Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 21/2/2018, 19:11

    Stvůra se vrhala na všechno, co bylo v jejím dosahu, zuřivě pila lahodnou krev a nevnímala, co se děje kolem až do doby, kdy ucítí vliv démonky. Na chvíli se zadívá jejím směrem, než se pustí do dalšího démona, kterého roztrhá na cucky. Jakmile bylo po všem, přiskočí k Miriam a přikrčí se před ní. jako by ji chtěla bránit. Obezřetně se dívala ne bělovlasého muže, ale neútočila. Když ucítí magii, podrážděně zasyčí a rozběhne se k oknu. Přeskočí na druhou budovu, kde v rychlosti roztrhá xaphana a vrátí se do pokoje, zrovna ve chvíli, kdy démonka nad ní ztratí kontrolu. Zavrčí, přikrčí se s úmyslem ji roztrhat a znovu si vychutnat tu sladkou krev. Najednou však zaslechne jméno, křik démonky byl tak jasný a najednou stvůra cítila, jak slábne. Majitel jména se vší silou dral napovrch a nakonec zatlačil stvůru do podvědomí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 21/2/2018, 19:11

    Dopadnu na něco měkkého a ztěžka se nadechnu. Byla to Miriam, ale motala se mi hlava a byl jsem totálně mimo. Bylo to, jako by mi temná energie paralyzovala svaly a stále se nerozplývala. Jen jsem se bezmocně díval na svou sestřičku, která vypadala vyděšeně a vykřikne mé jméno. Slyšel jsem upírovo vrčení a poté, jak zakřičela jeho jméno. Chvilku se nic nedělo, ale nakonec její stisk povolí. Trochu zazmatkuji, ale temná energie se naštěstí začne rozplývat. Hned mi bylo lépe a dokonce se mi i lépe dýchalo. Opatrně se posadím zrovna ve chvíli, kdy upír proběhne kolem mě s vyděšeným výrazem a vezme Miriam do náručí.
    "Jen omdlela, je v pořádku... Jen nevím proč," zamumlám a podívám se na upíra, který mě spraží pohledem a odnese Miriam do ložnice. Seděl jsem na zemi a po chvilce začnu zkoumat rány. Byly hluboké, ale také temné a navíc... Největším problémem byla temná energie, která mě paralyzovala. K mému štěstí se všechny oštěpy vyhnuly orgánům. Povzdechnu si a začnu se zvedat na nohy. K mému překvapení se vedle mě objeví Nathaniel, který očividně zadržoval dech, pomůže mi do koupelny, hodí mi obvazy a vyběhne ven, nejspíš zpátky za Miriam. Sundám si tričko, očistím a ovážu rány, než se k němu připojím v ložnici. Tiše jsme seděli, já na zemi opřený o stěnu, zatímco on na posteli vedle Mir a čekali, až se démonka v bezvědomí probere.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 21/2/2018, 19:12

    Zdál se mi sen, byl plný vzpomínek., které jsem zapomněla, které jsem si jako dítě nemohla pamatovat a přesto se mi před očima objevovaly jako kdybych je prožívala právě teď. Pamatovala jsem si ho, najednou všechna ta prázdnota, to prázdné místo v mém životě dávalo smysl. Ta postava v pozadí mého života, na kterou jsem si nemohla vzpomenout. Teď na povrch vyplavala pravda a já za ni byla šťastná.
    Prudce jsem vyrazila do sedu, celá udýchaná a roztěkaně jsem začala hledat kolem sebe. Okamžitě sjedu nathaniela pohledem, ale nezastavím se u něj. Ihned se mi oči zabodnou do démona, opřeného o stěnu na zemi.
    "Nathanieli! Jak ho můžeš nechat sedět zraněného na zemi!" okřiknu ho ale v tu chvíli se nezmůžu na nic, než na přímý pohled do očí Fennyho, ve kterém se úplně zaseknu. Z očí mi začnou stékat slzy a široce se usměji, než je zavřu, abych všechny slzy vehnala ven.
    "Bráško," vypadne ze mě trochu smutně ale šťastně, než se upír neupír vyhoupnu na nohy a rozejdu k Fen'limu, před kterým si dřepnu a prohlédnu si ho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 21/2/2018, 19:12

    Naše tiché soužití v jedné místnosti pokračovalo ještě nějakou dobu, než se najednou Miriam prudce posadí. Lehce sebou škubnu a překvapeně se na ni podívám. Měl jsem o nic strach a tak se mi ihned ulevilo, že je vzhůru. Zůstanu však sedět na svém místě a sleduji, Nathaniela, který byl hned u ní. Mir ho ale okřikne, proč mě nechal sedět zraněného na zemi. Chtěl jsem zaprotestovat, že je to v pořádku, že jsem si to vybral sám, ale když si vzpomenu na jeho nepřátelství vůči mě, zůstanu potichu a jen mi zacukají koutky úst. Díval jsem se na svojí sestřičku, které se zalijí oči slzami, které jí začnou stékat po tváři. Překvapeně se na ni podívám, proč pláče? Zažehne se ve mně jiskřička naděje, která zesílí, když mě osloví jako brášku. Zeširoka se usměji a počkám, než ke mně dojde. Chvíli si ji prohlížím, než ji objemu a lehce k sobě přitisknu, rány mě trochu zabolí, ale v tuhle chvíli mi to bylo jedno. Měl jsem tušení, že si mě pamatuje a teď. když jsem ji měl konečně u sebe, jsem jí musel obejmout.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 21/2/2018, 19:12

    Koutkem oka jsem celou dobu sledoval zraněného démona, ale více pozornosti jsem věnoval Miriam. Sotva se rychle posadí, hned jsem byl vedle ní. Chtěl jsem jí obejmou, zeptat se, jestli je v pořádku, ale než to vůbec stihnu, okřikne mě s tím, jak jsem démona mohl nechat sedět na zemi. Chtěl jsem poznamenat něco ve smyslu, že si nic lepšího nezaslouží, ale nakonec jen nafouknu tváře a na vteřinku se zatvářím uraženě, než mě to přejde a místo toho se na Miriam starostlivě zadívám. Už mi ale nevěnovala pozornost, místo toho upírala svůj pohled na bělovlasého muže a po tvářích jí začaly stékat slzy. Lehce nakloním hlavu na stranu, moc jsem téhle situaci nerozuměl, ale když ho osloví jako brášku, bylo mi jasné, že se něco změnilo. Neprotestuji, když se zvedne a rozejde k démonovi a jen tiše sleduji, jak ji objal.
    "Takže... Mluvil pravdu? Vzpomínáš si na něco?" zeptám se zvědavě po chvilce a posunu se na posteli tak, abych se k nim mohl rychleji dostat, pokud by to byla třeba. Stále jsem mu nevěřil, ne dokud mi Miriam nepotvrdí, že ho opravdu zná a není hrozba.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 22/2/2018, 15:41

    Okamžitě jsem si démona prohlédla a potom se zamračila. Byl stejně ochranářský jako vždycky, jenže teď už jsem se o sebe dokázala postarat, avšak jsem zůstala mlčet a nic neříkala, akorát ho objala, než jsem ho nakonec pustila a vyskočila na nohy. Ihned se otočím na Nateho a povzdechnu si, než si prohrábnu vlasy a uculím se.
    "Pamatuji si ho, pamatuji si všechno. Sice ne tak v lidské jako v démoní podobě, ale na tu jsem přeci byla v podsvěté zvyklá," odpovím a povzdechnu si, než se zadívám na Fen'lina a pomůžu mu na nohy. Hodlala jsem ho dostrkat do obýváku aby si lehl na gauč, nějakou dobuá tady zůstane abych se o něj mohla postara, ale to jsem mu zatím neřekla.
    "Omlouvám se Fenny, měl jsi pravdu, za ztrátu vzpomínek mohla Violetta, tak moc tě nenáviděla, až mi vzala všechno, co mi po tobě zůstalo," řeknu vážně a dolezu do kuchyně, kde napustím vodu a podám ji mému bratrovi.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 22/2/2018, 15:54

    Sotva ji pustím, vyskočí na nohy a otočí se ke mně zády. Nakloním hlavu na stranu a pozoruji ji, to, na co se Nathaniel zeptal mě také zajímalo. Jakmile řekne, že si mě pamatuje, neubráním se širokému, šťastnému úsměvu. Nechám se vytáhnout na nohy, hned mě začne postrkovat do obýváku a tak jdu tam, kam chce. Rozhlídnu se po zničené místnosti a povzdechnu si, vypadalo to tady, jako by se prohnalo tornádo. Miriam mi sdělí, že za její vzpomínky může opravdu Violet, už jen při zmínce o ní se neubráním zavrčení a opět vzroste moje touha dozvědět se, co mojí malé sestřičce provedla. Posadím se na gauč a když mi Mir přinese sklenici vody, poděkuji a napiji se. Poté se však zadívám na poloprázdnou skleničku v mých rukou.
    "Co... Udělala? Vím, že o tom nechceš mluvit, ale..." zeptám se potichu a až po chvilce vzhlédnu.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 22/2/2018, 15:59

    Moje démonka se na mě otočí a potvrdí mi moje podezření. Pamatovala si ho, byl to její bratr a její vzpomínky jí vzala její matka. Lehce se zamračím, zajímalo by mě, co to bylo za semetriku, že se takto chovala k vlastní dceři, kterou údajně milovala. A pak musela provést něco opravdu hrozného, když o ní Miriam nechce ani slyšet. Následoval jsem ty dva do obýváku a jakmile uvidím tu katastrofu v našem bytě, dám se ihned do uklízení. S mou upíří rychlostí by to nemělo trvat až tak dlouho. Sice jsem pobíhal všude po pokoji, ale stále jsem dával pozor na bělovlasého démona. Když se potvrdilo, že nelže, začal jsem mu hned více věřit, ale... Trocha obezřetnosti nikdy neuškodí. Byl jsem ale za Mir rád. Zasloužila si rodinu a z jejího výrazu šlo poznat, že je ráda. S povzdechem se na chvíli zadívám jejich směrem a když démon vysloví otázku na jejich matku, všeho nechám a rozejdu se k Miriam, abych byl její morální opora, kdyby se přeci jen rozhodla o tom mluvit.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 18:04

    Koutkem oka jsem sleodvala Nateho jak uklízí ten nepořádek tady a povzdechnu si. Chtěla jsem mu chvíli pomoci, ale když jsem si všimla jak krásně mu to jde, nechala jsem ho v tom jen... "Nate, myslím že dole ve skladu by měly být náhradní okna, bývalý majitel říkal že nějaká objednával, nekoukl by ses po nich prosím?" zeptám se a zadívám se na rozbité okno. Nehodlala jsem tady mrznout a měnit pokoj se mi nechtěl, přestože nám hotel teď patřil. Hned jak upír přikývne a zmizí za dveřmi, otočím se na bratra a prohlédnu si ho prve vážným pohledem, než si povzdechnu a dojdu si pro skleničku vody, než se posadím naproti něj na křeslo.
    "Dříve než ti to řeknu, chci aby jsi věděl že tohle je má pomsta a vyřeším si ji sama, nechci aby jsi se do toho pletl, jistě prostor mluvit s matkou ti dám ale postarám se o ni sama," řeknu a dám mu dost jasně najevo, že to mylsím vážně a jestl imě neposlechne, už o mě neuslyší.
    "Pár let v lidském světě se zdálo být fajn ale Mephisopheles byl neúnavný v našem pronásledování a časem Violetta prostě povolila. Prosila jsem ji aby zůstala, ale odešla a nechala mě v lidském světě samotnou. Asi po půlroce se vrátila a snažila si opět získat mnou přízeň... Byla jsem sama a pořád jsem nechápala jak to v lidském světě funguje, proto jsem ji po čase odpustila, jenže to byla chyba. Po čase, se mě pokusila zlákat do pasti a předhodit Mephistelovi aby si získala jeho přízeň a lásku zpět, abych pravdu řekla, málem se jí to podařilo," vysvětlím a potom se raději napiji a opřu pohodlněji o křeslo.
    "Později se o to pokusila ještě několikrát, ale nakonec zmizela někde v podsvětí, od té doby jsem ji neviděla, budou to už asi dva roky," vysvětlím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 23/2/2018, 18:17

    Jakmile se Miriam zatváří vážně a pošle Nathaniela pryč, zpozorním a lehce se k ní nakloním. Už když jen začne tím, že je to její pomsta a abych se do toho nepletl vím, že to tak opravdu bude muset být, jinak toho budu litovat. Chvilku ji zkoumám pohledem, než přikývnu, že souhlasím. Jakmile mi však začne vyprávět, co se stalo, zatnu ruce v pěst a začnu se lehce třást vzteky. Jak to mohla udělat? Opustila moji malou sestřičku a to vždy tvrdila, jak ji miluje! Vzala ji vzpomínky na mě, musela být sama a ještě ji chtěla předhodit tomu grázlovi! Začnu naštvaně vrčet a pevně sevřu víčka, snažil jsem se nějak uklidnit, ale lomcoval se mnou vztek a měl jsem chuť do něčeho praštit, nebo někoho rovnou zabít. Párkrát se zhluboka nadechnu, než se trochu uklidním a znovu se podívám na mou sestřičku.
    "Já..." začnu, ale nenapadalo mě, co říct. Nakonec si jen povzdechnu a donutím se uvolnit.
    "Tahle pomsta je tvá... Jestli chceš, pomůžu ti ji najít, ale nevztáhnu na ni ruku, pokud nebudeš sama chtít," řeknu nakonec.
    "Děkuji, že jsi mi to řekla," poznamenám po chvilce potichu.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 18:22

    Postavím se kousek od Miriam, ale když mě pošle pro okna, je mi jasné, že chce být s bratrem osamotě. Ještě jednou přejedu démona lehce nedůvěřivým pohledem, než dám Mir pusu na tvář a rozejdu se ke dveřím. Zamířím rovnou do sklepa, který začnu prohledávat a po chvilce prohrabování se harampádím najdu náhradní okna zakrytá plachtou. Rovnou vezmu všechna okna, která je potřeba vyměnit, hodím si je na rameno a vydám se zpátky. Nijak jsem nespěchal, chtěl jsem jim dát dost času, ale i tak vejdu zpátky zrovna ve chvíli, kdy jí démon děkoval, že mu to řekla. Jen je přejedu pohledem, než se vydám k oknům a začnu je vyměňovat.
    "Buď tě sem sledovali, nebo už dávno ví, kde jsme... Mir, nebude lepší se přesunout? Nebo chceš zůstat? Myslím, že to ale zvládneme i když zůstaneme," zeptám se po chvilce měnění oken.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 18:57

    Jenom tiše přikývnu, když se zrovna vrátí Nathaniel. Nemohlo mi uniknout jak ho vzalo to, co jsem řekla ale nakonec se můj bráška uklidnil a byla jsem ráda, že se semnou nehádal, ačkoli měl k tomu důvod.
    "Děkuji Fenny, vážím si toho..." vydechnu a postavím se, než k němu dojdu a dám mu pusu na líčko. To se už ale otočím na Nateho a dojdu k němu abych ho mohla pevně objat a přitáhnout si ho do krátkého polibku.
    "Nate, já už nechci utíkat. Chci žít a je mi jedno kolia démonům se budu muset postavit. Nechce se mi z tohoto města, mám to tu ráda a je to můj... náš domoc. Neopustíme to tu jenom kvůli pár problémům. Kromě toho, už nejsem malé dítě a nebojím se jako kdysi," pousměji se, vezmu jeho ruce do těch svých a propletu si s ním prsty.
    "A jak jsi řekl, zvládneme to ano?" uculím se, než mu dám pusu na špičku nosu a zhluboka se nadechnu, než upíra pustím a oba dva si rychle přelétnu pohledem. Poté mě ale udeří jedna jediná vzpomínka, která se mi vrátila a doslova okamžitě zesmutním. Rychle si to ale uvědomím a zase nasadím úsměv na tvář. Jak... mu to mám říct... Jsem tak sobecká...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Balaur 23/2/2018, 19:03

    Upír se vrátí do místnosti a začne opravovat okna, chvilku přemýšlím nad tím, že mu pomůžu, ale moje bolavé tělo mě donutí si to rozmyslet. Miriam mi poděkuje, dostanu pusu na tvář a poté sleduji ty dva. Bylo jim vidět na očích, že jsou oba zamilovaní. Lehce se pousměji, když si uvědomím, že má sestřička je v dobrých rukou a poté se postavím na nohy. Poslouchal jsem jejich slova a i když nebyla mířená přímo na mě, rozhodnu se odpovědět.
    "A nezapomínejte na mě... Pomůžu vám, jak budu moct. Ale teď už asi půjdu, vy dva máte dost práce s úklidem a když vás vidím, začíná se mi stýskat po mojí upírce," zasměji se a ještě než odejdu vydám se obejmout Miriam.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 19:09

    Když zaslechnu tiché kroky Miriam, všeho nechám a otočím se na ni zrovna ve chvíli, kdy se na mě přitiskne. Usměji se a obejmu ji kolem pasu, zatímco si vychutnám polibek. začne mluvit o naší situaci, celou dobu jsem ji pozorně poslouchal a držel u sebe. Měla pravdu. Také jsem už nechtěl utíkat. Ale slyšet ji říct, že tohle je náš domov... Spokojeně se usměji a když se trochu odtáhne a vezme mě za ruce, skloním se, abych jí mohl políbit, ale místo toho dostanu pusu na špičku nosu. Ušklíbnu se, ale nakonec ji pustím.
    "Já vím, Miriam, zvládneme to. Tentokrát nikam neutíkáme," vydechnu s úsměvem a když nám i démon nabídne pomoc vděčně přikývnu. Chystal se ale už k odchodu za svou upírkou a tak počkám, než obejme moji démonku, než mu podám ruku.
    "Díky za dnešní pomoc," pousměji se a tentokrát se nepokouším mu ruku rozdrtit. Také se pousměje, než se vydá ke dveřím. Jakmile zmizí na chodbě, podívám se na Miriam.
    "Táááák.... A co budeme teď dělat my?" zasměji se.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 19:22

    Když nám Fen nabídne pomoc, vděčně se na něj pousměji a byla jsem ráda, když to můj upír zopakoval. Spokojeně se pousměji a když se se mnou bráška rozloučí, obějmu ho pevně , ale dám si pozor na jeho rány. "Zase se tu někdy ukaž," ušklíbnu se a nakonec si povzdechnu. Musela jsem to Natovi říci, ale ne dneska... dnes už jsme toho za sebou měli dos a jeden den snad přežije... Nakonec za bratrem zamknu a potom se vrátím k Natovi, když se zeptá co budeme dělat mi. Chvíli přemýšlím, ale nakonec se pousměji a vezmu nádobí abych ho uklidnila.
    "Proletěl by ses semnou?" vypadne ze mě hned jak se vrátím z kuchyně a zadívám se do jeho čokoládových očí, které jsem neskutečně milovala, vždy jsem se k nim strašně ráda vracela, utíkala do problémů, reality, představa že bych ho měla opusti... byla bolestivá.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 19:27

    Miriam uklidí talíře, které nějakým záhadným způsobem přežili dnešní boj, než se vrátí ke mně a zeptá se mě, jestli bych se s ní proletěl. Usměji se a přitáhnu ji k sobě, než ji políbím na rty a poté se zase odtáhnu.
    "Pokud mě uneseš, proč ne?" odpovím s úsměvem, než se zadívám do jejích nádherných, modrých očí. Věřil jsem jí a pokud se chce proletět, určitě mě unese. Já neměl jak létat, i když to musí být opravdu úžasné. S úsměvem ji pohladím po tváři, dnešek byl náročný, ale nějak jsme to zvládli. Jako všechno. Byl jsem ale rád, že se tak rychle neunavím, jinak bych už dávno ležel zahrabaný v posteli a prospal snad celý den. Teď mi ale záleželo hlavně na Mir a popravdě... Ať by chtěla dělat cokoliv, souhlasil by. S ní bylo všechno zábava a i kdyby vymyslela nějakou šílenost, věřil jsem, že by to nakonec vyšlo.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 19:45

    Chvíli jsem na něj hleděla a dostala jsem strach že mou abídku odmítne. Ani nevím proč ale najednou jsem se lehce zatřásla, jenže mě nenechal dlouho čekat a usmál se, než ke mě došel a v objetí mě políbil na rty. Odtáhl se, ale já jsem si ho znovu přitáhla blíže a hodila mu ruce na ramena, než jsem si zase vyžádala jeden dlouhý polibek, než jsem se odtáhla a vzala jej za ruku.
    "Já myslím že nebudu mít problém," pousměji se a ani se neoblíkám, nemělo to smysl a už vůbec ne v mé démoní podobě a nebála jsem se, že by Nathanielovi byla zima. Okamžitě za námi zamknu a nadšeně seběhnu schody. Celou dobu jsem Nateho za sebou vláčela a bylo mi to jedno, hrozně jsem se těšila že se proletím s mužem kterého miluji a na ničem jiném mi momentálně nezáleželo.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 20:25

    Dívala se na mě, jako bych měl odmítnout a sotva souhlasím, přitáhne si mě do dlouhého polibku. Ochotně jí ho oplatím, než mě vezme za ruku a nadšeně se vydá ke dveřím. Doslova mě vláčela za sebou chodbami hotelu. Nijak jsem však neprotestoval a ochotně ji následoval. S ní bych šel až na konec světa. Jakmile jsme byli venku, nadechnu se čerstvého vzduchu a zadívám na oblohu pokrytou hvězdami. Chvíli ji pozoruji, než se otočím s úsměvem na Miriam a lehce stisknu její ruku.
    "Kam chceš jít? Hádám, že tady není nejlepší nápad se změnit," řeknu potichu a dám jí pusu na čelo, než udělám krok zpátky a zadívám se na moji překrásnou společnici.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 21:01

    Cítila jsem Natův lehký stisk a musela se pousmát. Byl to můj milovaný ochranářský démon a o to... to pro mě bylo těžší. Zhluboka se nadechnu a zadívám se na krátkou chvíli do jeho očí.
    "Projdeme se k jezeru?" navrhnu a pousměji se. Dříve než mi však odpoví ho lehce zatáhnu, abychom jenom tak nestáli. Pohledem zabloudím k obloze a zadívám se na zářivé hvězdy. Jak říci někomu koho milujete že pravděpodobně zemře pokud s nim zůstanete? Nechtěla jsem Nateho opustit a pravděpodobně bych ho nedokázala přestat milovat, leda bych se mu sama znenáviděla.... dokázala bych to díky tomu že jsem succuba... a o to byly tyhle myšlenky bolestivější. Co když se nakonec budu muset uchýlit k něčemu takovému? Co když ho budu muset opustit pro jeho vlastní dobro?! *Miriam! Miriam nemysli na to!* Okřiknu se a v tu chvíli si uvědomím že mi z očí spadlo pár slz. Rychle nakloním hlavu na stranu tak aby mě Nate neviděl, pustím jeho ruku a rychle je setřu, ačkoli jsem si byla jistá, že si toho nemohl nevšimnout. I tak jsem se rozhodla k tomu nevracet a ihned jsem zase zapátrala po jeho ruce, abych ji mohla pevně stisknout.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 21:06

    Zeptá se mě, jestli půjdeme k jezeru, s úsměvem přikývnu a když mě zatáhne za ruku, ochotně ji následuji. Tiše jsem ji následoval a rozhlížel se po okolí, těšil jsem se, až budeme v lese dál od lidí. Sledoval jsem Miriam a když se jí zalesknou v očích slzy, zmateně se zamračím. Pustí moji ruku a rychle si je setře, vypadalo to, jako by nechtěla, abych si toho všiml. Jenže proč? Co se děje? Stalo se něco? Zamračím se a v momentě, kdy mě znovu chytí za ruku, zastavím se a přitáhnu ji k sobě. Dám jí ruce kolem pasu a pevně ji k sobě přitisknu. Zkoumavě se na ni zadívám, bylo jasné, že o tom nejspíš nechce mluvit, ale také ji to asi trápí.
    "Miriam..." zašeptám její jméno a pohladím ji po tváři.
    "Copka se děje? trápí tě něco?" zeptám se starostlivě. Chtěl jsem jí nějak pomoci, říct jí, že to bude dobré, že zvládneme cokoliv, ale zatím jsem ani netušil, co se děje.
    "Můžu nějak pomoct?"
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 21:25

    Jak jsem tušila všiml si toho, i přesto že jsem to chtěla skrýt. Překvapeně zamrkám když se objevím v jeho objetí ale akorát mi kvůli tomu steče pár dalších slz. Tiše si zanadávám za slabost a když mě osloví a pohladí po tváři, pousměji se.
    "To nic Natie, jsem... jenom šťastná," řeknu rozmrzele ale usměji se co nejmileji jsem dokázala. Nemohla jsem mu to jenom tak říci, vybalit to na něj. Ani nevím jak by na to reagoval... a sama jsem pořádně nevěděla co chci udělat a jak to chci řešit. Když se mě ale dál ptal, povzdechla jsem si, stoupla na špičky a políbila ho.
    "Už teď mi pomáháš a ani netušíš jak moc," pousměji se a znovu se k němu přitisknu, než ho zase ťapnu za ruku a rozejdu se lesem. Byla jsem vážně neskutečně sobecká... Nechtěla jsem mu to říci a nechtěla jsem ho opustit, jenže jsem ho tím vystavovala nebezpečí, kterého se nezbaví dokud mu budu na blízku a dokud mě on sám bude milovat. Nemůžu muto jenom tak říct.... i když bych hrozně moc chtěla. Pomalu jsme se blížili z města na jeho kraj a až teď jsem se zastavila a zahleděla na tu travnatou louku před lesem, který se zdál teď hrozně temným. Bála jsem se že když ho opustím, vrátí se k zabíjení... bála jsem se že to krásné mezi námi zničím. Tenkrát chtěl umřít, ta myšlenka mi tolik ublížila že jsem měla strach... opravdový strach že život beze mě nikdy nepřijme. Avšak nemohla jsem se mu divit, nejspíše bych to také nedokázala. Byl to jediný člověk, který mě miloval, viděl takovou jaká jsem. Jak bych... jak ho můžu vůbec opustit když ho tolik miluju? Zaplavená myšlenkami se zadívám do jeho nádherných hnědých očí, které jsem teď měla jenom pro sebe. Myšlenka na to, že by se takhle dívaly na někoho jiného byla tak bolestivá. Pustila jsem jeho ruku a pomalu seběhla dolů z kopce na louku a zastavila jsem se až obklopená vysokou trávou, než jsem se otočila opět k němu a natáhla obě ruce, vyčkávala jsem než za mnou přijde.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 21:36

    Po tváři jí stečou další slzy, ale potom mě odbije tím, že je jenom šťastná. Nadzvednu obočí a můj ohled jasně říkal: To tak! Rozhodnu se však mlčet, až bude připravená, určitě mi to řekne a já... Já byl ochotný si počkat. Jen jsem ji nechtěl vidět smutnou, ale když řekne, že už teď pomáhám, pousměji se a nakonec s povzdechem přikývnu.
    "Víš, že mi můžeš říct cokoliv, že ano?" zamumlám, ale poté ji následuji lesem směrem k jezeru. Sledoval jsem ji a přemýšlel, co by ji tak mohlo trápit a jestli se něco změnilo, když získala zpátky své vzpomínky. Přepadne mě strach, že o ni přijdu a tak více stisknu její ruku. Ta myšlenka... Neskutečně bolela. Nemohl jsem o ni přijít. Nechtěl bych... Nemohl jsem bez ní žít. Byla mou spásou, nadějí... Z myšlenek mě probere až když pustí moji ruku a aniž bych si to uvědomil, zakňučím. Zůstanu stát jako opařený na kopci a jen sleduji, jak běží dolů. Když se však zastaví, otočí a natáhne obě ruce, usměji se a rychle se rozběhnu k ní. Nehodlal jsem však zastavit. Těsně před ní zpomalím, abych do ní nenapálil plnou rychlostí a pak nás oba shodím do vysoké trávy. Ihned se k ní přitulím a položím si hlavu na její hrudník. Zaposlouchám se do tlukotu jejího srdce a nadechnu sladké vůně, která mě neskutečně lákala a přesto zůstávala stvůra v klidu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 23/2/2018, 22:28

    Měl pravdu, věděla jsem že mu můžu říci úplně všechno, jenže tohle bylo komplikované, alespoň pro mě. Myšlenka na to, že by se tímhle trápil ještě on, nepřipadala v úvahu. Chíli jsem tam stála s nataženýma rukama a čekala na něj, skoro jako kdybych se chtěla ujistit, že za mnou vždycky přijde, že mě neopustí i v těch nejhorších nočních můrách a on... chvíli postával na kopci a v pozadí tmavé oblohy vypadal tak nějak smutně. Po chvilce se rozběhl plnou rychlostí ale věřila jsem mu že to ubrzdí, i když mi u toho zacukalo obočí, čím blíže byl. Nakonec však zpomalí a obejme mě svýma silnýma pažema, než nás oba dva shodí do trávy, ale jako vždy tak opatrně aby mi neublížil. Byl tak starostlivý, hodně se změnil od doby co jsem ho poznala a trávila s nim čas. Jako kdyby byl někdo jiný, ale přesto pořád ten stejný Nathaniel do kterého jsem se zamilovala. Bláznivé co? Můj upír si položil hlavu na můj hrudník, kde se uvelebil a tak jsem si položila ruce na jeho rameno a záda, po kterých jsem ho pohladila. Znovu jsem se zadívala na oblohu plnou hvězd a neubránila jsem se v tuhle krásnou chvíli dalším slzám. Byla jsem smutná ale i šťastná, těžko se oponovalo těmhle pocitům, které k sobě měli blíže, než si kdo dokázal představit.
    "Miluji tě," zašeptám tiše a trochu pevněji ho k sobě přimáčknu, jako kdyby se mi měl každou chvíli rozplynout.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Aron 23/2/2018, 22:38

    Snažil jsem se Miriam pod sebou moc nezamáčknout svou vlastní váhou, ale znovu jsem si musel připomenout, že je démonka a něco vydrží. Trochu se pousměji a ještě pohodlněji se uvelebím a spokojeně vydechnu, když mi položí ruce na záda a přitiskne mě k sobě. Chvíli bylo ticho, než tiše zašeptá ta dvě nádherná slova. Po tváři se mi ihned rozlije úsměv, zapřu se rukama o zem a podívám se na ni. Překvapí mě, že jí zase stékají po tvářích slzy a tak se nadzvednu a přesunu tak, abych měl hlavu ve stejné úrovni jako ona. S lehkým zamračením se na ni zadívám, než jí setřu slzy a dlouze jí políbím na rty. Něco jí trápilo, ale ještě nebyla připravená o tom mluvit a tak jsem hodlal počkat a znovu se jí na to neptat.
    "Miluji tě," vydechnu, jakmile se odtáhnu a znovu se s úsměvem zadívám do jejích očí. Na to, že jsme se sem přišli původně proletět jsem dočista zapomněl.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Khora 24/2/2018, 00:34

    Najednou se nadzvedl aby se mi zadíval do očí. Překvapeně jsem na něj zamrkala když se zamračil a střel mi slzy z tváře. Už jsem se nadechovala, aby se neptal, jenže to vůbec neudělal, což mě uklidnilo a tak jsem vzduch z plic zase vydechla do jeho tváře. Když mě dlouze políbí, pousměji se, hodlala jsem mu ho oplatit, což jsem také udělala, než jsem se od něj odtáhla a on mi zpětně zašeptal ty krásná slůvka. Uculila jsem se na něj a zahnala všechny slzy pryč, než jsem ho od sebe opatrně odstrčila abych se mohla postavit.
    "Půjdeme?" ušklíbnu se na něj a dřív než mi vůbec odpoví ho drápnu za ruku a rozběhnu se do lesa. Začínala jsem být nadšená a chtěla jsem si dnešní noc užít. Moje pocity, vzpomínky, nic už nemohlo být lepší. Tedy mohlo, on a já, spolu na nějakém romantickém místě, nikým nerušeni. Znovu jsem při té představě zapomněla na to co mě tíží a vděčně se usmála na celý svět, i když bych ho ještě pět minut zpátky proklínala.

    Sponsored content


    Fen'lin & Miriam & Nathaniel  - Stránka 7 Empty Re: Fen'lin & Miriam & Nathaniel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 22:53