Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Isaac & Rachel

    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 04:02

    Isaac & Rachel
    Nacházíme se v základně Esperů
    Chladný večer, venku fouká poměrně silný vítr a do toho lehce prší. Přes temné mraky sem tam prosvítají hvězdy a na obloze za mraky se schovává půlměsíc.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 04:20

    Byla to jedna z prvních misí na které jsem byl a abych pravdu řekl... užil jsem si ji. Tedy až na to, že se mi má horlivost a zapálenost do mých povinností trochu vymstila. Bojoval jsem s jakousi stvůrou a abych pravdu řekl, vůbec jsem se nehlídal, byl jsem příliš nadšený z toho, že ho můžu zabít, že jsem v tom neviděl žádné překážky. Byly tam, jenom já je necítil... a díky tomu jsem také začal upadat do bezvědomí. Netušil jsem proč, i když jsem viděl své zakrvácené oblečení, necítil jsem vůbec nic a to se mi nejspíše v životě ještě mnohokrát vymstí. Bez bolesti... jsem se neuměl hlídat, nemohl jsem. Mé unavené oči se ještě zadívaly na Graye, který běžel mým směrem, než jsem dopadl na zem a ztratil pojem o světě.

    Byli jsme docela daleko od základny a proto jsem si tiše zanadával a položil Isaaca na zadní sedačky, zatímco jsem rychle nasedl do auta a dupl na plyn. Spěchal jsem, proto jsem jel městěm jako šílený a bylo mi to jedno. Brzy jsem byl v podzemním parkovišti našeho úkrytu a tak jsem si hodil zraněného Espera přes rameno a vydal se na ošetřovnu. Netušil jsem co s nim je, ale jeho tělo bylo pokryté několika ranami a já věděl že jediný kdo si s tím poradí byla Rachel. Ani jsem se neodvažoval klepat, sám jsem vletěl do místnosti tak, že jsem skoro spadl, vzhledem k tomu že se mi podlomila má zraněná noha a má žebra na tom taky nebyla nejlíp.
    "Kam s ním?" vydechnu sotva se dostanu dovnitř a zadívám se na mladou modrookou blondýnku, na kterou se mile pousměji, než se můj pohled změní na zcela vážný. Co jsem ale naprosto nečekal bylo to, že se Isaac probudí a tak když zaslechnu jeho zamručení jen kousek od mého ucha, málem vyletím z kůže.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 04:27

    Užívala jsem si ten klid, který jsem měla na ošetřovně, když tu nikdo nebyl a pracovala na svém projektu. Stále jsem nemohla na nic přijít, ale byla jsem ráda, že Connor mé snažení podporuje a dokonce mi dal veškeré vybavení, které jsem potřebovala. Tiše si povzdechnu a usrknu si kávy, kterou ale málem vyprsknu, když se mi rozrazí dveře a dovnitř vběhne Gray s mumií přes rameno. Okamžitě jsem byla na nohou a ukáži na nejbližší postel.
    "Ty si taky lehni," řeknu Grayovi, když uvidím jeho zakrvácenou nohu a zamračím se na něj. Hned svou pozornost ale přesunu k Isaacovi, který byl ranami pokrytý a měla jsem pocit, že kdyby už neměl ty obvazy, přestože byly také potrhané, už dávno vykrvácí. Ihned mu rozstříhám oblečení, sundám obvazy a dám se do čištění a šití jeho nejhorších ran.
    "To neumíte být opatrnější?" zavrčím na ty dva pitomce a za trest se rozhodnu mu prozatím nedávat nic od bolesti.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 04:39

    Sotva se ke mě dostaly nějaké hlasy, pootevřel jsem oči abych se podíval kde to jsem. K mému překvapení nebo spíše očekávání jsem byl na ošetřovně a tak jen tiše zavrčím, než se donutím otevřít oči dokořán. Líně zvednu hlavu a zadívám se na Rachel, která se mračila jak na mě tak na Graye, který mě po chvilce položí na lůžko a sám si s provinilým a omluvným výrazem lehne o kousek dál. Sám natočím hlavu jejím směrem a přestože jsem měl pocit že ji vidím stále trochu drozmazaně, donutím se zaostřit a pozorovat ji při mém ošetřování.
    "Ne," odseknu zrovna ve stejnou chvíli, co se ozve Gray s tím, že jsme opatrní byli, ale ukázalo se že nešlo jenom o pár nadpřirozených ale přímo o jejich hnízdo. Okamžitě se na mě nevěřícně zadívá, než se ušklíbnu zatímco zakroutí hlavou a raději si začne prohlížet cosi na stropě, když svůj pohled stočím k modrookému kuřeti, která dělala s jehlou a nití opravdové zázraky a nikdy bych neřekl že je tak zručná, dokud bych to neviděl na vlastní oči.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 12:08

    Isaac byl při vědomí, což byla dobrá zpráva, nejspíš ani nebude potřebovat infuzi krve. Byl na tom lépe, než jsem myslela. Měl vážně víc štěstí, než rozumu. Zatímco Gray se začne vymlouvat s tím, že opatrní byli, jen jich bylo moc, Issac mi na rovinu řekne, že opatrní být nemůžou. Zamračím se a zatímco jsem v jedné ruce měla jehlu, kterou jsem šila jeho ránu, druhou rukou vystřelím proti jeho hlavě a ve vteřině ho praštím do čela, než se vrátím k práci, jako by nic. Rychle zašiji veškeré jeho rány, zkontroluji ho, obvážu a otočím se na Graye. Bylo zvláštní, že Isaac za celou dobu ani nepípl, ale nejspíš byl na bolest opravdu zvyklý.
    "Fajn, když to zvládl Isaac bez umrtvení, zvládneš to i ty," řeknu Grayovi s andělským úsměvem a sleduji, jak zbledl. Přesunu se k jeho noze, kterou rychle vyčistím, zašiji a zafixuji mu žebra.
    "Zítra večer můžeš odejít," řeknu mu, než se vydám k Isaacovi, který na tom byl mnohem hůř a pro jistotu ještě jednou začnu kontrolovat všechny jeho životní funkce.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 13:16

    Párkrát zamrkám když se natáhne a udeří mě rukou do čela. Na tváři se mi vyloudí pobavený úšklebek, se kterým vyhledám její oči.
    "Řekl bych že máš oblibu v mlácení lidí," vydechnu než mi Rachel došije a zkontroluje všechny mé rány, než se ohlédne na Graye. Stova mu sdělí že to zvládne bez umrtvení díky tomu že jsem to zvládl i já, podle se ušklbíbnu nad jeho zblednutím a sotva se vydá ošetřit druhého Espera, zadívám se na strop, než dodělá svou práci. Poté se vydá znovu zkontrolovat mé rány, nectušil jsem proč, tak jsem se po chviličce posadil a zamručel nad celou tou situací.
    "Bylo jich víc, ale byli to jen pěšáci těch které jsme zabili. Stejně se tam budeme muset vrátit, mělo by se to ohlásit Connorovi. Než jsem omdlel, zahlédl jsem jak pár z z nich utíká do podzemí," oznámím směrem k Rachel a ke Grayovi, než je oba přejedu zamyšleným pohledem. Zhluboka se nadechnu a zavřu oči, ale to se ukáže jako chyba a blbý nápad, když se zaseknu a rozkašlu na místě. Z úst začnu plivat krev, než se konečně uklidním a zadívám se na červené chomáčky krve na zemi.
    "Hmmm," zavrčím otráveně a zamračím se, než si zhluboka povzdechnu a zapřu se rukama o postel s čímž zakloním hlavu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 15:08

    "Ne lidí, jen pitomců," odvětím Isaacovi na poznámku o tom, že ráda mlátím lidi s pokračuji ve své práci. Po ošetření Graye, který se netvářil vůbec nadšeně, se vrátím k naší můmii a zadívám se na něj. Začne mi vykládat o její misi a že by se tam měli vrátit a nahlásit to Connorovi.
    "Vy dva se v nejbližší době nebudete nikam vracet, zůstáváte tady," zavrčím a lehce mu zatlačím na ramena, aby si zase lehl. Jenže v tu chvíli se rozkašle a začne prskat krev na všechny strany. Zamračím se a položím mu ruku na záda, když dokašle, jen otráveně zamručí a já dostanu tik do oka.
    "Já... Já nemám slov," vydechnu, než ho donutím lehnout si.
    "Zůstaň. Ležet," Zavrčím výhružně a následně vyšetřím Isaacovi plíce. Přeci jen té krve nebylo zrovna málo.
    "Máš štěstí, jen se ti potrhalo pár vlásečnic v plicích, není to nic vážného, možná vykašleš ještě trošičku krve, ale když se budeš šetřit, brzy se to zahojí," řeknu mu a úleva v mém hlase byla jasně znát. Poté se posadím na Isaacovu postel a zadívám se na něj.
    "Jak se ti zatím u Esperů líbí?" zeptám se ho s milým úsměvem.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 15:18

    Odvětila mi že ráda mlátí pitomce ne lidi. Zakřením se a se smíchem se ji zadívám do modrých očí. Ona občas uměla být i vtipná! Nakonec mi ale sdělí že se mi dva v nejbližší době nikam vracet nebudeme a jakmile řekne že zůstáváme tady, okamžitě nakrčím nos a chtěl jsem začít prohazovat jednu nadávku za druhou, ale to už mě donutí si lehnout a začne mi kontrolovat plíce. Brzy na to se ale úlevně posadí vedle mě na postel a zadívá se na mě. Nesnášel jsem když mě takhle pozorovala.
    "Tak vidíš, není to nic vážného... to znamená že můžu jít?" zavčím na ni otráveně, než dostanu nutkání se zase posadit, ale zaseknu se na místě a položím si ruku na oči.
    "Hej, hej, kuře! Mohla by jsi zhasnout ty protivný světla?" zasyčím nahlas ale chvíli na to si povzdechnu a otráveně zavrčím. "Není to nejhorší," odpovím na její otázku po chvilce ticha.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 15:24

    Jeho první otázka byla na to, zda může odejít. Zacukají mi koutky a pobaveně zavrtím hlavou.
    "Ne, nějakou dobu si tě tady nechám," odpovím mu a hravě na něj vypláznu jazyk. Chvíli to vypadalo, že se pokusí posadit, ale nakonec si jen zakryje rukou oči, nazve mě kuřetem a řekne mi, abych zhasla ta protivná světla.
    "Nejsem kuře," zavrčím na něj podrážděně. "Mám jméno, víš?" dodám, ale přeci jen vstanu a zhasnu světlo a zatáhnu žaluzie.
    "Světloplachost, anizokorie, heterochromie... Chlape, ty jsi vyhrál v loterii," zamručím spíše pro sebe a znovu se posadím na jeho postel. Zdělí mi, že to není nejhorší a tak se ušklíbnu.
    "Viděla jsem tě tady pochodovat s kosou... Zajímavý výběr zbraně na chlápka, který by měl spíš být zvyklý na střelné zbraně, noře a pěsti," řeknu pobaveně.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 15:38

    Bylo mi docela jasné že mě nepustí, ale musel jsem to zkusit, kdo by chtěl většinu času trávit na ošetřivně? Jistě ten co se necítí dobře... Ale to nebyl můj případ. Její hravý tón a vyplázlý jazyk mě na chvíli zmate a tak se na ni nechápavě zadívám. V tom ale zavrčí že není kuře a že má jméno, ccož mě jenom rozesměje, než začne vyjmenovávat mé nemoci, nad čímž se jenom ušklíbnu.
    "Děláš jako kdyby to byla má vina," zasyčím a když zhasne světla, konečně se rozkoukám okolo. Ignoroval jsem Graye, který prohodil pár nějakých poznámek a otočím se na Rachel.
    "Časy se mění a lidé taky," zavrčím naštvaně. "Už nejsem důstojník a ani chlap, který by si takovou hodnost zasloužil," dodám po chvilce a zasměji se. "Navíc mě vykopli," zavrčím podrážděně, než nad tím zavrtím hlavou.
    "Ta zbraň... umí víc než na co vypadá," prohlásím nadšeně s jakýmsi vítězným úšklebkem a zakřením se.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 15:53

    Zasyčí, že dělám, jako by to byla jeho vina, nad čímž jen zakroutím hlavou.
    "Není, ale je to vzácné, je malá pravděpodobnost, že budeš mít jednu, natož tři," řeknu s povzdechem a když na mě zavrčí, že se časy mění stejně tak jako lidé a řekne mi, že ho vyrazili a svou hodnost si už nezaslouží... Jen si povzdechnu. Přišlo mi, že ať řeknu cokoliv, jenom ho to naštve, ale on už asi takový byl a já si z toho nic nedělala. Stále jsem mu ale chtěla pomoci, jen mi to vůbec neulehčoval a o to víc jsem byla přesvědčená, že pomoc potřebuje víc, než kdokoliv tady. Byla jsem ale ráda, když nadšeně prohlásí, že jeho zbraň umí víc, než na co vypadá a vítězně se ušklíbne.
    "Bez nich by Esperové nebyli tak silní... Staří lovci jich nasbírali opravdu hodně," řeknu s úsměvem a postavím se na nohy.
    "Řeknu Connorovi o vaší misi a že jste tady... Aby tam někoho poslal a vyřídili to," řeknu jim a vydám se ke dveřím.
    "Pusť nám alespoň nějaký film!" zaslechnu Grayův prosebný hlas. Ukazoval na velkou televizi, která byla naproti postelím a mohla jsem na ní z počítače pustit jakýkoliv film. Povzdechnu se, než se vydám k počítači a pustím: Mumie se vrací. Poté se už opravdu vydám za Connorem doprovázená Grayovým záchvatem smíchu a následně bolestným sípáním kvůli nalomeným žebrům.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 16:13

    Měla pravdu, no i tak jsem se rozhodl na to nic neříkat, jenom jsem ji sjel chladným pohledem a zamračil jsem se. Nakonec zavřu oči a rozhodnu se trochu relaxovat. Popravdě jsem byl docela unavený a chtělo se mi spát, proto když sdělí že řekne Connorovi že jsme tady a také to aby někoho poslal na ono místo, jen líně přikývnu. V tom se ale ozve Gray ohledně filmu, na což jenom zavrčím a propálím ho pohledem. Když ale pustí nějaký film a Gray se tomu začne smát, nechápavě je sjedu pohledem a nějakou chvíli mi trvalo, než mi pointa toho všeho došla a tak jen zavrčím několik nadávek mířených na kuře, které opouštělo místnost... než si zase lehnu.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 16:19

    Ignorovala jsem Isaacovi nadávky a jen se mu tiše smála, než vyrazím za Connorem, který mi řekne, že se o celou tu věc postará. Po cestě se i mě ještě odchytne Raze, který mi sdělí svůj plán na zítřejší večer, na který nakonec s povzdechem kývnu a vydám se zpátky na ošetřovnu. Gray se díval na film, zatímco Isaac spal a tak televizi trochu ztlumím, než se pustím do práce.
    Grayovi nakonec dovolím odejít na druhý dne ráno s tím, aby se šetřil, zatímco Isaaca si tam nechám až do večera. Nebyl nadšený, ale podařilo se mi ho tam udržet. Zkoušela jsem s ní mluvit, ale nikdy nám normální konverzace nevydržela déle, než půl hodiny, než se mi podařilo Isaaca vytočit... V takových chvílích nasraně řval, nebo začal být neuvěřitelně protivný. Ale byla s ním legrace. Blížil se již večer a tak odložím práci stranou, sundám si doktorský plášť, pod kterým jsem měla svůj klasický outfit a rozejdu se k Isaacově posteli.
    "Connor s tebou chtěl večer mluvit... Říkal, že máš za ním dojít do společenské místnosti," řeknu mu a naposledy mu zkontroluji rány.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 16:42

    Zamyšleně jsem pozoroval strop, ale nikdy jsem to dlouho nevydržel a proto jsem si chvíli dělal legraci ať už z Graye nebo z Rachel, která se mi to snažila vracet a tím mě kolikrát akorát vytočila. No, zasloužil jsem si to, ne že ne... Přeci jenom já začínal a někdy jsem si to opravdu nemohl odpustit. Ani jsem raději nepočítal hodiny které jsem tu byl nucen strávit a tak zanedlouho zase zavřu oči a ztratím se v dlouhém spánku.
    Proudím se po pár hodinách a tak se rozhlédnu po místnosti, kde jsem si zase vyřval obvyklé přítmí, které mi vyhovovalo. Párkrát zamrkám a když mi kuře sdělí, že se mnou chtěl Connor večer mluvit, ušklíbnu se a vyhoupnu do sedu, s čímž mi moje společnice zase začne kontrolovat rány.
    "Argh, jsi s tou kontrolou vážně otravná, ale hádám že s tím nic neudělám," odpovím chladně než se postavím a zadívám na blonďatou před sebou.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 16:49

    "Tak promiň, že nechci, aby se ti do nich zanesla infekce, dostal jsi otravu krve a ležel tady pár týdnů," odfrknu si, když řekne, že jsem s tou kontrolou vážně otravná. Nafučeně se na něj podívám, než vrátím obvazy na původní místo, takže zase zmumiovatí a pak od něj odstoupím.
    "Obleč se a pojď se mnou... Taky potřebuji s Connorem mluvit," vydechnu a počkám, než na sebe natáhne oblečení a poté se společně vydáme ke společenské místnosti.
    "Vážně... Další tvrdohlavec jako ty mi tady vážně nechyběl... Jednou vás v tom nechám a pak přijdete prosit, abych váš ošetřila," začnu se rozčilovat a jakmile dojdeme ke dveřím, které vedly do velké místnosti, kde se Esperové scházeli, strčím Isaaca do dveří a zavřu je za námi. Jen tak pro jistotu. Kdyby chtěl utíkat. Místnosti totiž čekali všichni Esperové, kteří se na nás otočí a Raze vyskočí jako první na nohy.
    "Ještě jsme neoslavili příchod našeho nejnovějšího lovce! Na Isaaca!" zasměje se nahlas a strčí nám oběma skleničky s nějakým pitím do rukou.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 17:05

    "Eh..." vydechnu a dostanu zděšený tik do oka když mi sdělí to co mi právě sdělila. Měla pravdu a tak si rezignovaně povzdechnu, než se mi na tvář vyloudí můj obvyklý úšklebek a zvednu ruce v jakémsi gestu smíření. Sdělí mi že mám jít s ní že s Connorem potřebuje také mluvit a tak si povzdechnu a natáhnu na sebe oblečení, než se vydám spolu s ní do společenské místnosti. Když začne otom že někdo jako já ji tu nechyběl a že jednou budeme prosit o to aby nás ošetřila, ušklíbnu se a natáhnu k ní ruku abych ji tloukl do hlavy.
    "Můžu tě ujistit, že to se nestane...alespoň ne u mě," utrousím s úšklebkem v odpověď a když mě doslova strčí do dveří, které za námi zavře, jenom se po ni ohlédnu a nechápavě na ni zamrkám než pohled stočím zpět do místnosti. Byli tady úplně všichni... Sotva udělám krok, přiskočí k nám Raze se skleničkami a tak na něj vyvalím oči, než se zděšeně podívám na všechny okolo.
    "Zack, preferuji Zack..." zavrčím chladně a otráveně, než si povzdechnu a tik z mého oka zmizí. Tohle jsem vůbec nečekal a...nesnášel jsem oslavy a přehnanou společnost. Nakonec se ale zaseknu na místě a zadívám se na skleničku, vůbec jsem nevěděl co mám dělat nebo jak se mám tvářit a tak zůstanu nechápavě stát na místě.
    "Eeeh?!" rozevřu oči zeširoka a až teď si uvědomím co vlastně říkal a zatvářím se tak nečinně jak jsem jenom mohl.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 17:10

    Utrousí, že mě nikdy nebude prosit o to, abych ho ošetřila a já dostanu chuť ho nakopnout, nakonec to ale neudělám a nafouknu se ještě víc. Následně jsem se však bavila nad výrazy Isaaca, první dostal tik do oka, pak vypadal zmateně, zděšeně, otráveně... Jeho výrazy byly opravdu vtipné. Chladně zavrčí, že preferuje jméno Zack, Raze si z toho však nic nedělal a dál měl na tváři široký úsměv. Isaac vůbec nebyl ve své kůži, jen stál kousek od dveří a vypadalo to, že ani neví, co má dělat.
    "Zacku, tohle je oslava... Tvá oslava... Měl by ses bavit a ne stát u dveří," řeknu a napiji se ze skleničky, kterou jsem měla v ruce. Byl to nějaký silný alkohol a tak se zašklebím a moji napůl vypitou skleničku strčím nejbližšímu lovci do ruky, než chňapnu Isaaca za rukáv a zatáhnu ho víc do místnosti.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 17:21

    "Já..." zaseknu se a zadívám na Raze, který měl na tváři stále široký úsměv, než sjedu pohledem všechny, kteří se naskytli v mém zorném poli. Stále jsem nechápavě koukal před sebe, než můj pohled spadne na Ray, která mi sdělí že tohle je má oslava a že bych neměl stát u dveří ale bavit se. Nevěřícně se na ni zadívám, než se zhluboka nadechnu a zadívám na blonďaté kuře a zavrčím.
    "...Nesnáším oslavy," zavrčím hlasitě a otráveně a měl jsem co dělat abych nezačal prskat na všechny okolo. Nakonec se ale zaseknu a zadívám se do očí mé malé společnice, než se rozhodnu kapitulovat a napiji se ze skleničky alkoholu s hlasitým povzdechem, který se v mžiku změní na znuděný.
    "Vzdávám se," zasyčím nechtěně a rozejdu se více do místnosti.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 17:26

    Hlasitě zavrčí, že nesnáší oslavy a všichni, kteří to slyšeli, se zaseknou. Zadívám se Isaacovi do očí, také mě chvíli sledoval, než si povzdechne a řekne, že se vzdává. Vítězoslavně se usměji a někteří lovci v místnosti zajásají, než se pustí do pití a mluvení mezi sebou. Odtáhnu Isaaca na prázdný, pohodlný gauč o kus dál od ostatních, na který se posadím a natáhnu se pro jídlo, které na něm bylo.
    "Víš... Jsme tady jedna velká rodina," zasměji se a přejedu všechny mé přátele pohledem. Ne všichni lovci se až tolik znali mezi sebou, ale... Já znala všechny z nich. Přeci jen jsem se starala o jejich zranění, ale také s nimi dost často mluvila a hrála si na psycholožku. Pousměji se, než se má pozornost přesune na naši mumii.
    "Takže... Je tady dost her... Nezkusíme nějakou?" zeptám se a rozhlédnu se po velké místnosti. Byly tady šipky, air hockey, televize s konzolí, stolní fotbal... Dokonce i menší taneční parket. Jako na zavolanou někdo zapne hudbu a tak se pousměji, než se opět otočím na Isaaca.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 17:45

    Znovu se zatvářím otráveně, když se kuře vítězoslavně usměje a z místnosti se ozvou veselá zajásání a pustí se do pití a klábosení mezi sebou. Bylo to divné, nečekané a já byl stále lehce mimo a k neuvěření. Reagoval jsem přehnaně, ale kdo by tak nereagoval obzvláště když nemá rád oslavy, společnost, milé úsměvy lidí a hlavně tu... společnost?
    Rachel mě dotáhne někam na gauč a tak se posadím a zatímco se natáhne pro nějaké jídlo na stole, já do sebe kopnu zbytek skleničky. Na její poznámku o tom že jsou jako jedna velká rodina se zatvářím poněkud kysele a raději to nekomentuji. Místo toho se ohlédnu do místnosti abych si ji znoivu prohlédl. Byla velká ale ne zase tolik, bylo tu spoustu věcí, bar, posezení uprostřed i po stranách, nějaké stolní hry a pár dalších pokojů. Párkrát zamrkám a když se otočím na Rachel zrovna ve chvíli kdy domluví a někdo zapne hudbu, zaseknu se.
    "Žádat mě o tanec ani nezkoušej," začnu se okamžitě rozčilovat a natáhnu se pro něco na stole, co do sebe naštvaně nahážu, než se otočím zpátky na Ray.
    "Šipky, docela bych si zahrál šipky..." vydechnu nakonec a zamračím se.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 19:47

    Sotva zmíním rodinu, zatváří se kysele a já si uvědomím svoji chybu. Nedám však na sobě nic znát, věděla jsem, že nemá rád lítostivé pohledy, nebo jakýkoliv soucit. Možná ho i štvalo, že to víme, ale... Věděla jsem to jen já a Connor. To, co sdělí ostatním jsme nechávali na něm a ani já neznala přímo detaily. Četli jsme jen policejní zprávu. Tiše si povzdechnu a sotva se začne rozčilovat, ať ho nežádám o tanec, zacukají mi koutky.
    "Neměl by chlap žádat o tanec ženu? Nenapadlo mě to, ale teď... Mám chuť tě tam dotáhnout," zasměji se, ale nic nezkouším. Byl by ještě protivnější než teď... Navíc jsem odmítala všechny ostatní, takže... By toho mohli zneužít. Nakonec však řekne, že by si zahrál šipky a tak se usměji a přikývnu.
    "Tak pojďme," zasměji se, než energicky vyskočím na nohy a rozejdu se k terči, který zapnu, posbírám šipky a podám je Isaacovi.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 20:08

    Cukaly ji koutky a s tím mi sdělí, že ji to napadlo a má chuť mě tam dotáhnout. Navíc... bych ji měl o tanec žádat já. Jenom zavrčím a pokrčím rameny, než zapne terč já se zadívám na to jak sbírá špiky. Chvíli jsem ji jenom pozoroval a prohlížel si ji, než se k ní rozejdu, vezmu ji šipky z ruky, odstavím je zpět na místo, vypnu terč a čapnu ji za límec, než ji doslova odtáhnu jiným směrem.
    "Víš co kuře... rozmyslel jsem si to," zavrčím a dotáhnu ji až na menší taneční parket a zašklebím se, už jen když si prohlédnu podlahu a okolí. Bylo to dlouho co jsem netancoval, nakonec se ale otočím na Ray a zaseknu se. Chvíli jsem na ni jenom hleděl, než sám pro sebe zavrčím a s povzdechem k ní natáhnu ruku.
    "Smí mumie prosit?" ušklíbnu se hravě a drze.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 20:18

    Vezme mi šipky z ruky a dá je zpátky na místo. Nechápavě se na něj zadívám, zvláště když vypne terč a chytí mě za límec.
    "Co to-" nedořeknu, jelikož mě odsmýká úplně jiným směrem. Zavrčí na mě, že si to rozmyslel a já se najednou ocitnu uprostřed malého tanečního parketu. Vyjeveně se na Isaaca podívám, šklebil se, rozhlížel se okolo a já netušila, co to do něj vjelo. Dokonce se zasekne na místě, než se hravě a drze ušklíbne s tím, jestli smí mumie prosit. Rozesměje mě to a pobaveně nad ním zavrtím hlavou.
    "Kdo říká, že s tebou kuře tančit chce," řeknu stejným tónem jako on, ale už v půlce věty jsem se natahovala k jeho ruce. Věnuji mu zářivý úsměv, než se zaposlouchám do hudby, ale nechám ho vést. Naštěstí jsem tančil uměla a tak... Bych se nemusela ztrapnit.
    Isaac
    Isaac


    Posts : 249
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Isaac 3/8/2018, 20:53

    S nataženou rukou a úšklebkem jsem čekal co mi řekne a když odpoví, kdo říkal že se mnou chce tancovat, zaseknu se a nakloním hlavu na stranu. Vážně právě sama sebe nazvala kuřetem? I když počkat, já udělal to... samé. Stále jsem si ji nechápavě prohlížel a když ruku k mému překvapení přijala, zasměji se.
    "Vážně..." vydechnu se zavrčením a nakonec se mi na tváři vyloudí pobavený úsměv, se kterým si ji přitáhnu blíž. Její zářivý úsměv a to jaký postoj zaujala, mě ujistilo o tom, že chce abych ji vedl a proto jsem to zkusil. Nutno podotknout... zkusil. Já vůbec neuměl tancovat! Nebo jsem si to alespoň vždycky myslel... ale ono to nějak...šlo a ani jednou jsem ji nešlápl na nohu, což byl nejspíš úspěch. Navíc mé postřehy nebyly vůbec špatné a podle všeho se to hodilo i v jiných chvílích než jenom v souboji.
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Rachel 3/8/2018, 21:00

    Zatváří se překvapeně, když přijmu jeho ruku, ale poté se zasměje. Jeho smích byl nakažlivý a tak se tiše zasměji také. Už to nebyl ten psychopatický smích z nemocnice. Se zavrčením vydechne 'vážně?' než si mě přitáhne k sobě. Začneme tancovat a mě hned bylo jasné, že tohle moc často nedělá. Ale... Snažil se, nešlapal mi na nohy a přišlo mi, že čím déle tančíme, tím mu to jde líp.
    "Nejsi nejhorší tanečník," zamručím pobaveně a úšklebkem se na něj natisknu ještě víc, aby se musel snažit ještě víc, aby mi nešlápl na nohy. Pro mě to bylo naopak snazší, jelikož jsem cítila každý jeho pohyb a mohla se mu lépe přizpůsobit. Písnička začne pomalu končit a já zaslechnu jednoho z lovců, který křikne, ať tam pustí něco lepšího. Zasměji se, když začne hrát rychlá muzika a přidá se k nám na tanečním parketu pár dalších lidí.Pustím se Isaaca a začnu tančit do rytmu hudby.
    "Umí mumie tančit i na tohle?" zeptám se ho provokativně a vypláznu na něj jazyk.

    Sponsored content


    Isaac & Rachel Empty Re: Isaac & Rachel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 22:49