Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 16/12/2017, 22:30

    Vypadal tak nehorázně spokojeně, usmívala se na mě a já sám nemohl dostat úsměv z mých rtů. Hned po chvilce mi došlo, že bylo lepší sledovat, jak si hraje, než mít zavřené oči a vychutnávat si ten pocit. Znovu pochvalně zamručím, když ucítím její nehtíky a celé mé tělo se zachvěje. Cítil jsem obrovské vzrušení a byl jsem tak neskutečně rád, že stvůra spala. Vždycky jsem se bál, že při takovéto intimní chvíli ztratím kontrolu a ublížím Miriam, zatím to však šlo dobře. Nebo spíš přímo skvěle. Z krku se mi vydere zavrčení, když mi lehce olízne špičku penisu a aniž bych si to uvědomil, pohnu boky směrem k ní. Zadívám se Miriam do očí a sleduji její počínání, vypadala tak jistě a byla neskutečně dobrá, nic takového jsem ještě nikdy necítil. Slastně zasténám, když vezme můj penis do pusy a lehce ucítím její zoubky. Zabořím jí ruce do vlasů, jako bych ji chtěl pobídnout k tomu, aby pokračovala.
    "Miriam," zašeptám naléhavě její jméno a ucítím, že se blížím k orgasmu. Celé mé tělo se chvělo vzrušením a po pár dalších vteřinách dosáhnu vyvrcholení a hlasitě zasténám. Párkrát se zhluboka nadechnu, než chytím Miriam za ruku a vytáhnu ji na nohy, přitáhnu si ji za boky k sobě a hladově políbím na rty, po chvilce nahmatám kohoutek a aniž bych se od ní odlepil, vypnu proud vody a dostanu nás oba ze sprchy. Chtěl jsem si ji hned odnést do postele, ale věděl jsem, že by mě přerazila, kdybych ji tam hodil celou mokrou a tak se od ní odlepím a natáhnu se pro dva ručníky. Do jednoho ji zabalím a rychle ji i sebe osuším, než jí krapet nedočkavě zvednu do náruče a rozejdu se do ložnice, kde ji z malé výšky hodím na postel a se smíchem se dostanu nad ni. Políbím ji na rty a přitisknu své tělo na to její. Jednou rukou jsem se zapíral, zatímco druhou nechám bloudit po jejím těle. Stále jsem jí líbal na rty, zatímco ruku přesunu k jejím stehnům a lehce jí roztáhnu nohy. Začnu jí přejíždět po jemňoučké kůži na vnitřní straně stehen, až se dostanu k jejímu rozkroku. Pousměji se a trochu se odtáhnu, abych jí viděl do očí. Dám ji pusu na špičku nosu a začnu ji lehce dráždit, po chvilce do ní opatrně proniknu jedním prstem a začnu s ním pomalu pohybovat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 16/12/2017, 23:23

    Ta blízkost mezi námi byla tak neskutečná. Chvěla jsem se vzrušením a s každým dalším slastným nádechem jsem propadala jemu kouzlu. Jeho sexappealu a té neskutečně úžasné povahy co jsem si zamilovala. Dovolil mi abych se mu věnovala na plné čáře a já mu za to byla vděčná. Prozkoumala jsem každou část jeho penisu a o to více mě vzrušilo když mě pevně uchopil za vlasy, jakoby se mi snažil naznačit abych nepřestávala. Vezmu ho ještě o něco hlouběji a divila jsem se, že ještě zvládám dýchat. Zároveň mi na tom přišlo něco lehce vtipného a proto jsem se na malý moment odtáhla, hned jsem jej však zase vzala do úst. Váhavě zašeptá jméno a o chvíli na to se prohne ve slastném povzdechu který polichotil mým uším. Sama jsem se musela zatřásl vzrušením a uchopila jeho penis u kořene zrovna ve chvíli kdy dosáhl orgasmu a naplnil mou pusu zvláštně chutnající tekutinou. Byla lehce nasládlá až bez chuti, překvapivě to nebylo vůbec špatné. Větší část spolykám ale přeci jen mi z koutku kapička uteče ale stačí ji spláchnout tekoucí proud vody. Svůdně se zadívám na Nathaniela zrovna v momentě kdy mě zvedne za ruku a hladově políbí na rty. Nenechal mi ani prostor k tomu abych se vyjádřila a ihned jsem spolu s ním opouštěla sprchový kout. Ne že by se tedy sex nedal provozovat i v ní, ale hádám že moje poprvé si představoval trochu jinak. Byla jsem na pochybách s tím, že je to jeho první sexuální zkušenost ale jeden nikdy neví. Až teď se odtáhne aby nás mohl utřít. Jenže ani tomu nevěnoval dostatečnou pozornost a už si mě vyhodil do náruče. Ještě jsem neviděla aby tak rychle proletěl nějakou místnosti jako teď a už jsem mohla cítit jak mé tělo dopadlo do čistých peřin a když se nade mnou objevil i on, musela jsem se ušklíbnout. Byla jsem spokojená s průběhem a rozhodně jsem neměla nic čemu bych protestovala. Hravě si olíznu rty když mě políbí a natiskne své tělo na to mé. Cítila jsem jeho kůži na té své, byla zvláštně chladná ale přesto hřála. Mé ruce se okamžitě daly na průzkum jeho těla a první zabloudily k jeho svalům na bříšku které jsem prohmatala. Ve vaně jsem neměla dostatek času abych se věnovala zbytku jeho těla a tak jsem se to snažila dohnat. Jeho doteky byly omamné, vzrušující a když jsem se pod ním párkrát zakroutila, cítila jsem jak mi z nader sklouzly pramínky vlasů zůstaly celé odhalené. Zavřela jsem oči a užívala si jeho doteků které mě dováděly k šílenství. Díky tomu jsem po něm toužila ještě víc. "Nate," vypadne z mých úst tiše a přesto s jakousi toužebnou slastí, když se jeho prstíky až nebezpečně přiblíží k mé erotogenní zóně. Cítila jsem jeho dotek, to jak mi roztáhl nohy a vychutnávala jsem si ten rostoucí pocit který s nim přicházel. Hravě mu stihnu olíznout rty než se odtáhne a začne mě prstem dráždit při mém vstupu. Okamžitě se pod tím pocitem lehce prohnu v zádech a z mých úst vyjde první slastné zasténání se kterým prudce otevřu oči a zapátrám k jeho očím. Koutky se mi roztáhnou do úsměvu a hravě se kousnu do rtu, jenom zlehka abych si ho neprokousla. "jsi n-nebezpečný muž," vydechnu když do mě pronikne jedním prstem a začne jim pohybovat. Hlas mě trochu zazlobil při nádechu ale nebylo to nic hrozného, spíše mě pobavilo jak mohou být tyhle doteky tak pulzující. Dotýkal se mě na jednom jediném místě a ten neskutečně vzrušivý pocit se mi rozléval snad do celého těla. Za chvíli jsem nevěděla co s tím a tak se z mých úst vydere další hlasité zasténání, se kterým mu zajedu rukou do vlasů a přitáhnu si ho k sobě, možná trochu důrazněji a silněji než bych sama chtěla, ale natlačila jsem ho na své rty a doslova se probojovala jazykem do jeho úst.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 16/12/2017, 23:46

    Každé její slastné zasténání, či zašeptání mého jména, bylo jako hudba pro mé uši a byl jsem rád, že já jsem jediný kdo je kdy slyšel. Že jsem jediný, komu dovolila být tak blízko. Prohne se pode mnou jako luk a natiskne svůj hrudník ještě víc na ten můj. Cítil jsem, jak se pode mnou pořád vrtí a její dlouhé, blonďaté vlásky byly rozprostřené kolem její hlavy a těla. Když jí konečně sklouzly z ňader, na chvíli jsem se pozastavil a jen jsem tiše žasl nad tím, jak je nádherná, dokonalá. Už dávno jsem zapomněl, že se mi dneska zase změnila v zcela jinou ženu, bylo mi to fuk. Jestli to způsobovala její schopnost, tak ať, ale pořád je to ona. Nemiluji její obraz, miluji ji a to se nezmění, ať vypadá jakkoliv. Pousměji se, když se na její tváři objeví široký úsměv a zradí ji hlas, když vydechne, že jsem nebezpečný muž. Vycením na ni bílé, ostré zuby a skloním se k jejímu krku, do kterého ji lehce kousnu, ale dávám si pozor, abych nijak nepoškodil kůži a neublížil jí. Po chvilce znovu hlasitě zasténá a prudce si mě přitáhne ke svým rtům. Ochotně jí polibek oplatím a začnu si hrát s jejím jazýčkem. Přidám i druhý prst a trochu zrychlím tempo, bylo jen fér, abych jí oplatil ten slastný, uspokojivý pocit, který mi dopřála ve sprše. Odtrhnu se od jejích rtů a začnu putovat přes krk k jejímu hrudníku. Trochu přesunu váhu a zapřu se do matrace pouze loktem, abych měl volnou ruku a mohl jí jedno ňadro masírovat, zatímco druhé opatrně vezmu do pusy a zlehounka skousnu její bradavku, než ji pustím a ještě její hrudník obdařím několika polibky, než se pomaličku přesunu k jejím rtům. Ucítím, jak se stáhla kolem mých prstů a vědě jsem, že brzy dosáhne orgasmu. Ještě více zrychlím tempo a vášnivě ji políbím na rty. Jakmile dosáhne vrcholu, lehce se od ní odtáhnu a s úsměvem na rtech si olíznu prsty, na kterých byla nasládlá, lepkavá tekutina. Tiše spokojeně zamručím a zadívám se na Miriam.
    "Jsi to nejkrásnější stvoření, které jsem kdy viděl," vydechnu a láskyplně ji políbím na rty, než jí ještě trochu víc roztáhnu nohy a dám ji pusu na špičku nosu. Na chvíli se začnu vrtět a přestanu, až když lehce přiložím svůj penis k jejímu vstupu. Lehce si skousnu ret a zadívám se do nebesky modrých očí mého andílka, čekaje na její svolení.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 17/12/2017, 00:37

    Byla jsem tak omámena jeho doteky, tím jak si se mnou tam dole pohrával a dráždil mě s jakýmsi úšklebkem na rtech který tam buď byl nebo se mi jenom zdál, už jsem ani netušila.. ten můj milovaný parchant mě dostával do jakéhosi blouznění a já po chvilce zalapala po dechu. Bylo čím dál těžší dostávat vzduch do plic a kdybych se měla soustředit na všechny doteky které mi během té chvilky obdaroval, asi bych umřela štěstím. Už tak stačilo že jeden z nich je intenzivnější až dost. Byla jsem vlhká a moje touha zase o něco vzrostla, třásla jsem se pod jeho dotekem a mé tělo mě neposlouchalo když jsem se snažila uklidnit. "Ahch," zasténám hlasitě do jeho úst když když přidá další prst a své tempo rapidně zrychlí. Pevně stisknu víčka k sobě a znovu se pod nim zachvěji. Chvíli jsem si připadala jako prkno a proto jsem párkrát zabloudila k jeho chloubě kterou jsem chytila do ruky. Rozladil mě ale v momentně kdy si začal pohrávat i s mými ňadry a tak jsem svůj neúspěšný pokus nechala neúspěšným a vystřelila rukou k jeho bokům. I ten selhal když se mé ruce zastavily na jeho pevném zadku za který jsem ho pořádně zmáčkla když jsem se prohnula pod várkou vzrušení. Během chvilky jsem cítila jak se mi svaly stáhly v neustupujícím se chvění a celým tělem mi prolétl tak neskutečný pocit! "N-nate,"vydechnu slastně jeho jméno a když ze mě vytáhne prsty, okamžitě vyhledám jeho oči. Hlasitě jsem oddechovala snad jako kdybych běžela maratón a koukla do jeho očí zrovna když si olizoval prsty od.. ode mě. Hravě se ušklíbnu když mě pochválí a hned na to mě láskyplně políbí. Polibek mu opětuji a zakousnu se mu do rtíku který chvíli ožužlám než se od něj odtáhnu. "A ty jsi sexuální bůh," zakřením se a když se začne vrtět, nervózně si skousnu ret se kterým nakonec obmotám nohy kolem jeho pasu až tak, že se jeho špička dotkne mého vstupu. Nervózně sklopím pohled k jeho chloubě a chvíli přemýšlím nad tím, jak se chce do tak úzkého prostoru vejít s něčím.. takovým. Párkrát zamyšleně zamrkám ale přepadne mě velice zvláštní pocit se kterým zabodnu pohled do jeho očí. Olíznu si rty a přikývnu když si uvědomím že čeká na mé svolení. "Jaké to gesto gentlemana, jeden by řekl že se stvůry na solení neptají," utrousím tuhle malou poznámku a věděla jsem že ji ihned zalituji. I tak jsem se zahleděla do jeho čokoládových očí a nechala se jimi zcela pohltit. Byl to můj sexuální bůh, můj milovaný Nathaniel, můj upír a má stvůra.S každým dalším nádechem se mi zdálo že mě má pod svou kontrolou, ale opomínala jsem fakt že upíři mocí ovládnout touhy druhých nevládnou.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 17/12/2017, 00:55

    Byla tak neskutečně nádherná. Díval jsem se do jejích očí, na její spokojený výraz, růžové rtíky a lehký ruměnec na tváři. Zasměji se její poznámce o sexuálním bohovi, ale zůstanu nehnutě na místě. Vypadala nejistě a já věděl, že stačí jediné slovo a přestanu. Bude to těžké, ale nechtěl jsem jí ublížit, nebo udělat cokoliv, co by nechtěla. Na to jsem jí příliš miloval. Nakonec ale přikývne a poznamená, že je to gesto gentlemana a že myslela, že stvůry si berou, to co chtějí. Souhlasně zamručím a políbím ji na rty.
    "Já jsem vždy gentleman... Má upíří část, ne až tolik, ale nikdy bych ti neublížil," odpovím s úsměvem, abych ukázal, že mi ta poznámka nijak nevadí. Věděl jsem, že přijala i tu stvůru ve mně a i přesto mě milovala. Zadívám se na ni a v momentě vím, že tenhle její výraz nikdy nezapomenu, vypadala jako omámená a už jen z jejího pohledu jsem viděl, že mě miluje, zračilo se jí to v očích. Usměji se a pomaličku do ní vklouznu, nechtěl jsem jí ublížit, ale věděl jsem, že se tomu tentokrát nevyhnu. Donutím se zastavit a políbím ji na rty, po pár vteřinách polibku se zase pohnu a vstoupím do ní ještě více. Odtáhnu se od jejích rtů a pohladím ji po tváři, chtěl jsem vidět její výraz, pohled v jejích očích. Ucítím její panenskou blánu a tak zůstanu na místě, aby si na ten pocit zvykla a aby měla čas se uvolnit. Chtěl jsem, aby si to užila stejně jako já. Pozorně ji sleduji a jakmile mi dá najevo, že můžu pokračovat, udělám rychlý, krátký pohyb a hned na to jí políbím na rty, abych jí trochu rozptýlil. Ke konci dlouhého polibku jí lehce kousnu do spodního rtu a začnu se v ní pomaličku pohybovat, nikdy do ní však nevstoupím víc, než doteď. Nebylo kam spěchat a chtěl jsem jí dát čas. Slastně zamručím a zachvěji se, byl to úžasný pocit, být takhle s ní intimně spojený, byla jen moje a já si užíval každou vteřinku. Připadalo mi, že jsme byli stvořeni jeden pro druhého, moje oči však neopouštěly její tvář, stále jsem ji sledoval a ztrácel se v jejích očích. Znovu jí pohladím po tváři rukou, kterou jsem se zapíral kousek od její hlavy o matraci a druhou jí zlehka položím na bok.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 17/12/2017, 20:03

    Nad poznámkou že je vždy gentlemanem ale jeho upíři část už tolik ne, se jenom pobaveně ušklíbnu a v záplavu vzrušení se z mých úst vydere další tiché zasténání. Rty jsem nechala lehce rozevřené a až po chviličce si po nich mlsně přejela jazykem. Ten muž mě doháněl k šílenství, které jsem si okamžitě zamilovala. Pronese že by mi nikdy neublížil a zadívá se mi do očí takovým zvláštním způsobem, se kterým se po chviličce natáhnu k jeho ramenou, za které jej uchopím zrovna v momentě, kdy do mě vklouzne. Ihned mě políbí na rty a já mu polibek v záplavu toho neznámého pocitu trochu nešikovně oplatím. Okamžitě jsem pochopila svou otázku, jak se chce s něčím tak velkým vlézt do něčeho tak úzkého, když se moje svaly kolem jeho chlouby značně roztáhly. Cítila jsem každý patrný pohyb který ve mě udělal, až jsem si jeho rtíky přivlastnila trochu vážněji a naléhavěji než před chvílí. Mým svalům to ale moc dlouho nevydrželo, když se s jeho dalším hlubším pohybem stáhly kolem jeho penisu. Vůbec mi nepomohlo když se od mých rtů odtáhl a jeho očí se do mě ostře zabodly. Zalapám po dechu který se výrazně zachvěje a jisté vyčerpání mě donutí abych ruce z jeho ramen spustila a padla zády do chladných peřin. Mé tělo bylo rozpálené a já na malý moment sevřela peřinu v obou rukách. Očima jsem se soustředěně dívala do těch jeho, ústa mírně rozevřená, nohy omotané kolem jeho boků. Výrazně jsem oddechovala a šťastně se dívala do jeho očí. Myslela jsem že se zblázním! Ten mravenčivý pocit se mi rozlézal do celého těla a na kůži mi lehce vyskakovala husí kůže způsobená jeho intimní blízkostí. Ten pulzující moment a omámení opadlo v momentě kdy se dotkl mé panenské blány. Trochu mě to vylekalo ale nechtěla jsem to na sobě nechat znát, neboť jsem se za to nepatrné gesto ihned zastyděla. Chvíli setrvám ve stejné pozici, než se trochu uvolním a rozhodnu se natáhnout k jeho ramenům, čehož jsem ihned zalitovala, když se jeho chlouba ještě o něco více natlačila na to citlivé místo. U všech bohů! Ta impulzivita byla šílená! Nikdy bych neřekla že může být nějaký dotek tak patrný, něžný a přitom silný a rázný. I přes tuhle skutečnost se mi podařilo o něco více přiblížit k jeho chutným rtům. S mým svolením a obtížným výdechem se rychle pohne vpřed a já neuhlídám hlasitý a důrazný sten ve svém hrdle. Bolelo to, na malý moment ta bolest stoupla nad všechny příjemné pocity kterými mě doteď zahrnoval a proto jsem pevně sevřela víčka k sobě a byla mu vděčná když si vyhledal mé rty pro rozptýlení. Okamžitě se jich hladově a důrazně chytím a oči ze široka rozevřu v moment, kdy se ode mě po dlouhém polibku odtáhne a svou chloubou se ve mě rozpohybuje. Ještě chvíli jsem cítila pulzující bolest a mé svaly se dost nepříjemně stahovaly v oné záplavě pocitů. Měla jsem pocit jakoby sis každým pohybem prorážel cestu vpřed, což byl vlastně správný pocit, ale za chvíli se dostavila vlna toho příjemného mravenčení a byla o dost silnější než předtím, že jsem znovu hlasitě zasténala, možná dokonce i vykníkla nad jeho pohyby. Svaly povolily a já se na něj zadívala trochu vyčítavě, když jsem spadla do peřin a opustila tak jeho široká a svalnatá ramena. Ani jeden ze zvuků však nebyl od bolesti, ale od rozkoše kterou mi přinášel. Mé tělo bylo znovu v jednom ohni a trochu naléhavě zalapám po dechu když se párkrát pohne tam a zpět. Nohy od jeho boků nevědomky odmotám a nechám je volně viset ve vzduchu okolo jeho těla, možná trochu křečovitě napnu špičky a olíznu si rty které mi stihly oschnout. Na moment se odpoutám od jeho očí, které zavřu a zabořím hlavu více do peřin. Ten jeho pohled mě neskutečně znervózňoval, nebyla jsem na něj v takovéto situaci vůbec zvyklá.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 17/12/2017, 20:27

    Soustředil jsem se na ni, na každé její zachvění, zasténání. Doháněla mě k šílenství, ale držel jsem se zpátky, nechtěl jsem jí za žádnou cenu ublížit. cítil jsem každý její pohyb a připadalo mi, že každý můj pocit vnímám mnohonásobně silněji, než kdy jindy. Ihned jsem si zamiloval pohled, kterým se na mě v tuto chvíli dívala a zvuky rozkoše, které vydávala, byly jako rajská hudba pro mé uši. Vypadalo to, že její prvotní lehká nervozita a bolest je pryč, uvolnila svaly a zase jsem dostal pocit, že opravdu byla stvořená přímo pro mě. Ušklíbnu se, když pustí má ramena a zaboří se do peřin. Vypadala teď spíš jako andílek, než démon. Odmotá nohy od mých boků, olízne si rty a zavře oči. Skloním se k ní blíž a políbím ji na její růžové rtíky.
    "Miriam," zašeptám mezi polibky a začnu zrychlovat tempo. Měl jsem pocit, že se v mém studeném těle rozlévá teplo a svaly se mi lehce chvěly vzrušením z těchto nových pocitů. Nemohl jsem se jí nabažit a chtěl jsem stále víc. Se zavrčením ji chytím za boky a s každou další vteřinou do ní vstoupím víc a víc, v zoufalé snaze jí být co nejblíž. Jakmile do ní vstoupím celý, zalapám po dechu a z krku se mi vydere hlasité zasténání plné rozkoše. Na vteřinku se přestanu hýbat, než obnovím dřívější tempo a opět se skloním, abych si mohl přivlastnit její rtíky v dalším hladovém polibku.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/12/2017, 14:17

    Na tváři se mu zračil úšklebek, když jsem se odpoutala od jeho ramen. Popadala jsem dech a s každým hlubším pohybem jsem ho vyžadovala více a více. Ten parchant se ke mě naklonil aby mě políbil na rty, když jsem se snažila na chvíli utéct jeho pohledu, ale marně. Znovu si získal mou pozornost a mé modré oči se do něj tázavě zabodly. On si to užíval! Tu mojí nervozitu a neschopnost mu ty příjemné pocity nějak opětovat. Byla jsem pod nim jako paralyzovaná a přitom mé tělo stačilo odpovídat na všechny jeho pohyby.  Bylo to neskutečné, propadala jsem hlouběji všem těm pocitům a nebýt succuba, asi bych ztratila hlavu a zcela se mu poddala. I když... neudělala jsem to teď právě? Mé tělo bylo jenom jeho, každé zachvění, sten patřil Nathanielovi a ta vzdálenost, která se mezi námi s každým výraznějším pohybem ztenčovala...  U všech svatých, se zavrčením mě chytil za boky a po chviličce do mě vstoupil o to více.
    "Nate," hlasitě zasténám jeho jméno, které jsem si tak trochu přivlastnila a jakmile do mě vstoupí celý a já ucítím že se zastavil, na ten malý krátký moment ho chytím nohama, ale hned po tom co nasadí dřívější tempo, je zase rozhodím a položím mu ruce na záda, přitáhnu si ho blíže na tělo, které jsem s každým pohybem cítila na svém těle. A čím byl ten pohyb intenzivnější, tím občasně jsem mu zaryla nehty do zad. Popravdě jsem si to ani neuvědomovala.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/12/2017, 16:57

    Díval jsem se do jejích modrých očí, které mě neuvěřitelně přitahovaly, stejně jako její růžové, měkké rty. Nemohl jsem uvěřit, že tato dívka je má, byla ve všech směrech dokonalá a já se jí nemohl nabažit. Přitáhne si mě blíž k sobě a ucítím její nehty na svých zádech, zarývala mi je do zad, ale o to jsem se nestaral. Právě mě zajímala jen ona. Znovu jí políbím na rty, aniž bych změnil tempo a přitisknu se k ní ještě víc. Její hřejivá pokožka tvořila příjemný kontrast s mým ledovým tělem, i když jsem měl stále větší pocit, že i tím mým se rozlévá nezvyklé teplo. Přesunu své polibky k jejímu krku a lehce jí do něj kousnu, dával jsem si však pozor, abych ostrými tesáky nepoškodil kůži. Pocity, které jsem cítil byly stále intenzivnější a tak se zavrčením zrychlím tempo a odlepím se od krku Miriam, aby ji znovu mohl hladově políbit na rty. Pevněji stisknu její boky a hlasitě zasténám její jméno, než se celé mé tělo zachvěje a dosáhnu orgasmu. Po chvilce se přestanu pohybovat a jen si opřu čelo o to její, zatímco se zhluboka nadechnu její vůně.
    "Miluji tě," zamumlám se zavřenýma očima.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 6/2/2018, 11:16

    Bylo to neuvěřitelné, tolik nádherných pocitů v jedné chvíli ještě nezažila, bylo to tak paralyzující, že se zmohla jenom na pitomý úšklebek. Hlasitě oddechovala a s každým prudším tempem cítila jak v ní vrůstá touha, která se mísila s tím neskutečným vzrušením. Zcela se mu oddala a byla jenom jeho. Pořádně ani nevěděla na co z toho všeho se měla soustředit, její tělo bylo jako v jendom ohni, že než se nadála, dosáhla orgasmu chvilku předtím, než on. Na malý moment se všechny její svaly v těle stáhly pod rouškou toho pocitu. Spokojeně položí hlavu do peřin a když se v ní přestane pohybovat a naopak se opře o její nahé tělo, jakmile si položí čelo na to její, otevře oči a zadívá se do těch jeho čokoládových. Tak moc je milovala, ale měla co dělat aby se vůbec nadechla. Jenom se párkrtá v úsměvu ušklíbla a olízla si rty, než zavřel oči a se mohla natáhnout pro dlouhý polibek, se kterým je zavřela taky.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 6/2/2018, 11:30

    Nic neříkala a o chvilce ticha ucítím její rty na těch svých. S úsměvem jí ho oplatím a až po dlouhé chvíli se odtáhnu. Chvíli jsem ji sledoval, její spokojený výraz, nádherné oči a její vlasy, které byly rozprostřené na posteli. Nakonec se z ní vytáhnu a lehnu si vedle ní. Spokojeně se k ní přitulím a omotám ji ruce kolem pasu, zatímco hlavu zabořím do jejích vlasů. Vůbec, ale vůbec jsem nebyl unavený a skutečnost, že jsem jako upír nemusel spát tomu také moc nenapomohla. Chvíli jsem jen tak ležel s připitomělým úšklebkem, než se zapřu na jednom lokti a zadívám se na překrásnou démonku vedle mě.
    "Doufám, že nejsi moc unavená... Protože tohle bude dlouhá noc," zazubím se na ni, než ji opět začnu vášnivě líbat na rty s úmyslem strávit v posteli ještě pár krásných hodin.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 6/2/2018, 11:40

    Skutečnost že vůbec nic proti jeho rozhodnutí neměla, vedla k tomu že se probudila asi až kolem třetí hodiny odpoledne. Párkrát zamrkala a zdlouhavě zívla zrovna v momentu, kdy se ozval hlasitý řinkot budíku. Doslova leknutím vystřelila do sedu a zmateně se rozhlédla okolo. Pohled ji spadl na spící obličej Nathaniela a musela se ušklíbnout nad včerejší nocí. Nastavoval budík? Protože si nepamatovala, že by s ním poslední měsíce vůbec něco dělala a až potom si uvědomí, že měla jít dneska na tu dobročinou akci do sirotčince. Doslova vyletí nahá z postele a posbírá spodní prádlo, které se rozhodne vzít do koupelny, místo toho ho ale hodí na zem na jednu hromadu a vyhrabe ze skříně čisté oblečení. Rychle vletí do koupelny a učeše se aby vypadala alepsoň trochu jako normálně fungující a vyspaná bytost a znovu zabloudí do ložnice, kde se pokusí vyhrabat ze skříně nějaké slušé boty a společenské věci. Nakonec si zvolí kratší šaty a pohodlné balerínky.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 6/2/2018, 11:57

    Probudí mě šramot v místnosti a tak se zapřu na loktech a sleduji Miriam, která pobíhala po místnosti a sbírala oblečení ze země. Chvíli jsem přemýšlel, že jí půjdu pomoct, to by ale znamenalo, že nebudu moct sledovat její nahé tělo a tak zůstanu v posteli a jen ji sleduji. K mé smůle vyběhne z ložnice, za chvíli se však vrátí ve spodním prádle a zamíří přímo ke skříni, ze které po chvilce přehrabování vytáhne kratší šaty a balerínky.
    "Někam se chystáš?" zeptám se jí a posadím se, zatímco zívnu. Trochu se protáhnu, než se vyhrabu z postele úplně a nahý se rozejdu k ní. Ukradnu si jeden dlouhý polibek, než nahlédnu do skříně a vytáhnu nějaké čisté věci i pro sebe, které na sebe natáhnu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 6/2/2018, 12:42

    V tom spěchu a přemýšlení úplně zapomenula na Nathaniela, který se jí připomene až tím, že promluvil. S úsměvem se k němu otočila zrovna ve cvhvíli, kdy se nahý rozešel k ní. Okamžitě ji lehce zčervenaly tváře avšak polibek mu opětovala. A taky jedne trochu rozpačitý pohled, se kterým se nazula do balerínek. "Slíbila jsem že budu na té dobročiné akci pro sirotčinec. Na vánoce jsme s dětmi vyráběli vánoční hvězdy na náměstí, protože někdo zbytek rozkradl. Měla jsem to štěstí že jsem se mohla s městkou radou podílet na tom všem a nebyl by to zrovna dobrý dojem kdybych nepřišla,"oznámí mu. Když se začne přehrabovat ve skříni, pomůže mu najít společenské oblečení, protože jak ho znala, natáhl by na sebe cokoli, jen aby mu to bylo pohodlné. "Půjdeš se mnou a ne neberu jakoodpověď," zašklebí se na něj.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 6/2/2018, 12:50

    Chtěl jsem si vzít nějaké pohodlné oblečení, ale Miriam mi nakonec do rukou vrazí něco jiného. Slušného. Společenského. Zvědavě se na ni podívám a když oznámí, že jdu s ní, rozesměji se.
    "Ano, madam," řeknu se smíchem a poté na sebe navléknu oblečení, které mi dala. Už jsem se chtěl natáhnout pro nějakou mikinu s kapucí, když si vzpomenu na přívěšek od Miriam a na to, že už se skrývat před sluncem nepotřebuji. Mikinu tedy nechám na místě a jen se vesele zazubím. Po chvilce však trochu zvážním a přešlápnu na místě.
    "Kdyby se cokoliv stalo, pohlídáš mě, že ano?" ujistím se. Nechtěl jsem na dobročinné akci pro sirotčinec způsobit masakr. To jsem rozhodně nechtěl. Ale pokud tam bude hodně dětí, dokáži si představit, že se někdo zraní a jejich krev byla... Neodolatelná. Nejspíš bych se neudržel.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 6/2/2018, 13:15

    Sledovala jsem ho, z ničeho nic byl najednou nervózní a tak jsem jenom nadzvedla obočí, došla k němu, chytila jej za obě zápěstí a donutila jej aby se mi podíval do očí. Když mi sdělí své starosti, povzdechnu si a přitáhnu si ho blíže k sobě.
    "To víš že ano, nic se nestane," odpovím a vlepím mu jednu krátkou pusu, než ho vyženu z ložnice aby se šel obout, že už nemáme moc času nazbyt, ktomě toho jsem byla neskutečně ráda že neprotestoval a půjde se mnou ven na sluníčko. Po dlouhé době ho neuvidím jenom v kapuci a už teď se mě mě vzedmula vlna žárlivosti. Nate byl zatraceně krásný chlap a já budu muset tolerovat jiné pohledy žen. Hold Miriam, na to si budeš muset zvyknout, pomyslím si a usměji se. Ještě si dám do kabelky pár nějakých věcí a mohli jsme vyrazit.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 6/2/2018, 14:04

    Donutí mě se na ni podívat a uklidní mě s tím, že mě pohlídá a nic se nestane. Vděčně se pousměji a poté mě vyžene z ložnice, abych se šel obout. Přišlo mi, jako by se ke mně teď chovala jako k malému dítěti, ale... Já se tak občas vážně choval. Zasměji se mým myšlenkám a teď už zase s dobrou náladou se vydám ke dveřím, kde se obuji a vyrazíme ven. Jakmile jsme venku na ulici, na chvíli zaváhám, než vyjdu na slunce a zadívám se s úsměvem na oblohu. Bylo to zvláštní být po tolika letech zase na sluníčku. Tedy když nepočítám občasné vystavení slunci a následné léčení popálenin třetího stupně. Tohle bylo příjemné. Natáhnu se pro ruku od Miriam a poté společně vyrazíme. Jako vždy se na Miriam obracely pohledy jak mužů, tak i žen. Na to si nikdy nezvyknu, pomyslím si s povzdechem a jen ji k sobě přitáhnu blíž.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 13:32

    Spokojeně jsem se s ním vydala do sirotčince, kde šlo všechno přesně podle plánu. Tedy... skoro. Překvapilo mě, když mi samotná majitelka domluvila proslov, doslova jsem spíše šokovaně spadla ze židle a tak mi Nate musel pomáhat na nohy a zachránit mě před tou trapnou situací nějakým vvtipným gestem,za což jsem mu byla neskutečně vděčná. Byla jsem potěšena ale protože jsem nic neměla nachystaného anečekala to, začala jsem mluvit o problémech, které sirotčinec měl a jak bychom jim mohli předejít. Také jsem ji slíbila že zkusím podat žádost městské radě ohledně renovace. Pokud by to neschválili, byla jsem dokoce schopná přiložit ruku k dílu a klidněto tam zrenovovat sama. Teď už jsme však zase mířili domů a já se spokojeně zasmála, když jsem ze sebe konečně shodila boty a mohla se převléci do domácího oblečení. Nechala jsme si na sobě jenom teplé punčošky pod kolena, spodní prádlo a dlouhý rolák který mi sahal až pod zadek. Okamžitě jsem se rozběhla do kuchyně a udělala jsem si večeři, měla jsme šílený hlad a spořádala jsem ji skoro hned. Potom jsem se spokojeně usadila na gauč a vyhodila si nožky nahoru abych si je trochu protáhla. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 13:42

    Dorazíme do sirotčince a mé obavy se po pár minutách rozplynou. Věřil jsem Miriam, určitě mě pohlídá, aby se dnešek nezměnil v masakr. Byla to dlouhá doba, co jsem byl takhle normálně ve společnosti a tak jsem si to značně užíval. Hlavně s Miriam po boku. všichni byli milí a pohled na padající Miriam ze židle byl k nezaplacení. Samozřejmě jsem jí hne pomohl na nohy. Překvapí mě, jak bravurně zvládla proslov, i když neměla nic nachystaného. Nakonec se vydáme domů a nemohl jsem odtrhnout z Miriam oči, když se začala převlékat. Dlouhý rolák jí opravdu slušel a když se začne dělat večeři, rozhodnu se jí dělat v kuchyni společnost a tak se posadím na jednu ze židlí a sleduji ji při vaření a při jídle. Jakmile se však usadí na gauči, rozejdu se za ní, posadím se a zkoumavě se na ni zadívám. Vezmu pramínek jejích dlouhých vlasů do ruky a zkoumavě se na něj zadívám.
    "Od kdy jsi blond?" vypadne ze mě nakonec hodně špatná otázka. Věděl jsem, že je to kvůli její schopnosti, ale netušil jsem, proč ji zase vidím jinak. Ne že bych si stěžoval, byla nádherná, musel jsem pogratulovat svojí fantazii, že díky její magii vytvořila něco takového. Teda... Pokud to tak funguje.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 13:57

    Bylo neskutečně příjemné po tom dni jenom relaxovat a ulevit svým nožkám. Ještě k tomu když mi zachvíli přišel Nate dělat společnost. Posadil se na hauč a ihned na to si mě začal prohlížet. Chvíli jenom mlčím a koukám na hrnek čaje, který jsem měla v ruce, když se najednou atáhne pro pramínek mých vlasůa zeptá se mě, odkdy jsem blond. Párkrát zamrkám a zamyslím se. "Co si pamatuji tak odjakživa?"  vypadne ze mě a ušklíbnu se. "Pročpak se ptáš?" vypadne ze mě zpětně otázka na tu jeho a spokojeně se usměji. Bylo zvláštní ho poslouchat, chtěla jsem vědět jak mě teď vidí a tak jsem doufala, že se mnou k tomuhle tématu prohodí více než aha nebo ok. V očekávání jsem se doslova zabodla do jeho očí a ihned na to jsemsi vzpomněla, že jsem chtěla pozvat Fena na zítřejší večeři. Jen jsem musela ještě vymyslet způsob jak to říct Nathanielovi.... aniž by proti tomuto nápadu nevznesl námitky. Vzpomínka na něj a na to, že by opravdu mohl být mým bratrem mi nedala spát. Měla jsem bratra a nevěděla jsem o tom... pokud tedy mluvil pravdu, ale hádala jsem že to se dříve či později stejně dozvím. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 14:04

    Odpoví mi, že odjakživa. Překvapeně zamrkám a začnu si ji ještě důkladněji prohlížet. Tahle informace pro mě byla důležitější, než se mohlo zdát. Tak strašně jsem ji chtěl vidět tak, jak vypadá doopravdy! Jenže její schopnosti mi v tom zabraňovala a tak skutečnost, že znám alespoň její pravou barvu vlasů, byla uklidňující. Jakmile se mě zeptá, proč se ptám, pousměji se a chvíli zůstanu potichu.
    "Důvod proč jsem tě nepoznal, když jsem sem včera vpadl je ten, že zase vypadáš úplně jinak... Máš teď blond vlasy asi po lopatky, krásné, světle modré oči, plné rty..." jakmile se zmíním o jejích rtech, nakloním se k ní a políbím ji. Poté mi však dojde jedna věc. Že se může vlastně podívat, jak ji vidím a tak se odtáhnu a zadívám se na ni.
    "Tentokrát se tvá schopnost a má fantazie opravdu vytáhla, nechceš se spíš podívat, jak pro mě vypadáš?" zasměji se, vyskočím na nohy a začnu ji tahat k zrcadlu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 14:53

    Sledovala jsem ho s tím, když mi řekl že zase vypadám jinak. To jsem tušila, vzhledem k tomu jak včera reagoval a okrajově se o tom zmínil než se od mě zakousl. Potom už jsme se k tomu nějak nedostali. Okamžitě si vzpomenu na včerejší noc a nervózně se kousnu do rtu, ale neprokousnu si kůži. Nechtěla jsem aby se moje včerejší hloupost opakovala.Okamžitě jsemsi vybavila nás dva v posteli atak jsem lehce zčervenala. Dokonce jsem z toho všeho pocítila lehké mravenčení v bříšku a tak se tomu jenom zasměji. Všechny tyhle pocity pro mě byli nové a tělo mě občas zrazovalo a proto polibkem od něj doslova nepohrdnu. Popíše jak mě právě vidí a tak se jenom zasměji, ani si pořádně neuvědomím co řekl ale to už mě chytne za ruku a začne mě smýkat do koupelny. Se smíchem se zastavíme až u zrcadla a tak se prví zadívam na Nateho, než se ohlédnu na sebe do zrcadla. Viděla jsem tam sama sebe, samozřejmě... jak jinak, ale hned na to jsem se dotkla Nateho a aktivovala část mé magie aby mi odkryla obraz ženy za který mě má. Jenže... se nic nedělo. Párkrát zmateně zamrkám a zkusím to znovu.. jenže to pořád nešlo. Udělám krok blíže k zrcadlu a přísahala bych chvíli, že je asi rozbité. Buď to zrcadlo nebo... já? Potom si ale vztpomenu na slova. "Řékal jsi blond vlasy po lopatky, světle modré oči, plné rty...?" zeptám se pro ujištění, abych zbytečně nevyváděla. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 15:44

    Dosmýkám smějící se Miriam do koupelny a zadívám se do zrcadla, jako bych čekal, že v něm uvidím pravdou Miriam, vypadala však stále stejně. Sám sebe jsem samozřejmě neviděl a tak, jakmile se Miriam zadívá do zrcadla a poté se mě dotkne, obejmu ji zezadu kolem pasu a dál se dívám na její odraz. Neunikne mi její zmatený výraz a když popojde o krok blíž, pustím ji a teď se já sám zatvářím zmateně.
    "Děje se něco?" zeptám se jí, ale to se mě hned zeptá na popis, který jsem jí před chvílí dal.
    "Mhhmm, ale v popisování jsem špatný," zasměji se. To byl hlavní důvod, proč jsem ji dotáhl před zrcadlo, ale stále jsem nechápal, co se děje.
    "Copak? Vidíš se pořád růžovovlasá? Přísahám, že vidím sexy blondýnku," zasměji se, ale vůbec jsem netušil, co se děje a proč je tak zmatená.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 8/2/2018, 16:15

    Když se mě zeptá jeslti se stále vidím růžová, doslova zakroutím nesouhlasně hlavou a otočím se na Nathaniela. "Ne," odseknu a zabodnu pohled do jeho očí. Chvíli jsem ho sledovala a zčervenala, nevěděla jsem co mám říct, teda věděla jsem moc odbře co jsem chtěla říci ale tohle...bylo poprvé co mě člověk, ne osoba... ne to taky ne.. muž... muž který mě miloval viděl takovou, jaká jsem skutečně byla. "Vidím sama sebe, přesně tak jak jsi mě popsal," vydechnu a potom k němu udělám jeden krok a položím mu ruku na hrudník, na který chvíli hledím, než k němu zvednu pohled, zahledím se do jeho čokoládových očí a pohladím ho po tváři. "Vidíš... mé pravé já," vydechnu nevěřícně a natáhnu se k němu pro něžný polibek. 
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 8/2/2018, 16:32

    Odsekne, že ne, což mě ještě víc zmate a tak se na ni překvapeně a zmateně zadívám. Co to s ní je? Naštval jsem ji nějak? Najednou však zčervená a nejistě se na mě zadívá, jako by nevěděla, co říct.
    "Miriam?" zeptám se potichu a nejistě, poté mi ale sdělí, že se vidí, tak jak jsem ji popsal. Své pravé já. Překvapeně zamrkám, než se mi na obličeji objeví úsměv od ucha k uchu. Zvednu jí do vzduchu, párkrát se s ní se smíchem zatočím, než se natáhnu pro polibek, stále ji však držím ve vzduchu.
    "Tvé pravé já? Tak moc jsem tě chtěl vidět... Já... Já nevím, co říct... Jsem tak rád, že nevidím iluzi, ale tebe... Jsi... Jsi překrásná," doslova jsem zápasil se slovy a netušil jsem, co říct. Nakonec se zase natáhnu pro dlouhý polibek, než ji pustím na zem a zadívám se na ni se šťastným, lehce přihlouplým úsměvem.

    Sponsored content


    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 4 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 11:33