Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac & Rachel

    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 04:33

    Pobaveně se ušklíbne a mě dojde, že on je necítí a tak se zamračím.
    "Fajn, fajn... Tak si uvědom, jak rychle si to hojí rány... Toho si všímáš ne?" zavrčím na něj podrážděně a až teď si všimnu, že nemá tričko, ale jen obvazy. No co.. Akorát šlo víc vidět, jaká je mumie. Jakmile mu však řeknu o mágovi, zasekne se a nechápavě vyhrkne dvě otázky.
    "Ano. Jak říkám, je to magor... Stačí mu, že mu dáváme jídlo a jednou za čas mu lovci chytí živého nadpřirozeného tvora... On... Rád dělá pokusy na živých tvorech," řeknu s povzdechem a odemknu další velké dveře, které vedly do místnosti, kde Archibald byl. Místnost voněla po nejrůznějších bylinkách a můj pohled sklouzne na starého muže v otrhaných šatech s šíleným pohledem a železnými okovy na nohou.
    "Rachel! Rád tě vidím! A kdo je tohle?" řekne, sotva si mě všimne a ušklíbne se.
    "Archibalde... Masti... Elixíry," procedím skrz zuby a přešlápnu na místě.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 18:55

    Když mi to vysvětlí trochu jinak, zamyslím se nad tím. No... měla pravdu a proto jenom přikývnu a rozespale se nechám táhnout dál. Nakonec mi sdělí proč s nimi spolupracuje a tak na ni vyvalím oči. No jo... to mě nenapadlo, bylo vlastně jisté že s nadpřirozenými se s obyčejnými věcmi bojovat nedá, takže jsem to chápal.
    "Mít v držení takového mága je teda velkou výhodou pro společenství a hádám že mu teda zabíjení vlastní rasy... nevadí?" položím ji další otázku a povzdechnu si. Dlouhé schody mi přišly nekonečné, ale dával jsem to za vinu své ospalosti, vážně bych... usnul i ve stoje, byl jsem si tím jistý. Sotva dojdeme dolů, zadívám se na mága, který vypadal... vtipně? Můj účes byl oproti toho jeho... ještě normální. Při pohledu na něj mi zacukají koutky a dám ruce v bok. 
    "Zack, Isaac... Yo staříku," vydechnu a probodnu mága pohledem, zatímco Rache začne hned o mastičkách a tak se na ni zadívám, bylo vidět že ho nemá ráda, přeci jen... byl to mág. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 19:05

    "Ano, je to výhoda a... Ne, jednou mu přivedli mágyni a... No, zemřela jeho vlastní rukou..." vydechnu potichu, jelikož jsme byli blízko a potom už jen zaplujeme do místnosti. Isaac se představí a mě neunikne, jak si ho Archibald se zájmem prohlíží.
    "Líbíš se mi," řekne najednou po chvíli ticha a na tváři se mu roztáhne široký úsměv, než se otočí a přesune několik mastí a lektvarů po stole směrem ke mně. Vezmu si je a mág se zase vrátí k míchání něčeho, co měl ve zkumavkách. Přilije dvě látky k sobě a v momentě, kdy začnou bublat, rychle uskočím a schovám se za Isaaca. Ozve se zvuk, jako by něco bouchlo a tříštění skla. Archibalda jsem přes hustý, bílý kouř, který se u něj držel, ani neviděla, zato jsem slyšela jeho hlasitý smích. Něco řekne cizím jazykem a dým zmizí.
    "Ještě že jsem toho nesmíchal víc," začne se smát, než se znovu otočí na Isaaca, vyskočí na nohy a ozve se zařinčení řetězů. Tiše si povzdechnu a obezřetně mága sleduji. Netušila jsem, co udělá, ale Zack ho očividně zaujal.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 19:14

    Proč mě to ani nepřekvapovalo? Sám bych neměl problém s tím zabíjet i lidi a moc dobře jsem to věděl. Povzdechnu si a prohrábnu vlasy, když zaslechnu řinčení lahviček a kdo ví čeho, co pošle po stole směrem k nám. Ten chlap... byl vážně magor ale o to více jsem ho zaujatě pozoroval jak tam cosi míchá.
    "Eh?" vydechnu v momentě, kdy mu látka pod rukama začne bublat a jen koutkem oka zahlédnu kuře, které se rychle schovalo za mě. Zasměji se nad tím a asi jsem to příliš neřešil jak jsem byl unavený, jen nakloním hlavu dozadu abych se na ni mohl přes rameno zadívat. 
    "Žiješ?" zeptám se se smíchem a pohled mi spadne na lahvičky v jejich rukou. Když ale zaslechnu řinčení kovů, otočím se zpět na mága, který mířil mým směrem. Zase se napřímím a udělám jeden krok k němu, než si ho přísně prohlédnu.
    "Dá se s nim vést vůbec normální konverzace?"  zeprám se kuřete, ale neohlížel jsem se na ni, prostě jsem sledoval mága před sebou. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 19:48

    Isaac se na mě přes rameno ohlédne, stále jsem se schovávala za ním a jen lehce vykukovala na Archibalda. Byla jsem ráda, že si mě nevšímá, pouze mého společníka.
    "Ne asi," zavrčím podrážděně, když se zeptá, jestli žiju a jakmile se zeptá na šíleného mága, zavrtím hlavou.
    "Záleží, čemu říkáš normální... Ale ne, nejde," odpovím a propálím staříka pohledem. Zadívá se na mě, zakoulí očima a na tváři se mu objeví široký úšklebek.
    "Ale noták... Rachel, nebuď taková!" začne se smál a následně natáhne ruku k Isaacovi. Vezme konec jednoho z obvazů do ruky, něco zamumlá, zajiskří kolem něj magie a poté... Sleduji, jak se obvazy z Isaaca samy odmotaly, takže před námi stál jen v kalhotách a mohla jsem vidět jeho popálené tělo. Obvazy se následně omotají kolem Archibalda, který se smál na celé kolo a začne poskakovat okolo za zvuku železných okovů.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 20:34

    Sledoval jsem toho šíleného dědka a nestačil jsem se divit vlastním očím. Rachel byla podrážděná a šlo to poznat i na tom, jakým tónem mi odpověděla. Povzdechnu si a nakonec se začnu smát, nevím proč... mi to přišlo hrozně vtipné. 
    "No... líbí se mi," vyhrknu nakonec když se konečně trochu uklidním a ušklíbnu se. To už ji stařík popíchl a se smíchem se natáhl  ke kraji mé ruky, kde mi visel uvolněný cár obvazů, nejspíše z toho jak jsem spal. No jo, tady kuře mě vlastně vytáhlo z postele dřív než jsem se stihl pořádně vyspat. Když ale kolem něj zajiskří magie, lehce sebou škubnu, nečekal jsem to a když se obvazy samy odmotají z mého těla, vyvalím na mága oči. 
    "Co to... kurva," zavrčím vztekle a trochu mimo, než se zadívám na mága, kterému se obvazy omotaly kolem těla.
    "Wtf?!" stále jsem ho nevěřícvně sledoval, než si povzdechnu a položím ruku na čelo. Krátce na to dostanu tik do oka a nakonec neuvěřitelně dlouhý záchvat smíchu. 
    "V-v-vá-vážn-ně s-s-se m-mi l-líbí..." nebyl jsem schopný ani pořádně mluvit jak jsem se smál a do očí se mi naženou slzy od smíchu a nemohl jsem popadnout dech.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 20:52

    Sledovala jsem Isaaca, který první prohlásil, že se mu Archibald líbí, což... Jsem totálně nechápala. Když však přišel o obvazy, mohla jsem si ho prohlédnout. Hlavně jeho tvář, která byla také částečně popálená, ale... Líbil se mi. Byl to pořádný kus chlapa, vypadal opravdu k nakousnutí a... O čem to sakra přemýšlím? Zčervenají mi tváře a tak se znovu otočím na mága, Isaac si mě naštěstí nevšímal, šokovaně hleděl na Archibalda a po chvilce dostane hrozný záchvat smíchu. S ním se začne smát i mág a... Přivedla jsem za šílencem dalšího šílence. Skvělé, prostě skvělé. Dívala jsem se na ty dva magory s tikem v oku, ale nakonec si jen rezignovaně povzdechnu. Měla jsem chuť praštit oba dva, ale bylo by to zbytečný... Jeden by to necítil a druhého jsem se raději dotknout nechtěla. Připadala jsem si ale hrozně divně, když jsem stála opodál dvou magorů, kteří skoro brečeli smíchy.
    "Líbíš se mi, Zacku!" prohlásí Archibald, jakmile se trochu uklidní a obvaz se mu z ruky odmotá. Následně sebere Zackovi i zbytek obvazů stejným způsobem, jako předtím a dá je na stůl a začne něco mumlat, zatímco kolem něj magie vířila stále víc a víc. Fascinovaně jsem ho pozorovala, netušila jsem, co dělá, ale jakmile skončí, přiskočí k Zackovi, chytí ho za ruku a sevře tu jeho ve svých. Zamračím se, zvláště když na Isaacově ruce uvidím podivnou, svítící značku která však po chvilce zmizí. Archibald vtiskne Isaacovi do rukou obvazy.
    "Dárek!" zajásá, než se k němu otočí zády a vrátí se se smíchem ke svým zkumavkám.
    "Tohle... Ještě nikdy neudělal," vydechnu a párkrát překvapeně zamrkám.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 21:08

    Takhle...jsem se nezasmál už dlouho, neměl jsem důvody ke smíchu, ale on... Tohle mě prostě dostalo a trvalo mi ještě dlouho, než jsem se vůbec uklidnil. Navíc mě v tom mág podporoval, protože se přidal a jeho smích akorát nabádal k dalšímu smíchu a já... vážně jsem nezvládal popadat dech. Brzy na to se ale konečně uklidním a jenom ho fascinovaně sleduji, než se otočím na kuře, která měla tik v oku. Ušklíbnu se na ni, než se pousměji a jakmile Arcibald znovu pronese že se mu líbím a obvaz se mu z ruky odmotá, jen párkrát zamrkám.
    "Vůbec nechápu... co to dělá," pronesu když mi sebere i zbytek obvazů a jakmile kolem něj začne vířit magie, trochu od něj odstoupím. Brzy na to s tím podivným vystoupením skončí a přiskočí ke mě s jakýmsi nadšením vepsaným ve tváři. Než se nadám, chytil mou ruku, na které uvidím značku, než mnou projede opravdu zvláštní pocit, který ale spolu se značkou zmizí. Jakmile mi vstikne do rukou zbytek obvazů a pronese že je to dárek, znovu na něj vyvalím oči a zmateně se zadívám na Rachel, která prohlásila že tohle ještě nikdy neudělal a vypadala stejně zmateně.
    "Díky?" vyhrknu dříve než si uvědomím co říkám, nejspíše ve stálém zmatení, než se zadívám na obvazy v rukách. Mág už si zase hleděl svého a tak se otočím na Rachel.
    "Hádám že se od něj vysvětlení nedočkám..." zeptám se. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 21:14

    "To jsme dva," pronesu, když Isaac poznamená, že vůbec netuší, co bláznivý mág dělá a následně nás zmíněný stařík přestane vnímat. Zack mu poděkuje a následně se otočí na mě s tím, že hádá, že se od něj vysvětlení nedočká. Zavrtím pobaveně hlavou a ušklíbnu se.
    "Od něj, ne..." vydechnu, ale sotva to řeknu, Archibald si odkašle.
    "Magické obvazy jsou jako hadi, značka píšťalka, kterou poslouchají," zasměje se a já zmateně zamrkám.
    "Pevné, pružné, silné, magické... Nůžky a nože nemají šanci," zasměje se znovu, ale poté nás začne kompletně ignorovat.
    "Měli... Bychom raději jít, nechci tady být déle, než je nutné," zamumlám směrem k Isaacovi a začnu ho tahat pryč z místnosti.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 21:20

    Nebyl jsem jediný kdo to nechápe, to jsem byl rád a magii jsem vůbec nerozuměl. Sotva mi ale Ray odpoví že se od něj vysvětlení nedočkám, překapí mě, když si šílený mág odkašle a pronese pár vět, kterým jsem stejně nerozuměl. Druhé polovině ano ale... no vyzkouším to asi až někde jinde, tady rozhodně ne. Nakonec se na mága jenom pousměji, než mě Rachel zanče smýkat z místnosti a tak ji poslušně následuji. Sotva se za námi zavřou dveře, povzdechnu si a ušklíbnu se, než se vydám nahoru po schodech.
    "To... bylo zvláštní," zamumlám zamyšleně a jakmile jsme došli k výtahu, zadívám se na mou společnici. Krátce poté zvednu ruku, kde jsem předtím cítil magickou značku, která tam teď nebyla a párkrát zmateně zamrkám. I spaní mě okamžitě přešlo, to však neznamenalo že kdybych si teď nelehl, neusnul bych, to určitě ano. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 21:55

    Jen souhlasně přikývnu a potom začneme stoupat po schodech nahoru. Dojdeme na moji ošetřovnu, kde odložím mastičky a elixíry, než se zase vydám ke dveřím. Byla jsem ráda, že mi je Isaac pomohl odnést, bylo toho celkem dost. Zamířím do Isaacova pokoje, byl unavený a tak jsem věděla, že půjde zase spát, ale... Chtěla jsem vědět, co ty obvazy umí a tak... Dojdu až ke dveřím do jeho pokoje, které bez zeptání otevřu, vlezu dovnitř a sednu si na jeho postel, zatímco se rozhlédnu po pokoji.
    "Jsem vážně zvědavá, co ty obvazy umí... Vyzkoušíš je?" zeptám se a upřu na něj svůj pohled. Magie mě děsila, ale zároveň fascinovala, navíc Archibaldovy výtvory byly vážně úžasné, to jsem musela uznat, přestože jsem ho neměla ráda. Navíc... Jeho vysvětlení bylo sice zmatené, ale zajímavé.
    "Mělo by se to ovládat na podobném principu, jako tvá kosa," zamručím zamyšleně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 22:00

    Poslouchal jsem Rachel a přemýšlel... pokud to co říkal je pravda, pak bychom to mohli zkusit navíc byla zvědavá a já taky. Takže obvazy se ovládají značkou? A jak se ovládá značka? Povzdechnu si a část obvazů odložím stranou, než vezmu do ruky jeden váleček obvazů, který rozmotám a drápnu ze stolu lovecký nůž, který podám Rachel než obvazy trochu rozvžu a natáhnu je před sebe. Pevně jsem ho chytil za oba konce a zadíval se na Ray.
    "Přeřízni to," řeknu ji a změřím si ji přísným pohledem. Nůžky a nůž nemají šanci, uvidíme...protože tenhle je pekelně ostrý a nějak mi to nedávalo smysl. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 22:07

    Sledovala jsem, jak rozmotal kousek obvazu a podal mi lovecký nožík. Vezmu ho do ruky a zmateně se zadívám na Isaaca. Natáhne před sebe obvazy a pak mi řekne, abych je přeřízla. Zadívám se na nožík ve své ruce a chvíli si s ním zamyšleně pohrávám. Byla to doba, co jsem v ruce měla jiný ostrý nástroj, než byl skalpel. Nástroj, který nebyl k zachraňování životů, ale k jejich braní. Naštěstí jsem jen měla zkusit přeříznout obvaz a ne na někoho zaútočit. Zadívám se na Isaaca, než zvednu ruku, zaměřím se na obvaz a všechny emoce z mých očí se vytratí, než prudce máchnu proti obvazu. Ten se však jen lehce natáhne a následně odpruží, takže má ruka vystřelí zase na opačnou stranu. Do mých očí se navrátí život a usměji se na Isaaca.
    "Fajn, tohle jsem nečekala," poznamenám a zadívám se na nožík ve své ruce.
    "Zkus ho omotat kolem nohy od stolu, chci zkusit, co se stane, když do něj říznu, ale nebude mít kam odpružit," řeknu mu. Chtěla jsem to udělat já, protože jsem si byla celkem dost jistá, že Isaac by ho se svou silou prořízl.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 5/8/2018, 23:47

    Sledoval jsem ji a neunikne mi její pohled v očích, který se změní jakmile se napřáhne a sekne s nožem po provaze. Byl to ten stejný mrtvolný pohled jako předtím u toho baru. Zamračím se a povzdechnu si. Chtěl jsem ji nůž vzít, ale v tom mi řekne abych provazy obmotal kolem stolu a sotva na to pomyslím, udělají to úplně samy... Párkrát nechápavě zamrkám a zůstanu na provazy hledět. Nečekal jsem ani jedno a tohle už vůbec ne. 
    "He?" vyhrknu a zamračím se, než se ohlédnu na mou společnici a dojdu ke kraji stolku, na kterém byly obvazy obmotané. Fajn, ještě přijít na to jak to funguje, že by... možná silou vůle? I tak se zadívám na Rachel a povzdechnu si, než se opřu o stůl a sleduji její počínání. Už zase měla život v očích a já... stále nerozuměl tomu, proč se jí tohle děje a... ptát jsem se na to nechtěl. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 5/8/2018, 23:54

    Čekala jsem, že Isaac nohu stolu ováže, co mě však překvapí je, že to obvazy udělají samy a navíc... Noha stolu byla perfektně, jednolitě obvázaná. Chvíli na to překvapeně koukám, než se znovu napřáhnu nožem a seknu do nohy stolu, která byla pokryta obvazy.
    "Odmotej je," vydechnu a jakmile Isaac... Něco udělá a obvazy se odmotají samy, jen nad tím pobaveně zakroutím hlavou a přejedu palcem po místě, kam jsem sekla.
    "Nic, ochránilo ji to," vydechnu překvapeně, otočím se na Isaaca a nůž mu vrátím, než se usměji.
    "Takže... Se dají ovládat silou vůle a jsou natolik pevné, že je ostrý nožík nepřeřízne... Ty by jsi to nejspíš zvládla, ale já s tak malou zbraní nemám šanci," shrnu to a usměji se na něj.
    "Archibald je vážně génius co se týče magie," vydechnu a znovu se na ty obvazy zadívám... Vypadaly tak obyčejně... A také jsem vážně nečekala, že by si Isaac mohl s tím bláznem rozumět... No, oba byli magoři, takže asi proto.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 6/8/2018, 00:13

    Pobaveně nad celou touhle situcí zakroutím hlavou a nakonec nechám obvazy aby se smotaly, než si od Ray nůž vezmu zpátky. Párkrát si je ještě prohlédnu, než dojdu k posteli, odložím nůž někam na stolek za ní a natáhnu se. Vysvětlí mi jak se to má a tak nějak jsem to pochopil i já. Poté ale hlesne že Arcibadl je génius a tak zavřu oči a zadívám se na strop. 
    "To je, ale proč zrovna pro mě? Nic takového jsem nežádal," vydechnu zamyšleně a dojde mi že ty obvazy jsou opravdu skvělé. Usnadní mi to tolik práce a vůbec... zaskočilo mě to.
    "Což mi připomíná..." vydechnu a nakonec se líně postavím a dojdu k jednomu šuplíku, ze kterého vytáhnu malý náhrdelník s kočkou.
    "Něco pro tebe mám," ušklíbnu se. "...všechno nejlepší k svátku," pousměji se na ni.


    Naposledy upravil Isaac dne 6/8/2018, 00:26, celkově upraveno 1 krát
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 6/8/2018, 00:22

    Odloží nůž, než se natáhne na postel a tak se na něj zadívám a po chvilce si přisednu k němu. Znovu se zadívám na jeho obličej, stále neměl obvazy a tak jsem mohla vidět všechny jeho rysy. Jeho jizvy od popálenin mu vůbec neubíraly na sex appealu a... Nad čím to přemýšlím? Tiše si povzdechnu a zakroutím nad svými myšlenkami hlavou. Zamyšleně vydechne, proč zrovna pro něj, že nic nežádal. Pokrčím rameny a povzdechnu si.
    "Nehledej smysl v tom, co dělá. I když... Umí být vypočítavý a má dobrý odhad... Možná viděl, že jsi silný a tak ti chtěl něco dát, aby toho později využil," řeknu zamyšleně. Isaac najednou však vstane a rozejde se k šuplíku. Zvědavě ho sleduji, ale když vytáhne malý náhrdelník s kočkou... Neměla jsem slov.
    "Eh?" vydechnu překvapeně. Tohle jsem od něj vůbec nečekala, navíc jsem netušila, že mám svátek... On a milé gesto nešlo dohromady, navíc ještě ten milý úsměv... A jak sakra ví, že zbožňuji kočky?! Nakonec párkrát zamrkám a s úsměvem si od něj přívěšek vezmu, než si jej dám kolem krku a spokojeně se pousměji.
    "Děkuji, Isaacu," vydechnu a poté se postavím na špičky a dám mu pusu na tvář. Zeširoka se usměji a nakonec ještě neodolám a pevně ho obejmu.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 6/8/2018, 00:40

    Možná měla pravdu, nemělo smysl nad tím přemýšlet a tak si povzdechnu a byl jsem pobaven, když se na přívěsek dívala jako kdybych ho snad někde ukradl a nechápala že je pro ni. Nakonec si ho ode mě ale vezme a připne si ho na krku, než se postaví na špičky a se spokojeným úsměvem mi vlepí pusu na tvář. Párkrát zmateně zamrkám, než si povzdechnu.
    "Zas to nepřeháněj je to jenom přívěsek," zavrčím na ni sotva došlápne zpátky na paty a natáhnu ruku, kterou ji položím na hlavu a rozcuchám ji, než se zase odbelhám k posteli na kterou si lehnu. Byl jsem rád že nekomentuje mé jizvy v obličeji a na těle, neměl jsem to rád... hodně lidí se na mě díky ním dívalo skrze prsty, ale ne že by mě to až tak trápilo, navíc jsem to vyřešil obvazy a teď už na mě pohlíželi jenom jako na idiota. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 6/8/2018, 00:46

    Zatváří se zmateně a poté mi řekne, ať to nepřeháním, že to je jen přívěšek. Párkrát zamrkám, než přívěšek chytím do ruky a lehce ho stisknu.
    "Pro mě ne, hodně pro mě znamená už jen to, že sis vzpomněl a něco mi dal," vydechnu vděčně a když ke mě natáhne ruku a rozcuchá mě, začnu se smát. Nakonec se odbelhá k posteli, na kterou se natáhne a tak chvíli sleduji jeho vypracovaný hrudník, než se proberu a zavrtím hlavou.
    "No... Děkuji, že jsi se mnou šel, už půjdu a nechám tě prospat," usměji se na něj, než se otočím a pomalu vydám ke dveřím.
    "Sladké sny," vydechnu ve dveřích, než za nimi zmizím a vydám se na ošetřovnu.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 6/8/2018, 01:50

    Vracel jsem se zrovna z tréninku s Razem, kdy mě tam sprostě nechal ležet a já měl pocit že mi zarazil všechny orgány v těle hned o několik centimetrů hlouběji. Pořád jsem plival krev, ale už to bylo lepší. Dostal jsem od něj pořádnou nakládačku a po boku na ruce se mi táhla dlouhá řezná rána. S povzdechem se vydám rovnou na ošetřovnu, kde jsem jako vždy neklepal a tak jakmile dojdu kedveřím, jednoduše je otevřu a vejdu dovnitř. Rachel by mě seřvala kdybych nepřišel a riskovat nějakou infekci v ráně jsem nechtěl, dala by mi to pěkně vyžrat a o to jsem opravdu nestál. 
    "Ray... potřebuji aby jsi..." zavrčím naštvaně ale sotva se zvednu hlavu a spatřím úplně cizího muže, párkrát zamkrám než se zastavím u jedné z nemocničních postelí. Toho člověka jsem tu nikdy v životě neviděl a Rachel tady nebyla. Přimhouřím oči a přeměřím si ho přísným pohledem.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 6/8/2018, 01:57

    Garett:

    Seděl jsem na parapetu okna na ošetřovně a díval se na lidi kteří procházeli ulicí. bylo fajn být zase po delší době na základně, chybělo mi to tady a Rachel opravdu potřebovala přestávku. Nějakou dobu jsem jí pomáhal se vším možným, než si odešla vyřídit něco do města a já mezitím dodělal většinu práce a teď... Jsem se spíše flákal. To se však změní v momentě, kdy zaslechnu otevírání dveří. Otočím hlavu a pohled mi sklouzne na mladíka obvázaného obvazy o kterém mi má dcera už vyprávěla. Isaac se zasekne a jen mě propálí pohledem. Nepatrně se usměji, než se postavím na nohy a rozejdu se k němu. Měl zraněnou ruku a tak se okamžitě natáhnu pro jehlu, niť a dezinfekci.
    "Jsem Garett Gardner.... Bývalý lékař, podívám se ti na tu ruku, Isaacu," řeknu mu milým tónem a naznačím mu, aby se posadil. Tento mladík mě vskutku zajímal a byl jsem rád, že se s ním konečně setkávám. Přeci jen nebylo obvyklé, aby mojí Rachel někdo až tolik zaujal.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 6/8/2018, 02:08

    Sledoval jsem ho a zrovna když dostanu nápad optat se na jeho jméno, představí se mi jako Garett Gardner a bývalý lékař. Gardner... nesl stejné přijmení jako Rachel a tak se zaseknu na místě. 
    "Upřednostňuji Zack, Zack Foster," vydechnu a nakonec mi nezbývalo nic jiného než se posadit a nechat se ošetřit od něj. Jestli je alespoň z poloviny tak vynikající lékař jako ona, nevadilo mi to, navíc... jsem neměl na výběr. 
    "Hádám... Další kdo o mě ví pomalu víc než já sám," zavrčím s povzdechem. Už by mě to tady nemělo překvapovat, ale svým způsobem mě to i štvalo, navíc toho muže jsem neznal, měl něco do rodiny s Ray? 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 6/8/2018, 02:14

    Garett:

    Opraví mě, že upřednostňuje Zack a tak přikývnu a jakmile se posadí na židli, zadívám se na jeho ránu, než ji vyčistím a pak rychle zašiji. Brzy jsem měl hotovo a tak trochu odstoupím a když Zack zavrčí, že jsem další, kdo toho o něm ví víc, než on sám, pousměji se.
    "Jen z vyprávění Rachel. Už alespoň vím, proč tě neustále přirovnává k mumii," ušklíbnu se pobaveně, než si sednu na židli, která byla nejblíž k té, na které seděl mladý Esper.
    "Popravdě chtěl jsem se tě na něco zeptat... Rachel se zmínila, že jsi jí za misi zachránil život, ale nešla moc do detailů. Co se tam přesně stalo?" zeptám se ho se starostlivým výrazem a povzdechnu si. Connor jí tam neměl posílat, už... Už toho měla za sebou dost.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 6/8/2018, 02:23

    Brzy měl hotovo a já musel uznat že zašité to měl opravdu pěkně. Hned na to nechám obvazy aby mi ránu zakryly a zadívám se na muže, který se posadil na židličku jen kousek ode mě. Hned jsem dostal odpověď že ví jenom to, co mu řekla Rachel. takže se znali... jistě jinak by tady asi nebyl. Hned na to pronese že už ví, proč mě přirovnává k mumii a tak se jenom ušklíbnu.
    "Máš něco do rodiny s Ray?" zeptám se po chviličce a brzy na to od něj dostanu otázky já. 
    "Zkomplikovalo se to... sledovali jsme špatný pár, ze kterých se konec konců také vyklubali upíří," vydechnu a zamračím se. Byla to má chyba, kdybych byl býval všímavější, nedostala by se do takových problémů. "Potom...už to bylo jenom horší..." vydechnu a zamračím se, když si vzpomenu na výraz té holky a hned na to se mi vybaví ten od Rachel, který jsem prostě nedokázal vyhnat z hlavy, stejně tak jako její slova. Naštvaně zatnu ruce v pěst a hlasitě vydechnu. 
    "Ona... má nějaké výpadky... nechci se ji na to ptát, mám pocit že je to její citlivé téma," řeknu jenom nakonec. Stejně tak si vzpomenu na moment, kdy vzala do ruky lovecký nůž. 
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 6/8/2018, 02:28

    Garett:

    Ušklíbne se, jakmile ho přirovnám k mumii a hned na to se zeptá, jestli máme s Rachel něco do rodiny.
    "Ano, je to moje dcera," odpovím mu s úsměvem na rtech a jistou hrdostí. Hned na to se ale zaposlouchám do jeho vyprávění o jejich společné misi. Řekne, že sledovali špatný pár, ze kterého se také vyklubali upíři a z jeho tónu a mračení usoudím, že si to dává za vinu.
    "To se stává, nikdy si nemůžeme být jistí," vydechnu potichu a dál ho poslouchám. Řekne mi, že má nějaké výpadky a že se jí na to nechce ptát. Povzdechnu si a sklesle svěsím hlavu. Takže tohle se stalo...
    "Požádala tě, abys jí zabil?" zeptám se potichu. Bylo to jediné, co mě napadlo, že se mohlo stát, když o tom tolik odmítala mluvit. Pořád jsem měl před očima její výraz, když o to před lety požádala mě a... Na ten den jen tak nezapomenu.

    Sponsored content


    Isaac & Rachel - Stránka 5 Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 15/5/2024, 10:21