct... Vypadal hrozně roztomile.
    "Do sklepa," vydechnu trochu mimo a stále si ho prohlížím. Doufala jsem, že se mnou půjde, opravdu jsem tam nechtěla jít sama, nebo otravovat někoho jiného. Přeci jen jsem mu opravdu věřila a... Trávila jsem s ním svůj čas ráda.
    "Prosím?" vydechnu ještě a upřu na něj svůj nejlepší štěněčí pohled.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 04:04

    Sledoval jsem ji, zatímco si mě prohlížela s jakýsmi řekl bych až přehnaným zájmem a nakonec vydechne abych s ní čel do sklepa a potom na mě udělá svůj štěněčí pohled se kterým mě poprosí. Téměř okamžitě dostanu tik do oka a dveře chytím a zabouchnu je.
    "Vážně...vážně mě budíš kvůli něčemu takovému?" zavrčím podrážděně.
    "Ženská jsi Esper, buď statečná, sklep tě nekousne..." zavrčím na ni a dojdu ke kuchyňské lince, kde se natáhnu pro skleničku pití. Chtěl jsem si jít zase lehnout, ale jenom se ohlédnu směrem ke dveřím, jako bych snad ještě očekával nějakou odezvu. K mému překvapení... jsem ji vážně očekával.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 04:08

    V momentě, kdy mi zabouchne dveře před nosem si uvědomím svou chybu a začnu na ně zoufale bušit. Zavrčí na mě, jestli ho vážně budím kvůli něčemu takovému a mě došlo, že jsem řekla pitomost a měla jsem to vysvětlit.
    "Isaacu! Prosím, pojď se mnou! Nesnáším toho chlapa, ale potřebuji tam jít! Je nevyzpytatelný, nechci tam být sama!" řeknu zoufale a přestanu bušit na dveře. Povzdechnu si a trošku odstoupím.
    "Archibald je magor... Nechci tam s ním být sama... Prosím?" řeknu už tišeji, ale stále velmi prosebně. Bála jsem se mága, který přebýval pod naší základnou. Sice nemohl ven a Connor se snažil, aby byl neškodný... Ale stále měl svou magii, bez které by nemohl vyrábět magické předměty a očarovávat masti.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 04:14

    Nakloním hlavu na stranu a trochu se nahrbím než dám ruce v bok a zavřu oči. Vážně bych byl schopný teď usnout i ve stoje. Úlekem sebou ale škubnu když začne bušit na dveře a tak ještě podrážděněji zavrčím nez doposud, než mi vysvětlí proč chce abych šel do toho sklepa s ní. Hned jamile se zmíní o Archibaldovi, zamračím se. Neměl jsme ponětí o kom to mluví. Nakonec si ale povzdechnu, nechám mikinu mikinou a dojdu ke dveřím, které zase otevřu a hodím na ni nasraný pohled.
    "Kdo?" vypadne ze mě jendoduchá otázka a zvednu ruku, s čímž si dlouze zívnu. Byl jsem stále rozespalý a unavený a upřímně...spal bych.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 04:22

    Dveře se znovu otevřou a objeví se v nich podrážděný a velmi ospalý Isaac. Zeptá se mě, o kom mluvím a já se zaseknu. Mnoho lidí to nevědělo, já byla výjimka, protože... Jsem tady byla dlouho a potřebovala jsem od něj masti a elixíry. Povzdechnu si, chytím Isaaca za ruku a vydám se s ním k výtahu.
    "Nikdy ses nepozastavil nad tím, jak rychle se ti tady hojí rány? Že Esperové, kteří si něco zlomí, už za pár dní pobíhají, jakoby nic?" začnu potichu a zadívám se na Zacka.
    "Bez magie by to možné nebylo... Connor uvěznil jednoho mága, je to naprostý šílenec, ale... Génius, co se týče magie... Dělá nám elixíry a masti, které urychlují hojení a taky umí vytvářet magické artefakty... Je však nevyzpytatelný a jak jsem řekla... Totální magor. Však uvidíš," vysvětlím s povzdechem a jakmile sjedeme do nejnižšího patra, vydám se k jedněm dveřím, které odemknu. Dále jsme pokračovali po schodech dolů.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 04:28

    Nad mou otázkou se zasekla, ale dříve než mi vůbec odpověděla mě drápla za ruku a rozešla se semnou kdo ví kam. No.. mohla mě nechat alespoň obléct, ještě že jsem měl na sobě alepsoň ty obvazy a kalhoty. Když mi ale položí otázku ohledně ran, zasměji se.
    "To... se opravdu ptáš mě?" ušklíbnu se pobaveně a rozespale, ale neujde mi její tiché mluvení. Nakonec mi vysvětlí že ve sklepě drží mága, který jim dělá magické masti a... úplně se zaseknu a několikrát se zhluboka nadechnu.
    "Mág? Opravdu máme ve sklepě mága? A on s vámi spolupracuje?" vyhrknu nechápavě zatímco jsme sjížděli výtahem a brzy mineme dveře a vydáme se dolů po schodech.

    Sponsored content


    Isaac & Rachel - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/4/2024, 13:05