Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac & Rachel

    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 02:18

    Spala jsem klidným, bezesným spánkem a vůbec mi nevadilo, že spíše sedím, než ležím. Když mě však někdo opatrně zvedne, okamžitě se probudím, zvednu ruce a protřu si oči, než se rozespale zadívám na Isaaca, který mě někam nesl.
    "Dobře ráno," zamumlám, než si opřu hlavu o jeho hrudník a znovu zavřu oči. Cítila jsem se v jeho náruči opravdu bezpečně.... Zavřu oči a podaří se mi téměř okamžitě znovu usnout, když si najednou vybavím, co se včera stalo. Prudce otevřu oči a lehce sebou škubnu.
    "Dej mě na zem ty pitomče! Včera jsem tě operovala, potrháš si stehy!" zavrčím na něj rozčileně, ale nechtěla jsem sebou cukat, abych mu neublížila spíše já. Ale alespoň jsem byla okamžitě zcela probuzená.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 02:42

    Sotva otevřela oči, popřála mi dobré ráno a opřela se více o můj hrudník, než je zase zavřela. Pobaveně se nad tím ušklíbnu a téměř okamžitě se začnu divit nad tím proč... Přesně tak, chtěl jsem se divit nad tím že po mě nezačala ječet, jenže to se v tu samou chvíli změnilo a tak ji otrávené zavrčení jenom opětuji, než dojdu k jedné z postelí na kterou jsem ji chtěl položit, alev půlce se zaseknu a trochu psychopaticky se na ni ušklíbnu a udělám jeden krok od postele. Vypadala najednou probuzeně.... a naštvaně.
    "A když to neudělám?" vydechnu se smíchem a zadívám se na ni. Byla tak lehoučká, vůbec jsem ji necítil na rukou a tak zůstanu stát s pobaveným úšklebkem a čekal co udělá.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 02:50

    Šel k posteli a já jen netrpělivě čekala, kdy mě konečně položí, abych mu mohla zkontrolovat rány a praštit ho. Ne nutně v tomto pořadí. Jenže on to stejně neucítí... Ale já se budu cítit líp. Odfrknu si a když dojde k posteli, lehce se k ní nakloním, jenže on od ní najednou ustoupí. Tázavě se na něj otočím a když uvidím jeho široký, lehce psychopatický úsměv, zamračím se. Zeptá se mě, co bude, když to neudělá a já se zaseknu. Nemohla jsem mu vyhrožovat, že ho nakopu do koulí... Nebo že mu nedám anestetika... Tohle na chlapy platilo, ale mu to mohlo být jedno.
    "Já... Nevím? Potrháš si stehy a budeš zase krvácet? Naštvu se ještě víc a řeknu ti, že tady musíš zůstat déle, než budeš muset teď?" řeknu nejistě a dost zamyšleně. Povzdechnu si, kdybych o něj neměla strach, myslím, že bych si jeho přítomnost dost užila.
    "No tak... Dej mě na zem," zakňučím bezradně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 03:05

    Byl jsem zvědavý co vymyslí a tak nějak jsem doufal že prostě seskočí a konečně ji tu její přehnanou starostlivost vytuču z hlavy, jenže... ona to neudělala. Pouze se zamračila a poté pronesla větu, nad kterou se prozměnu zamračím já.
    "To by jsi mi vážně udělala?" zavrčím na ni nepříčetně a přeměřím si ji přísným pohledem ale dolů jsem j inepokládal. Chtěl jsem v jendu chvíli, když mi došlo že je tady opravdu ochotná nechat mě déle než je potřeba, ale... Nakonec si steně jenom rezignovaně povzdechnu a pomalu ji postavím na nohy, než tiše zavrčím a projedu ji ostrým pohledem od hlavy až k patě.
    "Aby bylo jasno, jediný důvod proč jsem to udělal, bylo protože tu nechci zůstat o nic déle než je potřeba," zavrčím na ni ale nakonec se rozejdu k malé kuchyňské lince a napustím si vodu do sklenky ze které se napiji. Měl jsem šílenou žízeň a hlad.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 03:13

    Nepříčetně zavrčí, jestli bych to vážně udělala. Zaváhám, než si povzdechnu a zadívám se někam stranou.
    "Nejspíš ano... Možná bych tě musela znovu operovat, nebo ti minimálně zašít ránu," zamručím potichu a uleví se mi, když mě postaví na zem a všimnu si, že jeho obvazy jsou stále bílé. Neotevřely se mu tedy rány. Zavrčí na mě, že to udělal jen proto, že tady nechce zůstávat o nic déle, než je nutné.
    "Až nebudeš zraněný, nemám nic proti, cítím se u tebe bezpečně," vydechnu zcela bezmyšlenkovitě a až po chvilce mi dojde, co jsem řekla. Zrudnu, ale rychle se otočím a pomaličku se rozejdu k mému počítači, jako bych si z toho nic nedělala.
    "Spíš mě překvapuje, že se to tobě tolik líbilo," řeknu provokativně a doufám, že zapomene na mou předchozí větu.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 17:56

    Odpoví mi, že by mi to udělala a musela mě zase operovat nebo mi zašít rány... Nechtěl jsem tu z vlastní blbosti strávit víc čas než byla potřeba. Povzdechnu si a párkrát u toho zaskřípu zubama, než se natáhnu pro skleničku plnou pití. Když ale vysloví to co ... vyslovila. Na chvíli se zaseknu a otočím se jejím směrem. Cože to právě řekla?! Okamžitě nan i vyvalím oči, byla otočená jiným směrem a brzy svou otázku zamluvila snad ještě horší poznámkou. Zhluboka se nadechnu a praštím skleničkou na stůl, než se k ní prudce rozejdu.
    "Ha?! Nejsi nemocná nebo tak něco?! Haló...zapomínáš že se v těhle věcech vyžívám? Není to o tom..." zaseknu se na místě a zůstanu na ni chvíli civět, než si se zavrčením povzdechnu a praštím se do hlavy.
    "Agh, to je fuk..." zavrčím než ji sjedu pohledem a povzdechnu si. Kuře jedno pitomé... cítit se u mě bezpečně. To sotva.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 18:06

    Překvapeně se otočím, když za sebou zaslechnu hlasitou ránu a vyjeveně se zadívám na Isaaca, který ke mně rychle šel. Zůstanu stát na místě a akorát zakloním hlavu, abych mu viděla do tváře. začne se rozčilovat s tím, jestli nejsem nemocná a že se v těchto věcech vyžívá. Nakonec se ale zasekne a po chvilce zavrčí, že je to fuk.
    "Není, Isaacu. O čem to není?" pobídnu ho, aby pokračoval a nakloním hlavu lehce na stranu. Po chvilce si však povzdechnu.
    "Nejsem nemocná... Je na tom něco špatného? Jsme kolegové, věřím ti," vydechnu, ale nepohnu se z místa, stále jsem ho sledovala.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 18:31

    Zůstala stát na místě a ani se nepohnula, jenom zaklonila hlavu aby se mi mohla zadívat do očí a pobídla mě abych pokračoval v tom co jsem chtěl říct. Ten její pitomý nevinný pohled mě vytočil! Proč se tak ke mě chovala? Je to pro to že mě ve skutečnosti nezná? Protože neví co všechno jsem zničil? Nedokázal? Protože neví že nemám daleko od toho, abych zabíjel ostatní jen z čistého vzteku? Ze sobeckosti... jenom protože můžu? Nevinné, děti... Někdy zapomínám že na to nemám právo. Baví mě hrát si na soudce, stát na té straně, která rozhodne o tom kdo zemře a kdo bude žít. Držet v ruce zbraň a mít všechno pod kontrolou... Úplně zklapnu a doslova se mi zatemní před očima. I ta její včerejší starostlivost...
    "Přesně tak, jsme kolegové, nic víc...." ale nikdy neříkej že mi věříš. Tuhle část věty už nahlas nedořeknu, jenom ji sjedu pohrdavým pohledem.
    "Půjdu... a nezkoušej mě zastavit," zavrčím a rozejdu se ke dveřím, kterými za sebou třísknu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 18:37

    Díval se na mě a po chvilce se výraz v jeho očích změní na onen šílený, který jsem tehdy viděla v nemocnici. Nebála jsem se ho, věděla jsem, že mi neublíží, nebo jsem v to spíše doufala. Odpoví mi, že jsme kolegové a nic víc. Pocítím vlnu zklamání a tak překvapeně zamrkám. Proč jsem byla zklamaná a smutná? Ano, byli jsme kolegové, ale má touha mu pomoci stále nezmizela. Nechtěla jsem, aby jsme byli jen známí. Chtěla jsem, aby jsme byli přátelé. Ale zatím jsem nás tak nazvat nejspíš nemohla. Přesto jsem litovala, že jsem nepoužila právě toto slovo.
    "Doufala jsem, že bychom mohli být i přátelé," vydechnu nakonec, ale zarazím se, když si všimnu jeho pohrdavého pohledu, se kterým zavrčí, že půjde a nemám zkoušet ho zastavit. Zůstanu zaraženě stát na místě a jen zaslechnu třísknutí dveří. Až po chvilce se vzpamatuji a s povzdechem se vydám k počítači.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 19:32

    Tohle je mise pro plnění úkolu Esperů.
    --------------------------------------------------------------
    Hodnost: Učeň +
    Počet osob: 2 - aktivní (formou hry mezi dvěma hráči, minimálně 20+ postů)
    Obtížnost: 4/5
    Odměna: 1500S a 30CP
    --------------------------------------------------------------
    Společenství se dozvědělo o upírovi, který loví v barech. Jeho identita je neznámá, zavraždil ale už mnoho mladých žen. Svádí mladé dívky, které si pak z baru odvede a následně zabije a nechá někde pohozené na ulici. Pro tento úkol je potřeba návnady, která se pokusí upíra najít a jakmile potvrdí jeho totožnost, je řada na lovcích, aby jej zabili.



    Mířil jsem si to chodbou rovnou ke Connorovi do kanclu, říkal že má nějakou speciální misi a i když jsem poslední dobou nebyl v obvyklé a nejlepší náladě, tak nějak jsem doufal, že mi ji tahle mise alespoň trochu spraví... S tím jsem se také zasekl u dveří, na které jsem bez zaváhání zaklepal. Brzy se ozval Connorův vždy chladný hlas, nad kterým se jenom ušklíbnu a vejdu do místnosti, než se dveře zabouchnou a já se opřu o stěnu kousek vedle dveří a upřu pohled na šéfa.
    "Yo," vydechnu a věděl jsem že mu ani nemusím nic říkat, vždy měl všechno nachystané a naplánované a tak tušil proč jsem za nim přišel.


    Naposledy upravil Isaac dne 4/8/2018, 20:05, celkově upraveno 2 krát
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 19:39

    Povzdechnu si a trochu přidám do kroku, nechtěla jsem jít na tuhle misi, ale Connor, byl neodbytný. Neměla jsem lovit, jen dělat návnadu a... No detaily jsem neznala, ale... Povzdechnu si a dojdu až ke dveřím do kanclu šéfa, kde se zastavím, protože zaslechnu, jak na někoho mluví.
    "Jsem rád, že už jsi tady, ještě ale musíme počkat na..." zaslechnu a tak otevřu dveře. Byla jsem zvědavá na to, jakého lovce se mnou pošle a tak mě překvapí, když uvidím Isaaca. Překvapeně zamrkám, ale nakonec se pousměji.
    "Fajn, jste tady oba," vydechne Connor a zadívá se na nás, než si povzdechne.
    "Máme informace o upírovi, který v nočních klubech svádí mladé dívky, poté je zavraždí ve vedlejší uličce a jejich těla někde pohodí. Nevíme, kdo to je, ale... Vraždí pro zábavu. Každý večer jedna. už má několik obětí a je nutné ho zastavit," vysvětlí nám Connor situaci.
    "Rachel bude návnada, pokusíš se ho vylákat a jakmile se prozradí, Isaac se o něj postará," dodá a poté nám začne říkat detaily plánu.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 19:47

    Jakmile začne, všimnu si otevírání dveří a když do nich vstoupí kuře, zvědavě si ji prohlédnu. Brzy jsme oba dva dostali vysvětlení a podrobnosti k misi a tak se jenom lehce zamračím. Nelíbilo se mi že musí jít na misi a dělat návnadu...znělo to tak... divně? I tak jsem ho ozorně poslouchal a sem tam si povzdechl a přikývl aby věděl že ho vnímám. Přeci jenom kromě očí mi nešlo vidět do obličeje a... já se většinou díval jiným směrem, pokud jsem tím člověkem nebyl příliš zaujatý.
    "Fajn, fajn," vydechnu a ohlédnu se na Rachel, na které se chvíli pozastavím. Souhlasila s tím? nevadilo jí to? Potom se ji na to budu muset zeptat.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 19:51

    Oba jsme Connora poslouchali a jakmile domluví, vydám se pryč z jeho kanclu. Venku si povzdechnu a zadívám se na Isaaca.
    "No... Nemůžu říct, že jsem z toho nadšená, ale... Ráda pomůžu. Navíc jsem celkem zvědavá, jak vypadají lovci v akci," pousměji se trochu nejistě a nedokázala jsem skrýt svou nervozitu, kterou jsem cítila. Přeci jen to bylo dlouho, co jsem byla na misi. Klid Rachel, nebudeš muset bojovat, jen se necháš svést upírem a pak budeš doufat, že to Isaac stihne včas. Skepticky se zadívám na naši mumii a povzdechnu si.
    "Měla bych vyhrabat něco, díky čemu budeme moct komunikovat a bude to i nenápadné... Kdy chceš vyrazit do baru?" zeptám se ho a založím si ruce na prsou.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 20:04

    Sotva jsme opustili Connorovu kancelář, povzdechnu si a ohlédnu se na Rachel. Chtěl jsem se ji zeptat jak se ohledně mise cítí, ale když začala sama, jenom jsem ji pozoroval a zasekl jsem se když přestala mluvit a hodila na mě pochybovančý pohled.
    "Hej, hej. Co je to za nedůvěřivý pohled?" zavrčím na ni a zamračím se a tak trochu se nafouknu, než si sundám kapuci a přimhouřím oči s dlouhým povzdechnutím.
    "Můžu kdykoli... přizpůsobím se ti," odpovím a přikývnu na její nápad pro komunikaci, něco by to určitě chtělo a... pořád jsem nemohl pochopit že je Connor schopný zajít až k těmto formám misí... I když jsem to tak nějak chápal, pokud loví mladá děvčata, byla na to Ray jako dělaná. Budu muset dávat velký pozor na načasování, tohle jsem zvorat nechtěl a bylo zvláštní že jsem musel jít zrovna s ní. Proč na to Connor nenasadil někoho jiného? někoho kdo je tu dýl? Zavrtím nad tim hlavou, nemělo smysl o tom přemýšlet.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 21:02

    Zavrčí na mě, co je to za nedůvěřivý pohled a tak se ušklíbnu se pobaveně zavrtím hlavou.
    "Jen přemýšlím, jak velká je šance, že to nestihneš a já už se z mise nevrátím," řeknu pobaveně a když řekne, že se přizpůsobí, že může kdykoliv, přikývnu.
    "Nachystám se a můžeme vyrazit, bude fajn si to tam obhlédnout a najít ti... Nějaké místo, někde venku... Dovnitř tě tahat nebudu, přitahuješ moc pozornosti... Leda by to bylo maškarní, nebo Halloween, pak bys krásně zapadl," zasměji se a vyrazím chodbou směrem k mému pokoji. Isaac tady byl krátce, neměl tolik zkušeností, jako ostatní. Párkrát jsem ho ale pozorovala při tréninku a... Byl vážně dobrý. Věřila jsem, že pokud půjde do tuhého, pomůže mi a zvládne to. Nebo jsem... Se jen nebála toho, co nastane, pokud selže.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 21:47

    Sledoval jsem ji a nemohl jsem věřit vlastním uším. Nevím jestli se mě to dotklo nebo mě to spíše urazilo ale... Ta mrcha to myslela vážně. Sledoval jsem ji a nic neříkal, jenom hlasitě zavrčím a propálím ji nevěřícným pohledem. Sotva se odebere k sobě do pokoje, zůstanu stát na chodbě a po chvilce se rozejdu k podzemnímu parkovišti, kde se opřu o zeď a rozhodnu se na ni počkat.
    Nemohl jsem se ji divit, nevěřila mi a já ji moc podnětů k důvěře nedával. Vyhovovalo mi to tak, držet si lidi odměřeně od těla abych nemusel přebírat zodpovědnost za to jak se cítí... bez výčitků svědomí a jakéhosi pocitu viny. Se zavrčením praštím dostěny za sebou, potřeboval jsem to. Rozhodně jsem tu malou krysu nehodlal nechat pojít, ne na takové misi a ona se tvářila jako boží pomučení...
    "Pitomé... blonďaté, zasrané, malé kuře..." zavrčím si pod nos.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 21:55

    Zamířím do pokoje, kde se na sebe zadívám v zrcadle a zašklebím se. Vypadala jsem... Tak na patnáct. To by mi ani nenalili. Ale... Connor říkal mladé, ale i tak... Bych mohla vypadat alespoň plnoletě. Povzdechnu si, než vytáhnu make-up, který jsem normálně nepoužívala, protože... To nebyla potřeba, ale vypadala jsem díky němu starší, takže... Teď se hodil. Jakmile skončím, začnu se prohrabovat ve skříni a podaří se mi najít dokonce i nějaké šaty... Zašklebím se ještě víc... To tak... Nakonec ale na sebe hodím riflové kraťasy a tričko s trochu větším výstřihem. Znovu se zadívám do zrcadla, už jsem... Víc vypadala jako plnoletá a tak se trochu pousměji, než seberu klíčky od auta a vydám se do garáže. Brzy si všimnu Isaaca v jeho obvyklém outfitu a tak se k němu rozejdu.
    "Můžeme, parťáku," zazubím se a odemknu auto.
    "Řídím!" prohlásím a rychle si sednu za volant.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 22:01

    Netrpělivě jsem se opíral o stěnu a hleděl před sebe na velké podzemní parkoviště. Byl tu klid a ticho že byste slyšeli spadnout i špendlík. Brzy se otevřou dveře od vžtahu a zadívám se na Ray.
    "Kam se podělo to patnáctileté kuře?" zavrčím na ni a když si sedne za volat, zasměji se. No teď už by ji to možná i prošlo a nemuseli by ji zastavit kvůli tomu že vypadá sotva na patnáct let. Hned jakmile si sedne, udělám to samé a zavřu za sebou dveře, než se rozhodnu nic neříkat. Pořád jsem přemýšlel nad tím co řekla když jsme opustili Connorovu kancelář. Venku... Halloween, nestihnu... Tiše si zavrčím pod nos a nakonec zavřu oči a opřu se více o sedadlo. Cesta chvíli potrvá a já zatím přemýšlel nad naší dnešní misí, která jsem doufal půjde podle plánu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 22:17

    Zavrčí na mě, kam se podělo to patnáctileté kuře a tak na něj vypláznu jazyk.
    "Normálně by mi nenalili... Nemůžu za to," řeknu a nafouknu se. Poté jsme ale už oba seděli v autě a tak vyjedu z garáže, zatímco jsem si dávala pozor, abych jela podle předpisů. Zamířím přímo k baru a po očku pokukuji po Isaacovi.
    "V pohodě, Zacku?" zeptám se ho a hodím na něj starostlivý pohled, než se znovu otočím na cestu. Měla jsem pocit... Že ho něco trápí, ale... No nepůsobil takhle on pořád? Vypadal naštvaně a podrážděně, jako obvykle. Tiše si povzdechnu a zastrčím si pramínek vlasů za ucho.
    "Jsi nervózní, když jdeš na mise?" zeptám se nesměle a zadívám se na něj. Nebála jsem se o svůj život, věřila jsem mu, ale i tak... Jsem byla nervózní. Netušila jsem proč, možná jsem měla strach o něj, ale... Na mise chodil pořád, tak proč teď?
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 22:29

    Měla pravdu, nenalili by ji a tak bylo jenom koudré že se sebou něco udělala. jen mě překvapilo jak trocha makeupu dokáže změnit člověka a vypadala teď o dost starší, než kdkyoli předtím. Myšlenkami jsem byl stále mimo, ale do reality mě vrátí až její hlas a tak líně pootevřu oko a vyhledám její obličej. Soustředila se na cestu a to jsem oceňoval, nerad bych skončil někde na střeše nebo v nějaké výloze.
    "Yo," odseknu ji chladně a složím ruce za hlavou, než si jendu nohu položím pohodlněji na tu druhou a zase se odmlčím.
    "Myslím že s tebou měl Connor poslat někoho jiného," odpovím ji na otázku ohledně nervozity a ohlédnu se krátce na Ray, než se pohledem vrátím k čelnímu sklu a cestě před námi.
    "Mělas pravdu..." začnu a s povzdechem zavřu oči, než se rozhodnu pokračovat. "..vyčnívám, navíc se nehodím jako týmový člen, nevynikám ani v rychlosti a neznám něco jako omezení nebo pud sebezáchovy. Navíc... by jsi se teď nemusela cítit nervózně a já bych se nemusel dívat na ten tvůj nedůvěřivý, nervózní ksicht," dokončím větu kterou jsem chtěl začít a zadívám se z okna spolujezdce do tmy kolem nás.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 22:38

    Překvapeně zamrkám, když řekne, že si myslí, že se mnou měl Connor poslat někoho jiného. Otočím se na něj a když mi začne vysvětlovat, proč si to myslí, zamračím se.
    "Zacku..." vydechnu, hodím blinkr doprava a zastavím na kraji silnice. Otočím se na něj a chvíli ho jen pozoruji.
    "Není potřeba, aby jsi se mnou byl uvnitř... Bude lepší, když budeš venku, v baru se stejně o nic nepokusí. Viděla jsem tě při tréninku, mám představu o tom, co dokážeš.... A věř mi nebo ne... Nejsem nervózní kvůli tobě, ale kvůli misi samotné... Jsem lékařka, tohle většinou nedělám. Jak už jsem řekla, věřím ti, byla bych nervóznější, kdyby tady se mnou byl někdo jiný," vydechnu a chvíli ho pozoruji.
    "Promiň... Za to předtím, chtěla jsem tě trochu popíchnout, děláme to pořád. Nechtěla jsem, aby sis myslel, že ti nedůvěřuji," vydechnu sklesle a sklopím pohled.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 22:51

    Pozoroval jsem tmu v dálce, když mě najendou osloví a zastaví na kraji silnice. Okamžitě se otočím a hodím na ni zamračený, nechápavý pohled. Chtěl jsem se ji zeptat co dělá, že ještě nejsme na místě, ale když si všimnu že mě pozoruje a nejspíše hledá nějaká slova, rozhodnu se mlčet a jen ji pozoruji, dokud nezačne mluvit.
    "Co když... si nevěřím já sám? Nejsem zvyklý někoho chránit, jsem zvyklý zabíjet ostatní... nedokázal...nedokážu..." zaseknu se a okamžitě se mi vybaví mé rodinné selhání. Stisknu ruce v pěst a křečovitě je začnu svírat, dokud nezaslechnu hlasité zakřupání kloubů a tak je zase uvolním, než se na ni prudce otočím.
    "Co je to s tebou? Snažím se na tebe být hnusný a ty se mi začneš omlouvat?" zavrčím na ni a sjedu ji nevěřícným pohledem, než se natáhnu a praštím ji zlehka do hlavy, s čímž nasupeně zavrčím a složím ruce na prsou.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 22:56

    Čekala jsem, co řekne, když však zmíní, že si nevěří on sám a že není zvyklý chránit, ale zabíjet... Povzdechnu si a natáhnu k němu ruku, kterou položím na tu jeho, kterou křečovitě svíral v pěst.
    "Bude to v pořádku. Věřím ti. Budeme spolu neustále komunikovat, takže když se něco pokazí, hned o tom budeš vědět," usměji se na něj povzbudivě a když se na mě prudce otočí, ruku zase stáhnu. Vypadalo to, že se z té jeho mini deprese už dostal, znovu na mě vrčel, co to se mnou je, že se na mě snaží být hnusný a já se mu omlouvám.
    "Nic? Jen mám starost o někoho, koho považuji za přítele," usměji se na něj mile, než se podívám do zpětného zrcátka a když uvidím, že za námi nic nejede, šlápnu na plyn a mohli jsme pokračovat v cestě.
    "Za chvíli tam budeme," zamručím potichu a už jsem se cítila lépe. Nervozita ze mě opadla. Věděla jsem, že to Isaac zvládne.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 4/8/2018, 23:14

    Natáhla se k mé ruce, na kterou mi položila tu svou a tak se na ni na chvíli zadívám, než ji po mých slovech stáhne a označí mě jako přítele, o kterého má starost. Brzy na to se zase rozjedeme a tak se odmlčím a znovu se zadívám z okna spolujezdce. Mlčel jsem skoro zbytek cesty, ale ještě předtím než se vlbec přiblížíme k baru si povzdechnu a otočím se na Rachel,
    "Ray... I kdyby ten upír měl dva metry a byl třikrát silnější, necouvnu. Nenechám parťáka ve štychu," odpovím ji zcela upřímně a v očích se mi zalesknou plamínky odhodlanosti. Brzy dorazíme na místo a tak jakmile Ray zaparkuje, zadívám se na ni. Ještě jsem však nevystupoval.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 4/8/2018, 23:22

    Skoro celý zbytek cesty jsme byli potichu, až když jsme přijížděli k baru, mi Isaac řekne, že i kdyby ten upír byl třikrát silnější, necouvne. Překvapí mě jeho přezdívka, doteď mi říkal kuře a tahle... Se mi opravdu líbila. Usměji se na něj a přikývnu, viděla jsem odhodlání v jeho očích, které mě v tom ještě utvrdilo.
    "Já vím," zazubím se na něj a poté zaparkuji. Isaac ale nevystupoval a tak si akorát odepnu pás, vypnu motor a zadívám se na něj.
    "Takže... Jaký je plán, parťáku?" zeptám se s úsměvem a zadívám se na bar před námi, než sáhnu do kabelky a vytáhnu malý mikrofon a sluchátko, jak pro mě, tak pro Isaaca. Přeci jen jsem chtěla mít tu možnost s ním během akce komunikovat.

    Sponsored content


    Isaac & Rachel - Stránka 3 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 08:52